Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch

5.9.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch
  • datum konání: 5.9.2021
  • zobrazeno již 454x
  • místo konání: Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště
  • GPS: 50.0273381N, 16.6090556E
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:30 hodin - hlavní závod

Přihlášky

v místě závodu 8:30- 10:00

Startovné

100,- Kč zahrnuje občerstvení pro účastníky hlavního závodu v místě startu a cíle

Popis tratě

Start u koupaliště, převážně lesní a polní cesty, délka 10,1 Km, převýšení 545 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Odvoz věcí závodníků z místa startu a návrat do místa startu zajištěn autobusem, odjezd autobusu na Suchý vrch 10:25, odjezd ze Suchého vrchu do Jablonného n.O. 12:15

Občerstvení (viz startovné): Suchý vrch – nápoje, sladkosti Občerstvení (viz startovné): Jablonné n.O. – klobása

Vyhlášení výsledků v areálu koupaliště (místo startu) cca 13:00

Šatny zajištěny v místě startu i cíle, možnost ubytování: viz www.jablonneno.cz

Parkování je možné na parkovišti před lékárnou a u MŠ v ul. Hradisková, dále ul. U koupaliště a Jateční nebo dle pokynů pořadatelů

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.9.2022Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch59
9.9.2012Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch80

Statistika závodu Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 139

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šebek Michal843
Vodička Jan453
Hanuš Petr643
Fáber Viliam623
Hlaváčková Pavla922
Javůrek Jiří482
Trejbal Karel512
Matyášová Jana652
Simon Petr722
Skalický Josef622
Šír Václav482
Šponar Josef472
Šrůtek Stanislav582
Kubišta Michal902
Doležal Martin702
Kyral Jiří912
Nechvílová Miroslava602
Pirklová Kateřina762
Filip Jiří722
Hejl Radek722
Pešava Jan002
Záruba Jan772
Vacek Martin692
Jirásková Eva642
Fáberová Valerie632
Grätz Luděk582
Sedlák Jiří582
Žák Jiří712
Koudelka Drahomír712
Stránský Aleš602
Bílý Zdeněk592
Borek Petr702

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1922Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:53:05124,90
2MJ4228Moravec JanJM Team Letohrad0201:01:3596,87
3MJ4739Zadina VáclavTřemošnice0401:07:1478,23
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:42:20110,71
2MA321Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:45:4795,28
3MA435Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:46:0494,01
4MA577Vacek JiříČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí8700:46:1093,57
5MA1129Moravec JiříJM Team Letohrad9600:50:1975,01
6MA1471Kapalčík ŠimonČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí9500:50:4473,15
7MA1762Jendrišak MilanŠumperk8200:52:3065,25
8MA2115Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:53:1461,97
Muži B 40-49 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB256Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:44:35106,84
2MB637Hejl RadekLetohrad7200:46:4797,30
3MB732Záruba JanStudenec / Vinohrady7700:47:0795,86
4MB1063Janů LiborŠumperk7800:48:4788,64
5MB1242Langhammer VáclavŠtíty7800:50:2581,56
6MB2043Filip JiříJamné nad Orlicí7200:53:1169,58
7MB2524Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:55:2160,19
8MB2774Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:56:2755,42
9MB3440Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:58:4145,75
10MB3552Simon PetrPolička7200:58:4645,38
11MB4050Vlk DušanKunvald7201:00:0040,04
Muži C 50-59 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC949Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:48:04107,05
2MC1313Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:50:3596,94
3MC155Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:50:4996,01
4MC2423Holický MilanPardubice6500:55:0079,21
5MC2644Kalousek JanMalšovice7100:55:5775,40
6MC2858Fistr MiroslavDolomiten Šumperk6800:56:5571,52
7MC3075Hanuš Petr3D Fitness RT6400:57:2969,25
8MC3219Bruger JiříKopřivnice6400:58:2465,57
9MC4153Doležal MartinSPS Sázava7001:00:5055,80
10MC5038Zadina JaroslavTřemošnice6401:09:0622,61
11MC5270Fáber ViliamJablonská bežecká liga6201:10:5515,32
12MC5566Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:12:1410,04
Muži D 60-69 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD848Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:48:00123,02
2MD2859Knápek LubomírLK Šumperk5900:56:5590,15
3MD3168Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:57:4986,83
4MD337Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:58:3284,19
5MD3712Ráb PavelČeská Třebová5200:59:1781,42
6MD383Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:3380,44
7MD5165Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:10:2940,13
8MD5427Sedlák JiříPřelouč5801:12:0534,23
9MD5872Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:21:003,00
Muži E 70 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4311Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:02:42118,28
2ME4810Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:07:29104,41
3ME5725Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:16:5077,31
4ME5917Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:21:4063,30
5ME6167Vodička JanMK Radslavice4501:28:2243,89
Ženy A 20-34 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA169Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno0000:52:00134,85
2ZA2220Holická MartinaPardubice9300:53:30130,08
3ZA6034Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:23:2535,07
Ženy B 35-44 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1833Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:52:50109,07
2ZB2331Kaniová EliškaTeam LightBIKE8500:54:15103,96
3ZB3654Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:58:5786,97
4ZB4445Žitníková LenkaLetohrad7801:04:2067,52
Ženy C 45-54 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3961Pirklová KateřinaLetohrad7600:59:52115,79
2ZC4618Brugerová MartinaKopřivnice7301:06:3595,13
3ZC4947Stránská MagdaAK ISCAREX Česká Třebová7101:08:3389,08
4ZC5651Vlková BlankaKunvald7201:13:2274,26
Ženy D 55 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4555Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:35133,17
2ZD5269Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí6301:10:55119,60
3ZD6273Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:39:2247,23
Trať 10,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:42:20110,71
1MB256Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:44:35106,84
2MA321Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:45:4795,28
3MA435Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:46:0494,01
4MA577Vacek JiříČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí8700:46:1093,57
2MB637Hejl RadekLetohrad7200:46:4797,30
3MB732Záruba JanStudenec / Vinohrady7700:47:0795,86
1MD848Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:48:00123,02
1MC949Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:48:04107,05
4MB1063Janů LiborŠumperk7800:48:4788,64
5MA1129Moravec JiříJM Team Letohrad9600:50:1975,01
5MB1242Langhammer VáclavŠtíty7800:50:2581,56
2MC1313Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:50:3596,94
6MA1471Kapalčík ŠimonČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí9500:50:4473,15
3MC155Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:50:4996,01
1ZA169Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno0000:52:00134,85
7MA1762Jendrišak MilanŠumperk8200:52:3065,25
1ZB1833Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:52:50109,07
1MJ1922Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:53:05124,90
6MB2043Filip JiříJamné nad Orlicí7200:53:1169,58
8MA2115Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:53:1461,97
2ZA2220Holická MartinaPardubice9300:53:30130,08
2ZB2331Kaniová EliškaTeam LightBIKE8500:54:15103,96
4MC2423Holický MilanPardubice6500:55:0079,21
7MB2524Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:55:2160,19
5MC2644Kalousek JanMalšovice7100:55:5775,40
8MB2774Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:56:2755,42
2MD2859Knápek LubomírLK Šumperk5900:56:5590,15
6MC2858Fistr MiroslavDolomiten Šumperk6800:56:5571,52
7MC3075Hanuš Petr3D Fitness RT6400:57:2969,25
3MD3168Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:57:4986,83
8MC3219Bruger JiříKopřivnice6400:58:2465,57
4MD337Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:58:3284,19
9MB3440Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:58:4145,75
10MB3552Simon PetrPolička7200:58:4645,38
3ZB3654Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:58:5786,97
5MD3712Ráb PavelČeská Třebová5200:59:1781,42
6MD383Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:3380,44
1ZC3961Pirklová KateřinaLetohrad7600:59:52115,79
11MB4050Vlk DušanKunvald7201:00:0040,04
9MC4153Doležal MartinSPS Sázava7001:00:5055,80
2MJ4228Moravec JanJM Team Letohrad0201:01:3596,87
1ME4311Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:02:42118,28
4ZB4445Žitníková LenkaLetohrad7801:04:2067,52
1ZD4555Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:35133,17
2ZC4618Brugerová MartinaKopřivnice7301:06:3595,13
3MJ4739Zadina VáclavTřemošnice0401:07:1478,23
2ME4810Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:07:29104,41
3ZC4947Stránská MagdaAK ISCAREX Česká Třebová7101:08:3389,08
10MC5038Zadina JaroslavTřemošnice6401:09:0622,61
7MD5165Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:10:2940,13
11MC5270Fáber ViliamJablonská bežecká liga6201:10:5515,32
2ZD5269Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí6301:10:55119,60
8MD5427Sedlák JiříPřelouč5801:12:0534,23
12MC5566Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:12:1410,04
4ZC5651Vlková BlankaKunvald7201:13:2274,26
3ME5725Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:16:5077,31
9MD5872Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:21:003,00
4ME5917Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:21:4063,30
3ZA6034Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:23:2535,07
5ME6167Vodička JanMK Radslavice4501:28:2243,89
3ZD6273Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:39:2247,23
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:42:20108,59
2MB256Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:44:3598,42
3MA321Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:45:4792,99
4MA435Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:46:0491,71
5MA577Vacek JiříČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí8700:46:1091,26
6MB637Hejl RadekLetohrad7200:46:4788,47
7MB732Záruba JanStudenec / Vinohrady7700:47:0786,96
8MD848Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:48:0082,97
9MC949Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:48:0482,67
10MB1063Janů LiborŠumperk7800:48:4779,43
11MA1129Moravec JiříJM Team Letohrad9600:50:1972,49
12MB1242Langhammer VáclavŠtíty7800:50:2572,04
13MC1313Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:50:3571,29
14MA1471Kapalčík ŠimonČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí9500:50:4470,61
15MC155Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:50:4970,23
16MA1762Jendrišak MilanŠumperk8200:52:3062,62
17MJ1922Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:53:0559,98
18MB2043Filip JiříJamné nad Orlicí7200:53:1159,53
19MA2115Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:53:1459,31
20MC2423Holický MilanPardubice6500:55:0051,32
21MB2524Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:55:2149,74
22MC2644Kalousek JanMalšovice7100:55:5747,02
23MB2774Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:56:2744,76
24MC2858Fistr MiroslavDolomiten Šumperk6800:56:5542,65
24MD2859Knápek LubomírLK Šumperk5900:56:5542,65
26MC3075Hanuš Petr3D Fitness RT6400:57:2940,09
27MD3168Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:57:4938,58
28MC3219Bruger JiříKopřivnice6400:58:2435,95
29MD337Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:58:3235,34
30MB3440Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:58:4134,66
31MB3552Simon PetrPolička7200:58:4634,29
32MD3712Ráb PavelČeská Třebová5200:59:1731,95
33MD383Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:3330,75
34MB4050Vlk DušanKunvald7201:00:0028,71
35MC4153Doležal MartinSPS Sázava7001:00:5024,94
36MJ4228Moravec JanJM Team Letohrad0201:01:3521,55
37ME4311Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:02:4216,50
38MJ4739Zadina VáclavTřemošnice0401:07:143,00
39ME4810Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:07:293,00
40MC5038Zadina JaroslavTřemošnice6401:09:063,00
41MD5165Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:10:293,00
42MC5270Fáber ViliamJablonská bežecká liga6201:10:553,00
43MD5427Sedlák JiříPřelouč5801:12:053,00
44MC5566Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:12:143,00
45ME5725Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:16:503,00
46MD5872Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:21:003,00
47ME5917Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:21:403,00
48ME6167Vodička JanMK Radslavice4501:28:223,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA169Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno0000:52:00102,95
2ZB1833Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:52:5099,79
3ZA2220Holická MartinaPardubice9300:53:3097,26
4ZB2331Kaniová EliškaTeam LightBIKE8500:54:1594,42
5ZB3654Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:58:5776,61
6ZC3961Pirklová KateřinaLetohrad7600:59:5273,14
7ZB4445Žitníková LenkaLetohrad7801:04:2056,21
8ZD4555Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:3551,47
9ZC4618Brugerová MartinaKopřivnice7301:06:3547,68
10ZC4947Stránská MagdaAK ISCAREX Česká Třebová7101:08:3340,23
11ZD5269Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí6301:10:5531,26
12ZC5651Vlková BlankaKunvald7201:13:2221,98
13ZA6034Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:23:253,00
14ZD6273Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:39:223,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Dobře uspořádaný závod do vrchu. Rozmanitá trasa s výhledy. Zvláště chválím zajištění dopravy zpět do Jablonného. Mohu doporučit do budoucna.
Tk

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód