14.5.2005, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 6 | 133 | Wipler Martin | AK Bílina | 66 | 00:34:34 | - |
2 | M1 | 7 | 151 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:34:38 | - |
3 | M1 | 14 | 134 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | 00:35:43 | - |
4 | M1 | 16 | 167 | Beshir Ervin | Adidas Team | 67 | 00:36:07 | - |
5 | M1 | 21 | 140 | Zeman Zbyšek | TF Frendenbach | 69 | 00:36:55 | - |
6 | M1 | 28 | 126 | Malík Vít | FSC+Borovany | 69 | 00:37:42 | - |
7 | M1 | 41 | 169 | Procházka Zdeněk | ACES Karlovy Vary | 67 | 00:39:29 | - |
8 | M1 | 48 | 171 | Konvář Jaroslav | TT Sport Stupno | 66 | 00:39:57 | - |
9 | M1 | 49 | 160 | Vlček Jaroslav | Baník Stříbro | 69 | 00:40:00 | - |
10 | M1 | 57 | 145 | Hofreiter Bohdan | ACES Karlovy Vary | 68 | 00:41:02 | - |
11 | M1 | 60 | 165 | Koprnický Kamil | AC Trial Plzeň | 66 | 00:41:39 | - |
12 | M1 | 67 | 170 | Fronk Vladislav | Plzeň | 67 | 00:42:18 | - |
13 | M1 | 116 | 155 | Karpíšek Pavel | Vejprnice | 69 | 00:54:02 | - |
14 | M1 | 118 | 156 | Studeník Jiří | Chvojkovice Brod | 66 | 00:54:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 10 | 128 | Šroubek Vlastimil | SC Marathon Plzeň | 61 | 00:35:03 | - |
2 | M2 | 19 | 132 | Kožák Milan | AC Start Karlovy Vary | 65 | 00:36:46 | - |
3 | M2 | 22 | 149 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:36:57 | - |
4 | M2 | 26 | 136 | Benda Miroslav | AC Domažlice | 62 | 00:37:28 | - |
5 | M2 | 29 | 146 | Kučera Martin | SOUE Plzeň | 65 | 00:37:56 | - |
6 | M2 | 37 | 135 | Bartoš Dušan | Sokol Písek | 64 | 00:38:59 | - |
7 | M2 | 42 | 148 | Frabša Michal | TJ KOVO Praha | 65 | 00:39:30 | - |
8 | M2 | 50 | 127 | Kotek Silvestr | Atletclub Nýřany | 62 | 00:40:03 | - |
9 | M2 | 55 | 163 | Vlasák Jiří | Plzeň | 64 | 00:40:55 | - |
10 | M2 | 58 | 143 | Kuhaň František | Železná Ruda | 61 | 00:41:08 | - |
11 | M2 | 86 | 168 | Procházka Milan | ACES Karlovy Vary | 64 | 00:44:52 | - |
12 | M2 | 99 | 172 | Kalousek Milan | AK Sokolov | 62 | 00:47:04 | - |
13 | M2 | 119 | 158 | Cimler Vladimír | SOKOL Manetín | 64 | 00:55:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 11 | 150 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:35:10 | - |
2 | M3 | 12 | 131 | Hellmich Karel | AC Start Karlovy Vary | 58 | 00:35:21 | - |
3 | M3 | 23 | 147 | Uher Jaroslav | TJ Sušice | 57 | 00:36:59 | - |
4 | M3 | 25 | 162 | Pospíšil Antonín | AC Trial Plzeň | 60 | 00:37:10 | - |
5 | M3 | 31 | 164 | Šika František | AC Trial Plzeň | 59 | 00:38:19 | - |
6 | M3 | 32 | 139 | Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 57 | 00:38:23 | - |
7 | M3 | 43 | 173 | Krieger Pavel | AK Sokolov | 59 | 00:39:31 | - |
8 | M3 | 47 | 152 | Zíka Josef | Baník Stříbro | 60 | 00:39:51 | - |
9 | M3 | 54 | 153 | Drahorád Ctirad | Tatran Železná Ruda | 59 | 00:40:49 | - |
10 | M3 | 63 | 129 | Sýkora Vladimír | SV Stříbro | 56 | 00:41:57 | - |
11 | M3 | 65 | 159 | Pucholt Jiří | Unhošť | 59 | 00:42:10 | - |
12 | M3 | 77 | 138 | Mocker František | AC Česká Lípa | 58 | 00:43:24 | - |
13 | M3 | 78 | 130 | Vlasák Jaroslav | SV Stříbro | 58 | 00:43:39 | - |
14 | M3 | 80 | 161 | Vyžín Jiří | Karlovy Vary | 59 | 00:44:06 | - |
15 | M3 | 85 | 141 | Hojda Petr | Spartak Klenčí | 57 | 00:44:42 | - |
16 | M3 | 95 | 144 | Bican Jaroslav | D. Bělá | 59 | 00:46:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 4 | 205 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 00:34:17 | - |
2 | M4 | 17 | 200 | Matěcha Miroslav | TJ Hvězda Trnovany | 55 | 00:36:13 | - |
3 | M4 | 20 | 210 | Korytár Ján | AC Falcon Rokycany | 52 | 00:36:52 | - |
4 | M4 | 38 | 213 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:39:07 | - |
5 | M4 | 53 | 207 | Královec Jiří | AC Domažlice | 51 | 00:40:27 | - |
6 | M4 | 76 | 214 | Štěpán Josef | KČT Kašperské Hory | 52 | 00:43:13 | - |
7 | M4 | 82 | 209 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:44:18 | - |
8 | M4 | 84 | 206 | Ambrož Jaroslav | AC Praha | 54 | 00:44:27 | - |
9 | M4 | 88 | 142 | Toman Stanislav | Nýřany | 53 | 00:45:10 | - |
10 | M4 | 92 | 211 | Patočka Miroslav | SV Stříbro | 54 | 00:45:37 | - |
11 | M4 | 97 | 203 | Dvořák Oldřich | Triatlet Karlovy Vary | 52 | 00:46:50 | - |
12 | M4 | 113 | 212 | Roubíček Milan | LK Abertamy | 55 | 00:50:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 74 | 208 | Černý Bohumil | Duchek Team Hluboká | 49 | 00:43:06 | - |
2 | M5 | 79 | 201 | Vorlíček Rudolf | BK Běkodo Teplice | 47 | 00:44:01 | - |
3 | M5 | 120 | 202 | Molhanc Karel | Nýrsko | 50 | 00:55:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 68 | 306 | Kučera Otakar | TJ Přeštice | 45 | 00:42:31 | - |
2 | M6 | 75 | 197 | Krassa Manfred | ŠAK Chodov | 44 | 00:43:09 | - |
3 | M6 | 104 | 307 | Valtr Bohumil | DUCHEK Team Hluboká | 41 | 00:48:30 | - |
4 | M6 | 123 | 300 | Hybner Rudolf | Karlovy Vary | 41 | 00:57:20 | - |
5 | M6 | 124 | 302 | Bohm Karel | SVVS Stříbro | 43 | 00:58:06 | - |
6 | M6 | 125 | 198 | Bálek František | AC Start Karlovy Vary | 43 | 01:00:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 89 | 311 | Ollé Ludvík | AŠ Mladá Boleslav | 39 | 00:45:15 | - |
2 | M7 | 96 | 308 | Šusterka Václav | AVC Praha | 38 | 00:46:38 | - |
3 | M7 | 101 | 305 | Tolar Vladimír | SV Stříbro | 40 | 00:47:29 | - |
4 | M7 | 102 | 301 | Růžička Josef | Tatran Železná Ruda | 39 | 00:47:58 | - |
5 | M7 | 107 | 199 | Tlustý Ladislav | MK Kladno | 40 | 00:49:09 | - |
6 | M7 | 121 | 303 | Kylián Zdeněk | Plzeň | 40 | 00:55:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M8 | 111 | 304 | Šrail Stanislav | DYN ZČE Plzeň | 31 | 00:50:29 | - |
2 | M8 | 114 | 309 | Mikoláš Václav | Žatec | 34 | 00:51:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MX | 129 | 310 | Fretzer Alexander | Liga 100 Praha | 23 | 01:19:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z0 | 33 | 417 | Milesová Iva | Kovošrot Praha | 77 | 00:38:25 | - |
2 | Z0 | 34 | 420 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:38:44 | - |
3 | Z0 | 66 | 418 | Žufanová Petra | TK JASO Plzeň | 85 | 00:42:13 | - |
4 | Z0 | 70 | 413 | Nováková Eva | SCPL | 77 | 00:42:53 | - |
5 | Z0 | 73 | 414 | Lukešová Michala | Slavia VŠ Plzeň | 85 | 00:43:00 | - |
6 | Z0 | 98 | 400 | Švejdarová Gabriela | ACES Karlovy Vary | 72 | 00:46:51 | - |
7 | Z0 | 117 | 419 | Kučerová Pavla | SK Česká Bříza | 76 | 00:54:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 87 | 493 | Lukášková Zlata | Liga 2000 Strašice | 68 | 00:45:04 | - |
2 | Z1 | 127 | 498 | Krejsová Lenka | ACES Karlovy Vary | 67 | 01:06:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 90 | 491 | Řeřichová Eva | Plzeň | 61 | 00:45:18 | - |
2 | Z2 | 103 | 494 | Suchanová Pavla | Kovo Praha | 63 | 00:48:02 | - |
3 | Z2 | 105 | 499 | Šroubková Marta | Sokol Plzeň | 61 | 00:48:55 | - |
4 | Z2 | 109 | 496 | Hrubá Jana | SV Baník Stříbro | 64 | 00:49:17 | - |
5 | Z2 | 110 | 492 | Vyšínová Iveta | Karlovy Vary | 61 | 00:50:28 | - |
6 | Z2 | 115 | 488 | Šípová Irena | ACES Karlovy Vary | 62 | 00:52:56 | - |
7 | Z2 | 126 | 495 | Růžičková Gabriela | SVB Stříbro | 65 | 01:02:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 81 | 490 | Mališová Karla | USK Praha | 60 | 00:44:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 100 | 497 | Kováříková Pavla | Barnex Sport Brno | 55 | 00:47:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 91 | 489 | Pokorná Věnceslava | AC Kovošrot | 48 | 00:45:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z7 | 128 | 500 | Polívková Marie | AK Duchcov | 39 | 01:12:45 | - |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.