Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Sádecká pila

2.8.2020, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sádecká pila
  • datum konání: 2.8.2020
  • zobrazeno již 555x
  • místo konání: Sádek u Poličky
  • GPS: 49.7056311N, 16.2260947E
  • pořadatel: F-BIKE KLUB SÁDEK

Sociální sítě

Místo konání

Sádek u Poličky (hřiště)
10:00 hodin

Přihlášky

na níže uvedený mail

Startovné

100 Kč pro předem přihlášené
150 Kč pro přihlášené na místě
platba při prezentaci u pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mapa trasy ve formátu PDF

Internetové stránky

https://rb.gy/i2hzrg

E-mailová adresa

tfliedr@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.8.2021Sádecká pila48

Statistika závodu Sádecká pila

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 48

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gaži Lukáš002
Chaloupka Jan902
Fliedr Tomáš762
Garabík Tomáš822
Češka Radek822
Kyral Jiří912
Kyncl Tomáš742
Šutera Josef792
Borek Petr702
Pechová Helena932
Tmej Patrik912

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 12 km, 420 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 19 let a mladší (trať 12 km, 420 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA422Tmej PatrikLubná9100:55:21105,07
2MA79Hejduk VlastimilSDH Oldřiš8100:56:5899,37
3MA96Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:58:0395,56
4MA1215Schaffer MartinPomezí8100:58:3093,97
5MA1412Sádovský MichalSEXS8501:00:3186,87
6MA1833Garabík TomášF-BIKE KLUB SÁDEK8201:04:4671,90
7MA1923Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:05:1470,26
8MA233Gaži LukášČeská Třebová0001:06:2666,03
9MA2525Češka RadekFS Sádek8201:12:1045,84
10MA2730Češka MilanAtletika Polička8901:14:4836,57
Muži B 40-49 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Petr JiříLezník8000:51:37101,90
2MB217Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:51:56100,68
3MB326Šutera JosefAtletika Polička7900:52:4797,42
4MB534Kyncl TomášHolice7400:56:3582,84
5MB631Beneš MilanAtletika Polička7800:56:4182,45
6MB821Pohl TomášPVB MTB Team Brno7300:57:1080,60
7MB137Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:59:2472,03
8MB1616Lněnička TomášPolička7901:01:5162,62
9MB2418Choutka RomanSvětlá nad Sázavou7601:10:4628,40
10MB3332Flídr PatrikLitomyšl7801:31:113,00
Muži C 50-59 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC91Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:58:03111,53
2MC158Slavík RadekSŠ Podnikání Vysoké Mýto6601:01:09101,46
3MC2120Oplištil SávaBěžci Čachnov / Ruda6701:05:3687,01
4MC2828Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:17:5247,19
5MC2929Dubský VlastimilPardubice6401:18:3045,13
Muži D 60-69 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1710Prchal PavelGP Kolín5901:04:13102,44
2MD2214Král JosefSDH Bystré5801:05:4897,56
Muži E 70 let a starší (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME312Leszkow PetrMK Hlinsko4401:20:00100,00
Ženy A 20-34 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1111Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:58:07100,00
Ženy B 35-44 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB205Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:05:17128,55
2ZB3027Šuterová KateřinaAtletika Polička8301:19:2591,44
3ZB3219Vondrová MonikaSvětlá nad Sázavou7701:23:4680,01
Ženy C 45-54 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D 55 let a starší (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD264Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:24100,00
Trať 12 km, 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Petr JiříLezník8000:51:37101,90
2MB217Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:51:56100,68
3MB326Šutera JosefAtletika Polička7900:52:4797,42
1MA422Tmej PatrikLubná9100:55:21105,07
4MB534Kyncl TomášHolice7400:56:3582,84
5MB631Beneš MilanAtletika Polička7800:56:4182,45
2MA79Hejduk VlastimilSDH Oldřiš8100:56:5899,37
6MB821Pohl TomášPVB MTB Team Brno7300:57:1080,60
3MA96Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:58:0395,56
1MC91Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:58:03111,53
1ZA1111Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:58:07100,00
4MA1215Schaffer MartinPomezí8100:58:3093,97
7MB137Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:59:2472,03
5MA1412Sádovský MichalSEXS8501:00:3186,87
2MC158Slavík RadekSŠ Podnikání Vysoké Mýto6601:01:09101,46
8MB1616Lněnička TomášPolička7901:01:5162,62
1MD1710Prchal PavelGP Kolín5901:04:13102,44
6MA1833Garabík TomášF-BIKE KLUB SÁDEK8201:04:4671,90
7MA1923Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:05:1470,26
1ZB205Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:05:17128,55
3MC2120Oplištil SávaBěžci Čachnov / Ruda6701:05:3687,01
2MD2214Král JosefSDH Bystré5801:05:4897,56
8MA233Gaži LukášČeská Třebová0001:06:2666,03
9MB2418Choutka RomanSvětlá nad Sázavou7601:10:4628,40
9MA2525Češka RadekFS Sádek8201:12:1045,84
1ZD264Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:24100,00
10MA2730Češka MilanAtletika Polička8901:14:4836,57
4MC2828Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:17:5247,19
5MC2929Dubský VlastimilPardubice6401:18:3045,13
2ZB3027Šuterová KateřinaAtletika Polička8301:19:2591,44
1ME312Leszkow PetrMK Hlinsko4401:20:00100,00
3ZB3219Vondrová MonikaSvětlá nad Sázavou7701:23:4680,01
10MB3332Flídr PatrikLitomyšl7801:31:113,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Petr JiříLezník8000:51:37101,90
2MB217Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:51:56100,68
3MB326Šutera JosefAtletika Polička7900:52:4797,42
4MA422Tmej PatrikLubná9100:55:2187,57
5MB534Kyncl TomášHolice7400:56:3582,84
6MB631Beneš MilanAtletika Polička7800:56:4182,45
7MA79Hejduk VlastimilSDH Oldřiš8100:56:5881,36
8MB821Pohl TomášPVB MTB Team Brno7300:57:1080,60
9MC91Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:58:0377,21
9MA96Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:58:0377,21
11MA1215Schaffer MartinPomezí8100:58:3075,48
12MB137Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:59:2472,03
13MA1412Sádovský MichalSEXS8501:00:3167,74
14MC158Slavík RadekSŠ Podnikání Vysoké Mýto6601:01:0965,31
15MB1616Lněnička TomášPolička7901:01:5162,62
16MD1710Prchal PavelGP Kolín5901:04:1353,54
17MA1833Garabík TomášF-BIKE KLUB SÁDEK8201:04:4651,43
18MA1923Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:05:1449,64
19MC2120Oplištil SávaBěžci Čachnov / Ruda6701:05:3648,23
20MD2214Král JosefSDH Bystré5801:05:4847,46
21MA233Gaži LukášČeská Třebová0001:06:2645,03
22MB2418Choutka RomanSvětlá nad Sázavou7601:10:4628,40
23MA2525Češka RadekFS Sádek8201:12:1023,03
24MA2730Češka MilanAtletika Polička8901:14:4812,92
25MC2828Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:17:523,00
26MC2929Dubský VlastimilPardubice6401:18:303,00
27ME312Leszkow PetrMK Hlinsko4401:20:003,00
28MB3332Flídr PatrikLitomyšl7801:31:113,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1111Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:58:07123,71
2ZB205Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:05:17101,97
3ZD264Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:2474,32
4ZB3027Šuterová KateřinaAtletika Polička8301:19:2559,10
5ZB3219Vondrová MonikaSvětlá nad Sázavou7701:23:4645,90

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód