12.11.2005, sobota
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Javůrek Jiří | 48 | 24 |
Brunclík Ivo | 58 | 22 |
Šrutek Stanislav | 58 | 22 |
Pechek František | 53 | 21 |
Friebelová Eva | 62 | 20 |
Mach Václav | 55 | 20 |
Vašíček Martin | 71 | 18 |
Mazač Jaroslav | 68 | 17 |
Kubeček Ladislav | 62 | 17 |
Marek František | 41 | 16 |
Stránský Aleš | 60 | 15 |
Lanta Jiří | 44 | 15 |
Šmída Oldřich | 48 | 15 |
Čipera Radek | 64 | 14 |
Vašíček Roman | 74 | 14 |
Linhart Miloš | 44 | 14 |
Paulů Blanka | 54 | 13 |
Havlíček Zdeněk | 35 | 13 |
Vacková Hana | 56 | 13 |
Nečas Josef | 58 | 13 |
Krejcar Petr | 45 | 13 |
Kolínek František | 56 | 12 |
Šír Václav | 48 | 12 |
Holub Petr | 66 | 12 |
Vojáček Pavel | 51 | 12 |
Pechková Jana | 85 | 11 |
Groh Stanislav | 46 | 11 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Kozel Karel | 52 | 10 |
Farář Jaroslav | 50 | 10 |
Grohová Jaroslava | 51 | 10 |
Horáček Michal | 75 | 10 |
Kubečková Radka | 69 | 10 |
Balcar Luboš | 58 | 10 |
Libra Jiří | 37 | 9 |
Šesták Karel | 71 | 9 |
Vanta Josef | 62 | 9 |
Janata Milan | 85 | 9 |
Čáp Bohuslav | 51 | 9 |
Šlégr Jiří | 54 | 9 |
Krejcar Daniel | 75 | 9 |
Bureš Jindřich | 53 | 8 |
Soukup Ladislav | 58 | 8 |
Plecháček Jiří | 44 | 8 |
Vacek Martin | 69 | 8 |
Lelek Vít | 50 | 8 |
Novotná Eva | 48 | 8 |
Tomíček Josef | 59 | 8 |
Berger Jan | 47 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 2 | Krunka Kamil | SK Nové Město n. Metují | 86 | 00:31:20 | - |
2 | MJ | 4 | 3 | Tejchman Jakub | Fenix Ski team Jeseník | 88 | 00:31:56 | - |
3 | MJ | 5 | 4 | Zapalač Martin | X-AIR Ostrava | 86 | 00:32:19 | - |
4 | MJ | 8 | 5 | Černý Jaroslav | Triatlon Team Trutnov | 86 | 00:32:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 2 | Kynčl Stanislav | OK Jilemnice | 64 | 00:31:13 | - |
2 | MB | 7 | 3 | Poduška Josef | MK Kladno | 62 | 00:32:27 | - |
3 | MB | 10 | 4 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:32:58 | - |
4 | MB | 11 | 5 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:34:59 | - |
5 | MB | 12 | 6 | Kubeček Ladislav | Maratonstav Úpice | 62 | 00:35:00 | - |
6 | MB | 13 | 7 | Zawadzki Stanislav | Maratonstav Úpice | 62 | 00:35:52 | - |
7 | MB | 24 | 18 | Mach Václav | TJ Maratonstav Úpice | 55 | 00:39:00 | - |
8 | MB | 31 | 8 | Pečenka Libor | KHB Radegast | 61 | 00:40:20 | - |
9 | MB | 36 | 9 | Klimeš Bedřich | Sokol Bukovice | 56 | 00:41:00 | - |
10 | MB | 38 | 10 | Lanta Stanislav | SK Hronov | 63 | 00:41:23 | - |
11 | MB | 40 | 11 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 00:41:48 | - |
12 | MB | 54 | 12 | Leplt Jiří | TT Miletice | 61 | 00:51:33 | - |
13 | MB | 55 | 13 | Sádovský Luboš | Jablonec nad Nisou | 65 | 00:52:21 | - |
14 | MB | 56 | 14 | Nečas Josef | Úpice | 58 | 00:52:41 | - |
15 | MB | 57 | 15 | Čipera Radek | SKI Radvanice | 64 | 00:53:42 | - |
16 | MB | 61 | 16 | Králíček Tomáš | FC Puškvorec | 63 | 00:55:55 | - |
17 | MB | 62 | 17 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 01:00:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 3 | 2 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 00:31:40 | - |
2 | MC | 6 | 3 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:32:24 | - |
3 | MC | 9 | 4 | Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 55 | 00:32:54 | - |
4 | MC | 14 | 5 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 00:36:10 | - |
