2.10.2005, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
7.10.2018 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 52 |
8.10.2017 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 42 |
9.10.2016 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 52 |
11.10.2015 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 50 |
12.10.2014 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 72 |
13.10.2013 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 76 |
7.10.2012 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 40 |
9.10.2011 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 46 |
10.10.2010 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 69 |
11.10.2009 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 57 |
12.10.2008 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 66 |
7.10.2007 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 78 |
3.10.2004 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 65 |
14.10.2001 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 86 |
10.10.1999 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 101 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Barbořák Bohuš | 59 | 15 |
Fritscher Adam | 75 | 13 |
Soviš Ivan | 46 | 12 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 11 |
Stržínek Karel | 64 | 11 |
Hnát Petr | 74 | 10 |
Merta Jaroslav | 35 | 10 |
Bronec Jaromír | 67 | 10 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Pechek František | 53 | 9 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 9 |
Sedláček Václav | 86 | 8 |
Špacír Ladislav | 55 | 8 |
Podešva Pavel | 49 | 8 |
Dedek Aleš | 75 | 7 |
Fančovič Marian | 52 | 7 |
Komárek Bedřich | 53 | 7 |
Vodička Jan | 45 | 7 |
Vymazal Petr | 75 | 7 |
Král Jindřich | 73 | 7 |
Švidernoch Milan | 58 | 6 |
Lenhart Vít | 82 | 6 |
Brož Jiří | 54 | 6 |
Soviš Ivo | 71 | 6 |
Žák Jiří | 71 | 6 |
Horáček Michal | 75 | 6 |
Pechková Jana | 85 | 6 |
Řoutil Ladislav | 81 | 6 |
Ožana Václav | 64 | 5 |
Orság Lubomír | 91 | 5 |
Mazač Jaroslav | 68 | 5 |
Dvořák Pavel | 82 | 5 |
Vaněk Jaromír | 48 | 5 |
Mannlová Jana | 80 | 5 |
Volek Ivo | 48 | 5 |
Krčková Šárka | 88 | 5 |
Matějíková Jana | 90 | 5 |
Kokeš Vlastimil | 65 | 5 |
Delingerová Marie | 76 | 5 |
Škapa Marek | 71 | 5 |
Urbiš Vilém | 54 | 5 |
Hudeček Petr | 82 | 5 |
Kebrle Milan | 75 | 5 |
Les Josef | 47 | 5 |
Štanglica Jiří | 58 | 4 |
Dvořák Miroslav | 73 | 4 |
Blaha Tomáš | 76 | 4 |
Dobrý Jaroslav | 39 | 4 |
Talaš Jaromír | 54 | 4 |
Urbánková Helena | 77 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 9 | 20 | Sedláček Václav | SKI Klub Šumperk | 86 | 00:56:32 | 35 |
2 | MJ | 16 | 10 | Klíma Jiří | AD CYKLO Brodek | 87 | 00:59:03 | 31 |
3 | MJ | 20 | 55 | Vykoukal Jiří | SKI KLUB RD Rýmařov | 88 | 01:02:16 | 27 |
4 | MJ | 39 | 2 | Orság Lubomír | Stará Ves | 91 | 01:09:17 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Vítek Miroslav | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:50:08 | 35 |
2 | MA | 2 | 6 | Dedek Aleš | AD CYKLO Brodek | 75 | 00:50:23 | 31 |
3 | MA | 3 | 7 | Vymazal Petr | AD CYKLO Brodek | 75 | 00:51:08 | 27 |
4 | MA | 4 | 18 | Žaludek Přemysl | DT SWISS Zlín | 77 | 00:53:15 | 24 |
5 | MA | 5 | 54 | Šnobl Martin | Los Rapidos Olomouc | 74 | 00:53:41 | 22 |
6 | MA | 10 | 63 | Mazač Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 68 | 00:57:29 | 20 |
7 | MA | 12 | 38 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:58:12 | 19 |
8 | MA | 18 | 37 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 01:00:47 | 18 |
9 | MA | 24 | 11 | Klakurka Václav | AD CYKLO Brodek | 83 | 01:03:39 | 17 |
10 | MA | 30 | 56 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 01:05:20 | 16 |
11 | MA | 31 | 44 | Hejtmánek Jiří | HS Jeseníky | 69 | 01:06:36 | 15 |
12 | MA | 33 | 8 | Lenhart Vít | ACS Přerov TEAM | 82 | 01:07:17 | 14 |
13 | MA | 34 | 65 | Rašner Tomáš | RELAX Olomouc | 69 | 01:07:40 | 13 |
14 | MA | 40 | 69 | Řoutil Ladislav | Šternberské listy | 81 | 01:09:28 | 12 |
15 | MA | 43 | 57 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 01:10:10 | 11 |
16 | MA | 44 | 33 | Héger Ivo | Bejcy Olomouc | 67 | 01:10:14 | 10 |
17 | MA | 49 | 72 | Kočara Jiří | HO Vítkovice | 70 | 01:11:57 | 9 |
18 | MA | 54 | 25 | Říha Petr | Smart Team | 68 | 01:16:15 | 8 |
19 | MA | 66 | 67 | Malovaný Ondřej | xxx | 82 | 01:22:45 | 7 |
20 | MA | 67 | 34 | Vodák Jiří | Bejcy Olomouc | 71 | 01:22:50 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 21 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:54:10 | 35 |
2 | MB | 7 | 3 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:55:23 | 31 |
3 | MB | 8 | 9 | Kokeš Vlastimil | TC DUKO Rýmařov | 65 | 00:56:06 | 27 |
4 | MB | 11 | 50 | Zatloukal Marek | Kopečkáři | 65 | 00:57:58 | 24 |
5 | MB | 12 | 39 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:58:12 | 22 |
6 | MB | 15 | 28 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:58:54 | 20 |
7 | MB | 17 | 43 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 01:00:15 | 19 |
8 | MB | 22 | 60 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 01:02:44 | - |
9 | MB | 35 | 16 | Musil Ladislav | SK Slavičín | 56 | 01:07:57 | 18 |
10 | MB | 36 | 30 | Gatial Milan | JTM - GA Šternberk | 65 | 01:08:52 | 17 |
11 | MB | 45 | 14 | Pečenka Libor | KHB Radegast | 61 | 01:10:23 | 16 |
12 | MB | 47 | 66 | Stržínek Karel | CK Stará Ves | 64 | 01:10:53 | 15 |
13 | MB | 64 | 53 | Gabriel Evžen | SKI Klub Chřiby | 65 | 01:21:04 | 14 |
14 | MB | 69 | 75 | Němeček Jiří | TJ Liga 100 Olomouc | 56 | 01:27:23 | 13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 14 | 40 | Dubec Jiří | Edel Zlaté Hory | 51 | 00:58:47 | 35 |
2 | MC | 19 | 24 | Pospíšil Vojtěch | TJ Železárny Prostějov | 55 | 01:01:01 | 31 |
3 | MC | 26 | 49 | Talaš Jaromír | S.K.D. Otrokovice | 54 | 01:04:23 | 27 |
4 | MC | 27 | 32 | Farář Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 01:04:48 | 24 |
5 | MC | 37 | 58 | Rinka Erich | MKS Ostrava | 54 | 01:08:55 | 22 |
6 | MC | 38 | 45 | Kukla Miroslav | Liga 100 Olomouc | 54 | 01:09:02 | 20 |
7 | MC | 41 | 48 | Mareš Bohumil | LEAR Brno | 51 | 01:09:30 | 19 |
8 | MC | 46 | 59 | Brož Jiří | MK Seitl Ostrava | 54 | 01:10:46 | 18 |
9 | MC | 50 | 47 | Meixner Miloslav | SK Vyhlídka Šternberk | 55 | 01:12:08 | 17 |
10 | MC | 57 | 22 | Kolmaš Oldřich | DIMER Olomouc | 52 | 01:16:31 | 16 |
11 | MC | 59 | 70 | Soviš Ivan | Horská služba Rýmařov | 46 | 01:16:42 | 15 |
12 | MC | 60 | 68 | Komárek Bedřich | SK Hlubočky | 53 | 01:16:48 | 14 |
13 | MC | 62 | 29 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:19:39 | 13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 42 | 41 | Janků Ladislav | Sokol Bystročice | 42 | 01:09:45 | 35 |
2 | MD | 58 | 46 | Schrötter Jiří | SK Vyhlídka Šternberk | 45 | 01:16:33 | 31 |
3 | MD | 73 | 64 | Dobrý Jaroslav | Liga 100 Olomouc | 39 | 01:45:27 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 63 | 74 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 01:20:36 | 35 |
2 | ME | 65 | 5 | Merta Jaroslav | Fenix Ski Team Jeseník | 35 | 01:22:29 | 31 |
3 | ME | 71 | 4 | Šťastný Jaromír | Liga 100 Praha | 30 | 01:31:31 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 56 | 17 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 01:16:30 | 35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 21 | 73 | Holišová Zdeňka | X-AIR Ostrava | 79 | 01:02:34 | 35 |
2 | ZA | 25 | 36 | Dostálová Marie | AK Olomouc | 76 | 01:03:41 | 31 |
3 | ZA | 29 | 19 | Paštěková Jana | Atex TUFO Zlín | 75 | 01:05:11 | 27 |
4 | ZA | 51 | 62 | Pechková Jana | Maratonstav Úpice | 85 | 01:12:21 | 24 |
5 | ZA | 52 | 71 | Kočarová Pechková Klára | HO Vítkovice | 72 | 01:14:45 | 22 |
6 | ZA | 53 | 76 | Večeřová Michaela | Smart Team | 81 | 01:15:25 | 20 |
7 | ZA | 68 | 61 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 01:24:01 | 19 |
8 | ZA | 72 | 35 | Pechová Pavlína | AUDACIA Olomouc | 81 | 01:36:26 | 18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 27 | 13 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 01:04:48 | 35 |
2 | ZB | 32 | 12 | Kubrová Dagmar | Hvězda SKP Pardubice | 63 | 01:06:57 | 31 |
3 | ZB | 47 | 26 | Jorová Ludmila | LK Lanškroun | 62 | 01:10:53 | 27 |
4 | ZB | 61 | 15 | Šrámková Štefánia | xxx | 68 | 01:19:03 | 24 |
5 | ZB | 70 | 42 | Metelková Ivana | Vrbno pod Pradědem | 61 | 01:30:28 | 22 |
6 | ZB | 74 | 51 | Přívětivá Svatava | KHB Radegast | 64 | 01:50:08 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 23 | 31 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 01:03:19 | 35 |
2 | ŽC | 54 | 52 | Janečková Anežka | AK Zlín | 47 | 01:16:15 | 31 |
Organizace závodu: 97% Zvolená trasa závodu: 77% Značení závodu: 60% Vyhlášení výsledků: 95% Zpracování výsledků: 95% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 87% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 85% |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
karel.strzinek