hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2018 - 33. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Plášil MatějSokol Senohrady992855S:2/138, A:2/116, B:1/31
2Bříza MatějLIAZ Jablonec012463S:3/246, A:0/0, B:0/0
3Provazník JosefČKS Ski Jilemnice991672S:1/105, A:1/62, B:0/0
4Moravec JanJM Team Letohrad021383S:0/0, A:2/118, B:1/20
5Špaček DavidFrenštát p. R011051S:1/105, A:0/0, B:0/0
5Srbecký FilipActive Tour Cycling Team991052S:0/0, A:1/70, B:1/35
5Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň001051S:1/105, A:0/0, B:0/0
8Jílek OndřejAtletika Šumperk99931S:1/93, A:0/0, B:0/0
8Šrobák PetrAO SVČ Rožnov01931S:1/93, A:0/0, B:0/0
10Foller DavidVSK Univerzita Brno99811S:1/81, A:0/0, B:0/0
11Brychta JakubCerekvice nad Loučnou08722S:0/0, A:1/48, B:1/24
11Moravec JakubJM TEAM Letohrad99721S:1/72, A:0/0, B:0/0
11Dryák VojtěchTJ Lokomotiva Beroun01721S:1/72, A:0/0, B:0/0
14Krupka AdamIndičtí běžci01701S:0/0, A:1/70, B:0/0
14Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí00701S:0/0, A:1/70, B:0/0

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flegl VlastimilSpatak Vrchlabí863465S:1/105, A:3/210, B:1/31
2Dvořák PavelBiatlon Prostějov823425S:1/105, A:3/202, B:1/35
3Moravec JiříJM Team Letohrad963306S:2/138, A:3/170, B:1/22
4Turek MartinZvláštní škola802285S:1/51, A:3/150, B:1/27
5Hruška JanKasper Swix Team892033S:1/93, A:2/110, B:0/0
6Buchtík AlešABND Racing Team821713S:2/123, A:1/48, B:0/0
7Ježek PřemyslAC Slovan Liberec821402S:1/105, A:0/0, B:1/35
8Janů JanHvězda Pardubice, z.s.931051S:1/105, A:0/0, B:0/0
9Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí79982S:1/72, A:1/26, B:0/0
10Jirka JanAC Náchod83962S:1/66, A:1/30, B:0/0
11Šplíchal JanSokol Valteřice83952S:1/51, A:1/44, B:0/0
12Pavlišta VítAC Slovan Liberec / Silvini Madshus Team85931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Ambros Jakub, Ing.AK EZ Kopřivnice87931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Třešňák RadimLiberec84931S:1/93, A:0/0, B:0/0
15Nechvíl PetrAC Choceň91862S:0/0, A:1/62, B:1/24

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin775299S:2/210, A:6/284, B:1/35
2Záruba JanSix Monkeys7744711S:3/216, A:7/204, B:1/27
3Záveský VojtěchLázně Bělohrad782844S:2/186, A:2/98, B:0/0
4Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com712355S:0/0, A:4/204, B:1/31
5Pešta MartinBakako Nová Paka781825S:2/84, A:3/98, B:0/0
6Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov711765S:2/99, A:2/60, B:1/17
7Oberländer JanSokol Senohraby751744S:2/132, A:1/26, B:1/16
8Rektor AntonínModřany751552S:1/93, A:1/62, B:0/0
9Hak TomášVítězná781363S:1/60, A:2/76, B:0/0
10Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov781252S:1/81, A:1/44, B:0/0
11Suda JosefSK Přimda781051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Liška MilošTriathlon Lipno71931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Kovář RomanLiga 100 Olomouc77931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Malý JanEleven Run Team73931S:1/93, A:0/0, B:0/0
15Polej JiříHronov71912S:1/57, A:1/34, B:0/0

