Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MČR v krosu, Temelín

20.3.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: MČR v krosu, Temelín
  • datum konání: 20.3.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Čtyři Dvory České Budějovice

Sociální sítě

Místo konání

Temelín.
(start závodu je v areálu informačního střediska Jaderné elektrárny Temelín)
11:00 - 15:00 hodin

Přihlášky

Podávají atletické oddíly na webové stránce ČAS, a to od středy 10. do úterý 16. března 2010, uzávěrka přihlášek je v úterý 16. března 2010 ve 24.00 hodin.

Závodní kancelář

Bude otevřena v pátek 19. března 2010 od 16.00 do 18.00 hodin a v sobotu 20. března 2010 od 09.00 hodin v areálu informačního střediska Jaderné elektrárny Temelín, prezentace závodníků a závodnic bude ukončena v sobotu 20. března 2010, a to vždy jednu hodinu před startem příslušné kategorie.

Popis tratě

Tratě jsou vedeny zvlněným travnatým a písčitým terénem.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

zobrazit další fotogalerie (celkem 12)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM12Beshirová CarmenSK Zdice9800:05:25-
2ŽM23Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:34-
3ŽM34Kolajová NatálieAK Kyjov9700:05:37-
4ŽM45Kovářiková KláraAK Škoda Plzeň9700:05:38-
5ŽM56Janušková SáraSKP Union Cheb9700:05:51-
6ŽM67Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:53-
7ŽM78Hluchá VendulaSokol Opava9700:05:55-
8ŽM89Slavíková JanaAC Čáslav9700:05:56-
9ŽM910Šafránková JohankaLoko Beroun9700:05:57-
10ŽM1011Pribičinová BarboraTriatlet Karlovy Vary9800:06:03-
11ŽM1112Zikešová EliškaSKP České Budějovice9800:06:07-
12ŽM1213Palkovičová PetraSokol Opava9700:06:08-
13ŽM1314Kůtová ZuzanaAtletika Katovice9700:06:08-
14ŽM1415Šambergerová BarboraPSK Olymp Praha9700:06:09-
15ŽM1516Benčová HelenaSlezan F-M9800:06:11-
16ŽM1617Pišteková EvaSlezan F-M9800:06:19-
17ŽM1718Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:06:23-
18ŽM1819Strnadová KarolínaAHA Vyškov9800:06:24-
19ŽM1920Novotná MarkétaAK Šternberk9800:06:24-
20ŽM2021Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:06:26-
21ŽM2122Nečasová PavlínaTJ Znojmo9700:06:27-
22ŽM2223Desenská NikolaSKP Union Cheb9700:06:28-
23ŽM2324Skálová EliškaSokol Opava9700:06:29-
24ŽM2425Civínová AdélaAK Most9800:06:30-
25ŽM2526Kašová MichaelaAtletika Písek9700:06:32-
26ŽM2627Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:06:34-
27ŽM2728Houdková DenisaAtletika Katovice9800:06:36-
28ŽM2829Vačkářová VendulaAtletika Katovice9700:06:37-
29ŽM2930Sásová KatrinAK Šternberk9800:06:38-
30ŽM3031Voleská KláraAC Vysoké Mýto9800:06:39-
31ŽM3132Sivila ShannonTJ Znojmo9700:06:40-
32ŽM3233Lhotáková SimonaLoko Beroun9800:06:41-
33ŽM3334Sieglová AnnaSŠK Újezd nad Lesy9800:07:07-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM135Sasínek PatrikAK Hodonín9700:06:26-
2MM336Němeček ŠtěpánSokol SG Plzeň9700:06:37-
3MM437Činčila DavidSK Chotěboř9800:06:43-
4MM538Lukáš MarekSokol Hradec Králové9700:06:45-
5MM639Mervart MarekSokol Hradec Králové9700:06:46-
6MM740Svěchota LukášSpartak Praha 49700:06:47-
7MM941Ingeduld JiříSokol České Budějovic9700:06:52-
8MM1142Tomáš PetrSKP České Budějovice9800:06:55-
9MM1243Karabec VáclavSKP Union Cheb9700:06:56-
10MM1444Růžička AdamSokol Hradec Králové9700:06:59-
11MM1745Novotný JanSokol Hradec Králové9700:07:01-
12MM1846Erben JakubSŠK Újezd nad Lesy9800:07:02-
13MM2047Habrda FilipSokol České Budějovic9700:07:06-
14MM2248Klein ArnoštSokol Opava9700:07:10-
15MM2449Rudovský MatějLoko Beroun9800:07:12-
16MM2550Činčila ŠimonSK Chotěboř9800:07:14-
17MM2651Osolsobě JanAHA Vyškov9800:07:16-
18MM2852Štěpánek MartinSokol Hradec Králové9700:07:17-
19MM2953Houška LukášLoko Beroun9700:07:22-
20MM3054Siegl PavelSŠK Újezd nad Lesy9800:07:23-
21MM3255Sýkora MiroslavSokol České Budějovic9700:07:28-
22MM3356Gladkov MartinAC Čáslav9700:07:30-
23MM3757Musil ČeněkJiskra Havlíčkův Brod9700:07:32-
24MM3958Zwiener JanAK Tišnov9700:07:33-
25MM4559Šiška PetrSK Chotěboř9800:07:40-
26MM5160Beneš PetrVSK UNI Brno9700:07:55-
27MM5561Kratochvíl VojtěchAC Čáslav9800:08:04-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS262Korvasová TerezaAK Hodonín9600:06:36-
2ŽS863Čermáková KateřinaAC Syner Turnov9500:06:49-
3ŽS964Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:06:52-
4ŽS1365Mrkvičková SimonaSpartak Praha 49600:06:58-
5ŽS1466Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:06:59-
6ŽS1667Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:07:00-
7ŽS1868Dobrovodská NatálieAC Tepo Kladno9500:07:02-
8ŽS2169Auersvaldová EliškaSprint klub Čáslav9600:07:08-
9ŽS2370Papežová MartinaTJ Nové Město na Moravě9500:07:11-
10ŽS2671Svobodová LucieAK Most9600:07:16-
11ŽS3172Průšová RadkaTJ Svitavy9600:07:24-
12ŽS3373Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha9500:07:30-
13ŽS3574Šindelářová KateřinaSokol SG Plzeň9600:07:31-
14ŽS3675Beránková ZuzanaJiskra Havlíčkův Brod9500:07:32-
15ŽS3776Štěchovská KristýnaAK Most9600:07:32-
16ŽS3977Wágnerová TerezaSŠK Újezd nad Lesy9500:07:33-
17ŽS4178Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9600:07:34-
18ŽS4279Příhodová KristýnaSokol České Budějovic9600:07:35-
19ŽS4380Tipková BarboraABK Liberec9500:07:35-
20ŽS4481Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:07:37-
21ŽS4582Siebeltová VeronikaSlezan Frýdek Místek9600:07:40-
22ŽS4783Tancerová TerezaSokol Přísnotice9600:07:44-
23ŽS4884Kreidlová BarboraSokol SG Plzeň9600:07:45-
24ŽS4985Hofmanová TerezaSokol Hradec Králové9600:07:47-
25ŽS5086Brantlová JanaAC Domažlice9500:07:48-
26ŽS5187Hubáčková DenisaAHA Vyškov9600:07:55-
27ŽS5388Šlechtová DenisaAK Bechyně9500:07:59-
28ŽS5489Semrádová LindaLoko Beroun9500:08:02-
29ŽS5690Jeníková PetraSpartak Praha 49600:08:10-
30ŽS5791Patzelová VeronikaAHA Vyškov9500:08:11-
31ŽS5892Mangová MartinaTJ Znojmo9600:08:15-
32ŽS5993Sedláková MichaelaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:08:20-
33ŽS6094Vostřáková VeronikaTJ Chyšky9500:08:22-
34ŽS6195Boháčová PavlaSokol Hradec Králové9600:08:23-
35ŽS6296Čerenková DenisaMaratonstav Úpice9600:08:24-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS197Zemaník JakubTJ Slezan Frýdek Místek9500:08:28-
2MS298Sasínek FilipAK Hodonín9600:08:45-
3MS399Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:08:50-
4MS4100Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:08:59-
5MS5101Bláha MilanABK Liberec9500:09:01-
6MS6102Zahradník JanTJ VT Chomutov9500:09:02-
7MS7103Bílý VítSokol SG Plzeň9500:09:05-
8MS8104Svatoš LukášAC Domažlice9600:09:11-
9MS9105Šíp JanASK Slavia Praha9500:09:12-
10MS10106Zeman JakubAK Olomouc9500:09:13-
11MS11107Ekl ŠimonAC Falkon Rokycany9600:09:17-
12MS12108Lakota AntonínAC Choceň9500:09:18-
13MS13109Šmiřák VladimírSlezan F-M9600:09:19-
14MS14110Pavel JanLoko Trutnov9500:09:20-
15MS15111Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:09:20-
16MS16112Tuček JonášAC Tepo Kladno9600:09:32-
17MS17113Pšenička OndřejLovochemie Lovosice9500:09:36-
18MS18114Pšenička JakubLovochemie Lovosice9500:09:39-
19MS19115Pivoňka MartinAC Domažlice9600:09:44-
20MS20116Němeček TomášTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9500:09:45-
21MS22117Skala VojtěchSokol SG Plzeň9600:09:49-
22MS23118Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:09:55-
23MS26119Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:10:04-
24MS30120Fau ŠtěpánSokol SG Plzeň9500:10:33-
25MS31121Pánek VojtěchAC Tepo Kladno9500:10:34-
26MS33122Sadil JanAK Šternberk9600:10:35-
27MS38123Koníček FilipSokol Hradec Králové9500:10:54-
28MS40124Lietavec JiříSprint Klub Čáslav9600:10:58-
29MS41125Foltman PetrSŠK Újezd nad Lesy9600:11:02-
30MS42126Smetana JakubAtletika Jihlava9600:11:05-
31MS43127Medek MartinSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9600:11:07-
32MS53128Němeček DavidŠSK Borotín9500:11:35-
33MS54129Kadlec TomášTJ Baník Stříbro9600:11:36-
34MS56130Pucherna DavidAtletika Bechyně9500:11:45-
Dorostenky 16-17 let (trať 2,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD21131Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:09:47-
2ŽD24132Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:09:59-
3ŽD25133Mikolášová EliškaAtletika Poruba9300:10:03-
4ŽD27134Emanovská GabrielaŠSK Újezd nad Lesy-Praha9400:10:15-
5ŽD28135Vachová KarolínaAK SSK Vítkovice9400:10:17-
6ŽD29136Raková LadaAK Olomouc9400:10:26-
7ŽD31137Tancerová AnnaSokol Přísnotice9400:10:34-
8ŽD34138Hinterholzingerová JanaMílaři Domažlice9400:10:36-
9ŽD35139Vítová LindaUSK Praha9300:10:41-
10ŽD36140Nováková JanaAC Česká Lípa9300:10:46-
11ŽD37141Škodová ŠárkaAC Mladá Boleslav9400:10:51-
12ŽD39142Čtveráčková JanaAK SSK Vítkovice9300:10:56-
13ŽD43143Čaganová PetraTJ Slezan Frýdek Místek9300:11:07-
14ŽD45144Zikmundová AnnaHvězda SKP Pardubice9300:11:09-
15ŽD46145Chladová EvaMílaři Domažlice9300:11:13-
16ŽD47146Procházková KláraAC Pardubice9400:11:14-
17ŽD48147Valečková MonikaMílaři Domažlice9300:11:16-
18ŽD49148Gladková JanaAC Čáslav9300:11:20-
19ŽD50149Růžičková KateřinaTJ Neratovice9400:11:30-
20ŽD51150Winklerová AndreaSokol České Budějovic9400:11:31-
21ŽD52151Bínová RadkaAC Česká Lípa9300:11:34-
22ŽD55152Hrubá KarolínaTJ Blaník Stříbro9300:11:37-
23ŽD57153Zaplatílková LucieAC Tepo Kladno9400:11:56-
24ŽD58154Pribičinová DenisaAC Start Karlovy Vary9300:12:05-
25ŽD59155Holá MartinaLoko Beroun9400:12:10-
26ŽD60156Tesařová HedvikaAC Choceň9400:12:15-
27ŽD61157Nováková PetraLoko Beroun9400:12:22-
28ŽD62158Jakešová MarkétaTJ Chyšky9400:12:33-
29ŽD63159Tóthová ZuzanaTJ Znojmo9400:13:15-
30ŽD64160Pospíšilová KateřinaAK Šternberk9400:13:28-
Dorostenci 16-17 let (trať 3,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12161Chlada MartinMílaři Domažlice9300:11:53-
2MD14162Karnufek RadekAK SSK Vítkovice9300:11:56-
3MD16163Havlíček JosefSokol České Budějovic9400:12:00-
4MD23164Kratochvíl KryštofAC Pardubice9300:12:13-
5MD28165Svěchota OndřejSK Spartak Praha 49300:12:28-
6MD32166Šesták JakubOlympia Bruntál9400:12:31-
7MD34167Voják MartinMílaři Domažlice9300:12:34-
8MD35168Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:12:35-
9MD36169Grecman DanielAK SSK Vítkovice9300:12:37-
10MD38170Argaláš MichalTJ TŽ Třinec9300:12:40-
11MD39171Bucifal LiborAC Čáslav9300:12:45-
12MD41172Mlčoch BedřichAC Mladá Boleslav9400:12:47-
13MD43173Hadač FilipSokol Opava9300:12:49-
14MD45174Kalvoda VítAtletika Polička9300:12:51-
15MD48175Kodl JanAtletika Jihlava9300:12:54-
16MD49176Valko TomᚊAK Chrudim9300:12:56-
17MD50177Roik JanAK SSK Vítkovice9400:12:58-
18MD51178Čabala VojtěchTJ Znojmo9300:12:59-
19MD52179Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:13:01-
20MD53180Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:13:06-
21MD54181Dekastello JiříAK Most9400:13:08-
22MD55182Rozinek ZdeněkHvězda SKP Pardubice9400:13:09-
23MD57183Vystrk TomášTJ Slezan Opava9300:13:11-
24MD58184Korbel JakubAtletika Poruba9400:13:12-
25MD59185Schuster MarekSokol Opava9300:13:14-
26MD61186Cenefels FilipMílaři Domažlice9400:13:18-
27MD63187Kubalák DominikAK Hodonín9400:13:22-
28MD64188Paukovič MatoušAC Pardubice9400:13:23-
29MD66189Sadil MartinAK Šternberk9400:13:31-
30MD67190Šacl JiříNové Město na Moravě9400:13:32-
31MD68191Bechyňský RadekTJ Vodní Stavby Praha9400:13:33-
32MD71192Novotný VojtěchSokol České Budějovic9300:13:50-
33MD73193Rossmanith VojtěchSokol Opava9300:13:58-
34MD74194Košnar FrantišekAtletika Polička9300:13:59-
35MD75195Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:14:01-
36MD76196Šplíchal JosefSpartak Praha 49300:14:02-
37MD77197Zeman AdamAC Slovan Liberec9400:14:06-
38MD80198Šplíchal MartinSpartak Praha 49300:14:13-
39MD81199Skoupý JanAK Šternberk9400:14:21-
40MD82200Gengel MiloslavTJ Baník Stříbro9400:14:29-
41MD83201Šváb ZdeněkŠSK ZŠ Borotín9300:14:32-
42MD84202Černý MichalSŠK Újezd nad Lesy9400:14:33-
43MD87203Vondra FilipLoko Beroun9300:15:07-
44MD88204Čaščevoj MatějLoko Beroun9300:15:09-
45MD91205Zimmermann MartinSokol České Budějovice9300:15:29-
46MD93206Váchal OndřejMílaři Domažlice9400:15:47-
Juniorky 18-19 let (trať 3,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ69207Mezuliáníková DianaAK Škoda Plzeň9200:13:39-
2ŽJ70208Mäki KristinaHvězda SKP Pardubice9100:13:45-
3ŽJ72209Hofmannová AdélaA.C. Tepo Kladno9100:13:51-
4ŽJ78210Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:14:10-
5ŽJ84211Kempná ŽanetaAK Hodonín9100:14:33-
6ŽJ86212Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:14:36-
7ŽJ88213Lenčová JanaSG Jablonec9200:15:09-
8ŽJ90214Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě9200:15:16-
9ŽJ91215Klusáková BarboraUSK Praha9100:15:29-
10ŽJ93216Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:15:47-
11ŽJ95217Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:55-
12ŽJ96218Vrágová AnežkaAK Kroměříž9100:16:02-
13ŽJ97219Všelichová MarkétaASK Slavia Praha9200:16:08-
14ŽJ98220Sklenářová RadkaTJ Olympia Bruntál9200:16:23-
15ŽJ99221Smetanová KristýnaAtletika Jihlava9200:17:33-
16ŽJ100222Hamerníková SimonaAC Tepo Kladno9200:17:54-
17ŽJ101223Houšková LucieLoko Beroun9200:19:39-
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1224Jaša TomášTJ Baník Stříbro9200:20:49-
2MJ2225Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:21:17-
3MJ3226Doležel OndřejAK Šternberk9200:21:18-
4MJ4227Kučera DavidABK Liberec9100:21:27-
5MJ5228Veselý JosefAK Zlín9100:21:30-
6MJ6229Kaminski PetrOA Slavia Havířov9200:21:46-
7MJ7230Gazda ViktorTJ TŽ Třinec9200:22:09-
8MJ8231Papík RomanAC Česká Lípa9200:22:37-
9MJ9232Vařeka MartinAC Pardubice9100:22:39-
10MJ10233Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:22:42-
11MJ11234Haluska RadimAK SSK Vítkovice9200:22:44-
12MJ12235Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:22:51-
13MJ15236Dudek MilanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9100:23:01-
14MJ16237Nekuža MilošAC Tepo Kladno9100:23:09-
15MJ17238Novotný MarekTJ Vodní Stavby Praha9100:23:14-
16MJ18239Šulc JakubASK Slavia Praha9100:23:15-
17MJ21240Procházka TomášAC Pardubice9100:23:22-
18MJ22241Nikl LukášAC Choceň9100:23:28-
19MJ24242Šuška JiříTJ Nové Město na Moravě9100:23:31-
20MJ26243Svoboda MichaelOlympia Bruntál9200:23:36-
21MJ27244Sýkora JanSokol Opava9200:23:41-
22MJ28245Schovánek JosefSpartak Praha 49200:23:52-
23MJ31246Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:13-
