26.8.2007, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
30.8.2009 | Běh Svinnou | 172 |
3.8.2008 | Běh Svinnou | 143 |
27.8.2006 | Běh Svinnou | 175 |
28.8.2005 | Běh Svinnou | 139 |
22.8.2004 | Běh Svinnou | 59 |
30.8.2003 | Běh Svinnou 2003 | 99 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Večeře Tomáš | 90 | 7 |
Nechvíl Petr | 91 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Hanušová Martina | 97 | 6 |
Maříková Lenka | 95 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Jaško Michal | 75 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Kubelka Petr | 95 | 5 |
Volf Břetislav | 52 | 5 |
Friš Jan | 95 | 5 |
Stránská Adéla | 91 | 5 |
Razým Jan | 57 | 5 |
Ducháček Bedřich | 59 | 5 |
Stránský Aleš | 60 | 5 |
Krupička Miroslav | 53 | 5 |
Šutera Josef | 79 | 5 |
Šimůnek Jan | 82 | 5 |
Frydrychová Eliška | 01 | 5 |
Lakota Antonín | 95 | 5 |
Kubelka Tomáš | 93 | 5 |
Jaško Daniel | 01 | 5 |
Jaško Michal | 04 | 5 |
Keprtová Miloslava | 48 | 5 |
Siegel Josef | 58 | 4 |
Jelínková Magdalena | 45 | 4 |
Dušková Lenka | 80 | 4 |
Šimůnek Jan | 03 | 4 |
Berka Luděk | 72 | 4 |
Marek Jiří | 43 | 4 |
Zachař Lukáš | 04 | 4 |
Frydrych Jakub | 95 | 4 |
Krmela Martin | 98 | 4 |
Bogdał Roman | 79 | 4 |
Hác Daniel | 99 | 4 |
Zajíc Jan | 53 | 4 |
Smoláková Alexandra | 98 | 4 |
Sejkora Karel | 88 | 4 |
Ducháčková Tereza | 99 | 4 |
Kopecký Milan | 73 | 4 |
Divíšek Jan | 93 | 4 |
Jelínek Matěj | 42 | 4 |
Zajíc Jakub | 89 | 4 |
Krejčí Stanislav | 63 | 4 |
Vytlačilová Tereza | 95 | 4 |
Kopecká Pavla | 03 | 4 |
Neruda Michal | 93 | 4 |
Zachařová Marcela | 01 | 4 |
Čerenkova Petra | 99 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 5 | 138 | Jansová Denisa | Jiskra Ústí nad Orlicí | 02 | 00:00:34 | - |
2 | Ž1 | 6 | 149 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:36 | - |
3 | Ž1 | 9 | 97 | Kavínová Štěpánka | Sebranice | 02 | 00:00:37 | - |
4 | Ž1 | 14 | 178 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:00:42 | - |
5 | Ž1 | 19 | 157 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:51 | - |
6 | Ž1 | 20 | 151 | Ptáčková Markéta | neregistrována | 03 | 00:00:51 | - |
7 | Ž1 | 21 | 41 | Zachařová Marcela | SDH Svinná | 01 | 00:00:57 | - |
8 | Ž1 | 26 | 174 | Kopecká Pavla | ATC Člupek | 03 | 00:01:04 | - |
9 | Ž1 | 27 | 61 | Belisario Sara | BŠ BCA Jána Nemce | 05 | 00:01:09 | - |
10 | Ž1 | 30 | 186 | Celerinová Zuzana | SVK TAT Martin | 05 | 00:01:15 | - |
11 | Ž1 | 31 | 70 | Miláčková Andrea | Svinná | 06 | 00:01:21 | - |
12 | Ž1 | 34 | 122 | Celerinová Kateřina | SVK TAT Martin | 03 | 00:01:42 | - |
13 | Ž1 | 35 | 161 | Smoláková Rita | Iscarex Česká Třebová | 05 | 00:02:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 4 | 166 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:10 | 109,85 |
2 | Z2 | 7 | 110 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:02:17 | 99,75 |
3 | Z2 | 8 | 142 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:23 | 90,40 |
4 | Z2 | 9 | 180 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:02:25 | 88,56 |
5 | Z2 | 14 | 73 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:42 | 62,91 |
6 | Z2 | 15 | 143 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:02:43 | 60,75 |
7 | Z2 | 16 | 155 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:02:44 | 60,30 |
8 | Z2 | 18 | 80 | Doskočilová Eliška | Donocykl Vysoké Mýto | 00 | 00:02:47 | 55,85 |
9 | Z2 | 19 | 78 | Pirklová Natálie | neregistrována | 98 | 00:02:47 | 54,97 |
10 | Z2 | 20 | 69 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:02:50 | 51,58 |
11 | Z2 | 23 | 199 | Krčmářová Anita | Sokol Klášterec nad Orlicí | 99 | 00:02:57 | 40,20 |
12 | Z2 | 25 | 120 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:03:04 | 29,88 |
13 | Z2 | 28 | 90 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:03:11 | 19,73 |
14 | Z2 | 29 | 172 | Zolflová Karolína | ATC Člupek | 00 | 00:03:25 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 92 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:02:00 | 108,78 |
2 | M2 | 2 | 165 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:06 | 97,86 |
3 | M2 | 3 | 43 | Vondra Vojtěch | Česká Třebová | 98 | 00:02:09 | 93,35 |
4 | M2 | 5 | 146 | Klejch Adam | neregistrován | 96 | 00:02:12 | 89,24 |
5 | M2 | 6 | 38 | Klumpar Kryštof | Česká Třebová | 00 | 00:02:16 | 82,06 |
6 | M2 | 10 | 154 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:02:26 | 67,16 |
7 | M2 | 11 | 137 | Borek Matěj | Česká Třebová | 00 | 00:02:27 | 64,55 |
8 | M2 | 12 | 107 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:02:38 | 47,50 |
9 | M2 | 13 | 159 | Uma Stanislav | neregistrován | 00 | 00:02:40 | 43,67 |
10 | M2 | 17 | 98 | Kavín Michael | Sebranice | 01 | 00:02:46 | 33,83 |
11 | M2 | 21 | 81 | Krmela Martin | SDH Svinná | 98 | 00:02:51 | 26,32 |
12 | M2 | 22 | 167 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:02:52 | 25,22 |
13 | M2 | 24 | 210 | Hác Daniel | SDH Svinná | 99 | 00:03:02 | 9,06 |
14 | M2 | 26 | 79 | Pirkl Tobiáš | neregistrován | 01 | 00:03:05 | 3,98 |
15 | M2 | 27 | 77 | Toman Vojtěch | SDH Svinná | 99 | 00:03:08 | 0,00 |
- | M2 | - | 37 | Jaško Daniel | SDH Svinná | 01 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 6 | 48 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:07:55 | 112,28 |
2 | Z3 | 9 | 45 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:08:32 | 97,90 |
3 | Z3 | 15 | 164 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:08:52 | 89,83 |
4 | Z3 | 21 | 133 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:10:52 | 42,31 |
5 | Z3 | 23 | 105 | Leinweberová Denisa | Atletika Polička | 97 | 00:11:02 | 38,61 |
6 | Z3 | 25 | 53 | Hanušová Martina | neregistrována | 97 | 00:13:03 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 12 | 68 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:08:36 | 117,81 |
2 | M3 | 14 | 76 | Doskočil Jan | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:08:45 | 114,63 |
3 | M3 | 22 | 19 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:10:59 | 67,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 7 | 82 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:08:13 | 124,11 |
2 | Z4 | 16 | 17 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:09:19 | 100,23 |
3 | Z4 | 19 | 23 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:10:28 | 75,67 |
4 | Z4 | 20 | 104 | Bártová Kristýna | Atletika Polička | 95 | 00:10:34 | 73,59 |
5 | Z4 | 24 | 63 | Maříková Lenka | Praha | 95 | 00:12:45 | 26,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 4 | 163 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:07:43 | 105,99 |
2 | M4 | 5 | 141 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:07:49 | 103,45 |
3 | M4 | 8 | 87 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:08:20 | 90,55 |
4 | M4 | 13 | 119 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:08:38 | 83,06 |
5 | M4 | 17 | 132 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:09:24 | 63,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 11 | 88 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:08:35 | 113,45 |
2 | Z5 | 18 | 144 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:09:50 | 86,55 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 99 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:07:23 | 104,89 |
2 | M5 | 2 | 109 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:07:37 | 98,66 |
3 | M5 | 3 | 86 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:07:42 | 96,44 |
4 | M5 | 10 | 89 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:08:33 | 73,96 |
5 | M5 | 26 | 15 | Markowski Adam | WKB META Lubliniec - POL | 93 | 00:27:01 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 8 | 181 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:21:29 | - |
2 | MJ | 11 | 103 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:22:15 | 101,94 |
3 | MJ | 14 | 131 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:22:41 | 98,06 |
4 | MJ | 61 | 193 | Matějka Petr | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:30:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 123 | Celerin Milan | TAT Martin - SVK | 65 | 00:20:35 | - |
2 | MB | 6 | 217 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:20:51 | - |
3 | MB | 7 | 205 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:20:55 | - |
4 | MB | 9 | 179 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | 00:21:43 | - |
5 | MB | 12 | 204 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:22:26 | - |
6 | MB | 17 | 12 | Szwed Krzysztof | WKB META Lublinec - POL | 65 | 00:23:21 | - |
7 | MB | 27 | 74 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:25:07 | - |
8 | MB | 32 | 7 | Kordziński Kazimierz | WKB META Lublinec - POL | 58 | 00:25:55 | - |
9 | MB | 40 | 6 | Twardzik Grzegorz | WKB META Lublinec - POL | 67 | 00:26:56 | - |
10 | MB | 41 | 169 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:27:00 | - |
11 | MB | 43 | 182 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:27:19 | - |
12 | MB | 54 | 153 | Marhold Stanislav | Choceň | 66 | 00:29:13 | - |
13 | MB | 69 | 184 | Václavek Zdeněk | Dlouhá Třebová | 65 | 00:33:27 | - |
14 | MB | 71 | 215 | Miřejovský Tomáš | SABZO Praha | 61 | 00:33:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 13 | Kocyba Henryk | WKB META Lublinec - POL | 55 | 00:22:35 | - |
2 | MC | 16 | 25 | Krupka Milan | TJ Rumburk | 56 | 00:23:12 | - |
3 | MC | 19 | 94 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:23:33 | - |
4 | MC | 20 | 95 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:23:48 | - |
5 | MC | 21 | 211 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:23:53 | - |
6 | MC | 22 | 219 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:24:05 | - |
7 | MC | 24 | 187 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:24:50 | - |
8 | MC | 33 | 126 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:25:58 | - |
9 | MC | 34 | 175 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:26:14 | - |
10 | MC | 36 | 212 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:26:24 | - |
11 | MC | 53 | 202 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:29:04 | - |
12 | MC | 58 | 194 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:29:55 | - |
13 | MC | 67 | 201 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:32:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 39 | 196 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:26:51 | - |
2 | M6 | 44 | 200 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:27:29 | - |
3 | M6 | 47 | 188 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:28:22 | - |
4 | M6 | 51 | 128 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:28:54 | - |
5 | M6 | 60 | 176 | Brusenbauch Karel | Česká Třebová | 47 | 00:30:17 | - |
6 | M6 | 63 | 31 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:30:30 | - |
7 | M6 | 64 | 3 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:30:36 | - |
8 | M6 | 73 | 36 | Rossi Otto | MK Seitl Ostrava | 43 | 00:34:57 | - |
9 | M6 | 78 | 203 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:39:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 30 | 183 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:25:49 | 119,97 |
2 | ŽJ | 57 | 134 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:29:50 | 92,02 |
3 | ŽJ | 62 | 168 | Romančáková Jitka | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:30:24 | 88,01 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 23 | 8 | Golek Diana | WKB META Lublinec - POL | 83 | 00:24:44 | - |
2 | ŽM | 28 | 195 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:25:20 | - |
3 | ŽM | 31 | 39 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:25:52 | - |
4 | ŽM | 37 | 102 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:26:40 | - |
5 | ŽM | 46 | 124 | Tylšová Daniela | TJ Maratonstav Úpice | 78 | 00:28:14 | - |
6 | ŽM | 56 | 56 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:29:32 | - |
7 | ŽM | 70 | 185 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:33:35 | - |
8 | ŽM | 79 | 100 | Škochová Lucie | Prostějov | 87 | 00:39:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZS | 50 | 197 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:28:51 | - |
2 | ZS | 59 | 27 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 00:30:09 | - |
3 | ZS | 65 | 206 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:31:10 | - |
4 | ZS | 66 | 34 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:32:03 | - |
5 | ZS | 68 | 145 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:33:20 | - |
6 | ZS | 72 | 35 | Rossi Lenka | MK Seitl Ostrava | 54 | 00:34:56 | - |
7 | ZS | 74 | 32 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:35:40 | - |
8 | ZS | 75 | 162 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:35:57 | - |
9 | ZS | 76 | 216 | Felklová Jarmila | Salón Zdena | 60 | 00:36:37 | - |
10 | ZS | 77 | 207 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:37:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SM | 1 | 114 | Vytlačil Petr | Dlouhá Třebová | 83 | 00:05:58 | - |
2 | SM | 3 | 91 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:06:20 | - |
3 | SM | 4 | 190 | Jaško Michal | SDH Svinná | 75 | 00:06:24 | - |
4 | SM | 8 | 118 | Jaško Bartoloměj | Svinná | 42 | 00:07:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZ | 2 | 129 | Lněničková Jiřina | Svinná | 79 | 00:06:19 | - |
2 | SZ | 5 | 130 | Jasanská Petra | Svinná | 77 | 00:07:08 | - |
3 | SZ | 6 | 115 | Houdová Martina | Česká Třebová | 88 | 00:07:30 | - |
4 | SZ | 7 | 117 | Baťková Naďa | Česká Třebová | 79 | 00:07:43 | - |
5 | SZ | 9 | 47 | Bartoníčková Milada | neregistrována | 77 | 00:08:00 | - |
6 | SZ | 10 | 116 | Houdová Miroslava | Česká Třebová | 66 | 00:08:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SM | 1 | 114 | Vytlačil Petr | Dlouhá Třebová | 83 | 00:05:58 | - |
1 | SZ | 2 | 129 | Lněničková Jiřina | Svinná | 79 | 00:06:19 | - |
2 | SM | 3 | 91 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:06:20 | - |
3 | SM | 4 | 190 | Jaško Michal | SDH Svinná | 75 | 00:06:24 | - |
2 | SZ | 5 | 130 | Jasanská Petra | Svinná | 77 | 00:07:08 | - |
3 | SZ | 6 | 115 | Houdová Martina | Česká Třebová | 88 | 00:07:30 | - |
4 | SZ | 7 | 117 | Baťková Naďa | Česká Třebová | 79 | 00:07:43 | - |
4 | SM | 8 | 118 | Jaško Bartoloměj | Svinná | 42 | 00:07:58 | - |
5 | SZ | 9 | 47 | Bartoníčková Milada | neregistrována | 77 | 00:08:00 | - |
6 | SZ | 10 | 116 | Houdová Miroslava | Česká Třebová | 66 | 00:08:01 | - |
Organizace závodu: 83% Zvolená trasa závodu: 97% Značení závodu: 77% Vyhlášení výsledků: 60% Zpracování výsledků: 70% Ceny vítězům: 65% Celkový dojem ze závodu: 90% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 77% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
mailo13