Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle

Ročník 2019

Průběžné pořadí poháru

Predškolní chlapci r. 2012 a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná13---300:01:03.50
2Mareš Jiří-13---200:01:08.70
3Picek VáclavLanškroun13---200:01:14.04
4Horáček FilipČeská Třebová13---400:01:18.21
5Picek Lukáš-15---200:01:47.56
Předškolní děvčata r. 2012 a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Skalická Anežka-12---400:00:58.66
2Gregorová EliškaActivity Lanškroun12---400:01:01.43
3Králová DenisaMalé Svatoňovice12---200:01:07.51
4Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun14---400:01:10.79
5Špatenková LindaLanškroun12---200:01:10.84
6Brzobohatá JohannaTJ Šumperk14---400:01:19.12
7Dufková MarieAC Pardubice13---400:01:20.69
8Motlová Mia-13---200:01:20.91
9Horáčková KláraČeská Třebová13---400:01:20.99
10Jirásková LilianaBBB Lanškroun13---300:01:21.58
11Mannelová AlžbětaLanškroun13---200:01:29.74
12Svojanovská NikolRudoltice16---200:02:13.04
Nejmladší žáci I
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun11---400:02:33.32
2Veselý JanKB Letohrad10---300:02:40.17
3Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová11---400:02:41.24
4Veselý JakubKB Letohrad10---300:02:44.85
5Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí10---300:02:46.58
6Kouba RadimISCAREX Junior team ČT11---300:02:51.92
7Dušek PetrHorní Třešňovec11---200:03:03.72
8Váně JakubAtletika TJ Lanškroun10---200:03:07.94
9Resler MikulášLanškroun11---200:03:12.36
10Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun11---300:03:30.94
11Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun11---200:03:59.16
Nejmladší žákyně I
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová10---400:02:31.22
2Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT10---400:02:34.98
3Gregorová AnnaActivity Lanškroun10---400:02:37.93
4Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT11---400:02:45.10
5Skalická NelaTJ Lanškroun11---400:02:50.45
6Polášková LauraAK Moravská Třebová10---200:03:01.23
7Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun11---200:03:04.74
8Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl11---400:03:08.50
9Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun11---200:03:12.91
Nejmladší žáci II
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun08---400:02:16.65
2Rašner JiříTJ Šumperk08---400:02:19.26
3Špatenka MatějTJ Lanškroun09---200:02:21.93
4Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí08---400:02:22.97
5Řehák LubomírActivity Lanškroun09---300:02:23.50
6Zajíček VojtěchTJ Lanškroun08---200:02:27.31
7Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT08---200:02:27.45
8Razým DanielTJ Dlouhá Třebová08---400:02:30.68
9Rybička DominikISCAREX Junior team ČT09---300:02:40.62
10Resler FilipAtletika TJ Lanškroun09---400:02:42.63
11Gregora LukášActivity Lanškroun08---300:02:46.44
12Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun09---400:03:08.18
13Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí09---300:03:31.04
Nejmladší žákyně II
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy08---300:02:19.26
2Koubová ElenISCAREX Junior team ČT09---300:02:28.49
3Čejková KláraISCAREX Junior team ČT08---400:02:31.23
4Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT09---300:02:39.83
5Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun09---200:02:41.10
6Svobodová KláraKB Letohrad09---200:02:43.14
7Svojanovská RůženaActivity Lanškroun08---300:03:02.04
8Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun09---300:03:09.45
Mladší žáci
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team ČT06---200:05:00.78
2Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07---400:05:16.11
3Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí07---200:06:01.98
Mladší žákyně
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT07---300:05:13.09
2Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT06---200:05:23.45
3Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT07---300:05:30.17
4Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team ČT06---200:05:42.64
5Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07---400:05:45.76
6Skalická NikolTJ Lanškroun07---400:06:07.32
7Skalická Eliška-07---200:07:01.47
Starší žáci
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí04---400:04:31.20
2Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT04---300:04:31.95
3Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT05---200:04:48.07
4Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---200:05:46.88
Starší žákyně
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT04---200:04:57.48
2Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT04---300:05:18.09
3Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT05---200:05:18.77
4Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí05---200:06:50.92
Dorostenci
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí03---200:09:22.40
2Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí03---200:10:26.26
3Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí02---200:10:44.97
4Skalický Vojtěch-03---300:11:06.47
5Moravec JanJM Team Letohrad02---200:11:35.09
Dorostenky
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí02---300:11:27.56
2Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03---300:11:38.34
3Hamplová TerezaActivity Lanškroun03---200:12:15.29
4Janíčková PatricieVýprachtice02---200:13:12.31
5Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---300:15:06.32
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí01---200:09:29.03
2Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí00---200:11:14.94
3Hájek MartinŽamberk01---200:11:33.79
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí98---200:09:04.23
2Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí98---200:09:17.68
3Nechvíl PetrAC Choceň91---200:09:49.09
4Adamec LukášHORO Česká Třebová87---200:10:38.90
5Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová---400:10:41.93
6Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná86---200:11:09.54
7Chaloupka JanMladkov - Široký důl90---200:11:22.61
8Sobotka VlastimilVysoké Mýto99---200:11:54.22
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejl RadekLetohrad72---200:10:12.64
2Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74---300:11:12.13
3Dvořák PavelČeská Třebová75---200:11:13.77
4Vacek JiříDlouhá Třebová77---400:11:45.00
5Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:12:26.87
6Němec RadekLitomyšl77---400:12:37.61
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Louda PetrAC Česká Lípa64---200:10:40.09
2Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun62---300:10:46.94
3Kačerovský MichalActivity Lanškroun69---300:11:40.41
4Sedláček RomanActivity Lanškroun64---300:11:44.01
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Štyndl MiroslavAtletika Polička57---200:13:08.86
2Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58---300:14:43.17
3Bubeníček JiříSki Skuhrov n. B.51---200:14:43.44
4Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov57---400:16:06.80
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krumer MiroslavMK Ostrov49---400:14:58.51
2Bielčik JindřichLichkov40---200:18:38.63
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun95---200:13:18.32
2Sontáková LenkaActivity Lanškroun91---400:13:38.82
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vebrová MonikaČeská Třebová79---200:12:05.07
2Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun79---300:12:18.15
3Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---400:12:58.38
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda Pardubice69---300:12:13.07
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64---400:14:19.88
2Pešlová IvanaTJ Svitavy63---200:15:15.08
3Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---300:15:23.91
4Nechvílová MiroslavaAC Choceň60---200:17:49.06


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.4.20191. Zemská míle128
14.6.20192. Zemská míle93
30.8.20193. Zemská míle101
28.9.20194. Zemská míle116