Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX pohár

Ročník 2022

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek13854,851110/11 záv.
2Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí13737,8488/8 záv.
3Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk13658,0977/7 záv.
4Křenek AdamTJ Spartak Letohrad14566,4677/7 záv.
5Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč13312,9333/3 záv.
6Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová14308,3944/4 záv.
7Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí14304,9333/3 záv.
8Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí14244,144/4 záv.
9Malátek MatějAtletika Žamberk14237,133/3 záv.
10Čejka FrantišekAC Choceň13219,8122/2 záv.
11Halas MatějOrel Vyškov13197,4822/2 záv.
12Klein RadimSpartak Letohrad13197,0822/2 záv.
13Kaška FrantišekTJ Spartak Letohrad13196,1822/2 záv.
14Hartman TomášKB Letohrad14194,3333/3 záv.
15Jordán VojtěchŽamberk14187,2922/2 záv.
Kompletní pořadí všech 102 závodníku v této kategorii
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháčová NelaLezník14904,881210/12 záv.
2Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad13824,5799/9 záv.
3Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí13627,1877/7 záv.
4Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou13613,977/7 záv.
5Adamcová ValérieKB Letohrad14400,2355/5 záv.
6Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí13365,877/7 záv.
7Přibylová BeataSpartak Letohrad13347,8144/4 záv.
8Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové13325,0333/3 záv.
9Bothe AnnabelAtletika Žamberk14322,3866/6 záv.
10Klusoňová JolanaDannyho smečka13315,4355/5 záv.
11Doležalová LucieOrel Vyškov13310,1933/3 záv.
12Bílková LilianaAtletika Žamberk13304,866/6 záv.
13Veverková NatálieAtletika Žamberk13304,4733/3 záv.
14Švestková JohankaAK Račí údolí14302,4433/3 záv.
15Diblíková NatálieAtletika Žamberk13282,7366/6 záv.
Kompletní pořadí všech 112 závodníku v této kategorii
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vácha JanTJ Spartak Letohrad11836,6399/9 záv.
2Krištof VojtěchAtletika Polička12819,1399/9 záv.
3Doskočil JakubAtletika Žamberk12781,4988/8 záv.
4Mareš FrantišekAtletika Lanškroun11590,0188/8 záv.
5Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun11478,355/5 záv.
6Vašina MatějSpartak Letohrad12451,8955/5 záv.
7Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová11439,5544/4 záv.
8Moravec MatějSpartak Letohrad12352,0344/4 záv.
9Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí12305,3633/3 záv.
10Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad11296,3233/3 záv.
11Svoboda JiříSpartak Letohrad11292,6344/4 záv.
12Dušek AdamSpartak Letohrad12286,9144/4 záv.
13Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí12268,8533/3 záv.
14Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad11263,4933/3 záv.
15Kynšt VáclavAC Choceň12203,3622/2 záv.
Kompletní pořadí všech 76 závodníku v této kategorii
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháčová AdélaLezník121084,381210/12 záv.
2Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun11971,011410/14 záv.
3Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl11882,361010/10 záv.
4Svobodová DominikaAtletika Žamberk11461,4477/7 záv.
5Koblížková AdélaAtletika Žamberk12444,277/7 záv.
6Tomanová VeronikaAtletika Žamberk11366,3844/4 záv.
7Klusoňová VendulaDannyho smečka11340,9166/6 záv.
8Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1230166/6 záv.
9Dufková AnežkaAtletika Žamberk11300,1633/3 záv.
10Nováková AlisaAtletika Žamberk12298,3944/4 záv.
11Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad11278,6933/3 záv.
12Kopecká TerezaKB Letohrad12208,8133/3 záv.
13Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí11207,433/3 záv.
14Hartmanová EliškaTJ Spartak Letohrad11191,3522/2 záv.
15Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí12183,5522/2 záv.
Kompletní pořadí všech 69 závodníku v této kategorii
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová091031,271010/10 záv.
2Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová09941,591010/10 záv.
3Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová09897,8299/9 záv.
4Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí09709,277/7 záv.
5Veselý JanKB Letohrad10341,8144/4 záv.
6Veselý JakubKB Letohrad10335,2144/4 záv.
7Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí09284,3944/4 záv.
8Stejskal DanielBiatlon Letohrad09274,0433/3 záv.
9Dušek OndřejKB Letohrad10253,233/3 záv.
10Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč10251,2833/3 záv.
11Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad10228,433/3 záv.
12Doležal AdamOrel Vyškov10198,9833/3 záv.
13Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč09197,8533/3 záv.
14Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy10196,6466/6 záv.
15Fajfr AlešŽamberk09194,8722/2 záv.
Kompletní pořadí všech 61 závodníku v této kategorii
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek101018,951210/12 záv.
2Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí10811,071010/10 záv.
3Kopecká RáchelAtletika Žamberk10565,2277/7 záv.
4Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou10562,0377/7 záv.
5Svobodová KláraBiatlon Letohrad09368,7144/4 záv.
6Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová10320,6944/4 záv.
7Urbanová AnnaBiatlon Letohrad09293,2233/3 záv.
8Jakešová LucieTJ SPARTAK Letohrad10276,6233/3 záv.
9Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová09220,0422/2 záv.
10Kopecká CecílieAtletika Žamberk09215,3933/3 záv.
11Kulhavá KateřinaSpartak Letohrad09200,8922/2 záv.
12Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová10200,7522/2 záv.
13Málková LucieTJ Spartak Letohrad10200,222/2 záv.
14Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová10197,7533/3 záv.
15Cviková KarolínaAK ISCAREX Česká Třebová10191,4522/2 záv.
Kompletní pořadí všech 65 závodníku v této kategorii
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krištof JanAtletika Polička07693,677/7 záv.
2Brychta JakubCerekvice nad Loučnou08341,9444/4 záv.
3Hubka FilipAtletika Žamberk07305,244/4 záv.
4Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová07294,0333/3 záv.
5Jansa MatějTJ Spartak Letohrad08284,3233/3 záv.
6Moravec VojtěchBiatlon Letohrad08282,6133/3 záv.
7Šedivý EliášBiatlon Letohrad08265,533/3 záv.
8Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí07215,0322/2 záv.
9Hladiš JosefOrel Domanín07212,722/2 záv.
10Hanuš AdamSpartak Letohrad08202,7322/2 záv.
11Řehák MarekAK ISCAREX Česká Třebová07202,422/2 záv.
12Kuchař AdamOrel Domanín07198,8422/2 záv.
13Mezera TomášOrel Židenice08190,0722/2 záv.
14Jaroš MatějAtletika Žamberk07179,7422/2 záv.
15Rýz ŠtěpánDobroběh Vysoké Mýto07179,6222/2 záv.
Kompletní pořadí všech 48 závodníku v této kategorii
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hegerová RozálieAtletika Žamberk07910,6199/9 záv.
2Berková DanielaAtletika Žamberk08875,361010/10 záv.
3Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí08677,5477/7 záv.
4Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí08591,2477/7 záv.
5Jedličková TerezaAtletika Žamberk08548,9766/6 záv.
6Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07356,2544/4 záv.
7Faltusová EmaTJ Spartak Letohard08331,4644/4 záv.
8Holingrová NatálieAC Choceň08319,5933/3 záv.
9Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová07266,6633/3 záv.
10Spoustová AnetaAC Choceň08246,7233/3 záv.
11Morávková LucieVencl tým Ústí nad Orlicí08205,5622/2 záv.
12Mikysková DarjaBiatlon Letohrad08188,833/3 záv.
13Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová08171,2322/2 záv.
14Grossmanová LucieTJ Spartak Letohrad08160,5522/2 záv.
15Knollová Lenka-08104,1811/1 záv.
Kompletní pořadí všech 28 závodníku v této kategorii
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí061035,651110/11 záv.
2Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí06877,3399/9 záv.
3Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí06431,1344/4 záv.
4Slanina JosefLetohrad05195,8522/2 záv.
5Očenáš JakubAK Iscarex ČT05194,4722/2 záv.
6Rudolecký JanOrel Žatčany05169,4233/3 záv.
7Dočkal DanielNMNM05120,9611/1 záv.
8Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou05107,1511/1 záv.
9Koblovský JakubAK Slovan Moravská Třebová05104,5811/1 záv.
10Štantejský MatějAK ISCAREX Česká Třebová05101,2111/1 záv.
11Barvínek DanielBiatlon Letohrad0697,5211/1 záv.
12Vavřín Marek-0695,4211/1 záv.
13Jáneš MartinOrli Lanškroun0582,8211/1 záv.
14Dostál TadeášOrli Lanškroun0677,4911/1 záv.
15Jančařík TomášOrel Židenice0565,5411/1 záv.
Kompletní pořadí všech 18 závodníku v této kategorii
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová06554,9855/5 záv.
2Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová05524,6955/5 záv.
3Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová06270,7533/3 záv.
4Kosíková MichaelaOrel Domanín06192,3922/2 záv.
5Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová05188,0822/2 záv.
6Bělinová SimonaOrel jednota Ústí nad Orlicí0613911/1 záv.
7Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová05136,1411/1 záv.
8Málková EliškaTurbo Chotěboř06100,7811/1 záv.
9Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová06100,3811/1 záv.
10Čejková BarboraAC Choceň0696,6211/1 záv.
11Horákovská AdélaTJ NMNM0595,3111/1 záv.
12Trnková EmaATLETIKA Polička067511/1 záv.
13Krycnerová MichaelaOrel jednota Ústí nad Orlicí0568,6111/1 záv.
14Plívová TerezaOrel jednota Ústí nad Orlicí0564,4911/1 záv.
15Kalášková KlaudieLukavice2870663,8611/1 záv.
Kompletní pořadí všech 16 závodníku v této kategorii
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí04689,8277/7 záv.
2Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04603,8999/9 záv.
3Bukáček MarekAtletika Polička04393,4744/4 záv.
4Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč03318,7233/3 záv.
5Šimůnek JanAK Iscarex ČT03232,6722/2 záv.
6Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou05130,7511/1 záv.
7Kubišta MartinENJOY RIDING TEAM Nová Paka03120,2211/1 záv.
8Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí06114,7911/1 záv.
9Šimek JakubKOB Choceň0310011/1 záv.
10Krajčí MatějBT 20000498,5411/1 záv.
11Zedníček AloisOrli Lanškroun0497,611/1 záv.
12Schless AdamBiatlon Letohrad0496,7711/1 záv.
12Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0496,7711/1 záv.
14Jirků AdamNMNM0495,2311/1 záv.
15Charvát HugoTJ Svitavy0395,0311/1 záv.
Kompletní pořadí všech 17 závodníku v této kategorii
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí911124,471312/13 záv.
2Hübl RadekRunSport / Salomon Team88762,8477/7 záv.
3Kubišta MichalDlouhá Třebová90697,9588/8 záv.
4Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová93683,277/7 záv.
5Šebek MichalČeská Třebová84663,361111/11 záv.
6Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí01604,8377/7 záv.
7Hájek Martin3D Fitness RT01432,9566/6 záv.
8Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL90391,0566/6 záv.
9Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová87387,744/4 záv.
10Vacek JiříČumíš na mě?87307,0133/3 záv.
11Moravec MartinČumíš na mě?84257,4933/3 záv.
12Holubář PatrikÚstí nad Orlicí00252,0344/4 záv.
13Kristejn LukášMistrovice89195,8622/2 záv.
14Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto99193,6833/3 záv.
15Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč98184,8622/2 záv.
Kompletní pořadí všech 117 závodníku v této kategorii
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-Bike klub Sádek761140,971111/11 záv.
2Šimek PetrŘetůvka771072,651212/12 záv.
3Němec RadekLitomyšl77793,951212/12 záv.
4Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí77497,9488/8 záv.
5Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová74494,5366/6 záv.
6Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová76459,0844/4 záv.
7Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí79444,7655/5 záv.
8Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky80438,4955/5 záv.
9Pilgr LuděkOB Česká Třebová76332,0877/7 záv.
10Vetchý RadimAtletika Lanškroun75284,0733/3 záv.
11Šutera JosefAtletika Polička79276,6233/3 záv.
12Horáček MichalAK Iscarex Česká Třebová75219,0222/2 záv.
13Benko JanEleven Run Team74205,8722/2 záv.
14Hakkel PavelTechnická VM79199,1533/3 záv.
15Mazal PetrPolička80176,3422/2 záv.
Kompletní pořadí všech 102 závodníku v této kategorii
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí72923,1799/9 záv.
2Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová69846,0388/8 záv.
3Kalousek JanMalšovice71804,061111/11 záv.
4Simon PetrPolička72774,791010/10 záv.
5Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl64669,288/8 záv.
6Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová65649,5377/7 záv.
7Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč70490,2799/9 záv.
8Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí72415,4744/4 záv.
9Hejl RadekLetohrad72324,1833/3 záv.
10Borek PetrBrzdy Horní Čermná70321,21111/11 záv.
11Scheuer JanLanškroun66317,2644/4 záv.
12Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín67304,7144/4 záv.
13Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová72233,0333/3 záv.
14Mrklovský MiroslavSokol Kameničná72191,6322/2 záv.
15Hanuš Petr3D Fittness RT64172,9322/2 záv.
Kompletní pořadí všech 52 závodníku v této kategorii
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová60984,0188/8 záv.
2Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová53754,161111/11 záv.
3Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM59724,2477/7 záv.
4Skalický JosefPoldr Žichlínek62584,3466/6 záv.
5Novotný Luděk3D Fitness Raceteam62480,5255/5 záv.
6Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5335644/4 záv.
7Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun62291,933/3 záv.
8Grätz LuděkÚstí nad Orlicí58282,4188/8 záv.
9Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54206,8844/4 záv.
10Siegel JosefChoceň58185,2622/2 záv.
11Dostál LadislavMoravská Třebová56179,3922/2 záv.
12Jandejsek ZdeněkSport Studené61171,3522/2 záv.
13Bílý ZdeněkMK Pardubice59164,9833/3 záv.
14Razým JanISCAREX Česká Třebová57111,9322/2 záv.
15Moravec JaroslavSK Tesutti sport58110,5611/1 záv.
Kompletní pořadí všech 32 závodníku v této kategorii
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ráb PavelČeská Třebová521322,371111/11 záv.
2Šponar JosefSokol Žamberk OB47692,7799/9 záv.
3Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48517,051010/10 záv.
4Leszkow PetrMK Hlinsko44420,8355/5 záv.
5Krátký FrantišekKrálíky43386,5233/3 záv.
6Divácký PřemyslOrel Židenice49227,6922/2 záv.
7Čáp BohuslavOrel Hradec Králové51190,7222/2 záv.
8Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou50123,7811/1 záv.
9Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník50100,3911/1 záv.
10Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4895,8611/1 záv.
11Tobiška VáclavOB Žamberk4494,0611/1 záv.
12Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5191,3711/1 záv.
13Bednář JosefPočáply5076,8411/1 záv.
14Sponar JanKOS Tesla Brno5072,7711/1 záv.
15Marek JiříOrel Vysoké Mýto4342,8311/1 záv.
Kompletní pořadí všech 18 závodníku v této kategorii
Juniorky 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03767,5377/7 záv.
2Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí03315,2133/3 záv.
3Halasová AnnaOrel Vyškov03214,5622/2 záv.
4Šípková EliškaLukavice04189,6122/2 záv.
5Kosíková MarkétaOrel Domanín04162,8322/2 záv.
6Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová06116,1711/1 záv.
7Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová07109,5111/1 záv.
8Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0410011/1 záv.
9Šípková KarolínaTJ NMNM0498,3111/1 záv.
10Tobišková KarolínaENJOY RIDING TEAM Nová Paka0397,8911/1 záv.
11Hamplová TerezaSvitavy0597,2211/1 záv.
12Serbousková SáraAK Iscarex Česká Třebová0495,3411/1 záv.
13Dufková AnežkaAtletika Žamberk1192,3811/1 záv.
14Dvořáková EmaČeská Třebová92,2311/1 záv.
15Havlíčková Nela-0376,9111/1 záv.
Kompletní pořadí všech 16 závodníku v této kategorii
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun911072,621212/12 záv.
2Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová92763,3199/9 záv.
3Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí02449,5655/5 záv.
4Kristejn AlžbětaMistrovice90446,6544/4 záv.
5Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí02445,4255/5 záv.
6Stránská MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová97380,4433/3 záv.
7Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí92323,1177/7 záv.
8Benešová RenataChoceň88222,0522/2 záv.
9Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad02206,2133/3 záv.
10Pechová HelenaTJ NMNM93196,5422/2 záv.
11Langhammerová AnežkaOrel Židenice94117,7411/1 záv.
12Kacálková VendulaCyklo tým Havířov02108,3611/1 záv.
13Homolková HanaE.S.A.96108,3511/1 záv.
14Tomášová BarboraTK Choceň96106,1811/1 záv.
15Prachařová RenátaDolní Čermná90105,2311/1 záv.
Kompletní pořadí všech 36 závodníku v této kategorii
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová80837,199/9 záv.
2Barvínková RomanaAtletika Žamberk79738,4788/8 záv.
3Nováková BarboraSokol Kunvald83558,6255/5 záv.
4Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun79492,0555/5 záv.
5Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová84484,2155/5 záv.
6Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou79382,1266/6 záv.
7Švestková Stružková HanaAK Račí údolí83255,8122/2 záv.
8Rokosová IvanaPolička82187,5422/2 záv.
9Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová78184,7922/2 záv.
10Dufková ŠárkaAtletika Žamberk81155,0722/2 záv.
11Truksová Dana-82116,1611/1 záv.
12Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl82114,8511/1 záv.
13Nimshausová HanaKOB Choceň81111,7311/1 záv.
14Otčenášková Martinamáma dvojčat na útěku80110,9811/1 záv.
15Moravcová KláraLetohrad83110,0611/1 záv.
Kompletní pořadí všech 39 závodníku v této kategorii
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda Pardubice691129,541111/11 záv.
2Pirklová KateřinaLetohrad761000,5599/9 záv.
3Hájková LudmilaOB Česká Třebová75786,2899/9 záv.
4Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk72659,5677/7 záv.
5Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová71326,0644/4 záv.
6Jančaříková LenkaOrel Židenice - 2B Winner70233,9622/2 záv.
7Cinková JitkaAC Pardubice68210,3633/3 záv.
8Doležalová VladimíraOrel Vyškov74197,7933/3 záv.
9Kovářová AnnaOB Česká Třebová75182,0922/2 záv.
10Kosková SimonaČeská Třebová71177,4122/2 záv.
11Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí74177,2822/2 záv.
12Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7717622/2 záv.
13Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí76132,0422/2 záv.
14Ondrová LadaAAA73100,3311/1 záv.
15Šumberová LucieČeská Třebová7298,9111/1 záv.
Kompletní pořadí všech 25 závodníku v této kategorii
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651580,081212/12 záv.
2Pešlová IvanaTJ Svitavy631050,261212/12 záv.
3Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64762,277/7 záv.
4Nechvílová MiroslavaChoceň60287,4888/8 záv.
5Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub64134,2411/1 záv.
6Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová63124,1322/2 záv.
7Kostřicová BlankaČeská Třebová6193,1944/4 záv.
8Vymlátilová MarieNová Ves - Kunčina6157,4111/1 záv.
Absolutní kategorie mužů
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí911090,731312/13 záv.
2Fliedr TomášF-Bike klub Sádek76993,441111/11 záv.
3Šimek PetrŘetůvka77905,041212/12 záv.
4Hübl RadekRunSport / Salomon Team88746,477/7 záv.
5Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí72678,7699/9 záv.
6Kubišta MichalDlouhá Třebová90669,788/8 záv.
7Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová93662,3577/7 záv.
8Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová69652,688/8 záv.
9Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová60625,0888/8 záv.
10Šebek MichalČeská Třebová84611,351111/11 záv.
11Němec RadekLitomyšl77576,621212/12 záv.
12Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí01575,2677/7 záv.
13Simon PetrPolička72444,511010/10 záv.
14Hájek Martin3D Fitness RT01411,3766/6 záv.
15Kalousek JanMalšovice71409,691111/11 záv.
Kompletní pořadí všech 371 závodníku v této kategorii
Absolutní kategorie žen
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651098,841212/12 záv.
2Krátká AnnaHvězda Pardubice69825,771111/11 záv.
3Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun91793,071212/12 záv.
4Pirklová KateřinaLetohrad76725,5799/9 záv.
5Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová80689,499/9 záv.
6Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03664,2677/7 záv.
7Barvínková RomanaAtletika Žamberk79627,5388/8 záv.
8Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová92583,4299/9 záv.
9Hájková LudmilaOB Česká Třebová75517,3999/9 záv.
10Nováková BarboraSokol Kunvald83485,1355/5 záv.
11Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64478,377/7 záv.
12Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7944355/5 záv.
13Pešlová IvanaTJ Svitavy63430,831212/12 záv.
14Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk72396,177/7 záv.
15Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová84374,3755/5 záv.
Kompletní pořadí všech 164 závodníku v této kategorii
Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.3.202210 jarních kilometrů137
17.4.2022Širokodolský kros97
23.4.2022Běh Javorkou209
24.4.2022Memoriál Quido Štěpánka139
29.4.2022Běh na Rozálku memoriál Vladimíra Kalouse146
1.5.2022Běh kolem poličských hradeb227
7.5.2022Letohradská pětka233
15.5.2022Běh choceňskými sady173
21.5.2022Memoriál Ivana Belobrada115
28.5.2022Běh do Zámeckého vrchu236
29.5.2022Nekořský kros156
4.6.2022Běh dobroučským krajem276
11.6.2022Knířovský běh156
12.6.2022Běh přes Červený vrch262
18.6.2022Běh na Kozlovský kopec76

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
9.7.2022Králický Sněžník - beze stopy
10.7.2022Mladkov - Suchý vrch, memoriál Dobroslava Marečka
31.7.2022Run Sádecká pila
5.8.2022Svinnský ISCAREX kros
14.8.2022Černovírský kros
27.8.2022Výprachtice - Buková hora
28.8.2022Sázava - Lázek
3.9.2022Strážný nahoru a dolů
11.9.2022Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch
18.9.2022Králický Lískovec
24.9.2022Cross po lyžařských tratích
25.9.2022Heřmanická osmička
1.10.2022Lubenská 10 cross
2.10.2022Běh údolím Orlice
15.10.2022Přespolní běh lyžařů v Letohradě
22.10.2022Sokolský půlmaraton
17.11.2022Běh 17. listopadu
3.12.2022Čertovský běh

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2021
ISCAREX CUP 2020
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999