16.6.2017, pátek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.9.2020 | 4. Zemská míle | - |
28.8.2020 | 3. Zemská míle | - |
5.6.2020 | 2. Zemská míle | - |
10.4.2020 | 1. Zemská míle | - |
28.9.2019 | 4. Zemská míle | 116 |
30.8.2019 | 3. Zemská míle | 101 |
14.6.2019 | 2. Zemská míle | 93 |
12.4.2019 | 1. Zemská míle | 128 |
29.9.2018 | 4. Zemská míle | 147 |
24.8.2018 | 3. Zemská míle | 110 |
15.6.2018 | 2. Zemská míle | 128 |
13.4.2018 | 1. Zemská míle | 173 |
30.9.2017 | 4. Zemská míle | 139 |
25.8.2017 | 3. Zemská míle | 160 |
7.4.2017 | 1. Zemská míle | 126 |
8.10.2016 | 4. Zemská míle | 139 |
26.8.2016 | 3. Zemská míle | 125 |
17.6.2016 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 131 |
8.4.2016 | 1. Zemská míle | 156 |
3.10.2015 | 4. Zemská míle - vyhlášení | 148 |
28.8.2015 | 3. Zemská míle | 161 |
19.6.2015 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 155 |
10.4.2015 | 1. Zemská míle | 152 |
19.9.2014 | 4. Zemská míle - vyhlášení | 162 |
29.8.2014 | 3. Zemská míle | 170 |
6.6.2014 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 135 |
28.3.2014 | 1. Zemská míle | 179 |
4.10.2013 | 4. Zemská míle | 105 |
20.9.2013 | 3. Zemská míle | 106 |
7.6.2013 | 2. Zemská míle (noční závod) | 120 |
19.4.2013 | 1. Zemská míle | 91 |
2.11.2012 | Zemská míle | 51 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vetchý Kryštof | 04 | 26 |
Resler Filip | 09 | 25 |
Borek Petr | 70 | 25 |
Radiměřský Karel | 87 | 25 |
Borek Viktor | 04 | 25 |
Bielčik Jindřich | 40 | 24 |
Kumpošt Radovan | 08 | 24 |
Vetchá Rozálie | 07 | 24 |
Kačerovský Michal | 69 | 24 |
Borková Agáta | 02 | 24 |
Krátký Luboš | 62 | 24 |
Kumpoštová Andrea | 05 | 24 |
Sejkorová Lenka | 63 | 23 |
Černá Markéta | 70 | 22 |
Serbousková Sára | 04 | 22 |
Gregora Lukáš | 08 | 21 |
Vebr Dominik | 03 | 21 |
Keprtová Miloslava | 48 | 21 |
Gregorová Anna | 10 | 20 |
Pirklová Markéta | 79 | 20 |
Gregorová Eliška | 12 | 19 |
Dušková Žaneta | 09 | 19 |
Gregora Filip | 02 | 19 |
Pirkl Vít | 10 | 19 |
Mannlová Jana | 80 | 19 |
Sedláček Roman | 64 | 19 |
Skalický Vojtěch | 03 | 18 |
Dufková Marie | 13 | 18 |
Krátká Hana | 95 | 18 |
Topinka Tobiáš | 10 | 17 |
Šilarová Michaela | 02 | 17 |
Hanáková Klára | 02 | 17 |
Dušek Petr | 11 | 17 |
Gregorová Jana | 11 | 17 |
Slánská Daniela | 05 | 16 |
Jirásková Apolena | 11 | 16 |
Dušková Tereza | 07 | 16 |
Kubeš David | 75 | 16 |
Sadílek Jakub | 05 | 16 |
Hájková Zuzana | 08 | 16 |
Grätz Luděk | 58 | 15 |
Hejl Radek | 72 | 15 |
Vacek Michal | 04 | 15 |
Bubeníček Jiří | 51 | 15 |
Kapoun Jan | 03 | 15 |
Jadrný Tomáš | 04 | 15 |
Vebr Patrik | 98 | 15 |
Čejková Klára | 08 | 15 |
Vondra Vojtěch | 98 | 15 |
Kubešová Klára | 06 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 57 | Marek Jakub | Brzdy Horní Čermná | 10 | 00:00:29 | 105,44 |
2 | C2 | 2 | 38 | Veselý Jan | AZAS Dolní Čermná | 10 | 00:00:30 | 100,41 |
3 | C2 | 3 | 80 | Pirkl Vít | ISCAREX Junior team ČT | 10 | 00:00:31 | 94,15 |
4 | C2 | 5 | 35 | Veselý Jakub | AZAS Dolní Čermná | 10 | 00:00:32 | 85,65 |
5 | C2 | 6 | 88 | Topinka Tobiáš | Activity Lanškroun | 10 | 00:00:33 | 77,96 |
6 | C2 | 7 | 55 | Brusenbauch Alan | SKI Klub Česká Třebová | 11 | 00:00:34 | 72,38 |
7 | C2 | 9 | 65 | Dušek Petr | - | 11 | 00:00:35 | 65,24 |
8 | C2 | 10 | 5 | Netušil Tobiáš | RC Lanškroun | 10 | 00:00:35 | 63,47 |
9 | C2 | 13 | 2 | Urban Adam | RC dětský svět Lanškroun | 10 | 00:00:38 | 43,81 |
10 | C2 | 15 | 73 | Resler Mikuláš | - | 11 | 00:00:39 | 36,12 |
11 | C2 | 17 | 121 | Ficner Tomáš | - | 11 | 00:00:40 | 33,81 |
12 | C2 | 20 | 62 | Šafář Filip | Atletika Lanškroun | 10 | 00:00:43 | 13,88 |
13 | C2 | 21 | 4 | Netušil Tomáš | Lanškroun | 12 | 00:00:43 | 12,04 |
14 | C2 | 23 | 58 | Marek Šimon | Brzdy Horní Čermná | 13 | 00:00:45 | 3,00 |
15 | C2 | 28 | 59 | Šafář Jakub | - | 12 | 00:01:00 | 3,00 |
16 | C2 | 33 | 71 | Kaplánek Dominik | - | 15 | 00:01:18 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 5 | 100 | Kumpošt Radovan | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:17 | 102,54 |
2 | M1 | 7 | 20 | Heger Šimon | Atletika Jablonné nad Orlicí | 08 | 00:01:18 | 99,98 |
3 | M1 | 11 | 39 | Špatenka Matěj | Activity Lanškroun | 09 | 00:01:19 | 97,48 |
4 | M1 | 17 | 51 | Zajíček Vojtěch | TJ Lanškroun | 08 | 00:01:24 | 85,20 |
5 | M1 | 19 | 99 | Gregora Lukáš | Activity Lanškroun | 08 | 00:01:25 | 81,43 |
6 | M1 | 23 | 13 | Rybička Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:01:28 | 73,96 |
7 | M1 | 24 | 49 | Veselý Dominik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 09 | 00:01:28 | 73,29 |
8 | M1 | 28 | 111 | Jandejsek Michael | Atletika TJ Lanškroun | 09 | 00:01:32 | 62,47 |
- | M1 | - | 9 | Polách Adam | RC dětský svět Lanškroun | 09 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 6 | 43 | Steklá Barbora | TJ Svitavy | 08 | 00:01:17 | 110,74 |
2 | Z1 | 13 | 14 | Morávková Lucie | Jiskra Ústí nad Orlicí | 08 | 00:01:20 | 102,76 |
3 | Z1 | 21 | 18 | Koubová Elen | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:01:27 | 86,50 |
4 | Z1 | 22 | 67 | Dušková Žaneta | Horní Třešňovec | 09 | 00:01:28 | 84,07 |
5 | Z1 | 25 | 52 | Brusenbauchová Nela | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:29 | 80,94 |
6 | Z1 | 26 | 45 | Hájková Zuzana | Activity Lanškroun | 08 | 00:01:30 | 79,92 |
7 | Z1 | 29 | 66 | Svobodová Klára | AZAS Dolní Čermná | 09 | 00:01:33 | 70,95 |
8 | Z1 | 30 | 69 | Hepnarová Stela | Lanškroun | 09 | 00:01:33 | 70,23 |
9 | Z1 | 31 | 54 | Čejková Klára | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:35 | 66,13 |
10 | Z1 | 33 | 21 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:01:39 | 55,90 |
11 | Z1 | 34 | 84 | Lerchová Štěpánka | Activity Lanškroun | 08 | 00:01:42 | 48,36 |
12 | Z1 | 35 | 29 | Kostová Alča | - | 08 | 00:01:58 | 10,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 46 | Bureš Josef | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 00:01:12 | 111,97 |
2 | M2 | 9 | 28 | Bis Marek | DDM Lanškroun | 07 | 00:01:19 | 94,67 |
3 | M2 | 12 | 10 | Chaloupek Ondřej | Atletika Jablonné nad Orlicí | 07 | 00:01:19 | 93,36 |
4 | M2 | 14 | 26 | Řehák Marek | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:21 | 89,20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 2 | 25 | Hejlová Kateřina | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 00:01:15 | 101,88 |
2 | Z2 | 3 | 32 | Petrová Štěpánka | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:16 | 100,47 |
3 | Z2 | 4 | 96 | Svobodová Barbora | AZAS Dolní Čermná | 06 | 00:01:17 | 97,65 |
4 | Z2 | 8 | 19 | Matějková Viktoria Ela | Lubník | 07 | 00:01:19 | 92,63 |
5 | Z2 | 10 | 1 | Matějková Anna | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:19 | 91,75 |
6 | Z2 | 15 | 24 | Lehká Lucie | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 07 | 00:01:22 | 84,74 |
7 | Z2 | 16 | 72 | Dušková Tereza | Horní Třešňovec | 07 | 00:01:23 | 79,88 |
8 | Z2 | 18 | 37 | Hubálková Kristýna | Atletika TJ Lanškroun | 07 | 00:01:25 | 75,25 |
9 | Z2 | 20 | 70 | Skalická Nikol | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:26 | 73,90 |
10 | Z2 | 27 | 47 | Kubešová Klára | Atletika Lanškroun | 06 | 00:01:31 | 60,27 |
11 | Z2 | 32 | 6 | Kučerová Mariana | Lubník | 07 | 00:01:38 | 42,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 3 | 12 | Vetchý Kryštof | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:31 | 108,48 |
2 | M3 | 6 | 104 | Bukáček Marek | Atletika Polička | 04 | 00:02:40 | 97,40 |
3 | M3 | 11 | 101 | Vacek Michal | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:42 | 94,13 |
4 | M3 | 14 | 48 | Štantejský Matěj | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:02:44 | 92,31 |
5 | M3 | 15 | 23 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:48 | 86,67 |
6 | M3 | 18 | 87 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:02:59 | 72,82 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 9 | 113 | Kumpoštová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:02:41 | 104,38 |
2 | Z3 | 13 | 40 | Čejková Lucie | TJ Svitavy | 05 | 00:02:43 | 101,67 |
3 | Z3 | 16 | 112 | Dvořáková Ema | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:49 | 93,95 |
4 | Z3 | 17 | 31 | Slánská Daniela | Activity Lanškroun | 05 | 00:02:50 | 93,37 |
5 | Z3 | 20 | 50 | Šilarová Lucie | Activity Lanškroun | 05 | 00:03:05 | 74,96 |
6 | Z3 | 23 | 15 | Chaloupková Anna | Výprachtice | 05 | 00:03:27 | 48,18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 75 | Vebr Dominik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 03 | 00:02:22 | 110,45 |
2 | M4 | 2 | 79 | Kapoun Jan | Atletika Polička | 03 | 00:02:26 | 104,95 |
3 | M4 | 10 | 102 | Vacek Lukáš | ISCAREX Junior team ČT | 02 | 00:02:41 | 84,60 |
4 | M4 | 12 | 81 | Moravec Jan | JM Team Letohrad | 02 | 00:02:43 | 82,31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 4 | 53 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:02:31 | 107,06 |
2 | Z4 | 5 | 74 | Šedová Tereza | Cyklobendl klub V.Mýto | 03 | 00:02:39 | 96,72 |
3 | Z4 | 7 | 41 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:02:40 | 96,22 |
4 | Z4 | 8 | 103 | Bartoňová Adéla | Atletika Polička | 03 | 00:02:40 | 95,91 |
5 | Z4 | 19 | 95 | Lerchová Kateřina | Activity Lanškroun | 03 | 00:03:03 | 66,02 |
6 | Z4 | 21 | 42 | Kubešová Eliška | Activity Lanškroun | 03 | 00:03:09 | 59,29 |
7 | Z4 | 22 | 89 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:03:10 | 57,52 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 31 | 1010 | Šibrová Karolína | AC Pardubice | 00 | 00:06:36 | 110,98 |
2 | Z5 | 41 | 1032 | Derková Martina | Activity Lanškroun | 01 | 00:07:22 | 89,02 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 1053 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:04:29 | 118,04 |
2 | MJ | 2 | 1022 | Vebr Patrik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:04:46 | 106,54 |
3 | MJ | 8 | 1009 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | 00:05:32 | 75,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 5 | 1045 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:05:13 | 111,50 |
2 | MA | 6 | 1040 | Adamec Lukáš | HORO Česká Třebová | 87 | 00:05:15 | 110,34 |
3 | MA | 15 | 1046 | Marek Tomáš | Brzdy Horní Čermná | 85 | 00:06:08 | 78,17 |
4 | MA | 17 | 1042 | Bureš Martin | - | 85 | 00:06:10 | 76,81 |
5 | MA | 18 | 1041 | Chaloupka Jan | Mladkov - Široký důl | 90 | 00:06:12 | 75,74 |
6 | MA | 30 | 1015 | Dušek Tomáš | Brzdy Horní Čermná | 83 | 00:06:33 | 62,70 |
7 | MA | 32 | 1048 | Dařílek Michal | Lanškroun | 78 | 00:06:42 | 57,55 |
8 | MA | 33 | 1019 | Vebr Michal | Česká Třebová | 78 | 00:06:43 | 56,68 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 1043 | Fliedr Tomáš | F-Bike klub Sádek | 76 | 00:05:02 | 114,69 |
2 | MB | 9 | 1026 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:05:36 | 94,22 |
3 | MB | 10 | 1089 | Kapoun Petr | Atletika Polička | 75 | 00:05:41 | 91,08 |
4 | MB | 11 | 1008 | Kubeš David | Activity Lanškroun | 75 | 00:05:44 | 89,03 |
5 | MB | 12 | 1004 | Steklý Petr | Svitavy | 74 | 00:05:54 | 82,85 |
6 | MB | 19 | 1020 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:06:12 | 71,87 |
7 | MB | 23 | 1049 | Janoušek Pavel | Activity Lanškroun | 71 | 00:06:15 | 70,19 |
8 | MB | 27 | 1039 | Kunčár Zdeněk | Activity Lanškroun | 73 | 00:06:30 | 61,12 |
9 | MB | 40 | 1031 | Pirkl Jaroslav | Česká Třebová | 76 | 00:07:10 | 36,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 1012 | Louda Petr | AC Česká Lípa | 64 | 00:05:10 | 114,52 |
2 | MC | 7 | 1029 | Krátký Luboš | TJ Lanškroun | 62 | 00:05:20 | 108,37 |
3 | MC | 20 | 1050 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 00:06:12 | 77,12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 16 | 1151 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:06:08 | 104,75 |
2 | MD | 22 | 1025 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 00:06:14 | 101,62 |
3 | MD | 26 | 1037 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:06:29 | 93,63 |
4 | MD | 36 | 1038 | Vilhelm Václav | Přívrat | 51 | 00:06:58 | 78,35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 43 | 1028 | Bielčik Jindřich | ELMA Tým | 40 | 00:08:28 | 177,85 |
2 | ME | 45 | 1036 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:19:15 | 22,15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 13 | 1013 | Nováková Babora | Sokol Kunvald | 83 | 00:05:57 | 112,68 |
2 | ZA | 35 | 1024 | Krátká Hana | Atletika TJ Lanškroun | 95 | 00:06:45 | 87,32 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 14 | 1003 | Morávková Kristýna | Ústí nad Orlicí | 78 | 00:06:07 | 103,70 |
2 | ZB | 21 | 1002 | Lehká Jana | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:06:14 | 100,22 |
3 | ZB | 25 | 1018 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:06:21 | 96,08 |
4 | ZB | 28 | 1055 | Pirklová Kateřina | Letohrad | 76 | 00:06:30 | 91,21 |
5 | ZB | 34 | 1081 | Mencáková Petra | JS Ginabela | 81 | 00:06:44 | 84,05 |
6 | ZB | 37 | 1030 | Vebrová Monika | Česká Třebová | 79 | 00:06:58 | 76,26 |
7 | ZB | 38 | 1034 | Šedová Jana | Sruby | 73 | 00:06:58 | 76,15 |
8 | ZB | 39 | 1011 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:07:01 | 74,95 |
9 | ZB | 42 | 1099 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:08:17 | 34,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 24 | 1070 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:06:16 | 104,37 |
2 | ZC | 29 | 1033 | Pavelcová Romana | Atletika Žamberk | 72 | 00:06:32 | 95,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 44 | 1016 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:08:47 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 13 | 1013 | Nováková Babora | Sokol Kunvald | 83 | 00:05:57 | 105,02 |
2 | ZB | 14 | 1003 | Morávková Kristýna | Ústí nad Orlicí | 78 | 00:06:07 | 99,27 |
3 | ZB | 21 | 1002 | Lehká Jana | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:06:14 | 95,71 |
4 | ZC | 24 | 1070 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:06:16 | 94,55 |
5 | ZB | 25 | 1018 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:06:21 | 91,47 |
6 | ZB | 28 | 1055 | Pirklová Kateřina | Letohrad | 76 | 00:06:30 | 86,50 |
7 | ZC | 29 | 1033 | Pavelcová Romana | Atletika Žamberk | 72 | 00:06:32 | 85,38 |
8 | Z5 | 31 | 1010 | Šibrová Karolína | AC Pardubice | 00 | 00:06:36 | 83,16 |
9 | ZB | 34 | 1081 | Mencáková Petra | JS Ginabela | 81 | 00:06:44 | 79,17 |
10 | ZA | 35 | 1024 | Krátká Hana | Atletika TJ Lanškroun | 95 | 00:06:45 | 78,63 |
11 | ZB | 37 | 1030 | Vebrová Monika | Česká Třebová | 79 | 00:06:58 | 71,21 |
12 | ZB | 38 | 1034 | Šedová Jana | Sruby | 73 | 00:06:58 | 71,10 |
13 | ZB | 39 | 1011 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:07:01 | 69,87 |
14 | Z5 | 41 | 1032 | Derková Martina | Activity Lanškroun | 01 | 00:07:22 | 57,96 |
15 | ZB | 42 | 1099 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:08:17 | 28,03 |
16 | ZD | 44 | 1016 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:08:47 | 11,68 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
2.5.2024 (Čtvrtek), svátek má Zikmund
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.