Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Širokodolský kros - Polička

20.6.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Širokodolský kros - Polička
  • datum konání: 20.6.2021
  • zobrazeno již 438x
  • místo konání: Široký Důl u Poličky
  • GPS: 49.7457764N, 16.2164375E
  • pořadatel: Jan Chaloupka

Sociální sítě

Místo konání

U Chaloupků, č.p. 25

Přihlášky

ONLINE přihláška ZDE

na místě od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

Délka: 7 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tel: Jan Chaloupka - 733329282

Internetové stránky

https://fb.me/e/EjSNUNvN

E-mailová adresa

chajda6@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1012Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:34:38115,64
2MJ1519Hájek DominikVencl tým UO0600:36:44104,47
3MJ281Marťin PlodekJavornice0200:41:2179,89
Juniorky19 let a mladší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9119Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:34:24133,68
2ZJ27118Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:40:40103,38
3ZJ44117Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:49:0262,93
Muži A 20-39 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:29:00102,61
2MA28Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:29:2999,32
3MA39Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:29:4098,07
4MA418Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:29:5296,71
5MA524Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:30:3292,17
6MA1122Severa VáclavVamos team8900:34:5262,68
7MA1810Dohnal Filipneregistrován9600:37:2345,55
8MA197Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:37:4043,62
9MA2911Opletal Marekneregistrován9500:42:0413,67
10MA3025Češka MilanAtletika Polička8900:42:0613,44
11MA3520Vrbka TomášLedeč9900:43:393,00
12MA403Nečas Martinneregistrován9200:46:423,00
Muži B 40-49 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB64Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:31:56110,95
2MB817Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:33:41100,59
3MB122Dvořák MiroslavBystré7500:35:4488,46
4MB1713Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:37:0780,27
5MB236Němec RadekLitomyšl7700:39:1267,93
6MB245Jílek LadislavBabka7800:39:2566,65
Muži C 50-59 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2214Kalousek JanMalšovice7100:38:28124,92
2MC4626Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:2575,08
Muži D 60-69 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1421Král Josefneregistrován5800:36:40123,51
2MD3916Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:46:2676,49
Muži E 70 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3715Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:45:23100,00
Ženy A 20-34 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7112Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:33:03128,01
2ZA21105Vrbková Pavlaneregistrován9000:38:2799,91
3ZA36120Dudková JanaRozběháme Svratku9200:43:4872,07
4ZA41103Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:47:2653,17
5ZA45115Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:49:2043,28
Ženy B 35-44 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13113Colburn KateřinaNew Boston USA8300:35:46110,98
2ZB20101Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:38:0598,74
3ZB25110Rokosová IvanaRocky Team8200:39:4190,28
4ZB26111Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:40:1787,11
5ZB38114Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:45:3259,37
6ZB43107Pechancová PavlínaDolče Gusto8300:48:2943,78
7ZB47106Kastnerová JitkaDolče Gusto8500:55:247,22
Ženy C 45-54 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC31108Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:42:20101,38
2ZC32104Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:42:3899,97
3ZC33109Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:42:5598,64
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD16116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:36:49127,96
2ZD34100Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:43:3096,73
3ZD42102Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:48:0575,31
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:29:00102,61
2MA28Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:29:2999,32
3MA39Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:29:4098,07
4MA418Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:29:5296,71
5MA524Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:30:3292,17
1MB64Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:31:56110,95
1ZA7112Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:33:03128,01
2MB817Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:33:41100,59
1ZJ9119Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:34:24133,68
1MJ1012Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:34:38115,64
6MA1122Severa VáclavVamos team8900:34:5262,68
3MB122Dvořák MiroslavBystré7500:35:4488,46
1ZB13113Colburn KateřinaNew Boston USA8300:35:46110,98
1MD1421Král Josefneregistrován5800:36:40123,51
2MJ1519Hájek DominikVencl tým UO0600:36:44104,47
1ZD16116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:36:49127,96
4MB1713Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:37:0780,27
7MA1810Dohnal Filipneregistrován9600:37:2345,55
8MA197Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:37:4043,62
2ZB20101Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:38:0598,74
2ZA21105Vrbková Pavlaneregistrován9000:38:2799,91
1MC2214Kalousek JanMalšovice7100:38:28124,92
5MB236Němec RadekLitomyšl7700:39:1267,93
6MB245Jílek LadislavBabka7800:39:2566,65
3ZB25110Rokosová IvanaRocky Team8200:39:4190,28
4ZB26111Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:40:1787,11
2ZJ27118Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:40:40103,38
3MJ281Marťin PlodekJavornice0200:41:2179,89
9MA2911Opletal Marekneregistrován9500:42:0413,67
10MA3025Češka MilanAtletika Polička8900:42:0613,44
1ZC31108Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:42:20101,38
2ZC32104Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:42:3899,97
3ZC33109Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:42:5598,64
2ZD34100Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:43:3096,73
11MA3520Vrbka TomášLedeč9900:43:393,00
3ZA36120Dudková JanaRozběháme Svratku9200:43:4872,07
1ME3715Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:45:23100,00
5ZB38114Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:45:3259,37
2MD3916Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:46:2676,49
12MA403Nečas Martinneregistrován9200:46:423,00
4ZA41103Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:47:2653,17
3ZD42102Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:48:0575,31
6ZB43107Pechancová PavlínaDolče Gusto8300:48:2943,78
3ZJ44117Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:49:0262,93
5ZA45115Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:49:2043,28
2MC4626Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:2575,08
7ZB47106Kastnerová JitkaDolče Gusto8500:55:247,22
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:29:00102,61
2MA28Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:29:2999,32
3MA39Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:29:4098,07
4MA418Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:29:5296,71
5MA524Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:30:3292,17
6MB64Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:31:5682,64
7MB817Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:33:4170,73
8MJ1012Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:34:3864,27
9MA1122Severa VáclavVamos team8900:34:5262,68
10MB122Dvořák MiroslavBystré7500:35:4456,78
11MD1421Král Josefneregistrován5800:36:4050,43
12MJ1519Hájek DominikVencl tým UO0600:36:4449,97
13MB1713Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:37:0747,36
14MA1810Dohnal Filipneregistrován9600:37:2345,55
15MA197Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:37:4043,62
16MC2214Kalousek JanMalšovice7100:38:2838,17
17MB236Němec RadekLitomyšl7700:39:1233,18
18MB245Jílek LadislavBabka7800:39:2531,71
19MJ281Marťin PlodekJavornice0200:41:2118,55
20MA2911Opletal Marekneregistrován9500:42:0413,67
21MA3025Češka MilanAtletika Polička8900:42:0613,44
22MA3520Vrbka TomášLedeč9900:43:393,00
23ME3715Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:45:233,00
24MD3916Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:46:263,00
25MA403Nečas Martinneregistrován9200:46:423,00
26MC4626Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:253,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7112Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:33:03107,88
2ZJ9119Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:34:24100,03
3ZB13113Colburn KateřinaNew Boston USA8300:35:4692,09
4ZD16116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:36:4985,98
5ZB20101Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:38:0578,62
6ZA21105Vrbková Pavlaneregistrován9000:38:2776,49
7ZB25110Rokosová IvanaRocky Team8200:39:4169,32
8ZB26111Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:40:1765,83
9ZJ27118Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:40:4063,60
10ZC31108Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:42:2053,92
11ZC32104Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:42:3852,17
12ZC33109Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:42:5550,52
13ZD34100Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:43:3047,13
14ZA36120Dudková JanaRozběháme Svratku9200:43:4845,39
15ZB38114Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:45:3235,31
16ZA41103Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:47:2624,27
17ZD42102Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:48:0520,49
18ZB43107Pechancová PavlínaDolče Gusto8300:48:2918,17
19ZJ44117Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:49:0214,97
20ZA45115Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:49:2013,22
21ZB47106Kastnerová JitkaDolče Gusto8500:55:243,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód