6.9.2014, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
7.9.2024 | Strážný nahorů a dolů | - |
4.9.2021 | Strážný nahoru a dolu | 54 |
3.10.2020 | Strážný - nahoru a dolů | - |
7.9.2019 | Strážný - nahoru a dolů | 75 |
1.9.2018 | Strážný - nahoru a dolů | 93 |
2.9.2017 | Strážný - nahoru a dolů | 74 |
3.9.2016 | Dolní Dobrouč - Strážný | 86 |
5.9.2015 | Dolní Dobrouč - Strážný | 95 |
7.9.2013 | Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů | 71 |
8.9.2012 | Strážný, nahoru a dolů | 84 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Mlynář Vlastimil | 64 | 9 |
Mlynář Petr | 71 | 9 |
Čáp Bohuslav | 51 | 8 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 8 |
Sedláček Roman | 64 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Černá Markéta | 70 | 7 |
Borek Petr | 70 | 6 |
Chlubna Jan | 84 | 6 |
Vacek Martin | 69 | 6 |
Sadílek Ota | 46 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Živný Marek | 91 | 6 |
Dušek Pavel | 70 | 6 |
Hejl Radek | 72 | 6 |
Sejkorová Lenka | 63 | 6 |
Stránský Aleš | 60 | 6 |
Adamec Milan | 77 | 6 |
Grätz Luděk | 58 | 6 |
Belobrad Ivan | 66 | 6 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 6 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 6 |
Pechek František | 53 | 5 |
Hronek Jaroslav | 91 | 5 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 5 |
Scheuer Jan | 66 | 5 |
Málková Anna | 63 | 5 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 5 |
Krátký František | 43 | 5 |
Dryml Mojmír | 86 | 5 |
Hochman Zdeněk | 85 | 5 |
Radiměřský Karel | 87 | 5 |
Zachař Jiří | 72 | 5 |
Ožana Václav | 64 | 5 |
Limburský Jan | 01 | 4 |
Sedláčková Hedvika | 66 | 4 |
Plíva Vladimír | 57 | 4 |
Kuncová Monika | 99 | 4 |
Dušková Lenka | 80 | 4 |
Nehybka Josef | 95 | 4 |
Juránek Stanislav | 56 | 4 |
Juránek Stanislav | 87 | 4 |
Dvořák Pavel | 82 | 4 |
Slabáková Lenka | 66 | 4 |
Skalický Josef | 62 | 4 |
Kunc Josef | 60 | 4 |
Sedláček Pavel | 53 | 4 |
Brtník Jiří | 52 | 4 |
Krátká Anna | 69 | 4 |
Šimůnek Jan | 82 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 1 | Nováček Ondřej | Orel Kuřim | 97 | 00:32:19 | 35 |
2 | MJ | 2 | 2 | Gregora Jakub | Activity Lanškroun | 98 | 00:34:14 | 31 |
3 | MJ | 3 | 3 | Nehybka Josef | Orel Židenice | 95 | 00:35:26 | 27 |
4 | MJ | 4 | 4 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:35:48 | 24 |
5 | MJ | 5 | 5 | Toman David | Dolní Dobrouč | 98 | 00:38:43 | 22 |
6 | MJ | 6 | 6 | Ferdinand Jakub | Orel Židenice | 99 | 00:39:17 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Hrdina Pavel | AK Perná | 88 | 00:46:07 | 35 |
2 | MA | 2 | 2 | Blaha Tomáš | AK Asics Kroměříž | 76 | 00:48:13 | 31 |
3 | MA | 6 | 3 | Juránek Stanislav | Orel Židenice | 87 | 00:51:21 | 27 |
4 | MA | 9 | 4 | Adamec Josef | INOB Voda Topení Plyn | 81 | 00:52:37 | 24 |
5 | MA | 10 | 5 | Dvořák Pavel | Biatlon Prostějov | 82 | 00:52:47 | 22 |
6 | MA | 11 | 6 | Adamec Milan | Orel Vyškov | 77 | 00:52:57 | 20 |
7 | MA | 12 | 7 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:53:16 | 19 |
8 | MA | 13 | 8 | Roháček Jan | XC Sport.cz | 82 | 00:53:33 | 18 |
9 | MA | 14 | 9 | Krunčík Pavel | SKI Skuhrov n. B. | 85 | 00:53:48 | 17 |
10 | MA | 17 | 10 | Živný Marek | 3D Fitness Race Team | 91 | 00:56:01 | 16 |
11 | MA | 20 | 11 | Plíva Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 87 | 00:57:11 | 15 |
12 | MA | 22 | 12 | Švorčík Petr | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:58:03 | 14 |
13 | MA | 31 | 13 | Moravec Filip | 3D Fitness Race Team | 88 | 01:00:44 | 13 |
14 | MA | 32 | 14 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 01:00:47 | 12 |
15 | MA | 35 | 15 | Roleček Milan | Pěčín | 76 | 01:02:57 | 11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 1 | Hejl Radek | Letohrad | 72 | 00:49:36 | 35 |
2 | MB | 4 | 2 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:50:06 | 31 |
3 | MB | 5 | 3 | Celerin Milan | TAT Martin | 65 | 00:50:40 | - |
4 | MB | 8 | 4 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:51:45 | 27 |
5 | MB | 15 | 5 | Wallenfels Jiří | TJ Sokol Vinohrady | 72 | 00:55:14 | 24 |
6 | MB | 16 | 6 | Scheuer Jan | Activity Lanškroun | 66 | 00:55:36 | 22 |
7 | MB | 19 | 7 | Mařík Jiří | 3D Fitness Race Team | 72 | 00:56:39 | 20 |
8 | MB | 25 | 8 | Zachař Jiří | Orel Vysoké Mýto | 72 | 00:58:45 | 19 |
9 | MB | 33 | 9 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 01:01:36 | 18 |
10 | MB | 34 | 10 | Gregora Zdenek | Activity Lanškroun | 73 | 01:02:28 | 17 |
11 | MB | 37 | 11 | Mlynář Petr | Orel Dolní Dobrouč | 71 | 01:03:49 | 16 |
12 | MB | 40 | 12 | Toman Zdeněk | Dolní Dobrouč | 71 | 01:04:27 | 15 |
13 | MB | 45 | 13 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 70 | 01:06:40 | 14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 1 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:51:44 | 35 |
2 | MC | 21 | 2 | Hanuš Petr | CHT Pardubice | 64 | 00:57:34 | 31 |
3 | MC | 26 | 3 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:58:49 | 27 |
4 | MC | 27 | 4 | Kalous Tomáš | Žamberk | 64 | 00:59:20 | 24 |
5 | MC | 29 | 5 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 01:00:18 | 22 |
6 | MC | 39 | 6 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 01:04:26 | 20 |
7 | MC | 51 | 7 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 01:15:16 | 19 |
8 | MC | 53 | 8 | Juránek Stanislav | Orel Židenice | 56 | 01:16:58 | 18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 30 | 1 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 01:00:27 | 35 |
2 | MD | 36 | 2 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 01:03:46 | 31 |
3 | MD | 42 | 3 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 01:04:50 | 27 |
4 | MD | 46 | 4 | Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 51 | 01:12:16 | 24 |
5 | MD | 47 | 5 | Brtník Jiří | Orel Obřany | 52 | 01:12:42 | 22 |
6 | MD | 58 | 6 | Sedláček Pavel | Orel Starý Lískovec | 53 | 01:25:44 | 20 |
7 | MD | 61 | 7 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 01:27:59 | 19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 24 | 1 | Krátký František | Králíky | 43 | 00:58:31 | 35 |
2 | ME | 50 | 2 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 01:13:05 | 31 |
3 | ME | 57 | 3 | Tomíšek Jindřich | Orel Horní Moštěnice | 39 | 01:23:14 | 27 |
4 | ME | 62 | 4 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 01:29:31 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 7 | 1 | Maříková Zuzana | Orel Dolní Dobrouč | 97 | 00:40:39 | 35 |
2 | ZJ | 8 | 2 | Matyášová Anežka | Orel Dolní Dobrouč | 97 | 00:42:11 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 18 | 1 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:56:31 | 35 |
2 | ZA | 43 | 2 | Kalousová Alena | Žamberk | 80 | 01:05:13 | 31 |
3 | ZA | 44 | 3 | Haramulová Lenka | Praha 5 | 87 | 01:05:41 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 38 | 1 | Honsová Hana | Activity Lanškroun | 79 | 01:04:04 | 35 |
2 | ZB | 41 | 2 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 01:04:44 | 31 |
3 | ZB | 49 | 3 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 01:12:44 | 27 |
4 | ZB | 52 | 4 | Škařoupková Ivana | Orel Vyškov | 74 | 01:15:19 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 23 | 1 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:58:09 | 35 |
2 | ZC | 28 | 2 | Krátká Anna | Hvězda SKP Pardubice | 69 | 01:00:17 | 31 |
3 | ZC | 48 | 3 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 01:12:43 | 27 |
4 | ZC | 54 | 4 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 01:17:33 | 24 |
5 | ZC | 56 | 5 | Málková Anna | Orel Vyškov | 63 | 01:19:37 | 22 |
6 | ZC | 63 | 6 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 01:31:06 | 20 |
7 | ZC | 64 | 7 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 01:42:27 | 19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 55 | 1 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 01:19:26 | 35 |
2 | ZD | 59 | 2 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:26:57 | 31 |
3 | ZD | 60 | 3 | Hrozová Milena | Orel Vyškov | 53 | 01:27:06 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 1 | Nováček Ondřej | Orel Kuřim | 97 | 00:32:19 | 35 |
2 | MJ | 2 | 2 | Gregora Jakub | Activity Lanškroun | 98 | 00:34:14 | 31 |
3 | MJ | 3 | 3 | Nehybka Josef | Orel Židenice | 95 | 00:35:26 | 27 |
4 | MJ | 4 | 4 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:35:48 | 24 |
5 | MJ | 5 | 5 | Toman David | Dolní Dobrouč | 98 | 00:38:43 | 22 |
6 | MJ | 6 | 6 | Ferdinand Jakub | Orel Židenice | 99 | 00:39:17 | 20 |
1 | ZJ | 7 | 1 | Maříková Zuzana | Orel Dolní Dobrouč | 97 | 00:40:39 | 35 |
2 | ZJ | 8 | 2 | Matyášová Anežka | Orel Dolní Dobrouč | 97 | 00:42:11 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 18 | 1 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:56:31 | 35 |
2 | ZC | 23 | 1 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:58:09 | 31 |
3 | ZC | 28 | 2 | Krátká Anna | Hvězda SKP Pardubice | 69 | 01:00:17 | 27 |
4 | ZB | 38 | 1 | Honsová Hana | Activity Lanškroun | 79 | 01:04:04 | 24 |
5 | ZB | 41 | 2 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 01:04:44 | 22 |
6 | ZA | 43 | 2 | Kalousová Alena | Žamberk | 80 | 01:05:13 | 20 |
7 | ZA | 44 | 3 | Haramulová Lenka | Praha 5 | 87 | 01:05:41 | 19 |
8 | ZC | 48 | 3 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 01:12:43 | 18 |
9 | ZB | 49 | 3 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 01:12:44 | 17 |
10 | ZB | 52 | 4 | Škařoupková Ivana | Orel Vyškov | 74 | 01:15:19 | 16 |
11 | ZC | 54 | 4 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 01:17:33 | 15 |
12 | ZD | 55 | 1 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 01:19:26 | 14 |
13 | ZC | 56 | 5 | Málková Anna | Orel Vyškov | 63 | 01:19:37 | 13 |
14 | ZD | 59 | 2 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:26:57 | 12 |
15 | ZD | 60 | 3 | Hrozová Milena | Orel Vyškov | 53 | 01:27:06 | 11 |
16 | ZC | 63 | 6 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 01:31:06 | 10 |
17 | ZC | 64 | 7 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 01:42:27 | 9 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
anna.bacova