Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svitavský Štěpánský kros

26.12.2019, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavský Štěpánský kros
  • datum konání: 26.12.2019
  • zobrazeno již 121x
  • pořadatel: Atletika Svitavy

Sociální sítě

Místo konání

svitavský stadion
11:00 hodin

Přihlášky

ONLINE přihláška - viz odkaz níže>br> na místě od 9:30 do 10:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,8 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát závodu ve formátu JPG

Internetové stránky

http://bikesvitavy.cz/stepansky_kros.html

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ39Kolář JakubTJ Svitavy0100:27:08-
2MJ439Marek JakubKonrad Tools Team0300:29:27-
3MJ1215Bukáček MarekAtletika Polička0400:31:08-
4MJ2180Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:33:09-
5MJ5638Marek Lukáš4 sport team0700:40:13-
6MJ7528Korec MatějSRTG Svitavy0600:43:12-
7MJ7694Mrštný TomášDědřichov0800:43:25-
8MJ7847Marek JiříTJ Svitavy0700:44:36-
9MJ8155Zezula DenisSKP Duha Lanškroun0700:45:18-
Muži A (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Dvořáček AdamSvitavy9600:25:50-
2MA522Berka MartinAK Slovan Moravská Třebová8700:29:31-
3MA711Radiměřský KarelAtletika Polička8700:30:29-
4MA833Richter VladislavSvitavy9200:30:39-
4MA834Šmarda DominikSvitavy9500:30:39-
6MA1154Zezula TomášBike club Svitavy8000:30:58-
7MA1425Kubišta MichalŠmídl Running Team9000:31:37-
8MA1521Berka JakubAK Slovan Moravská Třebová8800:31:40-
9MA1623Janků JiříAK Slovan Moravská Třebová8700:31:56-
10MA1991Hynek TomášFbK Svitavy9100:32:52-
11MA2475Matuška JaroslavAK Slovan Moravská Třebová8700:33:37-
12MA2548Skácelík JiříFbK Svitavy8600:33:43-
13MA2962Ryšavý TomášSRTG Česká Třebová8600:34:59-
14MA3149Švichký TomášMoravská Třebová8600:35:12-
15MA3324Strouhal IvoMoravská Třebová8000:35:19-
16MA3926Schenk MartinČeská Třebová8500:35:31-
17MA4152Čížek DavidSvitavy9800:35:36-
18MA4374Štěrba PetrBrno8300:36:08-
19MA4673Ráboň MilošBrno8400:36:27-
20MA4776Klusoň OldřichDannyho smečka8000:36:33-
21MA4836Vojtěch ŠperkaSvitavy9800:37:22-
22MA5196Trčka OndřejSvitavy8400:38:47-
23MA5288Čejka MilošČeská Třebová8100:39:07-
24MA614Lampárek JiříSTG Svitavy8400:40:39-
25MA6466Broulík DavidSTG Česká Třebová8000:41:10-
26MA696Hladík MiroslavSTG Svitavy9100:41:57-
27MA7165Starý JosefSvitavy9700:42:04-
28MA7292Vrba Lukᚊneci v běhu8500:42:04-
29MA732Mačát VáclavTJ Slovan Moravská Třebová9900:42:17-
30MA8370Řehůřek MartinRadiměř8000:46:02-
31MA8918Adamec JanMoravská Třebová8400:48:43-
32MA9017Dědič FrantišekDětřichov u Moravské Třebové8400:48:43-
33MA9727Korec PetrSRTG Svitavy8200:49:29-
34MA10163Pešina MarekSvitavy8200:54:40-
Muži B (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB230Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:26:30-
2MB63Fátor JanSlavia Hradec Králové7900:29:46-
3MB1089Nováček PetrMoravská Třebová7900:30:41-
4MB1371Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:31:34-
5MB2081Syrový AlešBike Club Svitavy7000:33:02-
6MB2644Němec RadekPennyMann7700:33:54-
7MB2777Vacek JiříDlouhá Třebová7700:34:19-
8MB3058Parák DavidSvitavy - Lačnov7900:35:05-
9MB3298Vrána FilipJundrov7600:35:12-
10MB3645Kolář PetrBřezová nad Svitavou7600:35:28-
11MB4414Kolda JiříOpatov7300:36:12-
12MB4595Socha LadislavLitomyšl7500:36:13-
13MB4978Schuster JanPohledy7700:38:34-
14MB50103Janků KarelSvitavy7400:38:40-
15MB5585Svoboda PetrSvitavy7300:39:36-
16MB60100Čížek RobertSTG Svitavy7100:40:29-
17MB6735Šperka PavelSvitavy7300:41:41-
18MB88102Novotný JiříSvitavy7300:48:43-
19MB9216Král JanSvitavy7600:49:14-
20MB9419Zelinka MichalSpartan7300:49:29-
Muži C (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1746Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:32:21-
2MC1812Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:32:26-
3MC2213Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:33:14-
4MC2382Scheuer JanLanškroun6600:33:31-
5MC34101Antoš MarekSvitavy6800:35:25-
6MC3740Komárek MiroslavLitomyšl6800:35:29-
7MC40105Hruban JanČeská Třebová6600:35:34-
8MC5964Smola MiloslavČeská Třebová6900:40:29-
9MC8469Rozlívka LiborJavorník6800:46:27-
Muži D (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3872Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:35:30-
2MD7079Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:41:59-
3MD10320Hanák KarelSvitavy5600:55:30-
-MD-43Marek JiříSvitavy53DNF-
Juniorky (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5468Zemánková Aneta-0300:39:30-
2ZJ6310Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:41:09-
3ZJ9887Čejková KláraČeská Třebová0800:49:59-
4ZJ9953Popelková Aneta-0900:52:43-
5ZJ10160Pešinová BarboraSvitavy0900:54:40-
Ženy A (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2861Norocelová EvaSTG Česká Třebová8700:34:47-
2ZA531Vodehnalová JitkaFTK Olomouc9700:39:15-
3ZA8642Dvořáková JindřiškaMoravská Třebová8600:47:09-
4ZA9037Tmejová TerezaChotěnov9500:48:43-
5ZA945Mauerová KristýnaSTG Svitavy9600:49:29-
Ženy B (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3559Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:35:26-
2ZB4241Vitoušová OlgaChoceň8000:35:55-
3ZB5797Jirková IvanaMoravská Třebová8100:40:19-
4ZB6686Čejková GabrielaČeská Třebová7900:41:18-
5ZB6884Svobodová ZuzanaSvitavy7500:41:51-
6ZB7457Paráková JitkaSvitavy-Lačnov8100:42:20-
7ZB7731Roidlová MartinaSvitavy7800:44:13-
8ZB7950Lipská LucieHradec nad Svitavou8100:44:36-
9ZB8290Severová PetraHo Ho Ho7600:45:22-
10ZB9383Procházková Kateřina-7800:49:19-
11ZB9956Popelková Hananeregistrována8100:52:43-
12ZB104104Adámková AnnaZlín7901:01:02-
Ženy C (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5829Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:19-
2ZC6267Zemánková NaděždaLetovice7300:40:40-
3ZC6532Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:41:10-
4ZC8051Vojtová AndreaSTG Svitavy7400:45:17-
5ZC8593Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7400:46:27-
6ZC878Navrátilová BlankaBady Prostějov6100:48:23-
7ZC9699Čížková MartinaSTG Svitavy7300:49:29-
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Dvořáček AdamSvitavy9600:25:50-
1MB230Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:26:30-
1MJ39Kolář JakubTJ Svitavy0100:27:08-
2MJ439Marek JakubKonrad Tools Team0300:29:27-
2MA522Berka MartinAK Slovan Moravská Třebová8700:29:31-
2MB63Fátor JanSlavia Hradec Králové7900:29:46-
3MA711Radiměřský KarelAtletika Polička8700:30:29-
4MA833Richter VladislavSvitavy9200:30:39-
4MA834Šmarda DominikSvitavy9500:30:39-
3MB1089Nováček PetrMoravská Třebová7900:30:41-
6MA1154Zezula TomášBike club Svitavy8000:30:58-
3MJ1215Bukáček MarekAtletika Polička0400:31:08-
4MB1371Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:31:34-
7MA1425Kubišta MichalŠmídl Running Team9000:31:37-
8MA1521Berka JakubAK Slovan Moravská Třebová8800:31:40-
9MA1623Janků JiříAK Slovan Moravská Třebová8700:31:56-
1MC1746Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:32:21-
2MC1812Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:32:26-
10MA1991Hynek TomášFbK Svitavy9100:32:52-
5MB2081Syrový AlešBike Club Svitavy7000:33:02-
4MJ2180Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:33:09-
3MC2213Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:33:14-
4MC2382Scheuer JanLanškroun6600:33:31-
11MA2475Matuška JaroslavAK Slovan Moravská Třebová8700:33:37-
12MA2548Skácelík JiříFbK Svitavy8600:33:43-
6MB2644Němec RadekPennyMann7700:33:54-
7MB2777Vacek JiříDlouhá Třebová7700:34:19-
1ZA2861Norocelová EvaSTG Česká Třebová8700:34:47-
13MA2962Ryšavý TomášSRTG Česká Třebová8600:34:59-
8MB3058Parák DavidSvitavy - Lačnov7900:35:05-
14MA3149Švichký TomášMoravská Třebová8600:35:12-
9MB3298Vrána FilipJundrov7600:35:12-
15MA3324Strouhal IvoMoravská Třebová8000:35:19-
5MC34101Antoš MarekSvitavy6800:35:25-
1ZB3559Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:35:26-
10MB3645Kolář PetrBřezová nad Svitavou7600:35:28-
6MC3740Komárek MiroslavLitomyšl6800:35:29-
1MD3872Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:35:30-
16MA3926Schenk MartinČeská Třebová8500:35:31-
7MC40105Hruban JanČeská Třebová6600:35:34-
17MA4152Čížek DavidSvitavy9800:35:36-
2ZB4241Vitoušová OlgaChoceň8000:35:55-
18MA4374Štěrba PetrBrno8300:36:08-
11MB4414Kolda JiříOpatov7300:36:12-
12MB4595Socha LadislavLitomyšl7500:36:13-
19MA4673Ráboň MilošBrno8400:36:27-
20MA4776Klusoň OldřichDannyho smečka8000:36:33-
21MA4836Vojtěch ŠperkaSvitavy9800:37:22-
13MB4978Schuster JanPohledy7700:38:34-
14MB50103Janků KarelSvitavy7400:38:40-
22MA5196Trčka OndřejSvitavy8400:38:47-
23MA5288Čejka MilošČeská Třebová8100:39:07-
2ZA531Vodehnalová JitkaFTK Olomouc9700:39:15-
1ZJ5468Zemánková Aneta-0300:39:30-
15MB5585Svoboda PetrSvitavy7300:39:36-
5MJ5638Marek Lukáš4 sport team0700:40:13-
3ZB5797Jirková IvanaMoravská Třebová8100:40:19-
1ZC5829Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:19-
8MC5964Smola MiloslavČeská Třebová6900:40:29-
16MB60100Čížek RobertSTG Svitavy7100:40:29-
24MA614Lampárek JiříSTG Svitavy8400:40:39-
2ZC6267Zemánková NaděždaLetovice7300:40:40-
2ZJ6310Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:41:09-
25MA6466Broulík DavidSTG Česká Třebová8000:41:10-
3ZC6532Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:41:10-
4ZB6686Čejková GabrielaČeská Třebová7900:41:18-
17MB6735Šperka PavelSvitavy7300:41:41-
5ZB6884Svobodová ZuzanaSvitavy7500:41:51-
26MA696Hladík MiroslavSTG Svitavy9100:41:57-
2MD7079Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:41:59-
27MA7165Starý JosefSvitavy9700:42:04-
28MA7292Vrba Lukᚊneci v běhu8500:42:04-
29MA732Mačát VáclavTJ Slovan Moravská Třebová9900:42:17-
6ZB7457Paráková JitkaSvitavy-Lačnov8100:42:20-
6MJ7528Korec MatějSRTG Svitavy0600:43:12-
7MJ7694Mrštný TomášDědřichov0800:43:25-
7ZB7731Roidlová MartinaSvitavy7800:44:13-
8MJ7847Marek JiříTJ Svitavy0700:44:36-
8ZB7950Lipská LucieHradec nad Svitavou8100:44:36-
4ZC8051Vojtová AndreaSTG Svitavy7400:45:17-
9MJ8155Zezula DenisSKP Duha Lanškroun0700:45:18-
9ZB8290Severová PetraHo Ho Ho7600:45:22-
30MA8370Řehůřek MartinRadiměř8000:46:02-
9MC8469Rozlívka LiborJavorník6800:46:27-
5ZC8593Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7400:46:27-
3ZA8642Dvořáková JindřiškaMoravská Třebová8600:47:09-
6ZC878Navrátilová BlankaBady Prostějov6100:48:23-
18MB88102Novotný JiříSvitavy7300:48:43-
31MA8918Adamec JanMoravská Třebová8400:48:43-
4ZA9037Tmejová TerezaChotěnov9500:48:43-
32MA9017Dědič FrantišekDětřichov u Moravské Třebové8400:48:43-
19MB9216Král JanSvitavy7600:49:14-
10ZB9383Procházková Kateřina-7800:49:19-
20MB9419Zelinka MichalSpartan7300:49:29-
5ZA945Mauerová KristýnaSTG Svitavy9600:49:29-
7ZC9699Čížková MartinaSTG Svitavy7300:49:29-
33MA9727Korec PetrSRTG Svitavy8200:49:29-
3ZJ9887Čejková KláraČeská Třebová0800:49:59-
11ZB9956Popelková Hananeregistrována8100:52:43-
4ZJ9953Popelková Aneta-0900:52:43-
5ZJ10160Pešinová BarboraSvitavy0900:54:40-
34MA10163Pešina MarekSvitavy8200:54:40-
3MD10320Hanák KarelSvitavy5600:55:30-
12ZB104104Adámková AnnaZlín7901:01:02-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód