Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CKP cena Nasavrk České podnikatelské pojišťovny

1.4.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: CKP cena Nasavrk České podnikatelské pojišťovny
  • datum konání: 1.4.2001
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu CKP cena Nasavrk České podnikatelské pojišťovny

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ariga StephenPuma international7300:44:49-
2MA22Ezayedi Ali M.Puma ČR7800:45:36-
3MA33Przybyla KrzystofPOL6900:45:37-
4MA411Tschotov IvanBulharsko6600:46:08-
5MA54Glinka WaldemarPolsko6800:46:32-
6MA6231Juhász AndrásMaďarsko7600:46:34-
7MA714Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:46:37-
8MA810Danilov AndrejUkrajina6300:46:49-
9MA99Babjak OrestJM Demolex Bardejov6800:46:53-
10MA1015Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:46:58-
11MA1213Bláha JanTJ Sokol České Budějovice7100:48:08-
12MA138Dziuba BogdanJM Demolex Bardejov7400:48:14-
13MA1416Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:48:36-
14MA1519Hajzler JiříAHA Vyškov6300:48:51-
15MA17257Kratochvíl MilošÚstí nad Orlicí7500:49:06-
16MA19245Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:49:20-
17MA2154Nožička PetrARC Brno7600:49:29-
18MA2234Holický MilanAFK Pardubice6500:49:42-
19MA2317Ostoroczky FerencMaďarsko7100:49:58-
20MA2432Fikes MetodějAC Kablo Kladno6700:50:09-
21MA2520Sumerling ŠtefanŠK P. HRITZ7100:50:34-
22MA2775Vodehnal JanLabe Tri Club Hradec Králové7300:50:49-
23MA3037Jansa Jiří Liga 2000 Písek6600:51:06-
24MA3267Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:51:37-
25MA3446Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:52:13-
26MA3630Erbs DušanAC Pardubice7900:52:19-
26MA3656Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:52:19-
28MA3924Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:52:27-
29MA4160Raboch IvanLOKO Beroun6600:53:01-
30MA4349Musil JiříMK Hlinsko7200:53:09-
31MA45258Buchvaldek MarekSokol Jitex Písek7100:53:14-
32MA4657Petr TomášDIANA Praha7100:53:18-
33MA4966Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:53:27-
34MA5133Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:29-
35MA5350Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:54:08-
36MA5458Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:54:19-
37MA5621Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:54:57-
38MA5768Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:55:08-
39MA58256Kratochvíl MartinČáslav7000:55:11-
40MA6372Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:56:07-
41MA65284Ander DavidSK Chotěboř8200:56:31-
42MA67282Vábr Jiří Praha 87100:56:44-
43MA7043Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:56:52-
44MA77261Voborník PetrOBSK Chotěboř6600:57:59-
45MA78234Winder DavidAnglie6300:58:02-
46MA8164Straka KamilAK Dačice6900:58:12-
47MA8241Krutílek MarekTT Pardubice6500:58:15-
48MA85250Pavel TomášCyklomax Hradec Králové7600:58:27-
49MA8755Ostrenka BorisSR - Nové Město n. Váhom7400:58:40-
50MA88286Nikl JaroslavAFK Chrudim7700:58:45-
51MA9131Ferych ZdeněkChotěboř7700:59:02-
52MA9269Šlajs TomášKOB Choceň8300:59:04-
53MA9335Indra JaroslavDatalusk Jihlava7300:59:12-
54MA9462Roba TomášDIANA Praha7400:59:15-
55MA9573Švadlena PavelKOB Choceň7500:59:16-
56MA97229Bohdal JaroslavSOČR7600:59:38-
57MA10038Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:59:44-
58MA102274Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:59:55-
59MA10763Smola JanKRB Chrudim6701:00:23-
60MA10871Štefek JaroslavCS Maraton Team6201:00:28-
61MA10948Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6401:00:30-
62MA11070Šourek KarelPECHY TEAM COBRA6501:00:31-
63MA11151Nosek RobertSazex Pečky6901:00:39-
64MA11674Vašíček MartinSKI Radvanice7101:02:23-
65MA11944Maier LukášSKP Jeseník7801:02:31-
66MA123254Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7901:02:56-
67MA13065Straka PavelTT Vaněk Jindřichův Hradec6701:03:27-
68MA133275Kamenický FrantišekHoral Škrovád7501:04:16-
69MA13647Mocek TomášAC Pardubice7901:04:29-
70MA140243Stoklásek PetrSokol Stonařov7101:04:40-
71MA14242Krutílek MiroslavTT Pardubice7601:04:46-
72MA147281Tomšů PetrMlýn Janderov6401:05:11-
73MA15253Novotný RadekXXX6901:05:49-
74MA159263Horký PetrOBSK Chotěboř7001:06:29-
75MA16052Novotný JiříAtletika Chotěboř6601:06:30-
76MA164232David PavelSmiřice7201:07:13-
77MA170242Peltan LubomírSokol Stonařov7001:07:39-
78MA17525Čejka BořivojMTB Klub Sokol Chrudim8001:08:04-
79MA178271Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:08:13-
80MA180246Hudec MilanHlinsko6401:08:23-
81MA18629Drahný MartinXXX8301:08:57-
82MA188291Schaffer JanMlýn Janderov6201:09:03-
83MA189277Jirásko LubomírSrch7101:09:12-
84MA19178Žanda JanSK Chotěboř6701:09:15-
85MA195244Soukup MartinSokol Stonařov6801:09:35-
86MA20040Košťálek OtakarŠK MARHLA Praha7101:10:50-
87MA20227Čubík LuděkAC Čáslav6201:10:54-
88MA20545Maier RichardMTB Kutná Hora7301:11:41-
89MA227233David VáclavSmiřice7401:14:36-
90MA228278Jirásko DušanSrch7301:15:01-
91MA23322Beer DanielAC Spartak Slatiňany8601:15:34-
92MA23428Dočkal PetrXXX7001:16:14-
93MA241280Pešek RadekČHJ Krásné6801:19:09-
94MA243287Kunl JanPardubice7501:19:39-
95MA24626Čepek RomanXXX7601:19:54-
96MA250249Procházka JanSezam Chrudim7301:21:05-
97MA25277Vojta PavelXXX7201:21:31-
98MA25536Janovský JiříTJ Třemošnice6701:22:11-
99MA259295Bureš DavidHasiči Bošov7701:31:36-
100MA262273Fischer PetrMiřetice8401:35:33-
Muži B (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1179Klimeš PetrDukla Praha5800:47:34-
2MB16230Marko GrygoryMaďarsko6000:49:00-
3MB18142Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:49:08-
4MB20251Petroňuk ViktorTJ ČZV Praha 00:49:24-
5MB2681Čivrný JiříSlovan Liberec5300:50:40-
6MB2895Horák PavelAHA Vyškov6100:50:55-
7MB2983Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:50:59-
8MB31135Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:29-
9MB35128Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:18-
10MB3882Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:52:23-
11MB42126Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:53:06-
12MB4789Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:53:22-
13MB5091Filip LubošAC Choceň5900:53:28-
14MB51100Kašpárek PavelIronman Sudoměř team6100:53:29-
15MB61108Lomoz JanCKP Chrudim6000:56:03-
16MB64102Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:56:20-
17MB66118Paleček BohumilPrůhonice5700:56:41-
18MB67279Toman JiříHZS Hradec Králové6100:56:44-
19MB72131Šlajs TomášMontan Choceň 00:57:06-
20MB73124Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:57:07-
21MB74122Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5600:57:08-
22MB7696Jašarov ZdeněkPolicie České Budějovice5700:57:51-
23MB8386Benda OldřichHrubšice6100:58:17-
24MB84106Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:58:25-
25MB9093Hejl JanAC Šumperk5300:58:53-
26MB101137Weiss MichalAC Praha 18905900:59:47-
27MB102290Schaffer PetrMlýn Janderov6000:59:55-
28MB104129Ševčík Luděk Liga 2000 Havlíčkův Brod5901:00:02-
29MB105138Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:00:08-
30MB106133Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5701:00:21-
31MB115111Matějka MilanAC Turnov5601:01:59-
32MB11788Bureš JindřichKRB Čáslav5701:02:24-
33MB118120Peška LuděkKenast Pečky6101:02:27-
34MB120130Šimurda ZdeněkAtletický oddíl Dačice5601:02:35-
35MB122140Zitko JiříKRB Chrudim5401:02:49-
36MB12494Hnát JozefSK Městec Králové5701:03:03-
37MB125252Jakoubek ArnoštAC Turnov5201:03:09-
38MB12884Alexa JiříKRB Chrudim5301:03:16-
39MB129285Strnad PavelAC Pardubice5701:03:18-
40MB13197Jirák JiříBK Pardubice5501:03:47-
41MB132139Zajíc JanKRB Chrudim5301:04:08-
42MB135127Straka SamuelSKB Nový Vestec5801:04:25-
43MB146136Vodička JiříSokol Maleč5301:05:05-
44MB155107Kunc JosefLRS Vyškov6001:05:55-
45MB16187Zdeněk BílýMK Pardubice5901:06:32-
46MB16885Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:07:33-
46MB168117Osladil MiroslavIRICO Olomouc5201:07:33-
48MB177105Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:08:12-
49MB181113Milt JiříXXX5401:08:29-
50MB184101Kofroň StanislavAO Dačice5201:08:48-
51MB192270Drozd JiříSeverka Pardubice5701:09:23-
51MB192119Páriš AttilaKRB Chrudim6001:09:23-
53MB196104Krejsa VáclavBering Praha5201:10:14-
54MB201114Novotný FrantišekSloupnice5601:10:51-
55MB20399Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:11:16-
56MB206112Mejzlík PetrTJ JE Dukovany5901:11:42-
57MB219141Žemlička VladimírSokol Nasavrky5301:13:00-
58MB230103Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:15:22-
59MB23292Hanč JaroslavTJ Rudník5701:15:27-
60MB235134Šuler VáclavTJ Centropen Dačice5401:16:30-
61MB236255Petržílek ZdeněkSlatiňany5501:16:53-
62MB244294Sobotka BohuslavSolol Kolín 01:19:42-
63MB253265Albrecht VáclavSK ČNB5901:21:50-
64MB254236Žežula RadekLRS Vyškov6001:22:10-
65MB25898Kasal KarelTJ Liga 100 Praha5701:29:16-
66MB260123Polenský JosefAC Čáslav5701:31:53-
Muži C (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC48176Stolařík JosefACOH Praha5100:53:25-
2MC55253Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:54:53-
3MC59146Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:55:18-
4MC60267Varchola MilanCuprum Povrly5100:56:00-
5MC69235Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:56:50-
6MC71183Zeman JiříLOKO Beroun5000:57:04-
7MC75180Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:57:13-
8MC79177Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:58:08-
9MC80152Gregor JaroslavAC OH Praha5100:58:10-
10MC86167Novotný JosefTransporta Chrudim4800:58:32-
11MC89168Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:58:47-
12MC96160Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:59:25-
13MC98237Hejtmánek JanSlavoj Břevnov5100:59:40-
14MC99156Ján JanRC Vlašim5100:59:42-
15MC113162Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4601:00:45-
16MC126185Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4601:03:11-
17MC127283Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:03:14-
18MC134184Zeman PavelKRB Chrudim4301:04:17-
19MC136248Málek JaroslavChotěboř4601:04:29-
19MC136288Bříza VladimírChrudim5101:04:29-
21MC139171Rod VladimírSIPOSAN Ostrava4401:04:37-
22MC141164Linhart MilošAC Náchod4401:04:43-
23MC143154Horáček KarelBK Pardubice4701:04:48-
24MC145153Havlis VáclavHZS Jindřichův Hradec4901:04:58-
25MC148143Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:05:21-
26MC149181Vosyka LadislavSB Světlá nad Sázavou5001:05:35-
27MC150148Čapský FrantišekPardubice4901:05:40-
28MC151276Pochobradský PavelNová Včelnice4601:05:44-
29MC153175Sadílek VáclavTJ Kulina5001:05:52-
30MC154145Biško MiroslavAVC Praha4401:05:53-
31MC157241Stoklásek FrantišekSokol Stonařov4601:05:57-
32MC162260Kůtek VladimírSOKOL Luže5001:06:36-
33MC165172Rosúlek JosefAtletik Nymburk 01:07:16-
34MC167174Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:07:28-
35MC171165Navara PetrTatra Kopřivnice4501:07:46-
36MC172240Čížek FrantišekHavlíčkův Brod4201:07:50-
37MC173155Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:07:53-
38MC176147Cipl FrantišekBON BON Praha5101:08:05-
39MC183169Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4601:08:44-
40MC185292Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:08:55-
41MC187289Kulich JaroslavPardubice4801:09:02-
42MC197150Dobiáš LudvíkPoděbrady4601:10:32-
43MC204157Janoušek VladimírFS Praha4901:11:29-
44MC207272Fischer PavelSpartak Přerov4901:11:47-
45MC208149Černý MilanAC Choceň4801:12:07-
46MC209161Krumer MiroslavOstrov4901:12:13-
47MC211166Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:12:23-
48MC214144Balda JiříTT Pardubice4701:12:34-
49MC217293Horák JaroslavLiboměřice4801:12:54-
50MC224247Doleček FrantišekSokol Stará Boleslav4301:14:21-
51MC238262Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:17:14-
52MC240178Tuček JosefPardubice4401:17:56-
53MC242151Erazim JanLiga 100 Praha4601:19:35-
54MC245259Solnička PetrNAB Včelákov4901:19:48-
55MC248158Kašpar MilošOSTACOLOR Pardubice4401:20:17-
Muži D (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD114195Merunka JanASK MK Kladno4001:01:14-
2MD155264Bielčík JindřichLichkov 01:05:55-
3MD158199Řápek Vladimír AVC Praha3801:06:16-
4MD174266Louda MilošSokol Loučeň4101:07:58-
5MD182203Vorel MilanSlatiňany4001:08:34-
6MD194192Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:09:26-
7MD199200Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:46-
8MD210193Kousal OldřichSK Přerov3801:12:15-
9MD213189Doležal StanislavBK Pardubice3801:12:31-
10MD215198Reitinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3701:12:37-
11MD218194Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:12:58-
12MD221190Gamán JaroslavAVANTI Havířov 01:13:07-
13MD223268Stuchlík KarelBK Kravaře3701:13:51-
14MD225188Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:14:30-
15MD229196Nypl JaroslavStará Paka4101:15:10-
16MD237202Trčka JosefSokol Opava3501:17:03-
17MD249187Brandýs VlastimilTJ LRS Vyškov4101:20:35-
18MD251197Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3601:21:17-
19MD256238Hájek KarelLes3901:24:18-
20MD263201Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3301:35:44-
21MD264191Hnízdil LadislavMaraton Klub Kladno3502:07:14-
Muži E (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME216205Leheček AntonínAVC Praha3101:12:42-
2ME257204Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:24:33-
3ME261206Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:32:38-
Ženy A (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33207Bak JustynaPolsko7400:51:49-
2ZA40209Drajzajtlová PetraAK Milo Olomouc-PUMA ČR 7300:52:32-
3ZA44208Klimešová JanaVSK Praha7000:53:11-
4ZA61210Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:56:03-
5ZA121211Olejárová SilviaŠK P. HRITZ8101:02:37-
6ZA179216Škodová PetraKOB Choceň8301:08:15-
7ZA212213Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:12:26-
8ZA226218Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7701:14:33-
9ZA231215Holcová MartinaINEX7801:15:23-
10ZA246214Beranová PetraSpartak Slatiňany8101:19:54-
Ženy B (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB112220Hanáková MiroslavaACP Olymp Brno6601:00:44-
2ZB144222Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:04:55-
3ZB163224Kubrová DagmarLabe Tri Club Hradec Králové6301:06:39-
4ZB166225Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:07:26-
5ZB189227Topolová JanaAC Čáslav5601:09:12-
6ZB198269Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6401:10:39-
7ZB220228Vacková HanaSK Hronov5601:13:03-
8ZB222221Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:40-
9ZB239223Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:17:55-
Lidový běh (trať 1,800 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 14,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ariga StephenPuma international7300:44:49-
2MA22Ezayedi Ali M.Puma ČR7800:45:36-
3MA33Przybyla KrzystofPOL6900:45:37-
4MA411Tschotov IvanBulharsko6600:46:08-
5MA54Glinka WaldemarPolsko6800:46:32-
6MA6231Juhász AndrásMaďarsko7600:46:34-
7MA714Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:46:37-
8MA810Danilov AndrejUkrajina6300:46:49-
9MA99Babjak OrestJM Demolex Bardejov6800:46:53-
10MA1015Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:46:58-
1MB1179Klimeš PetrDukla Praha5800:47:34-
11MA1213Bláha JanTJ Sokol České Budějovice7100:48:08-
12MA138Dziuba BogdanJM Demolex Bardejov7400:48:14-
13MA1416Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:48:36-
14MA1519Hajzler JiříAHA Vyškov6300:48:51-
2MB16230Marko GrygoryMaďarsko6000:49:00-
15MA17257Kratochvíl MilošÚstí nad Orlicí7500:49:06-
3MB18142Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:49:08-
16MA19245Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:49:20-
4MB20251Petroňuk ViktorTJ ČZV Praha 00:49:24-
17MA2154Nožička PetrARC Brno7600:49:29-
18MA2234Holický MilanAFK Pardubice6500:49:42-
19MA2317Ostoroczky FerencMaďarsko7100:49:58-
20MA2432Fikes MetodějAC Kablo Kladno6700:50:09-
21MA2520Sumerling ŠtefanŠK P. HRITZ7100:50:34-
5MB2681Čivrný JiříSlovan Liberec5300:50:40-
22MA2775Vodehnal JanLabe Tri Club Hradec Králové7300:50:49-
6MB2895Horák PavelAHA Vyškov6100:50:55-
7MB2983Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:50:59-
23MA3037Jansa Jiří Liga 2000 Písek6600:51:06-
8MB31135Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:29-
24MA3267Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:51:37-
1ZA33207Bak JustynaPolsko7400:51:49-
25MA3446Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:52:13-
9MB35128Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:18-
26MA3656Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:52:19-
26MA3630Erbs DušanAC Pardubice7900:52:19-
10MB3882Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:52:23-
28MA3924Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:52:27-
2ZA40209Drajzajtlová PetraAK Milo Olomouc-PUMA ČR 7300:52:32-
29MA4160Raboch IvanLOKO Beroun6600:53:01-
11MB42126Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:53:06-
30MA4349Musil JiříMK Hlinsko7200:53:09-
3ZA44208Klimešová JanaVSK Praha7000:53:11-
31MA45258Buchvaldek MarekSokol Jitex Písek7100:53:14-
32MA4657Petr TomášDIANA Praha7100:53:18-
12MB4789Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:53:22-
1MC48176Stolařík JosefACOH Praha5100:53:25-
33MA4966Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:53:27-
13MB5091Filip LubošAC Choceň5900:53:28-
14MB51100Kašpárek PavelIronman Sudoměř team6100:53:29-
34MA5133Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:29-
35MA5350Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:54:08-
36MA5458Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:54:19-
2MC55253Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:54:53-
37MA5621Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:54:57-
38MA5768Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:55:08-
39MA58256Kratochvíl MartinČáslav7000:55:11-
3MC59146Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:55:18-
4MC60267Varchola MilanCuprum Povrly5100:56:00-
4ZA61210Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:56:03-
15MB61108Lomoz JanCKP Chrudim6000:56:03-
40MA6372Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:56:07-
16MB64102Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:56:20-
41MA65284Ander DavidSK Chotěboř8200:56:31-
17MB66118Paleček BohumilPrůhonice5700:56:41-
42MA67282Vábr Jiří Praha 87100:56:44-
18MB67279Toman JiříHZS Hradec Králové6100:56:44-
5MC69235Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:56:50-
43MA7043Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:56:52-
6MC71183Zeman JiříLOKO Beroun5000:57:04-
19MB72131Šlajs TomášMontan Choceň 00:57:06-
20MB73124Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:57:07-
21MB74122Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5600:57:08-
7MC75180Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:57:13-
22MB7696Jašarov ZdeněkPolicie České Budějovice5700:57:51-
44MA77261Voborník PetrOBSK Chotěboř6600:57:59-
45MA78234Winder DavidAnglie6300:58:02-
8MC79177Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:58:08-
9MC80152Gregor JaroslavAC OH Praha5100:58:10-
46MA8164Straka KamilAK Dačice6900:58:12-
47MA8241Krutílek MarekTT Pardubice6500:58:15-
23MB8386Benda OldřichHrubšice6100:58:17-
24MB84106Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:58:25-
48MA85250Pavel TomášCyklomax Hradec Králové7600:58:27-
10MC86167Novotný JosefTransporta Chrudim4800:58:32-
49MA8755Ostrenka BorisSR - Nové Město n. Váhom7400:58:40-
50MA88286Nikl JaroslavAFK Chrudim7700:58:45-
11MC89168Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:58:47-
25MB9093Hejl JanAC Šumperk5300:58:53-
51MA9131Ferych ZdeněkChotěboř7700:59:02-
52MA9269Šlajs TomášKOB Choceň8300:59:04-
53MA9335Indra JaroslavDatalusk Jihlava7300:59:12-
54MA9462Roba TomášDIANA Praha7400:59:15-
55MA9573Švadlena PavelKOB Choceň7500:59:16-
12MC96160Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:59:25-
56MA97229Bohdal JaroslavSOČR7600:59:38-
13MC98237Hejtmánek JanSlavoj Břevnov5100:59:40-
14MC99156Ján JanRC Vlašim5100:59:42-
57MA10038Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:59:44-
26MB101137Weiss MichalAC Praha 18905900:59:47-
27MB102290Schaffer PetrMlýn Janderov6000:59:55-
58MA102274Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:59:55-
28MB104129Ševčík Luděk Liga 2000 Havlíčkův Brod5901:00:02-
29MB105138Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:00:08-
30MB106133Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5701:00:21-
59MA10763Smola JanKRB Chrudim6701:00:23-
60MA10871Štefek JaroslavCS Maraton Team6201:00:28-
61MA10948Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6401:00:30-
62MA11070Šourek KarelPECHY TEAM COBRA6501:00:31-
63MA11151Nosek RobertSazex Pečky6901:00:39-
1ZB112220Hanáková MiroslavaACP Olymp Brno6601:00:44-
15MC113162Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4601:00:45-
1MD114195Merunka JanASK MK Kladno4001:01:14-
31MB115111Matějka MilanAC Turnov5601:01:59-
64MA11674Vašíček MartinSKI Radvanice7101:02:23-
32MB11788Bureš JindřichKRB Čáslav5701:02:24-
33MB118120Peška LuděkKenast Pečky6101:02:27-
65MA11944Maier LukášSKP Jeseník7801:02:31-
34MB120130Šimurda ZdeněkAtletický oddíl Dačice5601:02:35-
5ZA121211Olejárová SilviaŠK P. HRITZ8101:02:37-
35MB122140Zitko JiříKRB Chrudim5401:02:49-
66MA123254Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7901:02:56-
36MB12494Hnát JozefSK Městec Králové5701:03:03-
37MB125252Jakoubek ArnoštAC Turnov5201:03:09-
16MC126185Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4601:03:11-
17MC127283Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:03:14-
38MB12884Alexa JiříKRB Chrudim5301:03:16-
39MB129285Strnad PavelAC Pardubice5701:03:18-
67MA13065Straka PavelTT Vaněk Jindřichův Hradec6701:03:27-
40MB13197Jirák JiříBK Pardubice5501:03:47-
41MB132139Zajíc JanKRB Chrudim5301:04:08-
68MA133275Kamenický FrantišekHoral Škrovád7501:04:16-
18MC134184Zeman PavelKRB Chrudim4301:04:17-
42MB135127Straka SamuelSKB Nový Vestec5801:04:25-
19MC136248Málek JaroslavChotěboř4601:04:29-
69MA13647Mocek TomášAC Pardubice7901:04:29-
19MC136288Bříza VladimírChrudim5101:04:29-
21MC139171Rod VladimírSIPOSAN Ostrava4401:04:37-
70MA140243Stoklásek PetrSokol Stonařov7101:04:40-
22MC141164Linhart MilošAC Náchod4401:04:43-
71MA14242Krutílek MiroslavTT Pardubice7601:04:46-
23MC143154Horáček KarelBK Pardubice4701:04:48-
2ZB144222Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:04:55-
24MC145153Havlis VáclavHZS Jindřichův Hradec4901:04:58-
43MB146136Vodička JiříSokol Maleč5301:05:05-
72MA147281Tomšů PetrMlýn Janderov6401:05:11-
25MC148143Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:05:21-
26MC149181Vosyka LadislavSB Světlá nad Sázavou5001:05:35-
27MC150148Čapský FrantišekPardubice4901:05:40-
28MC151276Pochobradský PavelNová Včelnice4601:05:44-
73MA15253Novotný RadekXXX6901:05:49-
29MC153175Sadílek VáclavTJ Kulina5001:05:52-
30MC154145Biško MiroslavAVC Praha4401:05:53-
2MD155264Bielčík JindřichLichkov 01:05:55-
44MB155107Kunc JosefLRS Vyškov6001:05:55-
31MC157241Stoklásek FrantišekSokol Stonařov4601:05:57-
3MD158199Řápek Vladimír AVC Praha3801:06:16-
74MA159263Horký PetrOBSK Chotěboř7001:06:29-
75MA16052Novotný JiříAtletika Chotěboř6601:06:30-
45MB16187Zdeněk BílýMK Pardubice5901:06:32-
32MC162260Kůtek VladimírSOKOL Luže5001:06:36-
3ZB163224Kubrová DagmarLabe Tri Club Hradec Králové6301:06:39-
76MA164232David PavelSmiřice7201:07:13-
33MC165172Rosúlek JosefAtletik Nymburk 01:07:16-
4ZB166225Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:07:26-
34MC167174Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:07:28-
46MB16885Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:07:33-
46MB168117Osladil MiroslavIRICO Olomouc5201:07:33-
77MA170242Peltan LubomírSokol Stonařov7001:07:39-
35MC171165Navara PetrTatra Kopřivnice4501:07:46-
36MC172240Čížek FrantišekHavlíčkův Brod4201:07:50-
37MC173155Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:07:53-
4MD174266Louda MilošSokol Loučeň4101:07:58-
78MA17525Čejka BořivojMTB Klub Sokol Chrudim8001:08:04-
38MC176147Cipl FrantišekBON BON Praha5101:08:05-
48MB177105Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:08:12-
79MA178271Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:08:13-
6ZA179216Škodová PetraKOB Choceň8301:08:15-
80MA180246Hudec MilanHlinsko6401:08:23-
49MB181113Milt JiříXXX5401:08:29-
5MD182203Vorel MilanSlatiňany4001:08:34-
39MC183169Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4601:08:44-
50MB184101Kofroň StanislavAO Dačice5201:08:48-
40MC185292Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:08:55-
81MA18629Drahný MartinXXX8301:08:57-
41MC187289Kulich JaroslavPardubice4801:09:02-
82MA188291Schaffer JanMlýn Janderov6201:09:03-
5ZB189227Topolová JanaAC Čáslav5601:09:12-
83MA189277Jirásko LubomírSrch7101:09:12-
84MA19178Žanda JanSK Chotěboř6701:09:15-
51MB192119Páriš AttilaKRB Chrudim6001:09:23-
51MB192270Drozd JiříSeverka Pardubice5701:09:23-
6MD194192Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:09:26-
85MA195244Soukup MartinSokol Stonařov6801:09:35-
53MB196104Krejsa VáclavBering Praha5201:10:14-
42MC197150Dobiáš LudvíkPoděbrady4601:10:32-
6ZB198269Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6401:10:39-
7MD199200Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:46-
86MA20040Košťálek OtakarŠK MARHLA Praha7101:10:50-
54MB201114Novotný FrantišekSloupnice5601:10:51-
87MA20227Čubík LuděkAC Čáslav6201:10:54-
55MB20399Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:11:16-
43MC204157Janoušek VladimírFS Praha4901:11:29-
88MA20545Maier RichardMTB Kutná Hora7301:11:41-
56MB206112Mejzlík PetrTJ JE Dukovany5901:11:42-
44MC207272Fischer PavelSpartak Přerov4901:11:47-
45MC208149Černý MilanAC Choceň4801:12:07-
46MC209161Krumer MiroslavOstrov4901:12:13-
8MD210193Kousal OldřichSK Přerov3801:12:15-
47MC211166Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:12:23-
7ZA212213Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:12:26-
9MD213189Doležal StanislavBK Pardubice3801:12:31-
48MC214144Balda JiříTT Pardubice4701:12:34-
10MD215198Reitinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3701:12:37-
1ME216205Leheček AntonínAVC Praha3101:12:42-
49MC217293Horák JaroslavLiboměřice4801:12:54-
11MD218194Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:12:58-
57MB219141Žemlička VladimírSokol Nasavrky5301:13:00-
7ZB220228Vacková HanaSK Hronov5601:13:03-
12MD221190Gamán JaroslavAVANTI Havířov 01:13:07-
8ZB222221Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:40-
13MD223268Stuchlík KarelBK Kravaře3701:13:51-
50MC224247Doleček FrantišekSokol Stará Boleslav4301:14:21-
14MD225188Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:14:30-
8ZA226218Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7701:14:33-
89MA227233David VáclavSmiřice7401:14:36-
90MA228278Jirásko DušanSrch7301:15:01-
15MD229196Nypl JaroslavStará Paka4101:15:10-
58MB230103Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:15:22-
9ZA231215Holcová MartinaINEX7801:15:23-
59MB23292Hanč JaroslavTJ Rudník5701:15:27-
91MA23322Beer DanielAC Spartak Slatiňany8601:15:34-
92MA23428Dočkal PetrXXX7001:16:14-
60MB235134Šuler VáclavTJ Centropen Dačice5401:16:30-
61MB236255Petržílek ZdeněkSlatiňany5501:16:53-
16MD237202Trčka JosefSokol Opava3501:17:03-
51MC238262Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:17:14-
9ZB239223Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:17:55-
52MC240178Tuček JosefPardubice4401:17:56-
93MA241280Pešek RadekČHJ Krásné6801:19:09-
53MC242151Erazim JanLiga 100 Praha4601:19:35-
94MA243287Kunl JanPardubice7501:19:39-
62MB244294Sobotka BohuslavSolol Kolín 01:19:42-
54MC245259Solnička PetrNAB Včelákov4901:19:48-
10ZA246214Beranová PetraSpartak Slatiňany8101:19:54-
95MA24626Čepek RomanXXX7601:19:54-
55MC248158Kašpar MilošOSTACOLOR Pardubice4401:20:17-
17MD249187Brandýs VlastimilTJ LRS Vyškov4101:20:35-
96MA250249Procházka JanSezam Chrudim7301:21:05-
18MD251197Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3601:21:17-
97MA25277Vojta PavelXXX7201:21:31-
63MB253265Albrecht VáclavSK ČNB5901:21:50-
64MB254236Žežula RadekLRS Vyškov6001:22:10-
98MA25536Janovský JiříTJ Třemošnice6701:22:11-
19MD256238Hájek KarelLes3901:24:18-
2ME257204Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:24:33-
65MB25898Kasal KarelTJ Liga 100 Praha5701:29:16-
99MA259295Bureš DavidHasiči Bošov7701:31:36-
66MB260123Polenský JosefAC Čáslav5701:31:53-
3ME261206Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:32:38-
100MA262273Fischer PetrMiřetice8401:35:33-
20MD263201Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3301:35:44-
21MD264191Hnízdil LadislavMaraton Klub Kladno3502:07:14-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód