Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Sněžník Beze stopy

17.7.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Sněžník Beze stopy
  • datum konání: 17.7.2021
  • zobrazeno již 612x
  • místo konání: Heřmanice u Králík
  • GPS: 50.1277636N, 16.7517278E
  • pořadatel: AK Račí údolí

Sociální sítě

Místo konání

Heřmanice u Králík - kostel
11:00 hodin

Přihlášky

online od 1.4.2021 - ZDE

Startovné

od 1. 4. 2021 do 16. 7. 2021 - snížené startovné 250 Kč
na místě při prezentaci od 9:00 do 10:30 - startovné 350 Kč

Popis tratě

délka: 14,1 km
součet převýšení: 1050 m
0% asfaltu (pouze cca 200 m ve vesnici)
náročný terén, lesní pěšiny, kamenité kamzičí stezky, krátké seběhy vyžadující koncentraci
Heřmanice - 500 m na hranici s PL - výstup na Klepáč - Hleďsebe - sedlo Puchača (občerstvovací stanice, časový limit 1:45:00) - Malý Sněžník - Králický Sněžník (časový limit 3:00:00 - tj. 14:00)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

https://akru.webnode.cz/

E-mailová adresa

svestkadavid@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4337Moravec JanJM Team Letohrad0202:07:34113,00
2MJ5224Zadina VáclavTřemošnice0402:25:1887,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Volák OndřejBěžecký klub Náchod0001:16:03112,02
2MA26Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:22:4095,66
3MA32Šolc VítězslavBK Náchod9101:24:0192,32
4MA641Moravec JiříJM Team Letohrad9601:27:2483,96
5MA716Polívka TomášRychnov nad Kněžnou9801:27:4383,18
6MA856Krakovič VojtěchFast and light8801:28:1481,90
7MA1039Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:28:5580,21
8MA1342Darmovzal JanINDIVIDUÁLNÍ9001:31:4673,17
9MA2420Haas JanKasper Swix Team8401:43:3643,92
10MA2845Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9901:52:5221,01
11MA4638Filip MartinVoklobáci8602:16:053,00
12MA4850Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8202:17:263,00
13MA4930Číhař TomášChvojenec0002:20:323,00
Muži B 40-49 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB47Král JindřichAK Iscarex Česká Třebová7301:25:07103,90
2MB534Lachnit HonzaLadermon Olomouc8001:26:39100,37
3MB915Morávek VlastislavKUS Sopotnice7601:28:4095,73
4MB1255Malátek AntonínPardubice7701:31:1089,97
5MB2032Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8001:42:1964,28
6MB2252Polák MarekHO Lemra Brno - Vinohrady7301:42:3663,62
7MB2326Kos RomanKosáci7501:42:4563,28
8MB2519Vašíček RomanTJ MARATONSTAV ÚPICE7401:45:3856,64
9MB3011Švanda JiříHeřmanice7701:53:1139,24
10MB3444Oberländer JanSokol Senohraby7501:58:2427,22
11MB3531Dubský RomanPřibyslav7801:58:5626,00
12MB3747Macko MilanSTG Česká Třebová7202:00:2422,62
Muži C 50-59 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC155Jančík BořekSalming/Run4fun6401:34:12107,56
2MC169Ožana VáclavFIT BEZ DIET6401:37:20101,16
3MC1910Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:42:1091,28
4MC3229Číhař TomášChvojenec7001:53:5667,25
5MC3327Šesták KarelKasper Swix team7101:55:2864,11
6MC3848Lipina TomášMk Seitl Ostrava6602:02:0550,60
7MC4140Skalický JosefŽichlínek6202:05:5642,73
8MC4723Zadina JaroslavTřemošnice6402:16:5620,26
9MC5053Květoň VladimírKVS Šumperk6802:23:207,18
10MC5535Čížek PavelBěžimespolečně-Břehy6402:48:313,00
Muži D 60-69 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2628Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:50:34106,47
2MD2933Procházka JanZastávka6001:52:58102,27
3MD3613Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:59:1591,27
4MD394Šolc VítězslavBKL Machov5702:02:5284,94
5MD4412Doležal JíříRožnov pod Radhoštem5402:10:2871,63
Muži E 70 let a starší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4802:06:39113,89
2ME5317Marný TomášPoděbrady0502:25:3386,11
Ženy A 20-34 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2122Uhlířová HelenaHradec Králové8701:42:26100,00
Ženy B 35-44 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1125Schorná Matyášová PavlaMizuno team - TJ Maratonstav Úpice8001:29:18130,34
2ZB181Kaniová EliškaTeam LightBIKE/Lipová-lázně8501:41:44106,71
3ZB4051Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7702:04:4662,95
4ZB4549Procházková RenataBrno8602:11:2150,44
-ZB-14Morávková DanaKUS Sopotnice81DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1446Metelková TáňaOK99 Hradec Králové7201:32:44134,64
2ZC178Fišerová DagmarSK Vrchlabí SK7501:40:25120,94
3ZC5054Krčová MartinaKVS Šumperk7202:23:2044,42
4ZC5436Komínová PetraBěžímespolečně-Břehy7202:48:293,00
Ženy D 55 let a starší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2721Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:51:58101,18
2ZD3143Pachtová IvaMK Seitl Ostrava6501:53:1898,82
Trať 14,1 km, 1050 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Volák OndřejBěžecký klub Náchod0001:16:03112,02
2MA26Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:22:4095,66
3MA32Šolc VítězslavBK Náchod9101:24:0192,32
1MB47Král JindřichAK Iscarex Česká Třebová7301:25:07103,90
2MB534Lachnit HonzaLadermon Olomouc8001:26:39100,37
4MA641Moravec JiříJM Team Letohrad9601:27:2483,96
5MA716Polívka TomášRychnov nad Kněžnou9801:27:4383,18
6MA856Krakovič VojtěchFast and light8801:28:1481,90
3MB915Morávek VlastislavKUS Sopotnice7601:28:4095,73
7MA1039Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:28:5580,21
1ZB1125Schorná Matyášová PavlaMizuno team - TJ Maratonstav Úpice8001:29:18130,34
4MB1255Malátek AntonínPardubice7701:31:1089,97
8MA1342Darmovzal JanINDIVIDUÁLNÍ9001:31:4673,17
1ZC1446Metelková TáňaOK99 Hradec Králové7201:32:44134,64
1MC155Jančík BořekSalming/Run4fun6401:34:12107,56
2MC169Ožana VáclavFIT BEZ DIET6401:37:20101,16
2ZC178Fišerová DagmarSK Vrchlabí SK7501:40:25120,94
2ZB181Kaniová EliškaTeam LightBIKE/Lipová-lázně8501:41:44106,71
3MC1910Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:42:1091,28
5MB2032Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8001:42:1964,28
1ZA2122Uhlířová HelenaHradec Králové8701:42:26100,00
6MB2252Polák MarekHO Lemra Brno - Vinohrady7301:42:3663,62
7MB2326Kos RomanKosáci7501:42:4563,28
9MA2420Haas JanKasper Swix Team8401:43:3643,92
8MB2519Vašíček RomanTJ MARATONSTAV ÚPICE7401:45:3856,64
1MD2628Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:50:34106,47
1ZD2721Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:51:58101,18
10MA2845Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9901:52:5221,01
2MD2933Procházka JanZastávka6001:52:58102,27
9MB3011Švanda JiříHeřmanice7701:53:1139,24
2ZD3143Pachtová IvaMK Seitl Ostrava6501:53:1898,82
4MC3229Číhař TomášChvojenec7001:53:5667,25
5MC3327Šesták KarelKasper Swix team7101:55:2864,11
10MB3444Oberländer JanSokol Senohraby7501:58:2427,22
11MB3531Dubský RomanPřibyslav7801:58:5626,00
3MD3613Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:59:1591,27
12MB3747Macko MilanSTG Česká Třebová7202:00:2422,62
6MC3848Lipina TomášMk Seitl Ostrava6602:02:0550,60
4MD394Šolc VítězslavBKL Machov5702:02:5284,94
3ZB4051Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7702:04:4662,95
7MC4140Skalický JosefŽichlínek6202:05:5642,73
1ME4218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4802:06:39113,89
1MJ4337Moravec JanJM Team Letohrad0202:07:34113,00
5MD4412Doležal JíříRožnov pod Radhoštem5402:10:2871,63
4ZB4549Procházková RenataBrno8602:11:2150,44
11MA4638Filip MartinVoklobáci8602:16:053,00
8MC4723Zadina JaroslavTřemošnice6402:16:5620,26
12MA4850Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8202:17:263,00
13MA4930Číhař TomášChvojenec0002:20:323,00
9MC5053Květoň VladimírKVS Šumperk6802:23:207,18
3ZC5054Krčová MartinaKVS Šumperk7202:23:2044,42
2MJ5224Zadina VáclavTřemošnice0402:25:1887,00
2ME5317Marný TomášPoděbrady0502:25:3386,11
4ZC5436Komínová PetraBěžímespolečně-Břehy7202:48:293,00
10MC5535Čížek PavelBěžimespolečně-Břehy6402:48:313,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Volák OndřejBěžecký klub Náchod0001:16:03112,02
2MA26Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:22:4095,66
3MA32Šolc VítězslavBK Náchod9101:24:0192,32
4MB47Král JindřichAK Iscarex Česká Třebová7301:25:0789,60
5MB534Lachnit HonzaLadermon Olomouc8001:26:3985,81
6MA641Moravec JiříJM Team Letohrad9601:27:2483,96
7MA716Polívka TomášRychnov nad Kněžnou9801:27:4383,18
8MA856Krakovič VojtěchFast and light8801:28:1481,90
9MB915Morávek VlastislavKUS Sopotnice7601:28:4080,83
10MA1039Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:28:5580,21
11MB1255Malátek AntonínPardubice7701:31:1074,65
12MA1342Darmovzal JanINDIVIDUÁLNÍ9001:31:4673,17
13MC155Jančík BořekSalming/Run4fun6401:34:1267,15
14MC169Ožana VáclavFIT BEZ DIET6401:37:2059,41
15MC1910Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:42:1047,46
16MB2032Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8001:42:1947,09
17MB2252Polák MarekHO Lemra Brno - Vinohrady7301:42:3646,39
18MB2326Kos RomanKosáci7501:42:4546,02
19MA2420Haas JanKasper Swix Team8401:43:3643,92
20MB2519Vašíček RomanTJ MARATONSTAV ÚPICE7401:45:3838,89
21MD2628Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:50:3426,70
22MA2845Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9901:52:5221,01
23MD2933Procházka JanZastávka6001:52:5820,76
24MB3011Švanda JiříHeřmanice7701:53:1120,23
25MC3229Číhař TomášChvojenec7001:53:5618,37
26MC3327Šesták KarelKasper Swix team7101:55:2814,58
27MB3444Oberländer JanSokol Senohraby7501:58:247,33
28MB3531Dubský RomanPřibyslav7801:58:566,01
29MD3613Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:59:155,23
30MB3747Macko MilanSTG Česká Třebová7202:00:243,00
31MC3848Lipina TomášMk Seitl Ostrava6602:02:053,00
32MD394Šolc VítězslavBKL Machov5702:02:523,00
33MC4140Skalický JosefŽichlínek6202:05:563,00
34ME4218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4802:06:393,00
35MJ4337Moravec JanJM Team Letohrad0202:07:343,00
36MD4412Doležal JíříRožnov pod Radhoštem5402:10:283,00
37MA4638Filip MartinVoklobáci8602:16:053,00
38MC4723Zadina JaroslavTřemošnice6402:16:563,00
39MA4850Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8202:17:263,00
40MA4930Číhař TomášChvojenec0002:20:323,00
41MC5053Květoň VladimírKVS Šumperk6802:23:203,00
42MJ5224Zadina VáclavTřemošnice0402:25:183,00
43ME5317Marný TomášPoděbrady0502:25:333,00
44MC5535Čížek PavelBěžimespolečně-Břehy6402:48:313,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1125Schorná Matyášová PavlaMizuno team - TJ Maratonstav Úpice8001:29:18110,30
2ZC1446Metelková TáňaOK99 Hradec Králové7201:32:44103,01
3ZC178Fišerová DagmarSK Vrchlabí SK7501:40:2586,69
4ZB181Kaniová EliškaTeam LightBIKE/Lipová-lázně8501:41:4483,89
5ZA2122Uhlířová HelenaHradec Králové8701:42:2682,40
6ZD2721Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:51:5862,15
7ZD3143Pachtová IvaMK Seitl Ostrava6501:53:1859,32
8ZB4051Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7702:04:4634,96
9ZB4549Procházková RenataBrno8602:11:2120,98
10ZC5054Krčová MartinaKVS Šumperk7202:23:203,00
11ZC5436Komínová PetraBěžímespolečně-Břehy7202:48:293,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód