Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kuňku

7.10.2020, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kuňku
  • datum konání: 7.10.2020
  • zobrazeno již 450x
  • místo konání: loděnice Arosa, Pardubice
  • GPS: 50.0487789N, 15.7853600E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1171Charbuský JiříPARDUBICE9800:43:11118,02
2MA1066Veverka TomášOOB Vamberk8400:51:4481,98
Muži B 40-49 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB267Rohlík VáclavAC Pardubice8000:44:05102,73
2MB369Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:44:5698,93
3MB4200Kopáč KamilSvítkov7700:45:0498,33
4MB5158Gogola JanIMEL7700:47:1388,71
5MB6175Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:48:0684,76
6MB7129Štys PavelRETIA Pardubice   7800:48:1783,94
7MB1163Kalousek JanMalšovice7100:52:1266,41
8MB13138Dvořák RomanPardubice7100:56:2047,92
9MB15161Novotný JiříUNO Srch7100:57:5940,53
Muži C 50 let a starší (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8162Hanuš Petr3D Fittness RT6400:50:32115,22
2MC968Prchal PavelGP Kolín5900:50:51136,96
3MC1264Zeman AntonínDědek6100:53:55102,84
4MC1784Nádhera PetrHradec Králové6700:59:3881,94
5MC19141Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:05:4489,24
6MC20173Sýkora AntonínVP ČR5101:10:3373,80
7MC2275Tučný JanMK Pardubice4701:21:10100,00
Ženy (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1460Cinková JitkaAC Pardubice6800:56:57100,00
2ZA16130Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:58:28123,07
3ZA1879Barboříková MartinaDběhnem8001:04:30100,00
4ZA2156Šternerová HanaHradec Králové6301:13:4376,93
Trať 11 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1171Charbuský JiříPARDUBICE9800:43:11118,02
1MB267Rohlík VáclavAC Pardubice8000:44:05102,73
2MB369Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:44:5698,93
3MB4200Kopáč KamilSvítkov7700:45:0498,33
4MB5158Gogola JanIMEL7700:47:1388,71
5MB6175Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:48:0684,76
6MB7129Štys PavelRETIA Pardubice   7800:48:1783,94
1MC8162Hanuš Petr3D Fittness RT6400:50:32115,22
2MC968Prchal PavelGP Kolín5900:50:51136,96
2MA1066Veverka TomášOOB Vamberk8400:51:4481,98
7MB1163Kalousek JanMalšovice7100:52:1266,41
3MC1264Zeman AntonínDědek6100:53:55102,84
8MB13138Dvořák RomanPardubice7100:56:2047,92
1ZA1460Cinková JitkaAC Pardubice6800:56:57100,00
9MB15161Novotný JiříUNO Srch7100:57:5940,53
2ZA16130Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:58:28123,07
4MC1784Nádhera PetrHradec Králové6700:59:3881,94
3ZA1879Barboříková MartinaDběhnem8001:04:30100,00
5MC19141Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:05:4489,24
6MC20173Sýkora AntonínVP ČR5101:10:3373,80
4ZA2156Šternerová HanaHradec Králové6301:13:4376,93
7MC2275Tučný JanMK Pardubice4701:21:10100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1171Charbuský JiříPARDUBICE9800:43:11104,01
2MB267Rohlík VáclavAC Pardubice8000:44:0599,92
3MB369Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:44:5696,07
4MB4200Kopáč KamilSvítkov7700:45:0495,46
5MB5158Gogola JanIMEL7700:47:1385,70
6MB6175Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:48:0681,69
7MB7129Štys PavelRETIA Pardubice   7800:48:1780,86
8MC8162Hanuš Petr3D Fittness RT6400:50:3270,65
9MC968Prchal PavelGP Kolín5900:50:5169,21
10MA1066Veverka TomášOOB Vamberk8400:51:4465,20
11MB1163Kalousek JanMalšovice7100:52:1263,09
12MC1264Zeman AntonínDědek6100:53:5555,30
13MB13138Dvořák RomanPardubice7100:56:2044,33
14MB15161Novotný JiříUNO Srch7100:57:5936,84
15MC1784Nádhera PetrHradec Králové6700:59:3829,35
16MC19141Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:05:443,00
17MC20173Sýkora AntonínVP ČR5101:10:333,00
18MC2275Tučný JanMK Pardubice4701:21:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1460Cinková JitkaAC Pardubice6800:56:57110,08
2ZA16130Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:58:28105,02
3ZA1879Barboříková MartinaDběhnem8001:04:3084,90
4ZA2156Šternerová HanaHradec Králové6301:13:4354,16

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód