Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena velké verandy 99', 7. ročník

6.12.1999, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena velké verandy 99', 7. ročník
  • datum konání: 6.12.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OB Choceň

Sociální sítě

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Malá cena velké verandy 99', 7. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci 82-83 (trať 4,300 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky 82-83 (trať 4,300 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Losman PetrOK99 Hradec Králové7900:15:47-
2MA22Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:15:5410,00
3MA33Zřídkaveselý LiborSK Žabovřesky Brno7200:16:56-
4MA44Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:17:099,00
5MA55Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:268,00
6MA66Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:17:37-
7MA77Filip LiborŽelva Skořepnice7100:17:477,00
8MA88Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:516,00
9MA99Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:525,00
10MA1010Paclík JiříSlavia Hradec Králové7500:18:24-
11MA1230Koblic JanŽelva Skořenice7600:18:344,00
12MA1331Paclík RomanSlavia Hradec Králové7800:19:32-
13MA1432Doucha JiříStart Náchod7100:19:38-
14MA1533Netuka MartinSlavia Hradec Králové7300:19:52-
15MA1634Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:19:593,00
16MA1735Kober MichalLokomotiva Pardubice6700:20:03-
17MA1836Tihon MichalOK99 Hradec Králové7900:20:07-
18MA1937Hovorka JanLokomotiva Pardubice7900:20:09-
19MA2038Šlajs TomášKOB Choceň 00:20:232,00
20MA2339Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:20:48-
21MA2740Doležal MarekKOB Choceň7900:21:201,00
Muži B (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1111Filip LubošAC Choceň5900:18:2910,00
2MB2012Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:239,00
3MB2213Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:20:24-
4MB2614Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:108,00
5MB2815Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:21:227,00
6MB3016Papáček JanKrby Žamberk5400:21:236,00
7MB3217Farář VáclavLokomotiva Pardubice5200:22:08-
8MB3418Zajíc JanKRB Chrudim5300:22:435,00
9MB3619Třasák MilanLoko Pardubice5200:22:55-
10MB3720Losman MiroslavOK99 Hradec Králové5100:22:56-
11MB3841Čípa JiříOB Česká Třebová5000:23:144,00
12MB4042Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:23:30-
13MB4243Otakar TomášTýniště nad Orlicí5600:23:423,00
14MB4344Juračka VojtěchLokomotiva Pardubice5400:23:44-
15MB4445Fridrich MilanZářecká Lhota5500:23:48-
16MB4546Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:24:072,00
17MB4847Dočkal ZdeněkTýniště nad Orlicí5600:24:371,00
Muži C (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2421Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:0610,00
2MC3322Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:249,00
3MC3523Friedrich JaroslavLoko Pardubice4500:22:45-
4MC5124Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:25:228,00
5MC5525Hejzlar JiříLO Choceň4300:27:167,00
6MC5626Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:27:33-
7MC6027Kalousek JanKČT Žamberk4100:28:066,00
8MC6128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:115,00
9MC6929Šlajs LudvíkKOB Choceň3500:34:114,00
Ženy A (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2454Kuncová JanaŽelva Skořenice7500:21:0610,00
2ZA2855Vlčovská MartaAC Pardubice7600:21:22-
3ZA3156Melounková LucieOK99 Hradec Králové8000:21:52-
4ZA3957Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:23:1710,00
5ZA4158Šolinová LucieOK99 Hradec Králové8000:23:36-
6ZA4559Rybařová LenkaOK99 Hradec Králové8100:24:07-
7ZA4760Vlčovská EvaLokomotiva Pardubice7900:24:31-
8ZA5061Šedová JanaSruby7300:25:169,00
9ZA5262Žabová PetraHK Choceň7500:25:448,00
10ZA5663Veverková ZvetaOK Polart Vamberk6400:27:33-
11ZA5964Kašparová EvaLokomotiva Pardubice7800:27:58-
12ZA6265Kadrmanová LudmilaOB Česká Třebová7500:28:407,00
13ZA6366Pilgrová AnnaOB Česká Třebová7500:29:006,00
14ZA6467Juračková JanaLokomotiva Pardubice6000:29:09-
15ZA6768Bašarinová MichaelaChoceň6800:31:105,00
16ZA6869Čípová IvanaOB Česká Třebová8000:33:104,00
Ženy B (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4948Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:25:009,00
2ZB5349Běhounková JiŕinaOK99 Hradec Králové 00:26:34-
3ZB5450Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:158,00
4ZB5851Baštová AlenaLokomotiva Pardubice5800:27:37-
5ZB6552Doležalová JitkaChoceň5400:29:177,00
6ZB6653Kubíková KvětaLokomotiva Pardubice4700:30:31-
Trať 4,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Losman PetrOK99 Hradec Králové7900:15:47-
2MA22Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:15:5410,00
3MA33Zřídkaveselý LiborSK Žabovřesky Brno7200:16:56-
4MA44Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:17:099,00
5MA55Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:268,00
6MA66Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:17:37-
7MA77Filip LiborŽelva Skořepnice7100:17:477,00
8MA88Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:516,00
9MA99Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:525,00
10MA1010Paclík JiříSlavia Hradec Králové7500:18:24-
1MB1111Filip LubošAC Choceň5900:18:2910,00
11MA1230Koblic JanŽelva Skořenice7600:18:344,00
12MA1331Paclík RomanSlavia Hradec Králové7800:19:32-
13MA1432Doucha JiříStart Náchod7100:19:38-
14MA1533Netuka MartinSlavia Hradec Králové7300:19:52-
15MA1634Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:19:593,00
16MA1735Kober MichalLokomotiva Pardubice6700:20:03-
17MA1836Tihon MichalOK99 Hradec Králové7900:20:07-
18MA1937Hovorka JanLokomotiva Pardubice7900:20:09-
2MB2012Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:239,00
19MA2038Šlajs TomášKOB Choceň 00:20:232,00
3MB2213Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:20:24-
20MA2339Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:20:48-
1MC2421Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:0610,00
1ZA2454Kuncová JanaŽelva Skořenice7500:21:0610,00
4MB2614Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:108,00
21MA2740Doležal MarekKOB Choceň7900:21:201,00
5MB2815Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:21:227,00
2ZA2855Vlčovská MartaAC Pardubice7600:21:22-
6MB3016Papáček JanKrby Žamberk5400:21:236,00
3ZA3156Melounková LucieOK99 Hradec Králové8000:21:52-
7MB3217Farář VáclavLokomotiva Pardubice5200:22:08-
2MC3322Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:249,00
8MB3418Zajíc JanKRB Chrudim5300:22:435,00
3MC3523Friedrich JaroslavLoko Pardubice4500:22:45-
9MB3619Třasák MilanLoko Pardubice5200:22:55-
10MB3720Losman MiroslavOK99 Hradec Králové5100:22:56-
11MB3841Čípa JiříOB Česká Třebová5000:23:144,00
4ZA3957Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:23:1710,00
12MB4042Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:23:30-
5ZA4158Šolinová LucieOK99 Hradec Králové8000:23:36-
13MB4243Otakar TomášTýniště nad Orlicí5600:23:423,00
14MB4344Juračka VojtěchLokomotiva Pardubice5400:23:44-
15MB4445Fridrich MilanZářecká Lhota5500:23:48-
6ZA4559Rybařová LenkaOK99 Hradec Králové8100:24:07-
16MB4546Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:24:072,00
7ZA4760Vlčovská EvaLokomotiva Pardubice7900:24:31-
17MB4847Dočkal ZdeněkTýniště nad Orlicí5600:24:371,00
1ZB4948Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:25:009,00
8ZA5061Šedová JanaSruby7300:25:169,00
4MC5124Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:25:228,00
9ZA5262Žabová PetraHK Choceň7500:25:448,00
2ZB5349Běhounková JiŕinaOK99 Hradec Králové 00:26:34-
3ZB5450Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:158,00
5MC5525Hejzlar JiříLO Choceň4300:27:167,00
10ZA5663Veverková ZvetaOK Polart Vamberk6400:27:33-
6MC5626Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:27:33-
4ZB5851Baštová AlenaLokomotiva Pardubice5800:27:37-
11ZA5964Kašparová EvaLokomotiva Pardubice7800:27:58-
7MC6027Kalousek JanKČT Žamberk4100:28:066,00
8MC6128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:115,00
12ZA6265Kadrmanová LudmilaOB Česká Třebová7500:28:407,00
13ZA6366Pilgrová AnnaOB Česká Třebová7500:29:006,00
14ZA6467Juračková JanaLokomotiva Pardubice6000:29:09-
5ZB6552Doležalová JitkaChoceň5400:29:177,00
6ZB6653Kubíková KvětaLokomotiva Pardubice4700:30:31-
15ZA6768Bašarinová MichaelaChoceň6800:31:105,00
16ZA6869Čípová IvanaOB Česká Třebová8000:33:104,00
9MC6929Šlajs LudvíkKOB Choceň3500:34:114,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód