hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh přes Červený vrch

12.6.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh přes Červený vrch
  • datum konání: 12.6.2016
  • zobrazeno již 582x
  • místo konání: Dolní Čermná
  • GPS: 49.97694N, 16.56106E
  • pořadatel: TJ Dolní Čermná

Sociální sítě

Místo konání

Areál zdraví a sportu Dolní Čermná
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 11:30 hodin

Startovné

30 - 60 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
Povrch: asfalt, zpevněná cesta

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Kateřina Veselá
tel. 605 475 695

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.azas.cz

E-mailová adresa

areal@dolni-cermna.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1115Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:01-
2C1353Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:01-
3C1529Kouba RadimRybník1100:00:01-
4C179Svoboda MatyášAZAS Dolní Čermná1200:00:01-
5C1972Skalický Vít-1200:00:01-
6C11141Doleček Pavel-1200:00:01-
7C11363Pacholík Denis-1200:00:01-
8C11598Trojek KarelOknoplast Šumperk1300:00:01-
9C1178Svoboda TobiášAZAS Dolní Čermná1400:00:01-
-C1-10Blažek Alois-14DNF-

Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1151Němcová NatálieLitomyšl1100:00:01-
2D1390Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:01-
3D1535Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:01-
4D1782Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:01-
5D1925Hnátová Martina-1200:00:01-
6D11180Bedrníčková NikolaOrel Dolní Čermná1300:00:01-
7D11379Hejlová EllaLetohrad1300:00:01-
8D11561Malínková SáraLetohrad1300:00:01-
9D11789Jirásková LilianaBBB Team1300:00:01-
10D11983Adamcová ValérieLetohrad1400:00:01-
11D12073Beranová Tereza-1300:00:01-
12D12166Pecháčková Agáta-1400:00:01-
13D12294Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:00:01-

Chlapci 6-7 let (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21444Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:02:30-
2C22413Kulhavý KryštofVerměřovice0900:02:43-
3C2256Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:02:45-
4C2273Schlegel David-0900:02:47-
5C2287Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:02:47-
6C23191Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:02:56-
7C23269Macháček FilipOrel Dolní Čermná0900:02:59-
8C23312Ptáček Alex-1000:03:13-
9C23668Jursa Adamneregistrován1000:03:23-
10C23911Blažek Hugo-1000:03:57-

Děvčata 6-7 let (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2185Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:02:33-
2D22128Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:02:39-
3D22638Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:47-
4D22993Jirásková Karolína-0900:02:50-
5D23036Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:02:52-
6D23440Dolečková Bára-0900:03:14-
7D23562Pacholíková Aneta-1000:03:16-
8D23726Hnátová Natálie-1000:03:28-
9D23871Vitouchová Amálie-0900:03:30-

Nejmladší žáci I (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1152Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:06103.39
2M1265Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:02:0899.20
3M1359Vávra PetrOrel Dolní Dobrouč0700:02:1097.41
4M1560Bryška TomášTJ Svitavy0700:02:1490.37
5M1839Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:2081.89
6M1937Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:2572.93
7M11054Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:2770.31
8M11117Macháček MichalOrel Dolní Čermná0800:02:2769.42
9M11292Jirásek Jakub-0700:02:2868.38
10M11574Peřina DanielAZAS Dolní Čermná0800:02:3064.67
11M11647Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:02:3163.57
12M12042Doleček Lukáš-0700:02:3655.63
13M12324Janků Viktor-0800:02:4049.27

Nejmladší žákyně I (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1475Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:11104.10
2Z1695Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:1598.59
3Z1732Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:1697.31
4Z11333Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:02:2976.76
5Z1172Schlegelová Nela-0700:02:3272.74
6Z11916Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:02:3666.55
7Z12296Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:02:4060.49

Nejmladší žáci II (trať 1,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2620Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:04:30118.14
2M22018Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:05:0097.92
3M22297Jirásek Dan-0500:05:2083.94
4M22314Kulhavý TadeášVerměřovice0600:05:2382.02
5M22885Škareda Roman-0500:05:4765.51
6M2294Zpěvák Tomáš-0600:05:4865.46

Nejmladší žákyně II (trať 1,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2746Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:30106.68
2Z21227Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:4099.96
3Z21564Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:4993.36
4Z2271Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:05:3957.48
5Z23286Škaredová Kája-0600:05:5943.45
6Z23381Fabiánková NatálieOrel Dolní Čermná0600:06:1730.48

Mladší žáci (trať 1,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3122Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:06108.55
2M3230Kapoun JanAtletika Polička0300:04:1899.23
3M3557Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:2792.22
4M31176Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:3783.92
5M31319Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:4181.22
6M31455Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:4280.14
7M31656Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:04:5272.70
8M31778Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:5371.68
9M32184Kozel Lukáš-0300:05:0562.48

Mladší žákyně (trať 1,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3343Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:18108.17
2Z3821Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:3496.33
3Z31058Červená EliškaDukla Polička0400:04:3595.50
4Z31923Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:04:5580.47
5Z32687Škaredová Kristýna-0400:05:3154.04
6Z33070Skalická PavlaLanškroun0400:05:5238.46
7Z33167Szkoková Gabriela-0400:05:5436.55

Starší žáci (trať 1,35 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Starší žákyně (trať 1,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4434Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:22110.94
2Z4950Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:35101.83
3Z41849Derková MartinaActivity Lanškroun0100:04:5587.22
4Z42477Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2565.35
5Z42531Hejl Samantha-0100:05:2962.43

Dorostenci (trať 1,95 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5145Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:06:48111.67
2M5299Faltejsek Tomáš-0000:07:1997.05
3M5448Formánek Václav-0000:07:3291.29

Dorostenky (trať 1,95 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5288Šilarová Karolína-0000:07:19100.00

Junioři 18-19 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ120Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:20117.97
2MJ24Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:18:41103.74
3MJ614Vencl JiříNekoř9800:21:0778.28
4MJ1937Černohorský Marek-9800:23:1356.20
5MJ235Mareš FrantišekOrel Dolní Čermná9800:24:2643.43
6MJ4512Flos Jaroslav-9800:32:273.00

Juniorky 18-19 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ725Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:21:16132.69
2ZJ3647Lešikarová Markéta-9900:29:3467.31

Muži A 20-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Hübl RadekRUNSPORT Team8800:32:51106.40
2MA224Hrdina PavelAK Perná8800:33:12104.35
3MA342Jor MartinActivity Lanškroun8700:35:4689.25
4MA530Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:36:5782.25
5MA611Adamec JosefLetohrad8100:37:5077.06
6MA838Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:38:1674.50
7MA920Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:1668.58
8MA1229Diblík JanŽichlínek8500:41:0158.32
9MA141Živný Marek3D Fitnes race team9100:42:2250.31
10MA1535Klíma VladimírKarel Mačát Autodoprava Dolní Čermná8700:42:4048.52
11MA1726Novák JiříPetrovice8100:42:5347.24
12MA182Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:42:5547.13
13MA2345Bednář PetrDolní Čermná9300:44:4036.82
14MA2547Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:44:5735.15
15MA2733Vychytil Františekneregistrován8000:45:4130.81
16MA2939Špaček MartinOEZ Veterans8500:45:5029.87
17MA305Macháček JakubOrel Dolní Čermná9500:46:0028.94
18MA3521Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:2914.24
19MA373Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:48:5212.00
20MA3846Franko MartinNákup Letohrad8000:49:219.15
21MA397Vebr MichalČeská Třebová7800:50:074.61
22MA4041Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:50:273.00
22MA4050Dušek BronislavHorní Čermná9700:50:273.00
24MA4317Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:51:123.00
25MA4448Mareš Jaroslav-8200:52:363.00
26MA4513Kittnar Ondřej-9500:52:473.00
27MA4628Hyhlík DanielAZAS Dolní Čermná8800:53:343.00
28MA4744Mikšík AlešHnátnice9000:54:213.00
29MA4849Merta Aleš-9500:56:033.00
30MA4927Košnar FilipTrialrun.cz9100:56:233.00

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB412Hejl RadekKrálíky7200:36:19124.03
2MB1943Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:43:2489.69
3MB2123Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:44:0686.28
4MB2234Roleček MilanPěčín7600:44:1085.94
5MB248Hampl AloisOstrov7000:44:5682.26
6MB2610Fabiánek BronislavOrel Dolní Čermná7200:45:4078.70
7MB2836Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:45:4578.30
8MB3240Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:46:1276.09
9MB336Macháček KarelOrel Dolní Čermná6900:46:1475.93
10MB3431Zpěvák JiříAZAS Dolní Čermná6700:46:2674.97
11MB4218Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:50:4254.25
12MB509Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:57:2321.85

Muži C 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC725Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:05108.42
2MC1019Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:2896.40
3MC1115Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:4395.17
4MC1322Scheuer JanActivity Lanškroun6600:42:1587.49
5MC1632Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5084.50
6MC2037Hruban JanČeská Třebová6600:43:3780.56
7MC314Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:46:0668.07
8MC3616Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:3955.27

Muži D 60-69 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD948Dostál LadislavMoravská Třebová5600:21:28115.75
2MD1028Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:32115.10
3MD3315Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:26:5469.15

Muži E 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME818Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:22135.38
2ME3222Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:26:4194.43
3ME3738Bielčik JindřichLichkov4000:29:5070.19
4ME5040Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:483.00

Ženy A 20-34 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA326Vévodová MartinaAK Perná9000:19:16123.06
2ZA1642Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:0188.67
3ZA1735Uhrová AliceVýprachtice9000:23:0488.26
4ZA1852Kroulíková Michaela-9200:23:0488.23
5ZA2436Smetanová KláraCTB9000:24:2775.45
6ZA2531Uhrová Kamila-8300:25:2167.22
7ZA2750Novotná Veronika-9200:25:5861.58
8ZA3843Nováková Klára-8800:30:0024.46
9ZA409Tůmová Lucie-8900:30:4018.41
10ZA4744Benadová Kamila-9000:35:523.00

Ženy B 35-44 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB523Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:32110.60
2ZB1141Lauterbachová LucieLíšnice8100:21:5098.71
3ZB1313Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:4290.69
4ZB146Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:22:5189.34
5ZB153Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:22:5289.06
6ZB2053Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:23:3582.52
7ZB212Klimešová MagdaNa pohodu s.r.o.7600:23:4281.48
8ZB2810Pacholíková Andrea-7800:26:0060.15
9ZB298Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:26:1957.24
10ZB3019Hamplová HanaOstrov7300:26:3954.23
11ZB351Kolomá AndreaNa pohodu s.r.o.7800:28:5433.46
12ZB3911Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:2719.09
13ZB4151Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:30:5115.47
14ZB4846Lešikarová Štěpánka-7600:35:553.00

Ženy C 45-54 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC433Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:16117.56
2ZC1232Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:2198.69
3ZC2221Jirásková EvaLanškroun6400:24:0183.75
4ZC2630Cinková JitkaAC Pardubice6800:25:2271.59
5ZC3127Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:3959.94
6ZC4234Ryšavá Iveta-7100:31:1518.57
7ZC4624Zapletalová DanaČeská Třebová6300:32:435.33
8ZC4916Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:36:103.00

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3417Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:52111.07
2ZD437Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:2394.58
3ZD4429Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:2594.35

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1115Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:01-
1D1151Němcová NatálieLitomyšl1100:00:01-
2C1353Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:01-
2D1390Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:01-
3C1529Kouba RadimRybník1100:00:01-
3D1535Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:01-
4D1782Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:01-
4C179Svoboda MatyášAZAS Dolní Čermná1200:00:01-
5C1972Skalický Vít-1200:00:01-
5D1925Hnátová Martina-1200:00:01-
6D11180Bedrníčková NikolaOrel Dolní Čermná1300:00:01-
6C11141Doleček Pavel-1200:00:01-
7C11363Pacholík Denis-1200:00:01-
7D11379Hejlová EllaLetohrad1300:00:01-
8D11561Malínková SáraLetohrad1300:00:01-
8C11598Trojek KarelOknoplast Šumperk1300:00:01-
9D11789Jirásková LilianaBBB Team1300:00:01-
9C1178Svoboda TobiášAZAS Dolní Čermná1400:00:01-
10D11983Adamcová ValérieLetohrad1400:00:01-
11D12073Beranová Tereza-1300:00:01-
12D12166Pecháčková Agáta-1400:00:01-
13D12294Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:00:01-

Trať 0,65 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1152Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:06103.39
2M1265Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:02:0899.20
3M1359Vávra PetrOrel Dolní Dobrouč0700:02:1097.41
1Z1475Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:11104.10
4M1560Bryška TomášTJ Svitavy0700:02:1490.37
2Z1695Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:1598.59
3Z1732Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:1697.31
5M1839Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:2081.89
6M1937Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:2572.93
7M11054Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:2770.31
8M11117Macháček MichalOrel Dolní Čermná0800:02:2769.42
9M11292Jirásek Jakub-0700:02:2868.38
4Z11333Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:02:2976.76
1C21444Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:02:30-
10M11574Peřina DanielAZAS Dolní Čermná0800:02:3064.67
11M11647Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:02:3163.57
5Z1172Schlegelová Nela-0700:02:3272.74
1D2185Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:02:33-
6Z11916Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:02:3666.55
12M12042Doleček Lukáš-0700:02:3655.63
2D22128Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:02:39-
7Z12296Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:02:4060.49
13M12324Janků Viktor-0800:02:4049.27
2C22413Kulhavý KryštofVerměřovice0900:02:43-
3C2256Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:02:45-
3D22638Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:47-
4C2273Schlegel David-0900:02:47-
5C2287Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:02:47-
4D22993Jirásková Karolína-0900:02:50-
5D23036Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:02:52-
6C23191Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:02:56-
7C23269Macháček FilipOrel Dolní Čermná0900:02:59-
8C23312Ptáček Alex-1000:03:13-
6D23440Dolečková Bára-0900:03:14-
7D23562Pacholíková Aneta-1000:03:16-
9C23668Jursa Adamneregistrován1000:03:23-
8D23726Hnátová Natálie-1000:03:28-
9D23871Vitouchová Amálie-0900:03:30-
10C23911Blažek Hugo-1000:03:57-

Trať 1,35 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3122Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:06108.55
2M3230Kapoun JanAtletika Polička0300:04:1899.23
1Z3343Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:18108.17
1Z4434Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:22110.94
3M3557Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:2792.22
1M2620Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:04:30118.14
1Z2746Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:30106.68
2Z3821Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:3496.33
2Z4950Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:35101.83
3Z31058Červená EliškaDukla Polička0400:04:3595.50
4M31176Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:3783.92
2Z21227Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:4099.96
5M31319Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:4181.22
6M31455Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:4280.14
3Z21564Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:4993.36
7M31656Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:04:5272.70
8M31778Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:5371.68
3Z41849Derková MartinaActivity Lanškroun0100:04:5587.22
4Z31923Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:04:5580.47
2M22018Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:05:0097.92
9M32184Kozel Lukáš-0300:05:0562.48
3M22297Jirásek Dan-0500:05:2083.94
4M22314Kulhavý TadeášVerměřovice0600:05:2382.02
4Z42477Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2565.35
5Z42531Hejl Samantha-0100:05:2962.43
5Z32687Škaredová Kristýna-0400:05:3154.04
4Z2271Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:05:3957.48
5M22885Škareda Roman-0500:05:4765.51
6M2294Zpěvák Tomáš-0600:05:4865.46
6Z33070Skalická PavlaLanškroun0400:05:5238.46
7Z33167Szkoková Gabriela-0400:05:5436.55
5Z23286Škaredová Kája-0600:05:5943.45
6Z23381Fabiánková NatálieOrel Dolní Čermná0600:06:1730.48

Trať 1,95 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5145Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:06:48111.67
1Z5288Šilarová Karolína-0000:07:19100.00
2M5299Faltejsek Tomáš-0000:07:1997.05
3M5448Formánek Václav-0000:07:3291.29

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ120Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:20117.97
2MJ24Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:18:41103.74
1ZA326Vévodová MartinaAK Perná9000:19:16123.06
1ZC433Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:16117.56
1ZB523Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:32110.60
3MJ614Vencl JiříNekoř9800:21:0778.28
1ZJ725Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:21:16132.69
1ME818Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:22135.38
1MD948Dostál LadislavMoravská Třebová5600:21:28115.75
2MD1028Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:32115.10
2ZB1141Lauterbachová LucieLíšnice8100:21:5098.71
2ZC1232Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:2198.69
3ZB1313Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:4290.69
4ZB146Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:22:5189.34
5ZB153Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:22:5289.06
2ZA1642Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:0188.67
3ZA1735Uhrová AliceVýprachtice9000:23:0488.26
4ZA1852Kroulíková Michaela-9200:23:0488.23
4MJ1937Černohorský Marek-9800:23:1356.20
6ZB2053Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:23:3582.52
7ZB212Klimešová MagdaNa pohodu s.r.o.7600:23:4281.48
3ZC2221Jirásková EvaLanškroun6400:24:0183.75
5MJ235Mareš FrantišekOrel Dolní Čermná9800:24:2643.43
5ZA2436Smetanová KláraCTB9000:24:2775.45
6ZA2531Uhrová Kamila-8300:25:2167.22
4ZC2630Cinková JitkaAC Pardubice6800:25:2271.59
7ZA2750Novotná Veronika-9200:25:5861.58
8ZB2810Pacholíková Andrea-7800:26:0060.15
9ZB298Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:26:1957.24
10ZB3019Hamplová HanaOstrov7300:26:3954.23
5ZC3127Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:3959.94
2ME3222Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:26:4194.43
3MD3315Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:26:5469.15
1ZD3417Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:52111.07
11ZB351Kolomá AndreaNa pohodu s.r.o.7800:28:5433.46
2ZJ3647Lešikarová Markéta-9900:29:3467.31
3ME3738Bielčik JindřichLichkov4000:29:5070.19
8ZA3843Nováková Klára-8800:30:0024.46
12ZB3911Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:2719.09
9ZA409Tůmová Lucie-8900:30:4018.41
13ZB4151Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:30:5115.47
6ZC4234Ryšavá Iveta-7100:31:1518.57
2ZD437Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:2394.58
3ZD4429Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:2594.35
6MJ4512Flos Jaroslav-9800:32:273.00
7ZC4624Zapletalová DanaČeská Třebová6300:32:435.33
10ZA4744Benadová Kamila-9000:35:523.00
14ZB4846Lešikarová Štěpánka-7600:35:553.00
8ZC4916Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:36:103.00
4ME5040Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:483.00

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Hübl RadekRUNSPORT Team8800:32:51106.40
2MA224Hrdina PavelAK Perná8800:33:12104.35
3MA342Jor MartinActivity Lanškroun8700:35:4689.25
1MB412Hejl RadekKrálíky7200:36:19124.03
4MA530Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:36:5782.25
5MA611Adamec JosefLetohrad8100:37:5077.06
1MC725Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:05108.42
6MA838Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:38:1674.50
7MA920Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:1668.58
2MC1019Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:2896.40
3MC1115Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:4395.17
8MA1229Diblík JanŽichlínek8500:41:0158.32
4MC1322Scheuer JanActivity Lanškroun6600:42:1587.49
9MA141Živný Marek3D Fitnes race team9100:42:2250.31
10MA1535Klíma VladimírKarel Mačát Autodoprava Dolní Čermná8700:42:4048.52
5MC1632Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5084.50
11MA1726Novák JiříPetrovice8100:42:5347.24
12MA182Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:42:5547.13
2MB1943Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:43:2489.69
6MC2037Hruban JanČeská Třebová6600:43:3780.56
3MB2123Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:44:0686.28
4MB2234Roleček MilanPěčín7600:44:1085.94
13MA2345Bednář PetrDolní Čermná9300:44:4036.82
5MB248Hampl AloisOstrov7000:44:5682.26
14MA2547Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:44:5735.15
6MB2610Fabiánek BronislavOrel Dolní Čermná7200:45:4078.70
15MA2733Vychytil Františekneregistrován8000:45:4130.81
7MB2836Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:45:4578.30
16MA2939Špaček MartinOEZ Veterans8500:45:5029.87
17MA305Macháček JakubOrel Dolní Čermná9500:46:0028.94
7MC314Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:46:0668.07
8MB3240Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:46:1276.09
9MB336Macháček KarelOrel Dolní Čermná6900:46:1475.93
10MB3431Zpěvák JiříAZAS Dolní Čermná6700:46:2674.97
18MA3521Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:2914.24
8MC3616Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:3955.27
19MA373Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:48:5212.00
20MA3846Franko MartinNákup Letohrad8000:49:219.15
21MA397Vebr MichalČeská Třebová7800:50:074.61
22MA4041Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:50:273.00
22MA4050Dušek BronislavHorní Čermná9700:50:273.00
11MB4218Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:50:4254.25
24MA4317Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:51:123.00
25MA4448Mareš Jaroslav-8200:52:363.00
26MA4513Kittnar Ondřej-9500:52:473.00
27MA4628Hyhlík DanielAZAS Dolní Čermná8800:53:343.00
28MA4744Mikšík AlešHnátnice9000:54:213.00
29MA4849Merta Aleš-9500:56:033.00
30MA4927Košnar FilipTrialrun.cz9100:56:233.00
12MB509Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:57:2321.85

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Hübl RadekRUNSPORT Team8800:32:51106.40
2MA224Hrdina PavelAK Perná8800:33:12104.35
3MA342Jor MartinActivity Lanškroun8700:35:4689.25
4MB412Hejl RadekKrálíky7200:36:1986.03
5MA530Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:36:5782.25
6MA611Adamec JosefLetohrad8100:37:5077.06
7MC725Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:0575.58
8MA838Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:38:1674.50
9MA920Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:1668.58
10MC1019Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:2861.50
11MC1115Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:4360.06
12MA1229Diblík JanŽichlínek8500:41:0158.32
13MC1322Scheuer JanActivity Lanškroun6600:42:1551.06
14MA141Živný Marek3D Fitnes race team9100:42:2250.31
15MA1535Klíma VladimírKarel Mačát Autodoprava Dolní Čermná8700:42:4048.52
16MC1632Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5047.56
17MA1726Novák JiříPetrovice8100:42:5347.24
18MA182Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:42:5547.13
19MB1943Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:43:2444.27
20MC2037Hruban JanČeská Třebová6600:43:3742.93
21MB2123Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:44:0640.13
22MB2234Roleček MilanPěčín7600:44:1039.71
23MA2345Bednář PetrDolní Čermná9300:44:4036.82
24MB248Hampl AloisOstrov7000:44:5635.24
25MA2547Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:44:5735.15
26MB2610Fabiánek BronislavOrel Dolní Čermná7200:45:4030.91
27MA2733Vychytil Františekneregistrován8000:45:4130.81
28MB2836Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:45:4530.42
29MA2939Špaček MartinOEZ Veterans8500:45:5029.87
30MA305Macháček JakubOrel Dolní Čermná9500:46:0028.94
31MC314Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:46:0628.30
32MB3240Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:46:1227.73
33MB336Macháček KarelOrel Dolní Čermná6900:46:1427.54
34MB3431Zpěvák JiříAZAS Dolní Čermná6700:46:2626.37
35MA3521Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:2914.24
36MC3616Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:3913.31
37MA373Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:48:5212.00
38MA3846Franko MartinNákup Letohrad8000:49:219.15
39MA397Vebr MichalČeská Třebová7800:50:074.61
40MA4041Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:50:273.00
40MA4050Dušek BronislavHorní Čermná9700:50:273.00
42MB4218Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:50:423.00
43MA4317Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:51:123.00
44MA4448Mareš Jaroslav-8200:52:363.00
45MA4513Kittnar Ondřej-9500:52:473.00
46MA4628Hyhlík DanielAZAS Dolní Čermná8800:53:343.00
47MA4744Mikšík AlešHnátnice9000:54:213.00
48MA4849Merta Aleš-9500:56:033.00
49MA4927Košnar FilipTrialrun.cz9100:56:233.00
50MB509Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:57:233.00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA326Vévodová MartinaAK Perná9000:19:16107.50
2ZC433Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:1697.65
3ZB523Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:3294.85
4ZJ725Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:21:1687.65
5ZB1141Lauterbachová LucieLíšnice8100:21:5081.96
6ZC1232Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:2176.71
7ZB1313Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:4273.28
8ZB146Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:22:5171.82
9ZB153Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:22:5271.52
10ZA1642Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:0170.08
11ZA1735Uhrová AliceVýprachtice9000:23:0469.64
12ZA1852Kroulíková Michaela-9200:23:0469.60
13ZB2053Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:23:3564.43
14ZB212Klimešová MagdaNa pohodu s.r.o.7600:23:4263.30
15ZC2221Jirásková EvaLanškroun6400:24:0160.14
16ZA2436Smetanová KláraCTB9000:24:2755.70
17ZA2531Uhrová Kamila-8300:25:2146.74
18ZC2630Cinková JitkaAC Pardubice6800:25:2246.66
19ZA2750Novotná Veronika-9200:25:5840.61
20ZB2810Pacholíková Andrea-7800:26:0040.20
21ZB298Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:26:1937.05
22ZB3019Hamplová HanaOstrov7300:26:3933.79
23ZC3127Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:3933.74
24ZD3417Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:5211.68
25ZB351Kolomá AndreaNa pohodu s.r.o.7800:28:5411.29
26ZJ3647Lešikarová Markéta-9900:29:344.67
27ZA3843Nováková Klára-8800:30:003.00
28ZB3911Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:273.00
29ZA409Tůmová Lucie-8900:30:403.00
30ZB4151Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:30:513.00
31ZC4234Ryšavá Iveta-7100:31:153.00
32ZD437Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:233.00
33ZD4429Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:253.00
34ZC4624Zapletalová DanaČeská Třebová6300:32:433.00
35ZA4744Benadová Kamila-9000:35:523.00
36ZB4846Lešikarová Štěpánka-7600:35:553.00
37ZC4916Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:36:103.00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

super závod, super atmosféra. .prostě vše na jedničku
nemcovaandrea
Výborný závod a hlavně trať, výborná organizace. Super! Děkuji...
franko

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód