Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Lysou horu

28.7.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Lysou horu
  • datum konání: 28.7.2018
  • zobrazeno již 657x
  • pořadatel: TJ Jäkl Karviná

Sociální sítě

Místo konání

Krásná – Nižní Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15:00 hodin

Přihlášky

předem do 24.7.2018 ZDE
nebo na místě: Restaurace Zlatník cca 1 km od startu ve směru na Visalaje 12:00-12:50 (Běhy dětí), 12:00-14:30 (hlavní běh)

Startovné

Hlavní závod na místě 200 Kč (předem přihlášení při platbě předem 150 Kč do 24.7.2018 na č. ú. 2111318029/2700).
Na platby, které nedojdou na účet před termínem závodů nebude brán zřetel!
U běhu dětí se startovné neplatí.

Popis tratě

Délka: 8,4 km
Převýšení: 704 m
Povrch: asfalt

Ceny pro vítěze

První 3 v každé kategorii obdrží peněžitou odměnu, diplom a pohár; první tři závodníci v Mistrovství Moravy a Slezska obdrží diplom a medaili; pro všechny účastníky hlavního běhu bude připraveno občerstvení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletika-karvina.mzf.cz/index.php?dat=1&p=0069daad0aa

E-mailová adresa

michalbroda@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1522Gogela MartinAK Olomouc0100:45:26105
2MJ3216Zajíček AdamAtletika Poruba0300:50:1093
3MJ3343Wita JanLight bike0500:50:4981
4MJ4833Sokol MarekAtletika Poruba0200:53:4272
5MJ703Tarana Jan AdamMattoni Free Run9901:03:0966
Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA382Dvořák PavelAK Prostějov8200:41:14105
2MA458Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:42:0093
3MA680Ambros JakubAC Mor. Slavia Brno8700:42:5181
4MA979Prášil VitězslavMK Seitl Ostrava8100:43:3772
5MA1083Turek Martin-8000:44:0966
6MA129Záleský StanislavAO Slavia Havířov8700:44:5260
7MA1365Gawlas DominikCieszyn8200:45:15-
8MA1414Škoda KristiánCK Continental Frenštát9000:45:2357
9MA1777Zvonek MilanZvonek Sport8400:45:4854
10MA1868Filipec PetrPro Dřeň8400:45:4951
11MA2123Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:5748
12MA2254Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:47:1245
13MA2418Lukáš JakubSSK Vítkovice9300:48:0642
14MA2542Šajer VítNový Jičín8800:48:2939
15MA268Polášek JanAO Slavia Havířov8000:48:4436
16MA2738Buchtík AlešABND Racing Team8200:48:4933
17MA3064Derka RadimPřerov9100:49:5630
18MA3867Novotný AlešPro Dřeň8500:51:4327
19MA4163Kohut RadekMP Praha8400:52:1124
20MA4932Štaffa OndřejMetylovice8800:53:4521
21MA5069Jurek RadimTrojanovice8500:53:5218
22MA522Wawreczka DavidTJ Jakl Karviná8100:54:2515
23MA5850Broža VojtěchTábor8500:56:5912
24MA6036Karas IvanMK Seitl Ostrava8800:58:139
25MA6387Sýkora LukášAK Olomouc9000:59:396
26MA7729Lýsek IgorMosty u Jablunkova8001:07:103
27MA8081Komárek PavelVilémov8101:10:123
Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB127Blaha TomášAK Kroměříž7600:39:03105
2MB275Horák OndřejŠternberk7500:39:3693
3MB574Kovář RomanMoravský Beroun7700:42:3781
4MB760Škapa MarekMK Seitl Ostrava7100:43:0872
5MB835Dominik OndřejMK Seitl Ostrava7700:43:1066
6MB1162Žajdlík FilipTřinec7700:44:3460
7MB1685Záruba JanSix Monkeys7700:45:4057
8MB196Malý JanEleven run team7300:46:0054
9MB3144Kvíčala TomášFM7500:50:0851
10MB3449Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:50:5448
11MB3741Gross PetrSun sport team7600:51:3545
12MB4070Chovanec PetrBK Sak Karviná7300:51:5842
13MB4428Chrudina RobertOstrava7300:52:4139
14MB5978Tvarůžka TomášKroměříž7200:57:3236
15MB6176Tešnar MarekPetřvald7500:58:5133
16MB7315Zajíček PetrPoruba7001:04:3830
Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2073Ožana VáclavŠkola běhu6400:46:51105
2MC2384Buřil FrantišekVidochov6600:47:1993
3MC294Veselý PavelALC ATRON Horní Rokyt.6600:49:4081
4MC3525Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:51:0472
5MC4313Vanta JosefTri club Dobruška6200:52:3266
6MC5330Collen MalcolmOstrava6000:54:41-
7MC5447Cymerlik KryštofŽory6200:55:3960
8MC5746Ševčík PavelZombie Opava6100:56:1057
9MC6557Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:59:5354
10MC6659Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:59:5951
11MC7286Sýkora JosefOlomouc6301:04:2048
12MC8617Obdržálek VítHrabová6501:21:1945
Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3945Jasek TadeuszZywiec5100:51:48-
2MD4655Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:09105
3MD4726Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:53:3193
4MD5148Gombita JosefMost5800:54:0181
5MD5612Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:56:0572
6MD6772Najdek BohumírRacing Olešná5501:00:2066
7MD6861Pivko PavelMK Seitl Ostrava5801:00:4060
8MD7540Kobliha MilanLRS Vyškov5701:04:5857
9MD7831Doležal JiříRožnov p. Radhoštěm5401:08:4754
Muži E (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4556Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:59105
2ME5521Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:0093
3ME8524Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:20:5181
Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ837Malá SáraLSK Lomnice n. Popelkou0301:14:43105
Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA281Baginská MarkétaSSK Vítkovice9700:48:53105
2ZA365Kopřivová BarboraTJ Sokol Přísnotice9300:51:2293
3ZA4237Weissová GabrielaJeseník9100:52:1581
4ZA6219Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná9100:59:0872
Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7134Dominiková JanaMK Seitl Ostrava7801:03:58105
2ZB7951Mazáčová MartinaPříbor7701:09:0893
3ZB8466Chrzaszczová AdélaKarviná8001:19:3581
Ženy C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6411Strnádková JanaDolní Kalná7100:59:51105
2ZC6952Schwarzová PetraFryčovice6801:02:5493
3ZC8171Chovancová IrenaBK Sak Karviná7301:11:3481
Ženy D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7439Dvořáková EvaProstějov5501:04:54105
2ZD7653Šokalová LudmilaPepa Team FM5601:05:2993
3ZD8210Budinská HanaAC Mor. Slavia Brno6001:13:4581
-ZD-20Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56DNF-
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB127Blaha TomášAK Kroměříž7600:39:03105
2MB275Horák OndřejŠternberk7500:39:3693
1MA382Dvořák PavelAK Prostějov8200:41:14105
2MA458Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:42:0093
3MB574Kovář RomanMoravský Beroun7700:42:3781
3MA680Ambros JakubAC Mor. Slavia Brno8700:42:5181
4MB760Škapa MarekMK Seitl Ostrava7100:43:0872
5MB835Dominik OndřejMK Seitl Ostrava7700:43:1066
4MA979Prášil VitězslavMK Seitl Ostrava8100:43:3772
5MA1083Turek Martin-8000:44:0966
6MB1162Žajdlík FilipTřinec7700:44:3460
6MA129Záleský StanislavAO Slavia Havířov8700:44:5260
7MA1365Gawlas DominikCieszyn8200:45:15-
8MA1414Škoda KristiánCK Continental Frenštát9000:45:2357
1MJ1522Gogela MartinAK Olomouc0100:45:26105
7MB1685Záruba JanSix Monkeys7700:45:4057
9MA1777Zvonek MilanZvonek Sport8400:45:4854
10MA1868Filipec PetrPro Dřeň8400:45:4951
8MB196Malý JanEleven run team7300:46:0054
1MC2073Ožana VáclavŠkola běhu6400:46:51105
11MA2123Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:5748
12MA2254Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:47:1245
2MC2384Buřil FrantišekVidochov6600:47:1993
13MA2418Lukáš JakubSSK Vítkovice9300:48:0642
14MA2542Šajer VítNový Jičín8800:48:2939
15MA268Polášek JanAO Slavia Havířov8000:48:4436
16MA2738Buchtík AlešABND Racing Team8200:48:4933
1ZA281Baginská MarkétaSSK Vítkovice9700:48:53105
3MC294Veselý PavelALC ATRON Horní Rokyt.6600:49:4081
17MA3064Derka RadimPřerov9100:49:5630
9MB3144Kvíčala TomášFM7500:50:0851
2MJ3216Zajíček AdamAtletika Poruba0300:50:1093
3MJ3343Wita JanLight bike0500:50:4981
10MB3449Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:50:5448
4MC3525Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:51:0472
2ZA365Kopřivová BarboraTJ Sokol Přísnotice9300:51:2293
11MB3741Gross PetrSun sport team7600:51:3545
18MA3867Novotný AlešPro Dřeň8500:51:4327
1MD3945Jasek TadeuszZywiec5100:51:48-
12MB4070Chovanec PetrBK Sak Karviná7300:51:5842
19MA4163Kohut RadekMP Praha8400:52:1124
3ZA4237Weissová GabrielaJeseník9100:52:1581
5MC4313Vanta JosefTri club Dobruška6200:52:3266
13MB4428Chrudina RobertOstrava7300:52:4139
1ME4556Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:59105
2MD4655Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:09105
3MD4726Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:53:3193
4MJ4833Sokol MarekAtletika Poruba0200:53:4272
20MA4932Štaffa OndřejMetylovice8800:53:4521
21MA5069Jurek RadimTrojanovice8500:53:5218
4MD5148Gombita JosefMost5800:54:0181
22MA522Wawreczka DavidTJ Jakl Karviná8100:54:2515
6MC5330Collen MalcolmOstrava6000:54:41-
7MC5447Cymerlik KryštofŽory6200:55:3960
2ME5521Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:0093
5MD5612Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:56:0572
8MC5746Ševčík PavelZombie Opava6100:56:1057
23MA5850Broža VojtěchTábor8500:56:5912
14MB5978Tvarůžka TomášKroměříž7200:57:3236
24MA6036Karas IvanMK Seitl Ostrava8800:58:139
15MB6176Tešnar MarekPetřvald7500:58:5133
4ZA6219Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná9100:59:0872
25MA6387Sýkora LukášAK Olomouc9000:59:396
1ZC6411Strnádková JanaDolní Kalná7100:59:51105
9MC6557Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:59:5354
10MC6659Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:59:5951
6MD6772Najdek BohumírRacing Olešná5501:00:2066
7MD6861Pivko PavelMK Seitl Ostrava5801:00:4060
2ZC6952Schwarzová PetraFryčovice6801:02:5493
5MJ703Tarana Jan AdamMattoni Free Run9901:03:0966
1ZB7134Dominiková JanaMK Seitl Ostrava7801:03:58105
11MC7286Sýkora JosefOlomouc6301:04:2048
16MB7315Zajíček PetrPoruba7001:04:3830
1ZD7439Dvořáková EvaProstějov5501:04:54105
8MD7540Kobliha MilanLRS Vyškov5701:04:5857
2ZD7653Šokalová LudmilaPepa Team FM5601:05:2993
26MA7729Lýsek IgorMosty u Jablunkova8001:07:103
9MD7831Doležal JiříRožnov p. Radhoštěm5401:08:4754
2ZB7951Mazáčová MartinaPříbor7701:09:0893
27MA8081Komárek PavelVilémov8101:10:123
3ZC8171Chovancová IrenaBK Sak Karviná7301:11:3481
3ZD8210Budinská HanaAC Mor. Slavia Brno6001:13:4581
1ZJ837Malá SáraLSK Lomnice n. Popelkou0301:14:43105
3ZB8466Chrzaszczová AdélaKarviná8001:19:3581
3ME8524Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:20:5181
12MC8617Obdržálek VítHrabová6501:21:1945
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB127Blaha TomášAK Kroměříž7600:39:03105
2MB275Horák OndřejŠternberk7500:39:3693
3MA382Dvořák PavelAK Prostějov8200:41:1481
4MA458Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:42:0072
5MB574Kovář RomanMoravský Beroun7700:42:3766
6MA680Ambros JakubAC Mor. Slavia Brno8700:42:5160
7MB760Škapa MarekMK Seitl Ostrava7100:43:0857
8MB835Dominik OndřejMK Seitl Ostrava7700:43:1054
9MA979Prášil VitězslavMK Seitl Ostrava8100:43:3751
10MA1083Turek Martin-8000:44:0948
11MB1162Žajdlík FilipTřinec7700:44:3445
12MA129Záleský StanislavAO Slavia Havířov8700:44:5242
13MA1414Škoda KristiánCK Continental Frenštát9000:45:2339
14MJ1522Gogela MartinAK Olomouc0100:45:2636
15MB1685Záruba JanSix Monkeys7700:45:4033
16MA1777Zvonek MilanZvonek Sport8400:45:4830
17MA1868Filipec PetrPro Dřeň8400:45:4927
18MB196Malý JanEleven run team7300:46:0024
19MC2073Ožana VáclavŠkola běhu6400:46:5121
20MA2123Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:5718
21MA2254Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:47:1215
22MC2384Buřil FrantišekVidochov6600:47:1912
23MA2418Lukáš JakubSSK Vítkovice9300:48:069
24MA2542Šajer VítNový Jičín8800:48:296
25MA268Polášek JanAO Slavia Havířov8000:48:443
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA281Baginská MarkétaSSK Vítkovice9700:48:53105
2ZA365Kopřivová BarboraTJ Sokol Přísnotice9300:51:2293
3ZA4237Weissová GabrielaJeseník9100:52:1581
4ZA6219Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná9100:59:0872
5ZC6411Strnádková JanaDolní Kalná7100:59:5166
6ZC6952Schwarzová PetraFryčovice6801:02:5460
7ZB7134Dominiková JanaMK Seitl Ostrava7801:03:5857
8ZD7439Dvořáková EvaProstějov5501:04:5454
9ZD7653Šokalová LudmilaPepa Team FM5601:05:2951
10ZB7951Mazáčová MartinaPříbor7701:09:0848
11ZC8171Chovancová IrenaBK Sak Karviná7301:11:3445
12ZD8210Budinská HanaAC Mor. Slavia Brno6001:13:4542
13ZJ837Malá SáraLSK Lomnice n. Popelkou0301:14:4339
14ZB8466Chrzaszczová AdélaKarviná8001:19:3536

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód