16.4.2005, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
14.4.2018 | Jiřetín - Jedlová | 79 |
15.4.2017 | TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství | 65 |
9.4.2016 | Jiřetín - Jedlová | 79 |
11.4.2015 | Jiřetín - Jedlová | 79 |
12.4.2014 | Jiřetín - Jedlová | 73 |
13.4.2013 | Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová | 63 |
14.4.2012 | Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky | 106 |
16.4.2011 | Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová | 62 |
17.4.2010 | Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová) | 90 |
22.8.2009 | Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS) | 86 |
18.4.2009 | Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová) | 79 |
19.4.2008 | Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová) | 81 |
21.4.2007 | Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ | 68 |
15.4.2006 | Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ | 64 |
17.4.2004 | Jiřetín - Jedlová | 59 |
19.4.2003 | Jiřetín - Jedlová | 50 |
25.5.2002 | Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová | 43 |
26.5.2001 | Jiřetín - Jedlová | 25 |
22.5.1999 | Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová | 31 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Šír Václav | 48 | 18 |
Brunclík Ivo | 58 | 17 |
Javůrek Jiří | 48 | 14 |
Stránský Aleš | 60 | 13 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 13 |
Paulů Blanka | 54 | 13 |
Bém František | 27 | 12 |
Trejbal Karel | 51 | 12 |
Vacarda Vladimír | 59 | 12 |
Jirásková Eva | 64 | 12 |
Horáček Michal | 75 | 11 |
Šimůnek Jan | 82 | 11 |
Šrachta Vladimír | 60 | 11 |
Zoubek Zdeněk | 69 | 10 |
Kavalír Josef | 82 | 10 |
Janík Tomáš | 68 | 10 |
Gombita Josef | 58 | 10 |
Chroust Jan | 60 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Jelínek Karel | 51 | 9 |
Kadavý Jan | 47 | 9 |
Ježek Přemysl | 82 | 9 |
Valenta Michal | 62 | 9 |
Kalvoda Břetislav | 55 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Merta Jaroslav | 35 | 8 |
Šmída Oldřich | 48 | 8 |
Mannlová Jana | 80 | 8 |
Turek Martin | 80 | 8 |
Winterová Alena | 49 | 8 |
Plecháček Jiří | 44 | 8 |
Klampflová Eva | 64 | 7 |
Flegl Vlastimil | 53 | 7 |
Záhorský Pavel | 82 | 7 |
Kebrle Milan | 75 | 7 |
Hahn Claudia | 63 | 7 |
Urbánek Jiří | 56 | 7 |
Šesták Karel | 71 | 7 |
Tomíček Josef | 59 | 7 |
Lanča Milan | 73 | 7 |
Škrabálek Jan | 70 | 7 |
Zoubek Jiří | 65 | 7 |
Sládek Karel | 45 | 6 |
Stránská Adéla | 91 | 6 |
Vlachynská Libuše | 62 | 6 |
Novotný Jiří | 71 | 6 |
Stezka Martin | 84 | 6 |
Ulich Petr | 68 | 6 |
Motl Ondřej | 94 | 6 |
Tučný Jan | 47 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 18 | 110 | Zapalač Martin | X-AIR Ostrava | 86 | 00:37:15 | 35 |
2 | MJ | 26 | 100 | Fojtů Petr | BIOMEDICA Říčany | 87 | 00:39:05 | 31 |
3 | MJ | 36 | 102 | Černý Jaroslav | LOKO Trutnov TT | 86 | 00:40:34 | 27 |
4 | MJ | 50 | 108 | Hahn Bernard | SC Kottmar | 88 | 00:43:39 | 24 |
5 | MJ | 55 | 105 | Viker Zdeněk | Jablonec n. N. | 85 | 00:44:32 | 22 |
6 | MJ | 80 | 124 | Urbánek Jiří | Horolezecký oddíl Slavia Liberec | 87 | 00:49:05 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 104 | Vítek Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:32:51 | 35 |
2 | M1 | 2 | 109 | Brýdl Pavel | X-AIR Ostrava | 80 | 00:33:02 | 31 |
3 | M1 | 3 | 106 | Ondráček Tomáš | Vzácný kytky | 77 | 00:33:50 | 27 |
4 | M1 | 6 | 103 | Šesták Karel | Maratonstav Úpice | 71 | 00:34:36 | 22 |
5 | M1 | 7 | 107 | Minařík Petr | AK Zlín | 76 | 00:34:50 | 20 |
6 | M1 | 8 | 101 | Vagenknecht Roman | Maratonstav Úpice | 75 | 00:34:55 | 19 |
7 | M1 | 12 | 125 | Németa Milan | TT Cyklo Renova Cvikov | 78 | 00:35:47 | 16 |
8 | M1 | 14 | 116 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:36:07 | 15 |
9 | M1 | 15 | 121 | Hanyš Zbyněk | ISCAREX Česká Třebová | 85 | 00:36:32 | 14 |
10 | M1 | 16 | 113 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:36:41 | 13 |
11 | M1 | 19 | 111 | Škapa Marek | X-AIR Ostrava | 71 | 00:37:44 | 12 |
12 | M1 | 34 | 120 | Kysela Vojtěch | TJ ROB Liberec | 81 | 00:40:24 | 9 |
13 | M1 | 60 | 114 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:45:32 | 7 |
14 | M1 | 65 | 123 | Moštěk Jan | Kokořín | 82 | 00:46:32 | 6 |
15 | M1 | 70 | 122 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:46:46 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 5 | 36 | Zoubek Zdeněk | AC Slovan Liberec | 69 | 00:34:21 | 24 |
2 | M2 | 9 | 56 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:35:12 | 18 |
3 | M2 | 11 | 49 | Mazač Jaroslav | Maratonstav Úpice | 68 | 00:35:42 | 17 |
4 | M2 | 23 | 14 | Malík Vít | FSC+Borovany | 69 | 00:38:26 | 11 |
5 | M2 | 33 | 68 | Vorlíček Petr | BĚKODO Teplice | 68 | 00:40:10 | 10 |
6 | M2 | 47 | 53 | Herman Milan | BĚKODO Teplice | 68 | 00:42:54 | 8 |
7 | M2 | 101 | 65 | Zlatník Daniel | neregistrován | 66 | 00:56:37 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 87 | Dúbravčík Zdeněk | AC Slovan Mariánské Lázně | 64 | 00:33:59 | 35 |
2 | M3 | 20 | 78 | Hudcovic Tomáš | Nové Město nad Metují | 65 | 00:37:56 | 22 |
3 | M3 | 21 | 38 | Krajča Rudolf | Vzácný kytky | 65 | 00:38:15 | 20 |
4 | M3 | 24 | 58 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 00:38:34 | 18 |
5 | M3 | 25 | 66 | Veselý Miroslav | GLASSMAN TT Teplice | 63 | 00:38:46 | 17 |
6 | M3 | 28 | 11 | Kubeček Ladislav | Maratonstav Úpice | 62 | 00:39:15 | 16 |
7 | M3 | 39 | 61 | Frabša Michal | TJ KOVO Praha | 65 | 00:41:01 | 12 |
8 | M3 | 40 | 40 | Slabý Josef | Sedlec - Prčice | 61 | 00:41:11 | 11 |
9 | M3 | 44 | 52 | Laibl Aleš | BK Běkodo Teplice | 64 | 00:42:06 | 8 |
10 | M3 | 53 | 77 | Pokorný Břetislav | Vitana Byšice | 62 | 00:44:20 | 6 |
11 | M3 | 93 | 70 | Tuťálek Vlastimil | TJ Doksy | 61 | 00:51:09 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 10 | 57 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:35:19 | 31 |
2 | M4 | 13 | 51 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:36:01 | 27 |
3 | M4 | 17 | 48 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:37:06 | 24 |
4 | M4 | 22 | 80 | Urbánek Jiří | Staří psi Liberec | 56 | 00:38:18 | 19 |
5 | M4 | 29 | 79 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:39:30 | 15 |
6 | M4 | 30 | 7 | Hanel Miroslav | AC Slovan Liberec | 57 | 00:39:31 | 14 |
7 | M4 | 31 | 6 | Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 57 | 00:39:53 | 13 |
8 | M4 | 41 | 31 | Horák Otakar | APIS Bezdědice | 56 | 00:41:29 | 10 |
9 | M4 | 42 | 50 | Olšjak Ladislav | SKP České Budějovice | 59 | 00:41:41 | 9 |
10 | M4 | 46 | 74 | Tomíček Josef | ČSK Vysoké nad Jizerou | 59 | 00:42:43 | 7 |
11 | M4 | 56 | 98 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 00:44:37 | 5 |
12 | M4 | 73 | 9 | Mocker František | AC Česká Lípa | 58 | 00:47:10 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 27 | 22 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:39:09 | 35 |
2 | M5 | 37 | 46 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:40:41 | 27 |
3 | M5 | 43 | 71 | Hasmanda Rostislav | Liberec | 53 | 00:41:46 | 22 |
4 | M5 | 45 | 23 | Westrmaier Jiří | SK Westrmaier Kolová | 53 | 00:42:23 | 20 |
5 | M5 | 48 | 63 | Pour Svatopluk | Obecnice | 52 | 00:43:28 | 19 |
6 | M5 | 49 | 89 | Malatín Štefan | AAC Brno | 55 | 00:43:31 | 18 |
7 | M5 | 54 | 64 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 00:44:27 | 17 |
8 | M5 | 66 | 35 | Kalvoda Břetislav | Cyklosprint Cvikov | 55 | 00:46:33 | 12 |
9 | M5 | 68 | 5 | Bureš Jindřich | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:46:36 | 11 |
10 | M5 | 72 | 12 | Řezníček Jaroslav | Maratonstav Úpice | 53 | 00:47:04 | 9 |
11 | M5 | 82 | 88 | Ulman Josef | TJ Doksy | 51 | 00:49:41 | 7 |
12 | M5 | 87 | 60 | Průša Josef | Slavoj Obecnice | 52 | 00:49:53 | 5 |
13 | M5 | 99 | 25 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:53:51 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 32 | 54 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 00:40:05 | 31 |
2 | M6 | 38 | 84 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice n. J. | 48 | 00:40:56 | 24 |
3 | M6 | 57 | 99 | Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 47 | 00:44:40 | 16 |
4 | M6 | 59 | 20 | Horák Jaroslav | Elite Varnsdorf | 48 | 00:45:08 | 15 |
5 | M6 | 61 | 15 | Kober Josef | W-STAV Vrchlabí | 50 | 00:45:39 | 14 |
6 | M6 | 62 | 42 | Zahula Jan | ČD Tanvald | 50 | 00:45:55 | 13 |
7 | M6 | 68 | 30 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:46:36 | 11 |
8 | M6 | 78 | 55 | Vorlíček Rudolf | BK Běkodo Teplice | 47 | 00:48:07 | 8 |
9 | M6 | 84 | 69 | Sedláček Oldřich | OLDS Liberec | 48 | 00:49:46 | 6 |
10 | M6 | 87 | 10 | Stibor Milan | Maratonstav Úpice | 50 | 00:49:53 | 5 |
11 | M6 | 92 | 67 | Stracený Milan | BĚKODO Teplice | 49 | 00:50:40 | 3 |
12 | M6 | 102 | 73 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:56:49 | 1 |
13 | M6 | 105 | 32 | Šklíba Karel | Maratonstav Úpice | 50 | 00:59:00 | 1 |
14 | M6 | 113 | 13 | Šmída Oldřich | Červený Kostelec | 48 | 01:16:32 | 1 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 52 | 28 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:44:06 | 35 |
2 | M7 | 66 | 8 | Lanta Jiří | Maratonstav Úpice | 44 | 00:46:33 | 27 |
3 | M7 | 74 | 24 | Šteinc Ludvík | SC Control Vrchlabí | 41 | 00:47:22 | 24 |
4 | M7 | 76 | 82 | Zábranský Ladislav | AC Slovan Liberec | 41 | 00:47:52 | 22 |
5 | M7 | 81 | 83 | Sládek Karel | Armaturka Ústí nad Labem | 45 | 00:49:35 | 19 |
6 | M7 | 85 | 44 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 00:49:48 | 18 |
7 | M7 | 95 | 18 | Herbst Manfred | Jeseník | 41 | 00:51:58 | 16 |
8 | M7 | 114 | 21 | Zahálka Pavel | Děčín | 43 | 01:18:15 | 14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M8 | 64 | 41 | Hlusička Josef | Liga 100 Praha | 38 | 00:46:12 | 31 |
2 | M8 | 79 | 3 | Ollé Ludvík | KD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav | 39 | 00:48:30 | 20 |
3 | M8 | 89 | 19 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:50:01 | 17 |
4 | M8 | 100 | 85 | Šulc Vladimír | Armaturka Ústí nad Labem | 40 | 00:56:22 | 15 |
5 | M8 | 115 | 86 | Domanský Ivo | AVC Praha | 38 | 01:21:56 | 13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M9 | 86 | 33 | Buchar Jan | Sport Relax Vrchlabí | 33 | 00:49:50 | 35 |
2 | M9 | 104 | 16 | Merta Jaroslav | Jeseník | 35 | 00:58:08 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M0 | 106 | 2 | Šťastný Jaromír | TJ Liga 100 Praha | 30 | 00:59:37 | 27 |
2 | M0 | 107 | 81 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 01:01:18 | 24 |
3 | M0 | 111 | 1 | Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Králové | 27 | 01:09:29 | 22 |
4 | M0 | 112 | 39 | Pacner Ivan | SABZO Praha | 26 | 01:10:54 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 91 | 50 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:50:33 | 35 |
2 | ZJ | 98 | 112 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:53:16 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 51 | 119 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:43:57 | 35 |
2 | Z1 | 75 | 117 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:47:38 | 31 |
3 | Z1 | 90 | 115 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:50:20 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 77 | 43 | Lukášková Zlata | Liga 2000 Strašice | 68 | 00:48:05 | 24 |
2 | Z2 | 96 | 17 | Tůmová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 69 | 00:52:59 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 35 | 37 | Martincová Ivana | Moravská Slávia Brno | 63 | 00:40:33 | 35 |
2 | Z3 | 63 | 47 | Jorová Ludmila | LK Lanškroun | 62 | 00:46:03 | 31 |
3 | Z3 | 71 | 72 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:46:49 | 27 |
4 | Z3 | 83 | 59 | Suchanová Pavla | Kovo Praha | 63 | 00:49:44 | 22 |
5 | Z3 | 96 | 96 | Vergeinerová Eva | Osečná | 62 | 00:52:59 | 20 |
6 | Z3 | 108 | 26 | Hahn Claudia | SC Kottmav | 63 | 01:01:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 58 | 4 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:44:48 | 35 |
2 | Z5 | 110 | 26 | Leszkowová Ivana | MK Hlinsko | 53 | 01:06:11 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z6 | 94 | 29 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:51:34 | 31 |
2 | Z6 | 109 | 75 | Winterová Alena | TJ Rumburk | 49 | 01:03:46 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z7 | 103 | 62 | Sochorcová Růžena | AVC Praha | 41 | 00:57:34 | 27 |
2 | Z7 | 116 | 34 | Zlatníková Vlasta | LIAZ Jablonec | 41 | 01:34:08 | 20 |
Organizace závodu: 88% Zvolená trasa závodu: 75% Značení závodu: 96% Vyhlášení výsledků: 79% Zpracování výsledků: 71% Ceny vítězům: 92% Celkový dojem ze závodu: 90% Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků. | Celkové hodnocení 84% |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
astransky