2.12.2006, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 4 | 27 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:15:09 | - |
2 | MJ | 22 | 47 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:17:11 | - |
3 | MJ | 26 | 31 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:17:28 | 114,51 |
4 | MJ | 33 | 89 | Ptáček František | Anenská Studánka | 91 | 00:18:14 | - |
5 | MJ | 40 | 63 | Vinter Jan | Lanškroun | 89 | 00:18:47 | 100,53 |
6 | MJ | 46 | 20 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:19:29 | - |
7 | MJ | 51 | 88 | Ptáček Ondřej | Anenská Studánka | 89 | 00:20:15 | 84,96 |
8 | MJ | 60 | 77 | Ptáček Jakub | Anenská Studánka | 96 | 00:21:15 | - |
9 | MJ | 69 | 15 | Hloušek František | Sokol Damníkov | 90 | 00:22:38 | 59,65 |
10 | MJ | 73 | 78 | Balcar Tomáš | Anenská Studánka | 92 | 00:23:39 | - |
11 | MJ | 80 | 55 | Suchomel Jan | Sokol Damníkov | 95 | 00:24:20 | - |
12 | MJ | 82 | 17 | Krejsar Josef | Sokol Damníkov | 90 | 00:25:11 | 32,57 |
13 | MJ | 83 | 16 | Krejsar Patrik | Sokol Damníkov | 96 | 00:25:27 | - |
14 | MJ | 89 | 84 | Chromec Michal | Sokol Damníkov | 92 | 00:32:56 | - |
15 | MJ | 91 | 41 | Kaplan Pavel | Sokol Damníkov | 97 | 00:41:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 56 | Šmíd Michal | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:14:30 | - |
2 | MA | 2 | 32 | Vítek Miroslav | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:14:32 | - |
3 | MA | 3 | 62 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:14:54 | - |
4 | MA | 5 | 5 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:15:13 | - |
5 | MA | 6 | 24 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:15:22 | - |
6 | MA | 8 | 11 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:15:37 | - |
7 | MA | 9 | 93 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:15:38 | - |
8 | MA | 13 | 7 | Doleček Josef | Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:15:56 | - |
9 | MA | 15 | 68 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:16:08 | - |
10 | MA | 17 | 66 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:16:36 | - |
11 | MA | 18 | 45 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:16:40 | - |
12 | MA | 19 | 86 | Šebek Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 84 | 00:16:58 | - |
13 | MA | 23 | 58 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:17:15 | - |
14 | MA | 28 | 67 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:17:40 | - |
15 | MA | 39 | 23 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:18:45 | - |
16 | MA | 66 | 39 | Oszwald Günter | Sokol Damníkov | 68 | 00:22:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 46 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:15:26 | - |
2 | MB | 10 | 14 | Ožana Václav | DTC Litomyšl | 64 | 00:15:40 | - |
3 | MB | 11 | 75 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:15:44 | - |
4 | MB | 12 | 25 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:15:53 | - |
5 | MB | 16 | 61 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:16:26 | - |
6 | MB | 20 | 19 | Moravčík Zdeněk | DTC Saucony Litomyšl | 62 | 00:17:01 | - |
7 | MB | 24 | 36 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:17:23 | - |
8 | MB | 25 | 81 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:17:27 | - |
9 | MB | 30 | 64 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:18:07 | - |
10 | MB | 48 | 13 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:19:38 | - |
11 | MB | 52 | 57 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:20:29 | - |
12 | MB | 72 | 73 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 00:23:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 21 | 53 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:17:03 | - |
2 | MC | 27 | 74 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:17:34 | - |
3 | MC | 29 | 6 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 00:17:52 | - |
4 | MC | 31 | 54 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:18:12 | - |
5 | MC | 32 | 85 | Šebek Jindřich | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:18:13 | - |
6 | MC | 35 | 21 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:18:23 | - |
7 | MC | 41 | 30 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:18:57 | - |
8 | MC | 42 | 44 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:19:07 | - |
9 | MC | 44 | 82 | Tomanec Petr | TJ Svitavy | 56 | 00:19:11 | - |
10 | MC | 45 | 28 | Ráb Pavel | TBH Sokol Parník | 52 | 00:19:23 | - |
11 | MC | 57 | 70 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:21:07 | - |
12 | MC | 62 | 79 | Ptáček Alois | Anenská Studánka | 54 | 00:21:33 | - |
13 | MC | 64 | 83 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:21:51 | - |
14 | MC | 71 | 10 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:23:01 | - |
15 | MC | 76 | 80 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:23:54 | - |
16 | MC | 78 | 59 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:24:10 | - |
17 | MC | 86 | 38 | Šembera Petr | TJ Sokol Damníkov | 51 | 00:26:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 54 | 65 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:20:47 | - |
2 | MD | 55 | 51 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:20:52 | - |
3 | MD | 56 | 3 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:21:04 | - |
4 | MD | 63 | 76 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:21:47 | - |
5 | MD | 84 | 29 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:25:53 | - |
6 | MD | 87 | 35 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:27:07 | - |
7 | MD | 88 | 26 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:27:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 38 | 12 | Klímová Ivana | BATT Nové Město na Moravě | 87 | 00:18:42 | - |
2 | ŽJ | 47 | 37 | Skybová Lucie | ACP Olymp Brno | 87 | 00:19:33 | - |
3 | ŽJ | 59 | 1 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:21:11 | 103,86 |
4 | ŽJ | 60 | 49 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:21:15 | 103,24 |
5 | ŽJ | 67 | 34 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:22:16 | - |
6 | ŽJ | 68 | 50 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:22:22 | 92,90 |
7 | ŽJ | 90 | 40 | Kaplanová Monika | Anenská Studánka | 94 | 00:41:57 | - |
8 | ŽJ | 92 | 43 | Pudilová Kateřina | Anenská Studánka | 98 | 00:41:59 | - |
9 | ŽJ | 93 | 42 | Kaplanová Marie | Anenská Studánka | 99 | 00:42:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 14 | 71 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:16:01 | - |
2 | ZA | 34 | 33 | Bečková Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:18:17 | - |
3 | ZA | 36 | 87 | Jiroušková Jana | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 79 | 00:18:29 | - |
4 | ZA | 37 | 18 | Tobišková Tereza | Sokol Potštejn | 77 | 00:18:37 | - |
5 | ZA | 49 | 9 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:20:04 | - |
6 | ZA | 50 | 52 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:20:10 | - |
7 | ZA | 53 | 94 | Pokorová Jaroslava | Pim Praha | 72 | 00:20:31 | - |
8 | ZA | 58 | 69 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:21:08 | - |
9 | ZA | 73 | 60 | Sklenářová Eva | Anenská Studánka | 81 | 00:23:39 | - |
10 | ZA | 75 | 2 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:23:43 | - |
11 | ZA | 77 | 92 | Wendligová Anna | Sokol Damníkov | 85 | 00:24:06 | - |
12 | ZA | 79 | 91 | Holá Šárka | Sokol Damníkov | 86 | 00:24:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 43 | 72 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:19:10 | - |
2 | ZB | 65 | 48 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:21:56 | - |
3 | ZB | 70 | 8 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:22:46 | - |
4 | ZB | 81 | 22 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:24:23 | - |
5 | ZB | 85 | 4 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:26:08 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
taranta