Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2017

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí08---400:03:40.25
2Špatenka MatějActivity Lanškroun09---400:03:53.18
3Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09---500:04:20.57
4Gregora LukášActivity Lanškroun08---300:04:37.86
5Bezděk VojtěchČeská Třebová09---300:05:17.64
Nejmladší žákyně I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy08---400:03:49.03
2Königová TerezaISCAREX Junior team ČT08---400:04:11.22
3Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT09---400:04:20.27
4Čejková KláraISCAREX Junior team ČT08---300:04:31.14
5Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT09---300:04:35.36
6Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT08---400:04:38.22
7Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová09---500:04:42.96
8Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová08---400:05:01.71
9Hájková ZuzanaActivity Lanškroun08---300:05:06.96
10Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT08---300:05:18.31
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07---400:03:24.86
2Bureš JosefISCAREX Junior team ČT06---400:03:43.93
3Hanik MaximISCAREX Junior team ČT07---400:04:06.84
4Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07---500:04:08.35
5Vávra JanPeklák team07---300:05:03.42
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klementová LuisaActivity Lanškroun06---300:03:27.70
2Borková JohankaISCAREX Junior team ČT07---400:03:34.11
3Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová06---400:03:40.27
4Matějková AnnaActivity Lanškroun07---400:03:46.90
5Matějková Viktoria ElaLubník07---300:03:54.17
6Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT07---400:04:07.39
7Skalická NikolActivity Lanškroun07---300:04:09.44
8Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová06---300:04:19.93
9Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová06---300:04:21.43
10Kubešová KláraAtletika Lanškroun06---400:04:37.83
11Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT07---300:05:18.91
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT04---500:10:04.53
2Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová04---500:10:40.13
3König AntonínISCAREX Junior team ČT05---400:10:51.61
4Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---400:12:00.92
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT04---300:09:43.32
2Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT04---300:10:35.30
3Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT05---300:11:15.47
4Moskvová AgátaKB Letohrad05---500:11:25.23
5Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT04---300:12:15.54
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JanJM Team Letohrad02---300:09:34.47
2Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03---500:09:37.86
3Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT03---300:10:23.21
4Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT03---300:11:17.69
5Vacek LukášISCAREX Junior team ČT02---400:11:50.83
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02---400:10:19.26
2Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03---400:12:29.48
3Kubešová EliškaActivity Lanškroun03---500:12:44.79
4Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---400:14:15.73
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora JanActivity Lanškroun00---300:18:22.37
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Novák DavidAC Vysoké Mýto98---300:15:38.88
2Moravec JakubJM Team Letohrad99---400:18:25.68
3Vencl JiříActivity Lanškroun98---400:20:50.07
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová87---300:15:57.78
2Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com80---500:16:13.26
3Adamec LukášHoro Česká Třebová87---400:17:11.58
4Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---300:17:53.16
5Novotný JakubHORO Česká Třebová88---300:18:00.52
6Hyksa Jakub-91---400:19:13.20
7Beneš MichalRUNSPORT83---400:19:16.17
8Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---500:20:14.82
9Košnar FilipTrailrun.cz91---300:21:04.69
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---400:16:43.61
2Steklý PetrSvitavy74---300:20:09.95
3Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71---300:20:11.90
4Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---400:22:37.02
5Hampl AloisOstrov70---300:22:59.84
6Němec RadekLitomyšl77---400:23:15.55
7Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:25:19.06
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Novák PetrSK Donocykl67---400:17:10.91
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---300:17:42.34
3Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65---300:18:23.04
4Hruban JanČeská Třebová66---500:21:32.38
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ráb PavelČeská Třebová52---500:21:43.99
2Červ MiloslavAtletika Polička50---300:24:42.51
3Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---300:26:44.89
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaActivity Lanškroun46---400:28:26.94
2Bielčik JindřichElma Tým40---300:34:25.18
Juniorky 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavková HanaDlouhá Třebová99---400:22:58.39
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nováková BarboraSokol Kunvald83---400:20:32.19
2Rábová MartinaČeská Třebová92---400:25:02.48
3Machalíková VeronikaČeská Třebová84---400:26:30.33
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Barvínková RomanaAtletika Žamberk79---300:21:52.27
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---400:23:26.59
3Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová75---500:23:39.79
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---400:25:05.29
5Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79---300:28:27.12
6Pazderová AlenaVysoké Mýto75---300:30:15.88
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65---500:20:36.85
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---400:22:30.48
3Pavelcová RomanaAtletika Žamberk72---300:24:56.32
4Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---500:26:14.12
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---500:33:42.85


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.4.20171. Pekelný kilometr133
3.5.20172. Pekelný kilometr139
31.5.20173. Pekelný kilometr130
12.7.20174. Pekelný kilometr111
30.8.20175. Pekelný kilometr125
Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč