Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Noční běh Lanškrounem

18.8.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Noční běh Lanškrounem
  • datum konání: 18.8.2018
  • zobrazeno již 237x
  • pořadatel: Město Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Lanškroun, zámek
od 22:00 hodin

Přihlášky

na místě od 21:00 hodin

Startovné

děti zdarma
ostatní 50 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát závodu ve formátu JPG

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.8.2017Noční běh Lanškrounem53

Statistika závodu Noční běh Lanškrounem

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 53

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr702
Kubeš David752
Mizerák Radek882
Vebr Michal782
Kopecká Šárka852
Konečný Patrik912
Doubínek Jiří862
Brokeš Ondřej972
Kalousová Tereza982
Scheuer Jan662
Fuchsová Gabriela822
Richtrová Hana822
Vacek Jiří772
Vondra Vojtěch982
Faltejsková Jana952
Minářová Kristýna942
Vebr Patrik982

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 39 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:00-
2MA265Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:16:25-
3MA349Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:56-
4MA41Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:16:58-
5MA514Procházka JakubSTS Chvojkovice Brod9600:17:46-
6MA629Brokeš OndřejBroky Point TEAM9700:18:18-
7MA717Mizerák RadekRunsport team8800:20:01-
8MA852Novák MartinRudoltice8300:20:02-
9MA988Langr Lukáš-9700:20:29-
10MA103Moravec Milan#gladiatorraceteam8400:20:33-
11MA1472Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:21:03-
12MA1551Beran ZdeněkXCT.cz Horní Heřmanice8000:21:04-
13MA1719Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:21:29-
14MA194Dostálek Roman-8100:22:11-
15MA2167Konečný Patrik-9100:23:03-
16MA2950Andrlík Miloš-8800:25:09-
17MA3269Krajči RadekTJ Dolní Čermná9400:25:46-
18MA3368Jung DavidFO Lanškroun9600:25:47-
19MA3859Jiskra Jakub-9700:27:33-
20MA3989Poláček Matěj-9600:27:41-
20MA3990Polášek IvoVK Lanškroun9700:27:41-
22MA4655Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:04-
23MA4862Kulhavý JanNejlepší9600:29:19-
24MA5058Vítek Jan-7900:29:30-
25MA5981Doubínek Jiří-8600:32:48-
Muži 40 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1164Scheuer JanActivity Lanškroun6600:20:40-
2MB1243Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:20:44-
3MB1616Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:21:24-
4MB2021Vebr MichalČeská Třebová7800:22:23-
5MB2318Vacek JiříDlouhá Třebová7700:23:56-
6MB369Pulc Petr-7200:26:56-
7MB4456Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:37-
Ženy 39 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1315Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:54-
2ZA1822Vebrová MonikaČeská Třebová7900:21:59-
3ZA2247Kotěrová Lucie-9000:23:22-
4ZA2479Faltejsková JanaLanškroun9500:24:04-
5ZA2537Richtrová HanaRun Sport Team8200:24:13-
6ZA2725Marková Leona-9100:25:02-
7ZA2826Prokopová Lenka-9100:25:08-
8ZA3077Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8500:25:11-
9ZA3170Minářová Kristýna-9400:25:44-
10ZA3480Šimková Eva-9300:26:14-
11ZA3548Křivohlávková Petra-8500:26:36-
12ZA3728Zelenková SimonaBroky Point TEAM9900:27:32-
13ZA4154Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:27:45-
14ZA4227Brokešová BlankaLanškroun9000:28:13-
15ZA4312Janoušková Kateřina-8500:28:19-
16ZA4532Součková Andrea-0000:28:39-
17ZA4763Zářecká Ludmila-9600:29:18-
18ZA4957Vítková Alena-8100:29:29-
19ZA5161Králíková Kateřina-9600:29:31-
20ZA5260Müllerová Hana-9600:29:32-
21ZA5471Vacková Veronika-8800:30:01-
22ZA5511Fibikarová Veronika-8200:31:36-
23ZA5684Kulhánková NikolaLanškroun0200:32:21-
24ZA5782Chládková AnetaLanškroun0200:32:22-
25ZA5883Janků MichaelaLanškroun0100:32:23-
26ZA6078Fuchsová Gabriela-8200:32:49-
Ženy 40 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2613Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:24:17-
2ZB532Hvozdenská Tereza-7800:29:59-
3ZB6146Sekyrová JanaSvitavy6300:34:50-
4ZB6233Skalická Kateřina-7700:35:13-
5ZB6334Adamcová Zuzana-7600:35:14-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:00-
2MA265Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:16:25-
3MA349Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:56-
4MA41Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:16:58-
5MA514Procházka JakubSTS Chvojkovice Brod9600:17:46-
6MA629Brokeš OndřejBroky Point TEAM9700:18:18-
7MA717Mizerák RadekRunsport team8800:20:01-
8MA852Novák MartinRudoltice8300:20:02-
9MA988Langr Lukáš-9700:20:29-
10MA103Moravec Milan#gladiatorraceteam8400:20:33-
1MB1164Scheuer JanActivity Lanškroun6600:20:40-
2MB1243Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:20:44-
1ZA1315Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:54-
11MA1472Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:21:03-
12MA1551Beran ZdeněkXCT.cz Horní Heřmanice8000:21:04-
3MB1616Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:21:24-
13MA1719Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:21:29-
2ZA1822Vebrová MonikaČeská Třebová7900:21:59-
14MA194Dostálek Roman-8100:22:11-
4MB2021Vebr MichalČeská Třebová7800:22:23-
15MA2167Konečný Patrik-9100:23:03-
3ZA2247Kotěrová Lucie-9000:23:22-
5MB2318Vacek JiříDlouhá Třebová7700:23:56-
4ZA2479Faltejsková JanaLanškroun9500:24:04-
5ZA2537Richtrová HanaRun Sport Team8200:24:13-
1ZB2613Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:24:17-
6ZA2725Marková Leona-9100:25:02-
7ZA2826Prokopová Lenka-9100:25:08-
16MA2950Andrlík Miloš-8800:25:09-
8ZA3077Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8500:25:11-
9ZA3170Minářová Kristýna-9400:25:44-
17MA3269Krajči RadekTJ Dolní Čermná9400:25:46-
18MA3368Jung DavidFO Lanškroun9600:25:47-
10ZA3480Šimková Eva-9300:26:14-
11ZA3548Křivohlávková Petra-8500:26:36-
6MB369Pulc Petr-7200:26:56-
12ZA3728Zelenková SimonaBroky Point TEAM9900:27:32-
19MA3859Jiskra Jakub-9700:27:33-
20MA3990Polášek IvoVK Lanškroun9700:27:41-
20MA3989Poláček Matěj-9600:27:41-
13ZA4154Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:27:45-
14ZA4227Brokešová BlankaLanškroun9000:28:13-
15ZA4312Janoušková Kateřina-8500:28:19-
7MB4456Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:37-
16ZA4532Součková Andrea-0000:28:39-
22MA4655Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:04-
17ZA4763Zářecká Ludmila-9600:29:18-
23MA4862Kulhavý JanNejlepší9600:29:19-
18ZA4957Vítková Alena-8100:29:29-
24MA5058Vítek Jan-7900:29:30-
19ZA5161Králíková Kateřina-9600:29:31-
20ZA5260Müllerová Hana-9600:29:32-
2ZB532Hvozdenská Tereza-7800:29:59-
21ZA5471Vacková Veronika-8800:30:01-
22ZA5511Fibikarová Veronika-8200:31:36-
23ZA5684Kulhánková NikolaLanškroun0200:32:21-
24ZA5782Chládková AnetaLanškroun0200:32:22-
25ZA5883Janků MichaelaLanškroun0100:32:23-
25MA5981Doubínek Jiří-8600:32:48-
26ZA6078Fuchsová Gabriela-8200:32:49-
3ZB6146Sekyrová JanaSvitavy6300:34:50-
4ZB6233Skalická Kateřina-7700:35:13-
5ZB6334Adamcová Zuzana-7600:35:14-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód