Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

8. WMMR, Dolní Morava, Czech Republic 2008

6.9.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 8. WMMR, Dolní Morava, Czech Republic 2008
  • datum konání: 6.9.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Areál Snů Dolní Morava
start první kategorie v 11:20 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:00 hodin, Obecní úřad Dolní Morava

Startovné

35 Euro

Popis tratě

Délka: 11,5 km
Převýšení: 605 m
Trať vede převážně po lesních a polních cestách, částečně asfalt.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex, s.r.o.
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214

Internetové stránky

http://www.wmmr2008.com

E-mailová adresa

info@wmmr2008.com
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 8. WMMR, Dolní Morava, Czech Republic 2008

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M35 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3551360Zupančić MarjanSLO team7100:52:180,00
2M3571323Žák JiříVSK-VŠB-TU Ostrava7100:52:260,00
3M35111326Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:53:210,00
4M35121321Geerdink BjörnMarathon Pim Mulier7000:53:570,00
5M35151320Geerdink MaykelMarathon Pim Mulier7000:54:260,00
6M35201322Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:55:110,00
7M35301311Vydra DavidLokomotiva Trutnov7200:56:050,00
8M35331348Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:56:190,00
9M35341356Sellner AlexWSV otterskirchen7100:56:280,00
10M35381371Dißlbacher JosefLCAV Doubrava6900:57:030,00
11M35421355Frelich MartinSOKOL České Budějovice7100:57:200,00
12M35601330Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:59:320,00
13M35611359Märzinger WolfgangLG-AU Pregarten6900:59:440,00
14M35721373Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6901:00:400,00
15M35751327Jánošík RudolfRC Vlašim7101:00:590,00
16M35771343Skalický RomanHS Strážné7101:01:250,00
17M35791329Šesták RadimOlympie Bruntál7101:01:570,00
18M35841332Buzzetti Giuseppegs csi morbegno7101:02:170,00
19M35851369Höll PetrTatran Chodov6801:02:220,00
20M35871342Horný PavelSK Přerov7301:02:300,00
21M351001325Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:03:510,00
22M351031347Trollmann ChristianLC Waldviertel7101:04:030,00
23M351051344Junga MariánSlovenská Unie behu do vrchu6901:04:190,00
24M351121365Šoltys MilanBatizovce7201:04:320,00
25M351171304Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7301:04:580,00
26M351231339Pávek Michalhradní stráž7201:05:150,00
27M351351309Bielčik PetrLichkov7101:06:140,00
28M351381308Šebek DušanSK Horymír Neumětely7201:06:330,00
29M351441372Orian PiotrSzkoła Tańca ORIAN-SHOW7101:07:030,00
30M351501328Brioni GiorgioATLETICA PARATICO6901:07:250,00
31M351621337Trošok LubomírPoprad6901:08:110,00
32M351661351Wala PetrMC Walló Havířov7101:08:320,00
33M351791310Holland JamesStone Master Marathoners7201:09:510,00
34M351901307Bubeníček JiříTJ Sokol Lhota6801:10:380,00
35M351921306Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7101:10:440,00
36M352081335Hůrka JiříUltrasport Sokolov7301:11:430,00
37M352141318Ćwiek MarcinWKB FRAJDA7301:12:200,00
38M352191334Onderka AloisTJ Sokol Třebařov6901:12:310,00
39M352211316Pokluda TomášBrno7001:12:320,00
40M352301336Plzák Jiříneregistrován6801:13:210,00
41M352501317Silovský Václavangus team7301:15:130,00
42M352541353Skalický PetrLanškroun7301:15:480,00
43M352771315Bornschein MikeLG Filder7301:18:280,00
44M352921341Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7201:21:140,00
45M353051305Černý JaroslavTJ Horymír Neumětely7301:22:490,00
46M353101349Illík RadekLipník7101:23:110,00
47M353341354Markowski ZbigniewWKB META LUBLINIEC7001:27:420,00
48M353401364Rygielski MarcinTS Corsa Toruň7301:28:300,00
49M353551314Havlíček MichalACES Team K.Vary7101:31:540,00
W35 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W35271370Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:55:500,00
2W35591302Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:59:300,00
3W35681357Ursella LauraAtletica Buja-Treppo Grande6901:00:270,00
4W351111312Sheard JanePudsey & Bramley AC7001:04:280,00
5W351801331Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7301:09:520,00
6W352021363Melling ZoeRathfarnham WSAF6901:11:130,00
7W352291301Calorio MaraSupeRunners team7201:13:180,00
8W352341333Piklová AliceVětřní7301:13:440,00
9W352511338Doubková KateřinaAHA Vyškov7201:15:280,00
10W352681303Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:17:110,00
11W352791340Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7101:18:330,00
12W353351358Mlynarska MariolaWKB META LUBLINIEC7101:27:420,00
13W353381350Štěpánková EvaBiatlon Beroun7201:28:160,00
14W353651324Kubečková RadkaMaratonstav Úpice6901:34:090,00
15W353911313Havlíčková RadkaACES Team K.Vary7102:01:060,00
M40 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4011087Guttierez SimonTEVA/180S/SPORTHILL/POWERBAR6600:50:110,00
2M4041075Sichermann Paul26 Kreis Ansbach6500:51:520,00
3M4081022Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6800:52:350,00
4M40131089Moser KurtTeam Switzerland6400:54:030,00
5M40141039Stedile AntonioValchiese6800:54:250,00
6M40161086Müller ErwinTeam Switzerland6600:54:320,00
7M40181035Dugdale PaulKendal6500:55:040,00
8M40191071Celerin MilanSVK6500:55:080,00
9M40211009Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:140,00
10M40221046Elsner FrankSV Bergdorf Höhn6800:55:150,00
11M40241002Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:55:320,00
12M40281079Jurčík JánKlub Kysuckého maratónu Čadca6800:56:000,00
13M40361055Pyke StephenStaffordshire Moorlands AC6500:56:410,00
14M40371044Künstler RolandLG Welfen6300:56:460,00
15M40491045Davies GarethTJ Jäkl Karviná6700:58:090,00
16M40501012Swoboda MarekW.Z.K.6400:58:230,00
17M40521083Sventek Ing. LadislavŠKP-Čadca6400:58:420,00
18M40551080Habison GeraldLG Decker Itter6500:58:520,00
19M40641017McKibbin AlanNewcastle AC6701:00:000,00
20M40661085Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6301:00:070,00
21M40701070Kučera MartinSOUE Plzeň6501:00:320,00
22M40741063Klika AntonínLokomotiva Beroun6401:00:540,00
23M40801051Porubiak VladimírŠK COPY-SERVIS LM6401:01:590,00
24M40811062Fátor MiloslavLokomotiva Trutnov6401:02:000,00
25M40861088Hengartner MarcelTeam Switzerland6801:02:220,00
26M40961018McCrickard EamonNewcastle AC6601:03:390,00
27M401011048Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:03:530,00
28M401021021Bartoš DušanAtletika Písek6401:03:570,00
29M401071054Čechlovský MartinSK Maxtri Liberec6501:04:210,00
30M401151072Szwed KrzysztofWKB Meta Lubliniec6501:04:440,00
31M401191047Karlík MichalLoko Trutnov6401:05:080,00
32M401211019Vojkůvka JanEKOFAS Ostrava6801:05:130,00
33M401311058Zoubek JiříSWSL Lučany6501:05:520,00
34M401321064Žabíček VáclavSK Hranice6701:05:550,00
35M401341073Martiš VladimírUnie behu do vrchu6401:06:130,00
36M401471031Falconi MassimoAtletica Paratico6301:07:190,00
37M401491066Sychrovský PavelPoříčany6701:07:240,00
38M401541027Soukup PetrKovohutě Příbram6501:07:380,00
39M401561023Frabša MichalTJ Kovo Praha6501:07:510,00
40M401591026Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:07:590,00
41M401651037Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6301:08:290,00
42M401701032Galli PaoloAtletica Paratico6701:08:450,00
43M401751049Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:09:240,00
44M401841014Janík TomášKnínice u Ústí nad Labem6801:10:130,00
45M401861040Luberda PetrDVtech.cz6501:10:300,00
46M401871030Dvorský MichalSMSF SPLAVSKO6801:10:330,00
47M402001076Gardelliano GiovanniAtletica Buja-Treppo Grande6401:11:090,00
48M402061050Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:11:300,00
49M402071025Šilar TomášSK Staročernsko6301:11:370,00
50M402091065Celuch MilanSLAVIA HAVÍŘOV6601:11:510,00
51M402121001Novák FrantišekAmatér Bořislav6401:12:050,00
52M402161041Řehoř PavelRS ISCAR s.r.o6801:12:260,00
53M402221024Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6401:12:370,00
54M402261028Řeha RomanARON team6601:12:520,00
55M402421059Pavlík RomanSlovenská Unie behu do vrchu6501:14:300,00
56M402551011Matějovský PavelAVC Praha6501:16:090,00
57M402611005Holan MartinTJ Zentiva6301:16:530,00
58M402631067Petříček StanislavKrakovany6601:17:000,00
59M402651090Lasota AndrzejLKB Rudnik6301:17:050,00
60M402671007Kaňa PetrTJ Kostice6401:17:110,00
61M402941006Maurer BernhardLG Kraft Foods6301:21:240,00
62M403011029Střílka StanislavCYKLOTEAM LIPNIK6601:22:020,00
63M403031010Roberts AlanVale of Aylesbury6401:22:240,00
64M403091008Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6401:23:090,00
65M403251036Klepal PetrBlansko6601:25:440,00
66M403441016Halbrštat PetrTK Znojmo6701:29:200,00
67M403561043Janovský Zdeněkžádný6501:32:430,00
68M403661077Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6501:34:100,00
W40 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W40831091Pakosz IrenaTechnik Komorno6601:02:110,00
2W401291042Härtl AnkeTV 1848 Coburg6601:05:340,00
3W401391034Dugdale EvelynKendal6401:06:340,00
4W402041074Naxerová JanaSportclub Plzeň6601:11:240,00
5W402131003Frei MariaX-Trim ASKÖ Zeltweg6501:12:060,00
6W402271082Trobec UršaSLO team6701:13:020,00
7W402331038Drewnicka-Ogrodnik JoannaPrzemilow6701:13:390,00
8W402461052Davies SusanPresteigne Pacers6401:14:510,00
9W402471053Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6801:14:550,00
10W402731057Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:17:540,00
11W402761056Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6401:18:020,00
12W402821084Sandford Annenewcastle athletic club6501:18:530,00
13W403271061Tamimova LenkaPelhřimov6601:26:040,00
14W403361015Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6401:27:480,00
15W403461092Kowalska EwaGovena Toruń6501:29:470,00
16W403491004Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:30:210,00
17W403531081Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:31:380,00
18W403801078Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6701:41:550,00
19W403901033Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:00:460,00
20W403941068Chmelíčková VěraLipník6402:25:240,00
M45 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M452888Convert GillesCLERMONT ATHLETISME AUVERGNE6000:50:490,00
2M453861Torresani FrancoATLETICA TRENTO CMB6200:51:360,00
3M456827Roberts CraigKendal AAC6300:52:200,00
4M459878Marzec StanisławAgro Natura Nałęczów6200:52:380,00
5M4510899Brugnacchi BrunoE.A.GRENOBLE6000:53:000,00
6M4517817McNeilly DeonNewcastle AC6200:54:430,00
7M4523855Buchal VladimírMŠK AK Žiar nad Hronom6300:55:300,00
8M4525862Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:55:480,00
9M4532854Bayer StephanSC Mengersgereuth-Hämmern6100:56:180,00
10M4535910Moro Sergeblagnac sc6100:56:390,00
11M4539826Malbo Christiansport Nature st Flour6300:57:160,00
12M4540819Foley Seanunattached6200:57:160,00
13M4541844Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:57:160,00
14M4543811Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:57:230,00
15M4544904Asanger FranzLG-AU Pregarten6100:57:320,00
16M4546937Mennel JürgenKSC6000:57:440,00
17M4547896McLoone StephenGreenock Glenpark Harriers6200:57:550,00
18M4554870Vlasatý VladimírSlovenská Unie behu do vrchu6200:58:500,00
19M4556823Petronyuk ViktorTJ CZU Praha6000:58:560,00
20M4557891Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:59:070,00
21M4565881Vrábel MikulášMŠK Vranov nad Topľou5901:00:060,00
22M4569866Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:00:290,00
23M4573914Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:00:410,00
24M4578835Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6201:01:480,00
25M4588872Madaj ĽubomírRáztočno6201:02:420,00
26M4590885Ševčík PavelZombie Opava6101:02:510,00
27M4592818Valenta MichalAVC Praha6201:03:020,00
28M4595849Zítka JiříOlympie Bruntál6201:03:320,00
29M4598877Komola KazimierzChemik Puławy6001:03:480,00
30M45104839Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6001:04:050,00
31M45110812Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6001:04:270,00
32M45114887Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:04:380,00
33M45122852Benda MiroslavMílaři Domažlice6201:05:150,00
34M45125815Flaks JanAC Nýřany6201:05:180,00
35M45126843Slabý JosefSedlec-Prčice6101:05:180,00
36M45127886Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:05:240,00
37M45133856Chromý MilanMKL Kremnica6001:06:050,00
38M45136913Woods AdrianMynydd du6001:06:290,00
39M45140833Zawadzki StanislawLKS ISKRA Jaszkowa6201:06:410,00
40M45143873Dojčár JurajSlovenská Unie behu do vrchu5801:06:580,00
41M45151900Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:07:260,00
42M45152803Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:370,00
43M45155875Dudek SylwesterLKB Rudnik6301:07:500,00
44M45158830Przybylko KrzysztofP.C.Lipowa5901:07:580,00
45M45167869Tomíček JosefČSK Vysoké5901:08:330,00
46M45168809Kaván LubomírChřibská6101:08:350,00
47M45172857Svoboda PetrSK MAXTRI Liberec6001:09:050,00
48M45174813Pergner PetrZámek Dobříš6101:09:230,00
49M45183907Magyar SilvoSLO team6201:10:030,00
50M45194905Macuh PeterSLO team6101:10:450,00
51M45196897Vrobel MiroslavVeřovice6101:10:590,00
52M45220868Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:12:320,00
53M45228824Krčka BohuslavBobo Team Větřní5901:13:110,00
54M45231810Eppert RomanCanis Team5901:13:340,00
55M45235882Beroušek PavelMÍLAŘI DOMAŽLICE6201:13:460,00
56M45239917Kordziński KazimierzWKB Meta Lubliniec5801:14:100,00
57M45240829Zdeněk BílýHvězda Pardubice5901:14:180,00
58M45244874Tovar LuisVenezuela6301:14:450,00
59M45245806Mecl KarelBěžecký klub Hodonín6301:14:480,00
60M45249807Vysoudil OldřichSK Temenice6101:15:020,00
61M45253808Beznoska KamilČermná6301:15:480,00
62M45258838Tůma JiříRC Vlašim6301:16:340,00
63M45259845Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:16:420,00
64M45272884Prošek JosefStrašáci Strašecí6301:17:500,00
65M45274864Voda JanMost5901:17:570,00
66M45278916Jankovic DraganAK Sljeme6101:18:320,00
67M45284836Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:19:330,00
68M45286921Dvořák JiříViking Jilemnice6301:19:550,00
69M45289895Cisárik EmilKlub Kysuckého maratónu Čadca6001:20:430,00
70M45291883Mecele JozefSlovalco Žiar nad Hronom6101:21:120,00
71M45295831Pečenka LiborKHB Radegast6101:21:330,00
72M45296858Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:21:370,00
73M45308871Csongrády RudolfSlovenská Unie behu do vrchu5901:23:010,00
74M45317890Profous PetrUSC Static Ostrožská Nová Ves5801:24:040,00
75M45319805Kratochvíl Miroslavbehej.com5901:24:280,00
76M45324920Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:25:340,00
77M45329834Mašek RomanNovis TK Praha6101:26:300,00
78M45330898Rebroš JánKlub Kysuckého maratónu Čadca5901:26:450,00
79M45331821Beránek RomanEKOFAS Ostrava6301:26:480,00
80M45333892Stařecký TomášŘíše hvězd6201:27:100,00
81M45342889Hruška MilanSportovní spolek Radost5901:28:360,00
82M45354848Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:31:430,00
83M45367851Carganico Antoniogs csi morbegno5801:34:160,00
84M45372909Zejman JosefNovis TK Praha6101:37:210,00
85M45375804Šnýdr ZábojAK Šternberk6101:37:580,00
86M45384863Šulc JiříChřibská6201:48:220,00
W45 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4571901Kubicka IrmgardLG-AU Pregarten6001:00:320,00
2W4591853Heilig-Duventäster Marie-LuiseLG Welfen6101:03:010,00
3W45148832Balošáková AnnaŠKP-Čadca6101:07:240,00
4W45189828Mališová KarlaUSK Praha6001:10:360,00
5W45217840Vaněčková LadaSK ŠTÍPA - ZLÍN6201:12:270,00
6W45236847Eagle AlisonIlkley6201:13:470,00
7W45243822Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:14:390,00
8W45252902Friesenecker GabiLG-AU Pregarten6101:15:300,00
9W45271880Nava Perez Justina GabrielaAlbatros Team6001:17:320,00
10W45280911McCann TishNewcastle AC6201:18:400,00
11W45285860Schmid MariaTV Zwiesel5801:19:480,00
12W45287850Cooke LindaStone Master Marathoners5801:19:560,00
13W45293894Shotter JeanHolmfirth Harriers6201:21:210,00
14W45302906Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:22:040,00
15W45306842Stankiewicz IwonaWKB Piast Wroclaw5901:22:530,00
16W45313837Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6301:23:300,00
17W45316912Woods SharonMynydd du6001:23:560,00
18W45328814Kuchová-Breburdová HanaMK Kladno6101:26:070,00
19W45337816Rusling BarbaraMALTBY RUNNING CLUB6001:27:520,00
20W45347825Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:29:540,00
21W45368859Knox LindseyTeviotdale Harriers5901:35:460,00
22W45370820Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:36:390,00
23W45373867Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:37:350,00
24W45377918Gwiazdon KatarzynaTechnik Komorno5901:39:410,00
25W45378903Homar Macuh IrenaSLO team5901:40:130,00
26W45386846Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:53:340,00
27W45388919Chyłek JolantaSzkoła Tańca ORIAN-SHOW6101:55:250,00
28W45392915Friebelová EvaMaratonstav Úpice6202:02:060,00
-W45-865Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová62DNF-
M50 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5026693Earwaker ColinLake City Rotorua5600:55:490,00
2M5029607Kolínek FrantišekAK Perná5600:56:010,00
3M5031713Prager FranzWSV Otterskirchen5700:56:080,00
4M5045695Hesselmann RolfLG Hünxe5700:57:390,00
5M5048709Normandale AndyYork Acorn RC5600:58:010,00
6M5051628Navarro Garcia JoseF C B5800:58:270,00
7M5053719Gombita JosefMost5800:58:430,00
8M5058727Mc Donald MartinNorth Laois5600:59:120,00
9M5062706Siegel JosefAC Choceň5800:59:450,00
10M5063712Rüdisser JohannesLG Götzis 075500:59:460,00
11M5067738Brady GerryClonliffe5501:00:240,00
12M5076708Kocyba HenrykWKB META Lubliniec5501:01:120,00
13M5082670Gad ĽubomírŠK COPY-SERVIS LM5601:02:070,00
14M5089720Kirsch PetrAK Most5601:02:480,00
15M5093684Sobek MiroslavSlovenská Unie behu do vrchu5601:03:060,00
16M5094705Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:03:210,00
17M5097656Šmýd JaroslavBK Hodonín5501:03:410,00
18M5099666Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:03:490,00
19M50106632Walton BrianRC Horwich5301:04:200,00
20M50108631Smutný ZdeněkAK Drnovice5701:04:230,00
21M50113689Jankech PavolSlovenská Unie behu do vrchu5701:04:370,00
22M50116731Symington StuartDUNBAR5701:04:560,00
23M50118739Schwarz JosefSK Chotěboř5501:04:590,00
24M50120662Bertola Maurogs csi morbegno5801:05:110,00
25M50128716Kubiatko MilanKKM Čadca5701:05:320,00
26M50130724Horák JiříLokomotiva Trutnov5801:05:380,00
27M50137730Hauser AndrewHolmfirth Harriers5501:06:300,00
28M50141660Brožek RadmilKRB Chrudim5401:06:480,00
29M50142722Klemenc ToneSLO team5501:06:570,00
30M50145683Cích VladimírSlovenská Unie behu do vrchu5801:07:140,00
31M50146729Irving EddieIlkley Harriers5501:07:170,00
32M50153667Burkhardt LotharLG Welfen5601:07:370,00
33M50157654Stankiewicz AntoniWKB Piast Wroclaw5801:07:530,00
34M50160700Borůvka JiříSK-Nové Město nad Metují5601:08:020,00
35M50161615Shuttleworth ColinClayton Le Moors Harriers5801:08:050,00
36M50164658Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:08:270,00
37M50169674Asquith DuncanSKYRAC AC5801:08:360,00
38M50171610Malatín ŠtefanAAC Brno5501:09:010,00
39M50173605Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:09:110,00
40M50176646Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:09:310,00
41M50177642Stifter RudolfTV Geiselhöring5701:09:330,00
42M50178732McGreevy DominicNewcastle AC5701:09:360,00
43M50181704Šlégr JiříMaratonstav5401:09:560,00
44M50185624Laidlaw Colin DavidLytham St Annes Road Runners5501:10:180,00
45M50188701Hrdina VilémHO Banka Praha5601:10:340,00
46M50191614Baďura AlešIndependiente5701:10:410,00
47M50193611Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:10:450,00
48M50195616Evans CliffordAberystwyth University5801:10:570,00
49M50197726Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5501:11:000,00
50M50199694Prestegaard ChristianSK VIDAR5501:11:080,00
51M50201687Duleba AndrejSlovenská Unie behu do vrchu5801:11:120,00
52M50203728Hamilton RobertIlkley Harriers5601:11:200,00
53M50205736Fendek FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu5701:11:250,00
54M50211680Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:12:040,00
55M50215723Arnolj MilošSLO team5801:12:230,00
56M50218625Urban JosefSABZO Praha5601:12:290,00
57M50223601Krupka MilanTJ Rumburk5601:12:420,00
58M50224675Westrmaier JiříSKWestrmaier Kolová5301:12:440,00
59M50225717Slivka JanKKM Čadca5701:12:490,00
60M50232657Tománek PavelLKVE Veřovice5501:13:350,00
61M50237640Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5601:13:490,00
62M50238676Hamerník JanÚvaly5501:14:060,00
63M50241734Walczak LeszekMaraton Leszno5401:14:260,00
64M50248703Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:15:020,00
65M50256649Šebek JindřichFort smc5601:16:160,00
66M50257618Pur VáclavŠumperk5501:16:320,00
67M50260721Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:16:420,00
68M50262647Aherne JoeIrish Mountain Running Association5401:16:580,00
69M50264710Svedoník Josef-5501:17:000,00
70M50266698Bláha MilanAF Křovice5701:17:100,00
71M50269609Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:17:230,00
72M50270636Read David ChristopherThirsk and Sowerby Harriers5701:17:280,00
73M50275681Doležal JaromírSABZO Praha5701:18:010,00
74M50281671Lantelme PierluigiAtletica Susa5501:18:400,00
75M50288715Pollák MilanKlub Kysuckého maratónu Čadca5501:20:090,00
76M50290638Nesfeder MarkFauquier Mountain Runners5801:20:540,00
77M50298686Padyšák ŠtefanSlovenská Unie behu do vrchu5801:21:440,00
78M50300608Roubíček MilanACES Team Karlovy Vary5501:21:550,00
79M50311699Krám MiroslavMaratonstav Úpice5601:23:110,00
80M50315602Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:23:450,00
81M50318690Tichý FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu5501:24:170,00
82M50320643Musil LadislavSK Slavičín - atletika5601:24:410,00
83M50321659Plíva JosefVS Tábor5601:24:450,00
84M50323685Bakyta JánSlovenská Unie behu do vrchu5301:25:130,00
85M50326648Man LiborZlín5701:25:470,00
86M50339661Pellegatta Francogs csi morbegno5401:28:220,00
87M50341629Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:28:320,00
88M50343617Krofta JiříLiga 100 Praha5501:28:450,00
89M50345697Pokorný Vlastislavbez členství5601:29:330,00
90M50348702Abulevicz AndrejHasičský klub5801:29:550,00
91M50350682Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:30:210,00
92M50352714Mocchi FabioValle Brembana5501:30:550,00
93M50357623Nedvěd PavelŠK Kladno5801:32:470,00
94M50359669Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:33:180,00
95M50360718Prokůpek LuďekAO Doksy5501:33:210,00
96M50361613Krzeminski MarekGB Grupa Wrocławskie Krasnale5401:33:440,00
97M50362633Scheidl GeraldULC Horn5401:33:500,00
98M50363653Freytag Karl-HeinzLG Brandenkopf5601:33:570,00
99M50369652Cortinovis MicheleATLETICA PARATICO5301:36:350,00
100M50371673Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:36:520,00
101M50374672Schoen WolfgangTSG Schnaitheim5601:37:440,00
102M50383650Haśkiewicz StanislawKS DIAMENT Jastrzębie5501:47:580,00
103M50385688Kálazy JozefAMK Nové Zámky5701:50:190,00
104M50387692Carrera PedroVenezuela5601:54:210,00
105M50389725Puchacz AndrzejWKB Piast Wroclaw5601:58:330,00
W50 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W50109737Greenan MagsClonliffe5701:04:250,00
2W50124621Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:05:170,00
3W50163663Hynštová MarieAHA Vyškov5701:08:270,00
4W50182612Fischer AnneATS Cuxhaven5501:10:000,00
5W50198639Sachs ChristineTV Geiselhöring5701:11:040,00
6W50210665Bergler UschiLG Welfen5801:11:560,00
7W50283627Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:19:150,00
8W50297620Halešová DanaSK Vltava Český Krumlov5701:21:400,00
9W50299626Valentová KvětaAVC Praha5601:21:510,00
10W50304735Hronová BoženaŠumavský triatlon5401:22:360,00
11W50307644Stewart ElaineCosmic Hill Bashers5701:22:580,00
12W50312641Jäger GertrudTV Geiselhöring5501:23:280,00
13W50314677Silbernagel MarthaLaufgemeinshaft Schlern5301:23:450,00
14W50322696Fernandez Penafiel Marie del CarmenAlbatros Team5601:25:010,00
15W50332604Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:26:510,00
16W50351711Pecháčková HanaVS Tábor5701:30:550,00
17W50358635Gorbunov WaltraudTV Geiselhöring5801:32:580,00
18W50364622Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:34:070,00
19W50376733Walczak LidiaMaraton Leszno5401:39:220,00
20W50379691Spišková ValériaHandlová5401:40:520,00
21W50381655Aherne Kathleenimra5401:44:420,00
22W50382679Procházková IrenaTJ Háje5701:46:480,00
23W50393619Pláničková EvaAtletika Tábor5402:14:150,00
M55 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551474Puchner AloisLG-AU Pregarten5200:51:130,00
2M552443Moscato AurelioPol. Lib. Cernuschese5100:51:130,00
3M553424Wahl MartinWSV 05 Oberhof5000:52:440,00
4M554450Kováč MiroslavTrenčín5200:52:490,00
5M556437Krupička MiroslavFORT SMC5300:53:280,00
6M558407Wolfberger KurtATUS Raiffeisen Judenburg5300:53:550,00
7M559445Fries ElmarTV Geiselhöring5300:54:010,00
8M5511482Jasek TadeuszEKO Instal Żywiec5100:54:280,00
9M5512422Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:55:100,00
10M5513404Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:250,00
11M5514478Mayerhofer WilliTV Geiselhöring5300:56:340,00
12M5516479Re AngeloPol. Lib. Cernuschese5200:56:410,00
13M5518408Němec JiříLOCKAR4800:56:580,00
14M5519469Poles VittorioPodisti Livenza5000:57:030,00
15M5520452Šír VáclavTJ Spartak4800:57:070,00
16M5521455Sviták StanislavSlovenská Unie behu do vrchu5000:57:250,00
17M5522439Donadoni LivioATLETICA PARATICO4900:57:460,00
18M5524426Burn RobertThirsk& Sowerby Harriers5300:58:250,00
19M5525425Gorbunov AntonTV Geiselhöring4900:58:440,00
20M5527466Liška LubomírUnie behu do vrchu5300:59:280,00
21M5536462Gregor JaroslavAC OH Praha5101:01:240,00
22M5537409Černý VladimírHAC Praha5201:01:290,00
23M5539441Cooke JohnStone Master Marathoners5301:01:350,00
24M5541412Lípa VáclavTJ Zentiva5201:02:020,00
25M5544438Bonassi LucianoATLETICA PARATICO5301:02:190,00
26M5547420Handling RogerSunshine Coast MRC5301:02:570,00
27M5553456Haluza MariánSlovenská Unie behu do vrchu5001:03:450,00
28M5554442Vaníček PetrKolonie Říčany4901:03:530,00
29M5555402Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5201:04:000,00
30M5556465Šmucler VáclavLOB PLUS Plzeň5001:04:200,00
31M5558460Zych LeslawWitar Tarnobrzeg5301:04:330,00
32M5560419Hájek FrantišekFGT Stolany4901:04:470,00
33M5564453Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:05:140,00
34M5569457Spiška JozefSlovenská Unie behu do vrchu5001:05:360,00
35M5573464Gross LuděkTJ Znojmo5301:06:210,00
36M5576418Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5101:06:360,00
37M5577483Micic DragoslavVeteran4901:06:490,00
38M5579433Bureš JindřichMaratonstav Úpice5301:06:510,00
39M5586480Ahrendts ManfredLT Herbrechtingen5001:08:070,00
40M5593459Stylski MarianLKB Rudnik5101:09:040,00
41M5595476Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:09:380,00
42M5598435Cipl FrantišekBON BON Praha5101:09:510,00
43M55100436Večeřa FrantišekKB Jirkov4801:10:220,00
44M55103468Pecháček ŠtěpánVS Tábor5301:10:590,00
45M55111428Jelínek KarelRadlik5101:12:090,00
46M55112458Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5301:12:110,00
47M55113429Weber Jansalomon-run.cz5201:12:380,00
48M55116449Sadílek VáclavAlbrechtice5001:12:490,00
49M55117411Chrástek PavelBěžecký klub Hodonín5101:12:540,00
50M55118444Krumer MiroslavMK Ostrov4901:13:120,00
51M55119440Bałka JerzyWejherowo5101:13:200,00
52M55124434Hrnčíř JaroslavKLD Jánské Lázně4901:13:550,00
53M55133415Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:15:180,00
54M55135423Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:16:080,00
55M55136417Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:16:110,00
56M55142427Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:16:490,00
57M55144410Krejsa VáclavRentia Praha5201:16:590,00
58M55152467Alexa JiříKrb Chrudim5301:18:460,00
59M55154431Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:18:580,00
60M55157495Brown Willie Johnmourne runners5201:19:140,00
61M55163403Průša JosefSlavoj Obecnice5201:20:390,00
62M55169430Sachs WernerTV Geiselhöring5301:21:570,00
63M55170421Kovář RostislavAK Olomouc5101:22:380,00
64M55173491Bělka JaroslavLRS Vyškov5201:24:220,00
65M55175463Sedláček PavelClub Trialton BRNO5301:25:070,00
66M55176401Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:25:300,00
67M55179473Ulman JosefAO Doksy5101:26:220,00
68M55188472Marko PavolKlub Kysuckého maratónu Čadca5301:28:530,00
69M55189432Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:29:460,00
70M55190416Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:30:190,00
71M55196413Hájíček FrantišekAVC Praha5101:34:030,00
72M55200481David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:35:160,00
73M55207447Setunský OldřichŠK Houštka4801:41:130,00
W55 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W5549451Pattis RosaLaufgemeinshaft Schlern5201:03:230,00
2W5566471Bergmann HertaLC Aichach5101:05:290,00
3W5582475Grm OlgaSLO team4901:07:490,00
4W55107477Paul BaerbelLG Welfen5301:11:170,00
5W55150405Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:18:000,00
6W55155470Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:19:020,00
7W55185414Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové OB5201:28:010,00
8W55186406Svobodová DanaPříbram5201:28:060,00
9W55203494Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:37:200,00
M60 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M605256Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:500,00
2M607316Barbonetti PierinoPodistica Avezzano4800:53:470,00
3M6010281Grant BernardHarrogate Harriers4800:54:240,00
4M6015274Evans Richard (Dic)Cardiff A.A.C.4600:56:390,00
5M6017276Howard GeoffreyIlkley Harriers4400:56:410,00
6M6026269Leszkow PetrMaraton-klub Hlinsko4400:59:230,00
7M6028303Vladár JanSlovenská Unie behu do vrchu4800:59:320,00
8M6032266Herington SteveHereford Couriers4801:00:410,00
9M6033264Shemilt JamesYork Acorn4701:00:520,00
10M6035314Van Noten OmerROBA4701:01:000,00
11M6040287Melišík MilanTrutnov4701:01:420,00
12M6043271Šalplachta JindřichFenix Ski Jeseník4701:02:190,00
13M6045300Rajec PavolSlovenská Unie behu do vrchu4601:02:410,00
14M6046272Tait DavidDark Peak Fell Runners4701:02:520,00
15M6048252Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:03:200,00
16M6052273Patterson Jim SamuelNewcastle AC4601:03:440,00
17M6057260Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:04:310,00
18M6061306Mucha PetrSokol Kobylisy4701:04:470,00
19M6062293Knox JimTeviotdale Harriers4801:04:560,00
20M6070255Vodička JanMK Radslavice4501:06:010,00
21M6071299Vrana DušanSlovenská Unie behu do vrchu4501:06:090,00
22M6072296Matiášek PetrAthletic veteran club Praha4601:06:170,00
23M6075295Kadavý JanJablonec n. Nisou4701:06:280,00
24M6081308Müller HansKAC Klagenfurt4501:07:110,00
25M6083251Janový PetrAC-TRIAL Plzeň4501:08:000,00
26M6085279Škrleta JanTJ Nová Včelnice4601:08:030,00
27M6089283Pirk Janlékařský triklub Praha4801:08:360,00
28M6096258Kubíček FrantišekBest Car Dobré Pole4601:09:420,00
29M60102311Volek IvoRodáci Rýmařov4801:10:500,00
30M60104286Pytelka VáclavPlzeň4501:11:000,00
31M60106298Kakač JosefAVC Praha4801:11:140,00
32M60109304Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4701:11:270,00
33M60120261Šůcha VáclavSV Stříbro4601:13:260,00
34M60121309Štrajt JiříMěsto Rájec4401:13:270,00
35M60125257Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:13:590,00
36M60128265Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:14:470,00
37M60131280Říha MiroslavSokol Sadská4501:15:030,00
38M60132297Čerepušťák OndřejAVC Praha4801:15:110,00
39M60137277Wikeley AlanThirsk and Sowerby Harriers4401:16:140,00
40M60138253Svoboda JanAK Sporting Příbram4301:16:190,00
41M60143305Tarnowski Andrzej JacekLKB Rudnik4601:16:500,00
42M60146259Trombik EmilČeský Těšín4601:17:230,00
43M60151268Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:18:190,00
44M60158294Belsito RobertoLaufgemeinshaft Schlern4301:19:170,00
45M60161291Čech KarelSF ČVUT4501:20:160,00
46M60172310Soviš IvanHS Rýmařov4601:24:010,00
47M60180290Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4601:26:290,00
48M60181270Linhart MilošSK Hronov4401:26:360,00
49M60184262Karas KarelBěžecký klub Hodonín4501:28:000,00
50M60199254Vaněk MarcelPIM Běžecký klub4701:35:040,00
51M60202312Ryska PavelLAUNDROMAT ŽATEC4401:36:070,00
52M60208317Průša JanSOKOL PRAHA DEJVICE4501:42:160,00
53M60213307Ouzký VlastimilAFKLoko Chomutov4801:48:540,00
54M60217315Georg AndrzejTRSSIła Ustroń4801:54:250,00
55M60222267Stehlík OldřichTJ Liga 100 Praha4802:07:480,00
56M60224301Liko AntonSlovenská Unie behu do vrchu4602:29:130,00
W60 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W6074284Spronk MarianneSV Viktoria Goch4801:06:260,00
2W6087275Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4801:08:210,00
3W6097292Bauer LeniLC Aichach4501:09:450,00
4W60114263Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:12:440,00
5W60140289Olma IrmgardVfB-LC Friedrichshafen4801:16:290,00
6W60148278Bäuml BrigitteTV Geiselhöring4401:17:500,00
7W60165282Del Barba EugeniaAtletica Paratico4601:20:410,00
8W60214313Hocevar Trontelj SilvaSLO team4301:51:300,00
9W60221318Strnadová JanaBeroun4602:05:490,00
M65 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6523155Bašista VincentAK Spartak Dubnica nad Váhom4200:57:530,00
2M6529188Lupták JúliusSlovenská Unie behu do vrchu4200:59:480,00
3M6530158Ford MartinCheltenham & County Harriers4301:00:000,00
4M6531186Scheiber KasparTörli sport - Team3901:00:400,00
5M6534182De Crignis GrazianoU.S. ALDO MORO PALUZZA (UDINE)4301:00:530,00
6M6538179Seiffert GeroldSSV Ulm 18464001:01:330,00
7M6551184Gorzołka Paweł-4201:03:420,00
8M6563153Buckle KennethCheltenham and County Harriers4101:05:020,00
9M6565160Clemens JohnMercia Fell Runners4301:05:180,00
10M6568165Řezáč IvoChemopetro Litvínov4101:05:360,00
11M6578152Marek FrantišekSK Hronov4101:06:490,00
12M6584174Janků LadislavObec Olomouc4201:08:010,00
13M6588167Aufderklamm RolandAmateur-Sport-Club-Berg4301:08:220,00
14M6590180Burns KeithCarnethy Hill Runners4201:08:360,00
15M6599168Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4201:09:550,00
16M65108163Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:11:180,00
17M65110159Mikoláš MilanBeroun4201:12:050,00
18M65123157Palkovič VladislavBobo Team Větřní3901:13:530,00
19M65129178Malý ZdeněkSokol Beroun4201:14:520,00
20M65139166Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:16:270,00
21M65147176Babka JozefSlovenská Unie behu do vrchu4101:17:300,00
22M65156164Tolar VladimírSV Baník Stříbro4001:19:100,00
23M65159177Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:19:290,00
24M65162187Hirschböck FriedrichULC Horn4101:20:210,00
25M65166185Hartmann EckehardLG Göttingen4001:21:080,00
26M65168189Holý JosefBrno4101:21:290,00
27M65171151Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:22:430,00
28M65174181Trontelj MiroAK Koper4001:24:530,00
29M65178183Kurek EduardTRSSIła Ustroń3901:26:050,00
30M65182162Bielčik JindřichLichkov4001:26:410,00
31M65193161Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:31:110,00
32M65194169Kašpar JosefAVC Praha3801:33:230,00
33M65198173Dočkálek AntonínAVC Praha3801:34:580,00
34M65212156Čapek AntonínAVC Praha4101:48:140,00
35M65218172Kočí JosefTJ Sokol Jezbiny3901:55:300,00
W65 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W65105171Berghaus BärbelSolinger LC4001:11:140,00
2W65153192Pongratz HelgaPSV Leoben4301:18:580,00
M70 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7042104Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:02:100,00
2M7050113Waldie BrianCarnethy HRC3801:03:350,00
3M7059109Wittig KlemensLC Rapid Dortmund 20003701:04:450,00
4M7067105Collins JohnSwansea Harriers AC3701:05:340,00
5M7080123Chwastyk KarolKB Kąty Wrocławskie3801:07:070,00
6M7091103Fiala JaroslavNový věk Pardubice3801:08:560,00
7M7092114Baggia BrunoAtletica Valli di Non e Sole3401:09:020,00
8M7094107Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:09:260,00
9M70101121Freund KarlTSV Lautlingen3801:10:490,00
10M70115108Amarell LudwigTriathlon Club Suhl3501:12:490,00
11M70122112Besch FritzIGL Reutlingen3701:13:300,00
12M70126102Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:14:060,00
13M70127115Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:14:310,00
14M70130101Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:14:570,00
15M70134116Číž FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu3501:15:310,00
16M70141126Horvat FrancSLO team3601:16:290,00
17M70149127Res JakaSLO team3501:17:530,00
18M70167120Lech JiříPlky tým Brno3701:21:140,00
19M70177119Hajro AntonSlovenská Unie behu do vrchu3501:25:340,00
20M70183129Duffy PeterNorthern Veterans AC3501:26:430,00
21M70192131Stevanović VladaVeteran Beograd3401:31:060,00
22M70205122Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3501:40:300,00
23M70206110Deuss PeterVfL Waldkraiburg3701:40:370,00
24M70209130Pasterny FranciszekTRSSIła Ustroń3601:45:480,00
25M70210128Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa3401:47:430,00
26M70215106Szaszo JUDr. ZoltánAtletic veterán club Praha3601:51:320,00
27M70216111Málek DanielLyžařský oddíl Jílové3401:52:270,00
28M70223125Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3702:25:340,00
W70 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W70191117Marcibálová MáriaSlovenská Unie behu do vrchu3401:30:290,00
2W70197118Kleinová MáriaSlovenská Unie behu do vrchu3801:34:110,00
M75 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7514556Menarry AlexanderDurham Fell Runners3201:17:120,00
2M7516051D'Erbée LéonMarathon Soest3001:19:410,00
3M7516452Landgraf EgonLG Forchheim 222653301:20:400,00
4M7518753Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3001:28:210,00
5M7520155Kopal VlastimilSKC3301:35:590,00
6M7520454Kadlec JaroslavLabe Tri club3001:38:050,00
7M7522057Navarro Castro JoseF C B3301:59:190,00
W75 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
M80+ (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M801952Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:33:350,00
2M802111Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:48:120,00
3M802196Hladík KarelBaník Příbram2501:58:480,00
-M80-4Cuder MartinoG.S. Alpini Udine28DNF-
W80+ (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W802253Nicolaev XeniaAthletics Federation of Republic of Moldova2702:56:530,00
Trať 9,9 km, 646 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551474Puchner AloisLG-AU Pregarten5200:51:130,00
2M552443Moscato AurelioPol. Lib. Cernuschese5100:51:130,00
3M553424Wahl MartinWSV 05 Oberhof5000:52:440,00
4M554450Kováč MiroslavTrenčín5200:52:490,00
1M605256Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:500,00
5M556437Krupička MiroslavFORT SMC5300:53:280,00
2M607316Barbonetti PierinoPodistica Avezzano4800:53:470,00
6M558407Wolfberger KurtATUS Raiffeisen Judenburg5300:53:550,00
7M559445Fries ElmarTV Geiselhöring5300:54:010,00
3M6010281Grant BernardHarrogate Harriers4800:54:240,00
8M5511482Jasek TadeuszEKO Instal Żywiec5100:54:280,00
9M5512422Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:55:100,00
10M5513404Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:250,00
11M5514478Mayerhofer WilliTV Geiselhöring5300:56:340,00
4M6015274Evans Richard (Dic)Cardiff A.A.C.4600:56:390,00
12M5516479Re AngeloPol. Lib. Cernuschese5200:56:410,00
5M6017276Howard GeoffreyIlkley Harriers4400:56:410,00
13M5518408Němec JiříLOCKAR4800:56:580,00
14M5519469Poles VittorioPodisti Livenza5000:57:030,00
15M5520452Šír VáclavTJ Spartak4800:57:070,00
16M5521455Sviták StanislavSlovenská Unie behu do vrchu5000:57:250,00
17M5522439Donadoni LivioATLETICA PARATICO4900:57:460,00
1M6523155Bašista VincentAK Spartak Dubnica nad Váhom4200:57:530,00
18M5524426Burn RobertThirsk& Sowerby Harriers5300:58:250,00
19M5525425Gorbunov AntonTV Geiselhöring4900:58:440,00
6M6026269Leszkow PetrMaraton-klub Hlinsko4400:59:230,00
20M5527466Liška LubomírUnie behu do vrchu5300:59:280,00
7M6028303Vladár JanSlovenská Unie behu do vrchu4800:59:320,00
2M6529188Lupták JúliusSlovenská Unie behu do vrchu4200:59:480,00
3M6530158Ford MartinCheltenham & County Harriers4301:00:000,00
4M6531186Scheiber KasparTörli sport - Team3901:00:400,00
8M6032266Herington SteveHereford Couriers4801:00:410,00
9M6033264Shemilt JamesYork Acorn4701:00:520,00
5M6534182De Crignis GrazianoU.S. ALDO MORO PALUZZA (UDINE)4301:00:530,00
10M6035314Van Noten OmerROBA4701:01:000,00
21M5536462Gregor JaroslavAC OH Praha5101:01:240,00
22M5537409Černý VladimírHAC Praha5201:01:290,00
6M6538179Seiffert GeroldSSV Ulm 18464001:01:330,00
23M5539441Cooke JohnStone Master Marathoners5301:01:350,00
11M6040287Melišík MilanTrutnov4701:01:420,00
24M5541412Lípa VáclavTJ Zentiva5201:02:020,00
1M7042104Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:02:100,00
12M6043271Šalplachta JindřichFenix Ski Jeseník4701:02:190,00
25M5544438Bonassi LucianoATLETICA PARATICO5301:02:190,00
13M6045300Rajec PavolSlovenská Unie behu do vrchu4601:02:410,00
14M6046272Tait DavidDark Peak Fell Runners4701:02:520,00
26M5547420Handling RogerSunshine Coast MRC5301:02:570,00
15M6048252Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:03:200,00
1W5549451Pattis RosaLaufgemeinshaft Schlern5201:03:230,00
2M7050113Waldie BrianCarnethy HRC3801:03:350,00
7M6551184Gorzołka Paweł-4201:03:420,00
16M6052273Patterson Jim SamuelNewcastle AC4601:03:440,00
27M5553456Haluza MariánSlovenská Unie behu do vrchu5001:03:450,00
28M5554442Vaníček PetrKolonie Říčany4901:03:530,00
29M5555402Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5201:04:000,00
30M5556465Šmucler VáclavLOB PLUS Plzeň5001:04:200,00
17M6057260Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:04:310,00
31M5558460Zych LeslawWitar Tarnobrzeg5301:04:330,00
3M7059109Wittig KlemensLC Rapid Dortmund 20003701:04:450,00
32M5560419Hájek FrantišekFGT Stolany4901:04:470,00
18M6061306Mucha PetrSokol Kobylisy4701:04:470,00
19M6062293Knox JimTeviotdale Harriers4801:04:560,00
8M6563153Buckle KennethCheltenham and County Harriers4101:05:020,00
33M5564453Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:05:140,00
9M6565160Clemens JohnMercia Fell Runners4301:05:180,00
2W5566471Bergmann HertaLC Aichach5101:05:290,00
4M7067105Collins JohnSwansea Harriers AC3701:05:340,00
10M6568165Řezáč IvoChemopetro Litvínov4101:05:360,00
34M5569457Spiška JozefSlovenská Unie behu do vrchu5001:05:360,00
20M6070255Vodička JanMK Radslavice4501:06:010,00
21M6071299Vrana DušanSlovenská Unie behu do vrchu4501:06:090,00
22M6072296Matiášek PetrAthletic veteran club Praha4601:06:170,00
35M5573464Gross LuděkTJ Znojmo5301:06:210,00
1W6074284Spronk MarianneSV Viktoria Goch4801:06:260,00
23M6075295Kadavý JanJablonec n. Nisou4701:06:280,00
36M5576418Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5101:06:360,00
37M5577483Micic DragoslavVeteran4901:06:490,00
11M6578152Marek FrantišekSK Hronov4101:06:490,00
38M5579433Bureš JindřichMaratonstav Úpice5301:06:510,00
5M7080123Chwastyk KarolKB Kąty Wrocławskie3801:07:070,00
24M6081308Müller HansKAC Klagenfurt4501:07:110,00
3W5582475Grm OlgaSLO team4901:07:490,00
25M6083251Janový PetrAC-TRIAL Plzeň4501:08:000,00
12M6584174Janků LadislavObec Olomouc4201:08:010,00
26M6085279Škrleta JanTJ Nová Včelnice4601:08:030,00
39M5586480Ahrendts ManfredLT Herbrechtingen5001:08:070,00
2W6087275Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4801:08:210,00
13M6588167Aufderklamm RolandAmateur-Sport-Club-Berg4301:08:220,00
27M6089283Pirk Janlékařský triklub Praha4801:08:360,00
14M6590180Burns KeithCarnethy Hill Runners4201:08:360,00
6M7091103Fiala JaroslavNový věk Pardubice3801:08:560,00
7M7092114Baggia BrunoAtletica Valli di Non e Sole3401:09:020,00
40M5593459Stylski MarianLKB Rudnik5101:09:040,00
8M7094107Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:09:260,00
41M5595476Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:09:380,00
28M6096258Kubíček FrantišekBest Car Dobré Pole4601:09:420,00
3W6097292Bauer LeniLC Aichach4501:09:450,00
42M5598435Cipl FrantišekBON BON Praha5101:09:510,00
15M6599168Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4201:09:550,00
43M55100436Večeřa FrantišekKB Jirkov4801:10:220,00
9M70101121Freund KarlTSV Lautlingen3801:10:490,00
29M60102311Volek IvoRodáci Rýmařov4801:10:500,00
44M55103468Pecháček ŠtěpánVS Tábor5301:10:590,00
30M60104286Pytelka VáclavPlzeň4501:11:000,00
1W65105171Berghaus BärbelSolinger LC4001:11:140,00
31M60106298Kakač JosefAVC Praha4801:11:140,00
4W55107477Paul BaerbelLG Welfen5301:11:170,00
16M65108163Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:11:180,00
32M60109304Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4701:11:270,00
17M65110159Mikoláš MilanBeroun4201:12:050,00
45M55111428Jelínek KarelRadlik5101:12:090,00
46M55112458Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5301:12:110,00
47M55113429Weber Jansalomon-run.cz5201:12:380,00
4W60114263Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:12:440,00
10M70115108Amarell LudwigTriathlon Club Suhl3501:12:490,00
48M55116449Sadílek VáclavAlbrechtice5001:12:490,00
49M55117411Chrástek PavelBěžecký klub Hodonín5101:12:540,00
50M55118444Krumer MiroslavMK Ostrov4901:13:120,00
51M55119440Bałka JerzyWejherowo5101:13:200,00
33M60120261Šůcha VáclavSV Stříbro4601:13:260,00
34M60121309Štrajt JiříMěsto Rájec4401:13:270,00
11M70122112Besch FritzIGL Reutlingen3701:13:300,00
18M65123157Palkovič VladislavBobo Team Větřní3901:13:530,00
52M55124434Hrnčíř JaroslavKLD Jánské Lázně4901:13:550,00
35M60125257Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:13:590,00
12M70126102Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:14:060,00
13M70127115Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:14:310,00
36M60128265Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:14:470,00
19M65129178Malý ZdeněkSokol Beroun4201:14:520,00
14M70130101Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:14:570,00
37M60131280Říha MiroslavSokol Sadská4501:15:030,00
38M60132297Čerepušťák OndřejAVC Praha4801:15:110,00
53M55133415Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:15:180,00
15M70134116Číž FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu3501:15:310,00
54M55135423Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:16:080,00
55M55136417Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:16:110,00
39M60137277Wikeley AlanThirsk and Sowerby Harriers4401:16:140,00
40M60138253Svoboda JanAK Sporting Příbram4301:16:190,00
20M65139166Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:16:270,00
5W60140289Olma IrmgardVfB-LC Friedrichshafen4801:16:290,00
16M70141126Horvat FrancSLO team3601:16:290,00
56M55142427Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:16:490,00
41M60143305Tarnowski Andrzej JacekLKB Rudnik4601:16:500,00
57M55144410Krejsa VáclavRentia Praha5201:16:590,00
1M7514556Menarry AlexanderDurham Fell Runners3201:17:120,00
42M60146259Trombik EmilČeský Těšín4601:17:230,00
21M65147176Babka JozefSlovenská Unie behu do vrchu4101:17:300,00
6W60148278Bäuml BrigitteTV Geiselhöring4401:17:500,00
17M70149127Res JakaSLO team3501:17:530,00
5W55150405Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:18:000,00
43M60151268Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:18:190,00
58M55152467Alexa JiříKrb Chrudim5301:18:460,00
2W65153192Pongratz HelgaPSV Leoben4301:18:580,00
59M55154431Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:18:580,00
6W55155470Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:19:020,00
22M65156164Tolar VladimírSV Baník Stříbro4001:19:100,00
60M55157495Brown Willie Johnmourne runners5201:19:140,00
44M60158294Belsito RobertoLaufgemeinshaft Schlern4301:19:170,00
23M65159177Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:19:290,00
2M7516051D'Erbée LéonMarathon Soest3001:19:410,00
45M60161291Čech KarelSF ČVUT4501:20:160,00
24M65162187Hirschböck FriedrichULC Horn4101:20:210,00
61M55163403Průša JosefSlavoj Obecnice5201:20:390,00
3M7516452Landgraf EgonLG Forchheim 222653301:20:400,00
7W60165282Del Barba EugeniaAtletica Paratico4601:20:410,00
25M65166185Hartmann EckehardLG Göttingen4001:21:080,00
18M70167120Lech JiříPlky tým Brno3701:21:140,00
26M65168189Holý JosefBrno4101:21:290,00
62M55169430Sachs WernerTV Geiselhöring5301:21:570,00
63M55170421Kovář RostislavAK Olomouc5101:22:380,00
27M65171151Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:22:430,00
46M60172310Soviš IvanHS Rýmařov4601:24:010,00
64M55173491Bělka JaroslavLRS Vyškov5201:24:220,00
28M65174181Trontelj MiroAK Koper4001:24:530,00
65M55175463Sedláček PavelClub Trialton BRNO5301:25:070,00
66M55176401Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:25:300,00
19M70177119Hajro AntonSlovenská Unie behu do vrchu3501:25:340,00
29M65178183Kurek EduardTRSSIła Ustroń3901:26:050,00
67M55179473Ulman JosefAO Doksy5101:26:220,00
47M60180290Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4601:26:290,00
48M60181270Linhart MilošSK Hronov4401:26:360,00
30M65182162Bielčik JindřichLichkov4001:26:410,00
20M70183129Duffy PeterNorthern Veterans AC3501:26:430,00
49M60184262Karas KarelBěžecký klub Hodonín4501:28:000,00
7W55185414Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové OB5201:28:010,00
8W55186406Svobodová DanaPříbram5201:28:060,00
4M7518753Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3001:28:210,00
68M55188472Marko PavolKlub Kysuckého maratónu Čadca5301:28:530,00
69M55189432Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:29:460,00
70M55190416Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:30:190,00
1W70191117Marcibálová MáriaSlovenská Unie behu do vrchu3401:30:290,00
21M70192131Stevanović VladaVeteran Beograd3401:31:060,00
31M65193161Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:31:110,00
32M65194169Kašpar JosefAVC Praha3801:33:230,00
1M801952Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:33:350,00
71M55196413Hájíček FrantišekAVC Praha5101:34:030,00
2W70197118Kleinová MáriaSlovenská Unie behu do vrchu3801:34:110,00
33M65198173Dočkálek AntonínAVC Praha3801:34:580,00
50M60199254Vaněk MarcelPIM Běžecký klub4701:35:040,00
72M55200481David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:35:160,00
5M7520155Kopal VlastimilSKC3301:35:590,00
51M60202312Ryska PavelLAUNDROMAT ŽATEC4401:36:070,00
9W55203494Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:37:200,00
6M7520454Kadlec JaroslavLabe Tri club3001:38:050,00
22M70205122Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3501:40:300,00
23M70206110Deuss PeterVfL Waldkraiburg3701:40:370,00
73M55207447Setunský OldřichŠK Houštka4801:41:130,00
52M60208317Průša JanSOKOL PRAHA DEJVICE4501:42:160,00
24M70209130Pasterny FranciszekTRSSIła Ustroń3601:45:480,00
25M70210128Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa3401:47:430,00
2M802111Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:48:120,00
34M65212156Čapek AntonínAVC Praha4101:48:140,00
53M60213307Ouzký VlastimilAFKLoko Chomutov4801:48:540,00
8W60214313Hocevar Trontelj SilvaSLO team4301:51:300,00
26M70215106Szaszo JUDr. ZoltánAtletic veterán club Praha3601:51:320,00
27M70216111Málek DanielLyžařský oddíl Jílové3401:52:270,00
54M60217315Georg AndrzejTRSSIła Ustroń4801:54:250,00
35M65218172Kočí JosefTJ Sokol Jezbiny3901:55:300,00
3M802196Hladík KarelBaník Příbram2501:58:480,00
7M7522057Navarro Castro JoseF C B3301:59:190,00
9W60221318Strnadová JanaBeroun4602:05:490,00
55M60222267Stehlík OldřichTJ Liga 100 Praha4802:07:480,00
28M70223125Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3702:25:340,00
56M60224301Liko AntonSlovenská Unie behu do vrchu4602:29:130,00
1W802253Nicolaev XeniaAthletics Federation of Republic of Moldova2702:56:530,00
Trať 11,3 km, 646 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4011087Guttierez SimonTEVA/180S/SPORTHILL/POWERBAR6600:50:110,00
1M452888Convert GillesCLERMONT ATHLETISME AUVERGNE6000:50:490,00
2M453861Torresani FrancoATLETICA TRENTO CMB6200:51:360,00
2M4041075Sichermann Paul26 Kreis Ansbach6500:51:520,00
1M3551360Zupančić MarjanSLO team7100:52:180,00
3M456827Roberts CraigKendal AAC6300:52:200,00
2M3571323Žák JiříVSK-VŠB-TU Ostrava7100:52:260,00
3M4081022Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6800:52:350,00
4M459878Marzec StanisławAgro Natura Nałęczów6200:52:380,00
5M4510899Brugnacchi BrunoE.A.GRENOBLE6000:53:000,00
3M35111326Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:53:210,00
4M35121321Geerdink BjörnMarathon Pim Mulier7000:53:570,00
4M40131089Moser KurtTeam Switzerland6400:54:030,00
5M40141039Stedile AntonioValchiese6800:54:250,00
5M35151320Geerdink MaykelMarathon Pim Mulier7000:54:260,00
6M40161086Müller ErwinTeam Switzerland6600:54:320,00
6M4517817McNeilly DeonNewcastle AC6200:54:430,00
7M40181035Dugdale PaulKendal6500:55:040,00
8M40191071Celerin MilanSVK6500:55:080,00
6M35201322Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:55:110,00
9M40211009Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:140,00
10M40221046Elsner FrankSV Bergdorf Höhn6800:55:150,00
7M4523855Buchal VladimírMŠK AK Žiar nad Hronom6300:55:300,00
11M40241002Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:55:320,00
8M4525862Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:55:480,00
1M5026693Earwaker ColinLake City Rotorua5600:55:490,00
1W35271370Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:55:500,00
12M40281079Jurčík JánKlub Kysuckého maratónu Čadca6800:56:000,00
2M5029607Kolínek FrantišekAK Perná5600:56:010,00
7M35301311Vydra DavidLokomotiva Trutnov7200:56:050,00
3M5031713Prager FranzWSV Otterskirchen5700:56:080,00
9M4532854Bayer StephanSC Mengersgereuth-Hämmern6100:56:180,00
8M35331348Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:56:190,00
9M35341356Sellner AlexWSV otterskirchen7100:56:280,00
10M4535910Moro Sergeblagnac sc6100:56:390,00
13M40361055Pyke StephenStaffordshire Moorlands AC6500:56:410,00
14M40371044Künstler RolandLG Welfen6300:56:460,00
10M35381371Dißlbacher JosefLCAV Doubrava6900:57:030,00
11M4539826Malbo Christiansport Nature st Flour6300:57:160,00
12M4540819Foley Seanunattached6200:57:160,00
13M4541844Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:57:160,00
11M35421355Frelich MartinSOKOL České Budějovice7100:57:200,00
14M4543811Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:57:230,00
15M4544904Asanger FranzLG-AU Pregarten6100:57:320,00
4M5045695Hesselmann RolfLG Hünxe5700:57:390,00
16M4546937Mennel JürgenKSC6000:57:440,00
17M4547896McLoone StephenGreenock Glenpark Harriers6200:57:550,00
5M5048709Normandale AndyYork Acorn RC5600:58:010,00
15M40491045Davies GarethTJ Jäkl Karviná6700:58:090,00
16M40501012Swoboda MarekW.Z.K.6400:58:230,00
6M5051628Navarro Garcia JoseF C B5800:58:270,00
17M40521083Sventek Ing. LadislavŠKP-Čadca6400:58:420,00
7M5053719Gombita JosefMost5800:58:430,00
18M4554870Vlasatý VladimírSlovenská Unie behu do vrchu6200:58:500,00
18M40551080Habison GeraldLG Decker Itter6500:58:520,00
19M4556823Petronyuk ViktorTJ CZU Praha6000:58:560,00
20M4557891Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:59:070,00
8M5058727Mc Donald MartinNorth Laois5600:59:120,00
2W35591302Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:59:300,00
12M35601330Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:59:320,00
13M35611359Märzinger WolfgangLG-AU Pregarten6900:59:440,00
9M5062706Siegel JosefAC Choceň5800:59:450,00
10M5063712Rüdisser JohannesLG Götzis 075500:59:460,00
19M40641017McKibbin AlanNewcastle AC6701:00:000,00
21M4565881Vrábel MikulášMŠK Vranov nad Topľou5901:00:060,00
20M40661085Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6301:00:070,00
11M5067738Brady GerryClonliffe5501:00:240,00
3W35681357Ursella LauraAtletica Buja-Treppo Grande6901:00:270,00
22M4569866Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:00:290,00
21M40701070Kučera MartinSOUE Plzeň6501:00:320,00
1W4571901Kubicka IrmgardLG-AU Pregarten6001:00:320,00
14M35721373Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6901:00:400,00
23M4573914Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:00:410,00
22M40741063Klika AntonínLokomotiva Beroun6401:00:540,00
15M35751327Jánošík RudolfRC Vlašim7101:00:590,00
12M5076708Kocyba HenrykWKB META Lubliniec5501:01:120,00
16M35771343Skalický RomanHS Strážné7101:01:250,00
24M4578835Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6201:01:480,00
17M35791329Šesták RadimOlympie Bruntál7101:01:570,00
23M40801051Porubiak VladimírŠK COPY-SERVIS LM6401:01:590,00
24M40811062Fátor MiloslavLokomotiva Trutnov6401:02:000,00
13M5082670Gad ĽubomírŠK COPY-SERVIS LM5601:02:070,00
1W40831091Pakosz IrenaTechnik Komorno6601:02:110,00
18M35841332Buzzetti Giuseppegs csi morbegno7101:02:170,00
19M35851369Höll PetrTatran Chodov6801:02:220,00
25M40861088Hengartner MarcelTeam Switzerland6801:02:220,00
20M35871342Horný PavelSK Přerov7301:02:300,00
25M4588872Madaj ĽubomírRáztočno6201:02:420,00
14M5089720Kirsch PetrAK Most5601:02:480,00
26M4590885Ševčík PavelZombie Opava6101:02:510,00
2W4591853Heilig-Duventäster Marie-LuiseLG Welfen6101:03:010,00
27M4592818Valenta MichalAVC Praha6201:03:020,00
15M5093684Sobek MiroslavSlovenská Unie behu do vrchu5601:03:060,00
16M5094705Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:03:210,00
28M4595849Zítka JiříOlympie Bruntál6201:03:320,00
26M40961018McCrickard EamonNewcastle AC6601:03:390,00
17M5097656Šmýd JaroslavBK Hodonín5501:03:410,00
29M4598877Komola KazimierzChemik Puławy6001:03:480,00
18M5099666Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:03:490,00
21M351001325Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:03:510,00
27M401011048Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:03:530,00
28M401021021Bartoš DušanAtletika Písek6401:03:570,00
22M351031347Trollmann ChristianLC Waldviertel7101:04:030,00
30M45104839Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6001:04:050,00
23M351051344Junga MariánSlovenská Unie behu do vrchu6901:04:190,00
19M50106632Walton BrianRC Horwich5301:04:200,00
29M401071054Čechlovský MartinSK Maxtri Liberec6501:04:210,00
20M50108631Smutný ZdeněkAK Drnovice5701:04:230,00
1W50109737Greenan MagsClonliffe5701:04:250,00
31M45110812Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6001:04:270,00
4W351111312Sheard JanePudsey & Bramley AC7001:04:280,00
24M351121365Šoltys MilanBatizovce7201:04:320,00
21M50113689Jankech PavolSlovenská Unie behu do vrchu5701:04:370,00
32M45114887Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:04:380,00
30M401151072Szwed KrzysztofWKB Meta Lubliniec6501:04:440,00
22M50116731Symington StuartDUNBAR5701:04:560,00
25M351171304Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7301:04:580,00
23M50118739Schwarz JosefSK Chotěboř5501:04:590,00
31M401191047Karlík MichalLoko Trutnov6401:05:080,00
24M50120662Bertola Maurogs csi morbegno5801:05:110,00
32M401211019Vojkůvka JanEKOFAS Ostrava6801:05:130,00
33M45122852Benda MiroslavMílaři Domažlice6201:05:150,00
26M351231339Pávek Michalhradní stráž7201:05:150,00
2W50124621Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:05:170,00
34M45125815Flaks JanAC Nýřany6201:05:180,00
35M45126843Slabý JosefSedlec-Prčice6101:05:180,00
36M45127886Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:05:240,00
25M50128716Kubiatko MilanKKM Čadca5701:05:320,00
2W401291042Härtl AnkeTV 1848 Coburg6601:05:340,00
26M50130724Horák JiříLokomotiva Trutnov5801:05:380,00
33M401311058Zoubek JiříSWSL Lučany6501:05:520,00
34M401321064Žabíček VáclavSK Hranice6701:05:550,00
37M45133856Chromý MilanMKL Kremnica6001:06:050,00
35M401341073Martiš VladimírUnie behu do vrchu6401:06:130,00
27M351351309Bielčik PetrLichkov7101:06:140,00
38M45136913Woods AdrianMynydd du6001:06:290,00
27M50137730Hauser AndrewHolmfirth Harriers5501:06:300,00
28M351381308Šebek DušanSK Horymír Neumětely7201:06:330,00
3W401391034Dugdale EvelynKendal6401:06:340,00
39M45140833Zawadzki StanislawLKS ISKRA Jaszkowa6201:06:410,00
28M50141660Brožek RadmilKRB Chrudim5401:06:480,00
29M50142722Klemenc ToneSLO team5501:06:570,00
40M45143873Dojčár JurajSlovenská Unie behu do vrchu5801:06:580,00
29M351441372Orian PiotrSzkoła Tańca ORIAN-SHOW7101:07:030,00
30M50145683Cích VladimírSlovenská Unie behu do vrchu5801:07:140,00
31M50146729Irving EddieIlkley Harriers5501:07:170,00
36M401471031Falconi MassimoAtletica Paratico6301:07:190,00
3W45148832Balošáková AnnaŠKP-Čadca6101:07:240,00
37M401491066Sychrovský PavelPoříčany6701:07:240,00
30M351501328Brioni GiorgioATLETICA PARATICO6901:07:250,00
41M45151900Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:07:260,00
42M45152803Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:370,00
32M50153667Burkhardt LotharLG Welfen5601:07:370,00
38M401541027Soukup PetrKovohutě Příbram6501:07:380,00
43M45155875Dudek SylwesterLKB Rudnik6301:07:500,00
39M401561023Frabša MichalTJ Kovo Praha6501:07:510,00
33M50157654Stankiewicz AntoniWKB Piast Wroclaw5801:07:530,00
44M45158830Przybylko KrzysztofP.C.Lipowa5901:07:580,00
40M401591026Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:07:590,00
34M50160700Borůvka JiříSK-Nové Město nad Metují5601:08:020,00
35M50161615Shuttleworth ColinClayton Le Moors Harriers5801:08:050,00
31M351621337Trošok LubomírPoprad6901:08:110,00
3W50163663Hynštová MarieAHA Vyškov5701:08:270,00
36M50164658Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:08:270,00
41M401651037Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6301:08:290,00
32M351661351Wala PetrMC Walló Havířov7101:08:320,00
45M45167869Tomíček JosefČSK Vysoké5901:08:330,00
46M45168809Kaván LubomírChřibská6101:08:350,00
37M50169674Asquith DuncanSKYRAC AC5801:08:360,00
42M401701032Galli PaoloAtletica Paratico6701:08:450,00
38M50171610Malatín ŠtefanAAC Brno5501:09:010,00
47M45172857Svoboda PetrSK MAXTRI Liberec6001:09:050,00
39M50173605Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:09:110,00
48M45174813Pergner PetrZámek Dobříš6101:09:230,00
43M401751049Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:09:240,00
40M50176646Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:09:310,00
41M50177642Stifter RudolfTV Geiselhöring5701:09:330,00
42M50178732McGreevy DominicNewcastle AC5701:09:360,00
33M351791310Holland JamesStone Master Marathoners7201:09:510,00
5W351801331Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7301:09:520,00
43M50181704Šlégr JiříMaratonstav5401:09:560,00
4W50182612Fischer AnneATS Cuxhaven5501:10:000,00
49M45183907Magyar SilvoSLO team6201:10:030,00
44M401841014Janík TomášKnínice u Ústí nad Labem6801:10:130,00
44M50185624Laidlaw Colin DavidLytham St Annes Road Runners5501:10:180,00
45M401861040Luberda PetrDVtech.cz6501:10:300,00
46M401871030Dvorský MichalSMSF SPLAVSKO6801:10:330,00
45M50188701Hrdina VilémHO Banka Praha5601:10:340,00
4W45189828Mališová KarlaUSK Praha6001:10:360,00
34M351901307Bubeníček JiříTJ Sokol Lhota6801:10:380,00
46M50191614Baďura AlešIndependiente5701:10:410,00
35M351921306Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7101:10:440,00
47M50193611Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:10:450,00
50M45194905Macuh PeterSLO team6101:10:450,00
48M50195616Evans CliffordAberystwyth University5801:10:570,00
51M45196897Vrobel MiroslavVeřovice6101:10:590,00
49M50197726Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5501:11:000,00
5W50198639Sachs ChristineTV Geiselhöring5701:11:040,00
50M50199694Prestegaard ChristianSK VIDAR5501:11:080,00
47M402001076Gardelliano GiovanniAtletica Buja-Treppo Grande6401:11:090,00
51M50201687Duleba AndrejSlovenská Unie behu do vrchu5801:11:120,00
6W352021363Melling ZoeRathfarnham WSAF6901:11:130,00
52M50203728Hamilton RobertIlkley Harriers5601:11:200,00
4W402041074Naxerová JanaSportclub Plzeň6601:11:240,00
53M50205736Fendek FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu5701:11:250,00
48M402061050Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:11:300,00
49M402071025Šilar TomášSK Staročernsko6301:11:370,00
36M352081335Hůrka JiříUltrasport Sokolov7301:11:430,00
50M402091065Celuch MilanSLAVIA HAVÍŘOV6601:11:510,00
6W50210665Bergler UschiLG Welfen5801:11:560,00
54M50211680Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:12:040,00
51M402121001Novák FrantišekAmatér Bořislav6401:12:050,00
5W402131003Frei MariaX-Trim ASKÖ Zeltweg6501:12:060,00
37M352141318Ćwiek MarcinWKB FRAJDA7301:12:200,00
55M50215723Arnolj MilošSLO team5801:12:230,00
52M402161041Řehoř PavelRS ISCAR s.r.o6801:12:260,00
5W45217840Vaněčková LadaSK ŠTÍPA - ZLÍN6201:12:270,00
56M50218625Urban JosefSABZO Praha5601:12:290,00
38M352191334Onderka AloisTJ Sokol Třebařov6901:12:310,00
52M45220868Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:12:320,00
39M352211316Pokluda TomášBrno7001:12:320,00
53M402221024Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6401:12:370,00
57M50223601Krupka MilanTJ Rumburk5601:12:420,00
58M50224675Westrmaier JiříSKWestrmaier Kolová5301:12:440,00
59M50225717Slivka JanKKM Čadca5701:12:490,00
54M402261028Řeha RomanARON team6601:12:520,00
6W402271082Trobec UršaSLO team6701:13:020,00
53M45228824Krčka BohuslavBobo Team Větřní5901:13:110,00
7W352291301Calorio MaraSupeRunners team7201:13:180,00
40M352301336Plzák Jiříneregistrován6801:13:210,00
54M45231810Eppert RomanCanis Team5901:13:340,00
60M50232657Tománek PavelLKVE Veřovice5501:13:350,00
7W402331038Drewnicka-Ogrodnik JoannaPrzemilow6701:13:390,00
8W352341333Piklová AliceVětřní7301:13:440,00
55M45235882Beroušek PavelMÍLAŘI DOMAŽLICE6201:13:460,00
6W45236847Eagle AlisonIlkley6201:13:470,00
61M50237640Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5601:13:490,00
62M50238676Hamerník JanÚvaly5501:14:060,00
56M45239917Kordziński KazimierzWKB Meta Lubliniec5801:14:100,00
57M45240829Zdeněk BílýHvězda Pardubice5901:14:180,00
63M50241734Walczak LeszekMaraton Leszno5401:14:260,00
55M402421059Pavlík RomanSlovenská Unie behu do vrchu6501:14:300,00
7W45243822Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:14:390,00
58M45244874Tovar LuisVenezuela6301:14:450,00
59M45245806Mecl KarelBěžecký klub Hodonín6301:14:480,00
8W402461052Davies SusanPresteigne Pacers6401:14:510,00
9W402471053Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6801:14:550,00
64M50248703Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:15:020,00
60M45249807Vysoudil OldřichSK Temenice6101:15:020,00
41M352501317Silovský Václavangus team7301:15:130,00
9W352511338Doubková KateřinaAHA Vyškov7201:15:280,00
8W45252902Friesenecker GabiLG-AU Pregarten6101:15:300,00
61M45253808Beznoska KamilČermná6301:15:480,00
42M352541353Skalický PetrLanškroun7301:15:480,00
56M402551011Matějovský PavelAVC Praha6501:16:090,00
65M50256649Šebek JindřichFort smc5601:16:160,00
66M50257618Pur VáclavŠumperk5501:16:320,00
62M45258838Tůma JiříRC Vlašim6301:16:340,00
63M45259845Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:16:420,00
67M50260721Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:16:420,00
57M402611005Holan MartinTJ Zentiva6301:16:530,00
68M50262647Aherne JoeIrish Mountain Running Association5401:16:580,00
58M402631067Petříček StanislavKrakovany6601:17:000,00
69M50264710Svedoník Josef-5501:17:000,00
59M402651090Lasota AndrzejLKB Rudnik6301:17:050,00
70M50266698Bláha MilanAF Křovice5701:17:100,00
60M402671007Kaňa PetrTJ Kostice6401:17:110,00
10W352681303Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:17:110,00
71M50269609Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:17:230,00
72M50270636Read David ChristopherThirsk and Sowerby Harriers5701:17:280,00
9W45271880Nava Perez Justina GabrielaAlbatros Team6001:17:320,00
64M45272884Prošek JosefStrašáci Strašecí6301:17:500,00
10W402731057Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:17:540,00
65M45274864Voda JanMost5901:17:570,00
73M50275681Doležal JaromírSABZO Praha5701:18:010,00
11W402761056Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6401:18:020,00
43M352771315Bornschein MikeLG Filder7301:18:280,00
66M45278916Jankovic DraganAK Sljeme6101:18:320,00
11W352791340Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7101:18:330,00
10W45280911McCann TishNewcastle AC6201:18:400,00
74M50281671Lantelme PierluigiAtletica Susa5501:18:400,00
12W402821084Sandford Annenewcastle athletic club6501:18:530,00
7W50283627Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:19:150,00
67M45284836Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:19:330,00
11W45285860Schmid MariaTV Zwiesel5801:19:480,00
68M45286921Dvořák JiříViking Jilemnice6301:19:550,00
12W45287850Cooke LindaStone Master Marathoners5801:19:560,00
75M50288715Pollák MilanKlub Kysuckého maratónu Čadca5501:20:090,00
69M45289895Cisárik EmilKlub Kysuckého maratónu Čadca6001:20:430,00
76M50290638Nesfeder MarkFauquier Mountain Runners5801:20:540,00
70M45291883Mecele JozefSlovalco Žiar nad Hronom6101:21:120,00
44M352921341Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7201:21:140,00
13W45293894Shotter JeanHolmfirth Harriers6201:21:210,00
61M402941006Maurer BernhardLG Kraft Foods6301:21:240,00
71M45295831Pečenka LiborKHB Radegast6101:21:330,00
72M45296858Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:21:370,00
8W50297620Halešová DanaSK Vltava Český Krumlov5701:21:400,00
77M50298686Padyšák ŠtefanSlovenská Unie behu do vrchu5801:21:440,00
9W50299626Valentová KvětaAVC Praha5601:21:510,00
78M50300608Roubíček MilanACES Team Karlovy Vary5501:21:550,00
62M403011029Střílka StanislavCYKLOTEAM LIPNIK6601:22:020,00
14W45302906Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:22:040,00
63M403031010Roberts AlanVale of Aylesbury6401:22:240,00
10W50304735Hronová BoženaŠumavský triatlon5401:22:360,00
45M353051305Černý JaroslavTJ Horymír Neumětely7301:22:490,00
15W45306842Stankiewicz IwonaWKB Piast Wroclaw5901:22:530,00
11W50307644Stewart ElaineCosmic Hill Bashers5701:22:580,00
73M45308871Csongrády RudolfSlovenská Unie behu do vrchu5901:23:010,00
64M403091008Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6401:23:090,00
46M353101349Illík RadekLipník7101:23:110,00
79M50311699Krám MiroslavMaratonstav Úpice5601:23:110,00
12W50312641Jäger GertrudTV Geiselhöring5501:23:280,00
16W45313837Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6301:23:300,00
13W50314677Silbernagel MarthaLaufgemeinshaft Schlern5301:23:450,00
80M50315602Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:23:450,00
17W45316912Woods SharonMynydd du6001:23:560,00
74M45317890Profous PetrUSC Static Ostrožská Nová Ves5801:24:040,00
81M50318690Tichý FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu5501:24:170,00
75M45319805Kratochvíl Miroslavbehej.com5901:24:280,00
82M50320643Musil LadislavSK Slavičín - atletika5601:24:410,00
83M50321659Plíva JosefVS Tábor5601:24:450,00
14W50322696Fernandez Penafiel Marie del CarmenAlbatros Team5601:25:010,00
84M50323685Bakyta JánSlovenská Unie behu do vrchu5301:25:130,00
76M45324920Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:25:340,00
65M403251036Klepal PetrBlansko6601:25:440,00
85M50326648Man LiborZlín5701:25:470,00
13W403271061Tamimova LenkaPelhřimov6601:26:040,00
18W45328814Kuchová-Breburdová HanaMK Kladno6101:26:070,00
77M45329834Mašek RomanNovis TK Praha6101:26:300,00
78M45330898Rebroš JánKlub Kysuckého maratónu Čadca5901:26:450,00
79M45331821Beránek RomanEKOFAS Ostrava6301:26:480,00
15W50332604Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:26:510,00
80M45333892Stařecký TomášŘíše hvězd6201:27:100,00
47M353341354Markowski ZbigniewWKB META LUBLINIEC7001:27:420,00
12W353351358Mlynarska MariolaWKB META LUBLINIEC7101:27:420,00
14W403361015Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6401:27:480,00
19W45337816Rusling BarbaraMALTBY RUNNING CLUB6001:27:520,00
13W353381350Štěpánková EvaBiatlon Beroun7201:28:160,00
86M50339661Pellegatta Francogs csi morbegno5401:28:220,00
48M353401364Rygielski MarcinTS Corsa Toruň7301:28:300,00
87M50341629Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:28:320,00
81M45342889Hruška MilanSportovní spolek Radost5901:28:360,00
88M50343617Krofta JiříLiga 100 Praha5501:28:450,00
66M403441016Halbrštat PetrTK Znojmo6701:29:200,00
89M50345697Pokorný Vlastislavbez členství5601:29:330,00
15W403461092Kowalska EwaGovena Toruń6501:29:470,00
20W45347825Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:29:540,00
90M50348702Abulevicz AndrejHasičský klub5801:29:550,00
16W403491004Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:30:210,00
91M50350682Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:30:210,00
16W50351711Pecháčková HanaVS Tábor5701:30:550,00
92M50352714Mocchi FabioValle Brembana5501:30:550,00
17W403531081Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:31:380,00
82M45354848Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:31:430,00
49M353551314Havlíček MichalACES Team K.Vary7101:31:540,00
67M403561043Janovský Zdeněkžádný6501:32:430,00
93M50357623Nedvěd PavelŠK Kladno5801:32:470,00
17W50358635Gorbunov WaltraudTV Geiselhöring5801:32:580,00
94M50359669Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:33:180,00
95M50360718Prokůpek LuďekAO Doksy5501:33:210,00
96M50361613Krzeminski MarekGB Grupa Wrocławskie Krasnale5401:33:440,00
97M50362633Scheidl GeraldULC Horn5401:33:500,00
98M50363653Freytag Karl-HeinzLG Brandenkopf5601:33:570,00
18W50364622Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:34:070,00
14W353651324Kubečková RadkaMaratonstav Úpice6901:34:090,00
68M403661077Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6501:34:100,00
83M45367851Carganico Antoniogs csi morbegno5801:34:160,00
21W45368859Knox LindseyTeviotdale Harriers5901:35:460,00
99M50369652Cortinovis MicheleATLETICA PARATICO5301:36:350,00
22W45370820Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:36:390,00
100M50371673Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:36:520,00
84M45372909Zejman JosefNovis TK Praha6101:37:210,00
23W45373867Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:37:350,00
101M50374672Schoen WolfgangTSG Schnaitheim5601:37:440,00
85M45375804Šnýdr ZábojAK Šternberk6101:37:580,00
19W50376733Walczak LidiaMaraton Leszno5401:39:220,00
24W45377918Gwiazdon KatarzynaTechnik Komorno5901:39:410,00
25W45378903Homar Macuh IrenaSLO team5901:40:130,00
20W50379691Spišková ValériaHandlová5401:40:520,00
18W403801078Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6701:41:550,00
21W50381655Aherne Kathleenimra5401:44:420,00
22W50382679Procházková IrenaTJ Háje5701:46:480,00
102M50383650Haśkiewicz StanislawKS DIAMENT Jastrzębie5501:47:580,00
86M45384863Šulc JiříChřibská6201:48:220,00
103M50385688Kálazy JozefAMK Nové Zámky5701:50:190,00
26W45386846Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:53:340,00
104M50387692Carrera PedroVenezuela5601:54:210,00
27W45388919Chyłek JolantaSzkoła Tańca ORIAN-SHOW6101:55:250,00
105M50389725Puchacz AndrzejWKB Piast Wroclaw5601:58:330,00
19W403901033Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:00:460,00
15W353911313Havlíčková RadkaACES Team K.Vary7102:01:060,00
28W45392915Friebelová EvaMaratonstav Úpice6202:02:060,00
23W50393619Pláničková EvaAtletika Tábor5402:14:150,00
20W403941068Chmelíčková VěraLipník6402:25:240,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč