Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2020

Vzhledem k malému počtu závodů letos nebudou vyhlášeni vítězové Iscarex poháru. Závody ale budou pro zvýšení atraktivity bodovány podle pravidel Iscarex poháru.

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová11453,7644/4 záv.
2Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová11203,5622/2 záv.
3Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol12101,8411/1 záv.
4Stejskal AdamAtletika Jablonné1297,3511/1 záv.
5Křepela JiříWikov SKI Skuhrov nad Bělou1196,0211/1 záv.
6Stejskal PetrAtletika Jablonné1195,3611/1 záv.
7Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1193,3811/1 záv.
8Krištof VojtěchAtletika Polička1291,3911/1 záv.
9Elich OndřejApache Loko Trutnov1289,1711/1 záv.
10Schmida AlbertSSK Vítkovice1487,2311/1 záv.
11Stodůlka JakubSkalka1185,3511/1 záv.
12Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1283,4411/1 záv.
13Štancl ŠtěpánSkiklub Deštné v Orlických horách1279,9411/1 záv.
14Tůma JakubAtletika Šumperk1171,5211/1 záv.
15Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1171,0711/1 záv.
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun11432,0544/4 záv.
2Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl11166,5422/2 záv.
3Svatá DominikaSvinná11107,2511/1 záv.
4Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová11102,9311/1 záv.
5Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1197,1111/1 záv.
6Válková VendulaSvinná1193,6511/1 záv.
7Matuchová TerezieSK TROPS Brno1293,6411/1 záv.
8Moravcová ElenaSokol Klášterec1191,9111/1 záv.
9Švestková EliškaAK Račí údolí1290,1711/1 záv.
10Valentová NelaWikov SKI Skuhrov n.B.1188,7411/1 záv.
11Štěpánková LindaSTG Česká Třebová1184,6411/1 záv.
12Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1179,1211/1 záv.
13Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1161,8911/1 záv.
14Pelešková AdélaJanov1235,4811/1 záv.
15Klusoňová VendulaDannyho smečka1132,111/1 záv.
Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírActivity Lanškroun09444,0944/4 záv.
2Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09193,8322/2 záv.
3Štancl RomanSKI klub Deštné v Orlických horách10145,0922/2 záv.
4Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ10106,7711/1 záv.
5Šabata FrantišekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0998,1511/1 záv.
6Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0997,4211/1 záv.
7Miláček LadislavSvinná099711/1 záv.
8Veselý JanKB Letohrad1096,1711/1 záv.
9Veselý JakubKB Letohrad1095,0111/1 záv.
10Skalický PetrDejvice1082,3411/1 záv.
11Bláha MilanAF Křovice1079,6811/1 záv.
12Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0976,0911/1 záv.
13Kyncl JakubBrojleři Česká Třebová0966,0411/1 záv.
14Báča RadekVýprachtice1051,8611/1 záv.
15Zahrádka LukášPetrklíč10311/1 záv.
Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová09335,8433/3 záv.
2Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová10219,4122/2 záv.
3Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová09197,4222/2 záv.
4Pirklová PatricieŠneci v běhu09174,2722/2 záv.
5Svobodová KláraKB Letohrad09100,4111/1 záv.
6Elichová NoemiApache Loko Trutnov0997,3611/1 záv.
7Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0991,0511/1 záv.
8Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1089,311/1 záv.
9Vysoká ViktorieApache Loko Trutnov1077,9211/1 záv.
10Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1076,6811/1 záv.
11Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1075,1811/1 záv.
12Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1071,8811/1 záv.
13Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0969,9711/1 záv.
14Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1066,1311/1 záv.
15Hanzlíčková KarolínaVýprachtice0963,2611/1 záv.
Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Razým DanielTJ Dlouhá Třebová08148,9122/2 záv.
2Krištof JanAtletika Polička07103,511/1 záv.
3Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07101,711/1 záv.
4Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou08101,6511/1 záv.
5Křepela JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou07101,4711/1 záv.
6Tůma TomášAtletika Šumperk08101,411/1 záv.
7Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová07101,2111/1 záv.
8Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0797,0911/1 záv.
9Stejskal MatějAtletika Dobruška0896,8811/1 záv.
10Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0795,111/1 záv.
11Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0887,7411/1 záv.
12Frajvald JakubBílý Újezd0883,2411/1 záv.
13Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0876,5711/1 záv.
14Valenta JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0874,7711/1 záv.
15Ducháček VítSokol Dlouhá Třebová0867,811/1 záv.
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun07242,2233/3 záv.
2Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová07204,2622/2 záv.
3Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07191,3922/2 záv.
4Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová07114,2411/1 záv.
5Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová08107,311/1 záv.
6Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou07102,9911/1 záv.
7Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov08102,8511/1 záv.
8Kulichová BarboraWikov SKI Skuhrov n.B.0894,1611/1 záv.
9Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0885,4311/1 záv.
10Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0783,4411/1 záv.
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájek DominikOB Česká Třebová06124,711/1 záv.
2Vašátko JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou05118,6211/1 záv.
3Laba MatyášDobroběh Vysoké Mýto0688,8511/1 záv.
4Kopecký Matěj-0686,4511/1 záv.
5Hanuš TobiášSolnice0681,3811/1 záv.
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čípová AnetaIscarex Junior Česká Třebová06193,7822/2 záv.
2Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová05106,411/1 záv.
3Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0510011/1 záv.
3Stejskalová TerezaAtletika Dobruška0610011/1 záv.
5Hejlová KateřinaISCAREX junior team Česká Třebová0699,8211/1 záv.
6Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0691,5211/1 záv.
7Chaloupková PetraKostelec nad Orlicí0579,7511/1 záv.
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Havlík LukášSKI klub Hlinsko04363,1733/3 záv.
2Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí04162,0622/2 záv.
3Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová03124,3611/1 záv.
4Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0698,711/1 záv.
5Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1079,1111/1 záv.
6Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0772,611/1 záv.
7Miškolci TadeášSTG Česká Třebová1068,5411/1 záv.
8Zadina VáclavTřemošnice0465,8711/1 záv.
9Miškolci TomášSTG Česká Třebová0638,7711/1 záv.
10Borek ViktorBrzdy Horní Čermná048,7411/1 záv.
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04167,4422/2 záv.
2Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03120,1911/1 záv.
3Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí03112,3711/1 záv.
4Štěpánková LindaSTG Česká Třebová11108,8211/1 záv.
5Bártová AdélaLPU03101,9911/1 záv.
6Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0410011/1 záv.
7Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1189,1911/1 záv.
Junioři 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář LukášOB Česká Třebová01570,9766/6 záv.
2Hájek MartinPasivity Žamberk01337,5244/4 záv.
3Havlík LukášSKI klub Hlinsko04311,533/3 záv.
4Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí04231,3833/3 záv.
5Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.04212,822/2 záv.
6Kulda JiříTJ Maratonstav Úpice02128,0811/1 záv.
7Smuzny LukaszMad Runners02107,2311/1 záv.
8Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí01105,9211/1 záv.
9Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.03105,111/1 záv.
10Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou02104,7911/1 záv.
11Kučera LukášLubná02104,3511/1 záv.
12Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03104,3211/1 záv.
13Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou01103,3411/1 záv.
14Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0410022/2 záv.
15Kyselý JanLubná0395,6511/1 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyral JiříÚstí nad Orlicí91855,611111/11 záv.
2Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová87457,9255/5 záv.
3Novák JosefExtreme Obstacle Runners97368,4144/4 záv.
4Krunka KamilBěžecký klub Náchod86330,5433/3 záv.
5Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93308,6233/3 záv.
6Tmej PatrikFARMTEC - TEAM91286,5533/3 záv.
7Adamec LukášHoro Česká Třebová87280,5433/3 záv.
8Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod91278,2433/3 záv.
9Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl93246,7133/3 záv.
10Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí84226,5844/4 záv.
11Pešava JanTJ Jablonné nad Orlicí00221,4322/2 záv.
12Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl90217,1455/5 záv.
13Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto99216,0733/3 záv.
14Křivohlávek TomášSalomon/Suunto95208,9722/2 záv.
15Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87206,4833/3 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimek PetrŘetůvka77483,0766/6 záv.
2Vacek JiříDlouhá Třebová77458,4677/7 záv.
3Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74402,8944/4 záv.
4Němec RadekLitomyšl77392,9177/7 záv.
5Doucha JiříHvězda Pardubice71334,9744/4 záv.
6Hejl RadekLetohrad72319,0733/3 záv.
7Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky76310,433/3 záv.
8Kalousek JanMalšovice71292,1855/5 záv.
9Kyncl TomášHolice74267,1833/3 záv.
10Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky80262,5333/3 záv.
11Kouba TomášSokol Česká Třebová80262,1144/4 záv.
12Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov71240,3433/3 záv.
13Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová72219,1333/3 záv.
14Benko JanELEVEN RUN TEAM74209,7722/2 záv.
15Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk72205,6322/2 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl64664,4477/7 záv.
2Hruban JanČeská Třebová66632,3799/9 záv.
3Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69613,555/5 záv.
4Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65531,455/5 záv.
5Borek PetrBrzdy Horní Čermná70345,7977/7 záv.
6Číhař TomášChvojenec70343,7244/4 záv.
7Milata PavelLOKO Trutnov61201,3822/2 záv.
8Ožana VáclavNové Město na Moravě64196,5922/2 záv.
9Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí69195,9422/2 záv.
10Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí67188,6622/2 záv.
11Dušek PavelOREL Dolní Dobrouč70130,4833/3 záv.
12Vanta JosefTriclub Dobruška62128,9622/2 záv.
13Buřil FrantišekVidochov66121,6811/1 záv.
14Jančík BořekSalming/Run4fun64119,3111/1 záv.
15Suchomel LubošTvoje Máma70116,2622/2 záv.
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM591039,8199/9 záv.
2Ráb PavelČeská Třebová52749,2588/8 záv.
3Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53546,2766/6 záv.
4Šolc VítězslavBKL Machov57528,5166/6 záv.
5Bílý ZdeněkMK Pardubice59427,466/6 záv.
6Prchal PavelGP Kolín59317,0133/3 záv.
7Grätz LuděkÚstí nad Orlicí58313,177/7 záv.
8Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53279,1233/3 záv.
9Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice60194,9622/2 záv.
10Bláha MilanAF Křovice57187,6622/2 záv.
11Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice58178,6422/2 záv.
12Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice53177,5422/2 záv.
13Nečas JosefÚpice58156,1222/2 záv.
14Procházka JanT.O. Mňouci Brno60128,0911/1 záv.
15Strachoň PetrBK Pardubice57118,1211/1 záv.
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šmída OldřichMaratonstav Úpice48522,644/4 záv.
2Leszkow PetrMK Hlinsko44444,544/4 záv.
3Červ MiloslavAtletika Polička50335,0944/4 záv.
4Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48287,2633/3 záv.
5Sadílek OtaActivity Lanškroun46275,1233/3 záv.
6Pullman MiroslavJablonec nad Nisou50236,5622/2 záv.
7Pšenička JiříPardubice46181,8844/4 záv.
8Vodička JanM.K. Radslavice45155,8222/2 záv.
9Bielčik JindřichLichkov40139,6233/3 záv.
10Doležal StanislavBK Pardubice38121,6733/3 záv.
11Bednář JosefPočáply50121,3611/1 záv.
12Svoboda Václavplnej pupek cb49116,9711/1 záv.
13Šponar JosefSokol Žamberk OB47109,222/2 záv.
14Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48101,0211/1 záv.
15Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4893,5611/1 záv.
Juniorky 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí02438,244/4 záv.
2Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice02316,2144/4 záv.
3Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí02279,2533/3 záv.
4Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03262,0122/2 záv.
5Brožková TerezaOK Lokomotiva Pardubice04111,6311/1 záv.
6Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí03108,7111/1 záv.
7Klobásková MartaJAC Brno03105,3111/1 záv.
8Válková SimonaDolní Morava0210011/1 záv.
9Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0497,411/1 záv.
10Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0188,3711/1 záv.
11Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0467,6311/1 záv.
12Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0261,6611/1 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechová HelenaRozběháme Svratku93220,9622/2 záv.
2Tomášová BarboraTK Choceň96193,1722/2 záv.
3Pouzarová MariaVýprachtice89137,1611/1 záv.
4Veigertova GabrielaSK Slavia Jičín00136,7911/1 záv.
5Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.91136,1611/1 záv.
6Janyšková RadkaRunSport Team88130,2611/1 záv.
7Severová Kamila-92113,211/1 záv.
8Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín00109,2211/1 záv.
9Beranová AnnaSKI Police nad Metují91100,8211/1 záv.
10Týčová AnnaBrno87100,0211/1 záv.
11Klímová IvanaAtletika Polička8710011/1 záv.
11Sabolová MichaelaPardubice8610011/1 záv.
13Tarantová MarieMasty9099,9811/1 záv.
14Procházková Renáta-8692,311/1 záv.
15Trojáková MartinaRovensko9089,9611/1 záv.
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun791092,911111/11 záv.
2Mannlová JanaMP Pardubice80532,0466/6 záv.
3Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí83499,8744/4 záv.
4Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.77349,0744/4 záv.
5Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78222,833/3 záv.
6Kozáková DenisaHvězda Pardubice z.s.79215,2822/2 záv.
7Kaniová EliškaTeam LightBIKE85188,9922/2 záv.
8Pirklová KateřinaŠneci v běhu76179,9822/2 záv.
9Machalíková VeronikaČeská Třebová84172,7722/2 záv.
10Dostálková LenkaLetohrad77131,3422/2 záv.
11Šimáková KláraHradec Králové83131,2211/1 záv.
12Brydlová Jananeregistrován77111,4111/1 záv.
13Fenclová MartaAC Pardubice76107,711/1 záv.
14Jiroušková JanaPrestige Cycling Team Česká Třebová79106,0511/1 záv.
15Blažková Leona-80100,7411/1 záv.
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Cinková JitkaAC Pardubice68523,8755/5 záv.
2Kovářová AnnaOB Česká Třebová75504,5855/5 záv.
3Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice69436,6844/4 záv.
4Hájková LudmilaOB Česká Třebová75302,6933/3 záv.
5Šedová Jana---73246,4433/3 záv.
6Kábrtová JitkaSokol Studnice71198,1222/2 záv.
7Eliášová PetraVysoké Mýto74189,4822/2 záv.
8Brugerová MartinaKopřivnice73185,5522/2 záv.
9Mikulecká MarcelaRUN Sport team73111,8911/1 záv.
10Uherová JanaPřibyslav72106,5411/1 záv.
11Skalická DitaPardubice75102,6411/1 záv.
12Hájková LudmilaOB Česká Třebová75100,6311/1 záv.
13Jetmarová EsterSokol Hylváty7010011/1 záv.
14Jurošová OlgaMARAS team6799,3211/1 záv.
15Vlková BlankaKunvald7291,2811/1 záv.
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64896,3699/9 záv.
2Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65794,6366/6 záv.
3Pešlová IvanaTJ Svitavy63438,6255/5 záv.
4Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub64415,2444/4 záv.
5Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63252,5733/3 záv.
6Kostřicová BlankaČeská Třebová61222,2744/4 záv.
7Hellerová HanaHradec Králové61171,1433/3 záv.
8Šternerová HanaHradec Králové63119,4822/2 záv.
9Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí64118,4611/1 záv.
10Nechvílová MiroslavaChoceň60102,7844/4 záv.
11Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5286,9211/1 záv.
12Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6084,9311/1 záv.
13Kafková BlankaZŠ Dolní Ředice6279,6511/1 záv.
14Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6266,8511/1 záv.
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyral JiříÚstí nad Orlicí91779,881111/11 záv.
2Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM59537,2799/9 záv.
3Havlík LukášSKI klub Hlinsko04474,6166/6 záv.
4Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová87442,7855/5 záv.
5Kovář LukášOB Česká Třebová01429,2466/6 záv.
6Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6940355/5 záv.
7Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl64373,2377/7 záv.
8Novák JosefExtreme Obstacle Runners97366,3344/4 záv.
9Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65363,0155/5 záv.
10Šimek PetrŘetůvka77323,7866/6 záv.
11Krunka KamilBěžecký klub Náchod86313,5933/3 záv.
12Vacek JiříDlouhá Třebová77303,377/7 záv.
13Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93300,8533/3 záv.
14Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74286,6844/4 záv.
15Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky76286,4433/3 záv.
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun79918,221111/11 záv.
2Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65562,566/6 záv.
3Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí83462,9944/4 záv.
4Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64446,399/9 záv.
5Mannlová JanaMP Pardubice80444,1866/6 záv.
6Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí02331,4244/4 záv.
7Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice69328,0344/4 záv.
8Kovářová AnnaOB Česká Třebová75318,155/5 záv.
9Cinková JitkaAC Pardubice68309,755/5 záv.
10Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03296,7333/3 záv.
11Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.77248,2844/4 záv.
12Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub64234,4344/4 záv.
13Pechová HelenaRozběháme Svratku93232,2822/2 záv.
14Hájková LudmilaOB Česká Třebová75217,4733/3 záv.
15Kozáková DenisaHvězda Pardubice z.s.79208,322/2 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.3.2020Velká Pardubická Cross Country70
14.3.202010 jarních kilometrů0
22.3.2020Běh za břehem0
28.3.2020Svitavská 100
1.4.20201. Pekelný kilometr0
10.4.20201. Zemská míle0
18.4.2020Běh Javorkou0
24.4.2020Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse0
26.4.2020Memoriál Q. Štěpánka0
1.5.2020Běh kolem poličských hradeb0
2.5.2020Letohradská pětka0
6.5.20202. Pekelný kilometr0
10.5.2020Běh Choceňskými sady0
16.5.2020Běh do Zámeckého vrchu0
23.5.2020Memoriál Ivana Belobrada0
24.5.2020Půlmaraton údolím Moravské Sázavy0
30.5.2020Běh Dobroučským krajem0
31.5.2020Nekořský kros0
3.6.20203. Pekelný kilometr0
5.6.20202. Zemská míle0
6.6.2020Kvalifikace na ME Peklák0
7.6.2020Běh alejí0
13.6.2020Knířovský běh0
14.6.2020Běh přes Červený vrch0
17.6.2020Memoriál Václava Čevony 3 km dráha40
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka0
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
1.7.20204. Pekelný kilometr0
11.7.2020Králický Sněžník - potichu87
12.7.2020Běh na Jeřáb83
19.7.2020Širokodolský kros68
2.8.2020Sádecká pila33
7.8.2020Svinnský ISCAREX kros148
8.8.2020Běh kolem Ostrova97
16.8.2020Černovírský kros0
19.8.20205. Pekelný kilometr124
28.8.20203. Zemská míle0
29.8.2020Výprachtice - Buková hora143
30.8.2020Sázava - Lázek41
2.9.2020Běh na Kuňku - 2.9.25
5.9.2020Lubenská 10 cross38
6.9.2020Jablonné - Jamné - Suchý vrch49
12.9.2020Kopa kros0
13.9.2020Králický Lískovec0
17.9.2020Pardubická devítka111

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
19.9.2020Cross po lyžařských tratích
26.9.20204. Zemská míle
27.9.2020Heřmanická osmička
3.10.2020Strážný - nahoru a dolů
4.10.2020Běh údolím Orlice
7.10.2020Běh na Kuňku
10.10.2020Memoriál Q. Štěpánka - na dráze
10.10.2020Českotřebovská trojka na dráze
18.10.2020Přespolní běh lyžařů v Letohradě
24.10.2020Sokolský půlmaraton
25.10.2020Jaroměřský kros - MČR veteránů
28.10.2020Týnišťská desítka
7.11.2020Malá Pardubická cross-country
14.11.2020Perníková devítka
17.11.2020Běh 17. listopadu
5.12.2020Čertovský běh
12.12.2020Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999