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Buřil FrantišekVidochov664769S:2/177, A:6/268, B:1/31
2Vacarda VladimírEleven Run Team594076S:2/186, A:3/194, B:1/27
3Jančík BořekSVARTES Hořice643505S:1/105, A:3/210, B:1/35
4Vanta JosefTriclub Dobruška622915S:3/207, A:2/84, B:0/0
5Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice662314S:2/159, A:2/72, B:0/0
6Mazač JaroslavWikov Hronov682305S:1/60, A:3/146, B:1/24
7Ulich PetrMT Dobruška681903S:1/93, A:1/62, B:1/35
8Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com641804S:0/0, A:3/158, B:1/22
9Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí671333S:1/51, A:2/82, B:0/0
10Slamiak StanislavBONBON621193S:1/66, A:1/38, B:1/15
11Tichý PavelAC Náchod631173S:1/39, A:2/78, B:0/0
12Bednář PavelŠNECI na MAX681122S:1/72, A:1/40, B:0/0
13Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601051S:1/105, A:0/0, B:0/0
14Chroust JanRC Krásná Lípa601003S:1/42, A:1/40, B:1/18
15Rýdl Pavel, Ing.Studénka67931S:1/93, A:0/0, B:0/0

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5859013S:4/300, A:7/246, B:2/44
2Gombita JosefMost5856610S:3/267, A:5/250, B:2/49
3Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice533696S:2/153, A:4/216, B:0/0
4Smrčka MilošBK Říčany542804S:1/105, A:2/140, B:1/35
5Šolc VítězslavBKL Machov572736S:1/72, A:3/150, B:2/51
6Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou552373S:1/105, A:2/132, B:0/0
7Kolínek FrantišekAK Perná561752S:1/105, A:1/70, B:0/0
8Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn581644S:1/66, A:2/76, B:1/22
9Flegl VlastimilBrtev531262S:1/72, A:1/54, B:0/0
10Jelínek KarelPSK OLYMP Praha511143S:1/60, A:1/34, B:1/20
11Nečas JosefÚpice581051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Kobliha MilanLRS Vyškov571043S:0/0, A:2/88, B:1/16
13Šatra AloisTatran Velké Hydčice58931S:1/93, A:0/0, B:0/0
13Walek BronislavHrádek ve Slezsku57931S:1/93, A:0/0, B:0/0
15Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53701S:0/0, A:1/70, B:0/0

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4877613S:4/420, A:7/286, B:2/70
2Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou484518S:2/174, A:4/226, B:2/51
3Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice484267S:2/186, A:3/178, B:2/62
4Groh StanislavAC Vrchlabí461583S:1/66, A:2/92, B:0/0
5Les JosefMaratonstav Úpice471242S:0/0, A:2/124, B:0/0
6Kaleta KarelHrádek ve Slezsku43931S:1/93, A:0/0, B:0/0
7Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48732S:0/0, A:1/54, B:1/19
8Lanta JiříMaratonstav Úpice44721S:1/72, A:0/0, B:0/0
9Kadavý JanJablonec n. N.47621S:0/0, A:1/62, B:0/0
10Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole46541S:0/0, A:1/54, B:0/0
10Šůcha VáclavSV Stříbro46541S:0/0, A:1/54, B:0/0
10Mikšovský ZdeněkVčelná45541S:0/0, A:1/54, B:0/0
13März FrantišekSokol Kout43481S:0/0, A:1/48, B:0/0
13Haberland JanSokol Brno42481S:0/0, A:1/48, B:0/0
15Kovařík FrantišekBřeclav46441S:0/0, A:1/44, B:0/0

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec011652S:2/165, A:0/0, B:0/0
2Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice041632S:1/93, A:1/70, B:0/0
3Štiglerová SylvieSSK Vítkovice991051S:1/105, A:0/0, B:0/0
3Malá SáraLSK Lomnice n.Popelkou031051S:1/105, A:0/0, B:0/0
3Šilarová MichaelaActivity Lanškroun021052S:0/0, A:1/70, B:1/35
6Stýblová BarboraTJ Lokomotiva Beroun z.s.99931S:1/93, A:0/0, B:0/0
7Malá GabrielaMaratonstav Úpice05811S:1/81, A:0/0, B:0/0
7Havlíčková BarboraSK 4 Dvory ČB00811S:1/81, A:0/0, B:0/0
9Malá KateřinaMaratonstav Úpice04721S:1/72, A:0/0, B:0/0
9Zvolánková LucieSK Aritma Praha02721S:1/72, A:0/0, B:0/0
11Beroušková BarboraLK Tatran Chodov00701S:0/0, A:1/70, B:0/0
11Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín00701S:0/0, A:1/70, B:0/0
11Bělohlavová MichaelaHC Knights01701S:0/0, A:1/70, B:0/0
14Šamanová SimonaTJ Lokomotiva Beroun z.s.00661S:1/66, A:0/0, B:0/0
15De Sousa AlexandraTřebnice99621S:0/0, A:1/62, B:0/0

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vindušková JiřinaJH Team Letohrad983386S:2/138, A:3/180, B:1/20
2Weissová Gabriela-912483S:2/186, A:1/62, B:0/0
3Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí932224S:1/93, A:2/94, B:1/35
4Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice852103S:0/0, A:3/210, B:0/0
5Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová911773S:1/93, A:1/62, B:1/22
6Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka911472S:1/93, A:1/54, B:0/0
7Stránská AdélaISCAREX ČT / INOV-8 CZ&SK911402S:1/105, A:0/0, B:1/35
8Preislerová KarolínaENERVIT Team941051S:1/105, A:0/0, B:0/0
8Šlachtová IvanaTOBI sport Frenštát p. R.851051S:1/105, A:0/0, B:0/0
10Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.90931S:1/93, A:0/0, B:0/0
11Křepelková MartaTJ Jiskra Harrachov91811S:1/81, A:0/0, B:0/0
11Krchová ZuzanaPSK Olymp Praha, z.s.90811S:1/81, A:0/0, B:0/0
11Trojáčková LenkaFrenštát p. R.85811S:1/81, A:0/0, B:0/0
14Vojteková Michaela-97721S:1/72, A:0/0, B:0/0
14Filipecová EvaPro dřeň na dřeň87721S:1/72, A:0/0, B:0/0

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice754126S:2/186, A:3/202, B:1/24
2Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují752683S:2/198, A:1/70, B:0/0
3Milesová IvaPSK Olymp Praha771733S:1/72, A:1/70, B:1/31
4Kolínková HanaAK Perná741552S:1/93, A:1/62, B:0/0
5Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov751262S:1/72, A:1/54, B:0/0
6Schorná PavlaTJ MARATONSTAV Úpice/MIZUNO TEAM801051S:1/105, A:0/0, B:0/0
6Delingerová MarieFortex SKI Moravský Beroun761051S:1/105, A:0/0, B:0/0
6Fanturová LenkaVSK FTVS781052S:0/0, A:1/70, B:1/35
6Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801052S:0/0, A:1/70, B:1/35
10Kocumová ZuzanaFenix Ski Team Jeseník79931S:1/93, A:0/0, B:0/0
10Sýkorová ŠárkaSedmikráska IN LIFE76931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Kollertová EvaMT Kliky83892S:0/0, A:1/62, B:1/27
13Bařtipánová IvanaBonbon Praha74852S:0/0, A:1/54, B:1/31
14Gregorová KamilaPSK Olymp Praha, z.s.81811S:1/81, A:0/0, B:0/0
14Mazáčová Martina, Ing.Příbor77811S:1/81, A:0/0, B:0/0

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Strnádková JanaDolní Kalná713645S:3/258, A:2/106, B:0/0
2Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí643316S:1/93, A:3/180, B:2/58
3Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice643136S:2/174, A:2/88, B:2/51
4Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové722803S:2/210, A:1/70, B:0/0
5Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí652023S:1/105, A:1/62, B:1/35
6Háková MichaelaSokol Valteřice711783S:0/0, A:3/178, B:0/0
7Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují721752S:1/105, A:1/70, B:0/0
8Hauschková DagmarSpartak Police n. M.651143S:0/0, A:2/92, B:1/22
9Klimešová JanaUSK Praha701052S:0/0, A:1/70, B:1/35
10Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70852S:0/0, A:1/54, B:1/31
11Kábrtová JitkaSokol Studnice71811S:1/81, A:0/0, B:0/0
11Rybářová LudmilaL. A. Ryby72811S:1/81, A:0/0, B:0/0
13Fronková AnnaMílaři Domažlice72701S:0/0, A:1/70, B:0/0
13Brothánková LenkaTC Dvořák ČB73701S:0/0, A:1/70, B:0/0
13Jančaříková LenkaAAC Brno70701S:0/0, A:1/70, B:0/0

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5663413S:4/318, A:7/270, B:2/46
2Paulů BlankaTJ MARATONSTAV Úpice542804S:1/105, A:2/140, B:1/35
3Vlachynská LibušeTurbomošt622063S:1/105, A:1/70, B:1/31
4Procházková IrenaTJ Háje571652S:2/165, A:0/0, B:0/0
5Nechvílová MiroslavaAC Choceň601534S:0/0, A:2/102, B:2/51
6Mališová Karla, Ing.USK Praha601051S:1/105, A:0/0, B:0/0
7Dvořáková EvaProstějov55972S:0/0, A:1/70, B:1/27
8Vacková HanaSokol Starkoč56931S:1/93, A:0/0, B:0/0
8Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63932S:0/0, A:1/62, B:1/31
8Šokalová LudmilaStaříč56931S:1/93, A:0/0, B:0/0
11Friebelová EvaMaratonstav Úpice62811S:1/81, A:0/0, B:0/0
11Kuchařová LibušeMK SEITL Ostrava62811S:1/81, A:0/0, B:0/0
13Šternerová HanaHradec Králové63721S:1/72, A:0/0, B:0/0
14Budinská HanaMoravská Slavia Brno60701S:0/0, A:1/70, B:0/0
15Pštrossová MarieSNB Praha59621S:0/0, A:1/62, B:0/0

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin775219S:2/210, A:4/280, B:1/31
2Dvořák PavelBiatlon Prostějov823145S:1/93, A:3/186, B:1/35
3Flegl VlastimilSpatak Vrchlabí863035S:1/93, A:3/186, B:1/24
4Záruba JanSix Monkeys7730011S:3/150, A:4/134, B:1/16
5Buřil FrantišekVidochov662459S:2/90, A:4/140, B:1/15
6Jančík BořekSVARTES Hořice642395S:1/93, A:3/128, B:1/18
7Záveský VojtěchLázně Bělohrad782174S:2/147, A:2/70, B:0/0
8Moravec JiříJM Team Letohrad962156S:2/84, A:3/118, B:1/13
9Vacarda VladimírEleven Run Team592016S:2/96, A:3/94, B:1/11
10Turek MartinZvláštní škola801855S:1/51, A:3/112, B:1/22
11Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com711645S:0/0, A:4/144, B:1/20
12Hruška JanKasper Swix Team891483S:1/66, A:2/82, B:0/0
13Ježek PřemyslAC Slovan Liberec821402S:1/105, A:0/0, B:1/35
14Rektor AntonínModřany751352S:1/81, A:1/54, B:0/0
15Ulich PetrMT Dobruška681113S:1/60, A:1/34, B:1/17

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice753706S:2/165, A:3/186, B:1/19
2Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové722803S:2/210, A:1/70, B:0/0
3Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují752353S:2/165, A:1/70, B:0/0
4Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí642096S:1/60, A:3/114, B:2/35
5Weissová Gabriela-911863S:2/138, A:1/48, B:0/0
6Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651713S:1/93, A:1/54, B:1/24
7Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí931664S:1/72, A:2/70, B:1/24
8Vindušková JiřinaJH Team Letohrad981616S:2/60, A:3/92, B:1/9
9Milesová IvaPSK Olymp Praha771493S:1/57, A:1/70, B:1/22
10Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice851463S:0/0, A:3/146, B:0/0
11Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice641455S:1/54, A:2/66, B:2/25
12Stránská AdélaISCAREX ČT / INOV-8 CZ&SK911402S:1/105, A:0/0, B:1/35
13Strnádková JanaDolní Kalná711373S:2/99, A:1/38, B:0/0
13Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice561377S:1/21, A:4/110, B:1/6
15Paulů BlankaTJ MARATONSTAV Úpice541233S:0/0, A:2/96, B:1/27


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2018Chřibská - Studenec47
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2018Píďův běh Vrchlabí - Strážné78
19.5.2018Běh na Děvín52
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60
27.5.2018Běh na Čerchov75
2.6.2018Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd48
9.6.2018Běh na Kohout59
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
30.6.2018Okolo Výhonu
8.7.2018Lochovice - Plešivec
14.7.2018Běh na Hvězdu
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
22.7.2018Šachty - Štěpánka
28.7.2018Běh na Lysou horu
29.7.2018Běh na Kozubovou
4.8.2018HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS
5.8.2018Běh na Sokolí vrch
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora
18.8.2018Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů
25.8.2018Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
26.8.2018Výprachtice - Buková hora
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů
2.9.2018Sázava - Lázek
8.9.2018Běh k mohyle Hanče a Vrbaty
16.9.2018Slopenská desítka
22.9.2018Jilemnice - Žalý
29.9.20182Hrady
30.9.2018Běh na Hejšovinu
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna
10.11.2018Běh Dlouhými záhony