Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kuňku - 2.9.

2.9.2020, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kuňku - 2.9.
  • datum konání: 2.9.2020
  • zobrazeno již 390x
  • místo konání: loděnice Arosa, Pardubice
  • GPS: 50.0487789N, 15.7853600E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3129Kyral JiříVencl tým ÚO9100:45:47100,00
2MA1069Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:49:50100,00
Muži B 40-49 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1175Vokolek MichalAC Pardubice7200:44:33103,67
2MB279Klvaň NorbertSokol Kolín7200:45:3399,27
3MB4171Malátek AntonínPardubice7700:46:0397,06
4MB5141Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:47:3690,23
5MB675Gogola JanIMEL7700:47:3890,08
6MB7158Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:47:5488,91
7MB856Dařbuján LukášPardubice7700:48:0688,03
8MB967Štys PavelRETIA Pardubice   7800:48:4585,16
9MB12193Smolka AlešPardubice7900:50:3077,45
10MB15128Kalousek JanMalšovice7100:51:4971,65
11MB171Dvořák RomanPardubice7100:56:4649,83
12MB1866Štěpnička JiříPardubice7700:57:0148,73
13MB1962Novák ViktorPardubice7600:58:0544,03
14MB2164Horák RadekPardubice8000:59:4037,05
15MB2260Štěrba JanPardubice7101:06:297,01
Muži C 50 let a starší (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11130Číhař TomášChvojenec7000:50:10103,30
2MC1363Prchal PavelGP Kolín5900:50:50119,19
3MC14135Strachoň PetrBK Pardubice5700:51:08118,12
4MC16152Štembera PetrPardubice6900:51:5196,70
5MC23173Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:06:4362,69
6MC24149Kalhous RomanVěčný vývoj5901:10:1050,42
7MC2576Pšenička JiříPardubice4601:25:19100,00
Ženy (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2068Cinková JitkaAC Pardubice6800:58:21100,00
Trať 11 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1175Vokolek MichalAC Pardubice7200:44:33103,67
2MB279Klvaň NorbertSokol Kolín7200:45:3399,27
1MA3129Kyral JiříVencl tým ÚO9100:45:47100,00
3MB4171Malátek AntonínPardubice7700:46:0397,06
4MB5141Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:47:3690,23
5MB675Gogola JanIMEL7700:47:3890,08
6MB7158Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:47:5488,91
7MB856Dařbuján LukášPardubice7700:48:0688,03
8MB967Štys PavelRETIA Pardubice   7800:48:4585,16
2MA1069Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:49:50100,00
1MC11130Číhař TomášChvojenec7000:50:10103,30
9MB12193Smolka AlešPardubice7900:50:3077,45
2MC1363Prchal PavelGP Kolín5900:50:50119,19
3MC14135Strachoň PetrBK Pardubice5700:51:08118,12
10MB15128Kalousek JanMalšovice7100:51:4971,65
4MC16152Štembera PetrPardubice6900:51:5196,70
11MB171Dvořák RomanPardubice7100:56:4649,83
12MB1866Štěpnička JiříPardubice7700:57:0148,73
13MB1962Novák ViktorPardubice7600:58:0544,03
1ZA2068Cinková JitkaAC Pardubice6800:58:21100,00
14MB2164Horák RadekPardubice8000:59:4037,05
15MB2260Štěrba JanPardubice7101:06:297,01
5MC23173Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:06:4362,69
6MC24149Kalhous RomanVěčný vývoj5901:10:1050,42
7MC2576Pšenička JiříPardubice4601:25:19100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1175Vokolek MichalAC Pardubice7200:44:33103,29
2MB279Klvaň NorbertSokol Kolín7200:45:3398,87
3MA3129Kyral JiříVencl tým ÚO9100:45:4797,84
4MB4171Malátek AntonínPardubice7700:46:0396,66
5MB5141Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:47:3689,82
6MB675Gogola JanIMEL7700:47:3889,67
7MB7158Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:47:5488,50
8MB856Dařbuján LukášPardubice7700:48:0687,61
9MB967Štys PavelRETIA Pardubice   7800:48:4584,74
10MA1069Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:49:5079,96
11MC11130Číhař TomášChvojenec7000:50:1078,49
12MB12193Smolka AlešPardubice7900:50:3077,01
13MC1363Prchal PavelGP Kolín5900:50:5075,54
14MC14135Strachoň PetrBK Pardubice5700:51:0874,22
15MB15128Kalousek JanMalšovice7100:51:4971,20
16MC16152Štembera PetrPardubice6900:51:5171,05
17MB171Dvořák RomanPardubice7100:56:4649,34
18MB1866Štěpnička JiříPardubice7700:57:0148,24
19MB1962Novák ViktorPardubice7600:58:0543,53
20MB2164Horák RadekPardubice8000:59:4036,54
21MB2260Štěrba JanPardubice7101:06:296,44
22MC23173Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:06:435,41
23MC24149Kalhous RomanVěčný vývoj5901:10:103,00
24MC2576Pšenička JiříPardubice4601:25:193,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2068Cinková JitkaAC Pardubice6800:58:21100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód