Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník

27.9.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník
  • datum konání: 27.9.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI klub a Orel Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 500 m - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž213Holznerová ZuzanaOrel Valašské Klobouky9500:02:3811,00
2Ž2262Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší9400:02:479,00
3Ž23118Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:02:498,00
4Ž24120Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:547,00
5Ž25113Troppová KateřinaHradec Králové9400:02:596,00
6Ž2643Pavelková AdélkaOrel Troubelice9500:03:075,00
7Ž27158Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:03:244,00
8Ž2879Karlíková EvaOrel Moravské Budějovice9500:03:433,00
9Ž2951Jamborová ZuzanaOrel Troubelice9400:04:032,00
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 800 m - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2663Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:1511,00
2M2718Jurásek ŠimonOrel Brno Židenice9400:03:189,00
3M2915Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:03:198,00
4M21182Saidl ŠtepánOrel Moravské Budějovice9500:03:297,00
5M212125Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:316,00
6M214107Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:325,00
7M216156Heger VojtěchKozlov9500:03:334,00
8M221160Klimeš JakubGymnázium9400:03:533,00
9M22224Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:03:542,00
10M2244Fojtů OndřejOrel Valašské Klobouky9400:03:581,00
11M22646Kotráš JanOrel Troubelice9500:03:590,00
12M22823Marcinčín DanielOrel Orlice9500:04:060,00
13M22964Císař JiříOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:04:060,00
14M23139Živný AntonínOrel Orlice9400:04:420,00
15M23247Polák PavelOrel Troubelice9500:04:490,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 800 m - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31138Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:0011,00
2Ž32141Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:069,00
3Ž33145Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:03:088,00
4Ž34140Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:117,00
5Ž35143Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:126,00
6Ž38144Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:185,00
7Ž31016Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:03:284,00
8Ž313150Matějková LucieAtletika Albrechtice9200:03:313,00
9Ž315119Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:322,00
10Ž317142Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:03:371,00
11Ž3185Filáková LenkaOrel Valašské Klobouky9200:03:370,00
12Ž319127Pilnáčková KláraAC Choceň9200:03:450,00
13Ž32027Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč9200:03:510,00
14Ž323121Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:560,00
15Ž32537Redererová LudmilaOrel Hradec Králové9200:03:590,00
16Ž32771Burešová LucieOrel9200:04:010,00
17Ž33040Böhmová ZuzanaOrel Orlice9300:04:240,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31177Siegel JakubAC Choceň9200:03:5011,00
2M33155Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:569,00
3M34137Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:568,00
4M376Holzner PetrOrel Valašské Klobouky9200:04:037,00
5M38173Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:046,00
6M310108Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:095,00
7M311111Chalupný VáclavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:164,00
8M312134Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:223,00
9M31434Kintr DavidOrel Olešnice9300:04:252,00
10M3168Štěpánek ZdeněkOrel Valašské Klobouky9200:04:291,00
11M31773Drahný StanislavOrel Semily9300:04:310,00
12M31969Kašpar PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:350,00
13M320136Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:04:360,00
14M32265Adámek PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:400,00
15M323139Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:04:420,00
16M3247Filák MichalOrel Valašské Klobouky9200:04:430,00
17M327153Chroust KubaKozlov9300:04:590,00
18M32825Skalický MarekOrel Dolní Dobrouč9300:05:030,00
19M32926Kristl ŠimonOrel Dolní Dobrouč9200:05:080,00
20M33081Tvrdý PavelOrel Moravské Budějovice9300:05:190,00
21M33145Obšil MartinOrel Troubelice9300:05:300,00
22M332135Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:05:350,00
23M33438Švec DavidOrel Orlice9200:07:290,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2132Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:5511,00
2ŽM5169Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:009,00
3ŽM6131Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:038,00
4ŽM9117Karlová VeronikaHradec Králové9000:04:097,00
5ŽM13133Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:226,00
6ŽM15148Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:285,00
7ŽM18149Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:04:344,00
8ŽM2166Hejnová GabrielaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:363,00
9ŽM2542Pavelková MichaelaOrel Troubelice9000:04:502,00
10ŽM26152Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:511,00
11ŽM3372Kneblová KláraOrel9000:07:060,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM117Jurásek VojtěchOrel Brno Židenice9000:08:0611,00
2MM2130Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:08:139,00
3MM3129Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:08:318,00
4MM6105Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:08:447,00
5MM728Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč9100:09:086,00
6MM9124Vytlačil MarekČeská Třebová9100:09:125,00
7MM1131Kozel TomášOrel Olešnice9000:09:264,00
8MM13115Dudek MilanAC Vysoké Mýto9100:09:363,00
9MM1422Marcinčin MartinOrel Orlice9000:09:432,00
10MM17106Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:10:091,00
11MM2049Obšil ZbyněkOrel Troubelice9000:11:310,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4166Schauerová LenkaAtletika Polička8800:08:3611,00
2ŽS5114Dudková KateřinaAC Vysoké Mýto8800:08:369,00
3ŽS868Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:09:108,00
4ŽS1067Hejnová TerezaOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:09:257,00
5ŽS1232Palinková IlonaOrel Olešnice8800:09:276,00
6ŽS15110Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:455,00
7ŽS1656Staňková KateřinaOrel Blažovice8800:10:014,00
8ŽS18109Chalupná AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:10:313,00
9ŽS1980Jelečková MonikaOrel Moravské Budějovice8900:11:182,00
Žáci starší 14-15 let (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1147Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:11:3111,00
2MS258Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:11:439,00
3MS3103Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:11:518,00
4MS4104Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:517,00
5MS5178Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:066,00
6MS6128Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:12:575,00
7MS7159Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:13:354,00
8MS883Karlík JanOrel Moravské Budějovice8900:14:023,00
9MS970Knebl PavelOrel Blovice8900:14:572,00
10MS1035Kintr LukášOrel Olešnice8900:15:161,00
Dorostenky starší 16-17 let (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD11191Čechalová HanaTS Letohrad8600:16:0611,00
2ŽD1233Novotná EliškaOrel Olešnice8700:16:239,00
Dorostenci starší 16-17 let (trať 4 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD121Marcinčin JakubOrel Orlice8600:14:5911,00
2MD2164Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:15:229,00
3MD39Ondroušek PetrOrel Čebín8700:15:478,00
4MD41Horesta PetrOrel Blansko8600:15:537,00
5MD5176Siegel JosefAC Choceň8600:17:566,00
Trať 500 m - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž213Holznerová ZuzanaOrel Valašské Klobouky9500:02:3811,00
2Ž2262Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší9400:02:479,00
3Ž23118Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:02:498,00
4Ž24120Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:547,00
5Ž25113Troppová KateřinaHradec Králové9400:02:596,00
6Ž2643Pavelková AdélkaOrel Troubelice9500:03:075,00
7Ž27158Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:03:244,00
8Ž2879Karlíková EvaOrel Moravské Budějovice9500:03:433,00
9Ž2951Jamborová ZuzanaOrel Troubelice9400:04:032,00
Trať 800 m - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31138Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:0011,00
2Ž32141Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:069,00
3Ž33145Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:03:088,00
4Ž34140Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:117,00
5Ž35143Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:126,00
1M2663Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:1511,00
2M2718Jurásek ŠimonOrel Brno Židenice9400:03:189,00
6Ž38144Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:185,00
3M2915Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:03:198,00
7Ž31016Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:03:284,00
4M21182Saidl ŠtepánOrel Moravské Budějovice9500:03:297,00
5M212125Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:316,00
8Ž313150Matějková LucieAtletika Albrechtice9200:03:313,00
6M214107Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:325,00
9Ž315119Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:322,00
7M216156Heger VojtěchKozlov9500:03:334,00
10Ž317142Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:03:371,00
11Ž3185Filáková LenkaOrel Valašské Klobouky9200:03:370,00
12Ž319127Pilnáčková KláraAC Choceň9200:03:450,00
13Ž32027Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč9200:03:510,00
8M221160Klimeš JakubGymnázium9400:03:533,00
9M22224Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:03:542,00
14Ž323121Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:560,00
10M2244Fojtů OndřejOrel Valašské Klobouky9400:03:581,00
15Ž32537Redererová LudmilaOrel Hradec Králové9200:03:590,00
11M22646Kotráš JanOrel Troubelice9500:03:590,00
16Ž32771Burešová LucieOrel9200:04:010,00
12M22823Marcinčín DanielOrel Orlice9500:04:060,00
13M22964Císař JiříOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:04:060,00
17Ž33040Böhmová ZuzanaOrel Orlice9300:04:240,00
14M23139Živný AntonínOrel Orlice9400:04:420,00
15M23247Polák PavelOrel Troubelice9500:04:490,00
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31177Siegel JakubAC Choceň9200:03:5011,00
1ŽM2132Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:5511,00
2M33155Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:569,00
3M34137Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:568,00
2ŽM5169Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:009,00
3ŽM6131Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:038,00
4M376Holzner PetrOrel Valašské Klobouky9200:04:037,00
5M38173Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:046,00
4ŽM9117Karlová VeronikaHradec Králové9000:04:097,00
6M310108Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:095,00
7M311111Chalupný VáclavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:164,00
8M312134Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:223,00
5ŽM13133Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:226,00
9M31434Kintr DavidOrel Olešnice9300:04:252,00
6ŽM15148Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:285,00
10M3168Štěpánek ZdeněkOrel Valašské Klobouky9200:04:291,00
11M31773Drahný StanislavOrel Semily9300:04:310,00
7ŽM18149Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:04:344,00
12M31969Kašpar PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:350,00
13M320136Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:04:360,00
8ŽM2166Hejnová GabrielaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:363,00
14M32265Adámek PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:400,00
15M323139Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:04:420,00
16M3247Filák MichalOrel Valašské Klobouky9200:04:430,00
9ŽM2542Pavelková MichaelaOrel Troubelice9000:04:502,00
10ŽM26152Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:511,00
17M327153Chroust KubaKozlov9300:04:590,00
18M32825Skalický MarekOrel Dolní Dobrouč9300:05:030,00
19M32926Kristl ŠimonOrel Dolní Dobrouč9200:05:080,00
20M33081Tvrdý PavelOrel Moravské Budějovice9300:05:190,00
21M33145Obšil MartinOrel Troubelice9300:05:300,00
22M332135Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:05:350,00
11ŽM3372Kneblová KláraOrel9000:07:060,00
23M33438Švec DavidOrel Orlice9200:07:290,00
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM117Jurásek VojtěchOrel Brno Židenice9000:08:0611,00
2MM2130Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:08:139,00
3MM3129Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:08:318,00
1ŽS4166Schauerová LenkaAtletika Polička8800:08:3611,00
2ŽS5114Dudková KateřinaAC Vysoké Mýto8800:08:369,00
4MM6105Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:08:447,00
5MM728Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč9100:09:086,00
3ŽS868Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:09:108,00
6MM9124Vytlačil MarekČeská Třebová9100:09:125,00
4ŽS1067Hejnová TerezaOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:09:257,00
7MM1131Kozel TomášOrel Olešnice9000:09:264,00
5ŽS1232Palinková IlonaOrel Olešnice8800:09:276,00
8MM13115Dudek MilanAC Vysoké Mýto9100:09:363,00
9MM1422Marcinčin MartinOrel Orlice9000:09:432,00
6ŽS15110Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:455,00
7ŽS1656Staňková KateřinaOrel Blažovice8800:10:014,00
10MM17106Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:10:091,00
8ŽS18109Chalupná AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:10:313,00
9ŽS1980Jelečková MonikaOrel Moravské Budějovice8900:11:182,00
11MM2049Obšil ZbyněkOrel Troubelice9000:11:310,00
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1147Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:11:3111,00
2MS258Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:11:439,00
3MS3103Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:11:518,00
4MS4104Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:517,00
5MS5178Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:066,00
6MS6128Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:12:575,00
7MS7159Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:13:354,00
8MS883Karlík JanOrel Moravské Budějovice8900:14:023,00
9MS970Knebl PavelOrel Blovice8900:14:572,00
10MS1035Kintr LukášOrel Olešnice8900:15:161,00
1ŽD11191Čechalová HanaTS Letohrad8600:16:0611,00
2ŽD1233Novotná EliškaOrel Olešnice8700:16:239,00
Trať 4 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD121Marcinčin JakubOrel Orlice8600:14:5911,00
2MD2164Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:15:229,00
3MD39Ondroušek PetrOrel Čebín8700:15:478,00
4MD41Horesta PetrOrel Blansko8600:15:537,00
5MD5176Siegel JosefAC Choceň8600:17:566,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód