29.6.2011, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
30.6.2010 | Králický ovál | 63 |
1.7.2009 | Králický ovál (5 km na dráze) | 66 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Keprtová Miloslava | 48 | 3 |
Kalous Petr | 77 | 3 |
Marhold Petr | 78 | 3 |
Krátká Anna | 69 | 3 |
Nechvíl Petr | 91 | 3 |
Krumer Miroslav | 49 | 3 |
Kubišta Oto | 53 | 3 |
Šimůnek Jan | 82 | 3 |
Stránská Michaela | 97 | 3 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 3 |
Červ Miloslav | 50 | 3 |
Šimůnek Jan | 49 | 3 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 3 |
Stránský Aleš | 60 | 3 |
Chlup Jiří | 70 | 3 |
Kostřicová Blanka | 61 | 3 |
Divíšek Jan | 93 | 3 |
Šimůnková Zdena | 58 | 3 |
Moravec Martin | 84 | 3 |
Ducháček Jan | 68 | 3 |
Sadílek Ota | 46 | 3 |
Dušková Lenka | 80 | 2 |
Chaloupková Marie | 53 | 2 |
Šafář Jaroslav | 51 | 2 |
Brádle Václav | 37 | 2 |
Maťátková Nela | 96 | 2 |
Zika Josef | 71 | 2 |
Stříhavková Petra | 79 | 2 |
Ožana Václav | 64 | 2 |
Horáček Michal | 75 | 2 |
Bogdał Roman | 79 | 2 |
Marhold Luboš | 77 | 2 |
Pusz Pawel | 81 | 2 |
Vacek Martin | 69 | 2 |
Pilgr Luděk | 76 | 2 |
Řemínek Matěj | 86 | 2 |
Maťátko Daniel | 86 | 2 |
Šimůnková Pavla | 77 | 2 |
Matyášová Jana | 65 | 2 |
Jelínek Matěj | 42 | 2 |
Miřejovský Jiří | 79 | 2 |
Stránská Adéla | 91 | 2 |
Fajfr František | 72 | 2 |
Bogdał Paweł | 76 | 2 |
Merta Jaroslav | 35 | 2 |
Ehrig Rudolf | 48 | 2 |
Vacarda Vladimír | 59 | 2 |
Záveský Filip | 93 | 2 |
Chlubna Jan | 84 | 2 |
Hrišková Jana | 71 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 34 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:16:55 | 123,58 |
2 | MJ | 24 | 4 | Divíšek Jan | Nový Věk Trusnov | 93 | 00:19:24 | 97,68 |
3 | MJ | 36 | 36 | Chalupný Václav | TJ Sokol Hradec Králové | 93 | 00:21:13 | 78,74 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 26 | 33 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:19:41 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 18 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:15:56 | 104,37 |
2 | MA | 2 | 31 | Hübl Radek | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 88 | 00:16:19 | 99,66 |
3 | MA | 3 | 23 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:16:37 | 95,98 |
4 | MA | 4 | 63 | Řemínek Matěj | TJ Jiskra Litomyšl | 86 | 00:16:42 | 94,95 |
5 | MA | 5 | 46 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:16:45 | 94,34 |
6 | MA | 7 | 28 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:17:00 | 91,27 |
7 | MA | 9 | 8 | Miřejovský Jiří | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 79 | 00:17:16 | 87,99 |
8 | MA | 10 | 50 | Fajfr František | SK OMT Pardubice | 72 | 00:17:22 | 86,77 |
9 | MA | 12 | 19 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 00:17:46 | 81,86 |
10 | MA | 15 | 15 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 00:18:07 | 77,56 |
11 | MA | 23 | 12 | Mrklovský Miroslav | STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou | 72 | 00:19:12 | 64,26 |
12 | MA | 25 | 10 | Zachař Jiří | Sruby | 72 | 00:19:39 | 58,73 |
13 | MA | 29 | 38 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:20:17 | 50,95 |
14 | MA | 35 | 37 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 00:20:57 | 42,77 |
15 | MA | 37 | 59 | Purkert Martin | Studené CREW | 90 | 00:21:19 | 38,27 |
16 | MA | 41 | 51 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:21:46 | 32,74 |
17 | MA | 50 | 58 | Mikula Petr | Studené CREW | 91 | 00:24:26 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 8 | 27 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:17:02 | 106,38 |
2 | MB | 13 | 21 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 00:17:47 | 97,85 |
3 | MB | 14 | 14 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:17:58 | 95,77 |
4 | MB | 16 | 35 | Zika Josef | Atletika Zábřeh | 71 | 00:18:17 | 92,17 |
5 | MB | 17 | 25 | Glaser Václav | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 70 | 00:18:18 | 91,98 |
6 | MB | 18 | 52 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:18:41 | 87,62 |
7 | MB | 19 | 26 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:18:47 | 86,49 |
8 | MB | 20 | 29 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:18:58 | 84,40 |
9 | MB | 31 | 53 | Špaček Jiří | HS Dolní Morava | 64 | 00:20:43 | 64,51 |
10 | MB | 33 | 3 | Bielčik Petr | ISRT | 71 | 00:20:44 | 64,32 |
11 | MB | 39 | 2 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:21:29 | 55,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 32 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:17:30 | 113,33 |
2 | MC | 21 | 20 | Martinák Jiří | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 60 | 00:19:02 | 96,98 |
3 | MC | 27 | 49 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:19:43 | 89,69 |
4 | MC | 28 | 9 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:19:50 | 88,44 |
5 | MC | 38 | 11 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:21:21 | 72,27 |
6 | MC | 45 | 17 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:22:48 | 56,80 |
- | MC | - | 56 | Wendlig Miroslav | Luková | 53 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 30 | 47 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 00:20:27 | 106,87 |
2 | MD | 34 | 60 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:20:46 | 103,88 |
3 | MD | 42 | 16 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:22:19 | 89,24 |
4 | MD | 43 | 61 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:22:32 | 87,20 |
5 | MD | 48 | 13 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:23:47 | 75,39 |
6 | MD | 53 | 62 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:24:46 | 66,11 |
7 | MD | 56 | 24 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:25:34 | 58,55 |
8 | MD | 61 | 44 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:26:54 | 45,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 49 | 5 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 00:24:04 | 103,49 |
2 | ME | 51 | 65 | Tomíšek Jindřich | Říkovice | 39 | 00:24:29 | 100,09 |
3 | ME | 54 | 7 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:24:56 | 96,42 |
4 | ME | 57 | 1 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:25:41 | 90,29 |
5 | ME | 59 | 6 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:26:22 | 84,71 |
6 | ME | 65 | 66 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:44:45 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 31 | 39 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:20:43 | 116,44 |
2 | ZA | 46 | 30 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:23:25 | 92,52 |
3 | ZA | 47 | 40 | Coufalová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 77 | 00:23:35 | 91,04 |
4 | ZA | 52 | 54 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 00:24:34 | 82,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 22 | 55 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:19:09 | 116,53 |
2 | ZB | 44 | 42 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:22:36 | 83,47 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 40 | 64 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:21:39 | 125,36 |
2 | ZC | 58 | 22 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:26:15 | 88,26 |
3 | ZC | 60 | 48 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:26:29 | 86,38 |
4 | ZC | 63 | 57 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:30:03 | 57,61 |
5 | ZC | 64 | 43 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:32:37 | 36,90 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 55 | 41 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:25:00 | 107,88 |
2 | ZD | 62 | 45 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:27:03 | 92,12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 22 | 55 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:19:09 | 107,05 |
2 | ZJ | 26 | 33 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:19:41 | 101,68 |
3 | ZA | 31 | 39 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:20:43 | 91,27 |
4 | ZC | 40 | 64 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:21:39 | 81,86 |
5 | ZB | 44 | 42 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:22:36 | 72,29 |
6 | ZA | 46 | 30 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:23:25 | 64,06 |
7 | ZA | 47 | 40 | Coufalová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 77 | 00:23:35 | 62,38 |
8 | ZA | 52 | 54 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 00:24:34 | 52,48 |
9 | ZD | 55 | 41 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:25:00 | 48,11 |
10 | ZC | 58 | 22 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:26:15 | 35,52 |
11 | ZC | 60 | 48 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:26:29 | 33,17 |
12 | ZD | 62 | 45 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:27:03 | 27,46 |
13 | ZC | 63 | 57 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:30:03 | 3,00 |
14 | ZC | 64 | 43 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:32:37 | 3,00 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.