Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský běh na Lysou horu

5.6.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh na Lysou horu
  • datum konání: 5.6.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Ostravice - fotbalové hřiště
11:00 hodin

Přihlášky

předem na www.behnalysou.cz
nebo v místě od 8:00 do 10:30 hodin

Startovné

do 20. května 2010 - 100 Kč
po 20. květnu 2010 - 150 Kč

Popis tratě

délka: 9 km a 5,4 km (juniorky a muži E)
převýšení: 927 a 693 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v celkové hodnotě 50.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Libor Bednarz
Přívozská 36
702 00 Ostrava
tel. 737 708 958

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnalysou.cz

E-mailová adresa

sport@x-air.cz

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 10.06.2010, 08:41
  • zobrazeno 1410x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ923Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:54:50105
2MJ1213Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:56:4793
3MJ2615Dostál LukášSK Nové město na Moravě9301:00:5181
4MJ3071Lichý TomášSK Skialp Baskydy9401:01:3972
5MJ3756Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9101:02:3966
6MJ4414Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9401:04:0660
7MJ9781Koníř VojtěchHutisko-Solanec9101:12:1057
8MJ129198Těšík JanSki & Go Trojanovice9201:16:1754
9MJ149184Gola Robin-9501:19:3651
Muži A 20-39 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:48:32-
2MA2189Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:49:54105
3MA322Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:50:3793
4MA4171Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:51:0681
5MA5137Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:51:4372
6MA77Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:53:4166
7MA1052Kasalík RadimX-Iont SSK Vítkovice7800:55:2860
8MA1111Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:56:2657
9MA15183Sehnal TomášKHB Radegast7300:57:1354
10MA16130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:3251
11MA19113Kaleta DanielHrádek ve Sleszku8200:58:3348
12MA2044Oberländer JanSokol Senohraby7500:58:4545
13MA21144Raida PavelSZZ Krnov7400:59:1542
14MA23114Trebuna RenéMoira CZ Frýdlant8401:00:1539
15MA24225Pavlík VítGalaxy Team Hranice7301:00:2336
16MA2537Friček MartinPlzeň7901:00:4933
17MA28185Kněžík RomanBalaž EXTREME TEAM Ostrava7201:01:1730
18MA29207Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8501:01:2627
19MA31146Buryška TomášVSK Univerzita Brno8801:01:4924
20MA32142Staniek MartinOrlová7401:01:5321
21MA3891Šindelek PavelPržno8201:02:4718
22MA40139Čížek RadekHokej Šumperk8601:03:0715
23MA42123Hanke DavidMK Kopřivnice7101:03:3712
24MA43178Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:03:539
25MA45159Vrobel IvoOlomouc8901:04:166
26MA47104Levinský LukášMetrix Team7401:04:273
27MA50216Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:04:553
28MA5265Moravec KarelMUSIL, HYBSKÁ - architekti Brno8801:05:273
29MA53201Suchánek LukášKHB Radegast7901:05:343
30MA54107Vlček TomášGumárny Zubří8001:05:503
31MA55124Jurák TomášMK Kopřivnice7501:05:523
32MA5672Karkoška PetrBK SAK Ložiska Karviná7301:06:043
33MA59286Zabadal Radim-7901:06:173
34MA60103Oswald PavelMetrix Team7301:06:253
35MA6147Zogata Andrzej1. Běžecký Jablunkov8601:06:363
36MA6339Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:06:453
37MA6493Kruml KamilSpálené7201:06:483
38MA659Mapák JaroslavLondon Heatside7201:07:013
39MA66282Čopjan PavelAbadzikra8501:07:493
40MA67217Šitka JosefDrnovice8601:08:103
41MA69105Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8501:08:243
42MA7462Bárta MarekBK SAK Ložiska Karviná7401:08:583
43MA7583Bocek Davidcoffee team7501:09:043
43MA75211Kocián DanielV3T alis Fialová Kobra8701:09:043
45MA7831Trubač DavidSK Valašské Království7501:09:273
46MA80173Jašek RomanAO Kobeřice7301:09:463
47MA81165Letko MiroslavManín Považská Bystrica8101:09:50-
48MA83133Zemánek Tomáš-7901:10:083
49MA8412Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:10:163
50MA8533Ehler Tomáš-8101:10:213
51MA86203Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:10:273
52MA871Šplíchal JanTJ Starkoč8301:10:333
53MA88190Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:10:363
54MA8949Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7601:10:393
55MA90166Kempa JanIronman Sudoměř7901:10:553
56MA91222Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:11:003
57MA92284Hrubý VojtěchBystřička7401:11:123
58MA9466Kellner LiborMUSIL, HYBSKÁ - architekti7101:11:423
59MA96192Kolouch DavidFičák lenoch7601:11:503
60MA9828Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:12:143
61MA99228Palla Radovan-8001:12:173
62MA100227Martikán JiříHO Frýdek-Místek7501:12:183
63MA106206Kořistka TomášFialové kobry7201:13:443
64MA108127Lanc Martin-8301:14:003
64MA108195Škrbel Jan-8001:14:003
66MA11198Siročák Petrxxx CF7801:14:203
67MA112174Karásek LiborFrýdlant nad Ostravicí7301:14:223
68MA116205Kocian Martin-7601:14:513
69MA118156Sichálek TomášH.O. Holešov7301:15:073
70MA119120Haltof AlešFN United8301:15:093
71MA12019Balog Lukáš-9001:15:233
72MA121283Jirka JakubAbadzikra8101:15:403
73MA123285Vávra Vojtěch-8001:15:453
74MA125196Herman Jakub-7501:16:023
75MA12678Tvrdý TomášJarfala Dental AB - Sweden7801:16:133
76MA128210Tamchyna PetrStudeněves8101:16:163
77MA136194Tončík PetrMULTIP Moravia7101:17:073
78MA139125Večeřa ZdeněkStrážnice8301:17:423
79MA140155Vizner MarekH. O. Holešov7201:18:093
80MA143224Jeziorski PiotrPíšť7801:18:27-
81MA145193Tešnar HynekYogi Racing Ostrava7701:19:073
82MA146182Kutmon Tomáš-7401:19:103
83MA150191Rumpertesz PetrFenix SKI team jeseník7801:19:433
84MA152108Zgabaj MiroslavMIK Vsetín7301:19:493
85MA153214Žídek RomanBK Kravaře7701:19:573
86MA15459Odstrčilík TomášMARTINICE8301:20:123
87MA155109Škurek ViktorBrantice7101:20:143
88MA156180Ryška Lumir-7801:20:243
89MA16051Rozehnal RadekBystřice pod Hostýnem7501:21:453
90MA16725Burda Vojtěch-8701:23:593
91MA168202Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7601:24:113
92MA171153Babjak Adam-8401:24:303
93MA172220Wagner PetrEdguelemic Racing8301:24:373
94MA17467Pigula JaromírFialové kobry7201:24:563
95MA177167Dvorský PetrTT Ostrava7801:25:173
96MA181176Kuder Zenonjabbim.cz team8801:26:113
97MA191172Medvec Pavel-8401:29:183
98MA195121Krejčí OndřejOlomouc8701:30:303
99MA197158Říha Petr-8701:30:593
100MA199122Krejčí TomášFBC Redwolfs Ostrava8201:31:173
101MA20026Lysek Martin-9001:31:533
102MA20155Goláň JosefGOGY Team7701:32:033
103MA204199Bolek JanOrel Zašová8001:32:253
104MA207179Gabryš Jiříjabbim.cz team8301:32:563
105MA212204Michalus Marek-8701:34:463
106MA217136Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:41:493
107MA22087Šácha JanOstrava9001:46:393
108MA221287Majchrzak Adam-7601:47:503
109MA222177Stanicek JanRuM8301:50:563
110MA223221Lichnovsky AdamEdguelemic Racing8301:53:413
111MA224175Hiánek Petrjabbim.cz team8701:55:133
Muži B 40-49 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB695Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:53:19105
2MB1485Šindelek VladanTIS Vilhelm6700:57:0893
3MB2241Šmíd PetrLoučná 9566900:59:3681
4MB2780Šindelek DanielAtletika FM6501:01:1272
5MB33219Grzesik AndrzejSiedliska6301:01:57-
6MB3524Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:02:2566
7MB39131Pácha ZdeněkOlympáci6801:02:5160
8MB4858Macíček MiroslavKHB Radegast6101:04:4657
9MB49100Klapka VlastíkBK SAK Ložiska Karviná6601:04:5254
10MB51218Šimek MilanBUK TEAM6901:05:0451
11MB62200Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:06:3848
12MB70118Vrobel MiroslavVeřovice6101:08:3845
13MB71147Ševčík PavelZombie Opava6101:08:4842
14MB73101Neugebauer ErichBK Sak Ložiska Karviná6801:08:5639
15MB7760Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karviná6601:09:1036
16MB82128Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:10:0533
17MB102197Kotek MartinVZS Ostrava6801:13:0530
18MB10354Venglář PetrŘepiště6201:13:1127
19MB10474Jančařík PetrAAC Brno6801:13:1824
20MB110106Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:14:0621
21MB1134Luberda PetrDVtech.cz České Budějovice6501:14:4118
22MB11534Bierski Jan-6201:14:5015
23MB122135Vojkůvka JanEkofas Ostrava6801:15:4212
24MB12782Chmel ZdeněkRC PIM Praha 36201:16:159
25MB13086Cupek Jiřícoffee team7001:16:336
26MB13292Kierczak Aleksander-6301:16:51-
27MB134151Řezáč VěroslavŘSC6501:16:593
28MB137223Tarča JurijTT Ostrava6901:17:153
29MB141226Slamiak StanislavLoko Ostrava6201:18:173
30MB148154Hyánek AlešNew Balance Team7001:19:353
31MB16121Olejník DaliborXORS OFFICE6501:21:553
32MB164186Mikulenka Tomáš-7001:23:233
33MB16630Polišenský RichardSkvarenesadlo.cz6501:23:463
34MB16945Beránek RomanEkofas Ostrava6301:24:263
35MB174110Valica Dušan-6901:24:563
36MB180187Fabián JiříGumárny Zubří6901:26:093
37MB1856Šnobel Zdeněk-6501:27:193
37MB185212Schuchard Eric-6901:27:193
39MB19864Bartoš Edwin-6801:31:103
40MB20599Janovský ZdeněkStrání6501:32:303
41MB208126Slíž Martin-6901:32:573
Muži C 50-59 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8140Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:37105
2MC1310Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:0393
3MC1720Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:5781
4MC36117Martynek VladislavSKI Mosty5901:02:3372
5MC57129Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:06:0866
6MC585Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6001:06:16-
7MC7216Flegl VlastimilBrtev5301:08:5160
8MC9343Kacíř ZdeněkLoučna 9565601:11:3357
9MC10176Malatín ŠtefanAAC Brno5501:12:4254
10MC11450Žarluk Zdeněk-5801:14:4451
11MC131134Tománek PavelLKVE Veřovice5501:16:3448
12MC13363Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:16:53-
13MC13568Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:17:0645
14MC15818Krupka MilanTJ Rumburk5601:20:4442
15MC18496Klajban LubomírTexas Úblo5901:26:5039
16MC19694Żelioski JerzyCieszyn5201:30:50-
17MC202229Švrček JiříOstrava5301:32:0836
18MC21479Novotný JiříBK SAK Karviná5901:36:0633
Muži D 60-69 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4617Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:04:21105
2MD942Kulyk OleksiyFenix, Lviv, Ukraine4901:11:42-
3MD10529Vodička JanMK Radslavice4501:13:2793
4MD10757Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:13:5681
5MD11742Podžorný ErvinČeský Těšín4101:15:0472
6MD1448Kubíček FrantišekBM Auto Mikulov4601:19:0366
7MD151119Balko PeterKČT Lysá Hora4401:19:4760
8MD15797Moiczek JanCieszyn4201:20:28-
9MD173215Rechtenberg KarelPJR Frenštát pod Radhoštěm4701:24:4157
10MD178148Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:25:2554
11MD189111Farský ŠtefanDom srdca Martin4601:28:02-
12MD192145Beskydský DědekKlub Důchodců4501:29:3051
13MD21535Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4801:36:0748
14MD22540Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4902:01:5645
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km, 693 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4149Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:53:31105
2ME5138Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:54:3993
3ME8152Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:2781
4ME973Volný JaromírHO Vítkovice3501:01:0272
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,4 km, 693 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1141Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:00105
2ŽJ246Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:47:1393
3ŽJ3188Knápková MichalaTJ Frenštát p. R.9300:50:5081
4ŽJ63Stokowy AmandaUKS Diament Jedynka9400:55:18-
5ŽJ7161Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:57:5072
Ženy A 20-34 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1848Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:01105
2ZA3438Havlová PavlaFEL Praha8201:02:0693
3ZA4136Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:03:2481
4ZA68209Pastorová PetraBaláž Extreme Team7701:08:1472
5ZA124213Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:16:0066
6ZA147132Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:19:1560
7ZA15932Marková Lenka-8501:20:5057
8ZA16375Waloszková Michaela-8301:22:4554
9ZA18870Nádeníčková MichaelaAAC Brno7901:27:3851
10ZA202143Zbořilová IvanaTOM UFO OSTRAVA8201:32:0848
11ZA20969Wawrzynczyk MartaRybnik9001:33:05-
12ZA21053Brzezina SandraSBD Energetik Rybnik8901:33:10-
13ZA211116Dubšíková Michaela-8701:33:4345
14ZA21690Solczyková RenataBK SAK Karviná7701:36:2542
15ZA218169Vyoralová Magda:-)8501:44:3339
16ZA21984Chudá DominikaBK SAK Ložiska Karviná7801:46:3836
-ZA-170Olosová LudmilaNemocnice Nový Jičín81DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB79208Piklová AliceVětřní7301:09:30105
2ZB138168Kočárová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:17:3893
3ZB142112Krausová DarinaMK Kopřivnice7401:18:1981
4ZB162163Matalová JanaSlezská Ostrava7301:22:1172
5ZB17077Benešová PetraMK Seitl Ostrava7201:24:2766
6ZB179115Hájková LenkaBaláž Extreme Team Ostrava6901:25:3460
7ZB193102Javorská KarinBK SAK Ložiska Karviná7301:29:3657
Ženy C 45-54 let (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC16588Škrdová DanušeMK Seitl Ostrava6501:23:40105
2ŽC182160Šokalová LudmilaSlezan Frýdek Místek5601:26:3193
3ŽC183164Procházková IrenaTJ Háje5701:26:4581
4ŽC187162Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:27:3772
5ŽC190181Bajerová IlonaTupesy5801:28:3966
6ŽC19427Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:30:0060
7ŽC213150Antošová Radomila-5801:35:3557
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD17661Kašová HanaBarnex sport Brno5401:25:12105
2ZD205157Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:32:3093
Trať 5,4 km, 693 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1141Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:00105
2ŽJ246Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:47:1393
3ŽJ3188Knápková MichalaTJ Frenštát p. R.9300:50:5081
1ME4149Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:53:31105
2ME5138Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:54:3993
4ŽJ63Stokowy AmandaUKS Diament Jedynka9400:55:18-
5ŽJ7161Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:57:5072
3ME8152Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:2781
4ME973Volný JaromírHO Vítkovice3501:01:0272
Trať 9 km, 927 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:48:32-
2MA2189Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:49:54105
3MA322Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:50:3793
