Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2018 - 33. ročník

Průběžné pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JanJM Team Letohrad0254412S:3/219, A:5/208, B:4/117
2Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň004785S:4/408, A:1/70, B:0/0
3Plášil MatějTJ Sokol Senohraby994538S:4/258, A:3/164, B:1/31
4Krupka MilanIndičtí běžci033876S:2/186, A:3/170, B:1/31
5Moravec JakubJM Team Letohrad993857S:3/225, A:2/98, B:2/62
6Krupka AdamIndičtí běžci013416S:2/138, A:3/168, B:1/35
7Provazník JosefČKS SKI Jilemnice992994S:2/210, A:1/62, B:1/27
8Bříza MatějLIAZ Jablonec012463S:3/246, A:0/0, B:0/0
8Jílek OndřejTJ Šumperk, z.s.992463S:3/246, A:0/0, B:0/0
10Schütz MichaelČKS SKI Jilemnice002173S:2/186, A:0/0, B:1/31
11Bulička VojtěchAK Kroměříž102046S:2/105, A:2/60, B:2/39
12Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí012023S:1/105, A:1/62, B:1/35
13Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou021954S:3/171, A:0/0, B:1/24
14Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice001533S:2/129, A:0/0, B:1/24
14Dryák VojtěchCZE011532S:2/153, A:0/0, B:0/0
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dvořák PavelBiatlon Prostějov8283815S:5/423, A:5/274, B:5/141
2Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8665912S:4/285, A:4/272, B:4/102
3Moravec JiříJM Team Letohrad9659917S:6/279, A:5/210, B:6/110
4Turek Martin-8054415S:5/249, A:6/202, B:4/93
5Berka RadimKozákov825128S:4/318, A:2/140, B:2/54
6Janů JanHvězda Pardubice933344S:3/303, A:0/0, B:1/31
7Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov893145S:3/204, A:2/110, B:0/0
8Lichý TomášTJ TŽ Třinec942954S:3/225, A:1/70, B:0/0
9Pavlišta VítSilvini Madshus Team852874S:3/252, A:0/0, B:1/35
10Štantejský MichalRaidlight Team842634S:1/93, A:3/170, B:0/0
11Tlapák JaroslavČeská Třebová872478S:2/90, A:3/96, B:3/61
12Berka MartinKozákov852364S:2/177, A:0/0, B:2/59
13Dryml MojmírHvězda Pardubice862336S:2/111, A:1/62, B:3/60
14Buchtík AlešABND Racing Team822296S:4/165, A:1/48, B:1/16
15Ambros JakubAKEZ Kopřivnice872283S:2/174, A:1/54, B:0/0
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7784916S:5/423, A:7/286, B:4/140
2Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7168618S:6/357, A:6/214, B:6/115
3Záruba JanSix Monkeys7766027S:9/339, A:11/218, B:7/103
4Záveský VojtěchLázně Bělohrad784928S:5/363, A:2/98, B:1/31
5Pešta MartinBakako Nová Paka7842516S:6/219, A:5/134, B:5/72
6Malý JanELEVEN RUN TEAM734116S:4/309, A:2/102, B:0/0
7Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7139414S:5/210, A:5/112, B:4/72
8Kovář RomanTJ Liga 100 Olomouc773485S:3/267, A:1/54, B:1/27
9Blaha TomášAK ASICS Kroměříž763154S:2/210, A:1/70, B:1/35
10Oberländer JanTJ Sokol Senohraby752697S:3/159, A:3/94, B:1/16
11Malátek AntonínPardubice772685S:3/192, A:1/54, B:1/22
12Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun752604S:1/93, A:2/132, B:1/35
13Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice772457S:3/147, A:3/86, B:1/12
14Moskva RomanPasivity Žamberk752196S:2/120, A:1/38, B:3/61
15Cupák MartinTJ Spartak Vrchlabí712173S:1/93, A:2/124, B:0/0
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jančík BořekSVARTES Hořice6483714S:5/423, A:5/282, B:4/132
2Buřil FrantišekVidochov6680423S:8/396, A:9/274, B:6/134
3Vacarda VladimírEleven Run Team5970514S:6/354, A:5/258, B:3/93
4Vanta JosefTriclub Dobruška6259417S:8/342, A:5/170, B:4/82
5Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6653711S:5/321, A:4/174, B:2/42
6Ožana VáclavZakisova škola běhu6452611S:2/177, A:4/228, B:5/121
7Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová653615S:2/198, A:2/132, B:1/31
8Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice603508S:3/189, A:2/86, B:3/75
9Ulich PetrMT Dobruška683265S:2/198, A:1/62, B:2/66
9Stránský AlešISCAREX Česká Třebová603265S:2/198, A:1/62, B:2/66
9Belobrad IvanPasivity Žamberk6632612S:6/219, A:1/30, B:5/77
12Mazač JaroslavWikov Hronov682816S:2/111, A:3/146, B:1/24
13Koutník LumírTJ Spartak Vrchlabí672495S:2/123, A:3/126, B:0/0
14Skalický JosefActivity Lanškroun622267S:2/120, A:1/22, B:4/84
15Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm611985S:2/126, A:1/36, B:2/36
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5885135S:12/432, A:12/272, B:11/147
2Gombita JosefMost5875922S:8/384, A:8/256, B:6/119
3Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5367822S:8/327, A:9/244, B:5/107
4Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou555908S:5/423, A:2/132, B:1/35
5Flegl VlastimilBrtev5356811S:4/312, A:4/190, B:3/66
6Šolc VítězslavBKL Machov5756413S:5/273, A:4/194, B:4/97
7Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí535279S:2/174, A:4/256, B:3/97
8Kobliha MilanLRS Vyškov5745913S:4/222, A:4/150, B:5/87
9Smrčka MilošBK Říčany544556S:2/210, A:3/210, B:1/35
10Walek BronislavHrádek ve Slezsku574126S:3/291, A:2/94, B:1/27
11Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn583949S:4/255, A:2/76, B:3/63
12Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5130510S:2/105, A:3/114, B:5/86
13Nečas JosefÚpice582324S:2/165, A:1/48, B:1/19
14Kolínek FrantišekAK Perná561752S:1/105, A:1/70, B:0/0
14Siegel JosefChoceň581754S:0/0, A:1/70, B:3/105
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4888634S:12/444, A:12/296, B:10/146
2Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4876721S:10/390, A:6/252, B:5/125
3Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4873521S:7/357, A:8/256, B:6/122
4Les JosefTJ Maratonstav Úpice4760213S:4/279, A:4/216, B:5/107
5Tučný JanMK Pardubice4748312S:4/252, A:4/146, B:4/85
6Groh StanislavAC Vrchlabí463997S:4/267, A:3/132, B:0/0
7Vodička JanMK Radslavice452797S:2/123, A:2/92, B:3/64
8Kaleta KarelHrádek ve Slezsku432484S:2/174, A:2/74, B:0/0
9Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná482316S:1/54, A:3/134, B:2/43
10Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice391254S:1/48, A:1/32, B:2/45
11Nový BřetislavSABZO Praha471202S:1/72, A:1/48, B:0/0
12Šponar JosefSokol Žamberk471153S:1/66, A:0/0, B:2/49
13Lanta JiříMaratonstav Úpice, Orel Úpice441122S:1/72, A:1/40, B:0/0
14Trombik EmilČeský Těšín461082S:0/0, A:2/108, B:0/0
15Leszkow PetrMK Hlinsko44992S:1/72, A:0/0, B:1/27
Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0259310S:5/387, A:1/70, B:4/136
2Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice045428S:4/339, A:3/168, B:1/35
3Malá SáraLSK Lomnice n. Popelkou035047S:4/357, A:2/116, B:1/31
4Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec013164S:3/246, A:1/70, B:0/0
5Štiglerová SylvieSSK Vítkovice, z.s.993033S:3/303, A:0/0, B:0/0
6Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín002453S:1/105, A:2/140, B:0/0
7Stýblová BáraCZE991862S:2/186, A:0/0, B:0/0
8Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice001742S:2/174, A:0/0, B:0/0
9Zvolánková LucieCZE021532S:2/153, A:0/0, B:0/0
10Plná NatálieBKL Machov041412S:1/93, A:1/48, B:0/0
11Pekařová JanaTJ Turnov021402S:1/105, A:0/0, B:1/35
12Ševčíková AnežkaTJ Klášterec nad Ohří, z.s.011051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice991051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Motlová LucieLíšnice021051S:1/105, A:0/0, B:0/0
15Bímanová EliškaOlfin Car Ski team Trutnov05972S:0/0, A:1/62, B:1/35
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8575313S:5/363, A:4/258, B:4/132
2Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9361111S:4/333, A:4/192, B:3/86
3Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9860015S:5/273, A:6/228, B:4/99
4Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná915069S:3/258, A:4/202, B:2/46
5Weissová Gabriela-914156S:4/318, A:1/62, B:1/35
6Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s913845S:3/279, A:1/70, B:1/35
7Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka912283S:2/174, A:1/54, B:0/0
8Maršánová LucieCZE901982S:2/198, A:0/0, B:0/0
9Lenčová JanaAC TJ Jičín921713S:1/105, A:0/0, B:2/66
10Baginská MarkétaSSK Vítkovice, z.s.971622S:2/162, A:0/0, B:0/0
11Otevřelová KristýnaTJ Liga 100 Olomouc871564S:1/39, A:1/62, B:2/55
12Běloušková KristinaProseč891512S:1/81, A:1/70, B:0/0
13Beranová AnnaSKI Police911492S:1/105, A:1/44, B:0/0
14Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí981362S:1/105, A:0/0, B:1/31
15Zeisková MarkétaNáchod981262S:1/72, A:1/54, B:0/0
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájková RenataMaratonstav Úpice7579415S:5/399, A:5/282, B:5/113
2Milesová IvaPSK Olymp Praha7766112S:5/333, A:4/242, B:3/86
3Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují755047S:5/399, A:1/70, B:1/35
4Švestková Stružková HanaRačí Údolí833856S:2/210, A:1/70, B:3/105
5Schorná Matyášová PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.803153S:3/315, A:0/0, B:0/0
6Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová802995S:1/93, A:2/140, B:2/66
7Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov752385S:1/72, A:2/108, B:2/58
8Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová772215S:2/141, A:0/0, B:3/80
9Kollertová EvaMT Dobruška832055S:1/60, A:2/98, B:2/47
10Nováková BarboraSokol Kunvald831824S:1/81, A:0/0, B:3/101
11Bařtipánová IvanaBonbon741764S:1/57, A:2/88, B:1/31
12Mazáčová MartinaPříbor771742S:2/174, A:0/0, B:0/0
13Kolínková HanaAK Perná741552S:1/93, A:1/62, B:0/0
14Dohnalová MonikaPecka741263S:0/0, A:3/126, B:0/0
14Jarešová RadmilaJablonné761262S:1/72, A:1/54, B:0/0
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6475716S:5/387, A:7/246, B:4/124
2Strnádková JanaDolní Kalná7174522S:11/405, A:5/218, B:6/122
3Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7270310S:5/423, A:3/210, B:2/70
4Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují725597S:4/396, A:2/132, B:1/31
5Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6450911S:3/246, A:4/166, B:4/97
6Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí654759S:2/210, A:2/124, B:5/141
7Jančaříková LenkaAAC Brno - Orel Židenice702453S:1/105, A:2/140, B:0/0
8Háková MichaelaSokol Valteřice711783S:0/0, A:3/178, B:0/0
9Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701745S:0/0, A:1/54, B:4/120
10Likusová DagmarBojov701583S:2/114, A:1/44, B:0/0
11Brugerová MartinaKopřivnice731333S:0/0, A:2/98, B:1/35
12Kábrtová JitkaSokol Studnice711292S:1/81, A:1/48, B:0/0
13Hauschková DagmarSpartak Police n. M.651143S:0/0, A:2/92, B:1/22
14Hampejsová MartinaŠNECInaMAX721082S:1/81, A:0/0, B:1/27
14Nádherová HanaHradec Králové681082S:1/72, A:1/36, B:0/0
Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaMaratonstav Úpice5477413S:5/423, A:3/210, B:5/141
2Dvořáková EvaProstějov5571413S:4/396, A:3/180, B:6/138
3Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5669519S:5/327, A:10/276, B:4/92
4Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí514035S:3/279, A:2/124, B:0/0
5Vlachynská LibušeTurbomošt Lhota623735S:2/210, A:2/132, B:1/31
6Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová633657S:2/186, A:1/62, B:4/117
7Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno602724S:2/162, A:2/110, B:0/0
8Šokalová LudmilaStaříč562563S:2/186, A:1/70, B:0/0
9Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice622474S:2/162, A:1/54, B:1/31
10Procházková IrenaTJ Háje572463S:3/246, A:0/0, B:0/0
11Nechvílová MiroslavaAC Choceň602006S:0/0, A:2/102, B:4/98
12Šternerová HanaHradec Králové631973S:2/153, A:1/44, B:0/0
13Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc521843S:1/105, A:1/44, B:1/35
14Mališová KarlaUSK Praha601051S:1/105, A:0/0, B:0/0
15Hořejšová HanaPříbram60962S:0/0, A:2/96, B:0/0
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7777315S:4/381, A:4/280, B:4/112
2Dvořák PavelBiatlon Prostějov8276415S:4/384, A:4/248, B:4/132
3Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8658912S:4/255, A:4/248, B:4/86
4Berka RadimKozákov824898S:4/303, A:2/132, B:2/54
5Turek Martin-8044815S:4/210, A:4/164, B:4/74
6Jančík BořekSVARTES Hořice6443814S:4/207, A:4/164, B:4/67
7Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7142518S:4/192, A:4/150, B:4/83
8Moravec JiříJM Team Letohrad9641017S:4/180, A:4/148, B:4/82
9Záruba JanSix Monkeys7739626S:4/195, A:4/136, B:4/65
10Buřil FrantišekVidochov6634921S:4/150, A:4/140, B:4/59
11Záveský VojtěchLázně Bělohrad783458S:4/258, A:2/70, B:1/17
12Janů JanHvězda Pardubice933344S:3/303, A:0/0, B:1/31
13Lichý TomášTJ TŽ Třinec942954S:3/225, A:1/70, B:0/0
14Pavlišta VítSilvini Madshus Team852874S:3/252, A:0/0, B:1/35
15Vacarda VladimírEleven Run Team5928312S:4/132, A:4/118, B:3/33
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7269210S:4/420, A:3/202, B:2/70
2Hájková RenataMaratonstav Úpice7569115S:4/339, A:4/256, B:4/96
3Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8555113S:4/273, A:4/186, B:4/92
4Milesová IvaPSK Olymp Praha7751312S:4/252, A:4/192, B:3/69
5Paulů BlankaMaratonstav Úpice5446512S:4/234, A:3/136, B:4/95
6Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6445216S:4/228, A:4/150, B:4/74
7Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují754157S:4/318, A:1/70, B:1/27
8Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují724056S:3/267, A:2/116, B:1/22
9Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9340111S:4/228, A:4/114, B:3/59
10Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí653899S:2/165, A:2/108, B:4/116
11Strnádková JanaDolní Kalná7138420S:4/219, A:4/100, B:4/65
12Švestková Stružková HanaRačí Údolí833776S:2/210, A:1/62, B:3/105
13Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s913635S:3/258, A:1/70, B:1/35
14Weissová Gabriela-913306S:4/255, A:1/48, B:1/27
15Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná912889S:3/159, A:4/108, B:2/21


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2018Chřibská - Studenec47
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2018Píďův běh Vrchlabí - Strážné78
19.5.2018Běh na Děvín52
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60
27.5.2018Běh na Čerchov75
2.6.2018Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd48
9.6.2018Běh na Kohout59
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
30.6.2018Okolo Výhonu80
1.7.2018ME v běhu do vrchu 2018, Skopje, Makedonie240
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
14.7.2018Běh na Hvězdu157
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2018Šachty - Štěpánka86
28.7.2018Běh na Lysou horu87
29.7.2018Běh na Kozubovou256
4.8.2018HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS117
5.8.2018Běh na Sokolí vrch77
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
18.8.2018Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů247
25.8.2018Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch89
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů93
2.9.2018Sázava - Lázek65
8.9.2018Běh k mohyle Hanče a Vrbaty63
16.9.2018Slopenská desítka129
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
29.9.20182Hrady88
30.9.2018Běh na Hejšovinu80
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
10.11.2018Běh Dlouhými záhony

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník