Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Širokodolský kros

19.7.2020, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Širokodolský kros
  • datum konání: 19.7.2020
  • zobrazeno již 662x
  • místo konání: Široký Důl u Poličky
  • GPS: 49.7457764N, 16.2164375E
  • pořadatel: Jan Chaloupka

Sociální sítě

Místo konání

pohostinství v Širokém Dole

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 7 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://facebook.com/events/s/sirokodolsky-kros/601259243945103/

E-mailová adresa

Chajda6@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Širokodolský kros

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1225Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:30:46110,47
2MJ2722Fajfr MarekOB Žamberk0600:34:1089,53
Juniorky 19 let a mladší (trať 7 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kovář JáchymMizuno team9600:25:48112,59
2MA29Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:28:0895,64
3MA314Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:28:4091,77
4MA515Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:29:1487,65
5MA71Lorenc MarekŠiroký Důl9300:29:5183,17
6MA1147Tmej PatrikFARTEC TEAM9100:30:4177,12
7MA1337Hejduk VlastimilSDH Oldříš8100:30:5375,67
8MA1736Severa VáclavVAMOS TEAM8900:32:0267,31
9MA2027Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:32:3363,56
10MA2339Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:0060,29
11MA2419Madejewski Radekneregistrován9600:33:3556,05
12MA2946Černý TomášKORON GO9400:34:3548,79
13MA3034Švestka DavidAK Račí Údolí8300:35:1943,46
14MA3244Slezák JakubSK TRICHLOCHLUBNA Žďár n. Sázavou8600:35:2442,86
15MA3345Gajdár MichalBardejov9100:35:2642,62
16MA3420Novák Janneregistrován9300:35:3142,01
17MA4440Suchý JiříRozběháme Svratku9000:38:0922,88
18MA4942Řemínek MatějAC Choceň8600:40:286,05
19MA582Bureš MartinŠiroký Důl8500:44:453,00
Muži B 40-49 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB449Šutera JosefAtletika Polička7900:29:05103,56
2MB641Petr JiříLezník8000:29:36100,08
3MB823Hejl RadekLetohrad7200:30:0996,36
4MB913Hrouda MilanMultisport7700:30:2994,11
5MB1021Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:30:3393,66
6MB1433Kyncl TomášPání kluci7400:30:5790,96
7MB1629Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:31:2388,03
8MB1830Hurych AntonínLitomyšl7600:32:0783,08
9MB2110Šimek PetrŘetůvka7700:32:3779,70
10MB2828Lněnička TomášPolička7900:34:1768,44
11MB3612Němec RadekLitomyšl7700:36:1455,27
12MB4611Vacek JiříDlouhá Třebová7700:38:5437,26
13MB6532Jeřábek JiříPání kluci7400:50:503,00
Muži C 50-59 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1516Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:17108,08
2MC1951Svoboda MojmírAB SPED Pardubice6600:32:26101,02
3MC264Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:34:0590,90
4MC3738Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:36:4474,64
5MC427Hruban JanČeská Třebová6600:37:5667,28
6MC4831Mráz LubomírŽelezná Studnička Bratislava6200:39:4456,24
7MC5535Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:0435,79
8MC6043Dubský Vlastimilneregistrován6400:45:0023,93
Muži D 60-69 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3150Svoboda PetrAC Pardubice6000:35:22107,06
2MD386Ráb PavelČeská Třebová5200:37:0597,70
3MD393Bělohrádek PavelTJ Čolek5800:37:3295,24
4MD435Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:38:0292,51
Muži E 70 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME598Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:56120,65
2ME6426Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:2498,82
3ME6724Bielčik JindřichLichkov4000:54:5980,53
4ME6848Červ MiloslavAtletika Polička5000:57:4069,82
Ženy A 20-34 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2296Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:32:45120,96
2ZA4188Tomášová BarboraTK Choceň9600:37:5093,17
3ZA4785Turbáková BarboraAtletika Polička9000:39:1085,88
4ZA5089Dudková JanaBřeziny9200:41:0975,03
5ZA5295Václavková HanaDlouhá Třebová9900:42:1169,38
6ZA5484Turbáková KateřinaKORON GO9400:42:5765,19
7ZA5787Šimonová BarboraSK TRICYKLOCHLUBA Žďár n. Sázavou8700:44:1458,18
8ZA6318Nováková AnnaUhersko9400:49:3329,11
9ZA6697Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:109,34
Ženy B 35-44 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2583Brydlová Jananeregistrován7700:33:59111,41
2ZB3599Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:35:55100,68
3ZB4590Hurychová JaroslavaLitomyšl8200:38:1387,91
4ZB5693Burešová KateřinaRozběháme Svratku7800:43:3757,95
5ZB6294Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:46:0444,35
Ženy C 45-54 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4091Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:37:42112,59
2ZC5386Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:42:4687,41
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5198Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:41:29108,94
2ZD6192Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:45:2291,06
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kovář JáchymMizuno team9600:25:48112,59
2MA29Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:28:0895,64
3MA314Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:28:4091,77
1MB449Šutera JosefAtletika Polička7900:29:05103,56
4MA515Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:29:1487,65
2MB641Petr JiříLezník8000:29:36100,08
5MA71Lorenc MarekŠiroký Důl9300:29:5183,17
3MB823Hejl RadekLetohrad7200:30:0996,36
4MB913Hrouda MilanMultisport7700:30:2994,11
5MB1021Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:30:3393,66
6MA1147Tmej PatrikFARTEC TEAM9100:30:4177,12
1MJ1225Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:30:46110,47
7MA1337Hejduk VlastimilSDH Oldříš8100:30:5375,67
6MB1433Kyncl TomášPání kluci7400:30:5790,96
1MC1516Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:17108,08
7MB1629Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:31:2388,03
8MA1736Severa VáclavVAMOS TEAM8900:32:0267,31
8MB1830Hurych AntonínLitomyšl7600:32:0783,08
2MC1951Svoboda MojmírAB SPED Pardubice6600:32:26101,02
9MA2027Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:32:3363,56
9MB2110Šimek PetrŘetůvka7700:32:3779,70
1ZA2296Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:32:45120,96
10MA2339Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:0060,29
11MA2419Madejewski Radekneregistrován9600:33:3556,05
1ZB2583Brydlová Jananeregistrován7700:33:59111,41
3MC264Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:34:0590,90
2MJ2722Fajfr MarekOB Žamberk0600:34:1089,53
10MB2828Lněnička TomášPolička7900:34:1768,44
12MA2946Černý TomášKORON GO9400:34:3548,79
13MA3034Švestka DavidAK Račí Údolí8300:35:1943,46
1MD3150Svoboda PetrAC Pardubice6000:35:22107,06
14MA3244Slezák JakubSK TRICHLOCHLUBNA Žďár n. Sázavou8600:35:2442,86
15MA3345Gajdár MichalBardejov9100:35:2642,62
16MA3420Novák Janneregistrován9300:35:3142,01
2ZB3599Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:35:55100,68
11MB3612Němec RadekLitomyšl7700:36:1455,27
4MC3738Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:36:4474,64
2MD386Ráb PavelČeská Třebová5200:37:0597,70
3MD393Bělohrádek PavelTJ Čolek5800:37:3295,24
1ZC4091Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:37:42112,59
2ZA4188Tomášová BarboraTK Choceň9600:37:5093,17
5MC427Hruban JanČeská Třebová6600:37:5667,28
4MD435Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:38:0292,51
17MA4440Suchý JiříRozběháme Svratku9000:38:0922,88
3ZB4590Hurychová JaroslavaLitomyšl8200:38:1387,91
12MB4611Vacek JiříDlouhá Třebová7700:38:5437,26
3ZA4785Turbáková BarboraAtletika Polička9000:39:1085,88
6MC4831Mráz LubomírŽelezná Studnička Bratislava6200:39:4456,24
18MA4942Řemínek MatějAC Choceň8600:40:286,05
4ZA5089Dudková JanaBřeziny9200:41:0975,03
1ZD5198Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:41:29108,94
5ZA5295Václavková HanaDlouhá Třebová9900:42:1169,38
2ZC5386Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:42:4687,41
6ZA5484Turbáková KateřinaKORON GO9400:42:5765,19
7MC5535Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:0435,79
4ZB5693Burešová KateřinaRozběháme Svratku7800:43:3757,95
7ZA5787Šimonová BarboraSK TRICYKLOCHLUBA Žďár n. Sázavou8700:44:1458,18
19MA582Bureš MartinŠiroký Důl8500:44:453,00
1ME598Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:56120,65
8MC6043Dubský Vlastimilneregistrován6400:45:0023,93
2ZD6192Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:45:2291,06
5ZB6294Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:46:0444,35
8ZA6318Nováková AnnaUhersko9400:49:3329,11
2ME6426Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:2498,82
13MB6532Jeřábek JiříPání kluci7400:50:503,00
9ZA6697Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:109,34
3ME6724Bielčik JindřichLichkov4000:54:5980,53
4ME6848Červ MiloslavAtletika Polička5000:57:4069,82
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kovář JáchymMizuno team9600:25:48112,59
2MA29Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:28:0895,64
3MA314Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:28:4091,77
4MB449Šutera JosefAtletika Polička7900:29:0588,74
5MA515Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:29:1487,65
6MB641Petr JiříLezník8000:29:3684,99
7MA71Lorenc MarekŠiroký Důl9300:29:5183,17
8MB823Hejl RadekLetohrad7200:30:0980,99
9MB913Hrouda MilanMultisport7700:30:2978,57
10MB1021Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:30:3378,09
11MA1147Tmej PatrikFARTEC TEAM9100:30:4177,12
12MJ1225Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:30:4676,51
13MA1337Hejduk VlastimilSDH Oldříš8100:30:5375,67
14MB1433Kyncl TomášPání kluci7400:30:5775,18
15MC1516Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:1772,76
16MB1629Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:31:2372,03
17MA1736Severa VáclavVAMOS TEAM8900:32:0267,31
18MB1830Hurych AntonínLitomyšl7600:32:0766,71
19MC1951Svoboda MojmírAB SPED Pardubice6600:32:2664,41
20MA2027Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:32:3363,56
21MB2110Šimek PetrŘetůvka7700:32:3763,08
22MA2339Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:0060,29
23MA2419Madejewski Radekneregistrován9600:33:3556,05
24MC264Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:34:0552,42
25MJ2722Fajfr MarekOB Žamberk0600:34:1051,82
26MB2828Lněnička TomášPolička7900:34:1750,97
27MA2946Černý TomášKORON GO9400:34:3548,79
28MA3034Švestka DavidAK Račí Údolí8300:35:1943,46
29MD3150Svoboda PetrAC Pardubice6000:35:2243,10
30MA3244Slezák JakubSK TRICHLOCHLUBNA Žďár n. Sázavou8600:35:2442,86
31MA3345Gajdár MichalBardejov9100:35:2642,62
32MA3420Novák Janneregistrován9300:35:3142,01
33MB3612Němec RadekLitomyšl7700:36:1436,80
34MC3738Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:36:4433,17
35MD386Ráb PavelČeská Třebová5200:37:0530,63
36MD393Bělohrádek PavelTJ Čolek5800:37:3227,36
37MC427Hruban JanČeská Třebová6600:37:5624,46
38MD435Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:38:0223,73
39MA4440Suchý JiříRozběháme Svratku9000:38:0922,88
40MB4611Vacek JiříDlouhá Třebová7700:38:5417,43
41MC4831Mráz LubomírŽelezná Studnička Bratislava6200:39:4411,38
42MA4942Řemínek MatějAC Choceň8600:40:286,05
43MC5535Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:043,00
44MA582Bureš MartinŠiroký Důl8500:44:453,00
45ME598Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:563,00
46MC6043Dubský Vlastimilneregistrován6400:45:003,00
47ME6426Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:243,00
48MB6532Jeřábek JiříPání kluci7400:50:503,00
49ME6724Bielčik JindřichLichkov4000:54:593,00
50ME6848Červ MiloslavAtletika Polička5000:57:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2296Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:32:45108,57
2ZB2583Brydlová Jananeregistrován7700:33:59101,36
3ZB3599Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:35:5590,06
4ZC4091Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:37:4279,64
5ZA4188Tomášová BarboraTK Choceň9600:37:5078,86
6ZB4590Hurychová JaroslavaLitomyšl8200:38:1376,62
7ZA4785Turbáková BarboraAtletika Polička9000:39:1071,07
8ZA5089Dudková JanaBřeziny9200:41:0959,47
9ZD5198Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:41:2957,53
10ZA5295Václavková HanaDlouhá Třebová9900:42:1153,43
11ZC5386Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:42:4650,02
12ZA5484Turbáková KateřinaKORON GO9400:42:5748,95
13ZB5693Burešová KateřinaRozběháme Svratku7800:43:3745,06
14ZA5787Šimonová BarboraSK TRICYKLOCHLUBA Žďár n. Sázavou8700:44:1441,45
15ZD6192Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:45:2234,83
16ZB6294Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:46:0430,74
17ZA6318Nováková AnnaUhersko9400:49:3310,38
18ZA6697Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:103,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Takové závody se mi líbí
belehradekpavel
Dost dobrý!
Pepa007
Super.
jirka.kyral

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód