Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2021

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí12900,9399/9 záv.
2Krištof VojtěchAtletika Polička12619,2966/6 záv.
3Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk13340,1155/5 záv.
4Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí12297,2333/3 záv.
5Štěch JakubTJ Spartak Letohrad12285,5733/3 záv.
6Mihulka JanAtletika Žamberk13262,4933/3 záv.
7Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek13235,0455/5 záv.
8Katzer TomášTJ Spartak Letohrad12222,1233/3 záv.
9Krsek DanielTJ Spartak Letohrad12206,7633/3 záv.
10Dušek AdamTJ Spartak Letohrad12191,1233/3 záv.
11Bednář MatějDobrovíz12181,822/2 záv.
12Andrš MarekAtletika Žamberk12172,7322/2 záv.
13Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ14124,4311/1 záv.
14Moravec MatějTJ Spartak Letohrad12112,722/2 záv.
15Kabrda JáchymSK NMNM12112,6411/1 záv.
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové13552,3466/6 záv.
2Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad13478,3566/6 záv.
3Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad13473,8955/5 záv.
4Nováková AlisaAtletika TJ Sokol Žamberk12306,5733/3 záv.
5Blechová NelaTJ Spartak Letohrad12291,7333/3 záv.
6Frydrychová MarieTJ Spartak Letohrad12267,3333/3 záv.
7Adamcová VeronikaTJ Spartak Letohrad12229,5533/3 záv.
8Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad12216,2933/3 záv.
9Kupková ZinaFénix SKI Team Jeseník12211,2722/2 záv.
10Hartmannová JitkaTJ Spartak Letohrad13196,0922/2 záv.
11Havlíková TerezaSKI Klub Hlinsko13195,8422/2 záv.
12Stejskalová AnetaTJ Spartak Letohrad12183,9122/2 záv.
13Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad13178,6133/3 záv.
14Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad13169,533/3 záv.
15Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou13161,822/2 záv.
Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová11939,799/9 záv.
2Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad11465,8455/5 záv.
3Vácha JanTJ Spartak Letohrad11378,2944/4 záv.
4Stejskal PetrAtletika Jablonné/Orlicí11353,5144/4 záv.
5Mareš FrantišekAtletika Lanškroun11344,4455/5 záv.
6Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ10310,6533/3 záv.
7Veselý JanTJ Spartak Letohrad10297,9533/3 záv.
8Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad10293,9733/3 záv.
9Veselý JakubTJ Spartak Letohrad10279,8433/3 záv.
10Štěpán JakubAtletika Žamberk1127433/3 záv.
11Mihulka JiříAtletika Žamberk11251,8733/3 záv.
12Strnad JanTJ Spartak Letohrad11247,0433/3 záv.
13Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad10239,5933/3 záv.
14Költö TobiasTJ Spartak Letohrad10177,7733/3 záv.
15Krejsa ŠimonTJ Spartak Letohrad10113,4222/2 záv.
Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Skalická NelaAtletika Lanškroun11864,271210/12 záv.
2Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek10762,888/8 záv.
3Němcová NatálieJiskra Litomyšl11718,581010/10 záv.
4Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad10350,2744/4 záv.
5Málková LucieTJ Spartak Letohrad10307,1233/3 záv.
6Jakešová LucieTJ Spartak Letohrad10294,9133/3 záv.
7Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí11274,2444/4 záv.
8Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová10220,9722/2 záv.
9Blechová NikolTJ Spartak Letohrad10193,6533/3 záv.
10Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou10184,7222/2 záv.
11Andršová AdélaAtletika Žamberk10184,4122/2 záv.
12Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad10178,1522/2 záv.
13Stratilová AnnaTJ Spartak Letohrad10158,8422/2 záv.
14Ondráková AdélaSK NMNM11148,9222/2 záv.
15Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad10142,1133/3 záv.
Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí091015,991110/11 záv.
2Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová09731,5877/7 záv.
3Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí09586,6666/6 záv.
4Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí09388,2666/6 záv.
5Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová09349,4255/5 záv.
6Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad08336,844/4 záv.
7Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad08303,9733/3 záv.
8Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0828133/3 záv.
9Strnad VítTJ Spartak Letohrad08277,533/3 záv.
10Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad08273,2544/4 záv.
11Nový JakubTJ Spartak Letohrad09267,744/4 záv.
12Fajfr AlešVencl Tým Ústí nad Orlicí09237,7533/3 záv.
13Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun08205,7122/2 záv.
14Razým DanielTJ Dlouhá Třebová08192,1722/2 záv.
15Stejskal DanielBiatlon Letohrad09181,7922/2 záv.
Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí08926,831110/11 záv.
2Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí08823,4788/8 záv.
3Koubová ElenAK Iscarex Česká Třebová09515,8955/5 záv.
4Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí09354,5255/5 záv.
5Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad09327,6944/4 záv.
6Lipenská KristýnaTJ - Svitavy09303,8833/3 záv.
7Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad08255,1333/3 záv.
8Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad09252,9733/3 záv.
9Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad08252,3433/3 záv.
10Špinlerová VanesaTJ Spartak Letohrad09241,3533/3 záv.
11Tlapáková NaděždaTJ Spartak Letohrad09240,3233/3 záv.
12Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad08240,2233/3 záv.
13Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad08216,4633/3 záv.
14Novotná DorotaSokol Hradec Králové09186,5322/2 záv.
15Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová09185,9322/2 záv.
Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hurych AdamVencel Team Ústí/Or.06686,977/7 záv.
2Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07446,9255/5 záv.
3Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí06402,6244/4 záv.
4Málek MichaelTJ Spartak Letohrad07306,9833/3 záv.
5Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí07300,1133/3 záv.
6Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí06268,8333/3 záv.
7Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad07250,4633/3 záv.
8Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad07228,2333/3 záv.
9Krištof JanAtletika Polička07203,3122/2 záv.
10Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad06190,6522/2 záv.
11Řehák MarekAK Iscarex Česká Třebová07188,6322/2 záv.
12Knápek ŠimonBiatlon Letohrad07105,9711/1 záv.
13Machač PatrikSKM Valašské Meziříčí07102,6811/1 záv.
14Kuhn FrantišekTj Maratonstav Úpice06102,6311/1 záv.
15Šafář SamuelAtletika Polička07100,7311/1 záv.
Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marešová TerezaAtletika Lanškroun071032,531010/10 záv.
2Skalická NikolAtletika Lanškroun07651,8188/8 záv.
3Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí07648,4788/8 záv.
4Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad07236,7633/3 záv.
5Vetchá RozálieAK Iscarex Česká Třebová07203,5722/2 záv.
6Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová07190,5522/2 záv.
7Hegerová RozálieAtletika Žamberk07188,4822/2 záv.
8Hejlová KateřinaIscarex Junior team06164,3322/2 záv.
9Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad06157,522/2 záv.
10Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí07131,5433/3 záv.
11Kalášková KlaudieSDH Lukavice06122,9122/2 záv.
12Čejková BarboraAC Choceň06111,3711/1 záv.
13Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová07109,5111/1 záv.
14Malušková KateřinaSK NMNM07108,6411/1 záv.
15Pavlová KarolínaSokol Studenec07108,3211/1 záv.
Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí041092,041210/12 záv.
2Havlík LukášHvězda Pardubice04443,2644/4 záv.
3Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04309,8977/7 záv.
4Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou05208,3822/2 záv.
5Gregor JanTJ Spartak Letohrad04196,3722/2 záv.
6Kvaček AntonínTJ Spartak Letohrad04175,0822/2 záv.
7Hrubý JanTJ Spartak Letohrad04173,5622/2 záv.
8Fišer RadekTJ Spartak Letohrad05172,8322/2 záv.
9Šolc JanBKL Machov04159,4122/2 záv.
10Kovář PavelTJ Spartak Letohrad05156,8722/2 záv.
11Schless AdamTJ Spartak Letohrad04147,2122/2 záv.
12Jordán Janpasivity Žamberk05135,7422/2 záv.
13Štvrtecký DavidTJ Spartak Letohrad05121,722/2 záv.
14Bukáček MarekAtletika Polička04120,0211/1 záv.
15Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov nad Bělou04115,1211/1 záv.
Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová04411,9744/4 záv.
2Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad05298,3533/3 záv.
3Kumpoštová AndreaAK Iscarex Česká Třebová05256,6922/2 záv.
4Serbousková SáraAK Iscarex Česká Třebová04212,6622/2 záv.
5Hrubá KláraTJ Spartak Letohrad04194,2822/2 záv.
6Chudějová AndreaTJ Spartak Letohrad04181,122/2 záv.
7Kánská LucieTJ Spartak Letohrad04155,8422/2 záv.
8Šípková EliškaSDH Lukavice04151,1622/2 záv.
9Marková NikolaTJ Spartak Letohrad05145,8722/2 záv.
10Machová JolanaTJ Sokol Jaroměř05130,5411/1 záv.
11Slívová AnnaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice05115,7111/1 záv.
12Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0410011/1 záv.
12Sucháčková KarolínaČeská Třebová0810011/1 záv.
14Novotná AnetaKB Staré Město pod Landštejnem0593,2611/1 záv.
15Kostková BarbaraT. J. Sokol České Budějovice0491,0311/1 záv.
Junioři 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí041335,691313/13 záv.
2Moravec JanJM Team Letohrad02681,4288/8 záv.
3Šimůnek JanAK Iscarex Česká Třebová03617,3266/6 záv.
4Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04293,3333/3 záv.
5Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí06231,5922/2 záv.
6Šolc JanBKL Machov04226,6622/2 záv.
7Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.03217,1822/2 záv.
8Semirád JanTJ Spartak Letohrad03207,0922/2 záv.
9Hájek DominikVencl tým UO06190,8322/2 záv.
10Harcula MichalTJ Spartak Letohrad03181,9122/2 záv.
11Štolfa ŠimonTJ Spartak Letohrad03178,5622/2 záv.
12Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč03171,6522/2 záv.
13Musil FilipBČR Team Men03165,6722/2 záv.
14Zadina VáclavTřemošnice04165,2322/2 záv.
15Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová08154,7622/2 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová871530,031915/19 záv.
2Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí911505,392315/23 záv.
3Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí011438,821815/18 záv.
4Chaloupka JanRun Team Široký Důl90910,812015/20 záv.
5Hübl RadekVencl tým Ústí n.O.88643,8866/6 záv.
6Šebek MichalČeská Třebová84639,591111/11 záv.
7Kubišta MichalDlouhá Třebová90627,1977/7 záv.
8Moravec JiříJM Team Letohrad96530,8866/6 záv.
9Moravec MartinVencl tým Ústí n.O.84457,3355/5 záv.
10Hájek Martin3D Fitness RT01417,2566/6 záv.
11Lorenc MarekVegan Fighter Run93358,2644/4 záv.
12Vacek JiříČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí87351,1644/4 záv.
13Novák JosefTJ Jiskra Ústí nad Orlicí97326,0833/3 záv.
14Radiměřský KarelAK Iscarex Česká Třebová87297,8944/4 záv.
15Řemínek MatějAC Choceň86291,1555/5 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky761610,52215/22 záv.
2Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky801400,791615/16 záv.
3Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí771237,372315/23 záv.
4Kyncl TomášHolice741167,281313/13 záv.
5Němec RadekLitomyšl771070,42415/24 záv.
6Fajfr FrantišekVencl tým Ústí n.O.721036,671111/11 záv.
7Malátek AntonínPardubice77976,451010/10 záv.
8Simon PetrPolička72888,371515/15 záv.
9Hejl RadekLetohrad72669,377/7 záv.
10Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová72617,491010/10 záv.
11Vagenknecht FrantišekNová Paka77539,7855/5 záv.
12Šimek PetrŘetůvka77515,7566/6 záv.
13Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí79491,6666/6 záv.
14Kouba TomášSokol Česká Třebová80483,7399/9 záv.
15Šutera JosefAtletika Polička79388,9544/4 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová691537,551414/14 záv.
2Kalousek JanMalšovice711462,782615/26 záv.
3Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová651462,311414/14 záv.
4Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl641342,381515/15 záv.
5Borek PetrBrzdy Horní Čermná70772,442315/23 záv.
6Hanuš Petr3D Fitness RT64697,6988/8 záv.
7Koudelka DrahomírMeixner Consulting71585,8966/6 záv.
8Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč70496,1677/7 záv.
9Buřil FrantišekVidochov66408,6644/4 záv.
10Bielčik PetrLichkov71390,4344/4 záv.
11Pražák TomášJiskra Hylváty71390,2666/6 záv.
12Ožana VáclavNové Město na Moravě64371,3744/4 záv.
13Suchodol Josef3D Fitness RT67367,4844/4 záv.
14Strnad Tomáš3D Fitness RT69357,3544/4 záv.
15Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun62349,6944/4 záv.
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová601843,151515/15 záv.
2Ráb PavelČeská Třebová521407,111715/17 záv.
3Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová531353,381715/17 záv.
4Šolc VítězslavBKL Machov571188,211313/13 záv.
5Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice58655,2777/7 záv.
6Grätz LuděkÚstí n.O.58604,41615/16 záv.
7Vacarda VladimírELEVEN Run Team59511,6755/5 záv.
8Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53505,4766/6 záv.
9Dostál LadislavMoravská Třebová56466,1955/5 záv.
10Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54444,9776/6 záv.
11Bílý ZdeněkMK Pardubice59390,8177/7 záv.
12Knápek LubomírLK Šumperk59382,3344/4 záv.
13Sedlák JiříPřelouč58314,0899/9 záv.
14Jandejsek ZdeněkSport Studené61289,0133/3 záv.
15Brožek RadmilKRB Chrudim54187,0522/2 záv.
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou51998,071010/10 záv.
2Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník50644,8566/6 záv.
3Leszkow PetrMK Hlinsko44610,4766/6 záv.
4Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48593,3566/6 záv.
5Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice48424,9644/4 záv.
6Šponar JosefSokol Žamberk OB47341,0655/5 záv.
7Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí50315,4933/3 záv.
8Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48314,6166/6 záv.
9Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav51258,0444/4 záv.
10Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou50225,622/2 záv.
11Bednář JosefPočaply50181,6722/2 záv.
12Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou48177,3622/2 záv.
13Vodička JanMK Radslavice45135,0422/2 záv.
14Krátký FrantišekKrálíky43122,2111/1 záv.
15Linhart KarelBK ReKa Křižanov50108,8811/1 záv.
Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí021449,511414/14 záv.
2Šedová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí031140,421010/10 záv.
3Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí02915,451111/11 záv.
4Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad02261,9133/3 záv.
5Teclová BarboraISTT05244,3522/2 záv.
6Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02228,0144/4 záv.
7Válková SimonaDolní Morava02222,7922/2 záv.
8Motlová LucieTJ Spartak Letohrad02207,4533/3 záv.
9Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.03185,4322/2 záv.
10Petráňová JanaDlouhoňovice02146,0922/2 záv.
11Chmelíčková ZuzanaSpartak Letohrad02145,7222/2 záv.
12Mojžíšková EmaKlub sportovního plavání Pardubice07140,6711/1 záv.
13Kvášová BarboraBH Skytyna07136,1511/1 záv.
14Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek10117,4911/1 záv.
15Haufová ZuzanaLukavice02116,1211/1 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun911294,591615/16 záv.
2Chaloupková BarboraRun team Široký Důl8711331414/14 záv.
3Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí921010,581815/18 záv.
4Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.91644,7555/5 záv.
5Šebková MartinaČeská Třebová92621,5577/7 záv.
6Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová97510,1444/4 záv.
7Goňová NikolaOB Žamberk97340,0644/4 záv.
8Pechová HelenaRozběháme Svratku93258,7422/2 záv.
9Dudková JanaBřeziny92211,7822/2 záv.
10Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno, spolek00201,222/2 záv.
11Pokorná EvaBrno87134,2311/1 záv.
12Černíková KateřinaCyklotony89133,3911/1 záv.
13Musilová ErikaAK Slovan Moravská Třebová91130,4211/1 záv.
14Holická MartinaPardubice93130,0811/1 záv.
15Melicharová JanaVelká Bíteš89122,1911/1 záv.
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun791367,21414/14 záv.
2Barvínková RomanaAtletika Žamberk791218,031313/13 záv.
3Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová80914,281111/11 záv.
4Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová84819,9988/8 záv.
5Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.77523,655/5 záv.
6Nováková BarboraSokol Kunvald83464,6844/4 záv.
7Kaniová EliškaTeam LightBIKE85437,7244/4 záv.
8Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová77397,9455/5 záv.
9Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí83300,0333/3 záv.
10Nimshausová HanaKOB Choceň81290,4833/3 záv.
11Rokosová IvanaROKY TEAM82284,0533/3 záv.
12Fojtíková HanaPasivity Žamberk79270,7633/3 záv.
13Schorná Matyášová PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.80244,1922/2 záv.
14Peterková VeronikaTJ Svitavy84229,5533/3 záv.
15Colburn KateřinaUSA83228,7722/2 záv.
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pirklová KateřinaLetohrad761506,011414/14 záv.
2Pavelcová RomanaAtletika Žamberk721501,161615/16 záv.
3Krátká AnnaHvězda Pardubice691215,911212/12 záv.
4Kovářová AnnaOB Česká Třebová75838,671010/10 záv.
5Hájková LudmilaOB Česká Třebová75633,4477/7 záv.
6Fenclová MartaAC Pardubice76374,1233/3 záv.
7Brugerová MartinaKopřivnice73370,1544/4 záv.
8Metelková TáňaBK Náchod72364,3133/3 záv.
9Fišerová DagmarSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE75362,4533/3 záv.
10Šedová Jana-73287,0744/4 záv.
11Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová71256,0833/3 záv.
12Uherová JanaPřibyslav72228,5522/2 záv.
13Kábrtová JitkaTJ Maratonstav Úpice71184,8822/2 záv.
14Jetmarová EsterSokol Hylváty70184,1722/2 záv.
15Petráňová JanaDlouhoňovice72157,3222/2 záv.
Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí652007,192115/21 záv.
2Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice641545,581815/18 záv.
3Pešlová IvanaTJ Svitavy631238,51515/15 záv.
4Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová63632,1888/8 záv.
5Kostřicová BlankaČeská Třebová61301,7299/9 záv.
6Hellerová HanaHradec Králové61231,8933/3 záv.
7Nechvílová MiroslavaAC Choceň60173,8177/7 záv.
8Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub64146,1411/1 záv.
9Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí63119,611/1 záv.
10Slabáková LenkaAC Moravská Slavia Brno66114,9811/1 záv.
11Stewartová MiriamSpartak Praha 46498,8811/1 záv.
12Pachtová IvaMK Seitl Ostrava6598,8211/1 záv.
13Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6496,6511/1 záv.
14Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5494,1711/1 záv.
15Vojtková Marieneregistrována6193,311/1 záv.
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová871504,291915/19 záv.
2Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí911442,322315/23 záv.
3Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí011400,41815/18 záv.
4Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky761394,842115/21 záv.
5Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky801154,671515/15 záv.
6Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí041009,61715/17 záv.
7Kyncl TomášHolice74999,611313/13 záv.
8Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí77956,232215/22 záv.
9Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová69952,21313/13 záv.
10Chaloupka JanRun Team Široký Důl90847,432015/20 záv.
11Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová60842,541212/12 záv.
12Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová65810,531111/11 záv.
13Kalousek JanMalšovice71807,572315/23 záv.
14Fajfr FrantišekVencl tým Ústí n.O.72782,121010/10 záv.
15Němec RadekLitomyšl77756,132315/23 záv.
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651408,031815/18 záv.
2Pirklová KateřinaLetohrad761152,231414/14 záv.
3Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun791079,731414/14 záv.
4Pavelcová RomanaAtletika Žamberk72993,811615/16 záv.
5Barvínková RomanaAtletika Žamberk79958,681313/13 záv.
6Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí02930,951111/11 záv.
7Krátká AnnaHvězda Pardubice69906,341212/12 záv.
8Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun91809,461615/16 záv.
9Šedová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí03690,1977/7 záv.
10Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64678,261515/15 záv.
11Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová80655,061111/11 záv.
12Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová84646,3388/8 záv.
13Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.91550,4955/5 záv.
14Kovářová AnnaOB Česká Třebová75497,9699/9 záv.
15Chaloupková BarboraRun team Široký Důl87482,321414/14 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.3.2021Velká Pardubická Cross Country0
21.3.2021Běh za břehem0
27.3.2021Svitavská 100
7.4.20211. Pekelný kilometr0
23.4.2021Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse293
24.4.2021Běh Javorkou0
1.5.20212. Virtuální Letohradská pětka74
5.5.20212. Pekelný kilometr0
15.5.2021Běh do Zámeckého vrchu0
16.5.2021Běh Choceňskými sady0
22.5.2021Memoriál Ivana Belobrada128
23.5.2021Půlmaraton údolím Moravské Sázavy0
29.5.2021Běh Dobroučským krajem 0
30.5.2021Nekořský kros0
2.6.20213. Pekelný kilometr0
6.6.2021Běh alejí0
12.6.2021Knířovský běh0
13.6.2021Běh přes Červený vrch0
16.6.2021Memoriál Václava Čevony 3 km dráha33
19.6.2021Běh na Kozlovský kopec 67
20.6.2021Širokodolský kros - Polička47
27.6.2021Jaroměřský kros - MČR veteránů174
30.6.20214. Pekelný kilometr79
10.7.2021Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka 79
17.7.2021Králický Sněžník Beze stopy56
18.7.2021Jeřáb 1003110
25.7.2021STV Běh do Smrčin33
1.8.2021Sádecká pila48
6.8.2021Svinnský ISCAREX kros165
15.8.2021Černovírský kros98
18.8.20215. Pekelný kilometr105
18.8.2021Pekelný kilometr 202140
28.8.2021Výprachtice - Buková hora182
29.8.2021Sázava – Lázek 67
4.9.2021Strážný nahoru a dolu54
5.9.2021Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch62
11.9.2021Kopa kros41
12.9.2021Králický Lískovec0
19.9.2021Peklák 2021, MČR, kvalifikace MS90
25.9.2021Cross po lyžařských tratích177
26.9.2021Heřmanická osmička171
28.9.2021Běh kolem poličských hradeb157
2.10.2021Lubenská 10 cross20
2.10.2021Memoriál Q. Štěpánka 0
3.10.2021Běh údolím Orlice191
9.10.202110 jarních kilometrů37
10.10.2021Přespolní běh lyžařů v Letohradě260
23.10.2021Sokolský půlmaraton33
28.10.2021Týnišťská desítka161
6.11.2021Malá Pardubická cross-country48
13.11.2021Perníková devítka63
17.11.2021Běh 17. listopadu53
4.12.2021Čertovský běh0
18.12.2021Vyhlášení ISCAREX poháru0

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2020
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999