Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Svinnou

22.8.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Svinnou
  • datum konání: 22.8.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Svinná

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
10.00 hodin (první kategorie)
11.00 hodin (hlavní závod)

Přihlášky

v místě startu od 9.00 hodin

Startovné

dospělí 30,- Kč
děti a dorost 10,- Kč

Popis tratě

místní komunikace, asfalt a nezpevněné cesty
hlavní kategorie 5,2 km
děti a dorost méně

Ceny pro vítěze

věcné ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Michal Jaško
Svinná 21
560 02 Česká Třebová
mobil: 602 536 947
tel. domů: 465 534 295
tel. zam.: 465 533 815

E-mailová adresa

jasko@kkh.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Svinovská míle (trať 2,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
děti r.2002 a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
děti r.2002 a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
děti r. 2002 a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Děti do 5 let - r. 1999 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D137Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:30-
2D2219Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:32-
3D355Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:33-
4D462Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:34-
5D561Hác DanielSDH Svinná9900:00:38-
6D69Kopecký MartinVysoké Mýto9900:00:40-
7D7242Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:00:42-
8D82Rousek MatějVysoké Mýto9900:00:46-
9D929Řehoř Martin 0000:00:49-
10D107Toman VojtěchSDH Svinná9900:00:50-
11D11217Hrdinová TaťánaÚstí nad Orlicí0100:00:58-
12D1252Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:00-
13D13202Kovář LukášŘetůvka0100:01:02-
14D148Jaško DanielSDH Svinná0100:01:04-
15D151Menšíková DenisaISCAREX Česká Třebová9900:01:05-
16D1651Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:07-
17D17246Hubálková AnnaČeská Třebová0200:01:12-
18D18218Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:01:23-
19D19201Kovářová JanaŘetůvka0200:01:58-
20D20244Čečotková IvaSDh Svinná0300:02:16-
Žákyně nejmladší 6-9 let r. 98-95 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2263Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:27-
2Ž24208Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:33-
3Ž2582Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:38-
4Ž2770Maříková LenkaBŠ Praha9500:02:42-
5Ž29215Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:51-
6Ž210221Voleská IvetaPlavecký oddíl Česká Třebová9700:03:03-
7Ž21171Hanušová MartinaBŠ Praha9700:03:04-
8Ž21320Hanušová AničkaSDH Svinná9700:03:20-
Žáci nejmladší 6-9 let r. 98-95 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2125Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:20-
2M2349Lakota AntonínAC Choceň9500:02:28-
3M26220Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:40-
4M283Pešina AdamJaroměr9500:02:47-
5M21250Frydrych JakubAC Choceň9500:03:06-
6M21415Krmela MartinSDH Svinná9800:03:28-
7M215233Carba JanSDh Svinná9800:04:06-
Žáci mladší 10-11 let r. 94-93 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31124Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:07-
2M31780Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:08:33-
3M32783Vytlačil Petr 9300:10:10-
4M32826Menšík DavidISCAREX Česká Třebová9300:10:41-
5M32996Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:11:00-
6M33210Kopecký JanVysoké Mýto9000:11:54-
7M3334Drahoš KamilVysoké Mýto9300:12:16-
Žákyně mladší 10-11 let r. 94-93 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž33060Hácová RomanaDelfín Náchod9300:11:13-
2Ž33523Němcová VeronikaSDH Svinná9400:14:41-
Žákyně mladší 12-13 let r. 92-91 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM836Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:08:01-
2ŽM1443Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:08:22-
3ŽM20247Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:36-
4ŽM2154Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:08:48-
5ŽM2267Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:08:56-
6ŽM2494Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:09:29-
7ŽM3465Maříková AndreaBŠ Praha9200:14:33-
Žáci mladší 12-13 let r. 92-91 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM581Siegel JakubAC Choceň9200:07:33-
2MM675Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:51-
3MM713Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:07:58-
4MM1047Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:08:06-
5MM1256Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:08:08-
6MM15212Vytlačil MarekČeská Třebová9100:08:26-
7MM1634Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:08:26-
8MM1945Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:35-
9MM2321Štolba DavidSDH Svinná9100:09:25-
10MM2640Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:51-
Žákyně starší 14-15 let r. 89-90 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1335Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:08:08-
2ŽS315Pešinová KarolínaJaroměř9000:11:51-
Žáci starší 14-15 let r. 89-90 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS168Večeře TomášAtletika Polička9000:06:48-
2MS273Červ JakubAtletika Polička8900:06:54-
3MS376Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:07:09-
4MS493Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:07:28-
5MS9214Kopecký MartinFK Česká Třebová9000:08:03-
6MS1877Pecháček JanSDH Svinná9000:08:34-
7MS2512Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:09:31-
Junioři (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5243Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:18:06101,35
2MJ778Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:1499,76
3MJ1069Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:1998,90
4MJ1685Siegel JosefAC Choceň8600:19:0390,92
5MJ2739Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:19:5880,78
Muži A (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:52103,67
2MA2248Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:17:03101,56
3MA3226Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:3894,76
4MA6224Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:0988,73
5MA9262Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:18:1986,93
6MA12204Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:18:3184,58
7MA1397Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:18:3583,77
8MA14227Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:18:3983,07
9MA1533Šutera JosefAtletika Polička7900:18:5779,52
10MA17258Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:19:0478,14
11MA19254Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:1576,10
12MA22255Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:3372,57
13MA24251Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:19:4370,58
14MA25259Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:5169,05
15MA30238Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:4259,13
16MA3599Slivka Miroslav 6600:21:0854,06
17MA3888Rousek MichalVysoké Mýto7400:21:1952,04
18MA3927Cibulka Jiří 7500:21:2750,40
19MA74264Vaňura LukášSDH Svinná7700:27:060,00
20MA81261Jaško MichalSDH Svinná7500:29:360,00
21MA8279Miláček LadislavSDH Svinná8300:30:270,00
22MA8986Novotná VeronikaSDh Svinná8200:34:370,00
23MA9098Řehoř Pavel 7300:34:520,00
-MA-231Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75DNF-
-MA-260Brýdl PavelX-AIR Ostrava80DNF-
Muži B (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4213Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:40105,10
2MB8210Siegel JosefAC Choceň5800:18:1598,76
3MB11240Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:18:2996,14
4MB1857Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:19:1288,19
5MB2028Čechal JaroslavTS Letohrad6100:19:1687,44
6MB3242Nakládal ČestmírSK Vrbno pod Pradědem6400:20:5469,51
7MB33250Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:5669,14
8MB37249Tomšů PetrMlýn Janderov6400:21:1765,21
9MB41235Sedláček JiříPřelouč5800:21:4360,44
10MB4264Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:4659,86
11MB4474Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:5158,98
12MB4811Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:1554,55
13MB49222Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:4050,00
14MB5848Vytlačil BedřichSDH Svinná5500:23:2142,34
15MB6014Velechovský JiříSAZS Králíky5500:23:2342,05
16MB6317Matthias Muhs 6200:23:5935,41
17MB6541Pecháček VratislavSDH Svinná6000:24:1432,70
18MB70100Vampola Karel 6300:25:1122,14
19MB7222Štolba ZdeněkSDH Svinná6100:26:219,25
20MB73234Carba JanOrvos5900:27:002,07
21MB7558Dvořák MilanSDH Svinná6200:27:220,00
22MB8016Krmela LadislavSDH Svinná6400:28:260,00
23MB86232Novotný JiříSDH Svinná5500:31:440,00
Muži C (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC21256Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:23104,76
2MC26223Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:5499,61
3MC28225Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:20:1795,63
4MC3195Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:20:4690,78
5MC3472Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:0288,05
6MC3690Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:1086,75
7MC43228Němec JanTJ Sokol Osík5100:21:5080,13
8MC4589Leicht JiříASPV Těchonín4900:21:5679,05
9MC46263Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:0078,40
10MC50229Rinka ErichBK Kravaře5400:22:4171,41
11MC5166Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:4371,10
12MC5387Krumer MiroslavOstrov4900:22:5768,80
13MC54205Jelínek MatějHradec Králové4200:23:09105,47
14MC5591Bielčik JindřichLichkov4000:23:12104,98
15MC57230Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:23:2064,89
16MC64206Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:24:0457,49
17MC6692Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:24:2154,75
18MC68209Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:0289,55
19MC71252Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:1635,42
20MC8444Zachař JaroslavSDH Svinná5200:31:030,00
21MC8559Nejedlý BohumírSDH Svinná5300:31:270,00
Juniorky (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2953Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:20:40111,11
2ŽJ4032Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:21:37102,48
3ŽJ5938Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:2286,41
4ŽJ69239Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:0970,18
Ženy A (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA23253Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:19:41117,32
2ZA47241Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:22:0395,45
3ZA52236Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:5687,23
4ZA62211Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:2882,27
5ZA67203Kovářová Anna 7500:24:5169,37
6ZA7646Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4742,19
7ZA876Jašková DanielaSDH Svinná7400:31:484,97
8ZA88245Čečotková BlankaSDH Svinná7700:31:484,91
Ženy B (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5684Lukášková ZlataLiga 2000 Strašice6800:23:15112,98
2ZB61237Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:25111,62
3ZB77257Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:27:5575,40
4ZB7818Novotná DanaSDH Svinná5900:28:0674,02
5ZB79216Coufalová MajkaLitomyšl5700:28:0673,91
6ZB83207Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:30:3853,55
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D137Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:30-
2D2219Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:32-
3D355Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:33-
4D462Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:34-
5D561Hác DanielSDH Svinná9900:00:38-
6D69Kopecký MartinVysoké Mýto9900:00:40-
7D7242Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:00:42-
8D82Rousek MatějVysoké Mýto9900:00:46-
9D929Řehoř Martin 0000:00:49-
10D107Toman VojtěchSDH Svinná9900:00:50-
11D11217Hrdinová TaťánaÚstí nad Orlicí0100:00:58-
12D1252Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:00-
13D13202Kovář LukášŘetůvka0100:01:02-
14D148Jaško DanielSDH Svinná0100:01:04-
15D151Menšíková DenisaISCAREX Česká Třebová9900:01:05-
16D1651Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:07-
17D17246Hubálková AnnaČeská Třebová0200:01:12-
18D18218Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:01:23-
19D19201Kovářová JanaŘetůvka0200:01:58-
20D20244Čečotková IvaSDh Svinná0300:02:16-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2125Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:20-
1Ž2263Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:27-
2M2349Lakota AntonínAC Choceň9500:02:28-
2Ž24208Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:33-
3Ž2582Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:38-
3M26220Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:40-
4Ž2770Maříková LenkaBŠ Praha9500:02:42-
4M283Pešina AdamJaroměr9500:02:47-
5Ž29215Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:51-
6Ž210221Voleská IvetaPlavecký oddíl Česká Třebová9700:03:03-
7Ž21171Hanušová MartinaBŠ Praha9700:03:04-
5M21250Frydrych JakubAC Choceň9500:03:06-
8Ž21320Hanušová AničkaSDH Svinná9700:03:20-
6M21415Krmela MartinSDH Svinná9800:03:28-
7M215233Carba JanSDh Svinná9800:04:06-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS168Večeře TomášAtletika Polička9000:06:48-
2MS273Červ JakubAtletika Polička8900:06:54-
3MS376Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:07:09-
4MS493Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:07:28-
1MM581Siegel JakubAC Choceň9200:07:33-
2MM675Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:51-
3MM713Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:07:58-
1ŽM836Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:08:01-
5MS9214Kopecký MartinFK Česká Třebová9000:08:03-
4MM1047Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:08:06-
1M31124Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:07-
5MM1256Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:08:08-
1ŽS1335Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:08:08-
2ŽM1443Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:08:22-
6MM15212Vytlačil MarekČeská Třebová9100:08:26-
7MM1634Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:08:26-
2M31780Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:08:33-
6MS1877Pecháček JanSDH Svinná9000:08:34-
8MM1945Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:35-
3ŽM20247Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:36-
4ŽM2154Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:08:48-
5ŽM2267Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:08:56-
9MM2321Štolba DavidSDH Svinná9100:09:25-
6ŽM2494Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:09:29-
7MS2512Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:09:31-
10MM2640Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:51-
3M32783Vytlačil Petr 9300:10:10-
4M32826Menšík DavidISCAREX Česká Třebová9300:10:41-
5M32996Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:11:00-
1Ž33060Hácová RomanaDelfín Náchod9300:11:13-
2ŽS315Pešinová KarolínaJaroměř9000:11:51-
6M33210Kopecký JanVysoké Mýto9000:11:54-
7M3334Drahoš KamilVysoké Mýto9300:12:16-
7ŽM3465Maříková AndreaBŠ Praha9200:14:33-
2Ž33523Němcová VeronikaSDH Svinná9400:14:41-
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:52103,67
2MA2248Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:17:03101,56
3MA3226Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:3894,76
1MB4213Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:40105,10
1MJ5243Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:18:06101,35
4MA6224Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:0988,73
2MJ778Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:1499,76
2MB8210Siegel JosefAC Choceň5800:18:1598,76
5MA9262Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:18:1986,93
3MJ1069Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:1998,90
3MB11240Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:18:2996,14
6MA12204Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:18:3184,58
7MA1397Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:18:3583,77
8MA14227Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:18:3983,07
9MA1533Šutera JosefAtletika Polička7900:18:5779,52
4MJ1685Siegel JosefAC Choceň8600:19:0390,92
10MA17258Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:19:0478,14
4MB1857Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:19:1288,19
11MA19254Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:1576,10
5MB2028Čechal JaroslavTS Letohrad6100:19:1687,44
1MC21256Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:23104,76
12MA22255Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:3372,57
1ZA23253Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:19:41117,32
13MA24251Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:19:4370,58
14MA25259Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:5169,05
2MC26223Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:5499,61
5MJ2739Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:19:5880,78
3MC28225Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:20:1795,63
1ŽJ2953Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:20:40111,11
15MA30238Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:4259,13
4MC3195Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:20:4690,78
6MB3242Nakládal ČestmírSK Vrbno pod Pradědem6400:20:5469,51
7MB33250Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:5669,14
5MC3472Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:0288,05
16MA3599Slivka Miroslav 6600:21:0854,06
6MC3690Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:21:1086,75
8MB37249Tomšů PetrMlýn Janderov6400:21:1765,21
17MA3888Rousek MichalVysoké Mýto7400:21:1952,04
18MA3927Cibulka Jiří 7500:21:2750,40
2ŽJ4032Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:21:37102,48
9MB41235Sedláček JiříPřelouč5800:21:4360,44
10MB4264Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:4659,86
7MC43228Němec JanTJ Sokol Osík5100:21:5080,13
11MB4474Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:5158,98
8MC4589Leicht JiříASPV Těchonín4900:21:5679,05
9MC46263Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:0078,40
2ZA47241Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:22:0395,45
12MB4811Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:1554,55
13MB49222Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:4050,00
10MC50229Rinka ErichBK Kravaře5400:22:4171,41
11MC5166Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:4371,10
3ZA52236Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:5687,23
12MC5387Krumer MiroslavOstrov4900:22:5768,80
13MC54205Jelínek MatějHradec Králové4200:23:09105,47
14MC5591Bielčik JindřichLichkov4000:23:12104,98
1ZB5684Lukášková ZlataLiga 2000 Strašice6800:23:15112,98
15MC57230Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:23:2064,89
14MB5848Vytlačil BedřichSDH Svinná5500:23:2142,34
3ŽJ5938Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:2286,41
15MB6014Velechovský JiříSAZS Králíky5500:23:2342,05
2ZB61237Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:25111,62
4ZA62211Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:2882,27
16MB6317Matthias Muhs 6200:23:5935,41
16MC64206Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:24:0457,49
17MB6541Pecháček VratislavSDH Svinná6000:24:1432,70
17MC6692Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:24:2154,75
5ZA67203Kovářová Anna 7500:24:5169,37
18MC68209Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:0289,55
4ŽJ69239Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:0970,18
18MB70100Vampola Karel 6300:25:1122,14
19MC71252Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:1635,42
19MB7222Štolba ZdeněkSDH Svinná6100:26:219,25
20MB73234Carba JanOrvos5900:27:002,07
19MA74264Vaňura LukášSDH Svinná7700:27:060,00
21MB7558Dvořák MilanSDH Svinná6200:27:220,00
6ZA7646Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4742,19
3ZB77257Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:27:5575,40
4ZB7818Novotná DanaSDH Svinná5900:28:0674,02
5ZB79216Coufalová MajkaLitomyšl5700:28:0673,91
22MB8016Krmela LadislavSDH Svinná6400:28:260,00
20MA81261Jaško MichalSDH Svinná7500:29:360,00
21MA8279Miláček LadislavSDH Svinná8300:30:270,00
6ZB83207Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:30:3853,55
20MC8444Zachař JaroslavSDH Svinná5200:31:030,00
21MC8559Nejedlý BohumírSDH Svinná5300:31:270,00
23MB86232Novotný JiříSDH Svinná5500:31:440,00
7ZA876Jašková DanielaSDH Svinná7400:31:484,97
8ZA88245Čečotková BlankaSDH Svinná7700:31:484,91
22MA8986Novotná VeronikaSDh Svinná8200:34:370,00
23MA9098Řehoř Pavel 7300:34:520,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód