Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2006

Celkové pořadí poháru

Junioři (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí881295,131312/13 záv.
2Sejkora KarelAtletika Polička881183,761212/12 záv.
3Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí88864,699/9 záv.
4Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí88809,199/9 záv.
5Večeře TomášAtletika Polička90670,3777/7 záv.
6Červ JakubAtletika Polička89609,1577/7 záv.
7Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová89479,6566/6 záv.
8Řemínek ŠtěpánAC Choceň89424,1955/5 záv.
9Klíma JiříAK ASICS Kroměříž87366,1844/4 záv.
10Siegel JakubAC Choceň92319,8744/4 záv.
11Kopecký JanAC Vysoké Mýto90305,7444/4 záv.
12Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí91298,4744/4 záv.
13Kourek LukášNové Město na Moravě88215,4522/2 záv.
14Nechvíl PetrAC Choceň91204,4833/3 záv.
15Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník87202,4622/2 záv.
Muži A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Razým LukášISCAREX Česká Třebová791212,561412/14 záv.
2Dobšíček PavelSK Hronov801177,431412/14 záv.
3Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691161,921712/17 záv.
4Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751155,661812/18 záv.
5Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová811071,281612/16 záv.
6Král JindřichISCAREX Česká Třebová731067,551712/17 záv.
7Řemínek MatějAC Choceň8610671912/19 záv.
8Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí84980,552012/20 záv.
9Mařík JiříMP Žamberk72891,711312/13 záv.
10Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí79873,161111/11 záv.
11Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí72813,0799/9 záv.
12Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82791,551612/16 záv.
13Kolek PetrISCAREX Česká Třebová75783,241111/11 záv.
14Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí72724,4499/9 záv.
15Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice71690,4977/7 záv.
Muži B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601252,952012/20 záv.
2Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice661217,021512/15 záv.
3Siegel JosefAC Choceň581215,151512/15 záv.
4Ožana VáclavDTC Litomyšl641143,591212/12 záv.
5Čechal JaroslavTS Letohrad611055,481512/15 záv.
6Krejčí StanislavASPV Těchonín63866,772112/21 záv.
7Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59846,141612/16 záv.
8Razým JanISCAREX Česká Třebová57786,851111/11 záv.
9Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová59780,242112/20 záv.
10Neruda MilanHorolezci Česká Třebová66611,411212/12 záv.
11Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí64467,3677/7 záv.
12Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto65465,0777/7 záv.
13Holub MiroslavBukovice66397,3844/4 záv.
14Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl57396,5344/4 záv.
15Sedlák JiříPřelouč58372,5177/7 záv.
Muži C (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí531250,161412/14 záv.
2Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou511191,171612/16 záv.
3Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí511168,931412/14 záv.
4Černý VladimírHAC Praha521125,671812/18 záv.
5Kopecký LiborAC Vysoké Mýto561089,512212/22 záv.
6Krsek MiroslavESAB Vamberk491036,41010/10 záv.
7Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí511035,082512/25 záv.
8Červ MiloslavAtletika Polička501016,091312/13 záv.
9Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí569501111/11 záv.
10Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová48926,841712/17 záv.
11Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice53630,9866/6 záv.
12Volf BřetislavLanškroun52604,121412/14 záv.
13Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49513,972112/21 záv.
14Švec MiroslavSokol Potštejn52505,6566/6 záv.
15Velechovský JiříSAZS Králíky55473,421512/15 záv.
Muži D (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaAtletika Albrechtice461246,672512/25 záv.
2Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice421205,111612/16 záv.
3Bielčik JindřichLichkov401095,271412/14 záv.
4Marek JiříOrel Vysoké Mýto431046,091412/13 záv.
5Krátký FrantišekViking Králiky43739,2866/6 záv.
6Leszkow PetrMK Hlinsko44600,666/6 záv.
7Král JosefISCAREX Česká Třebová40506,811212/12 záv.
8Groh StanislavAC Vrchlabí46488,9355/5 záv.
9Kalousek JanSK Žamberk41420,841212/12 záv.
10Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37412,3544/4 záv.
11Švadlena JiříKOB Choceň46302,0133/3 záv.
12Vodička JanŠela Sport Přerov45301,1844/4 záv.
13Novotný JiříKB Letohrad45290,5455/5 záv.
14Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40278,9944/4 záv.
15Brádle VáclavSokol Chuchelná37272,1633/3 záv.
Muži E
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová341236,021712/17 záv.
2Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník35601,3555/5 záv.
3Gaman JaroslavAvanti Havířov35195,4322/2 záv.
4Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí35189,0122/2 záv.
5Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové27173,3122/2 záv.
6Havlíček ZdeněkVrchlabí35103,0611/1 záv.
7Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3410011/1 záv.
8Dominik OldřichLoko Olomouc2590,6711/1 záv.
9Šťastný JaromírLiga 100 Praha3067,6611/1 záv.
10Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2842,9211/1 záv.
Juniorky (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě871261,481212/12 záv.
2Schauerová LenkaAtletika Polička8811581212/12 záv.
3Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová901132,291212/12 záv.
4Syrová HanaAtletika Albrechtice89548,2277/7 záv.
5Jungová AdélaAtletika Albrechtice89510,488/8 záv.
6Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov88474,5555/5 záv.
7Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89436,3788/8 záv.
8Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí89426,544/4 záv.
9Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91321,6955/5 záv.
10Sárová LucieNové Město na Moravě88320,5633/3 záv.
11Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91315,7555/5 záv.
12Sontáková LenkaAtletika Albrechtice91300,3555/5 záv.
13Skybová LucieACP Olymp Brno87295,5133/3 záv.
14Karlová VeronikaAC Hradec Králové90256,5833/3 záv.
15Levá NikolaKB OEZ Letohrad90227,2633/3 záv.
Ženy A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí721452,971812/18 záv.
2Mertová MichaelaAtletika Albrechtice761045,251912/19 záv.
3Bečková LucieAtletika Albrechtice81898,781111/11 záv.
4Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80862,271212/12 záv.
5Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80778,871212/12 záv.
6Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77707,451912/19 záv.
7Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí79566,7266/6 záv.
8Pokorová JaroslavaPim Praha72549,2599/9 záv.
9Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84533,9577/7 záv.
10Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice79456,2355/5 záv.
11Tobišková TerezaSokol Záchlumí411,6355/5 záv.
12Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava73351,833/3 záv.
13Vlčovská MartaAC Pardubice76301,4833/3 záv.
14Kovářová AnnaOB Česká Třebová75264,6455/5 záv.
15Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice85252,7733/3 záv.
Ženy B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Báčová AnnaTJ - Svitavy1365,861312/13 záv.
2Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí711282,211412/14 záv.
3Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice701238,271312/13 záv.
4Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová641028,582112/21 záv.
5Siegelová MagdalenaAC Choveň65943,191512/15 záv.
6Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto69611,4488/8 záv.
7Jančaříková LenkaAAC Brno70440,6544/4 záv.
8Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice69440,1755/5 záv.
9Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová62357,944/4 záv.
10Matyášová JanaDolní Dobrouč65354,355/5 záv.
11Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují69193,8922/2 záv.
12Klimešová AlenaBukovice63176,333/3 záv.
13Šádková IrenaAC Pardubice69128,2511/1 záv.
14Mališová KarlaUSK Praha60105,1611/1 záv.
15Dvorská IvanaOrel Rtyně v Podkrkonoší7110011/1 záv.
Ženy C
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaČeská Třebová481270,281712/17 záv.
2Jelínková MagdaHvězda SKP Pardubice1092,511212/12 záv.
3Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54643,0355/5 záv.
4Rossi LenkaMK Seitl Ostrava54436,0155/5 záv.
5Vraštilová MiloslavaJilemnice56248,433/3 záv.
6Vacková HanaSK Hronov56215,1422/2 záv.
7Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová53143,9622/2 záv.
8Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové56113,811/1 záv.
9Lhotská HanaSokol Žamberk4699,7211/1 záv.
10Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5191,2711/1 záv.
11Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5686,2111/1 záv.
12Červenková JanaAC Čáslav5584,2811/1 záv.
13Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5569,2911/1 záv.
14Leszkowová IvanaMK Hlinsko5365,2311/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
11.3.2006Choceňský kros104
18.3.2006Okolo Trusnova162
1.4.2006Litomyšlská dvanáctka179
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
5.5.2006Běh na Rozálku182
7.5.2006Běh Javorkou320
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
10.6.2006Knířovský běh134
17.6.2006Běh demokracie41
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
13.8.2006Černovírský kros141
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
27.8.2006Běh Svinnou175
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2006Sázava - Lázek105
10.9.2006Jablonné nad Orlicí - Jamné nad Orlicí53
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
22.10.2006Ve stopě Líšnické patnáctky193
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2006Malá cena Velké verandy, Choceň214
9.12.2006Vánoční běh Parníkem, Česká Třebová178

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999