Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Perníková devítka

13.11.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perníková devítka
  • datum konání: 13.11.2021
  • zobrazeno již 400x

Sociální sítě

Místo konání

areál Perníkové chaloupky pod Kunětickou horou
11:00 hodin

Přihlášky

od 9:30 u Perníkové chaloupky

Startovné

100 Kč (+20 Kč poukaz na občerstvení)

Popis tratě

je vedena kolem Kunětícké hory po silnici a lesem (3 okruhy)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
Tel. 777 571 106

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1170Hradecký JaromírSkuteč8500:33:13105,91
2MA236Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:42103,08
3MA840Vaníček VojtěchZavři Němčice8500:35:4691,01
4MA924Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:37:37100,00
5MA13167Chaloupka JanRUN team Široký důl9000:39:1470,75
6MA17175Veverka TomášOOB Vamberk8400:39:5966,37
7MA1837Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:40:0465,88
8MA2419Haas JanKasper SWIX team8400:40:5560,92
9MA2512Šebek MichalČeská Třebová8400:41:2557,99
10MA57115Nádhera JiříHradec Králové9300:55:353,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB321Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:49105,53
2MB434Malátek AntonínPardubice7700:35:0798,05
3MB5169Rohlík VáclavAC Pardubice8000:35:2496,42
4MB746Kyncl TomášHolice7400:35:3495,46
5MB106Šimek PetrŘetůvka7700:37:4982,52
6MB1238Gogola JánImel7700:38:4477,25
7MB1422Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:39:1774,09
8MB15176Novák PavelKRB Chrudim8100:39:3072,84
9MB2120Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7400:40:1468,63
10MB22164Němec RadekLitomyšl7700:40:3266,90
11MB31168Simon PetrPolička7200:42:2556,07
12MB353Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:43:3549,36
13MB465Jirásko DušanSK Srch7300:48:1622,43
14MB4747Křivda PetrPardubice7700:48:3021,09
15MB5249Málek TomášPerníkOFF Pardubice7400:51:493,00
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11166Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:38:41109,55
2MC20163Kalousek JanMalšovice7100:40:13102,00
3MC3410Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:42:5888,46
4MC4032Jezbera RomanSám za sebe 67000:44:3380,66
5MC4550Nádhera PetrHradec Králové6700:48:1262,69
6MC53173Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:5239,72
7MC5613Jirásko LubomírSK Srch7100:55:1827,74
Muži D 60-69 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1945Prchal PavelGP Kolín5900:40:12107,09
2MD3025Dostál LadislavMoravská Třebová5600:42:2396,61
3MD324Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:2796,29
4MD3329Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:4295,09
5MD389Ráb PavelČeská Třebová5200:44:0088,86
6MD398Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:44:0688,38
7MD54172Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:54:4237,51
8MD55165Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:54:4437,35
9MD601Novotný PřemyslSokol Klášterec nad Orlicí5900:59:0416,56
10MD6130Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:59:5612,40
Muži E 70 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4914Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:50:05116,17
2ME5015Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:50:41113,97
3ME622Vít ČestmírHradec Králové4501:02:4269,86
4ME63999Doležal StanislavBK Pardubice3801:04:2063,87
Ženy A 34 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1639Teclová BarboraISTT0500:39:43100,00
2ZA2717Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:41:56100,74
3ZA2841Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:42:0999,71
4ZA2918Vítková VeronikaNahořany8900:42:1199,55
5ZA4411Šebková MartinaČeská Třebová9200:46:4278,09
6ZA5935Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:56:2731,76
Ženy B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26174Přikrylová ZuzanaPardubice8100:41:54108,87
2ZB3744Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:43:5899,44
3ZB41171Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:45:4091,69
Ženy C 45-54 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC642Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:28130,44
2ZC3628Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:43:5590,04
3ZC427Zavřelová JanaZavři Němčice6800:46:0779,52
4ZC4343Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:46:2078,49
5ZC4848Málková LenkaPerníkOFF Pardubice7600:49:0765,18
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2316Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:40:51134,52
2ZD5127Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:51:1092,73
3ZD5833Hellerová HanaHradec Králové6100:56:0672,75
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1170Hradecký JaromírSkuteč8500:33:13105,91
2MA236Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:42103,08
1MB321Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:49105,53
2MB434Malátek AntonínPardubice7700:35:0798,05
3MB5169Rohlík VáclavAC Pardubice8000:35:2496,42
1ZC642Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:28130,44
4MB746Kyncl TomášHolice7400:35:3495,46
3MA840Vaníček VojtěchZavři Němčice8500:35:4691,01
4MA924Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:37:37100,00
5MB106Šimek PetrŘetůvka7700:37:4982,52
1MC11166Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:38:41109,55
6MB1238Gogola JánImel7700:38:4477,25
5MA13167Chaloupka JanRUN team Široký důl9000:39:1470,75
7MB1422Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:39:1774,09
8MB15176Novák PavelKRB Chrudim8100:39:3072,84
1ZA1639Teclová BarboraISTT0500:39:43100,00
6MA17175Veverka TomášOOB Vamberk8400:39:5966,37
7MA1837Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:40:0465,88
1MD1945Prchal PavelGP Kolín5900:40:12107,09
2MC20163Kalousek JanMalšovice7100:40:13102,00
9MB2120Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7400:40:1468,63
10MB22164Němec RadekLitomyšl7700:40:3266,90
1ZD2316Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:40:51134,52
8MA2419Haas JanKasper SWIX team8400:40:5560,92
9MA2512Šebek MichalČeská Třebová8400:41:2557,99
1ZB26174Přikrylová ZuzanaPardubice8100:41:54108,87
2ZA2717Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:41:56100,74
3ZA2841Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:42:0999,71
4ZA2918Vítková VeronikaNahořany8900:42:1199,55
2MD3025Dostál LadislavMoravská Třebová5600:42:2396,61
11MB31168Simon PetrPolička7200:42:2556,07
3MD324Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:2796,29
4MD3329Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:4295,09
3MC3410Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:42:5888,46
12MB353Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:43:3549,36
2ZC3628Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:43:5590,04
2ZB3744Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:43:5899,44
5MD389Ráb PavelČeská Třebová5200:44:0088,86
6MD398Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:44:0688,38
4MC4032Jezbera RomanSám za sebe 67000:44:3380,66
3ZB41171Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:45:4091,69
3ZC427Zavřelová JanaZavři Němčice6800:46:0779,52
4ZC4343Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:46:2078,49
5ZA4411Šebková MartinaČeská Třebová9200:46:4278,09
5MC4550Nádhera PetrHradec Králové6700:48:1262,69
13MB465Jirásko DušanSK Srch7300:48:1622,43
14MB4747Křivda PetrPardubice7700:48:3021,09
5ZC4848Málková LenkaPerníkOFF Pardubice7600:49:0765,18
1ME4914Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:50:05116,17
2ME5015Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:50:41113,97
2ZD5127Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:51:1092,73
15MB5249Málek TomášPerníkOFF Pardubice7400:51:493,00
6MC53173Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:5239,72
7MD54172Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:54:4237,51
8MD55165Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:54:4437,35
7MC5613Jirásko LubomírSK Srch7100:55:1827,74
10MA57115Nádhera JiříHradec Králové9300:55:353,00
3ZD5833Hellerová HanaHradec Králové6100:56:0672,75
6ZA5935Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:56:2731,76
9MD601Novotný PřemyslSokol Klášterec nad Orlicí5900:59:0416,56
10MD6130Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:59:5612,40
3ME622Vít ČestmírHradec Králové4501:02:4269,86
4ME63999Doležal StanislavBK Pardubice3801:04:2063,87
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1170Hradecký JaromírSkuteč8500:33:13102,15
2MA236Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:4299,27
3MB321Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:4998,58
4MB434Malátek AntonínPardubice7700:35:0790,83
5MB5169Rohlík VáclavAC Pardubice8000:35:2489,15
6MB746Kyncl TomášHolice7400:35:3488,15
7MA840Vaníček VojtěchZavři Němčice8500:35:4686,96
8MA924Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:37:3775,94
9MB106Šimek PetrŘetůvka7700:37:4974,75
10MC11166Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:38:4169,59
11MB1238Gogola JánImel7700:38:4469,29
12MA13167Chaloupka JanRUN team Široký důl9000:39:1466,31
13MB1422Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:39:1766,02
14MB15176Novák PavelKRB Chrudim8100:39:3064,73
15MA17175Veverka TomášOOB Vamberk8400:39:5961,85
16MA1837Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:40:0461,35
17MD1945Prchal PavelGP Kolín5900:40:1260,56
18MC20163Kalousek JanMalšovice7100:40:1360,46
19MB2120Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7400:40:1460,36
20MB22164Němec RadekLitomyšl7700:40:3258,57
21MA2419Haas JanKasper SWIX team8400:40:5556,29
22MA2512Šebek MichalČeská Třebová8400:41:2553,31
23MD3025Dostál LadislavMoravská Třebová5600:42:2347,55
24MB31168Simon PetrPolička7200:42:2547,35
25MD324Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:2747,15
26MD3329Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:4245,67
27MC3410Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:42:5844,08
28MB353Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:43:3540,40
29MD389Ráb PavelČeská Třebová5200:44:0037,92
30MD398Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:44:0637,33
31MC4032Jezbera RomanSám za sebe 67000:44:3334,65
32MC4550Nádhera PetrHradec Králové6700:48:1212,91
33MB465Jirásko DušanSK Srch7300:48:1612,51
34MB4747Křivda PetrPardubice7700:48:3011,12
35ME4914Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:50:053,00
36ME5015Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:50:413,00
37MB5249Málek TomášPerníkOFF Pardubice7400:51:493,00
38MC53173Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:523,00
39MD54172Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:54:423,00
40MD55165Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:54:443,00
41MC5613Jirásko LubomírSK Srch7100:55:183,00
42MA57115Nádhera JiříHradec Králové9300:55:353,00
43MD601Novotný PřemyslSokol Klášterec nad Orlicí5900:59:043,00
44MD6130Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:59:563,00
45ME622Vít ČestmírHradec Králové4501:02:423,00
46ME63999Doležal StanislavBK Pardubice3801:04:203,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC642Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:28116,60
2ZA1639Teclová BarboraISTT0500:39:4394,63
3ZD2316Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:40:5188,77
4ZB26174Přikrylová ZuzanaPardubice8100:41:5483,34
5ZA2717Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:41:5683,17
6ZA2841Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:42:0982,05
7ZA2918Vítková VeronikaNahořany8900:42:1181,87
8ZC3628Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:43:5572,91
9ZB3744Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:43:5872,65
10ZB41171Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:45:4063,86
11ZC427Zavřelová JanaZavři Němčice6800:46:0761,53
12ZC4343Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:46:2060,41
13ZA4411Šebková MartinaČeská Třebová9200:46:4258,52
14ZC4848Málková LenkaPerníkOFF Pardubice7600:49:0746,02
15ZD5127Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:51:1035,42
16ZD5833Hellerová HanaHradec Králové6100:56:069,91
17ZA5935Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:56:278,10

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód