Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch

11.9.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch
  • datum konání: 11.9.2022
  • zobrazeno již 462x

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:30 hodin

Přihlášky

v místě závodu 8:30- 10:00

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

Start u koupaliště, převážně lesní a polní cesty, částečně asfalt, délka 10,1 Km, převýšení 545 m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.9.2021Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch62
9.9.2012Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch80

Statistika závodu Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 142

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šebek Michal843
Vodička Jan453
Hanuš Petr643
Fáber Viliam623
Simon Petr722
Šír Václav482
Šponar Josef472
Šrůtek Stanislav582
Skalický Josef622
Doležal Martin702
Kubišta Michal902
Nechvílová Miroslava602
Kyral Jiří912
Pirklová Kateřina762
Hejl Radek722
Pešava Jan002
Filip Jiří722
Vacek Martin692
Jirásková Eva642
Fáberová Valerie632
Záruba Jan772
Sedlák Jiří582
Grätz Luděk582
Žák Jiří712
Stránský Aleš602
Bílý Zdeněk592
Borek Petr702
Koudelka Drahomír712
Javůrek Jiří482
Trejbal Karel512
Matyášová Jana652
Hlaváčková Pavla922

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14124Uher JanSK Nové Město nad Metují0400:48:13118,09
2MJ26125Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:53:4497,28
3MJ32153Mikyska JakubJablonné nad Orlicí0400:57:0584,64
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ44138Berková DanielaTJ Atletika Žamberk0801:05:59100,00
Muži A 20-39 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1165Hübl RadekRun sport Team8800:40:17105,24
2MA2132Pešava JanAO TJ Jablonné nad Orlicí0000:41:4598,15
3MA3161Hrdina PavelLokomotiva Břeclav / Jablonné n.O.8800:42:0496,62
4MA5154Skotálek JanFORT SMC9700:45:1980,90
5MA6146Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:45:3779,45
6MA9149Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:46:2375,75
7MA10147Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:46:5573,17
8MA14167Moravec MartinČumíš na mě?8400:48:1366,88
9MA17133Šejbl PetrKaliště 9, Orlické Podhůří8300:48:5363,66
10MA20169Moravec OndřejLetohrad8400:51:3051,01
11MA29129Šebek MichalČeská Třebová8400:54:3436,18
Muži B 40-49 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4177Mazal PetrPolička8000:43:38108,95
2MB8178Hak TomášVítězná7800:46:1297,71
3MB12155Záruba JanVinohrady7700:47:1293,33
4MB18174Fliedr JiříF-Bike Klub Sádek8000:49:1384,50
5MB19139Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:49:3383,05
6MB22135Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:52:4968,74
7MB24179Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:53:3965,09
8MB25123Uher JurajPřibyslav7300:53:4364,80
9MB36134Šejbl ZdeněkČeská Třebová8200:57:5446,49
Muži C 50-59 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7150Hejl RadekLetohrad7200:45:51104,22
2MC11118Žák JiříFit bez diet7100:47:0598,96
3MC13141Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:47:3596,82
4MC21136Koudelka DrahomírMEIXNER7100:51:5678,25
5MC23170Hanuš Petr3D Fitness RT6400:53:2172,20
6MC27151Filip JiříJamné nad Orlicí7200:53:5769,64
7MC33173Simon PetrPolička7200:57:2454,90
8MC37145Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6901:00:2242,24
9MC50171Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:11:033,00
10MC51163Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7001:12:323,00
Muži D 60-69 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD16140Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:48:31126,79
2MD34175Skalický JosefPOLDR Žichlínek6200:57:4294,01
3MD39119Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:01:5179,19
4MD47160Fáber ViliamJablonská běžecká liga6201:10:5546,83
5MD52130Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:13:0639,03
6MD53152Sedlák JiříPřelouč5801:13:4636,65
7MD58176Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:26:243,00
Muži E 70 let a starší (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME40121Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:03:31113,09
2ME42142Pilík StanislavPanský Mlýn Rakovník5001:04:46109,42
3ME54137Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:15:3777,49
4ME56164Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:18:5567,78
5ME57166Vodička JanRadslavice4501:19:5564,84
Ženy A 20-34 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41128Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9201:04:03108,20
2ZA43156Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9101:05:24104,16
3ZA47158Čejková ZuzanaJablonská běžecká liga9601:10:5587,64
4ZA55148Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:18:1765,58
Ženy B 35-44 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB28172Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:54:22100,00
Ženy C 45-54 let (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC30122Uherová JanaPřibyslav7200:55:45114,22
2ZC35162Pirklová KateřinaLetohrad7600:57:44107,61
3ZC45144Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:06:3478,17
4ZC46131Cinková JitkaPardubice6801:07:5573,67
Ženy D 55 let a starší (trať 10,1 km, 545 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD31126Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:56:46119,44
2ZD38157Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:00:57106,13
3ZD47159Fáberová ValerieJablonská běžecká liga6301:10:5574,43
4ZD59127Nechvílová MiroslavaChoceň6001:31:318,91
Trať 10,1 km, 545 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1165Hübl RadekRun sport Team8800:40:17105,24
2MA2132Pešava JanAO TJ Jablonné nad Orlicí0000:41:4598,15
3MA3161Hrdina PavelLokomotiva Břeclav / Jablonné n.O.8800:42:0496,62
1MB4177Mazal PetrPolička8000:43:38108,95
4MA5154Skotálek JanFORT SMC9700:45:1980,90
5MA6146Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:45:3779,45
1MC7150Hejl RadekLetohrad7200:45:51104,22
2MB8178Hak TomášVítězná7800:46:1297,71
6MA9149Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:46:2375,75
7MA10147Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:46:5573,17
2MC11118Žák JiříFit bez diet7100:47:0598,96
3MB12155Záruba JanVinohrady7700:47:1293,33
3MC13141Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:47:3596,82
8MA14167Moravec MartinČumíš na mě?8400:48:1366,88
1MJ14124Uher JanSK Nové Město nad Metují0400:48:13118,09
1MD16140Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:48:31126,79
9MA17133Šejbl PetrKaliště 9, Orlické Podhůří8300:48:5363,66
4MB18174Fliedr JiříF-Bike Klub Sádek8000:49:1384,50
5MB19139Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:49:3383,05
10MA20169Moravec OndřejLetohrad8400:51:3051,01
4MC21136Koudelka DrahomírMEIXNER7100:51:5678,25
6MB22135Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:52:4968,74
5MC23170Hanuš Petr3D Fitness RT6400:53:2172,20
7MB24179Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:53:3965,09
8MB25123Uher JurajPřibyslav7300:53:4364,80
2MJ26125Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:53:4497,28
6MC27151Filip JiříJamné nad Orlicí7200:53:5769,64
1ZB28172Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:54:22100,00
11MA29129Šebek MichalČeská Třebová8400:54:3436,18
1ZC30122Uherová JanaPřibyslav7200:55:45114,22
1ZD31126Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:56:46119,44
3MJ32153Mikyska JakubJablonné nad Orlicí0400:57:0584,64
7MC33173Simon PetrPolička7200:57:2454,90
2MD34175Skalický JosefPOLDR Žichlínek6200:57:4294,01
2ZC35162Pirklová KateřinaLetohrad7600:57:44107,61
9MB36134Šejbl ZdeněkČeská Třebová8200:57:5446,49
8MC37145Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6901:00:2242,24
2ZD38157Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:00:57106,13
3MD39119Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:01:5179,19
1ME40121Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:03:31113,09
1ZA41128Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9201:04:03108,20
2ME42142Pilík StanislavPanský Mlýn Rakovník5001:04:46109,42
2ZA43156Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9101:05:24104,16
1ZJ44138Berková DanielaTJ Atletika Žamberk0801:05:59100,00
3ZC45144Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:06:3478,17
4ZC46131Cinková JitkaPardubice6801:07:5573,67
3ZD47159Fáberová ValerieJablonská běžecká liga6301:10:5574,43
3ZA47158Čejková ZuzanaJablonská běžecká liga9601:10:5587,64
4MD47160Fáber ViliamJablonská běžecká liga6201:10:5546,83
9MC50171Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:11:033,00
10MC51163Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7001:12:323,00
5MD52130Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:13:0639,03
6MD53152Sedlák JiříPřelouč5801:13:4636,65
3ME54137Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:15:3777,49
4ZA55148Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:18:1765,58
4ME56164Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:18:5567,78
5ME57166Vodička JanRadslavice4501:19:5564,84
7MD58176Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:26:243,00
4ZD59127Nechvílová MiroslavaChoceň6001:31:318,91
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1165Hübl RadekRun sport Team8800:40:17105,24
2MA2132Pešava JanAO TJ Jablonné nad Orlicí0000:41:4598,15
3MA3161Hrdina PavelLokomotiva Břeclav / Jablonné n.O.8800:42:0496,62
4MB4177Mazal PetrPolička8000:43:3889,04
5MA5154Skotálek JanFORT SMC9700:45:1980,90
6MA6146Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:45:3779,45
7MC7150Hejl RadekLetohrad7200:45:5178,32
8MB8178Hak TomášVítězná7800:46:1276,63
9MA9149Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:46:2375,75
10MA10147Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:46:5573,17
11MC11118Žák JiříFit bez diet7100:47:0572,36
12MB12155Záruba JanVinohrady7700:47:1271,80
13MC13141Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:47:3569,94
14MA14167Moravec MartinČumíš na mě?8400:48:1366,88
14MJ14124Uher JanSK Nové Město nad Metují0400:48:1366,88
16MD16140Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:48:3165,43
17MA17133Šejbl PetrKaliště 9, Orlické Podhůří8300:48:5363,66
18MB18174Fliedr JiříF-Bike Klub Sádek8000:49:1362,05
19MB19139Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:49:3360,44
20MA20169Moravec OndřejLetohrad8400:51:3051,01
21MC21136Koudelka DrahomírMEIXNER7100:51:5648,91
22MB22135Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:52:4944,64
23MC23170Hanuš Petr3D Fitness RT6400:53:2142,06
24MB24179Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:53:3940,61
25MB25123Uher JurajPřibyslav7300:53:4340,29
26MJ26125Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:53:4440,21
27MC27151Filip JiříJamné nad Orlicí7200:53:5739,16
28MA29129Šebek MichalČeská Třebová8400:54:3436,18
29MJ32153Mikyska JakubJablonné nad Orlicí0400:57:0524,01
30MC33173Simon PetrPolička7200:57:2422,48
31MD34175Skalický JosefPOLDR Žichlínek6200:57:4221,03
32MB36134Šejbl ZdeněkČeská Třebová8200:57:5420,06
33MC37145Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6901:00:228,14
34MD39119Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:01:513,00
35ME40121Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:03:313,00
36ME42142Pilík StanislavPanský Mlýn Rakovník5001:04:463,00
37MD47160Fáber ViliamJablonská běžecká liga6201:10:553,00
38MC50171Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:11:033,00
39MC51163Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7001:12:323,00
40MD52130Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:13:063,00
41MD53152Sedlák JiříPřelouč5801:13:463,00
42ME54137Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:15:373,00
43ME56164Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:18:553,00
44ME57166Vodička JanRadslavice4501:19:553,00
45MD58176Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:26:243,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB28172Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:54:22104,53
2ZC30122Uherová JanaPřibyslav7200:55:4599,56
3ZD31126Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:56:4695,91
4ZC35162Pirklová KateřinaLetohrad7600:57:4492,43
5ZD38157Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:00:5780,86
6ZA41128Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9201:04:0369,72
7ZA43156Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9101:05:2464,87
8ZJ44138Berková DanielaTJ Atletika Žamberk0801:05:5962,77
9ZC45144Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:06:3460,67
10ZC46131Cinková JitkaPardubice6801:07:5555,82
11ZA47158Čejková ZuzanaJablonská běžecká liga9601:10:5545,03
11ZD47159Fáberová ValerieJablonská běžecká liga6301:10:5545,03
13ZA55148Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:18:1718,55
14ZD59127Nechvílová MiroslavaChoceň6001:31:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód