Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle 2016

8.10.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Zemská míle 2016
  • datum konání: 8.10.2016
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Obec Němčice a Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Zemská míle 2016

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C291Špatenka Matěj-0900:00:49-
2C2132Veselý Dominik-0900:00:52-
3C2153Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:53-
4C2164Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:54-
5C2175Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:01:01-
6C2186Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:01:03-
7C2197Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:06-
8C2208Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:11-
9C2229Baborák MatějRC Dětský svět1000:01:17-
10C22310Kouba RadimRybník1100:01:18-
11C22411Lána LukášISCAREX Junior team ČT1000:01:20-
12C22512Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:01:21-
13C22613Dušek PetrHorní Třešňovec1100:01:24-
14C23114Klement DanielActivity Lanškroun1500:03:06-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D211Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:00:32-
2D222Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:00:34-
3D233Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:35-
4D244Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:35-
5D255Hepnarová StelaLanškroun0900:00:36-
6D266Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:39-
7D277Němcová NatálieLitomyšl1100:00:44-
8D288Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:45-
9D2109Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:49-
10D21110Špatenková LindaLanškroun1200:00:50-
11D21211Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:51-
12D21412Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:52-
13D22113Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:14-
14D22714Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:31-
15D22815Hánová Karolína-1100:01:32-
16D22916Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:41-
17D23017Broulíková Alžbětaneregistrována1200:02:07-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M161Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:33106,02
2M1102Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:02:3998,61
3M1133Bis MarekDDM Lanškroun0700:02:4295,37
4M1154Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:4493,01
5M1245Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:5380,74
6M1296Vondra JanActivity Lanškroun0700:03:0467,87
7M1317Teichmann RadekFotbalový klub Lanškroun0800:03:0566,43
8M1438Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:03:2836,53
9M1449Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:03:3033,87
10M14510Mareš RomanRC Dětský svět0800:03:3527,69
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z191Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:38102,07
2Z1112Gildainová MarieTJ Sokol Žichlínek0700:02:4099,11
3Z1123Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:4098,81
4Z1144Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:4494,52
5Z1165Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:02:4494,19
6Z1196Matějková Viktoria ElaISMAR0700:02:4790,70
7Z1217Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:02:5086,48
8Z1228Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:02:5382,88
9Z1279Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:02:5974,54
10Z12810Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:03:0073,95
11Z13211Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:03:0567,67
12Z13312Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:03:0567,18
13Z13613Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:1456,64
14Z13814Vilčová AnežkaTJ Sokol Žichlínek0700:03:1850,93
15Z13915Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:03:1850,68
16Z14016Horáková NatálieTJ Sokol Žichlínek0700:03:2345,05
17Z14217Janečková TerezaSokol Žichlínek0700:03:2740,16
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M221Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:28104,93
2M252Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:3398,03
3M273Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:3497,04
4M2204Mareš Daniel-0600:02:4879,10
5M2415Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:03:2431,43
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:25105,12
2Z232Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:3098,78
3Z243Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:3296,10
4Z284Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:3788,88
5Z2175Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:4578,12
6Z2186Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:02:4676,79
7Z2227Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:5368,14
8Z2258Kubínová AdrianaZŠ A. Jiráska0500:02:5565,27
9Z2269Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:02:5564,90
10Z23010Hósová NelaTJ Sokol Žichlínek0500:03:0452,96
11Z23411Krejčí KateřinaTJ Sokol Žichlínek0600:03:1144,06
12Z23512Šuláková LucieTJ Sokol Žichlínek0600:03:1143,89
13Z23713Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:03:1439,07
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M321Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:02107,70
2M362Kapoun JanAtletika Polička0300:05:1499,91
3M383Skalický Vojtěch-0300:05:2692,39
4M3104Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:05:2990,63
5M3115Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:3288,38
6M3136Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:05:4679,81
7M3157Bukáček MarekAtletika Polička0400:06:0368,53
8M3168Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:06:0468,44
9M3219Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:2853,00
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z331Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:09110,13
2Z392Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:05:2798,76
3Z3123Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:4091,11
4Z3174Horáková LucieTJ Sokol Žichlínek0400:06:0674,86
5Z3185Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:06:1370,45
6Z3206Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:06:2762,09
7Z3237Hósová TerezaTJ Sokol Žichlínek0300:06:3159,19
8Z3258Páníková NikolaTJ Sokol Žichlínek0400:07:2625,54
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:02118,55
2M452Hai HonzaActivity Lanškroun0100:05:11112,71
3M4193Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:06:2468,74
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z441Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:11109,86
2Z472Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:18105,41
3Z4143Derková MartinaActivity Lanškroun0100:05:5284,73
4Z4225Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:2862,36
5Z4244Gildainová NatalieTJ Sokol Žichlínek0200:06:4253,86
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5111Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:32114,01
2M5192Moravec JakubJM Team Letohrad9900:11:3395,95
3M5213Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:11:5390,05
Dorostenky (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:59106,06
2MJ22Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2496,99
3MJ33Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:09:2496,94
4MJ174Vencl JiříActivity Lanškroun9800:11:2055,19
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA41Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:26113,69
2MA82Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:2295,46
3MA123Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:10:3690,85
4MA244Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:12:1757,44
5MA285Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:12:2853,80
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB51Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:09:46107,74
2MB62Hejl RadekKrálíky7200:10:02102,49
3MB133Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:10:4189,77
4MB144Holubec MiroslavOstrov7600:10:5485,37
5MB185Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:2973,99
6MB226Kapoun PetrAtletika Polička7500:12:0263,17
7MB267Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:2057,20
8MB278Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:12:2156,92
9MB329Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:12:4748,37
10MB4010Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:13:5924,76
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC71Louda PetrAC Česká Lípa6400:10:21104,59
2MC102Krátký LubošLanškroun6200:10:26102,95
3MC153Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:5992,46
4MC204Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:4079,56
5MC315Hruban JanČeská Třebová6600:12:3761,71
6MC396Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:5437,29
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD301Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:34110,54
2MD362Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:13:3495,60
3MD373Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:4193,86
4MD424Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:15:0772,04
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME471Bielčik JindřichLichkov4000:17:19149,10
2ME482Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:18:00143,06
3ME503Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:33:317,84
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA91Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:24122,39
2ZA162Schauerová LenkaAtletika Polička8800:11:15107,60
3ZA353Krátká HanaLanškroun9500:13:2770,01
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB231Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:12:06109,94
2ZB332Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:12:4898,88
3ZB343Honsová HanaActivity Lanškroun7900:13:1791,17
4ZB384Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:4583,88
5ZB415Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:14:3072,00
6ZB446Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:2142,92
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC251Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:20115,32
2ZC292Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:30112,59
3ZC433Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:1372,09
4ZC494Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:19:336,93
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD451Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:16:43102,31
2ZD462Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:17:0697,69
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D211Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:00:32-
2D222Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:00:34-
3D233Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:35-
4D244Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:35-
5D255Hepnarová StelaLanškroun0900:00:36-
6D266Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:39-
7D277Němcová NatálieLitomyšl1100:00:44-
8D288Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:45-
1C291Špatenka Matěj-0900:00:49-
9D2109Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:49-
10D21110Špatenková LindaLanškroun1200:00:50-
11D21211Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:51-
2C2132Veselý Dominik-0900:00:52-
12D21412Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:52-
3C2153Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:53-
4C2164Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:54-
5C2175Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:01:01-
6C2186Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:01:03-
7C2197Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:06-
8C2208Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:11-
13D22113Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:14-
9C2229Baborák MatějRC Dětský svět1000:01:17-
10C22310Kouba RadimRybník1100:01:18-
11C22411Lána LukášISCAREX Junior team ČT1000:01:20-
12C22512Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:01:21-
13C22613Dušek PetrHorní Třešňovec1100:01:24-
14D22714Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:31-
15D22815Hánová Karolína-1100:01:32-
16D22916Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:41-
17D23017Broulíková Alžbětaneregistrována1200:02:07-
14C23114Klement DanielActivity Lanškroun1500:03:06-
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:25105,12
1M221Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:28104,93
2Z232Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:3098,78
3Z243Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:3296,10
2M252Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:3398,03
1M161Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:33106,02
3M273Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:3497,04
4Z284Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:3788,88
1Z191Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:38102,07
2M1102Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:02:3998,61
2Z1112Gildainová MarieTJ Sokol Žichlínek0700:02:4099,11
3Z1123Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:4098,81
3M1133Bis MarekDDM Lanškroun0700:02:4295,37
4Z1144Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:4494,52
4M1154Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:4493,01
5Z1165Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:02:4494,19
5Z2175Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:4578,12
6Z2186Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:02:4676,79
6Z1196Matějková Viktoria ElaISMAR0700:02:4790,70
4M2204Mareš Daniel-0600:02:4879,10
7Z1217Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:02:5086,48
7Z2227Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:5368,14
8Z1228Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:02:5382,88
5M1245Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:5380,74
8Z2258Kubínová AdrianaZŠ A. Jiráska0500:02:5565,27
9Z2269Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:02:5564,90
9Z1279Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:02:5974,54
10Z12810Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:03:0073,95
6M1296Vondra JanActivity Lanškroun0700:03:0467,87
10Z23010Hósová NelaTJ Sokol Žichlínek0500:03:0452,96
7M1317Teichmann RadekFotbalový klub Lanškroun0800:03:0566,43
11Z13211Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:03:0567,67
12Z13312Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:03:0567,18
11Z23411Krejčí KateřinaTJ Sokol Žichlínek0600:03:1144,06
12Z23512Šuláková LucieTJ Sokol Žichlínek0600:03:1143,89
13Z13613Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:1456,64
13Z23713Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:03:1439,07
14Z13814Vilčová AnežkaTJ Sokol Žichlínek0700:03:1850,93
15Z13915Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:03:1850,68
16Z14016Horáková NatálieTJ Sokol Žichlínek0700:03:2345,05
5M2415Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:03:2431,43
17Z14217Janečková TerezaSokol Žichlínek0700:03:2740,16
8M1438Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:03:2836,53
9M1449Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:03:3033,87
10M14510Mareš RomanRC Dětský svět0800:03:3527,69
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:02118,55
1M321Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:02107,70
1Z331Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:09110,13
1Z441Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:11109,86
2M452Hai HonzaActivity Lanškroun0100:05:11112,71
2M362Kapoun JanAtletika Polička0300:05:1499,91
2Z472Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:18105,41
3M383Skalický Vojtěch-0300:05:2692,39
2Z392Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:05:2798,76
4M3104Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:05:2990,63
5M3115Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:3288,38
3Z3123Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:4091,11
6M3136Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:05:4679,81
3Z4143Derková MartinaActivity Lanškroun0100:05:5284,73
7M3157Bukáček MarekAtletika Polička0400:06:0368,53
8M3168Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:06:0468,44
4Z3174Horáková LucieTJ Sokol Žichlínek0400:06:0674,86
5Z3185Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:06:1370,45
3M4193Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:06:2468,74
6Z3206Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:06:2762,09
9M3219Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:2853,00
4Z4225Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:2862,36
7Z3237Hósová TerezaTJ Sokol Žichlínek0300:06:3159,19
5Z4244Gildainová NatalieTJ Sokol Žichlínek0200:06:4253,86
8Z3258Páníková NikolaTJ Sokol Žichlínek0400:07:2625,54
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:59106,06
2MJ22Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2496,99
3MJ33Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:09:2496,94
1MA41Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:26113,69
1MB51Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:09:46107,74
2MB62Hejl RadekKrálíky7200:10:02102,49
1MC71Louda PetrAC Česká Lípa6400:10:21104,59
2MA82Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:2295,46
1ZA91Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:24122,39
2MC102Krátký LubošLanškroun6200:10:26102,95
1M5111Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:32114,01
3MA123Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:10:3690,85
3MB133Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:10:4189,77
4MB144Holubec MiroslavOstrov7600:10:5485,37
3MC153Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:5992,46
2ZA162Schauerová LenkaAtletika Polička8800:11:15107,60
4MJ174Vencl JiříActivity Lanškroun9800:11:2055,19
5MB185Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:2973,99
2M5192Moravec JakubJM Team Letohrad9900:11:3395,95
4MC204Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:4079,56
3M5213Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:11:5390,05
6MB226Kapoun PetrAtletika Polička7500:12:0263,17
1ZB231Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:12:06109,94
4MA244Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:12:1757,44
1ZC251Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:20115,32
7MB267Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:2057,20
8MB278Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:12:2156,92
5MA285Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:12:2853,80
2ZC292Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:30112,59
1MD301Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:34110,54
5MC315Hruban JanČeská Třebová6600:12:3761,71
9MB329Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:12:4748,37
2ZB332Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:12:4898,88
3ZB343Honsová HanaActivity Lanškroun7900:13:1791,17
3ZA353Krátká HanaLanškroun9500:13:2770,01
2MD362Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:13:3495,60
3MD373Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:4193,86
4ZB384Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:4583,88
6MC396Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:5437,29
10MB4010Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:13:5924,76
5ZB415Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:14:3072,00
4MD424Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:15:0772,04
3ZC433Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:1372,09
6ZB446Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:2142,92
1ZD451Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:16:43102,31
2ZD462Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:17:0697,69
1ME471Bielčik JindřichLichkov4000:17:19149,10
2ME482Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:18:00143,06
4ZC494Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:19:336,93
3ME503Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:33:317,84
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:59106,06
2MJ22Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2496,99
3MJ33Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:09:2496,94
4MA41Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:2696,21
5MB51Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:09:4689,06
6MB62Hejl RadekKrálíky7200:10:0283,29
7MC71Louda PetrAC Česká Lípa6400:10:2176,61
8MA82Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:2276,27
9MC102Krátký LubošLanškroun6200:10:2674,73
10M5111Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:3272,55
11MA123Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:10:3671,23
12MB133Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:10:4169,34
13MB144Holubec MiroslavOstrov7600:10:5464,52
14MC153Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:5962,74
15MJ174Vencl JiříActivity Lanškroun9800:11:2055,19
16MB185Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:2952,02
17M5192Moravec JakubJM Team Letohrad9900:11:3350,47
18MC204Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:4047,98
19M5213Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:11:5343,26
20MB226Kapoun PetrAtletika Polička7500:12:0240,16
21MA244Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:12:1734,68
22MB267Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:2033,60
23MB278Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:12:2133,30
24MA285Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:12:2830,70
25MD301Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:3428,46
26MC315Hruban JanČeská Třebová6600:12:3727,59
27MB329Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:12:4723,92
28MD362Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:13:347,04
29MD373Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:414,54
30MC396Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:543,00
31MB4010Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:13:593,00
32MD424Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:15:073,00
33ME471Bielčik JindřichLichkov4000:17:193,00
34ME482Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:18:003,00
35ME503Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:33:313,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA91Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:24115,23
2ZA162Schauerová LenkaAtletika Polička8800:11:1599,84
3ZB231Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:12:0684,94
4ZC251Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:2080,82
5ZC292Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:3077,58
6ZB332Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:12:4872,42
7ZB343Honsová HanaActivity Lanškroun7900:13:1763,69
8ZA353Krátká HanaLanškroun9500:13:2760,73
9ZB384Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:4555,44
10ZB415Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:14:3042,00
11ZC433Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:1329,51
12ZB446Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:219,09
13ZD451Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:16:433,00
14ZD462Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:17:063,00
15ZC494Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:19:333,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód