hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP

ročník 2011

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí021332,031712/17 záv.
2Gregora FilipAtletika Albrechtice021312,751812/18 záv.
3Boháč ServácAC Choceň021231,231212/12 záv.
4Költö MatějTJ Jiskra Králiky03951,641312/13 záv.
5Dostálek VojtěchASPV Těchonín02838,071010/10 záv.
6Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř02831,571512/15 záv.
7Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí02670,991111/11 záv.
8Frydrych BedřichAC Choceň03575,411212/12 záv.
9Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř02545,871412/14 záv.
10Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová03536,271111/11 záv.
11Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová03485,4799/9 záv.
12Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí03451,1399/9 záv.
13Vebr DominikSKI klub Česká Třebová03296,9944/4 záv.
14Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř03294,5288/8 záv.
15Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř03285,1655/5 záv.

Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř021304,491512/14 záv.
2Škrabalová KristýnaLinhartice021210,341412/14 záv.
3Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí021180,131712/17 záv.
4Stříhavková EliškaAC Choceň021034,72112/21 záv.
5Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02967,471912/19 záv.
6Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod03873,8699/9 záv.
7Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová02792,081010/10 záv.
8Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí02363,7344/4 záv.
9Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad02356,6544/4 záv.
10Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice04312,6177/7 záv.
11Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad03283,1655/5 záv.
12Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad03251,9744/4 záv.
13Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř02201,8444/4 záv.
14Kamarádová MarieMARS Svratka02191,6922/2 záv.
15Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník03190,5222/2 záv.

Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř001217,011512/15 záv.
2Boháč BonifácAC Choceň011175,231212/12 záv.
3Stříhavka JindřichAC Choceň001160,982212/21 záv.
4Gregora JanAtletika Albrechtice00889,721111/11 záv.
5Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř00704,9399/9 záv.
6Verner KristiánTJ Jiskra Králíky01674,6377/7 záv.
7Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší00658,8588/8 záv.
8Navrátil JonášTJ Svitavy01573,177/7 záv.
9Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí00555,8966/6 záv.
10Hřivna DavidTJ Sokol Jaroměř01498,9977/7 záv.
11Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě00491,8366/6 záv.
12Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová01488,888/8 záv.
13Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové01484,855/5 záv.
14Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř00437,3766/6 záv.
15Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad00425,5844/4 záv.

Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregorová MonikaAtletika Albrechtice001201,791712/17 záv.
2Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí001192,111612/16 záv.
3Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší001179,711912/19 záv.
4Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí001120,751712/17 záv.
5Frydrychová EliškaAC Choceň011006,31612/16 záv.
6Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí01989,841712/17 záv.
7Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod00924,9899/9 záv.
8Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice01782,241312/13 záv.
9Navrátilová DarjaTJ Svitavy01654,1888/8 záv.
10Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto00592,4977/7 záv.
11Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad01535,2666/6 záv.
12Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad01492,1155/5 záv.
13Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad01426,2777/7 záv.
14Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad01365,7255/5 záv.
15Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad00256,5333/3 záv.

Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kačerovský MichalAtletika Albrechtice981326,141912/19 záv.
2Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí981181,951612/16 záv.
3Gregora JakubAtletika Albrechtice981123,871212/12 záv.
4Mlynář VojtěchVencl tým UO981104,921312/13 záv.
5Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř99978,111812/18 záv.
6Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí99760,841412/14 záv.
7Vilímek VáclavAC Choceň98561,4866/6 záv.
8Mužík JanAtletika Polička98540,1366/6 záv.
9Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová98464,9355/5 záv.
10Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad99360,2855/5 záv.
11Bednář MartinZŠ Dolní Čermná98357,5966/6 záv.
12Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad99303,0544/4 záv.
13Kučera MartinTJ Svitavy99269,7444/4 záv.
14Zezula AdamAtletika Polička99221,3633/3 záv.
15Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou99208,0622/2 záv.

Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9913481312/13 záv.
2Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto981193,811212/12 záv.
3Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř991145,941812/18 záv.
4Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí991120,551212/12 záv.
5Pártlová DanielaAC Choceň971090,421412/14 záv.
6Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř991072,051512/15 záv.
7Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř99847,211412/14 záv.
8Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí99826,371412/14 záv.
9Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř99789,7999/9 záv.
10Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř99723,331212/12 záv.
11Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad98314,4244/4 záv.
12Faltusová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad98255,7733/3 záv.
13Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad98252,7533/3 záv.
14Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě99205,7522/2 záv.
15Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad98196,5633/3 záv.

Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř971226,521412/14 záv.
2Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska971097,11111/11 záv.
3Pavlas JanAtletika Albrechtice961078,141212/12 záv.
4Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř971036,021512/15 záv.
5Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka97706,5277/7 záv.
6Kovář JáchymAtletika Litomyšl96528,5555/5 záv.
7Doskočil JanZŠ Javornického97261,6433/3 záv.
8Derka DavidAtletika Jablonné nad Orlicí97215,9633/3 záv.
9Halbrštát TomášAC Choceň96214,5722/2 záv.
10Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad96202,2722/2 záv.
11Procházka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad96201,2622/2 záv.
12Václavek JanSKI klub Česká Třebová96196,2822/2 záv.
13Profous DanielFenix SKI Team Jeseník96184,5422/2 záv.
14Medek FilipFenix SKI Team Jeseník97183,6422/2 záv.
15Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník96180,8722/2 záv.

Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová971249,431111/11 záv.
2Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší96521,4866/6 záv.
3Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad97378,0655/5 záv.
4Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě96250,3222/2 záv.
5Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník97215,2922/2 záv.
6Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou96215,2822/2 záv.
7Seidlová ZdeňkaZŠ Jiráskova97200,4222/2 záv.
8Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad96183,9822/2 záv.
9Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad96183,4822/2 záv.
10Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad97161,522/2 záv.
11Tylová HanaFenix SKI Team Jeseník97158,0422/2 záv.
12Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě96136,0911/1 záv.
13Scheuerová VeronikaHK Lanškroun97119,8211/1 záv.
14Vacková TerezaPardubice97116,1611/1 záv.
15Hanušová VeronikaAC Choceň97105,9211/1 záv.

Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Cink MartinAC Pardubice941241,771212/12 záv.
2Smolák PetrBK Vysoké Mýto94983,911010/10 záv.
3Polák ŠtěpánAC Choceň95978,721111/11 záv.
4Lakota AntonínAC Choceň95661,3777/7 záv.
5Friš JanTJ Jiskra Litomyšl95616,1366/6 záv.
6Jansa JanDolní Čermná94335,2544/4 záv.
7Zenkl AdamZŠ Jiráskova95308,6733/3 záv.
8Pavel JanLokomotiva Trutnov95306,9633/3 záv.
9Pekař ŠtěpánTJ MARS Svratka94193,7422/2 záv.
10Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí95181,8822/2 záv.
11Havlíček JosefŠAK Pardubice95169,9422/2 záv.
12Nehybka JosefOrel Brno-Židenice95163,7222/2 záv.
13Smetana MartinOrel Silůvky95152,1522/2 záv.
14Beran LukášSK OMT Pardubice95127,5622/2 záv.
15Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou94102,3811/1 záv.

Dorostenky 16-17 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaLanškroun951300,21512/15 záv.
2Jandejsková HanaStudené94360,4344/4 záv.
3Šilarová VendulaDolní Třešňovec94182,0522/2 záv.
4Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou95121,8711/1 záv.
5Kavanová KrystínaSpartak OEZ Letohrad95113,3211/1 záv.
6Vodehnalová MartinaLetohradské soukromé gymnázium95106,2211/1 záv.
7Doubková AndreaZŠ Jiráskova95102,7211/1 záv.
8Marková MarkétaPetrovice94102,0111/1 záv.
9Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9496,3511/1 záv.
10Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9482,5811/1 záv.
11Minaříková MarcelaOrel Obřany9570,1611/1 záv.

Junioři 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Záveský FilipISCAREX Česká Třebová931293,751212/12 záv.
2Vinduška PetrAtletika Albrechtice931248,051912/19 záv.
3Bednář PetrDolní Čermná93995,61312/13 záv.
4Pavel JanLoko Trutnov95578,266/6 záv.
5Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové93441,6466/6 záv.
6Cink MartinAC Pardubice94388,444/4 záv.
7Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou93333,7744/4 záv.
8Lichý TomášTJ TŽ Třinec94310,1233/3 záv.
9Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou93290,0433/3 záv.
10Teplý JanMARS Svratka93288,4233/3 záv.
11Divíšek JanNový Věk triatlon Trusnov93284,2333/3 záv.
12Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník93272,3733/3 záv.
13Dvořáček RadekOOB Vamberk94218,2744/4 záv.
14Janů JanHvězda SKP Pardubice93210,0722/2 záv.
15Ondrášek PavelFENIX SKI Team Jeseník92202,5322/2 záv.

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751248,012012/20 záv.
2Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí881226,181812/18 záv.
3Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová821144,762712/27 záv.
4Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí841144,511912/19 záv.
5Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí791117,451912/19 záv.
6Nechvíl PetrAC Choceň911115,232112/21 záv.
7Řemínek MatějJiskra Litomyšl861011,061212/12 záv.
8Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka76998,451312/13 záv.
9Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka82974,281312/13 záv.
10Abrahám LuděkSK Hronov75962,831512/15 záv.
11Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84919,341212/12 záv.
12Fajfr FrantišekŽamberk72899,691111/11 záv.
13Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší72897,031712/17 záv.
14Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí79880,4999/9 záv.
15Kopecký JanHvězda SKP Pardubice90869,671111/11 záv.

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691334,792312/23 záv.
2Ducháček JanVENCL TEAM Ústí nad Orlicí681217,871612/16 záv.
3Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová651182,532512/25 záv.
4Stříhavka JindřichAC Choceň711140,333112/31 záv.
5Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě641080,661512/15 záv.
6Dostálek PetrASPV Těchonín67919,481512/15 záv.
7Borek PetrBrzdy Horní Čermná70793,062312/23 záv.
8Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě70793,0599/9 záv.
9Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší67750,0699/9 záv.
10Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí71678,171512/15 záv.
11Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř70652,4499/9 záv.
12Šesták KarelX-AIR Ostrava71590,4766/6 záv.
13Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč64571,21212/12 záv.
14Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí63534,5299/9 záv.
15Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice64429,3966/6 záv.

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601396,662012/20 záv.
2Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí611210,971312/13 záv.
3Vacarda VladimírAC Slovan Liberec591133,041212/12 záv.
4Štyndl MiroslavAtletika Polička571021,71212/12 záv.
5Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová531017,12212/22 záv.
6Martinák JiříFORT SMC Ústí nad Orlicí60911,171010/10 záv.
7Jandejsek ZdeněkStudené61893,391412/14 záv.
8Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56865,052012/20 záv.
9Siegel JosefAC Choceň58675,4466/6 záv.
10Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí53654,2477/7 záv.
11Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54626,031712/17 záv.
12Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice58574,1288/8 záv.
13Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60542,2499/9 záv.
14Kolínek FrantišekAK Perná56494,9155/5 záv.
15Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice53493,7766/6 záv.

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí511255,321812/18 záv.
2Hájek FrantišekFGT Stolany491225,611312/13 záv.
3Červ MiloslavAtletika Polička501212,371912/19 záv.
4Krumer MiroslavMK Ostrov491102,81512/15 záv.
5Sadílek OtaAtletika Albrechtice461046,552212/22 záv.
6Marek JiříOrel Vysoké Mýto43986,071912/19 záv.
7Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice42850,021612/16 záv.
8Krsek MiroslavESAB Vamberk49846,8388/8 záv.
9Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49698,242912/29 záv.
10Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48639,566/6 záv.
11Tempír FrantišekSokol Štíty4958166/6 záv.
12Koblížek JindřichSK Žamberk48525,2177/7 záv.
13Les JosefTJ Maratonstav Úpice47478,7166/6 záv.
14Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí51416,3844/4 záv.
15Cejnar VáclavSKP Hradec Králové51387,6944/4 záv.

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Brádle VáclavSokol Chuchelná371436,091812/18 záv.
2Bielčik JindřichLichkov401337,161312/13 záv.
3Tomíšek JindřichObec Říkovice391273,491912/19 záv.
4Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová351065,211612/16 záv.
5Janeček JaroslavSABZO Praha401034,381111/11 záv.
6Marek FrantišekSK Hronov41674,5466/6 záv.
7Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40558,6466/6 záv.
8Šteinc LudvíkAC Vrchlabí41548,5955/5 záv.
9Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34324,391612/16 záv.
10Doležal StanislavBK Pardubice38299,4133/3 záv.
11Kalousek JanKČT Žamberk41290,6266/6 záv.
12Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou40268,8133/3 záv.
13Vorel MilanSlatiňany40219,533/3 záv.
14Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4193,4211/1 záv.
15Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3592,7311/1 záv.

Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Martincová KristýnaVENCL TEAM Ústí nad Orlicí931274,491212/12 záv.
2Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto931111,531212/12 záv.
3Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97525,4455/5 záv.
4Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí93432,0355/5 záv.
5Rokosz BeataULKS Bystrzyca Klodzka92273,544/4 záv.
6Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě93248,222/2 záv.
7Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí93210,2122/2 záv.
8Rájová JanaAK Olymp Brno92200,6122/2 záv.
9Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad93197,3722/2 záv.
10Ďurovcová SoňaAC Pardubice92188,0422/2 záv.
11Holubová IvaBK Vysoké Mýto93186,1122/2 záv.
12Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí93178,9822/2 záv.
13Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší99164,0222/2 záv.
14Nováková PetraLK Slovan Karlovy Vary93122,6311/1 záv.
15Šaršonová MichaelaAK Olymp Brno92116,6611/1 záv.

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801306,032712/27 záv.
2Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice791298,531412/14 záv.
3Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911161,951812/17 záv.
4Stříhavková PetraAC Choceň791086,23512/35 záv.
5Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová771021,482012/20 záv.
6Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka91977,171010/10 záv.
7Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84920,061111/11 záv.
8Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80847,881010/10 záv.
9Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno77826,022112/21 záv.
10Peterková VeronikaTJ Svitavy84703,831111/11 záv.
11Vévodová MartinaAK Perná90664,6977/7 záv.
12Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí81620,31212/12 záv.
13Sontáková LenkaAtletika Albrechtice91571,181212/12 záv.
14Lauterbachová LucieAtletika Žamberk81557,6277/7 záv.
15Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice85523,2855/5 záv.

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí721421,151312/13 záv.
2Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice691410,932512/25 záv.
3Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno761130,381412/14 záv.
4Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová731110,752212/22 záv.
5Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto69915,781612/16 záv.
6Fenclová MartaAC Pardubice76869,0688/8 záv.
7Kalná JitkaAtletika Chrudim75365,9366/6 záv.
8Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová71295,6566/6 záv.
9Jetmarová EsterSokol Hylváty70208,5833/3 záv.
10Mertová MichaelaAtletika Albrechtice76203,422/2 záv.
11Vítová EvaSK Nové Město nad Metují75195,9622/2 záv.
12Šumberová LucieOrel Česká Třebová72191,3333/3 záv.
13Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí72124,9622/2 záv.
14Pešavová JitkaJablonné nad Orlicí74109,3611/1 záv.
15Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují69102,6311/1 záv.

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč651586,982712/27 záv.
2Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová641276,041812/18 záv.
3Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631252,592512/25 záv.
4Nechvílová MiroslavaAC Choceň60978,051312/13 záv.
5Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58678,382412/24 záv.
6Šternerová HanaHradec Králové63594,1388/8 záv.
7Siegelová MagdalenaAC Choceň65472,0666/6 záv.
8Kostřicová BlankaČeská Třebová61275,666/6 záv.
9Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice63258,3433/3 záv.
10Felklová JarmilaTJ Šumperk60222,9933/3 záv.
11Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí64179,4922/2 záv.
12Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice66173,2422/2 záv.
13Pospíšilová VěraPardubice58161,222/2 záv.
14Zatorska IzabelaRMD montrail63115,811/1 záv.
15Hyláková DanaVyškov61103,2111/1 záv.

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová531421,042912/29 záv.
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481343,472012/20 záv.
3Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54781,2566/6 záv.
4Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice45710,111111/11 záv.
5Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice56702,4677/7 záv.
6Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56480,3888/8 záv.
7Vacková HanaSK Hronov56211,5922/2 záv.
8Dvořáková EvaFOSA Prostějov55194,6433/3 záv.
9Rossi LenkaHradec Králové54142,8622/2 záv.
10Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové52136,1922/2 záv.
11Kováříková PavlaŠAK Chodov55105,5911/1 záv.
12Bártová EvaOB Rychnov55100,5411/1 záv.
13Kašová HanaBarnex sport Brno54100,0711/1 záv.
14Slavíčková JarmilaBrno5684,4311/1 záv.
15Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4381,9522/2 záv.

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751241,132012/20 záv.
2Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí881225,121812/18 záv.
3Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí841143,261912/19 záv.
4Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová821140,022712/27 záv.
5Nechvíl PetrAC Choceň911115,232112/21 záv.
6Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí791113,811912/19 záv.
7Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691104,62212/22 záv.
8Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601069,121712/17 záv.
9Řemínek MatějJiskra Litomyšl861011,061212/12 záv.
10Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka76996,511312/13 záv.
11Ducháček JanVENCL TEAM Ústí nad Orlicí68984,251412/14 záv.
12Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka82972,231312/13 záv.
13Abrahám LuděkSK Hronov75956,131512/15 záv.
14Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84916,61212/12 záv.
15Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová65906,062412/24 záv.

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí721333,471312/13 záv.
2Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice691243,22512/25 záv.
3Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice791164,741412/14 záv.
4Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801159,162712/27 záv.
5Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911081,231712/17 záv.
6Matyášová JanaDolní Dobrouč651058,642612/26 záv.
7Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno76978,581412/14 záv.
8Stříhavková PetraAC Choceň79943,273512/35 záv.
9Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová73901,62212/22 záv.
10Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka91887,031010/10 záv.
11Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77866,422012/20 záv.
12Martincová KristýnaVENCL TEAM Ústí nad Orlicí93843,941111/11 záv.
13Fenclová MartaAC Pardubice76840,1188/8 záv.
14Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84790,31111/11 záv.
15Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80731,861010/10 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.3.2011Choceňský kros154
6.4.20111. Pekelný kilometr104
13.4.2011Jarní hodinovka na dráze26
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
30.4.2011Běh Javorkou280
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.5.2011Běh na Rozálku191
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
29.5.2011Nekořský kros156
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
18.6.2011Knířovský běh161
29.6.2011Králický ovál66
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
13.7.20114. Pekelný kilometr101
29.7.2011Svinnský kros140
6.8.2011Kvalifikace na MS v běhu do vrchu, Česká Třebová118
14.8.2011Běh údolím řeky Bělé148
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2011Černovírský kros182
24.8.20115. Pekelný kilometr100
24.8.2011Pekelný kilometr 201158
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
4.9.2011Sázava - Lázek94
10.9.2011Strážný - nahoru a dolů58
11.9.2011Jablonné - Jamné - Suchý vrch81
17.9.2011Králický Lískovec85
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2011Heřmanická osmička146
2.10.2011Běh údolím Orlice194
9.10.2011Ve stopě Líšnické patnáctky171
12.10.2011Pardubická desítka na dráze68
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
5.11.2011Malá Pardubická156
12.11.2011Perníková 991
3.12.2011Čertovský běh103
10.12.2011Vánoční běh okolo Zlatého pásku156