5 | MC | 15 | 6 | Šír Václav | Spartak Rokytnice n. J. | 48 | 00:36:35 | - |
6 | MC | 16 | 7 | Vojáček Pavel | Pivovar Krakonoš Trutnov | 51 | 00:36:46 | - |
7 | MC | 19 | 8 | Nejman Libor | AC Náchod | 53 | 00:38:25 | - |
8 | MC | 24 | 19 | Mach Václav | TJ Maratonstav Úpice | 55 | 00:39:00 | - |
9 | MC | 30 | 20 | Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 47 | 00:40:16 | - |
10 | MC | 32 | 21 | Stibor Milan | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 00:40:23 | - |
11 | MC | 34 | 22 | Nejman Bedřich | AC Náchod | 50 | 00:40:47 | - |
12 | MC | 35 | 23 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:40:51 | - |
13 | MC | 43 | 24 | Polej Jiří | Sokol Hronov | 46 | 00:43:26 | - |
13 | MC | 43 | 25 | Lelek Vít | Čolek Team Červený Kostelec | 50 | 00:43:26 | - |
15 | MC | 45 | 26 | Šmída Oldřich | Červený Kostelec | 48 | 00:43:40 | - |
16 | MC | 51 | 27 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:46:42 | - |
17 | MC | 58 | 28 | Špidla Vladimír | TJ Maratonstav Úpice | 51 | 00:53:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 17 | 2 | Metelka Josef | Spartak Police nad Metují | 44 | 00:37:43 | - |
2 | MD | 27 | 3 | Krejcar Petr | TJ Maratonstav Úpice | 45 | 00:39:28 | - |
3 | MD | 29 | 4 | Lanta Jiří | Maratonstav Úpice | 44 | 00:39:35 | - |
4 | MD | 37 | 5 | Marek František | Červený Kostelec | 41 | 00:41:08 | - |
5 | MD | 48 | 6 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 00:44:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 50 | 2 | Havlíček Zdeněk | Vrchlabí | 35 | 00:45:48 | - |
2 | ME | 52 | 3 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:47:25 | - |
3 | ME | 59 | 4 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:54:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 18 | 2 | Kynčlová Dagmar | TJ Jilemnice | 72 | 00:38:04 | - |
2 | ZA | 21 | 3 | Bečková Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:38:34 | - |
3 | ZA | 22 | 4 | Mikásková Michaela | TJ Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:38:37 | - |
4 | ZA | 23 | 5 | Pechková Jana | Maratonstav Úpice | 85 | 00:38:52 | - |
5 | ZA | 28 | 6 | Navrátilová Lucie | Lokomotiva Trutnov | 80 | 00:39:33 | - |
6 | ZA | 33 | 7 | Hájková Renata | Maratonstav Úpice | 75 | 00:40:28 | - |
7 | ZA | 41 | 8 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:42:11 | - |
8 | ZA | 47 | 9 | Králíčková Jaroslava | FC Puškvorec Velké Svatoňovice | 72 | 00:44:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 20 | 2 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:38:33 | - |
2 | ZB | 26 | 3 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:39:13 | - |
3 | ZB | 39 | 4 | Kubrová Dagmar | Hvězda SKP Pardubice | 63 | 00:41:45 | - |
4 | ZB | 42 | 5 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:42:14 | - |
5 | ZB | 46 | 6 | Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 51 | 00:43:46 | - |
6 | ZB | 49 | 7 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:45:32 | - |
7 | ZB | 53 | 8 | Klimešová Alena | Bukovice | 63 | 00:49:53 | - |
8 | ZB | 60 | 9 | Friebelová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 62 | 00:54:30 | - |
Organizace závodu: 0% Zvolená trasa závodu: 80% Značení závodu: 80% Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 0% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 40% |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
lubos