Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2019

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun111279,81312/13 záv.
2Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí101197,951812/18 záv.
3Veselý JanKB Letohrad101195,791312/13 záv.
4Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová111169,751212/12 záv.
5Veselý JakubKB Letohrad101137,351312/13 záv.
6Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová111073,372212/22 záv.
7Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová11762,141010/10 záv.
8Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová10659,4977/7 záv.
9Dušek OndřejKB Letohrad10584,4877/7 záv.
10Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad11532,4366/6 záv.
11Stejskal PetrAtletika Jablonné11417,155/5 záv.
12Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ10388,8844/4 záv.
13Váně JakubAtletika TJ Lanškroun10381,566/6 záv.
14Kalousek JiříOREL Dolní Dobrouč10269,1533/3 záv.
15Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun11253,4899/9 záv.
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová101255,291512/15 záv.
2Gregorová AnnaActivity Lanškroun101205,872012/20 záv.
3Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová101205,021812/18 záv.
4Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová101167,311712/17 záv.
5Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou101116,251312/13 záv.
6Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun111036,322312/23 záv.
7Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová11898,851312/13 záv.
8Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová10787,071712/17 záv.
9Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl11750,71412/14 záv.
10Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun11685,71612/16 záv.
11Málková LucieTJ Spartak Letohrad10659,3977/7 záv.
12Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí10633,041010/10 záv.
13Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová10377,1255/5 záv.
14Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad10368,3766/6 záv.
15Stratilová AnnaSpartak Letohrad10358,9255/5 záv.
Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun081274,332412/24 záv.
2Rašner JiříTJ Šumperk081232,262112/21 záv.
3Řehák LubomírActivity Lanškroun091181,282012/20 záv.
4Razým DanielTJ Dlouhá Třebová08909,491212/12 záv.
5Vinkler ŠtěpánMistrovice08891,231010/10 záv.
6Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí09885,421111/11 záv.
7Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09873,471712/17 záv.
8Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí09821,631312/13 záv.
9Vinkler MatoušMistrovice09758,461010/10 záv.
10Brychta JakubCerekvice nad Loučnou08706,991010/10 záv.
11Gregora LukášActivity Lanškroun08684,581312/13 záv.
12Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad08644,6977/7 záv.
13Jansa MatějSpartak Letohrad08618,1777/7 záv.
14Resler FilipAtletika TJ Lanškroun09531,811010/10 záv.
15Stejskal DanielSpartak Letohrad09513,2966/6 záv.
Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy081345,141412/14 záv.
2Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová091265,962312/23 záv.
3Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová091153,672012/20 záv.
4Svobodová KláraKB Letohrad091015,121212/12 záv.
5Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí08902,681312/13 záv.
6Faltusová EmaTJ Spartak Letohard08465,1866/6 záv.
7Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová08438,3755/5 záv.
8Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad08417,5355/5 záv.
9Kubová KláraKB Letohrad09398,6666/6 záv.
10Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad09313,0966/6 záv.
11Urbanová AnnaKB Letohrad09302,344/4 záv.
12Jedličková TerezaSK Žamberk08294,9444/4 záv.
13Grossmannová LucieSpartak Letohrad08293,7744/4 záv.
14Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí08291,8644/4 záv.
15Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová09276,1733/3 záv.
Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová061291,561312/13 záv.
2Fajfr MarekOB Žamberk061211,581212/12 záv.
3Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun071146,241512/15 záv.
4Hájek DominikOB Česká Třebová061099,531212/12 záv.
5Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí071029,121212/12 záv.
6Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí07587,8466/6 záv.
7Barvínek DanielSpartak Letohrad06561,3466/6 záv.
8Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad06489,0455/5 záv.
9Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová07371,8944/4 záv.
10Zicha JakubSokol Klášterec nad Orlicí06215,9244/4 záv.
11Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad07192,1322/2 záv.
12Málek MichaelKB Letohrad07181,2522/2 záv.
13Klas ŠtěpánAC Choceň07179,8222/2 záv.
14Zeman JindřichAC Choceň07175,7822/2 záv.
15Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07172,7233/3 záv.
Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová061226,141412/14 záv.
2Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová071208,111612/16 záv.
3Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová061170,911612/16 záv.
4Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun071123,512012/20 záv.
5Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun071086,632312/23 záv.
6Kubešová KláraActivity Lanškroun06923,411111/11 záv.
7Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy07728,3588/8 záv.
8Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí07637,5188/8 záv.
9Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová07422,5244/4 záv.
10Kubová LucieTJ Spartak Letohrad06285,2633/3 záv.
11Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad07276,0433/3 záv.
12Lánová TerezaSpartak Letohrad06272,7933/3 záv.
13Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí07256,1366/6 záv.
14Kosíková MichaelaOrel Domanín06218,6633/3 záv.
15Čejková BarboraAC Choceň06204,322/2 záv.
Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí041315,052112/21 záv.
2Bukáček MarekAtletika Polička041241,221512/15 záv.
3Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř041115,91212/12 záv.
4Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04773,751712/17 záv.
5Havlík LukášSKI klub Hlinsko04728,4677/7 záv.
6Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05548,3766/6 záv.
7Vetchý KryštofISCAREX Junior team Česká Třebová04297,1533/3 záv.
8Fišer RadekTJ Spartak Letohrad05290,9733/3 záv.
9Akak OndřejAtletika Žamberk05236,4733/3 záv.
10Seidl LukášDobruška05235,7244/4 záv.
11Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník04203,5922/2 záv.
12Vašátko JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou05185,4222/2 záv.
13Koblovský JakubAK Moravská Třebová05180,9422/2 záv.
14Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř04168,3522/2 záv.
15Jančařík TomášOrel Židenice05111,6411/1 záv.
Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová041436,141412/14 záv.
2Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová041152,251212/12 záv.
3Moskvová AgátaKB Letohrad05894,2999/9 záv.
4Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová05500,4755/5 záv.
5Hermanová EliškaJiskra Ústí nad Orlicí05489,211212/12 záv.
6Šrolerová JanaSpartak Letohrad05432,5366/6 záv.
7Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad05380,5744/4 záv.
8Hrubá KláraSpartak Letohrad04278,3533/3 záv.
9Kosíková MarkétaOrel Domanín04229,0733/3 záv.
10Macanová MarieJakubovice 3605224,0822/2 záv.
11Jelenová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou05223,1122/2 záv.
12Marková NikolaKB Letohrad05220,8933/3 záv.
13Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou04216,1222/2 záv.
14Málková KarolínaSK Žamberk04205,2933/3 záv.
15Hamplová TerezaActivity Lanškroun05200,1522/2 záv.
Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JanJM Team Letohrad02951,471111/11 záv.
2Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí02767,2188/8 záv.
3Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí03659,2966/6 záv.
4Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí03544,9566/6 záv.
5Šimůnek JanIscarex junior team03525,3355/5 záv.
6Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč03281,9333/3 záv.
7Vrbovský BenjaminFenix Ski Team Jeseník02225,5622/2 záv.
8Horník KryštofFenix Jeseník03204,3422/2 záv.
9Költö MatějSpartak Letohrad03193,3322/2 záv.
10Vondráček JakubKB Letohrad03164,1822/2 záv.
11Veselý JaroslavKB Letohrad03141,5522/2 záv.
12Abrahám LuděkJablonné n. O.02109,0911/1 záv.
13Vondráček JakubKB Letohrad02100,7711/1 záv.
14Marek JakubKonrad Tools Team0310011/1 záv.
14Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0210011/1 záv.
Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí021248,61212/12 záv.
2Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03988,651010/10 záv.
3Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02935,251612/16 záv.
4Stránská VendulaJiskra Ústí n.O.03753,9477/7 záv.
5Kubešová EliškaActivity Lanškroun03576,4177/7 záv.
6Janíčková PatricieVýprachtice02376,5455/5 záv.
7Motlová LucieSpartak Letohrad02347,4933/3 záv.
8Halasová AnnaOrel Vyškov03248,8833/3 záv.
9Macanová AnežkaJakubovice 360320022/2 záv.
10Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad03187,4722/2 záv.
11Kovářová JanaOB Česká Třebová02169,5922/2 záv.
12Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk03152,0922/2 záv.
13Svobodová AnnaNUTMI03118,2411/1 záv.
14Hanáková KláraActivity Lanškroun02116,3311/1 záv.
15Válková SimonaDolní Morava02113,8411/1 záv.
Junioři 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí011537,241414/14 záv.
2Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí001527,891815/18 záv.
3Hájek MartinPasivity Žamberk011241,151715/17 záv.
4Kovář LukášOB Česká Třebová01916,4499/9 záv.
5Bílek DavidPenzion Pod rozhlednou03340,8133/3 záv.
6Moravec JanJM Team Letohrad02314,7644/4 záv.
7Urban Matyáš00286,7733/3 záv.
8Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí04255,2833/3 záv.
9Simon JakubPolička00225,1444/4 záv.
10Novák JakubBAKAKO Nová Paka0122133/3 záv.
11Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou01216,4822/2 záv.
12Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou02215,6522/2 záv.
13Brychta JiříNové Město na Moravě00210,5122/2 záv.
14Šimoník JiříOrel Židenice01197,9922/2 záv.
15Limburský JanOrel Brno Obřany01184,4444/4 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
10Ing. Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí84689,4477/7 záv.
13Kyral JiříÚstí nad Orlicí91602,6188/8 záv.
14Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto590,991212/12 záv.
18Fabián TomášCyklo team Kolárna96473,355/5 záv.
45Šlaichrt MatějBiatlon Team Chrudim88199,8833/3 záv.
85Mokrejš LeošVysoké Mýto93108,722/2 záv.
88Martinec JindřichAC Moravská Slavia Brno85105,7211/1 záv.
91Čeněk JanKasper SWIX Team87104,1111/1 záv.
104Tmej PatrikFarmtec9196,7211/1 záv.
112Vejmelka DanielPraha8693,3111/1 záv.
115Kubálek LukášRun magazine team9291,1511/1 záv.
119Borák MartinLibina9087,8511/1 záv.
125Novák PavelKRB Chrudim8184,2511/1 záv.
137Tomášek MichalMaleč tým8879,0811/1 záv.
141Lukáš MatějSKP Ostrava z.s.8077,9611/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.3.201910 jarních kilometrů185
17.3.2019Běh za břehem158
30.3.2019Svitavská 10172
3.4.20191. Pekelný kilometr137
7.4.2019Jaroměřský kros367
10.4.2019Jarní hodinovka na dráze15
12.4.20191. Zemská míle128
20.4.2019Běh Javorkou201
24.4.20192. Pekelný kilometr159
26.4.2019Běh na Rozálku181
27.4.2019Svitavský stýpl10
28.4.2019Memoriál Q. Štěpánka177
1.5.2019Běh kolem poličských hradeb321
4.5.2019Letohradská pětka316
8.5.2019Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození87
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2019Nekořský kros128
26.5.2019Půlmaraton údolím Moravské Sázavy127
1.6.2019Běh Dobroučským krajem433
5.6.20193. Pekelný kilometr133
9.6.2019Běh alejí83
12.6.2019Memoriál Václava Čevony46
14.6.20192. Zemská míle93
15.6.2019Běh přes Červený vrch245
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
29.6.2019Kros okolo Žampachu a přes Kozince86
30.6.2019Pardubická pětka na dráze34
3.7.20194. Pekelný kilometr124
14.7.2019Jeřáb 1003105
3.8.2019Králický Sněžník - potichu101
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros159
11.8.2019Běh údolím řeky Bělé141
18.8.2019Černovírský kros123
28.8.20195. Pekelný kilometr149
28.8.2019Pekelný kilometr 2019106
30.8.20193. Zemská míle101
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
1.9.2019Sázava - Lázek60
4.9.2019Běh na Kuňku29
7.9.2019Strážný - nahoru a dolů75
8.9.2019Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch64
14.9.2019Kopaběh40
15.9.2019Králický Lískovec106
21.9.2019Cross po lyžařských tratích239
28.9.2019Zemská míle 2019123
28.9.20194. Zemská míle116
29.9.2019Heřmanická osmička194
5.10.2019Lubenská 10 cross29
6.10.2019Běh údolím Orlice237
9.10.2019Pardubická desítka na dráze23
13.10.2019Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
19.10.2019Sokolský půlmaraton30
28.10.2019Týnišťská desítka203
2.11.2019Malá Pardubická cross-country103
9.11.2019Perníková devítka116
17.11.2019Běh 17. listopadu51
7.12.2019Čertovský běh96
14.12.2019Vánoční běh okolo Zlatého pásku100

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2021
ISCAREX CUP 2020
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999