Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

STV Běh do Smrčin

25.7.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: STV Běh do Smrčin
  • datum konání: 25.7.2021
  • zobrazeno již 305x
  • místo konání: Široký Důl
  • GPS: 49.7457925N, 16.2208672E
  • pořadatel: Run Team ŠIROKÝ DŮL

Sociální sítě

Místo konání

Široký Důl
intervalově od 10 hodin

Přihlášky

Prezentace 8:30-9:30

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka 850 m
stoupání 85 m

Ceny pro vítěze

Finanční odměna pro prvních 5 můžu a žen

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

https://fb.me/e/6KXKZeaDR

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu STV Běh do Smrčin

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 18-19 let (trať 850 m, 85 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2024Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:15115,79
2MJ2611Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:06:0984,21
Juniorky 18-19 let (trať 850 m, 85 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1219Kvášová BarboraBH Skytyna0700:04:41136,15
2ZJ1912Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:05:13117,49
3ZJ3123Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:1546,36
Muži A 20-39 let (trať 850 m, 85 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA217Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:03:47104,03
2MA332Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9300:03:49102,30
3MA428Simon JakubPolička0000:03:5993,67
4MA88Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:04:2472,09
5MA10100Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:04:3364,32
6MA1320Doležal PetrHlinsko8200:04:4256,55
7MA177Bureš MartinŠiroký Důl8500:05:0536,69
Muži B 40-49 let (trať 850 m, 85 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:03:43118,70
2MB526Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:04:03102,44
3MB927Simon PetrPolička7200:04:3278,86
4MB1116Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:04:3774,80
5MB1631Nožka StandaPolička7500:04:5659,35
Muži C 50-59 let (trať 850 m, 85 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC63Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:04:07112,17
2MC715Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:04:20102,28
3MC1330Kalousek JanMalšovice7100:04:4285,55
4MC2325Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:05:4239,92
Muži D 60-69 let (trať 850 m, 85 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD174Ráb PavelČeská Třebová5200:05:05130,08
2MD215Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:05:32115,04
3MD326Pečenka LiborKHB Radegast6100:07:2054,87
Muži E 70 let a starší (trať 850 m, 85 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2813Leszkow PetrMK Hlinsko4400:06:20122,01
2ME3014Leszkow JosefMK Hlinsko5100:07:00103,28
3ME3329Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0174,71
Ženy A 20-34 let (trať 850 m, 85 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA221Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:05:40117,37
2ZA252Lorencová RadkaŠiroký Důl 9300:05:58107,70
3ZA2918Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:06:5974,93
Ženy B 35-44 let (trať 850 m, 85 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1321Klinecká JanaMK Hlinsko8100:04:42122,92
2ZB2422Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:05:5577,08
Ženy C 45-54 let (trať 850 m, 85 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D 55 let a starší (trať 850 m, 85 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD279Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:06:15100,00
Trať 850 m, 85 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:03:43118,70
1MA217Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:03:47104,03
2MA332Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9300:03:49102,30
3MA428Simon JakubPolička0000:03:5993,67
2MB526Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:04:03102,44
1MC63Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:04:07112,17
2MC715Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:04:20102,28
4MA88Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:04:2472,09
3MB927Simon PetrPolička7200:04:3278,86
5MA10100Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:04:3364,32
4MB1116Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:04:3774,80
1ZJ1219Kvášová BarboraBH Skytyna0700:04:41136,15
3MC1330Kalousek JanMalšovice7100:04:4285,55
6MA1320Doležal PetrHlinsko8200:04:4256,55
1ZB1321Klinecká JanaMK Hlinsko8100:04:42122,92
5MB1631Nožka StandaPolička7500:04:5659,35
1MD174Ráb PavelČeská Třebová5200:05:05130,08
7MA177Bureš MartinŠiroký Důl8500:05:0536,69
2ZJ1912Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:05:13117,49
1MJ2024Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:15115,79
2MD215Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:05:32115,04
1ZA221Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:05:40117,37
4MC2325Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:05:4239,92
2ZB2422Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:05:5577,08
2ZA252Lorencová RadkaŠiroký Důl 9300:05:58107,70
2MJ2611Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:06:0984,21
1ZD279Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:06:15100,00
1ME2813Leszkow PetrMK Hlinsko4400:06:20122,01
3ZA2918Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:06:5974,93
2ME3014Leszkow JosefMK Hlinsko5100:07:00103,28
3ZJ3123Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:1546,36
3MD326Pečenka LiborKHB Radegast6100:07:2054,87
3ME3329Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0174,71
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:03:43102,95
2MA217Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:03:4799,41
3MA332Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9300:03:4997,64
4MA428Simon JakubPolička0000:03:5988,81
5MB526Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:04:0385,27
6MC63Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:04:0781,74
7MC715Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:04:2070,25
8MA88Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:04:2466,72
9MB927Simon PetrPolička7200:04:3259,65
10MA10100Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:04:3358,76
11MB1116Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:04:3755,23
12MA1320Doležal PetrHlinsko8200:04:4250,81
12MC1330Kalousek JanMalšovice7100:04:4250,81
14MB1631Nožka StandaPolička7500:04:5638,44
15MD174Ráb PavelČeská Třebová5200:05:0530,49
15MA177Bureš MartinŠiroký Důl8500:05:0530,49
17MJ2024Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:1521,65
18MD215Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:05:326,63
19MC2325Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:05:423,00
20MJ2611Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:06:093,00
21ME2813Leszkow PetrMK Hlinsko4400:06:203,00
22ME3014Leszkow JosefMK Hlinsko5100:07:003,00
23MD326Pečenka LiborKHB Radegast6100:07:203,00
24ME3329Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:013,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1219Kvášová BarboraBH Skytyna0700:04:41107,53
2ZB1321Klinecká JanaMK Hlinsko8100:04:42106,85
3ZJ1912Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:05:1385,62
4ZA221Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:05:4067,12
5ZB2422Fliedrová ZdenkaF-Bike Klub Sádek8000:05:5556,85
6ZA252Lorencová RadkaŠiroký Důl 9300:05:5854,79
7ZD279Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:06:1543,15
8ZA2918Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:06:5913,01
9ZJ3123Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:153,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód