Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2020

Průběžné pořadí poháru

Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0410011/1 záv.
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krunka KamilBěžecký klub Náchod86123,3711/1 záv.
2Roháček JanRun Sport Team8291,6911/1 záv.
3Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8484,9411/1 záv.
4Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8781,0411/1 záv.
5Kyral JiříÚstí nad Orlicí9175,4311/1 záv.
6Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9969,7211/1 záv.
7Slabý JanÚstí nad Orlicí9060,4911/1 záv.
8Andrš PetrOB Žamberk8427,6811/1 záv.
9Tužil VojtěchBřehy8716,2711/1 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Miler JiříLawi Star75110,1711/1 záv.
2Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7697,5411/1 záv.
3Mocek TomášAC Pardubice7992,2911/1 záv.
4Rohlík VáclavAC Pardubice8089,7711/1 záv.
5Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7488,1211/1 záv.
6Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8081,0211/1 záv.
7Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7262,3711/1 záv.
8Koreček RichardNepasicky cyklo tym7657,911/1 záv.
9Jordanov MarcelKlamoš7454,711/1 záv.
10Novák PetrChrudim7851,311/1 záv.
11Vacek JiříDlouhá Třebová7746,4411/1 záv.
12Kalousek JanMalšovice7140,7111/1 záv.
13Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7236,8211/1 záv.
14Jambor RomanPardubice7626,8111/1 záv.
15Jirásko LubomírSK Srch717,1911/1 záv.
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tall PavelPivovar Moucha, Praha Braník69107,7411/1 záv.
2Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65101,1611/1 záv.
3Vejběra JanMoje Kolo CZ6691,1111/1 záv.
4Koutník LumírA.O. Spartak Vrchlabí6789,0611/1 záv.
5Ožana VáclavNové Město na Moravě6485,0611/1 záv.
6Nádhera PetrHradec Králové6759,5411/1 záv.
7Hruban JanČeská Třebová6657,411/1 záv.
8Suchomel LubošÚstí nad Orlicí7054,8211/1 záv.
9Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6948,1511/1 záv.
10Kraus VáclavMasáže Přelouč6440,8611/1 záv.
11Krátký JosefHvězda Pardubice65311/1 záv.
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacarda VladimírEleven Run Team59131,7911/1 záv.
2Bílý ZdeněkMK Pardubice5985,4511/1 záv.
3Nečas JosefÚpice5882,7711/1 záv.
4Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5550,2111/1 záv.
5Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5541,2511/1 záv.
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bednář JosefPočáply50121,3611/1 záv.
2Leszkow PetrMK Hlinsko44119,1311/1 záv.
3Pšenička JiříPardubice4659,5111/1 záv.
4Doležal StanislavBK Pardubice3855,4711/1 záv.
5Vorel MilanSlatiňany40311/1 záv.
Juniorky 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03138,3411/1 záv.
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0261,6611/1 záv.
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sabolová MichaelaPardubice8610011/1 záv.
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fenclová MartaAC Pardubice76107,711/1 záv.
2Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice79102,1711/1 záv.
3Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7990,1311/1 záv.
4Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8069,3111/1 záv.
5Nohýnková AndreaPardubice7737,9111/1 záv.
6Kmentová LenkaOB Žamberk85311/1 záv.
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice69111,1411/1 záv.
2Hájková LudmilaOB Česká Třebová7597,4211/1 záv.
3Eliášová PetraVysoké Mýto7491,4411/1 záv.
4Rybenská JitkaKRB Chrudim7585,8711/1 záv.
5Cinková JitkaAC Pardubice6885,7311/1 záv.
6Šedová JanaSruby7377,1711/1 záv.
7Kamarytová MichaelaPardubice7576,4911/1 záv.
8Suchánková LenkaBike club Svitavy6863,8611/1 záv.
9Nádherová HanaHradec Králové68311/1 záv.
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub64117,5811/1 záv.
2Pešlová IvanaTJ Svitavy63101,1311/1 záv.
3Šternerová HanaHradec Králové6381,2911/1 záv.
4Kafková BlankaZŠ Dolní Ředice6279,6511/1 záv.
5Hellerová HanaHradec Králové6166,1211/1 záv.
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krunka KamilBěžecký klub Náchod86110,9911/1 záv.
2Miler JiříLawi Star75101,1211/1 záv.
3Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7687,8911/1 záv.
4Mocek TomášAC Pardubice7982,3911/1 záv.
5Tall PavelPivovar Moucha, Praha Braník6979,9511/1 záv.
6Rohlík VáclavAC Pardubice8079,7511/1 záv.
7Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7478,0211/1 záv.
8Roháček JanRun Sport Team8277,111/1 záv.
9Vacarda VladimírEleven Run Team5976,4911/1 záv.
10Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6572,4211/1 záv.
11Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8070,5911/1 záv.
12Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8469,8711/1 záv.
13Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8765,711/1 záv.
14Vejběra JanMoje Kolo CZ6660,9211/1 záv.
15Kyral JiříÚstí nad Orlicí9159,6911/1 záv.
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krunka KamilBěžecký klub Náchod86110,9911/1 záv.
2Miler JiříLawi Star75101,1211/1 záv.
3Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7687,8911/1 záv.
4Mocek TomášAC Pardubice7982,3911/1 záv.
5Tall PavelPivovar Moucha, Praha Braník6979,9511/1 záv.
6Rohlík VáclavAC Pardubice8079,7511/1 záv.
7Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7478,0211/1 záv.
8Roháček JanRun Sport Team8277,111/1 záv.
9Vacarda VladimírEleven Run Team5976,4911/1 záv.
10Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6572,4211/1 záv.
11Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8070,5911/1 záv.
12Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8469,8711/1 záv.
13Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8765,711/1 záv.
14Vejběra JanMoje Kolo CZ6660,9211/1 záv.
15Kyral JiříÚstí nad Orlicí9159,6911/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.3.2020Velká Pardubická Cross Country70
14.3.202010 jarních kilometrů0
22.3.2020Běh za břehem0
28.3.2020Svitavská 100
1.4.20201. Pekelný kilometr0

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
10.4.20201. Zemská míle
18.4.2020Běh Javorkou
19.4.2020Jaroměřský kros - MČR veteránů
24.4.2020Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse
26.4.2020Memoriál Q. Štěpánka
29.4.2020Pardubická devítka
1.5.2020Běh kolem poličských hradeb
2.5.2020Letohradská pětka
6.5.20202. Pekelný kilometr
9.5.2020Širokodolský kros
10.5.2020Běh Choceňskými sady
16.5.2020Běh do Zámeckého vrchu
23.5.2020Memoriál Ivana Belobrada
24.5.2020Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
30.5.2020Běh Dobroučským krajem
31.5.2020Nekořský kros
3.6.20203. Pekelný kilometr
5.6.20202. Zemská míle
6.6.2020Kvalifikace na ME Peklák
7.6.2020Běh alejí
10.6.2020Memoriál Václava Čevony 3 km dráha
13.6.2020Knířovský běh
14.6.2020Běh přes Červený vrch
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec
1.7.20204. Pekelný kilometr
11.7.2020Králický Sněžník - potichu
12.7.2020Běh na Jeřáb
2.8.2020Sádecká pila
7.8.2020Svinnský ISCAREX kros
8.8.2020Běh kolem Ostrova
16.8.2020Černovírský kros
19.8.20205. Pekelný kilometr
28.8.20203. Zemská míle
29.8.2020Výprachtice - Buková hora
30.8.2020Sázava - Lázek
2.9.2020Běh na Kuňku - 2.9.
5.9.2020Lubenská 10 cross
6.9.2020Jablonné - Jamné - Suchý vrch
12.9.2020Kopa kros
13.9.2020Králický Lískovec
19.9.2020Cross po lyžařských tratích
26.9.20204. Zemská míle
27.9.2020Heřmanická osmička
3.10.2020Strážný - nahoru a dolů
4.10.2020Běh údolím Orlice
7.10.2020Běh na Kuňku
10.10.2020Českotřebovská trojka na dráze
11.10.2020Přespolní běh lyžařů v Letohradě
24.10.2020Sokolský půlmaraton
28.10.2020Týnišťská desítka
7.11.2020Malá Pardubická cross-country
14.11.2020Perníková devítka
17.11.2020Běh 17. listopadu
5.12.2020Čertovský běh
12.12.2020Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999