Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)

24.8.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)
  • datum konání: 24.8.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
nejmladší od 18:00 hodin
hlavní závod od 21:30 hodin

Přihlášky

od 17:00 v místě startu

Startovné

Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě

Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice Pekelného kilometru 2013

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2115Mlynář MarekVENCL tým ÚO0700:00:29-
2C222Zářecký MatyášSaltman Team0600:00:33-
3C249Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:35-
4C2121Zářecký MarekSaltman Team0900:00:55-
5C21413Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:59-
6C2156Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:01:06-
7C21718Marhold DanielHorní Jelení0900:01:10-
8C21920Arnold Tomášneregistrován1000:01:15-
9C22114Kovář Štěpánneregistrován1000:01:22-
10C2238Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:41-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2310Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:34-
2D2519Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:36-
3D267Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:37-
4D275Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:38-
5D2812Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:41-
6D2916Štěpánová AlenaSokol Česká Třebová0700:00:45-
7D21021Polášková EliškaFK Česká Třebová0600:00:46-
8D21122Kovářová Terezaneregistrována0700:00:51-
9D2134Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:57-
10D21623Sýkorová Kateřinaneregistrována1100:01:09-
11D21811Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:15-
12D22017Štěpánová EvaSokol Česká Třebová0900:01:17-
13D2223Chrásková Leontýnaneregistrována1000:01:41-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M133Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:01:27-
2M1916Polášek MatějFK Česká Třebová0400:01:38-
3M1118Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:41-
4M1142Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:43-
5M1159Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:49-
6M11614Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:50-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1513Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:28-
2Z11018Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí0500:01:40-
3Z1127Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:42-
4Z11712Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:53-
5Z1194Benešová VeronikaSemanín0500:02:36-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:22-
2M2417Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:28-
3M2710Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:35-
4M285Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:37-
5M2181Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:54-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2211Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:22-
2Z2619Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:30-
3Z21315Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:01:42-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3410Leschinger JakubLeschinger team0100:03:07-
2M356Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:20-
3M367Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:24-
4M3813Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:49-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3103Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:59-
2Z3114Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:10-
3Z31314Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:04:28-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:21-
2M4211Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:02:32-
3M435Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:51-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z479Obstová KateřinaLanškroun9900:03:35-
2Z492Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:49-
3Z4128Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:12-
4Z4141Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:04:56-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5450Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:38-
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ761Cink MartinAC Pardubice9400:05:45-
2MJ1138Machotka Dominikneregistrován9400:05:56-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5052Krátká HanaLanškroun9500:08:51-
2ZJ6139Vaňousová Anetaneregistrována9500:10:56-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:07-
2MA247Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:20-
3MA345Hájek DanielAtletika Polička8900:05:27-
4MA542Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:42-
5MA624Kučera LadislavČeská Třebová7600:05:42-
6MA846Matoušek Denis-8800:05:47-
7MA1340Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:05:59-
8MA1419Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:06:01-
9MA1514Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:02-
10MA1835Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:06-
11MA2226Marhold PetrChoceň7800:06:42-
12MA2312Marhold LubošHorní Jelení7700:06:46-
13MA2558Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:51-
14MA283Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:25-
15MA3643Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:08:11-
16MA3717Zeman BřetislavBHLT7500:08:12-
17MA427Vebr MichalČeská Třebová7800:08:22-
18MA4313Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:25-
19MA4529Vytlačil MarekČeská Třebová9100:08:36-
20MA4862Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:40-
21MA5431Palán Janneregistrován9200:09:14-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB949Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:49-
2MB1037Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:53-
3MB1620Pávek JiříPeklák team6900:06:02-
4MB1744Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:06:03-
5MB212Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:06:39-
6MB2921Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:07:38-
7MB3211Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:46-
8MB3356Kalous Tomᚎamberk6400:07:55-
9MB444Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:32-
10MB4915Sýkora Pavelneregistrován7300:08:49-
11MB5751Tobiška Karelneregistrován7300:10:09-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2016Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:33-
2MC2453Krátký LubošLanškroun6200:06:48-
3MC3048Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:46-
4MC4010Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:21-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2733Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:22-
2MD3563Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:09-
3MD3832Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:13-
4MD4641Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:38-
5MD4754Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:40-
6MD5264Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:57-
7MD6218Wendlig MiroslavLuková5300:10:57-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6322Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:10:59-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA121Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:05:57-
2ZA199Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:14-
3ZA2657Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:03-
4ZA3134Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:46-
5ZA4130Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:22-
6ZA5355Kalousová AlenaŽamberk8000:09:09-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3428Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:58-
2ZB558Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:35-
3ZB5936Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:10:22-
4ZB606Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:52-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:14-
2ZC6459Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:11:48-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5125Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:53-
2ZD5623Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:55-
3ZD5827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:11-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:05:07-
2MA247Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:20-
3MA345Hájek DanielAtletika Polička8900:05:27-
1M5450Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:38-
4MA542Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:42-
5MA624Kučera LadislavČeská Třebová7600:05:42-
1MJ761Cink MartinAC Pardubice9400:05:45-
6MA846Matoušek Denis-8800:05:47-
1MB949Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:49-
2MB1037Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:53-
2MJ1138Machotka Dominikneregistrován9400:05:56-
1ZA121Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:05:57-
7MA1340Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:05:59-
8MA1419Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:06:01-
9MA1514Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:02-
3MB1620Pávek JiříPeklák team6900:06:02-
4MB1744Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:06:03-
10MA1835Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:06-
2ZA199Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:14-
1MC2016Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:33-
5MB212Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:06:39-
11MA2226Marhold PetrChoceň7800:06:42-
12MA2312Marhold LubošHorní Jelení7700:06:46-
2MC2453Krátký LubošLanškroun6200:06:48-
13MA2558Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:51-
3ZA2657Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:03-
1MD2733Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:22-
14MA283Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:25-
6MB2921Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:07:38-
3MC3048Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:46-
4ZA3134Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:46-
7MB3211Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:46-
8MB3356Kalous Tomᚎamberk6400:07:55-
1ZB3428Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:58-
2MD3563Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:09-
15MA3643Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:08:11-
16MA3717Zeman BřetislavBHLT7500:08:12-
3MD3832Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:13-
1ZC395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:14-
4MC4010Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:21-
5ZA4130Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:22-
17MA427Vebr MichalČeská Třebová7800:08:22-
18MA4313Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:25-
9MB444Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:32-
19MA4529Vytlačil MarekČeská Třebová9100:08:36-
4MD4641Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:38-
5MD4754Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:08:40-
20MA4862Štěpán PavelLoko Česká Třebová7700:08:40-
10MB4915Sýkora Pavelneregistrován7300:08:49-
1ZJ5052Krátká HanaLanškroun9500:08:51-
1ZD5125Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:08:53-
6MD5264Vilhelm VáclavPřívrat5100:08:57-
6ZA5355Kalousová AlenaŽamberk8000:09:09-
21MA5431Palán Janneregistrován9200:09:14-
2ZB558Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:35-
2ZD5623Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:09:55-
11MB5751Tobiška Karelneregistrován7300:10:09-
3ZD5827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:11-
3ZB5936Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:10:22-
4ZB606Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:52-
2ZJ6139Vaňousová Anetaneregistrována9500:10:56-
7MD6218Wendlig MiroslavLuková5300:10:57-
1ME6322Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:10:59-
2ZC6459Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:11:48-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 92%
Značení závodu: 96%
Vyhlášení výsledků: 74%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 94%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Běžel jsem poprvé, moc jsem si to užil. Bohužel jsem zařazen do týmu TURBO Chotěboř, který ani neznám. Prosím opravit na neregistrován. Děkuji S pozdravem Pavel Sýkora
Lev.Habes
Děkujeme za skvělý noční závod, je to hezká změna a určitě stojí za to si to zkusit v noční atmosféře! Velké díky pořadatelům.
mlynar7
Díky moc za krásný zážitek a také za fandění . Bylo to opravdu super.
heda.sedlackova
Pavel Sykora opraven.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód