Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

23. ročník, Velká cena Monaka

13.10.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 23. ročník, Velká cena Monaka
  • datum konání: 13.10.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1865Kopáček JanOB Chrast8500:39:37-
2MJ1966Jansa JiříOB Chrast8400:40:05-
3MJ2367Losenický JakubŠAK Chrudim8600:40:55-
4MJ3068Zdeněk RobinHradec Králové8700:42:05-
5MJ4769Novotný FrantišekTřemošnice9000:44:33-
6MJ6470Meduna JosefTřemošnice8300:47:59-
7MJ7871Pásler OndřejKRB Chrudim8800:56:29-
Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:34:57-
2MA22Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:34:58-
3MA33Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:35:10-
4MA44Pozler TomášAC Pardubice7600:36:21-
5MA55Raim LadislavPolar Team Mladá Boleslav6400:36:28-
6MA86Alexa JaroslavKRB Chrudim & Cottage Soun7400:37:05-
7MA137Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:38:33-
8MA158Mocek TomášAC Pardubice7900:38:52-
9MA179Musil JiříMK Hlinsko7200:39:15-
10MA2010Jelínek JaromírTřemošnice7700:40:15-
11MA2511Zdeněk DavidHradec Králové8200:41:19-
12MA2812Krátký JosefLTC Hradec Králové6500:41:53-
13MA3413Licek MartinPardubice7100:42:45-
14MA3514Tuček VáclavTURBO Chotěboř7700:42:49-
15MA3915Plavec VítezslavTJ ČZU Praha8000:43:21-
16MA4616Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:31-
17MA5017Fišter ŠtefanSprint Čáslav6400:44:42-
18MA5518Pásler JanKRB Chrudim6500:45:38-
19MA6019Jirásko DušanTT Pardubice7300:46:42-
20MA6620Jirásko LubomírTT Pardubice7100:48:24-
21MA7121Blažek VladimírKRB Chrudim8200:49:52-
22MA7422Alexa RichardKRB Chrudim7900:51:16-
23MA7523Rössler JosefTřemošnice7700:52:43-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB624Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:32-
2MB725Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:37:02-
3MB926Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:37:15-
4MB1027Nývlt MilanSKI Radvanice6100:37:42-
5MB1128Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:38:12-
6MB1229Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:38:22-
7MB1430Brožek RadmilKRB Chrudim5400:38:42-
8MB1631Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:55-
9MB2432Sedlák JiříPřelouč5800:41:02-
10MB2933Hůlka RadomírKostelec u Heřmanova Městce6200:41:57-
11MB3234Bureš JindřichSokol Čáslav5700:42:19-
12MB3735Alexa JiříKRB Chrudim5300:43:11-
13MB3836Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:43:14-
14MB4037Zitko JiříKRB Chrudim5400:43:35-
15MB4238Kopáček MiroslavBK Chrudim6000:43:41-
16MB4339Neruda MiroslavChrudim5600:43:43-
17MB4540Echinger RudolfKRB Chrudim5800:44:30-
18MB4941Schaffer JanMlýn Janderov6200:44:37-
19MB5642Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:45:51-
20MB5843Pros PavelKRB Chrudim5500:46:23-
21MB6144Bareš StanislavTřemošnice5600:47:13-
22MB6845Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:48:32-
23MB6946Páriš AttilaKRB Chrudim6000:49:11-
24MB7247Pecina VladimírKRB Chrudim5500:50:18-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2248Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:32-
2MC2649Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:27-
3MC2750Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:41:32-
4MC3151Zeman PavelKRB Chrudim4300:42:11-
5MC4452Leicht JiříASPV Těchonín4900:44:09-
6MC4853Čapský FrantišekPardubice4900:44:35-
7MC5154Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:44:49-
8MC5755Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5200:46:09-
9MC6556Pecka JosefŘečany4900:48:17-
10MC6757Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:48:27-
11MC7958Bleha LubomírKRB Chrudim5200:57:15-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3659Fiala JaroslavENJO Trusnov3800:42:56-
2MD5260Bielčik JindřichLichkov4000:45:17-
3MD5361Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:45:22-
4MD6362Vorel MilanSlatiňany4000:47:47-
5MD7363Mudroch JaroslavKRB Chrudim3500:50:38-
Muži E (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8064Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:58:16-
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2165Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:40:20-
2ZA3366Loskotová GabrielaOrbitt Praha7500:42:36-
3ZA4167Fousková PetraAC Čáslav8100:43:37-
4ZA5468Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:45:28-
5ZA5969Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:46:38-
6ZA7670Svobodová VeronikaHolice8100:52:51-
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6271Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:47:14-
2ZB7772Zavoralová OlgaKRB Chrudim6100:53:33-
3ZB8173Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:59:51-
Ženy C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF7074Vacková HanaSK Hronov5600:49:40-
2ŽF8275Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:01:17-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:34:57-
2MA22Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:34:58-
3MA33Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:35:10-
4MA44Pozler TomášAC Pardubice7600:36:21-
5MA55Raim LadislavPolar Team Mladá Boleslav6400:36:28-
1MB624Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:32-
2MB725Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:37:02-
6MA86Alexa JaroslavKRB Chrudim & Cottage Soun7400:37:05-
3MB926Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:37:15-
4MB1027Nývlt MilanSKI Radvanice6100:37:42-
5MB1128Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:38:12-
6MB1229Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:38:22-
7MA137Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:38:33-
7MB1430Brožek RadmilKRB Chrudim5400:38:42-
8MA158Mocek TomášAC Pardubice7900:38:52-
8MB1631Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:55-
9MA179Musil JiříMK Hlinsko7200:39:15-
1MJ1865Kopáček JanOB Chrast8500:39:37-
2MJ1966Jansa JiříOB Chrast8400:40:05-
10MA2010Jelínek JaromírTřemošnice7700:40:15-
1ZA2165Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:40:20-
1MC2248Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:32-
3MJ2367Losenický JakubŠAK Chrudim8600:40:55-
9MB2432Sedlák JiříPřelouč5800:41:02-
11MA2511Zdeněk DavidHradec Králové8200:41:19-
2MC2649Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:27-
3MC2750Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:41:32-
12MA2812Krátký JosefLTC Hradec Králové6500:41:53-
10MB2933Hůlka RadomírKostelec u Heřmanova Městce6200:41:57-
4MJ3068Zdeněk RobinHradec Králové8700:42:05-
4MC3151Zeman PavelKRB Chrudim4300:42:11-
11MB3234Bureš JindřichSokol Čáslav5700:42:19-
2ZA3366Loskotová GabrielaOrbitt Praha7500:42:36-
13MA3413Licek MartinPardubice7100:42:45-
14MA3514Tuček VáclavTURBO Chotěboř7700:42:49-
1MD3659Fiala JaroslavENJO Trusnov3800:42:56-
12MB3735Alexa JiříKRB Chrudim5300:43:11-
13MB3836Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:43:14-
15MA3915Plavec VítezslavTJ ČZU Praha8000:43:21-
14MB4037Zitko JiříKRB Chrudim5400:43:35-
3ZA4167Fousková PetraAC Čáslav8100:43:37-
15MB4238Kopáček MiroslavBK Chrudim6000:43:41-
16MB4339Neruda MiroslavChrudim5600:43:43-
5MC4452Leicht JiříASPV Těchonín4900:44:09-
17MB4540Echinger RudolfKRB Chrudim5800:44:30-
16MA4616Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:31-
5MJ4769Novotný FrantišekTřemošnice9000:44:33-
6MC4853Čapský FrantišekPardubice4900:44:35-
18MB4941Schaffer JanMlýn Janderov6200:44:37-
17MA5017Fišter ŠtefanSprint Čáslav6400:44:42-
7MC5154Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:44:49-
2MD5260Bielčik JindřichLichkov4000:45:17-
3MD5361Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:45:22-
4ZA5468Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:45:28-
18MA5518Pásler JanKRB Chrudim6500:45:38-
19MB5642Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:45:51-
8MC5755Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5200:46:09-
20MB5843Pros PavelKRB Chrudim5500:46:23-
5ZA5969Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:46:38-
19MA6019Jirásko DušanTT Pardubice7300:46:42-
21MB6144Bareš StanislavTřemošnice5600:47:13-
1ZB6271Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:47:14-
4MD6362Vorel MilanSlatiňany4000:47:47-
6MJ6470Meduna JosefTřemošnice8300:47:59-
9MC6556Pecka JosefŘečany4900:48:17-
20MA6620Jirásko LubomírTT Pardubice7100:48:24-
10MC6757Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:48:27-
22MB6845Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:48:32-
23MB6946Páriš AttilaKRB Chrudim6000:49:11-
1ŽF7074Vacková HanaSK Hronov5600:49:40-
21MA7121Blažek VladimírKRB Chrudim8200:49:52-
24MB7247Pecina VladimírKRB Chrudim5500:50:18-
5MD7363Mudroch JaroslavKRB Chrudim3500:50:38-
22MA7422Alexa RichardKRB Chrudim7900:51:16-
23MA7523Rössler JosefTřemošnice7700:52:43-
6ZA7670Svobodová VeronikaHolice8100:52:51-
2ZB7772Zavoralová OlgaKRB Chrudim6100:53:33-
7MJ7871Pásler OndřejKRB Chrudim8800:56:29-
11MC7958Bleha LubomírKRB Chrudim5200:57:15-
1ME8064Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:58:16-
3ZB8173Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:59:51-
2ŽF8275Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:01:17-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód