Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Sněžník - potichu

3.8.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Sněžník - potichu
  • datum konání: 3.8.2019
  • zobrazeno již 659x
  • pořadatel: B. O. Račí Údolí

Sociální sítě

Místo konání

Heřmanice u Králík (okres Ústí nad Orlicí), kostel
11:00 hodin

Přihlášky

Registrace předem on-line ZDE
nebo na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

300 Kč na místě (při registraci on-line do 1.7. - 200 Kč)

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 1.000 m
polní a horské cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

David Švestka
tel. 605 840 449

Internetové stránky

https://sneznikpotichu.webnode.cz

E-mailová adresa

svestkadavid@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.7.2020Králický Sněžník - potichu-

Statistika závodu Králický Sněžník - potichu

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13,6 km, 1000 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ312Schejbal PavelSlovan Liberec0201:36:49114,48
2MJ383Schejbal JanLiberec0101:39:46108,83
3MJ714Moravec JanJM Team Letohrad0201:56:3276,70
4MJ775Číhař TomášChvojenec0001:58:4872,35
5MJ796Hájek MartinPasivity Žamberk0102:00:0070,05
Juniorky 19 let a mladší (trať 13,6 km, 1000 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ331Ševčíková AnežkaTJ Klášterec nad Ohří0101:37:46100,00
Muži A 20-39 let (trať 13,6 km, 1000 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Lichý TomášSplašení goroli9401:10:34113,84
2MA28Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:17:3995,15
3MA49Lysák VlastimilJapa sport/fKlidusport8601:19:1391,02
4MA610Borák MartinLibina9001:20:2587,85
5MA711Fabián TomášCykloteam Kolárna9601:21:3684,73
6MA812Dvořák PavelAC Prostějov8201:23:5278,75
7MA913Grün VojtěchSalomon-Suunto/Elite Sport9201:24:1877,61
8MA1214Adamec LukášHORO Česká Třebová8701:25:0375,63
9MA1315Herda JanSKP Nymburk8301:25:1475,14
10MA1416Krakovič VojtěchFast and light8801:25:5773,25
11MA1517Bača LukášSK Adamus8701:26:4871,01
12MA1718Tlapák JaroslavČeská Třebová8701:27:4768,42
13MA1919Plášil MatějSokol Senohraby9901:30:0962,17
14MA2120Balcar MichalČervený Kostelec8501:31:4657,91
15MA2421Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:33:3553,11
16MA2522Turek MartinAC Sparta Praha8001:34:2351,00
17MA5023Hanousek JakubPolice nad Metují9101:43:5026,07
18MA6124Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:48:5312,75
Muži B 40-49 let (trať 13,6 km, 1000 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB325Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7501:18:49106,20
2MB526Morávek VlastislavKUS Sopotnice7601:20:20102,47
3MB1127Jakeš MilošRunsport team7201:24:5291,33
4MB1628Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7101:27:0885,75
5MB2229Moskva RomanPasivity Žamberk7501:32:4272,06
6MB2830Havelka JanOptika Vodehnal7901:35:0166,37
7MB3031Polej JiříHronov7101:36:4562,11
8MB3432Doubek PetrPardubice7701:38:2657,97
9MB3533Záruba JanStudenec7701:38:4157,35
10MB4034Schejbal PetrLiberec7101:41:0451,49
11MB4235Dvořák PavelČeská Třebová7501:41:4149,98
12MB4636Uher JurajPřibyslav7301:42:4047,56
13MB4937Macko MilanSRTG Česká Třebová7201:43:2245,84
14MB5138Oberländer JanSokol Senohraby7501:44:1343,75
15MB5339Borek MartinZAPPA Česká Třebová7201:45:3740,30
16MB5640Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:47:1036,49
17MB5941Roleček MilanPěčín7601:48:1433,87
18MB6242Číhař TomášChvojenec7001:49:4230,26
19MB6643Pawlak DanielLks Iskra Jaszkowa7901:52:5722,27
20MB6744Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:55:5015,18
21MB7345Švanda JiříHeřmanice7701:57:0112,27
22MB7846Smrčka StanislavVege jídelna Zahrada7901:59:246,41
23MB8147Bulguris PetrAK Račí údolí7902:03:353,00
24MB8548Jakoubek BohumilSokol7602:08:343,00
25MB9449Tatka MarcinAby do mety7902:49:403,00
26MB9650Kornaś MarcinZąbkowicka GrupaFRANKEN7802:50:363,00
Muži C 50-59 let (trať 13,6 km, 1000 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2051Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:30:38109,45
2MC2352Ožana VáclavZakisova-skolabehu.cz6401:33:19103,81
3MC4153Jančařík PetrAAC Brno6801:41:2686,74
4MC4454Sedláček GambaAuto Gamba6901:42:3384,40
5MC4555Mrklovský PetrREV58 Nový Jičín6601:42:3884,22
6MC4856Kalous Tomᚎamberk6401:43:0183,41
7MC5757Kyzlink KarelAsett Blansko6901:47:2774,09
8MC6358Hruban JanČeská Třebová6601:52:0764,28
9MC6759Lipina TomášMaraton klub Seitl Ostrava6601:55:5056,47
10MC6960Holický MilanPardubice6501:56:2755,17
11MC8361Belobrad IvanPasivity Žamberk6602:06:2934,08
12MC8862Nádhera PetrHradec Králové6702:17:0011,97
13MC9163Lanta StanislavVelké Poříčí6302:34:003,00
14MC10064Krátký JosefHvězda Pardubice6502:52:483,00
Muži D 60-69 let (trať 13,6 km, 1000 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2665Vacarda VladimírEleven Run Team5901:34:49108,43
2MD2966Mück ArnoštHranice5901:36:12105,63
3MD5567Šolc VítězslavBKL Machov5701:45:5785,94
4MD6068Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:48:2081,12
5MD6469Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:52:0873,44
6MD7670Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:57:4861,99
7MD8271Gombita JosefMost5802:06:0545,26
8MD8972Švec MiroslavDědkostav Potštejn5202:22:0013,10
9MD9373Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5802:42:183,00
Muži E 70 let a starší (trať 13,6 km, 1000 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3674Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:38:58119,75
2ME8075Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4802:00:3980,25
Ženy A 20-34 let (trať 13,6 km, 1000 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1076Stránská AdélaInov-8 team9101:24:27116,68
2ZA2777Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8801:34:5893,85
3ZA3278Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8801:36:5989,47
4ZA3979Běloušková KristinaProseč8901:40:2582,02
5ZA4380Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:42:3177,46
6ZA6581Krakovičová TerezaFast and light8801:52:3155,75
7ZA7582Ožanová ZuzanafKlidu sport team9101:57:3044,93
Ženy B 35-44 let (trať 13,6 km, 1000 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1883Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8301:27:57128,21
2ZB4784Brumlichová RomanaMedvědí doupě7601:42:4699,27
3ZB7085Ivanova PetraPisecna8301:56:2872,51
4ZB7286Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:56:4172,09
5ZB7487Rýdlová DenisaRunsport team8201:57:2170,79
6ZB8388Kalousová AlenaŽamberk8002:06:2952,95
7ZB8689Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7602:10:0745,85
8ZB9290Kotlářová JindřiškaVege jidelna Zahrada8402:39:303,00
9ZB9591Homa MartaKŁODZKO przyTWIERDZA7802:50:353,00
10ZB9792Zaucha MartaKŁODZKO przyTWIERDZA8202:52:073,00
10ZB9793Zielińska KatarzynaKłodzko8202:52:073,00
Ženy C 45-54 let (trať 13,6 km, 1000 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3694Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:38:58108,59
2ZC5295Jančaříková LenkaAAC Brno7001:45:2296,21
3ZC5496Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:45:5395,21
4ZC5897Uherová JanaPřibyslav7201:48:0490,98
5ZC8798Černá VěraHlinsko7302:15:2738,02
6ZC9099Vejdělková IvaBystré6702:27:2414,91
7ZC97100Michalska AgnieszkaKłodzko przyTwierdza7302:52:073,00
8ZC101101Nádherová HanaHradec Králové6704:00:003,00
Ženy D 55 let a starší (trať 13,6 km, 1000 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 13,6 km, 1000 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Lichý TomášSplašení goroli9401:10:34113,84
2MA28Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:17:3995,15
1MB325Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7501:18:49106,20
3MA49Lysák VlastimilJapa sport/fKlidusport8601:19:1391,02
2MB526Morávek VlastislavKUS Sopotnice7601:20:20102,47
4MA610Borák MartinLibina9001:20:2587,85
5MA711Fabián TomášCykloteam Kolárna9601:21:3684,73
6MA812Dvořák PavelAC Prostějov8201:23:5278,75
7MA913Grün VojtěchSalomon-Suunto/Elite Sport9201:24:1877,61
1ZA1076Stránská AdélaInov-8 team9101:24:27116,68
3MB1127Jakeš MilošRunsport team7201:24:5291,33
8MA1214Adamec LukášHORO Česká Třebová8701:25:0375,63
9MA1315Herda JanSKP Nymburk8301:25:1475,14
10MA1416Krakovič VojtěchFast and light8801:25:5773,25
11MA1517Bača LukášSK Adamus8701:26:4871,01
4MB1628Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7101:27:0885,75
12MA1718Tlapák JaroslavČeská Třebová8701:27:4768,42
1ZB1883Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8301:27:57128,21
13MA1919Plášil MatějSokol Senohraby9901:30:0962,17
1MC2051Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:30:38109,45
14MA2120Balcar MichalČervený Kostelec8501:31:4657,91
5MB2229Moskva RomanPasivity Žamberk7501:32:4272,06
2MC2352Ožana VáclavZakisova-skolabehu.cz6401:33:19103,81
15MA2421Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:33:3553,11
16MA2522Turek MartinAC Sparta Praha8001:34:2351,00
1MD2665Vacarda VladimírEleven Run Team5901:34:49108,43
2ZA2777Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8801:34:5893,85
6MB2830Havelka JanOptika Vodehnal7901:35:0166,37
2MD2966Mück ArnoštHranice5901:36:12105,63
7MB3031Polej JiříHronov7101:36:4562,11
1MJ312Schejbal PavelSlovan Liberec0201:36:49114,48
3ZA3278Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8801:36:5989,47
1ZJ331Ševčíková AnežkaTJ Klášterec nad Ohří0101:37:46100,00
8MB3432Doubek PetrPardubice7701:38:2657,97
9MB3533Záruba JanStudenec7701:38:4157,35
1ME3674Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:38:58119,75
1ZC3694Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:38:58108,59
2MJ383Schejbal JanLiberec0101:39:46108,83
4ZA3979Běloušková KristinaProseč8901:40:2582,02
10MB4034Schejbal PetrLiberec7101:41:0451,49
3MC4153Jančařík PetrAAC Brno6801:41:2686,74
11MB4235Dvořák PavelČeská Třebová7501:41:4149,98
5ZA4380Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:42:3177,46
4MC4454Sedláček GambaAuto Gamba6901:42:3384,40
5MC4555Mrklovský PetrREV58 Nový Jičín6601:42:3884,22
12MB4636Uher JurajPřibyslav7301:42:4047,56
2ZB4784Brumlichová RomanaMedvědí doupě7601:42:4699,27
6MC4856Kalous Tomᚎamberk6401:43:0183,41
13MB4937Macko MilanSRTG Česká Třebová7201:43:2245,84
17MA5023Hanousek JakubPolice nad Metují9101:43:5026,07
14MB5138Oberländer JanSokol Senohraby7501:44:1343,75
2ZC5295Jančaříková LenkaAAC Brno7001:45:2296,21
15MB5339Borek MartinZAPPA Česká Třebová7201:45:3740,30
3ZC5496Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:45:5395,21
3MD5567Šolc VítězslavBKL Machov5701:45:5785,94
16MB5640Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:47:1036,49
7MC5757Kyzlink KarelAsett Blansko6901:47:2774,09
4ZC5897Uherová JanaPřibyslav7201:48:0490,98
17MB5941Roleček MilanPěčín7601:48:1433,87
4MD6068Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:48:2081,12
18MA6124Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:48:5312,75
18MB6242Číhař TomášChvojenec7001:49:4230,26
8MC6358Hruban JanČeská Třebová6601:52:0764,28
5MD6469Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:52:0873,44
6ZA6581Krakovičová TerezaFast and light8801:52:3155,75
19MB6643Pawlak DanielLks Iskra Jaszkowa7901:52:5722,27
9MC6759Lipina TomášMaraton klub Seitl Ostrava6601:55:5056,47
20MB6744Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:55:5015,18
10MC6960Holický MilanPardubice6501:56:2755,17
3ZB7085Ivanova PetraPisecna8301:56:2872,51
3MJ714Moravec JanJM Team Letohrad0201:56:3276,70
4ZB7286Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:56:4172,09
21MB7345Švanda JiříHeřmanice7701:57:0112,27
5ZB7487Rýdlová DenisaRunsport team8201:57:2170,79
7ZA7582Ožanová ZuzanafKlidu sport team9101:57:3044,93
6MD7670Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:57:4861,99
4MJ775Číhař TomášChvojenec0001:58:4872,35
22MB7846Smrčka StanislavVege jídelna Zahrada7901:59:246,41
5MJ796Hájek MartinPasivity Žamberk0102:00:0070,05
2ME8075Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4802:00:3980,25
23MB8147Bulguris PetrAK Račí údolí7902:03:353,00
7MD8271Gombita JosefMost5802:06:0545,26
6ZB8388Kalousová AlenaŽamberk8002:06:2952,95
11MC8361Belobrad IvanPasivity Žamberk6602:06:2934,08
24MB8548Jakoubek BohumilSokol7602:08:343,00
7ZB8689Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7602:10:0745,85
5ZC8798Černá VěraHlinsko7302:15:2738,02
12MC8862Nádhera PetrHradec Králové6702:17:0011,97
8MD8972Švec MiroslavDědkostav Potštejn5202:22:0013,10
6ZC9099Vejdělková IvaBystré6702:27:2414,91
13MC9163Lanta StanislavVelké Poříčí6302:34:003,00
8ZB9290Kotlářová JindřiškaVege jidelna Zahrada8402:39:303,00
9MD9373Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5802:42:183,00
25MB9449Tatka MarcinAby do mety7902:49:403,00
9ZB9591Homa MartaKŁODZKO przyTWIERDZA7802:50:353,00
26MB9650Kornaś MarcinZąbkowicka GrupaFRANKEN7802:50:363,00
7ZC97100Michalska AgnieszkaKłodzko przyTwierdza7302:52:073,00
10ZB9792Zaucha MartaKŁODZKO przyTWIERDZA8202:52:073,00
10ZB9793Zielińska KatarzynaKłodzko8202:52:073,00
14MC10064Krátký JosefHvězda Pardubice6502:52:483,00
8ZC101101Nádherová HanaHradec Králové6704:00:003,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Lichý TomášSplašení goroli9401:10:34113,51
2MA28Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:17:3994,79
3MB325Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7501:18:4991,70
4MA49Lysák VlastimilJapa sport/fKlidusport8601:19:1390,65
5MB526Morávek VlastislavKUS Sopotnice7601:20:2087,70
6MA610Borák MartinLibina9001:20:2587,48
7MA711Fabián TomášCykloteam Kolárna9601:21:3684,35
8MA812Dvořák PavelAC Prostějov8201:23:5278,36
9MA913Grün VojtěchSalomon-Suunto/Elite Sport9201:24:1877,21
10MB1127Jakeš MilošRunsport team7201:24:5275,72
11MA1214Adamec LukášHORO Česká Třebová8701:25:0375,23
12MA1315Herda JanSKP Nymburk8301:25:1474,75
13MA1416Krakovič VojtěchFast and light8801:25:5772,85
14MA1517Bača LukášSK Adamus8701:26:4870,61
15MB1628Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7101:27:0869,73
16MA1718Tlapák JaroslavČeská Třebová8701:27:4768,01
17MA1919Plášil MatějSokol Senohraby9901:30:0961,75
18MC2051Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:30:3860,48
19MA2120Balcar MichalČervený Kostelec8501:31:4657,48
20MB2229Moskva RomanPasivity Žamberk7501:32:4255,01
21MC2352Ožana VáclavZakisova-skolabehu.cz6401:33:1953,38
22MA2421Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:33:3552,68
23MA2522Turek MartinAC Sparta Praha8001:34:2350,57
24MD2665Vacarda VladimírEleven Run Team5901:34:4949,42
25MB2830Havelka JanOptika Vodehnal7901:35:0148,89
26MD2966Mück ArnoštHranice5901:36:1245,76
27MB3031Polej JiříHronov7101:36:4544,31
28MJ312Schejbal PavelSlovan Liberec0201:36:4944,13
29MB3432Doubek PetrPardubice7701:38:2639,86
30MB3533Záruba JanStudenec7701:38:4139,20
31ME3674Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:38:5838,45
32MJ383Schejbal JanLiberec0101:39:4636,34
33MB4034Schejbal PetrLiberec7101:41:0432,90
34MC4153Jančařík PetrAAC Brno6801:41:2631,93
35MB4235Dvořák PavelČeská Třebová7501:41:4131,27
36MC4454Sedláček GambaAuto Gamba6901:42:3328,98
37MC4555Mrklovský PetrREV58 Nový Jičín6601:42:3828,76
38MB4636Uher JurajPřibyslav7301:42:4028,67
39MC4856Kalous Tomᚎamberk6401:43:0127,75
40MB4937Macko MilanSRTG Česká Třebová7201:43:2226,82
41MA5023Hanousek JakubPolice nad Metují9101:43:5025,59
42MB5138Oberländer JanSokol Senohraby7501:44:1324,58
43MB5339Borek MartinZAPPA Česká Třebová7201:45:3720,88
44MD5567Šolc VítězslavBKL Machov5701:45:5720,00
45MB5640Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:47:1016,78
46MC5757Kyzlink KarelAsett Blansko6901:47:2716,03
47MB5941Roleček MilanPěčín7601:48:1413,96
48MD6068Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:48:2013,70
49MA6124Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:48:5312,24
50MB6242Číhař TomášChvojenec7001:49:4210,09
51MC6358Hruban JanČeská Třebová6601:52:073,70
52MD6469Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:52:083,66
53MB6643Pawlak DanielLks Iskra Jaszkowa7901:52:573,00
54MB6744Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:55:503,00
54MC6759Lipina TomášMaraton klub Seitl Ostrava6601:55:503,00
56MC6960Holický MilanPardubice6501:56:273,00
57MJ714Moravec JanJM Team Letohrad0201:56:323,00
58MB7345Švanda JiříHeřmanice7701:57:013,00
59MD7670Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:57:483,00
60MJ775Číhař TomášChvojenec0001:58:483,00
61MB7846Smrčka StanislavVege jídelna Zahrada7901:59:243,00
62MJ796Hájek MartinPasivity Žamberk0102:00:003,00
63ME8075Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4802:00:393,00
64MB8147Bulguris PetrAK Račí údolí7902:03:353,00
65MD8271Gombita JosefMost5802:06:053,00
66MC8361Belobrad IvanPasivity Žamberk6602:06:293,00
67MB8548Jakoubek BohumilSokol7602:08:343,00
68MC8862Nádhera PetrHradec Králové6702:17:003,00
69MD8972Švec MiroslavDědkostav Potštejn5202:22:003,00
70MC9163Lanta StanislavVelké Poříčí6302:34:003,00
71MD9373Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5802:42:183,00
72MB9449Tatka MarcinAby do mety7902:49:403,00
73MB9650Kornaś MarcinZąbkowicka GrupaFRANKEN7802:50:363,00
74MC10064Krátký JosefHvězda Pardubice6502:52:483,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1076Stránská AdélaInov-8 team9101:24:27110,48
2ZB1883Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8301:27:57102,63
3ZA2777Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8801:34:5886,88
4ZA3278Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8801:36:5982,36
5ZJ331Ševčíková AnežkaTJ Klášterec nad Ohří0101:37:4680,60
6ZC3694Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:38:5877,91
7ZA3979Běloušková KristinaProseč8901:40:2574,65
8ZA4380Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:42:3169,94
9ZB4784Brumlichová RomanaMedvědí doupě7601:42:4669,38
10ZC5295Jančaříková LenkaAAC Brno7001:45:2263,55
11ZC5496Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:45:5362,39
12ZC5897Uherová JanaPřibyslav7201:48:0457,49
13ZA6581Krakovičová TerezaFast and light8801:52:3147,50
14ZB7085Ivanova PetraPisecna8301:56:2838,64
15ZB7286Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:56:4138,15
16ZB7487Rýdlová DenisaRunsport team8201:57:2136,65
17ZA7582Ožanová ZuzanafKlidu sport team9101:57:3036,32
18ZB8388Kalousová AlenaŽamberk8002:06:2916,16
19ZB8689Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7602:10:078,00
20ZC8798Černá VěraHlinsko7302:15:273,00
21ZC9099Vejdělková IvaBystré6702:27:243,00
22ZB9290Kotlářová JindřiškaVege jidelna Zahrada8402:39:303,00
23ZB9591Homa MartaKŁODZKO przyTWIERDZA7802:50:353,00
24ZB9792Zaucha MartaKŁODZKO przyTWIERDZA8202:52:073,00
24ZB9793Zielińska KatarzynaKłodzko8202:52:073,00
24ZC97100Michalska AgnieszkaKłodzko przyTwierdza7302:52:073,00
27ZC101101Nádherová HanaHradec Králové6704:00:003,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód