hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Zemská míle

ročník 2017

Průběžné pořadí poháru

Predškolní chlapci r. 2010 a mladší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marek JakubBrzdy Horní Čermná10---200:00:57.76
2Veselý JanAZAS Dolní Čermná10---300:00:58.76
3Pirkl VítISCAREX Junior team ČT10---300:00:59.98
4Veselý JakubAZAS Dolní Čermná10---300:01:02.36
5Topinka TobiášActivity Lanškroun10---300:01:05.38
6Vondra VojtěchActivity Lanškroun10---200:01:08.04
7Netušil TobiášRC Lanškroun10---200:01:10.40
8Dušek Petr-11---300:01:11.27
9Morávek Matěj-11---200:01:14.54
10Urban AdamRC dětský svět Lanškroun10---200:01:17.75
11Resler Mikuláš-11---200:01:22.03
12Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná13---200:01:26.28
13Šafář FilipAtletika Lanškroun10---200:01:28.01
14Šafář Jakub-12---200:02:01.74

Předškolní děvčata r. 2010 a mladší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregorová AnnaZŠ Žichlínek10---300:01:01.40
2Němcová NatálieLitomyšl11---200:01:07.31
3Skalická NelaLanškroun11---200:01:13.82
4Gregorová EliškaZŠ Žichlínek12---300:01:15.62
5Hánová KarolínaRC Dětský svět11---200:01:15.75
6Špatenková LindaLanškroun12---200:01:24.97
7Špirková DanielaRC Dětský svět11---300:01:26.92
8Dehnerová VeronikaRC Dětský svět11---200:01:41.43
9Jandejsková EliškaTJ Lanškroun14---200:01:47.15
10Špirková EmaRC Dětský svět13---300:01:51.57
11Dufková MarieISCAREX Junior team ČT13---200:02:43.27

Nejmladší žáci I

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT08---200:02:35.63
2Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí08---300:02:38.04
3Špatenka MatějActivity Lanškroun09---300:02:40.19
4Gregora LukášActivity Lanškroun08---300:02:48.98
5Resler FilipAtletika TJ Lanškroun09---200:02:55.28
6Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí09---200:02:58.00
7Rybička DominikISCAREX Junior team ČT09---300:02:58.74
8Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun09---300:03:13.50

Nejmladší žákyně I

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy08---200:02:31.17
2Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí08---300:02:38.36
3Čejková KláraISCAREX Junior team ČT08---300:02:51.81
4Koubová ElenISCAREX Junior team ČT09---300:02:51.93
5Dušková ŽanetaHorní Třešňovec09---300:02:53.97
6Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná09---200:02:57.51
7Hájková ZuzanaActivity Lanškroun08---300:02:59.99
8Hepnarová StelaLanškroun09---200:03:10.67
9Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun08---200:03:25.99

Nejmladší žáci II

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team ČT06---300:02:22.67
2Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07---200:02:24.07
3Vávra PetrOrel Dolní Čermná07---200:02:33.96
4Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí07---300:02:39.40
5Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07---300:02:47.04
6Vondra JanActivity Lanškroun07---200:03:04.23

Nejmladší žákyně II

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT06---300:02:28.56
2Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná06---200:02:29.50
3Matějková Viktoria ElaLubník07---200:02:34.23
4Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT07---200:02:34.90
5Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT07---200:02:36.28
6Matějková AnnaActivity Lanškroun07---300:02:37.46
7Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí07---300:02:41.31
8Skalická NikolActivity Lanškroun07---300:02:46.14
9Dušková Tereza-07---300:02:48.11
10Kubešová KláraAtletika Lanškroun06---200:02:55.71
11Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun07---200:02:58.90

Mladší žáci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT04---300:05:03.98
2Bukáček MarekAtletika Polička04---300:05:17.15
3Vacek MichalISCAREX Junior team ČT04---300:05:19.16
4Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT05---200:05:31.09
5Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT04---200:05:33.54
6Topinka JonášActivity Lanškroun05---200:05:53.22
7Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---300:06:07.66

Mladší žákyně

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT04---200:05:04.32
2Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT05---300:05:24.17
3Čejková LucieTJ Svitavy05---200:05:30.38
4Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT04---200:05:37.34
5Slánská DanielaActivity Lanškroun05---200:05:43.14
6Šilarová LucieActivity Lanškroun05---200:06:11.12

Starší žáci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí03---300:04:42.23
2Kapoun JanAtletika Polička03---300:05:01.51
3Moravec JanJM Team Letohrad02---300:05:24.30
4Vacek LukášISCAREX Junior team ČT02---200:05:30.33

Starší žákyně

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanáková KláraActivity Lanškroun02---200:04:57.48
2Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02---300:05:31.33
3Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03---300:06:07.64
4Kubešová EliškaActivity Lanškroun03---300:06:17.06
5Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---300:06:19.46

Dorostenky

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Derková MartinaActivity Lanškroun01---300:14:37.10

Muži A 20-39 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---200:10:27.81
2Adamec LukášHORO Česká Třebová87---200:10:40.59
3Marek TomášBrzdy Horní Čermná85---200:12:10.41
4Chaloupka JanMladkov - Široký důl90---200:12:51.18
5Vebr MichalČeská Třebová78---300:13:18.90
6Dařílek MichalLanškroun78---200:13:42.95

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-Bike klub Sádek76---200:09:56.91
2Kačerovský MichalActivity Lanškroun69---300:11:15.34
3Kapoun PetrAtletika Polička75---300:11:28.60
4Kubeš DavidActivity Lanškroun75---200:11:30.39
5Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun73---200:13:11.99
6Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---200:14:31.78

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátký LubošTJ Lanškroun62---200:10:48.10
2Hruban JanČeská Třebová66---200:12:26.47

Muži D 60-69 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ráb PavelČeská Třebová52---300:12:22.22
2Štyndl MiroslavAtletika Polička57---200:12:30.64
3Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---200:12:46.32
4Červ MiloslavAtletika Polička50---200:13:47.98

Muži E 70 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichELMA Tým40---300:16:59.26
2Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34---200:37:35.93

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nováková BaboraSokol Kunvald83---200:11:48.98

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí78---200:11:57.68
2Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79---200:12:19.37
3Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---300:12:45.10
4Mencáková PetraJS Ginabela81---200:12:50.27
5Pirklová KateřinaLetohrad76---200:13:00.99
6Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79---300:14:08.59
7Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75---200:16:37.77

Ženy C 45-54 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---200:12:33.29
2Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---200:15:37.09

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---300:17:57.09


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.4.20171. Zemská míle126
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
25.8.20173. Zemská míle160

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
30.9.20174. Zemská míle