4MA4171Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:51:0681
5MA5137Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:51:4372
1MB695Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:53:19105
6MA77Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:53:4166
1MC8140Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:37105
1MJ923Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:54:50105
7MA1052Kasalík RadimX-Iont SSK Vítkovice7800:55:2860
8MA1111Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:56:2657
2MJ1213Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:56:4793
2MC1310Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:0393
2MB1485Šindelek VladanTIS Vilhelm6700:57:0893
9MA15183Sehnal TomášKHB Radegast7300:57:1354
10MA16130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:3251
3MC1720Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:5781
1ZA1848Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:01105
11MA19113Kaleta DanielHrádek ve Sleszku8200:58:3348
12MA2044Oberländer JanSokol Senohraby7500:58:4545
13MA21144Raida PavelSZZ Krnov7400:59:1542
3MB2241Šmíd PetrLoučná 9566900:59:3681
14MA23114Trebuna RenéMoira CZ Frýdlant8401:00:1539
15MA24225Pavlík VítGalaxy Team Hranice7301:00:2336
16MA2537Friček MartinPlzeň7901:00:4933
3MJ2615Dostál LukášSK Nové město na Moravě9301:00:5181
4MB2780Šindelek DanielAtletika FM6501:01:1272
17MA28185Kněžík RomanBalaž EXTREME TEAM Ostrava7201:01:1730
18MA29207Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8501:01:2627
4MJ3071Lichý TomášSK Skialp Baskydy9401:01:3972
19MA31146Buryška TomášVSK Univerzita Brno8801:01:4924
20MA32142Staniek MartinOrlová7401:01:5321
5MB33219Grzesik AndrzejSiedliska6301:01:57-
2ZA3438Havlová PavlaFEL Praha8201:02:0693
6MB3524Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:02:2566
4MC36117Martynek VladislavSKI Mosty5901:02:3372
5MJ3756Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9101:02:3966
21MA3891Šindelek PavelPržno8201:02:4718
7MB39131Pácha ZdeněkOlympáci6801:02:5160
22MA40139Čížek RadekHokej Šumperk8601:03:0715
3ZA4136Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:03:2481
23MA42123Hanke DavidMK Kopřivnice7101:03:3712
24MA43178Jeřábek KamilVK Perun Ostrava7601:03:539
6MJ4414Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9401:04:0660
25MA45159Vrobel IvoOlomouc8901:04:166
1MD4617Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:04:21105
26MA47104Levinský LukášMetrix Team7401:04:273
8MB4858Macíček MiroslavKHB Radegast6101:04:4657
9MB49100Klapka VlastíkBK SAK Ložiska Karviná6601:04:5254
27MA50216Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7701:04:553
10MB51218Šimek MilanBUK TEAM6901:05:0451
28MA5265Moravec KarelMUSIL, HYBSKÁ - architekti Brno8801:05:273
29MA53201Suchánek LukášKHB Radegast7901:05:343
30MA54107Vlček TomášGumárny Zubří8001:05:503
31MA55124Jurák TomášMK Kopřivnice7501:05:523
32MA5672Karkoška PetrBK SAK Ložiska Karviná7301:06:043
5MC57129Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:06:0866
6MC585Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6001:06:16-
33MA59286Zabadal Radim-7901:06:173
34MA60103Oswald PavelMetrix Team7301:06:253
35MA6147Zogata Andrzej1. Běžecký Jablunkov8601:06:363
11MB62200Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:06:3848
36MA6339Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:06:453
37MA6493Kruml KamilSpálené7201:06:483
38MA659Mapák JaroslavLondon Heatside7201:07:013
39MA66282Čopjan PavelAbadzikra8501:07:493
40MA67217Šitka JosefDrnovice8601:08:103
4ZA68209Pastorová PetraBaláž Extreme Team7701:08:1472
41MA69105Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8501:08:243
12MB70118Vrobel MiroslavVeřovice6101:08:3845
13MB71147Ševčík PavelZombie Opava6101:08:4842
7MC7216Flegl VlastimilBrtev5301:08:5160
14MB73101Neugebauer ErichBK Sak Ložiska Karviná6801:08:5639
42MA7462Bárta MarekBK SAK Ložiska Karviná7401:08:583
43MA7583Bocek Davidcoffee team7501:09:043
43MA75211Kocián DanielV3T alis Fialová Kobra8701:09:043
15MB7760Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karviná6601:09:1036
45MA7831Trubač DavidSK Valašské Království7501:09:273
1ZB79208Piklová AliceVětřní7301:09:30105
46MA80173Jašek RomanAO Kobeřice7301:09:463
47MA81165Letko MiroslavManín Považská Bystrica8101:09:50-
16MB82128Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:10:0533
48MA83133Zemánek Tomáš-7901:10:083
49MA8412Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:10:163
50MA8533Ehler Tomáš-8101:10:213
51MA86203Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:10:273
52MA871Šplíchal JanTJ Starkoč8301:10:333
53MA88190Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:10:363
54MA8949Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7601:10:393
55MA90166Kempa JanIronman Sudoměř7901:10:553
56MA91222Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:11:003
57MA92284Hrubý VojtěchBystřička7401:11:123
8MC9343Kacíř ZdeněkLoučna 9565601:11:3357
2MD942Kulyk OleksiyFenix, Lviv, Ukraine4901:11:42-
58MA9466Kellner LiborMUSIL, HYBSKÁ - architekti7101:11:423
59MA96192Kolouch DavidFičák lenoch7601:11:503
7MJ9781Koníř VojtěchHutisko-Solanec9101:12:1057
60MA9828Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:12:143
61MA99228Palla Radovan-8001:12:173
62MA100227Martikán JiříHO Frýdek-Místek7501:12:183
9MC10176Malatín ŠtefanAAC Brno5501:12:4254
17MB102197Kotek MartinVZS Ostrava6801:13:0530
18MB10354Venglář PetrŘepiště6201:13:1127
19MB10474Jančařík PetrAAC Brno6801:13:1824
3MD10529Vodička JanMK Radslavice4501:13:2793
63MA106206Kořistka TomášFialové kobry7201:13:443
4MD10757Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:13:5681
64MA108195Škrbel Jan-8001:14:003
64MA108127Lanc Martin-8301:14:003
20MB110106Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:14:0621
66MA11198Siročák Petrxxx CF7801:14:203
67MA112174Karásek LiborFrýdlant nad Ostravicí7301:14:223
21MB1134Luberda PetrDVtech.cz České Budějovice6501:14:4118
10MC11450Žarluk Zdeněk-5801:14:4451
22MB11534Bierski Jan-6201:14:5015
68MA116205Kocian Martin-7601:14:513
5MD11742Podžorný ErvinČeský Těšín4101:15:0472
69MA118156Sichálek TomášH.O. Holešov7301:15:073
70MA119120Haltof AlešFN United8301:15:093
71MA12019Balog Lukáš-9001:15:233
72MA121283Jirka JakubAbadzikra8101:15:403
23MB122135Vojkůvka JanEkofas Ostrava6801:15:4212
73MA123285Vávra Vojtěch-8001:15:453
5ZA124213Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:16:0066
74MA125196Herman Jakub-7501:16:023
75MA12678Tvrdý TomášJarfala Dental AB - Sweden7801:16:133
24MB12782Chmel ZdeněkRC PIM Praha 36201:16:159
76MA128210Tamchyna PetrStudeněves8101:16:163
8MJ129198Těšík JanSki & Go Trojanovice9201:16:1754
25MB13086Cupek Jiřícoffee team7001:16:336
11MC131134Tománek PavelLKVE Veřovice5501:16:3448
26MB13292Kierczak Aleksander-6301:16:51-
12MC13363Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:16:53-
27MB134151Řezáč VěroslavŘSC6501:16:593
13MC13568Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:17:0645
77MA136194Tončík PetrMULTIP Moravia7101:17:073
28MB137223Tarča JurijTT Ostrava6901:17:153
2ZB138168Kočárová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:17:3893
78MA139125Večeřa ZdeněkStrážnice8301:17:423
79MA140155Vizner MarekH. O. Holešov7201:18:093
29MB141226Slamiak StanislavLoko Ostrava6201:18:173
3ZB142112Krausová DarinaMK Kopřivnice7401:18:1981
80MA143224Jeziorski PiotrPíšť7801:18:27-
6MD1448Kubíček FrantišekBM Auto Mikulov4601:19:0366
81MA145193Tešnar HynekYogi Racing Ostrava7701:19:073
82MA146182Kutmon Tomáš-7401:19:103
6ZA147132Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:19:1560
30MB148154Hyánek AlešNew Balance Team7001:19:353
9MJ149184Gola Robin-9501:19:3651
83MA150191Rumpertesz PetrFenix SKI team jeseník7801:19:433
7MD151119Balko PeterKČT Lysá Hora4401:19:4760
84MA152108Zgabaj MiroslavMIK Vsetín7301:19:493
85MA153214Žídek RomanBK Kravaře7701:19:573
86MA15459Odstrčilík TomášMARTINICE8301:20:123
87MA155109Škurek ViktorBrantice7101:20:143
88MA156180Ryška Lumir-7801:20:243
8MD15797Moiczek JanCieszyn4201:20:28-
14MC15818Krupka MilanTJ Rumburk5601:20:4442
7ZA15932Marková Lenka-8501:20:5057
89MA16051Rozehnal RadekBystřice pod Hostýnem7501:21:453
31MB16121Olejník DaliborXORS OFFICE6501:21:553
4ZB162163Matalová JanaSlezská Ostrava7301:22:1172
8ZA16375Waloszková Michaela-8301:22:4554
32MB164186Mikulenka Tomáš-7001:23:233
1ŽC16588Škrdová DanušeMK Seitl Ostrava6501:23:40105
33MB16630Polišenský RichardSkvarenesadlo.cz6501:23:463
90MA16725Burda Vojtěch-8701:23:593
91MA168202Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7601:24:113
34MB16945Beránek RomanEkofas Ostrava6301:24:263
5ZB17077Benešová PetraMK Seitl Ostrava7201:24:2766
92MA171153Babjak Adam-8401:24:303
93MA172220Wagner PetrEdguelemic Racing8301:24:373
9MD173215Rechtenberg KarelPJR Frenštát pod Radhoštěm4701:24:4157
35MB174110Valica Dušan-6901:24:563
94MA17467Pigula JaromírFialové kobry7201:24:563
1ZD17661Kašová HanaBarnex sport Brno5401:25:12105
95MA177167Dvorský PetrTT Ostrava7801:25:173
10MD178148Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:25:2554
6ZB179115Hájková LenkaBaláž Extreme Team Ostrava6901:25:3460
36MB180187Fabián JiříGumárny Zubří6901:26:093
96MA181176Kuder Zenonjabbim.cz team8801:26:113
2ŽC182160Šokalová LudmilaSlezan Frýdek Místek5601:26:3193
3ŽC183164Procházková IrenaTJ Háje5701:26:4581
15MC18496Klajban LubomírTexas Úblo5901:26:5039
37MB185212Schuchard Eric-6901:27:193
37MB1856Šnobel Zdeněk-6501:27:193
4ŽC187162Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:27:3772
9ZA18870Nádeníčková MichaelaAAC Brno7901:27:3851
11MD189111Farský ŠtefanDom srdca Martin4601:28:02-
5ŽC190181Bajerová IlonaTupesy5801:28:3966
97MA191172Medvec Pavel-8401:29:183
12MD192145Beskydský DědekKlub Důchodců4501:29:3051
7ZB193102Javorská KarinBK SAK Ložiska Karviná7301:29:3657
6ŽC19427Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:30:0060
98MA195121Krejčí OndřejOlomouc8701:30:303
16MC19694Żelioski JerzyCieszyn5201:30:50-
99MA197158Říha Petr-8701:30:593
39MB19864Bartoš Edwin-6801:31:103
100MA199122Krejčí TomášFBC Redwolfs Ostrava8201:31:173
101MA20026Lysek Martin-9001:31:533
102MA20155Goláň JosefGOGY Team7701:32:033
10ZA202143Zbořilová IvanaTOM UFO OSTRAVA8201:32:0848
17MC202229Švrček JiříOstrava5301:32:0836
103MA204199Bolek JanOrel Zašová8001:32:253
2ZD205157Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:32:3093
40MB20599Janovský ZdeněkStrání6501:32:303
104MA207179Gabryš Jiříjabbim.cz team8301:32:563
41MB208126Slíž Martin-6901:32:573
11ZA20969Wawrzynczyk MartaRybnik9001:33:05-
12ZA21053Brzezina SandraSBD Energetik Rybnik8901:33:10-
13ZA211116Dubšíková Michaela-8701:33:4345
105MA212204Michalus Marek-8701:34:463
7ŽC213150Antošová Radomila-5801:35:3557
18MC21479Novotný JiříBK SAK Karviná5901:36:0633
13MD21535Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4801:36:0748
14ZA21690Solczyková RenataBK SAK Karviná7701:36:2542
106MA217136Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:41:493
15ZA218169Vyoralová Magda:-)8501:44:3339
16ZA21984Chudá DominikaBK SAK Ložiska Karviná7801:46:3836
107MA22087Šácha JanOstrava9001:46:393
108MA221287Majchrzak Adam-7601:47:503
109MA222177Stanicek JanRuM8301:50:563
110MA223221Lichnovsky AdamEdguelemic Racing8301:53:413
111MA224175Hiánek Petrjabbim.cz team8701:55:133
14MD22540Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4902:01:5645
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2189Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:49:54105
2MA322Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:50:3793
3MA4171Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:51:0681
4MA5137Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:51:4372
5MB695Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:53:1966
6MA77Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:53:4160
7MC8140Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:3757
8MJ923Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:54:5054
9MA1052Kasalík RadimX-Iont SSK Vítkovice7800:55:2851
10MA1111Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:56:2648
11MJ1213Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:56:4745
12MC1310Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:0342
13MB1485Šindelek VladanTIS Vilhelm6700:57:0839
14MA15183Sehnal TomášKHB Radegast7300:57:1336
15MA16130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:3233
16MC1720Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:5730
17MA19113Kaleta DanielHrádek ve Sleszku8200:58:3327
18MA2044Oberländer JanSokol Senohraby7500:58:4524
19MA21144Raida PavelSZZ Krnov7400:59:1521
20MB2241Šmíd PetrLoučná 9566900:59:3618
21MA23114Trebuna RenéMoira CZ Frýdlant8401:00:1515
22MA24225Pavlík VítGalaxy Team Hranice7301:00:2312
23MA2537Friček MartinPlzeň7901:00:499
24MJ2615Dostál LukášSK Nové město na Moravě9301:00:516
25MB2780Šindelek DanielAtletika FM6501:01:123
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1848Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:01105
2ZA3438Havlová PavlaFEL Praha8201:02:0693
3ZA4136Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:03:2481
4ZA68209Pastorová PetraBaláž Extreme Team7701:08:1472
5ZB79208Piklová AliceVětřní7301:09:3066
6ZA124213Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:16:0060
7ZB138168Kočárová Pechová KláraHO SSK Vítkovice7201:17:3857
8ZB142112Krausová DarinaMK Kopřivnice7401:18:1954
9ZA147132Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:19:1551
10ZA15932Marková Lenka-8501:20:5048
11ZB162163Matalová JanaSlezská Ostrava7301:22:1145
12ZA16375Waloszková Michaela-8301:22:4542
13ŽC16588Škrdová DanušeMK Seitl Ostrava6501:23:4039
14ZB17077Benešová PetraMK Seitl Ostrava7201:24:2736
15ZD17661Kašová HanaBarnex sport Brno5401:25:1233
16ZB179115Hájková LenkaBaláž Extreme Team Ostrava6901:25:3430
17ŽC182160Šokalová LudmilaSlezan Frýdek Místek5601:26:3127
18ŽC183164Procházková IrenaTJ Háje5701:26:4524
19ŽC187162Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:27:3721
20ZA18870Nádeníčková MichaelaAAC Brno7901:27:3818
21ŽC190181Bajerová IlonaTupesy5801:28:3915
22ZB193102Javorská KarinBK SAK Ložiska Karviná7301:29:3612
23ŽC19427Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:30:009
24ZA202143Zbořilová IvanaTOM UFO OSTRAVA8201:32:086
25ZD205157Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:32:303

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Všem X-Airákům díky za krásný závod , jen tak dál kluci.Lukáš
khbradegast
krásný závod:-)
lubos.sulc
Zdařilý závod.
flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód