13.3.2010, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
14.3.2009 | Okolo Trusnova | 155 |
22.3.2008 | Okolo Trusnova | 168 |
18.3.2007 | Okolo Trusnova | 170 |
18.3.2006 | Okolo Trusnova | 162 |
19.3.2005 | Okolo Trusnova | 151 |
20.3.2004 | Okolo Trusnova | 179 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Šebek Michal | 84 | 7 |
Hemer Josef | 02 | 7 |
Dudek Milan | 91 | 7 |
Dušková Lenka | 80 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Siegelová Magdalena | 65 | 6 |
Siegel Josef | 58 | 6 |
Lakota Antonín | 95 | 6 |
Bílá Zdeňka | 99 | 6 |
Jelínek Matěj | 42 | 6 |
Nechvíl Petr | 91 | 6 |
Ulich Petr | 68 | 6 |
Razým Lukáš | 79 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Večeře Tomáš | 90 | 6 |
Smoláková Alexandra | 98 | 5 |
Řemínek Matěj | 86 | 5 |
Kouřil Karel | 72 | 5 |
Krejčí Stanislav | 63 | 5 |
Horáček Michal | 75 | 5 |
Král Josef | 40 | 5 |
Stránská Adéla | 91 | 5 |
Ožana Václav | 64 | 5 |
Razým Jan | 57 | 5 |
Krejčí Milan | 53 | 5 |
Kozáková Denisa | 79 | 5 |
Mertová Michaela | 76 | 5 |
Keprtová Miloslava | 48 | 5 |
Jelínková Magdalena | 45 | 5 |
Lakotová Tereza | 00 | 5 |
Vaňásek Roman | 98 | 5 |
Frydrych Jakub | 95 | 5 |
Hudcovic Tomáš | 65 | 5 |
Mohelník Petr | 92 | 5 |
Vojtíšek Marek | 02 | 5 |
Stránská Michaela | 97 | 5 |
Sadílek Ota | 46 | 4 |
Hynek Petr | 63 | 4 |
Svatoš Otakar | 34 | 4 |
Neruda Michal | 93 | 4 |
Tomšů Petr | 64 | 4 |
Mannlová Jana | 80 | 4 |
Karlová Veronika | 90 | 4 |
Čerenkova Petra | 99 | 4 |
Nováková Markéta | 04 | 4 |
Svoboda Mojmír | 66 | 4 |
Vacek Martin | 69 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 4 | 142 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:01:02 | - |
2 | Ž2 | 5 | 3 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:01:03 | - |
3 | Ž2 | 6 | 47 | Awramová Katka | UW Rugby Pardubice | 01 | 00:01:04 | - |
4 | Ž2 | 7 | 16 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:01:05 | - |
5 | Ž2 | 8 | 46 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:05 | - |
6 | Ž2 | 9 | 38 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:06 | - |
7 | Ž2 | 10 | 12 | Rejdová Karolína | Pardubice | 01 | 00:01:08 | - |
8 | Ž2 | 14 | 44 | Šprincová Vendula | Trusnov | 02 | 00:01:20 | - |
9 | Ž2 | 17 | 30 | Metelková Michaela | Hradec Králové | 05 | 00:01:29 | - |
10 | Ž2 | 19 | 146 | Dudová Denisa | Trusnov | 01 | 00:01:37 | - |
11 | Ž2 | 22 | 149 | Nováková Markéta | Městec | 04 | 00:01:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 31 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 00:00:57 | - |
2 | M2 | 2 | 26 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:00:58 | - |
3 | M2 | 3 | 147 | Tropp Marek | Hradec Králové | 01 | 00:01:01 | - |
4 | M2 | 11 | 144 | Janáček Adam | Franclina | 01 | 00:01:13 | - |
5 | M2 | 12 | 1 | Martinec Ondřej | Nový věk TT Trusnov | 03 | 00:01:14 | - |
6 | M2 | 13 | 129 | Hemer Josef | Trusnov | 02 | 00:01:19 | - |
7 | M2 | 15 | 39 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:01:21 | - |
8 | M2 | 16 | 27 | Čejka Radek | Pardubice | 05 | 00:01:27 | - |
9 | M2 | 18 | 45 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:01:32 | - |
10 | M2 | 20 | 150 | Dvořák Matěj | Městec | 05 | 00:01:47 | - |
11 | M2 | 21 | 143 | Jirásek Tomáš | Pardubice | 05 | 00:01:48 | - |
12 | M2 | 23 | 148 | Hemer Jaromír | Trusnov | 05 | 00:01:55 | - |
13 | M2 | 24 | 145 | Duda Michael | Trusnov | 05 | 00:02:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 6 | 141 | Šimůnková Tereza | Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:02:03 | - |
2 | Ž3 | 7 | 10 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:02:04 | - |
3 | Ž3 | 8 | 140 | Awramová Pavla | UW Rugby Pardubice | 99 | 00:02:05 | - |
4 | Ž3 | 9 | 25 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:02:06 | - |
5 | Ž3 | 11 | 133 | Bílá Zdeňka | Nový Věk TT Trusnov | 99 | 00:02:13 | - |
6 | Ž3 | 12 | 4 | Cápková Klára | Šardice | 00 | 00:02:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 5 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 99 | 00:01:45 | - |
2 | M3 | 2 | 19 | Rajnet Matěj | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:01:55 | - |
3 | M3 | 3 | 21 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:01:59 | - |
4 | M3 | 4 | 8 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:02:00 | - |
5 | M3 | 5 | 20 | Rajnet Rudolf | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:02:02 | - |
6 | M3 | 10 | 2 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:02:11 | - |
7 | M3 | 13 | 28 | Čejka Jakub | Pardubice | 00 | 00:02:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 6 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:48 | - |
2 | ŽM | 2 | 35 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:50 | - |
3 | ŽM | 4 | 131 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:55 | - |
4 | ŽM | 6 | 13 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:13 | - |
5 | ŽM | 8 | 36 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:04:30 | - |
6 | ŽM | 9 | 11 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:04:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 3 | 15 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:51 | - |
2 | MM | 5 | 18 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:04:02 | - |
3 | MM | 7 | 24 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:04:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 34 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:11:39 | - |
2 | ŽS | 5 | 7 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:12:33 | - |
3 | ŽS | 6 | 14 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:13:05 | - |
4 | ŽS | 7 | 42 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:13:53 | - |
5 | ŽS | 8 | 37 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:13:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 9 | Pavel Jan | Loko Trutnov Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:09:44 | - |
2 | MS | 2 | 40 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:09:55 | - |
3 | MS | 3 | 23 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:11:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 5 | 48 | Martincová Kristýna | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:13:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 132 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:11:19 | - |
2 | MD | 2 | 135 | Vondra David | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 94 | 00:11:26 | - |
3 | MD | 3 | 134 | Divíšek Jan | Nový Věk TT | 93 | 00:11:53 | - |
4 | MD | 4 | 137 | Wyszynski Kamil | ULKS Bystrzyca Klodzka | 94 | 00:12:26 | - |
5 | MD | 6 | 139 | Kaplita Kamil | ULKS Bystrzyca Klodzka | 94 | 00:15:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 71 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:19:36 | 101,41 |
2 | MJ | 2 | 55 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:19:46 | 99,72 |
3 | MJ | 3 | 72 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:19:51 | 98,87 |
4 | MJ | 4 | 106 | Hajduk Artur | ULKS Bystrzyca Klodzka | 91 | 00:20:38 | 90,94 |
5 | MJ | 5 | 119 | Krejčí Stanislav | Vencl Tým | 91 | 00:21:02 | 86,88 |
6 | MJ | 6 | 128 | Volár Jan | Nový Věk TT | 92 | 00:22:06 | 76,08 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 9 | 96 | Ožana Václav | SK Nové Město na Moravě | 64 | 00:36:20 | 108,41 |
2 | MB | 16 | 109 | Glaser Václav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 70 | 00:38:14 | 98,39 |
3 | MB | 19 | 110 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 00:39:13 | 93,20 |
4 | MB | 21 | 77 | Hanuš Martin | Choceň | 70 | 00:40:06 | 88,55 |
5 | MB | 22 | 57 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:40:10 | 88,19 |
6 | MB | 23 | 118 | Hudcovic Tomáš | SK Nové Město nad Metují | 65 | 00:40:27 | 86,70 |
7 | MB | 26 | 59 | Rejda Jan | UW Rugby Pardubice | 70 | 00:41:37 | 80,55 |
8 | MB | 27 | 121 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:41:45 | 79,84 |
9 | MB | 36 | 74 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:44:28 | 65,52 |
10 | MB | 37 | 73 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:44:30 | 65,34 |
11 | MB | 43 | 4 | Sisr František | Cyklo Stratílek Litomyšl | 67 | 00:46:00 | 57,43 |
12 | MB | 49 | 94 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:47:27 | 49,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 29 | 54 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 00:42:12 | 103,03 |
2 | MC | 31 | 89 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:43:08 | 98,68 |
3 | MC | 32 | 127 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 54 | 00:43:13 | 98,29 |
4 | MC | 33 | 79 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:43:22 | 97,59 |
5 | MC | 39 | 112 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:45:17 | 88,64 |
6 | MC | 42 | 125 | Alexa Jiří | KRB Chrudim | 53 | 00:45:46 | 86,39 |
7 | MC | 51 | 123 | Petržílek Zdeněk | KRB Chrudim | 55 | 00:49:17 | 69,97 |
8 | MC | 55 | 24 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:50:44 | 63,20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 38 | 86 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:44:43 | 103,11 |
2 | MD | 40 | 87 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:45:25 | 100,02 |
3 | MD | 45 | 115 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:46:08 | 96,87 |
4 | MD | 48 | 124 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:47:08 | 92,47 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 52 | 122 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:49:41 | 102,63 |
2 | ME | 53 | 83 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:50:02 | 101,24 |
3 | ME | 56 | 70 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:51:19 | 96,14 |
4 | ME | 62 | 126 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 00:56:54 | 73,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 8 | 81 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:24:05 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 25 | 15 | Kozáková Denisa | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:41:06 | 120,18 |
2 | ZA | 28 | 75 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:41:46 | 117,26 |
3 | ZA | 58 | 52 | Hemerová Jitka | Venango Praha | 77 | 00:54:16 | 62,57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 13 | 69 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:37:14 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 34 | 88 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:43:28 | 118,95 |
2 | ŽC | 47 | 21 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:46:23 | 106,80 |
3 | ŽC | 57 | 104 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:54:12 | 74,25 |
4 | ŽC | 61 | 62 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:56:45 | 63,62 |
5 | ŽC | 64 | 78 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:05:14 | 28,29 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 59 | 60 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:54:32 | 116,36 |
2 | ZD | 63 | 7 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 01:04:15 | 83,64 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LM | 7 | 80 | Hemer Jindřich | Trusnov | 75 | 00:23:49 | - |
2 | LM | 10 | 85 | Fiala Jaroslav | Pardubice | 38 | 00:26:10 | - |
3 | LM | 11 | 1 | Mudruňka Marek | Uhersko | 90 | 00:27:46 | - |
4 | LM | 12 | 90 | Bína Josef | Trusnov | 88 | 00:28:47 | - |
5 | LM | 13 | 95 | Dufek Tomáš | Pardubice | 72 | 00:29:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LZ | 9 | 101 | Češíková Eliška | SK Slatiňany | 88 | 00:25:26 | - |
2 | LZ | 13 | 20 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:29:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 5 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 99 | 00:01:45 | - |
2 | M3 | 2 | 19 | Rajnet Matěj | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:01:55 | - |
3 | M3 | 3 | 21 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:01:59 | - |
4 | M3 | 4 | 8 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:02:00 | - |
5 | M3 | 5 | 20 | Rajnet Rudolf | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:02:02 | - |
1 | Ž3 | 6 | 141 | Šimůnková Tereza | Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:02:03 | - |
2 | Ž3 | 7 | 10 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:02:04 | - |
3 | Ž3 | 8 | 140 | Awramová Pavla | UW Rugby Pardubice | 99 | 00:02:05 | - |
4 | Ž3 | 9 | 25 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:02:06 | - |
6 | M3 | 10 | 2 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:02:11 | - |
5 | Ž3 | 11 | 133 | Bílá Zdeňka | Nový Věk TT Trusnov | 99 | 00:02:13 | - |
6 | Ž3 | 12 | 4 | Cápková Klára | Šardice | 00 | 00:02:17 | - |
7 | M3 | 13 | 28 | Čejka Jakub | Pardubice | 00 | 00:02:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 6 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:48 | - |
2 | ŽM | 2 | 35 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:50 | - |
1 | MM | 3 | 15 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:51 | - |
3 | ŽM | 4 | 131 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:55 | - |
2 | MM | 5 | 18 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:04:02 | - |
4 | ŽM | 6 | 13 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:13 | - |
3 | MM | 7 | 24 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:04:17 | - |
5 | ŽM | 8 | 36 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:04:30 | - |
6 | ŽM | 9 | 11 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:04:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 9 | Pavel Jan | Loko Trutnov Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:09:44 | - |
2 | MS | 2 | 40 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:09:55 | - |
3 | MS | 3 | 23 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:11:08 | - |
1 | ŽS | 4 | 34 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:11:39 | - |
2 | ŽS | 5 | 7 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:12:33 | - |
3 | ŽS | 6 | 14 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:13:05 | - |
4 | ŽS | 7 | 42 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:13:53 | - |
5 | ŽS | 8 | 37 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:13:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 132 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:11:19 | - |
2 | MD | 2 | 135 | Vondra David | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 94 | 00:11:26 | - |
3 | MD | 3 | 134 | Divíšek Jan | Nový Věk TT | 93 | 00:11:53 | - |
4 | MD | 4 | 137 | Wyszynski Kamil | ULKS Bystrzyca Klodzka | 94 | 00:12:26 | - |
1 | ŽD | 5 | 48 | Martincová Kristýna | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:13:46 | - |
5 | MD | 6 | 139 | Kaplita Kamil | ULKS Bystrzyca Klodzka | 94 | 00:15:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 71 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:19:36 | 101,41 |
2 | MJ | 2 | 55 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:19:46 | 99,72 |
3 | MJ | 3 | 72 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:19:51 | 98,87 |
4 | MJ | 4 | 106 | Hajduk Artur | ULKS Bystrzyca Klodzka | 91 | 00:20:38 | 90,94 |
5 | MJ | 5 | 119 | Krejčí Stanislav | Vencl Tým | 91 | 00:21:02 | 86,88 |
6 | MJ | 6 | 128 | Volár Jan | Nový Věk TT | 92 | 00:22:06 | 76,08 |
1 | LM | 7 | 80 | Hemer Jindřich | Trusnov | 75 | 00:23:49 | - |
1 | ŽJ | 8 | 81 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:24:05 | 100,00 |
1 | LZ | 9 | 101 | Češíková Eliška | SK Slatiňany | 88 | 00:25:26 | - |
2 | LM | 10 | 85 | Fiala Jaroslav | Pardubice | 38 | 00:26:10 | - |
3 | LM | 11 | 1 | Mudruňka Marek | Uhersko | 90 | 00:27:46 | - |
4 | LM | 12 | 90 | Bína Josef | Trusnov | 88 | 00:28:47 | - |
2 | LZ | 13 | 20 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:29:09 | - |
5 | LM | 13 | 95 | Dufek Tomáš | Pardubice | 72 | 00:29:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 13 | 69 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:37:14 | 113,99 |
2 | ZA | 25 | 15 | Kozáková Denisa | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:41:06 | 94,67 |
3 | ZA | 28 | 75 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:41:46 | 91,34 |
4 | ŽC | 34 | 88 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:43:28 | 82,85 |
5 | ŽC | 47 | 21 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:46:23 | 68,28 |
6 | ŽC | 57 | 104 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:54:12 | 29,23 |
7 | ZA | 58 | 52 | Hemerová Jitka | Venango Praha | 77 | 00:54:16 | 28,89 |
8 | ZD | 59 | 60 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:54:32 | 27,56 |
9 | ŽC | 61 | 62 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:56:45 | 16,49 |
10 | ZD | 63 | 7 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 01:04:15 | 3,00 |
11 | ŽC | 64 | 78 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:05:14 | 3,00 |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
26.4.2024 (pátek), svátek má Oto
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
24.04.2024 - Fotogalerie .
23.04.2024 - Fotogalerie .
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
v.kocourek