24MJ32247Šrajer JanSSK Vítkovice9100:24:14-
25MJ33248Kovařík PavelMílaři Domažlice9100:25:01-
26MJ34249Selucký JanAK Kyjov9100:25:22-
27MJ36250Auersvald MilošSprint Čáslav9200:25:33-
28MJ37251Mejta VojtěchSokol České Budějovice9200:25:45-
29MJ39252Vlásek PavelASK Slavia Praha9100:25:58-
30MJ40253Paulus JiříABK Liberec9200:26:02-
31MJ41254Hrubý JosefTJ Znojmo9200:26:03-
32MJ43255Řehoř MiloslavAC Čimelice9100:26:15-
Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1275Kreisinger JanAK Kroměříž8400:31:23-
2MA2276Kocourek MilanAK Kroměříž8700:31:46-
3MA3277Štefko RobertAK Kroměříž6800:32:02-
4MA4278Faschingbauer PavelAK Kroměříž7300:32:22-
5MA5279Havlíček JanASK Slavia Praha7900:32:45-
6MA6280Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:32:59-
7MA7281Bajza JakubAK Kroměříž9000:33:20-
8MA8282Mrázek JanKerteam Praha8100:33:27-
9MA9283Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:33:37-
10MA10284Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:38-
11MA11285Homoláč JiříVSK Universita Brno9000:33:42-
12MA12286Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:33:47-
13MA13287Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:33:51-
14MA14288Kalenda JanAK Zlín8500:34:54-
15MA15289Boček JanTJ Lokomotiva Beroun o.s.9000:35:33-
16MA16290Bloudíček PetrAtletika Jihlava8100:35:41-
17MA17291Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:35:49-
18MA18292Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:36:01-
19MA19293Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:12-
20MA20294Háša MichalBAK Bechyně8100:36:43-
21MA21295Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:36:58-
22MA22296Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:16-
23MA23297Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:37:53-
24MA24298Krejčí KarelSokol České Budějovice7200:38:01-
25MA25299Šmíd JiříTJ Neratovice8400:38:19-
26MA26300Mašek ŠtěpánAtletika Písek8600:38:45-
27MA27301Smetana JosefAtletika Jihlava6900:39:45-
28MA28302Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9000:40:43-
29MA29303Kervitzer JanPSK Olymp Praha7800:41:52-
30MA30304Zeman TomášAtletika Písek7800:46:39-
Muži - mílaři (trať 3,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1305Bednář TomášAK SSK Vítkovice8500:11:14-
2MB2306Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek8200:11:17-
3MB3307Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:11:20-
4MB4308Vitner PetrNové Město na Moravě9000:11:26-
5MB5309Šneberger MichalAK Kroměříž7800:11:31-
6MB6310Janoušek VáclavSpartak Praha 48500:11:34-
7MB7311Zemjánek JiříAC Mladá Boleslav o.s.8800:11:37-
8MB8312Veber TomášMílaři Domažlice7400:11:41-
9MB9313Dědeček JaromírAC Turnov8700:11:48-
10MB10314Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:11:49-
11MB11315Kořán JakubTJ Klatovy8800:11:49-
12MB13316Miler JiříAŠ Mladá Boleslav7500:11:54-
13MB14317Slovák DaliborPSK Olymp Praha8400:11:56-
14MB16318Pokorný JanSokol Stodůlky8800:12:00-
15MB18319Procházka PavelAK Sokolov7900:12:01-
16MB19320Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:12:03-
17MB20321Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:12:06-
18MB21322Vaněk MartinTJ Sokol Stodůlky8400:12:07-
19MB22323Frei MartinAK Kroměříž8600:12:12-
20MB24324Řemínek MatějAC Choceň8600:12:21-
21MB25325Schulhof JanAC Slovan Liberec8900:12:24-
22MB26326Hladík JiříHvězda SKP Pardubice9000:12:25-
23MB27327Němeček JiříAHA Vyškov8200:12:27-
24MB29328Chudý OndřejTJ Vodní stavby Tábor9000:12:29-
25MB30329Tománek JanTJ Dukla Praha8300:12:30-
26MB31330Valášek JanSK Spartak Praha8800:12:31-
27MB33331Leplt JiříSK Nové Město nad Metují8500:12:33-
28MB37332Lánský JosefSK Sporting Příbram8700:12:39-
29MB40333Flašar JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8600:12:46-
30MB42334Jarolím MichalTJ Vodní Stavby Praha8900:12:48-
31MB43335Ševčík JakubAK SSK Vítkovice9000:12:49-
32MB46336Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:12:52-
33MB47337Kozlík LukášSK Nové Město nad Metují8900:12:53-
34MB56338Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8600:13:10-
35MB60339Hlas JakubPSK Olymp Praha8900:13:17-
36MB62340Hajný OndřejSokol České Budějovice8700:13:21-
37MB65341Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7700:13:29-
38MB79342Čáp JakubAtletika Jihlava9000:14:11-
Ženy (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA13256Bařinová MartinaSK Přerov9000:22:53-
2ZA14257Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:22:59-
3ZA19258Pecková KvětoslavaAK Škoda Plzeň8500:23:17-
4ZA20259Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:23:21-
5ZA22260Lustigová MarcelaUSK Praha8200:23:28-
6ZA25261Vail EvaUSK Praha8400:23:33-
7ZA28262Sekanová LucieAO Sokol České Budějovice8900:23:52-
8ZA30263Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:24:10-
9ZA35264Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:25:26-
10ZA38265Stevens Jennifer RebeccaPSK Olymp Praha8400:25:51-
11ZA42266Eningerová ValerieTJ Sokol Písek8900:26:13-
12ZA44267Lepičová PetraTJ Slavoj Pacov8200:26:53-
13ZA45268Mašková MarkétaSokol Opava9000:27:05-
14ZA46269Krchová ZuzanaUSK Praha9000:27:13-
15ZA47270Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8400:27:22-
16ZA48271Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:30-
17ZA49272Krejčová PetraSokol České Budějovice7900:27:39-
18ZA50273Javůrková JanaAC Čáslav8900:29:06-
19ZA51274Müllerová SoňaSC Marathon Plzeň8900:30:05-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM12Beshirová CarmenSK Zdice9800:05:25-
2ŽM23Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:34-
3ŽM34Kolajová NatálieAK Kyjov9700:05:37-
4ŽM45Kovářiková KláraAK Škoda Plzeň9700:05:38-
5ŽM56Janušková SáraSKP Union Cheb9700:05:51-
6ŽM67Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:53-
7ŽM78Hluchá VendulaSokol Opava9700:05:55-
8ŽM89Slavíková JanaAC Čáslav9700:05:56-
9ŽM910Šafránková JohankaLoko Beroun9700:05:57-
10ŽM1011Pribičinová BarboraTriatlet Karlovy Vary9800:06:03-
11ŽM1112Zikešová EliškaSKP České Budějovice9800:06:07-
12ŽM1213Palkovičová PetraSokol Opava9700:06:08-
13ŽM1314Kůtová ZuzanaAtletika Katovice9700:06:08-
14ŽM1415Šambergerová BarboraPSK Olymp Praha9700:06:09-
15ŽM1516Benčová HelenaSlezan F-M9800:06:11-
16ŽM1617Pišteková EvaSlezan F-M9800:06:19-
17ŽM1718Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:06:23-
18ŽM1819Strnadová KarolínaAHA Vyškov9800:06:24-
19ŽM1920Novotná MarkétaAK Šternberk9800:06:24-
20ŽM2021Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:06:26-
21ŽM2122Nečasová PavlínaTJ Znojmo9700:06:27-
22ŽM2223Desenská NikolaSKP Union Cheb9700:06:28-
23ŽM2324Skálová EliškaSokol Opava9700:06:29-
24ŽM2425Civínová AdélaAK Most9800:06:30-
25ŽM2526Kašová MichaelaAtletika Písek9700:06:32-
26ŽM2627Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:06:34-
27ŽM2728Houdková DenisaAtletika Katovice9800:06:36-
28ŽM2829Vačkářová VendulaAtletika Katovice9700:06:37-
29ŽM2930Sásová KatrinAK Šternberk9800:06:38-
30ŽM3031Voleská KláraAC Vysoké Mýto9800:06:39-
31ŽM3132Sivila ShannonTJ Znojmo9700:06:40-
32ŽM3233Lhotáková SimonaLoko Beroun9800:06:41-
33ŽM3334Sieglová AnnaSŠK Újezd nad Lesy9800:07:07-
Trať 1,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM135Sasínek PatrikAK Hodonín9700:06:26-
1ŽS262Korvasová TerezaAK Hodonín9600:06:36-
2MM336Němeček ŠtěpánSokol SG Plzeň9700:06:37-
3MM437Činčila DavidSK Chotěboř9800:06:43-
4MM538Lukáš MarekSokol Hradec Králové9700:06:45-
5MM639Mervart MarekSokol Hradec Králové9700:06:46-
6MM740Svěchota LukášSpartak Praha 49700:06:47-
2ŽS863Čermáková KateřinaAC Syner Turnov9500:06:49-
7MM941Ingeduld JiříSokol České Budějovic9700:06:52-
3ŽS964Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:06:52-
8MM1142Tomáš PetrSKP České Budějovice9800:06:55-
9MM1243Karabec VáclavSKP Union Cheb9700:06:56-
4ŽS1365Mrkvičková SimonaSpartak Praha 49600:06:58-
10MM1444Růžička AdamSokol Hradec Králové9700:06:59-
5ŽS1466Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:06:59-
6ŽS1667Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:07:00-
11MM1745Novotný JanSokol Hradec Králové9700:07:01-
12MM1846Erben JakubSŠK Újezd nad Lesy9800:07:02-
7ŽS1868Dobrovodská NatálieAC Tepo Kladno9500:07:02-
13MM2047Habrda FilipSokol České Budějovic9700:07:06-
8ŽS2169Auersvaldová EliškaSprint klub Čáslav9600:07:08-
14MM2248Klein ArnoštSokol Opava9700:07:10-
9ŽS2370Papežová MartinaTJ Nové Město na Moravě9500:07:11-
15MM2449Rudovský MatějLoko Beroun9800:07:12-
16MM2550Činčila ŠimonSK Chotěboř9800:07:14-
10ŽS2671Svobodová LucieAK Most9600:07:16-
17MM2651Osolsobě JanAHA Vyškov9800:07:16-
18MM2852Štěpánek MartinSokol Hradec Králové9700:07:17-
19MM2953Houška LukášLoko Beroun9700:07:22-
20MM3054Siegl PavelSŠK Újezd nad Lesy9800:07:23-
11ŽS3172Průšová RadkaTJ Svitavy9600:07:24-
21MM3255Sýkora MiroslavSokol České Budějovic9700:07:28-
12ŽS3373Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha9500:07:30-
22MM3356Gladkov MartinAC Čáslav9700:07:30-
13ŽS3574Šindelářová KateřinaSokol SG Plzeň9600:07:31-
14ŽS3675Beránková ZuzanaJiskra Havlíčkův Brod9500:07:32-
23MM3757Musil ČeněkJiskra Havlíčkův Brod9700:07:32-
15ŽS3776Štěchovská KristýnaAK Most9600:07:32-
16ŽS3977Wágnerová TerezaSŠK Újezd nad Lesy9500:07:33-
24MM3958Zwiener JanAK Tišnov9700:07:33-
17ŽS4178Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9600:07:34-
18ŽS4279Příhodová KristýnaSokol České Budějovic9600:07:35-
19ŽS4380Tipková BarboraABK Liberec9500:07:35-
20ŽS4481Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:07:37-
21ŽS4582Siebeltová VeronikaSlezan Frýdek Místek9600:07:40-
25MM4559Šiška PetrSK Chotěboř9800:07:40-
22ŽS4783Tancerová TerezaSokol Přísnotice9600:07:44-
23ŽS4884Kreidlová BarboraSokol SG Plzeň9600:07:45-
24ŽS4985Hofmanová TerezaSokol Hradec Králové9600:07:47-
25ŽS5086Brantlová JanaAC Domažlice9500:07:48-
26MM5160Beneš PetrVSK UNI Brno9700:07:55-
26ŽS5187Hubáčková DenisaAHA Vyškov9600:07:55-
27ŽS5388Šlechtová DenisaAK Bechyně9500:07:59-
28ŽS5489Semrádová LindaLoko Beroun9500:08:02-
27MM5561Kratochvíl VojtěchAC Čáslav9800:08:04-
29ŽS5690Jeníková PetraSpartak Praha 49600:08:10-
30ŽS5791Patzelová VeronikaAHA Vyškov9500:08:11-
31ŽS5892Mangová MartinaTJ Znojmo9600:08:15-
32ŽS5993Sedláková MichaelaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:08:20-
33ŽS6094Vostřáková VeronikaTJ Chyšky9500:08:22-
34ŽS6195Boháčová PavlaSokol Hradec Králové9600:08:23-
35ŽS6296Čerenková DenisaMaratonstav Úpice9600:08:24-
Trať 2,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS197Zemaník JakubTJ Slezan Frýdek Místek9500:08:28-
2MS298Sasínek FilipAK Hodonín9600:08:45-
3MS399Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:08:50-
4MS4100Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:08:59-
5MS5101Bláha MilanABK Liberec9500:09:01-
6MS6102Zahradník JanTJ VT Chomutov9500:09:02-
7MS7103Bílý VítSokol SG Plzeň9500:09:05-
8MS8104Svatoš LukášAC Domažlice9600:09:11-
9MS9105Šíp JanASK Slavia Praha9500:09:12-
10MS10106Zeman JakubAK Olomouc9500:09:13-
11MS11107Ekl ŠimonAC Falkon Rokycany9600:09:17-
12MS12108Lakota AntonínAC Choceň9500:09:18-
13MS13109Šmiřák VladimírSlezan F-M9600:09:19-
14MS14110Pavel JanLoko Trutnov9500:09:20-
15MS15111Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:09:20-
16MS16112Tuček JonášAC Tepo Kladno9600:09:32-
17MS17113Pšenička OndřejLovochemie Lovosice9500:09:36-
18MS18114Pšenička JakubLovochemie Lovosice9500:09:39-
19MS19115Pivoňka MartinAC Domažlice9600:09:44-
20MS20116Němeček TomášTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9500:09:45-
1ŽD21131Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:09:47-
21MS22117Skala VojtěchSokol SG Plzeň9600:09:49-
22MS23118Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:09:55-
2ŽD24132Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:09:59-
3ŽD25133Mikolášová EliškaAtletika Poruba9300:10:03-
23MS26119Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:10:04-
4ŽD27134Emanovská GabrielaŠSK Újezd nad Lesy-Praha9400:10:15-
5ŽD28135Vachová KarolínaAK SSK Vítkovice9400:10:17-
6ŽD29136Raková LadaAK Olomouc9400:10:26-
24MS30120Fau ŠtěpánSokol SG Plzeň9500:10:33-
7ŽD31137Tancerová AnnaSokol Přísnotice9400:10:34-
25MS31121Pánek VojtěchAC Tepo Kladno9500:10:34-
26MS33122Sadil JanAK Šternberk9600:10:35-
8ŽD34138Hinterholzingerová JanaMílaři Domažlice9400:10:36-
9ŽD35139Vítová LindaUSK Praha9300:10:41-
10ŽD36140Nováková JanaAC Česká Lípa9300:10:46-
11ŽD37141Škodová ŠárkaAC Mladá Boleslav9400:10:51-
27MS38123Koníček FilipSokol Hradec Králové9500:10:54-
12ŽD39142Čtveráčková JanaAK SSK Vítkovice9300:10:56-
28MS40124Lietavec JiříSprint Klub Čáslav9600:10:58-
29MS41125Foltman PetrSŠK Újezd nad Lesy9600:11:02-
30MS42126Smetana JakubAtletika Jihlava9600:11:05-
13ŽD43143Čaganová PetraTJ Slezan Frýdek Místek9300:11:07-
31MS43127Medek MartinSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9600:11:07-
14ŽD45144Zikmundová AnnaHvězda SKP Pardubice9300:11:09-
15ŽD46145Chladová EvaMílaři Domažlice9300:11:13-
16ŽD47146Procházková KláraAC Pardubice9400:11:14-
17ŽD48147Valečková MonikaMílaři Domažlice9300:11:16-
18ŽD49148Gladková JanaAC Čáslav9300:11:20-
19ŽD50149Růžičková KateřinaTJ Neratovice9400:11:30-
20ŽD51150Winklerová AndreaSokol České Budějovic9400:11:31-
21ŽD52151Bínová RadkaAC Česká Lípa9300:11:34-
32MS53128Němeček DavidŠSK Borotín9500:11:35-
33MS54129Kadlec TomášTJ Baník Stříbro9600:11:36-
22ŽD55152Hrubá KarolínaTJ Blaník Stříbro9300:11:37-
34MS56130Pucherna DavidAtletika Bechyně9500:11:45-
23ŽD57153Zaplatílková LucieAC Tepo Kladno9400:11:56-
24ŽD58154Pribičinová DenisaAC Start Karlovy Vary9300:12:05-
25ŽD59155Holá MartinaLoko Beroun9400:12:10-
26ŽD60156Tesařová HedvikaAC Choceň9400:12:15-
27ŽD61157Nováková PetraLoko Beroun9400:12:22-
28ŽD62158Jakešová MarkétaTJ Chyšky9400:12:33-
29ŽD63159Tóthová ZuzanaTJ Znojmo9400:13:15-
30ŽD64160Pospíšilová KateřinaAK Šternberk9400:13:28-
Trať 3,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1305Bednář TomášAK SSK Vítkovice8500:11:14-
2MB2306Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek8200:11:17-
3MB3307Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:11:20-
4MB4308Vitner PetrNové Město na Moravě9000:11:26-
5MB5309Šneberger MichalAK Kroměříž7800:11:31-
6MB6310Janoušek VáclavSpartak Praha 48500:11:34-
7MB7311Zemjánek JiříAC Mladá Boleslav o.s.8800:11:37-
8MB8312Veber TomášMílaři Domažlice7400:11:41-
9MB9313Dědeček JaromírAC Turnov8700:11:48-
10MB10314Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:11:49-
11MB11315Kořán JakubTJ Klatovy8800:11:49-
1MD12161Chlada MartinMílaři Domažlice9300:11:53-
12MB13316Miler JiříAŠ Mladá Boleslav7500:11:54-
2MD14162Karnufek RadekAK SSK Vítkovice9300:11:56-
13MB14317Slovák DaliborPSK Olymp Praha8400:11:56-
14MB16318Pokorný JanSokol Stodůlky8800:12:00-
3MD16163Havlíček JosefSokol České Budějovic9400:12:00-
15MB18319Procházka PavelAK Sokolov7900:12:01-
16MB19320Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:12:03-
17MB20321Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:12:06-
18MB21322Vaněk MartinTJ Sokol Stodůlky8400:12:07-
19MB22323Frei MartinAK Kroměříž8600:12:12-
4MD23164Kratochvíl KryštofAC Pardubice9300:12:13-
20MB24324Řemínek MatějAC Choceň8600:12:21-
21MB25325Schulhof JanAC Slovan Liberec8900:12:24-
22MB26326Hladík JiříHvězda SKP Pardubice9000:12:25-
23MB27327Němeček JiříAHA Vyškov8200:12:27-
5MD28165Svěchota OndřejSK Spartak Praha 49300:12:28-
24MB29328Chudý OndřejTJ Vodní stavby Tábor9000:12:29-
25MB30329Tománek JanTJ Dukla Praha8300:12:30-
26MB31330Valášek JanSK Spartak Praha8800:12:31-
6MD32166Šesták JakubOlympia Bruntál9400:12:31-
27MB33331Leplt JiříSK Nové Město nad Metují8500:12:33-
7MD34167Voják MartinMílaři Domažlice9300:12:34-
8MD35168Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:12:35-
9MD36169Grecman DanielAK SSK Vítkovice9300:12:37-
28MB37332Lánský JosefSK Sporting Příbram8700:12:39-
10MD38170Argaláš MichalTJ TŽ Třinec9300:12:40-
11MD39171Bucifal LiborAC Čáslav9300:12:45-
29MB40333Flašar JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8600:12:46-
12MD41172Mlčoch BedřichAC Mladá Boleslav9400:12:47-
30MB42334Jarolím MichalTJ Vodní Stavby Praha8900:12:48-
31MB43335Ševčík JakubAK SSK Vítkovice9000:12:49-
13MD43173Hadač FilipSokol Opava9300:12:49-
14MD45174Kalvoda VítAtletika Polička9300:12:51-
32MB46336Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:12:52-
33MB47337Kozlík LukášSK Nové Město nad Metují8900:12:53-
15MD48175Kodl JanAtletika Jihlava9300:12:54-
16MD49176Valko TomᚊAK Chrudim9300:12:56-
17MD50177Roik JanAK SSK Vítkovice9400:12:58-
18MD51178Čabala VojtěchTJ Znojmo9300:12:59-
19MD52179Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:13:01-
20MD53180Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:13:06-
21MD54181Dekastello JiříAK Most9400:13:08-
22MD55182Rozinek ZdeněkHvězda SKP Pardubice9400:13:09-
34MB56338Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8600:13:10-
23MD57183Vystrk TomášTJ Slezan Opava9300:13:11-
24MD58184Korbel JakubAtletika Poruba9400:13:12-
25MD59185Schuster MarekSokol Opava9300:13:14-
35MB60339Hlas JakubPSK Olymp Praha8900:13:17-
26MD61186Cenefels FilipMílaři Domažlice9400:13:18-
36MB62340Hajný OndřejSokol České Budějovice8700:13:21-
27MD63187Kubalák DominikAK Hodonín9400:13:22-
28MD64188Paukovič MatoušAC Pardubice9400:13:23-
37MB65341Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7700:13:29-
29MD66189Sadil MartinAK Šternberk9400:13:31-
30MD67190Šacl JiříNové Město na Moravě9400:13:32-
31MD68191Bechyňský RadekTJ Vodní Stavby Praha9400:13:33-
1ŽJ69207Mezuliáníková DianaAK Škoda Plzeň9200:13:39-
2ŽJ70208Mäki KristinaHvězda SKP Pardubice9100:13:45-
32MD71192Novotný VojtěchSokol České Budějovic9300:13:50-
3ŽJ72209Hofmannová AdélaA.C. Tepo Kladno9100:13:51-
33MD73193Rossmanith VojtěchSokol Opava9300:13:58-
34MD74194Košnar FrantišekAtletika Polička9300:13:59-
35MD75195Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:14:01-
36MD76196Šplíchal JosefSpartak Praha 49300:14:02-
37MD77197Zeman AdamAC Slovan Liberec9400:14:06-
4ŽJ78210Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:14:10-
38MB79342Čáp JakubAtletika Jihlava9000:14:11-
38MD80198Šplíchal MartinSpartak Praha 49300:14:13-
39MD81199Skoupý JanAK Šternberk9400:14:21-
40MD82200Gengel MiloslavTJ Baník Stříbro9400:14:29-
41MD83201Šváb ZdeněkŠSK ZŠ Borotín9300:14:32-
42MD84202Černý MichalSŠK Újezd nad Lesy9400:14:33-
5ŽJ84211Kempná ŽanetaAK Hodonín9100:14:33-
6ŽJ86212Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:14:36-
43MD87203Vondra FilipLoko Beroun9300:15:07-
7ŽJ88213Lenčová JanaSG Jablonec9200:15:09-
44MD88204Čaščevoj MatějLoko Beroun9300:15:09-
8ŽJ90214Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě9200:15:16-
9ŽJ91215Klusáková BarboraUSK Praha9100:15:29-
45MD91205Zimmermann MartinSokol České Budějovice9300:15:29-
46MD93206Váchal OndřejMílaři Domažlice9400:15:47-
10ŽJ93216Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:15:47-
11ŽJ95217Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:15:55-
12ŽJ96218Vrágová AnežkaAK Kroměříž9100:16:02-
13ŽJ97219Všelichová MarkétaASK Slavia Praha9200:16:08-
14ŽJ98220Sklenářová RadkaTJ Olympia Bruntál9200:16:23-
15ŽJ99221Smetanová KristýnaAtletika Jihlava9200:17:33-
16ŽJ100222Hamerníková SimonaAC Tepo Kladno9200:17:54-
17ŽJ101223Houšková LucieLoko Beroun9200:19:39-
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1224Jaša TomášTJ Baník Stříbro9200:20:49-
2MJ2225Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:21:17-
3MJ3226Doležel OndřejAK Šternberk9200:21:18-
4MJ4227Kučera DavidABK Liberec9100:21:27-
5MJ5228Veselý JosefAK Zlín9100:21:30-
6MJ6229Kaminski PetrOA Slavia Havířov9200:21:46-
7MJ7230Gazda ViktorTJ TŽ Třinec9200:22:09-
8MJ8231Papík RomanAC Česká Lípa9200:22:37-
9MJ9232Vařeka MartinAC Pardubice9100:22:39-
10MJ10233Cvejn MilošHvězda SKP Pardubice9100:22:42-
11MJ11234Haluska RadimAK SSK Vítkovice9200:22:44-
12MJ12235Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:22:51-
1ZA13256Bařinová MartinaSK Přerov9000:22:53-
2ZA14257Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:22:59-
13MJ15236Dudek MilanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9100:23:01-
14MJ16237Nekuža MilošAC Tepo Kladno9100:23:09-
15MJ17238Novotný MarekTJ Vodní Stavby Praha9100:23:14-
16MJ18239Šulc JakubASK Slavia Praha9100:23:15-
3ZA19258Pecková KvětoslavaAK Škoda Plzeň8500:23:17-
4ZA20259Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:23:21-
17MJ21240Procházka TomášAC Pardubice9100:23:22-
18MJ22241Nikl LukášAC Choceň9100:23:28-
5ZA22260Lustigová MarcelaUSK Praha8200:23:28-
19MJ24242Šuška JiříTJ Nové Město na Moravě9100:23:31-
6ZA25261Vail EvaUSK Praha8400:23:33-
20MJ26243Svoboda MichaelOlympia Bruntál9200:23:36-
21MJ27244Sýkora JanSokol Opava9200:23:41-
22MJ28245Schovánek JosefSpartak Praha 49200:23:52-
7ZA28262Sekanová LucieAO Sokol České Budějovice8900:23:52-
8ZA30263Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:24:10-
23MJ31246Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:13-
24MJ32247Šrajer JanSSK Vítkovice9100:24:14-
25MJ33248Kovařík PavelMílaři Domažlice9100:25:01-
26MJ34249Selucký JanAK Kyjov9100:25:22-
9ZA35264Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:25:26-
27MJ36250Auersvald MilošSprint Čáslav9200:25:33-
28MJ37251Mejta VojtěchSokol České Budějovice9200:25:45-
10ZA38265Stevens Jennifer RebeccaPSK Olymp Praha8400:25:51-
29MJ39252Vlásek PavelASK Slavia Praha9100:25:58-
30MJ40253Paulus JiříABK Liberec9200:26:02-
31MJ41254Hrubý JosefTJ Znojmo9200:26:03-
11ZA42266Eningerová ValerieTJ Sokol Písek8900:26:13-
32MJ43255Řehoř MiloslavAC Čimelice9100:26:15-
12ZA44267Lepičová PetraTJ Slavoj Pacov8200:26:53-
13ZA45268Mašková MarkétaSokol Opava9000:27:05-
14ZA46269Krchová ZuzanaUSK Praha9000:27:13-
15ZA47270Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8400:27:22-
16ZA48271Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:30-
17ZA49272Krejčová PetraSokol České Budějovice7900:27:39-
18ZA50273Javůrková JanaAC Čáslav8900:29:06-
19ZA51274Müllerová SoňaSC Marathon Plzeň8900:30:05-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1275Kreisinger JanAK Kroměříž8400:31:23-
2MA2276Kocourek MilanAK Kroměříž8700:31:46-
3MA3277Štefko RobertAK Kroměříž6800:32:02-
4MA4278Faschingbauer PavelAK Kroměříž7300:32:22-
5MA5279Havlíček JanASK Slavia Praha7900:32:45-
6MA6280Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:32:59-
7MA7281Bajza JakubAK Kroměříž9000:33:20-
8MA8282Mrázek JanKerteam Praha8100:33:27-
9MA9283Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:33:37-
10MA10284Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:38-
11MA11285Homoláč JiříVSK Universita Brno9000:33:42-
12MA12286Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:33:47-
13MA13287Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:33:51-
14MA14288Kalenda JanAK Zlín8500:34:54-
15MA15289Boček JanTJ Lokomotiva Beroun o.s.9000:35:33-
16MA16290Bloudíček PetrAtletika Jihlava8100:35:41-
17MA17291Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:35:49-
18MA18292Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:36:01-
19MA19293Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:12-
20MA20294Háša MichalBAK Bechyně8100:36:43-
21MA21295Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:36:58-
22MA22296Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:16-
23MA23297Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:37:53-
24MA24298Krejčí KarelSokol České Budějovice7200:38:01-
25MA25299Šmíd JiříTJ Neratovice8400:38:19-
26MA26300Mašek ŠtěpánAtletika Písek8600:38:45-
27MA27301Smetana JosefAtletika Jihlava6900:39:45-
28MA28302Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9000:40:43-
29MA29303Kervitzer JanPSK Olymp Praha7800:41:52-
30MA30304Zeman TomášAtletika Písek7800:46:39-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč