hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pekelný kilometr 2016

31.8.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný kilometr 2016
  • datum konání: 31.8.2016
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Obec Němčice a Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pekelný kilometr 2016

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:23123,25
2M192Bryška TomášTJ Svitavy0700:04:0091,46
3M1123Jansa MichalHokej Česká Třebová0700:04:0785,29
4M1154Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:04:1677,38
5M1205Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:04:3362,74
6M1226Vávra JanPeklák team0700:04:3560,98
7M1237Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:3759,12
8M1258Vondra JanActivity Lanškroun0700:04:3957,71
9M1279Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:04:5147,22
10M13110Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:05:1624,95

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1711Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:03:54107,09
2Z11112Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:04:0399,81
3Z11313Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:04:1193,10
4Z11914Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:04:3176,27
5Z12115Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:04:3474,47
6Z12416Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:04:3871,25
7Z12617Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:04:4763,24
8Z12818Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:05:0152,12
9Z12919Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:05:0250,64
10Z13220Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:05:2036,22
11Z13321Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:06:173,00
12Z13422Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:06:193,00

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2223Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:38107,94
2M2424Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:5296,13
3M2525König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:5295,93
4M2826Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:04:0088,87
5M21427Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:1278,31
6M21828Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:04:2963,60
7M23029Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:05:1026,86

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2330Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:45107,52
2Z2631Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:03:53100,31
3Z21032Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:0292,18
4Z21633Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:2176,16
5Z21734Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:04:2473,74

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3335Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:09:37107,32
2M3436Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:10:0099,95
3M3737Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:10:2192,73
4M3938Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:11:1375,45
5M31139Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:11:3468,40
6M31240Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:11:4664,51
7M31341Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:11:4764,18
8M31542Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:12:0059,78

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3543Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:10:05112,80
2Z3844Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:10:21107,84
3Z31445Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:11:5379,35
4Z31646Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:12:2868,52

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4147Hai HonzaActivity Lanškroun0100:09:08124,16
2M4248Gregora FilipActivity Lanškroun0200:09:28117,78
3M41749Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:12:3358,06
4M41850Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:13:5332,56

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4651Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:10:05133,84
2Z41052Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:11:22112,71
3Z41953Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:5853,45

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51454Gregora JanActivity Lanškroun0000:18:45108,62
2M51955Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:20:2691,38

Dorostenky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ156Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:50145,29
2MJ4457Kučera JanČeská Třebová9700:25:0654,71

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ993Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:17:37141,06
2ZJ4994Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:26:4358,94

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA458Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:16:33103,18
2MA559Šilar ZdeněkRunsport8100:16:44101,19
3MA760Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:1295,63
4MA1261Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:0784,60
5MA1362Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:18:1084,14
6MA1563Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:19:1171,87
7MA1664Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:2668,90
8MA1865Beneš MichalRUNSPORT8300:20:0760,86
9MA2666Dvořáček JanTrailrun.cz7900:22:1136,30
10MA2867Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:1735,01
11MA2968Švec MartinVK Choceň8700:22:1834,79
12MA3069Machalík StanislavČeská Třebová8000:22:3830,84
13MA3670Košnar FilipTrialrun.cz9100:24:0314,01

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB271Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:16:24101,78
2MB372Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:32100,29
3MB673Hejl RadekKrálíky7200:16:4497,93
4MB874Moskva RomanPasivity Žamberk7500:17:2988,75
5MB1075Pocsai SándorČerti Kunčina7000:17:5882,86
6MB3376Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:23:3415,32
7MB3577Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:23:5510,95
8MB4078Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:24:215,85
9MB4179Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:24:225,51
10MB4580Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:243,00

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:00114,78
2MC1782Tichý PavelAC Náchod6300:19:5095,81
3MC2083Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:2789,41
4MC2284Hruban JanČeská Třebová6600:20:3288,61
5MC2385Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:21:4476,32
6MC5186Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:28:227,90

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2587Kučera ZdeněkAC Náchod5500:22:10111,72
2MD3488Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:3799,43
3MD4389Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:5288,85
4MD5290Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:0353,30

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5091Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:26:45122,04
2ME5792Bielčik JindřichLichkov4000:33:2377,96

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3795Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:04107,21
2ZA4796Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:25:5292,79

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2497Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:55105,51
2ZB3198Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:22:4298,57
3ZB3299Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:23:0095,92
4ZB38100Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:24:0486,32
5ZB39101Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:1385,10
6ZB42102Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:2982,64
7ZB48103Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:26:3464,19
8ZB53104Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:29:4036,71
9ZB55105Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:32:3910,11

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC21106Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:29120,32
2ZC27107Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:15104,81
3ZC46108Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:4074,87

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD54109Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:24102,88
2ZD56110Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:2197,12

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:23123,25
1M2223Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:38107,94
1Z2330Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:45107,52
2M2424Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:5296,13
3M2525König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:5295,93
2Z2631Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:03:53100,31
1Z1711Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:03:54107,09
4M2826Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:04:0088,87
2M192Bryška TomášTJ Svitavy0700:04:0091,46
3Z21032Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:0292,18
2Z11112Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:04:0399,81
3M1123Jansa MichalHokej Česká Třebová0700:04:0785,29
3Z11313Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:04:1193,10
5M21427Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:1278,31
4M1154Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:04:1677,38
4Z21633Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:2176,16
5Z21734Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:04:2473,74
6M21828Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:04:2963,60
4Z11914Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:04:3176,27
5M1205Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:04:3362,74
5Z12115Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:04:3474,47
6M1226Vávra JanPeklák team0700:04:3560,98
7M1237Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:3759,12
6Z12416Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:04:3871,25
8M1258Vondra JanActivity Lanškroun0700:04:3957,71
7Z12617Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:04:4763,24
9M1279Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:04:5147,22
8Z12818Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:05:0152,12
9Z12919Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:05:0250,64
7M23029Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:05:1026,86
10M13110Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:05:1624,95
10Z13220Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:05:2036,22
11Z13321Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:06:173,00
12Z13422Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:06:193,00

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4147Hai HonzaActivity Lanškroun0100:09:08124,16
2M4248Gregora FilipActivity Lanškroun0200:09:28117,78
1M3335Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:09:37107,32
2M3436Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:10:0099,95
1Z3543Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:10:05112,80
1Z4651Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:10:05133,84
3M3737Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:10:2192,73
2Z3844Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:10:21107,84
4M3938Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:11:1375,45
2Z41052Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:11:22112,71
5M31139Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:11:3468,40
6M31240Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:11:4664,51
7M31341Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:11:4764,18
3Z31445Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:11:5379,35
8M31542Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:12:0059,78
4Z31646Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:12:2868,52
3M41749Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:12:3358,06
4M41850Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:13:5332,56
3Z41953Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:5853,45

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ156Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:50145,29
1MB271Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:16:24101,78
2MB372Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:32100,29
1MA458Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:16:33103,18
2MA559Šilar ZdeněkRunsport8100:16:44101,19
3MB673Hejl RadekKrálíky7200:16:4497,93
3MA760Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:1295,63
4MB874Moskva RomanPasivity Žamberk7500:17:2988,75
1ZJ993Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:17:37141,06
5MB1075Pocsai SándorČerti Kunčina7000:17:5882,86
1MC1181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:00114,78
4MA1261Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:0784,60
5MA1362Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:18:1084,14
1M51454Gregora JanActivity Lanškroun0000:18:45108,62
6MA1563Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:19:1171,87
7MA1664Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:2668,90
2MC1782Tichý PavelAC Náchod6300:19:5095,81
8MA1865Beneš MichalRUNSPORT8300:20:0760,86
2M51955Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:20:2691,38
3MC2083Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:2789,41
1ZC21106Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:29120,32
4MC2284Hruban JanČeská Třebová6600:20:3288,61
5MC2385Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:21:4476,32
1ZB2497Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:55105,51
1MD2587Kučera ZdeněkAC Náchod5500:22:10111,72
9MA2666Dvořáček JanTrailrun.cz7900:22:1136,30
2ZC27107Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:15104,81
10MA2867Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:1735,01
11MA2968Švec MartinVK Choceň8700:22:1834,79
12MA3069Machalík StanislavČeská Třebová8000:22:3830,84
2ZB3198Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:22:4298,57
3ZB3299Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:23:0095,92
6MB3376Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:23:3415,32
2MD3488Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:3799,43
7MB3577Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:23:5510,95
13MA3670Košnar FilipTrialrun.cz9100:24:0314,01
1ZA3795Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:04107,21
4ZB38100Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:24:0486,32
5ZB39101Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:1385,10
8MB4078Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:24:215,85
9MB4179Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:24:225,51
6ZB42102Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:2982,64
3MD4389Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:5288,85
2MJ4457Kučera JanČeská Třebová9700:25:0654,71
10MB4580Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:243,00
3ZC46108Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:4074,87
2ZA4796Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:25:5292,79
7ZB48103Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:26:3464,19
2ZJ4994Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:26:4358,94
1ME5091Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:26:45122,04
6MC5186Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:28:227,90
4MD5290Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:0353,30
8ZB53104Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:29:4036,71
1ZD54109Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:24102,88
9ZB55105Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:32:3910,11
2ZD56110Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:2197,12
2ME5792Bielčik JindřichLichkov4000:33:2377,96

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ156Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:50105,25
2MB271Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:16:2498,14
3MB372Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:3296,62
4MA458Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:16:3396,29
5MA559Šilar ZdeněkRunsport8100:16:4494,22
6MB673Hejl RadekKrálíky7200:16:4494,21
7MA760Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:1288,47
8MB874Moskva RomanPasivity Žamberk7500:17:2984,86
9MB1075Pocsai SándorČerti Kunčina7000:17:5878,87
10MC1181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:0078,63
11MA1261Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:0777,06
12MA1362Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:18:1076,58
13M51454Gregora JanActivity Lanškroun0000:18:4569,36
14MA1563Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:19:1163,88
15MA1664Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:2660,80
16MC1782Tichý PavelAC Náchod6300:19:5055,95
17MA1865Beneš MichalRUNSPORT8300:20:0752,48
18M51955Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:20:2648,59
19MC2083Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:2748,31
20MC2284Hruban JanČeská Třebová6600:20:3247,35
21MC2385Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:21:4432,67
22MD2587Kučera ZdeněkAC Náchod5500:22:1027,14
23MA2666Dvořáček JanTrailrun.cz7900:22:1127,06
24MA2867Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:1725,72
25MA2968Švec MartinVK Choceň8700:22:1825,50
26MA3069Machalík StanislavČeská Třebová8000:22:3821,41
27MB3376Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:23:3410,08
28MD3488Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:379,33
29MB3577Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:23:555,63
30MA3670Košnar FilipTrialrun.cz9100:24:033,99
31MB4078Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:24:213,00
32MB4179Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:24:223,00
33MD4389Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:523,00
34MJ4457Kučera JanČeská Třebová9700:25:063,00
35MB4580Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:243,00
36ME5091Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:26:453,00
37MC5186Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:28:223,00
38MD5290Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:033,00
39ME5792Bielčik JindřichLichkov4000:33:233,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ993Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:17:37123,90
2ZC21106Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:2995,16
3ZB2497Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:5580,94
4ZC27107Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:1577,48
5ZB3198Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:22:4273,13
6ZB3299Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:23:0070,14
7ZA3795Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:0459,45
8ZB38100Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:24:0459,32
9ZB39101Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:1357,96
10ZB42102Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:2955,18
11ZC46108Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:4043,35
12ZA4796Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:25:5241,47
13ZB48103Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:26:3434,40
14ZJ4994Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:26:4332,93
15ZB53104Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:29:403,45
16ZD54109Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:243,00
17ZB55105Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:32:393,00
18ZD56110Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:213,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód