Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození

8.5.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození
  • datum konání: 8.5.2019
  • zobrazeno již 254x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02206N, 15.76439E
  • pořadatel: Hvězda Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadion na Dukle v Pardubicích
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:00 hodin

Startovné

150 Kč

Popis tratě

Start i cíl „Desítky“ je na dráze Městského atletického stadiónu na Dukle, okruh délky 2,5 km vede po chodnících a ulicemi v okolí stadiónu zpět na atletickou dráhu, po níž se probíhá v každém kole.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz/

E-mailová adresa

Jan.Zajic@upce.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.5.2018Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození108

Statistika závodu Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 108

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doležal Stanislav382
Jonášová Zdeňka642
Javůrek Jiří482
Friebelová Eva622
Svědiroh Miroslav652
Bílý Zdeněk592
Šefcová Eva642
Leszkow Petr442
Miler Jiří752
Eliáš Petr602
Švadlenka Jan862
Janů Jan932
Vaško Milan782
Oriničová Simona782
Bayerová Lenka682
Šternerová Hana632
Smolka Aleš792
Krupička Miroslav532
Borek Petr702
Mittner Leoš712
Hladík Pavel962
Krátký Josef652
Vacarda Vladimír592
Šolc Vítězslav572
Bajer Miloslav552
Pecháček Miroslav482
Jantsch Vítězslav352
Vorel Milan402
Vacek Jiří772
Malátek Antonín772
Krátká Anna692
Dvořák Radek742

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice Salomon9300:31:59104,52
2MA22Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:40100,34
3MA44Švadlenka JanLAWI Stars8600:33:3195,14
4MA55Vejmelka DanielPraha8600:33:4993,31
5MA66Dymák PavelHvězda Pardubice8700:36:2977,01
6MA77Šeděnka MichalElite Sport Max Training team8700:36:3476,50
7MA2222Štěpánek MartinPodhořany9300:41:4844,52
8MA2323Janů PetrHvězda Pardubice0300:42:30100,00
9MA2424Houdek JakubPardubice9200:42:5537,69
10MA3333Uhlíř MartinPardubice8900:44:3727,30
11MA6868Šlor RobertPardubice8300:56:473,00
-MA-86Hladík PavelHvězda Pardubice96DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB33Miler JiříLAWI Stars7500:33:06117,32
2MB88Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:37:2993,13
3MB99Doucha JiříHvězda Pardubice7100:38:0889,54
4MB1010Vodehnal JanHvězda Pardubice7300:38:1189,27
5MB1313Malátek AntonínPardubice7700:38:5185,59
6MB1515Libánský JiříČelákovice7600:40:0878,51
7MB1717Havelka JanOptika Vodehnal7900:40:2077,40
8MB2020Smolka AlešPardubice7900:41:0673,17
9MB2121Marek MichalHradec Králové7800:41:4669,49
10MB2626Dvořák RadekPardubice7400:43:2060,85
11MB2828Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7800:43:4758,36
12MB3232Vacek JiříDlouhá Třebová7700:44:1755,60
13MB3737Froš ŠtěpánCafé Bajer Pardubice7300:44:5452,20
14MB4040Mittner LeošPardubice7100:45:1949,90
15MB4444Vaško MilanSlatiňany7800:46:5840,79
16MB4646Kotík TomášSkorogladiátoři z Holic7300:47:1239,51
17MB4949Štald PetrNěmčice7400:47:4336,65
18MB5050Novák ViktorKalírna CZ7600:47:5135,92
19MB5353Szabo DavidSK Nové Zámky (SK)7000:48:0934,26
20MB5454Jonáš RadekSK Srch7600:48:2233,07
21MB5555Jirásko DušanSK Srch7300:48:4131,32
22MB5757Pokorný RadekKomorní filharmonie Pardubice7500:49:2827,00
23MB6161Picek LadislavSkorogladiátoři z Holic7500:52:359,80
24MB6565Dlask TomášSkorogladiátoři z Holic7500:55:033,00
25MB7070Kubias OndřejPardubice7400:56:573,00
26MB7979Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:543,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1414Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:58107,00
2MC1818Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:40:28104,59
3MC2929Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:43:4988,41
4MC3535Schaffer PetrMlýn Janderov6000:44:4384,06
5MC4343Štembera PetrPardubice6900:45:3879,64
6MC4747Matějíček LubošHOVRCH6200:47:2670,95
7MC5656Brzybohatý MiroslavByšice u Mělníka6300:48:5763,62
8MC6262Svědiroh MiroslavPardubice6500:52:4845,03
9MC6363Horák LeošCafé Bajer Pardubice6400:53:1842,62
10MC8181Krátký JosefHvězda Pardubice6501:11:143,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1111Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:13118,50
2MD3030Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:44:0091,03
3MD3131Říha JaroslavTenis Týnec nad Labem5300:44:0790,47
4MD3434Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:4187,78
5MD3838Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:0086,28
6MD3939Pullmann MiroslavJablonec nad Nisou5000:45:1085,49
7MD5252Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:48:0871,40
8MD5858Losman MiroslavHradec Králové5100:49:5862,69
9MD6767Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:55:4335,38
10MD7272Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:2422,64
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4545Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:05124,59
2ME6666Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:2593,54
3ME7373Jantsch VítězslavEleven Run Team Jablonec3500:58:3381,87
4ME7474Doležal StanislavBK Pardubice3800:59:4377,52
5ME8080Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:05:2456,35
6ME8282Culka VáclavNové Město nad Metují3501:19:194,50
7ME8383Brych JiříTJ Liga 100 Hradec Králové4001:24:093,00
8ME8484Vorel MilanSlatiňany4001:27:573,00
9ME8585Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2702:09:213,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2525Dušková LindaHvězda Pardubice0100:42:57140,68
2ZA4242Klimešová PavlínaČelákovice9400:45:31128,83
3ZA7575Benedová LenkaSK Srch8501:00:5171,17
4ZA7878Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:04:5359,32
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1212Fenclová MartaAC Pardubice7600:38:50110,11
2ZB1516Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:08103,75
3ZB2727Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:43:4486,15
4ZB4141Oriničová SimonaPardubice7800:45:2078,32
5ZB5151Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:0165,20
6ZB6969Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:56:5421,76
7ZB7576Pultarová MiladaTruhlářství Pultar - Kohout7501:00:513,00
-ZB-87Pešková KarolínaTruhlářství Pultar - Kohout79DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1919Klimešová JanaUSK Praha7000:40:38116,58
2ZC3636Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:5197,54
3ZC4748Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:47:2685,88
4ZC6060Jurošová OlgaPardubice6700:50:3871,44
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5959Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Klub6400:50:21114,05
2ZD6464Šefcová EvaSKI Police nad Metují6400:54:2898,85
3ZD7171Šternerová HanaHradec Králové6300:57:3987,09
4ZD7777Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:02:5967,40
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice Salomon9300:31:59104,52
2MA22Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:40100,34
1MB33Miler JiříLAWI Stars7500:33:06117,32
3MA44Švadlenka JanLAWI Stars8600:33:3195,14
4MA55Vejmelka DanielPraha8600:33:4993,31
5MA66Dymák PavelHvězda Pardubice8700:36:2977,01
6MA77Šeděnka MichalElite Sport Max Training team8700:36:3476,50
2MB88Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:37:2993,13
3MB99Doucha JiříHvězda Pardubice7100:38:0889,54
4MB1010Vodehnal JanHvězda Pardubice7300:38:1189,27
1MD1111Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:13118,50
1ZB1212Fenclová MartaAC Pardubice7600:38:50110,11
5MB1313Malátek AntonínPardubice7700:38:5185,59
1MC1414Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:58107,00
6MB1515Libánský JiříČelákovice7600:40:0878,51
2ZB1516Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:08103,75
7MB1717Havelka JanOptika Vodehnal7900:40:2077,40
2MC1818Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:40:28104,59
1ZC1919Klimešová JanaUSK Praha7000:40:38116,58
8MB2020Smolka AlešPardubice7900:41:0673,17
9MB2121Marek MichalHradec Králové7800:41:4669,49
7MA2222Štěpánek MartinPodhořany9300:41:4844,52
8MA2323Janů PetrHvězda Pardubice0300:42:30100,00
9MA2424Houdek JakubPardubice9200:42:5537,69
1ZA2525Dušková LindaHvězda Pardubice0100:42:57140,68
10MB2626Dvořák RadekPardubice7400:43:2060,85
3ZB2727Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:43:4486,15
11MB2828Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7800:43:4758,36
3MC2929Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:43:4988,41
2MD3030Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:44:0091,03
3MD3131Říha JaroslavTenis Týnec nad Labem5300:44:0790,47
12MB3232Vacek JiříDlouhá Třebová7700:44:1755,60
10MA3333Uhlíř MartinPardubice8900:44:3727,30
4MD3434Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:4187,78
4MC3535Schaffer PetrMlýn Janderov6000:44:4384,06
2ZC3636Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:5197,54
13MB3737Froš ŠtěpánCafé Bajer Pardubice7300:44:5452,20
5MD3838Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:0086,28
6MD3939Pullmann MiroslavJablonec nad Nisou5000:45:1085,49
14MB4040Mittner LeošPardubice7100:45:1949,90
4ZB4141Oriničová SimonaPardubice7800:45:2078,32
2ZA4242Klimešová PavlínaČelákovice9400:45:31128,83
5MC4343Štembera PetrPardubice6900:45:3879,64
15MB4444Vaško MilanSlatiňany7800:46:5840,79
1ME4545Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:05124,59
16MB4646Kotík TomášSkorogladiátoři z Holic7300:47:1239,51
6MC4747Matějíček LubošHOVRCH6200:47:2670,95
3ZC4748Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:47:2685,88
17MB4949Štald PetrNěmčice7400:47:4336,65
18MB5050Novák ViktorKalírna CZ7600:47:5135,92
5ZB5151Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:0165,20
7MD5252Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:48:0871,40
19MB5353Szabo DavidSK Nové Zámky (SK)7000:48:0934,26
20MB5454Jonáš RadekSK Srch7600:48:2233,07
21MB5555Jirásko DušanSK Srch7300:48:4131,32
7MC5656Brzybohatý MiroslavByšice u Mělníka6300:48:5763,62
22MB5757Pokorný RadekKomorní filharmonie Pardubice7500:49:2827,00
8MD5858Losman MiroslavHradec Králové5100:49:5862,69
1ZD5959Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Klub6400:50:21114,05
4ZC6060Jurošová OlgaPardubice6700:50:3871,44
23MB6161Picek LadislavSkorogladiátoři z Holic7500:52:359,80
8MC6262Svědiroh MiroslavPardubice6500:52:4845,03
9MC6363Horák LeošCafé Bajer Pardubice6400:53:1842,62
2ZD6464Šefcová EvaSKI Police nad Metují6400:54:2898,85
24MB6565Dlask TomášSkorogladiátoři z Holic7500:55:033,00
2ME6666Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:2593,54
9MD6767Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:55:4335,38
11MA6868Šlor RobertPardubice8300:56:473,00
6ZB6969Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:56:5421,76
25MB7070Kubias OndřejPardubice7400:56:573,00
3ZD7171Šternerová HanaHradec Králové6300:57:3987,09
10MD7272Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:2422,64
3ME7373Jantsch VítězslavEleven Run Team Jablonec3500:58:3381,87
4ME7474Doležal StanislavBK Pardubice3800:59:4377,52
7ZB7576Pultarová MiladaTruhlářství Pultar - Kohout7501:00:513,00
3ZA7575Benedová LenkaSK Srch8501:00:5171,17
4ZD7777Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:02:5967,40
4ZA7878Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:04:5359,32
26MB7979Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:543,00
5ME8080Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:05:2456,35
10MC8181Krátký JosefHvězda Pardubice6501:11:143,00
6ME8282Culka VáclavNové Město nad Metují3501:19:194,50
7ME8383Brych JiříTJ Liga 100 Hradec Králové4001:24:093,00
8ME8484Vorel MilanSlatiňany4001:27:573,00
9ME8585Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2702:09:213,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice Salomon9300:31:59103,68
2MA22Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:4099,49
3MB33Miler JiříLAWI Stars7500:33:0696,83
4MA44Švadlenka JanLAWI Stars8600:33:3194,27
5MA55Vejmelka DanielPraha8600:33:4992,43
6MA66Dymák PavelHvězda Pardubice8700:36:2976,06
7MA77Šeděnka MichalElite Sport Max Training team8700:36:3475,55
8MB88Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:37:2969,92
9MB99Doucha JiříHvězda Pardubice7100:38:0865,93
10MB1010Vodehnal JanHvězda Pardubice7300:38:1165,63
11MD1111Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:1365,42
12MB1313Malátek AntonínPardubice7700:38:5161,53
13MC1414Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:5854,68
14MB1515Libánský JiříČelákovice7600:40:0853,66
15MB1717Havelka JanOptika Vodehnal7900:40:2052,43
16MC1818Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:40:2851,61
17MB2020Smolka AlešPardubice7900:41:0647,72
18MB2121Marek MichalHradec Králové7800:41:4643,63
19MA2222Štěpánek MartinPodhořany9300:41:4843,43
20MA2323Janů PetrHvězda Pardubice0300:42:3039,13
21MA2424Houdek JakubPardubice9200:42:5536,57
22MB2626Dvořák RadekPardubice7400:43:2034,02
23MB2828Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7800:43:4731,25
24MC2929Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:43:4931,05
25MD3030Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:44:0029,92
26MD3131Říha JaroslavTenis Týnec nad Labem5300:44:0729,21
27MB3232Vacek JiříDlouhá Třebová7700:44:1728,18
28MA3333Uhlíř MartinPardubice8900:44:3726,14
29MD3434Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:4125,73
30MC3535Schaffer PetrMlýn Janderov6000:44:4325,52
31MB3737Froš ŠtěpánCafé Bajer Pardubice7300:44:5424,40
32MD3838Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:0023,79
33MD3939Pullmann MiroslavJablonec nad Nisou5000:45:1022,76
34MB4040Mittner LeošPardubice7100:45:1921,84
35MC4343Štembera PetrPardubice6900:45:3819,90
36MB4444Vaško MilanSlatiňany7800:46:5811,71
37ME4545Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:0511,00
38MB4646Kotík TomášSkorogladiátoři z Holic7300:47:1210,28
39MC4747Matějíček LubošHOVRCH6200:47:268,85
40MB4949Štald PetrNěmčice7400:47:437,11
41MB5050Novák ViktorKalírna CZ7600:47:516,29
42MD5252Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:48:084,55
43MB5353Szabo DavidSK Nové Zámky (SK)7000:48:094,45
44MB5454Jonáš RadekSK Srch7600:48:223,12
45MB5555Jirásko DušanSK Srch7300:48:413,00
46MC5656Brzybohatý MiroslavByšice u Mělníka6300:48:573,00
47MB5757Pokorný RadekKomorní filharmonie Pardubice7500:49:283,00
48MD5858Losman MiroslavHradec Králové5100:49:583,00
49MB6161Picek LadislavSkorogladiátoři z Holic7500:52:353,00
50MC6262Svědiroh MiroslavPardubice6500:52:483,00
51MC6363Horák LeošCafé Bajer Pardubice6400:53:183,00
52MB6565Dlask TomášSkorogladiátoři z Holic7500:55:033,00
53ME6666Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:253,00
54MD6767Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:55:433,00
55MA6868Šlor RobertPardubice8300:56:473,00
56MB7070Kubias OndřejPardubice7400:56:573,00
57MD7272Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:243,00
58ME7373Jantsch VítězslavEleven Run Team Jablonec3500:58:333,00
59ME7474Doležal StanislavBK Pardubice3800:59:433,00
60MB7979Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:04:543,00
61ME8080Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:05:243,00
62MC8181Krátký JosefHvězda Pardubice6501:11:143,00
63ME8282Culka VáclavNové Město nad Metují3501:19:193,00
64ME8383Brych JiříTJ Liga 100 Hradec Králové4001:24:093,00
65ME8484Vorel MilanSlatiňany4001:27:573,00
66ME8585Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2702:09:213,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1212Fenclová MartaAC Pardubice7600:38:50105,18
2ZB1516Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:0898,66
3ZC1919Klimešová JanaUSK Praha7000:40:3896,15
4ZA2525Dušková LindaHvězda Pardubice0100:42:5784,53
5ZB2727Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:43:4480,60
6ZC3636Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:5175,00
7ZB4141Oriničová SimonaPardubice7800:45:2072,58
8ZA4242Klimešová PavlínaČelákovice9400:45:3171,66
9ZC4748Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:47:2662,04
10ZB5151Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:0159,11
11ZD5959Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Klub6400:50:2147,41
12ZC6060Jurošová OlgaPardubice6700:50:3845,99
13ZD6464Šefcová EvaSKI Police nad Metují6400:54:2826,76
14ZB6969Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:56:5414,55
15ZD7171Šternerová HanaHradec Králové6300:57:3910,79
16ZA7575Benedová LenkaSK Srch8501:00:513,00
16ZB7576Pultarová MiladaTruhlářství Pultar - Kohout7501:00:513,00
18ZD7777Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:02:593,00
19ZA7878Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:04:533,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, na 8.místě muži C je nějaká paní... ???
virgitt
Diky za upozorneni, opraveno...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód