hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pruské - Vršatec

8.8.1993, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Pruské - Vršatec
  • datum konání: 8.8.1993
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 16.08.2006, 23:00
  • zobrazeno již 606x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,7 km, 494 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4106Florek MartinŠKP Štrbské Pleso Slovakia 00:36:2220
2MJ10121Moravec JaroslavSpartak Myjava 00:37:4019
3MJ12103Bátory IvanŠKP Štrbské Pleso 00:37:5818
4MJ18109Holec AntonŠKP Štrbské Pleso 00:39:1917
5MJ20105Lengyel PeterŠKP Banská Bystrica 00:39:5416
6MJ23112Matej PeterŠport klub Dubnica 00:40:1315
7MJ25120Lacko RolandTJ Sitno 00:40:3714
8MJ27110Prezelmazer RenéŠKP Štrbské Pleso 00:40:5213
9MJ28102Čuntala RichardTJ ZVL Kysuc. N. Město 00:40:5612
10MJ31113Samul FrantišekŠK Dubnica7600:41:2311
11MJ34104Párička AndrejŠKL Kremnica 00:42:0910
12MJ36108Mráz AndrejŠKP Štrbské Pleso 00:42:539
13MJ39107Korsch PeterŠKP Štrbské Pleso 00:43:098
14MJ45111Vojtáš Martin- 00:44:147
15MJ49114Gažo PeterŠK Dubnica nad Váhom7600:44:496
16MJ58124Pecúš PetrASVŠ Dukla B. B.7400:45:545
17MJ61122Sobek PeterTJ IBZY Púchov7800:46:404
18MJ62115Samul PavolŠK Dubnica 00:46:523
19MJ63123Haluška JozefTJ Lokomotiva Lúky 00:47:082
20MJ65101Hurájt PavolŠKP Štrbské Pleso 00:47:371
21MJ69116Blaško FrantišekŠK Dubnica 00:49:040
22MJ71117Samil PeterŠK Dubnica 00:49:300
23MJ79118Gažo AndrejŠp. klub Dubnica 00:51:490
24MJ88119Barták MichalSP DCA 00:57:170

Muži A (trať 8,7 km, 494 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Petro RóbertSitno Bánská Šťiavnica6900:34:2930
2MA26Martin MarcelOŠG Košice 00:35:0729
3MA316Hunčík MariánPovážan Nové M. n. V. 00:35:4228
4MA527Kovačík LubošTJ Súľov6600:36:2727
5MA614Šádek RobertSlavia UK Blava7000:36:5126
6MA722Floriš StanislavAK Dubnica 00:36:5725
7MA85Majliš MilanTJ Kremnica7000:37:0224
8MA93Jurčo MichalŠKP Štrbské Pleso Slovakia 00:37:0723
9MA1133Vlasatý VladimírJogging Klub Dubnica n./V.6200:37:4622
10MA132Hudač IvanŠKP Štrbské Pleso Slovakia7100:38:0021
11MA1421Páleník ErvínLokomotiva Trenčín3800:38:1420
12MA1517Buček IgorUMB Banská Bystrica 00:38:3119
13MA178Staš AntonŠK Tatran Turany 00:39:0518
14MA1911Janíček RóbertSpartak Lysá6900:39:5017
15MA2132Martiš VladimírJogging klub Dubnica n./V.6200:39:5616
16MA2228Madaj ĽubomírBK Ráztočno6200:40:1215
17MA2930Pecháček MilanCK Pobys B. B. 00:41:0914
18MA3031Klobučník PeterJogging klub Dubnica n./V. 00:41:1913
19MA3223Portášik PeterSpartak Myjava 00:41:5812
20MA3326Sobek MiroslavTJ IBSY Púchov5600:42:0511
21MA3719Hudec JozefSpartak Myjava 00:42:5410
22MA404Korsch ŠtefanŠKP Štrbské Pleso Slovakia7000:43:109
23MA4218Pútec PeterTJ Nová Baňa 00:43:388
24MA477Zilka Miroslav- 00:44:287
25MA569Buc PeterMGT Repák Košice 00:45:456
26MA5710Belko ZdenoTJ Dynamo OPMK Košice 00:45:465
27MA8015Greguška PeterTJ Pruské6000:52:184
28MA8425Tichý FrantišekPruské6600:56:233
-MA-20Hrmo ĽubomírUMB Banská Bystrica DNF-
-MA-24Cingálek RadekTecnika Brno70DNF-
-MA-29Bečka MiroslavSL VMB Banská Bystrica DNF-
-MA-13Rolko RobertPodoben Žilina67DNF-

Muži B (trať 8,7 km, 494 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB16152Pršek MiroslavJK Dubnica n/V5000:39:0120
2MB24157Sviták StanislavAK Žilina5000:40:3519
3MB26161Vrana DušanJogging klub Dubnica n./V.4500:40:5118
4MB38164Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:43:0517
5MB43158Kypta PeterŠKP B. Bystrica 00:43:4516
6MB46160Náprstek Jiří-4900:44:2615
7MB48159Zruta PavolSpartak Myjava 00:44:4614
8MB50166Bakyta JánJogging klub Dubnica5300:44:5213
9MB51162Král ŠtefanJogging klub Dubnica n./V.5000:44:5512
10MB52163Janíček MilanSP Lysá p. M.4600:44:5811
11MB55154Cyprián MariánJogging club Dubnica nad Váhom4700:45:3910
12MB60167Kochan LadislavLúky 00:45:569
13MB68151Sloboda JozefTrnava4600:48:408
14MB70165Husár FerdinandTrenčín4400:49:127
15MB75156Kopp AntonJogging klub Dubnica n./V.5000:51:056
16MB77168Hlávka JozefJogging klub Dubnica n./V.5100:51:235
17MB83155Porubský DušanJogging klub Dubnica n./V. 00:55:504
18MB89153Sládek JaroslavTurbo BBS5000:57:263

Muži C (trať 8,7 km, 494 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC35188Čepko JánTJ Spartak Myjava 00:42:4710
2MC44189Demeter JánZŠ Lutiše4300:43:539
3MC54181Lupták JúliusŠKP Štrbské Pleso4200:45:268
4MC66190Páleník ErvínLokomotiva Trenčín6200:48:167
5MC73187Ferenczy DeziderZTS Martin 00:50:426
6MC76194Mároši ĽudovítPovážská Bystrica 00:51:115
7MC78193Straka JosefŠumperk3900:51:404
8MC81191Dzuroška VladimírKTK Liptovský Mikuláš4200:53:163
9MC85183Jakubec JanTJ Spartak bez Blava4300:56:282
10MC86182Vobořil VáclavLokomotiva Trenčín3800:56:321
11MC87184Žilinský ImrichLoOK TN3200:56:410
12MC91185Ferko ŠtefanAK Žilina3101:00:540
13MC93186Kučerák JozefMatador Púchov 01:04:390
14MC95195Bahno JozefLED Rovné 01:13:140
-MC-192Pagáč FrantišekLednické Rovné48DNF-

Juniorky (trať 8,7 km, 494 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ64201Krišáková KatarínaŠKP Štrbské Pleso 00:47:357
2ŽJ74233Janíčková MarcelaLysá Spartak 00:50:546
3ŽJ82202Gažová AndreaŠp. klub Dubnica 00:54:465
4ŽJ92203Remšíková ZuzanaŠK Dubnica 01:02:584

Ženy A (trať 8,7 km, 494 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41232Baloghová AnnaSlávia UK Bratislava Slovakia7300:43:3010
2ZA53231Havrančíková AlžbětaŠKP Štrbské Pleso 00:45:179
3ZA59234Balošáková AnnaStará Bystrica6100:45:558

Ženy B (trať 8,7 km, 494 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB67261Budinská EvaOrol Pravenec5600:48:2610
2ZB72264Sladká AlenaPodoben Žilina 00:50:189
3ZB90262Kleinová MáriaPrievidza3801:00:258
4ZB94263Bobíková EvaJK DCA 01:09:447

Trať 8,7 km, 494 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Petro RóbertSitno Bánská Šťiavnica6900:34:2930
2MA26Martin MarcelOŠG Košice 00:35:0729
3MA316Hunčík MariánPovážan Nové M. n. V. 00:35:4228
1MJ4106Florek MartinŠKP Štrbské Pleso Slovakia 00:36:2220
4MA527Kovačík LubošTJ Súľov6600:36:2727
5MA614Šádek RobertSlavia UK Blava7000:36:5126
6MA722Floriš StanislavAK Dubnica 00:36:5725
7MA85Majliš MilanTJ Kremnica7000:37:0224
8MA93Jurčo MichalŠKP Štrbské Pleso Slovakia 00:37:0723
2MJ10121Moravec JaroslavSpartak Myjava 00:37:4019
9MA1133Vlasatý VladimírJogging Klub Dubnica n./V.6200:37:4622
3MJ12103Bátory IvanŠKP Štrbské Pleso 00:37:5818
10MA132Hudač IvanŠKP Štrbské Pleso Slovakia7100:38:0021
11MA1421Páleník ErvínLokomotiva Trenčín3800:38:1420
12MA1517Buček IgorUMB Banská Bystrica 00:38:3119
1MB16152Pršek MiroslavJK Dubnica n/V5000:39:0120
13MA178Staš AntonŠK Tatran Turany 00:39:0518
4MJ18109Holec AntonŠKP Štrbské Pleso 00:39:1917
14MA1911Janíček RóbertSpartak Lysá6900:39:5017
5MJ20105Lengyel PeterŠKP Banská Bystrica 00:39:5416
15MA2132Martiš VladimírJogging klub Dubnica n./V.6200:39:5616
16MA2228Madaj ĽubomírBK Ráztočno6200:40:1215
6MJ23112Matej PeterŠport klub Dubnica 00:40:1315
2MB24157Sviták StanislavAK Žilina5000:40:3519
7MJ25120Lacko RolandTJ Sitno 00:40:3714
3MB26161Vrana DušanJogging klub Dubnica n./V.4500:40:5118
8MJ27110Prezelmazer RenéŠKP Štrbské Pleso 00:40:5213
9MJ28102Čuntala RichardTJ ZVL Kysuc. N. Město 00:40:5612
17MA2930Pecháček MilanCK Pobys B. B. 00:41:0914
18MA3031Klobučník PeterJogging klub Dubnica n./V. 00:41:1913
10MJ31113Samul FrantišekŠK Dubnica7600:41:2311
19MA3223Portášik PeterSpartak Myjava 00:41:5812
20MA3326Sobek MiroslavTJ IBSY Púchov5600:42:0511
11MJ34104Párička AndrejŠKL Kremnica 00:42:0910
1MC35188Čepko JánTJ Spartak Myjava 00:42:4710
12MJ36108Mráz AndrejŠKP Štrbské Pleso 00:42:539
21MA3719Hudec JozefSpartak Myjava 00:42:5410
4MB38164Rajec PavolJogging klub Dubnica n./V.4600:43:0517
13MJ39107Korsch PeterŠKP Štrbské Pleso 00:43:098
22MA404Korsch ŠtefanŠKP Štrbské Pleso Slovakia7000:43:109
1ZA41232Baloghová AnnaSlávia UK Bratislava Slovakia7300:43:3010
23MA4218Pútec PeterTJ Nová Baňa 00:43:388
5MB43158Kypta PeterŠKP B. Bystrica 00:43:4516
2MC44189Demeter JánZŠ Lutiše4300:43:539
14MJ45111Vojtáš Martin- 00:44:147
6MB46160Náprstek Jiří-4900:44:2615
24MA477Zilka Miroslav- 00:44:287
7MB48159Zruta PavolSpartak Myjava 00:44:4614
15MJ49114Gažo PeterŠK Dubnica nad Váhom7600:44:496
8MB50166Bakyta JánJogging klub Dubnica5300:44:5213
9MB51162Král ŠtefanJogging klub Dubnica n./V.5000:44:5512
10MB52163Janíček MilanSP Lysá p. M.4600:44:5811
2ZA53231Havrančíková AlžbětaŠKP Štrbské Pleso 00:45:179
3MC54181Lupták JúliusŠKP Štrbské Pleso4200:45:268
11MB55154Cyprián MariánJogging club Dubnica nad Váhom4700:45:3910
25MA569Buc PeterMGT Repák Košice 00:45:456
26MA5710Belko ZdenoTJ Dynamo OPMK Košice 00:45:465
16MJ58124Pecúš PetrASVŠ Dukla B. B.7400:45:545
3ZA59234Balošáková AnnaStará Bystrica6100:45:558
12MB60167Kochan LadislavLúky 00:45:569
17MJ61122Sobek PeterTJ IBZY Púchov7800:46:404
18MJ62115Samul PavolŠK Dubnica 00:46:523
19MJ63123Haluška JozefTJ Lokomotiva Lúky 00:47:082
1ŽJ64201Krišáková KatarínaŠKP Štrbské Pleso 00:47:357
20MJ65101Hurájt PavolŠKP Štrbské Pleso 00:47:371
4MC66190Páleník ErvínLokomotiva Trenčín6200:48:167
1ZB67261Budinská EvaOrol Pravenec5600:48:2610
13MB68151Sloboda JozefTrnava4600:48:408
21MJ69116Blaško FrantišekŠK Dubnica 00:49:040
14MB70165Husár FerdinandTrenčín4400:49:127
22MJ71117Samil PeterŠK Dubnica 00:49:300
2ZB72264Sladká AlenaPodoben Žilina 00:50:189
5MC73187Ferenczy DeziderZTS Martin 00:50:426
2ŽJ74233Janíčková MarcelaLysá Spartak 00:50:546
15MB75156Kopp AntonJogging klub Dubnica n./V.5000:51:056
6MC76194Mároši ĽudovítPovážská Bystrica 00:51:115
16MB77168Hlávka JozefJogging klub Dubnica n./V.5100:51:235
7MC78193Straka JosefŠumperk3900:51:404
23MJ79118Gažo AndrejŠp. klub Dubnica 00:51:490
27MA8015Greguška PeterTJ Pruské6000:52:184
8MC81191Dzuroška VladimírKTK Liptovský Mikuláš4200:53:163
3ŽJ82202Gažová AndreaŠp. klub Dubnica 00:54:465
17MB83155Porubský DušanJogging klub Dubnica n./V. 00:55:504
28MA8425Tichý FrantišekPruské6600:56:233
9MC85183Jakubec JanTJ Spartak bez Blava4300:56:282
10MC86182Vobořil VáclavLokomotiva Trenčín3800:56:321
11MC87184Žilinský ImrichLoOK TN3200:56:410
24MJ88119Barták MichalSP DCA 00:57:170
18MB89153Sládek JaroslavTurbo BBS5000:57:263
3ZB90262Kleinová MáriaPrievidza3801:00:258
12MC91185Ferko ŠtefanAK Žilina3101:00:540
4ŽJ92203Remšíková ZuzanaŠK Dubnica 01:02:584
13MC93186Kučerák JozefMatador Púchov 01:04:390
4ZB94263Bobíková EvaJK DCA 01:09:447
14MC95195Bahno JozefLED Rovné 01:13:140

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód