Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Širokodolský kros

17.4.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Širokodolský kros
  • datum konání: 17.4.2022
  • zobrazeno již 358x
  • místo konání: Široký Důl u Poličky
  • GPS: 49.7457764N, 16.2164375E

Sociální sítě

Místo konání

Široký Důl u Poličky
dětské kategorie - 10:00 hodin
hlavní závod - 10:30 hodin

Přihlášky

ONLINE PŘIHLÁŠKA
nebo na místě od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

100 Kč (mládež 20 Kč)

Popis tratě

zvlněný terén a smíšený povrch beží se 2 okruhy po 4 km (mládež méně)

Ceny pro vítěze

finanční a věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Chaloupka
tel. 733 329 282

Internetové stránky

https://www.facebook.com/events/258972699351769/

E-mailová adresa

chajda6@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C114Houdek KryštofHoudek team1800:00:30-
2C122Chaloupková DorotaRun Team Široký Důl1800:00:31-
3C133Střítežská PavlaŠiroký Důl1900:00:45-
4C141Lorenc ŠimonŠiroký Důl2000:00:55-
Děti r. 2013-16 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M118Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:00:48121,12
2M1217Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:50106,45
3M1310Pala DominikŠiroký Důl1300:00:5298,71
4M146Fliedr TomášF-Bike klub Sádek1300:00:5394,84
5M1518Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:5691,30
6M1613Boháčová NelaLezník1400:00:5787,58
7M1719Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:00:5875,48
8M1826Břoušková Barbora -1400:00:5980,12
9M1930Navrátil Zdeněkneregistrován1600:01:0548,39
10M11028Hodovancová LilianaPustá Kamenice1300:01:0654,04
11M11127Bureš AntonínŠiroký Důl1600:01:0740,65
12M11214Chaloupková BedřiškaRun Team Široký Důl1600:01:0846,58
13M1139Pala SamuelŠiroký Důl1600:01:1413,55
14M11429Houdek JáchymHoudek Team1600:01:173,00
15M11525Střítežská VanesaŠiroký Důl1600:01:503,00
Mládež r. 2009-12 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3116Řehák LubomírAK Iscarex Česká Třebová0900:01:25101,17
2M324Rybička DominikAK Iscarex Česká Třebová0900:01:2698,83
3M331Koubová ElenAK Iscarex Česká Třebová0900:01:27116,20
4M342Kouba RadimAK Iscarex Česká Třebová1100:01:31121,57
5M357Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:01:33103,52
6M3611Boháčová AdélaLezník1200:01:40114,24
7M375Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:43108,67
8M3821Pirklová PatricieLetohrad0900:01:4480,28
9M3922Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:4692,16
10M31031Majek DavidBullay-alf-zell Německo1100:01:4986,27
11M31115Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:0077,09
12M31220Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:1254,80
Dorost r. 2005-08 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M513Stránský JakubTJ Jiskra Ústí n.Orlicí0700:17:16108,86
2M5223Krištof JanAtletika Polička0700:18:5291,14
3M5332Hájek DominikVencl Tým Ústí n.Orlicí0600:19:17100,00
Muži A 18-39 let (trať 8 km, 180 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA214Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová9300:30:57106,46
2MA318Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:32:2097,81
3MA52Lorenc MarekRun Team Široký Důl9300:32:4095,73
4MA734Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:33:3689,89
5MA929Kubálek LukášLend-cz9200:33:5587,91
6MA1116Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:34:4482,80
7MA1524Madějevský RadekTJ Lubná9600:35:1779,36
8MA223Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:37:2566,02
9MA2638Bukáček MarekAtletika Polička0400:39:01100,00
10MA2928Simon JakubPolička0000:39:5450,50
11MA366Paulíček StanislavSDH Široký Důl9300:41:2441,12
12MA4133Chadima RomanTJ Horní Újezd8800:42:2734,55
13MA541Plodek MartinJavornice0200:49:063,00
14MA6136Klusoň MichalNeregistrován9700:55:293,00
Muži B 40-49 let (trať 8 km, 180 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB111Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:29:45111,87
2MB49Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:32:2395,22
3MB623Roháček Jan3D Fitnes-raceteam8200:32:4592,90
4MB1030Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:34:3281,63
5MB1219Šimek PetrŘetůvka7700:34:5778,99
6MB1632Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:35:1976,67
7MB1717Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:35:2775,83
8MB1921Mazal Martinneregistrován8000:36:4767,40
9MB257Němec RadekLitomyšl7700:38:5953,49
10MB2822Zukal Štěpánwinners nová Šaldorf, Radiměř7400:39:5247,90
11MB304Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:40:0846,21
12MB3112Šuster JanPohledy7700:40:2344,63
13MB4826Klusoň OldřichDannyho smečka8000:44:4117,44
14MB5035Síla MartinŠiroký Důl7800:46:395,01
15MB5131Navrátil Zdeněkneregistrován8200:47:063,00
Muži C 50-59 let (trať 8 km, 180 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2113Buriánek RomanAK Iscarex Česká Třebová6500:37:20104,45
2MC2415Sedláček RomanSBR Tri-team Litomyšl6400:37:57101,22
3MC275Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:39:1694,33
4MC3337Kalousek JanMalšovice7100:40:5985,33
5MC3527Simon PetrPolička7200:41:1284,20
6MC4325Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:43:1473,55
Muži D 60 let a starší (trať 8 km, 180 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1310Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:34:59145,41
2MD458Ráb PavelČeská Třebová5200:44:00100,00
3MD6220Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:55:3254,59
Ženy A 18-34 let (trať 8 km, 180 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8116Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:33:52105,86
2ZA14101Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:35:0798,69
3ZA18107Khýrová Anetacarla.kupkolo.cz BK Náchod9300:35:4195,45
4ZA23119Šedová TerezaVencl Tým Ústí n.Orlicí0300:37:44100,00
5ZA38108Janíčková PatricieVencl Tým Ústí n.Orlicí0200:42:0858,47
6ZA46109Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí n.Orlicí0200:44:1246,62
7ZA47118Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:44:2745,19
8ZA55120Lorencová RadkaŠiroký Důl9300:49:1517,68
9ZA5799Matoušová IvanaDolče Gusto9100:50:1112,32
10ZA59104Navrátilová Monikaneregistrován9200:53:433,00
11ZA60115Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:523,00
Ženy B 35-44 let (trať 8 km, 180 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20110Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:36:52113,39
2ZB32111Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:40:3594,57
3ZB3495Klinecká JanaHlinsko8100:41:0592,04
4ZB39114Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:42:1286,39
5ZB4297Rokosová Ivananeregistrován8200:42:4383,77
6ZB52100Pechancová PavlínaDolče Gusto8300:47:3459,22
7ZB58103Vlachynská KristýnaHaki-Run7800:53:2729,44
Ženy C 45-54 let (trať 8 km, 180 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC37112Pirklová KateřinaLetohrad7600:41:40104,10
2ZC40105Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:42:14101,44
3ZC44113Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:43:4394,46
4ZC4998Kovářová AnnaČeská Třebová7500:44:5888,59
5ZC53117Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7100:48:1872,91
6ZC63102Vejtasová IlonaHaki-Run7700:55:4038,28
Ženy D 55 let a starší (trať 8 km, 180 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD56106Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:50:04100,00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C114Houdek KryštofHoudek team1800:00:30-
2C122Chaloupková DorotaRun Team Široký Důl1800:00:31-
3C133Střítežská PavlaŠiroký Důl1900:00:45-
4C141Lorenc ŠimonŠiroký Důl2000:00:55-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M118Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:00:48121,12
2M1217Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:50106,45
3M1310Pala DominikŠiroký Důl1300:00:5298,71
4M146Fliedr TomášF-Bike klub Sádek1300:00:5394,84
5M1518Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:5691,30
6M1613Boháčová NelaLezník1400:00:5787,58
7M1719Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:00:5875,48
8M1826Břoušková Barbora -1400:00:5980,12
9M1930Navrátil Zdeněkneregistrován1600:01:0548,39
10M11028Hodovancová LilianaPustá Kamenice1300:01:0654,04
11M11127Bureš AntonínŠiroký Důl1600:01:0740,65
12M11214Chaloupková BedřiškaRun Team Široký Důl1600:01:0846,58
13M1139Pala SamuelŠiroký Důl1600:01:1413,55
14M11429Houdek JáchymHoudek Team1600:01:173,00
15M11525Střítežská VanesaŠiroký Důl1600:01:503,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3116Řehák LubomírAK Iscarex Česká Třebová0900:01:25101,17
2M324Rybička DominikAK Iscarex Česká Třebová0900:01:2698,83
3M331Koubová ElenAK Iscarex Česká Třebová0900:01:27116,20
4M342Kouba RadimAK Iscarex Česká Třebová1100:01:31121,57
5M357Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:01:33103,52
6M3611Boháčová AdélaLezník1200:01:40114,24
7M375Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:43108,67
8M3821Pirklová PatricieLetohrad0900:01:4480,28
9M3922Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:4692,16
10M31031Majek DavidBullay-alf-zell Německo1100:01:4986,27
11M31115Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:0077,09
12M31220Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:1254,80
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M513Stránský JakubTJ Jiskra Ústí n.Orlicí0700:17:16108,86
2M5223Krištof JanAtletika Polička0700:18:5291,14
3M5332Hájek DominikVencl Tým Ústí n.Orlicí0600:19:17100,00
Trať 8 km, 180 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB111Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:29:45111,87
1MA214Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová9300:30:57106,46
2MA318Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:32:2097,81
2MB49Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:32:2395,22
3MA52Lorenc MarekRun Team Široký Důl9300:32:4095,73
3MB623Roháček Jan3D Fitnes-raceteam8200:32:4592,90
4MA734Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:33:3689,89
1ZA8116Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:33:52105,86
5MA929Kubálek LukášLend-cz9200:33:5587,91
4MB1030Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:34:3281,63
6MA1116Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:34:4482,80
5MB1219Šimek PetrŘetůvka7700:34:5778,99
1MD1310Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:34:59145,41
2ZA14101Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:35:0798,69
7MA1524Madějevský RadekTJ Lubná9600:35:1779,36
6MB1632Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:35:1976,67
7MB1717Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:35:2775,83
3ZA18107Khýrová Anetacarla.kupkolo.cz BK Náchod9300:35:4195,45
8MB1921Mazal Martinneregistrován8000:36:4767,40
1ZB20110Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:36:52113,39
1MC2113Buriánek RomanAK Iscarex Česká Třebová6500:37:20104,45
8MA223Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:37:2566,02
4ZA23119Šedová TerezaVencl Tým Ústí n.Orlicí0300:37:44100,00
2MC2415Sedláček RomanSBR Tri-team Litomyšl6400:37:57101,22
9MB257Němec RadekLitomyšl7700:38:5953,49
9MA2638Bukáček MarekAtletika Polička0400:39:01100,00
3MC275Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:39:1694,33
10MB2822Zukal Štěpánwinners nová Šaldorf, Radiměř7400:39:5247,90
10MA2928Simon JakubPolička0000:39:5450,50
11MB304Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:40:0846,21
12MB3112Šuster JanPohledy7700:40:2344,63
2ZB32111Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:40:3594,57
4MC3337Kalousek JanMalšovice7100:40:5985,33
3ZB3495Klinecká JanaHlinsko8100:41:0592,04
5MC3527Simon PetrPolička7200:41:1284,20
11MA366Paulíček StanislavSDH Široký Důl9300:41:2441,12
1ZC37112Pirklová KateřinaLetohrad7600:41:40104,10
5ZA38108Janíčková PatricieVencl Tým Ústí n.Orlicí0200:42:0858,47
4ZB39114Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:42:1286,39
2ZC40105Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:42:14101,44
12MA4133Chadima RomanTJ Horní Újezd8800:42:2734,55
5ZB4297Rokosová Ivananeregistrován8200:42:4383,77
6MC4325Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:43:1473,55
3ZC44113Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:43:4394,46
2MD458Ráb PavelČeská Třebová5200:44:00100,00
6ZA46109Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí n.Orlicí0200:44:1246,62
7ZA47118Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:44:2745,19
13MB4826Klusoň OldřichDannyho smečka8000:44:4117,44
4ZC4998Kovářová AnnaČeská Třebová7500:44:5888,59
14MB5035Síla MartinŠiroký Důl7800:46:395,01
15MB5131Navrátil Zdeněkneregistrován8200:47:063,00
6ZB52100Pechancová PavlínaDolče Gusto8300:47:3459,22
5ZC53117Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7100:48:1872,91
13MA541Plodek MartinJavornice0200:49:063,00
8ZA55120Lorencová RadkaŠiroký Důl9300:49:1517,68
1ZD56106Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:50:04100,00
9ZA5799Matoušová IvanaDolče Gusto9100:50:1112,32
7ZB58103Vlachynská KristýnaHaki-Run7800:53:2729,44
10ZA59104Navrátilová Monikaneregistrován9200:53:433,00
11ZA60115Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:523,00
14MA6136Klusoň MichalNeregistrován9700:55:293,00
3MD6220Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:55:3254,59
6ZC63102Vejtasová IlonaHaki-Run7700:55:4038,28
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB111Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:29:45108,13
2MA214Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová9300:30:57100,39
3MA318Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:32:2091,47
4MB49Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:32:2391,15
5MA52Lorenc MarekRun Team Široký Důl9300:32:4089,32
6MB623Roháček Jan3D Fitnes-raceteam8200:32:4588,79
7MA734Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:33:3683,30
8MA929Kubálek LukášLend-cz9200:33:5581,26
9MB1030Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:34:3277,28
10MA1116Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:34:4475,99
11MB1219Šimek PetrŘetůvka7700:34:5774,60
12MD1310Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:34:5974,38
13MA1524Madějevský RadekTJ Lubná9600:35:1772,45
14MB1632Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:35:1972,23
15MB1717Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:35:2771,37
16MB1921Mazal Martinneregistrován8000:36:4762,77
17MC2113Buriánek RomanAK Iscarex Česká Třebová6500:37:2059,23
18MA223Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:37:2558,69
19MC2415Sedláček RomanSBR Tri-team Litomyšl6400:37:5755,25
20MB257Němec RadekLitomyšl7700:38:5948,58
21MA2638Bukáček MarekAtletika Polička0400:39:0148,37
22MC275Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:39:1646,76
23MB2822Zukal Štěpánwinners nová Šaldorf, Radiměř7400:39:5242,89
24MA2928Simon JakubPolička0000:39:5442,67
25MB304Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:40:0841,17
26MB3112Šuster JanPohledy7700:40:2339,56
27MC3337Kalousek JanMalšovice7100:40:5935,69
28MC3527Simon PetrPolička7200:41:1234,29
29MA366Paulíček StanislavSDH Široký Důl9300:41:2433,00
30MA4133Chadima RomanTJ Horní Újezd8800:42:2726,23
31MC4325Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:43:1421,18
32MD458Ráb PavelČeská Třebová5200:44:0016,23
33MB4826Klusoň OldřichDannyho smečka8000:44:4111,82
34MB5035Síla MartinŠiroký Důl7800:46:393,00
35MB5131Navrátil Zdeněkneregistrován8200:47:063,00
36MA541Plodek MartinJavornice0200:49:063,00
37MA6136Klusoň MichalNeregistrován9700:55:293,00
38MD6220Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:55:323,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8116Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:33:52105,86
2ZA14101Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:35:0798,69
3ZA18107Khýrová Anetacarla.kupkolo.cz BK Náchod9300:35:4195,45
4ZB20110Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:36:5288,66
5ZA23119Šedová TerezaVencl Tým Ústí n.Orlicí0300:37:4483,69
6ZB32111Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:40:3567,36
7ZB3495Klinecká JanaHlinsko8100:41:0564,49
8ZC37112Pirklová KateřinaLetohrad7600:41:4061,15
9ZA38108Janíčková PatricieVencl Tým Ústí n.Orlicí0200:42:0858,47
10ZB39114Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:42:1258,09
11ZC40105Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:42:1457,90
12ZB4297Rokosová Ivananeregistrován8200:42:4355,13
13ZC44113Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:43:4349,39
14ZA46109Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí n.Orlicí0200:44:1246,62
15ZA47118Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:44:2745,19
16ZC4998Kovářová AnnaČeská Třebová7500:44:5842,23
17ZB52100Pechancová PavlínaDolče Gusto8300:47:3427,32
18ZC53117Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7100:48:1823,12
19ZA55120Lorencová RadkaŠiroký Důl9300:49:1517,68
20ZD56106Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:50:0412,99
21ZA5799Matoušová IvanaDolče Gusto9100:50:1112,32
22ZB58103Vlachynská KristýnaHaki-Run7800:53:273,00
23ZA59104Navrátilová Monikaneregistrován9200:53:433,00
24ZA60115Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:523,00
25ZC63102Vejtasová IlonaHaki-Run7700:55:403,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód