17.9.2011, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 40 | Galliano Massimo | ITA | 74 | 00:47:52 | - |
2 | M1 | 2 | 38 | Filippi Diego | ITA | 75 | 00:49:11 | - |
3 | M1 | 6 | 52 | Marchi Emanuele | ITA | 75 | 00:49:51 | - |
4 | M1 | 12 | 37 | Ermacora Michele | ITA | 73 | 00:50:54 | - |
5 | M1 | 18 | 68 | Morocutti Antonello | ITA | 71 | 00:52:10 | - |
6 | M1 | 23 | 57 | Matanin Konečný Marcel | MŠK Vranov | 73 | 00:52:31 | - |
7 | M1 | 28 | 67 | Morocutti Gionni | ITA | 73 | 00:53:04 | - |
8 | M1 | 32 | 46 | Grasselli Denis | ITA | 73 | 00:53:30 | - |
9 | M1 | 40 | 42 | Giovio Oscar | ITA | 73 | 00:53:56 | - |
10 | M1 | 41 | 50 | Janjatovic Mirko | SLO | 71 | 00:53:59 | - |
11 | M1 | 42 | 6 | Bellini Mauro | ITA | 75 | 00:54:01 | - |
12 | M1 | 55 | 78 | Pessa Loris | ATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA | 74 | 00:55:49 | - |
13 | M1 | 57 | 72 | O'Farrell Peter | IRL | 75 | 00:56:01 | - |
14 | M1 | 59 | 90 | Schweigl Alexander | telmekom team südtirol | 74 | 00:56:09 | - |
15 | M1 | 62 | 15 | Brod Carsten | GER | 72 | 00:56:34 | - |
16 | M1 | 63 | 1 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 00:56:41 | - |
17 | M1 | 67 | 9 | Bertoni Massimo | Atletica Paratico | 74 | 00:57:17 | - |
18 | M1 | 68 | 91 | Segrado Marco | ITA | 72 | 00:57:20 | - |
19 | M1 | 78 | 98 | Zanitti Massimo | ITA | 73 | 00:58:05 | - |
20 | M1 | 79 | 18 | Bubisutti Paolo | ITA | 74 | 00:58:06 | - |
21 | M1 | 88 | 16 | Brumat Riccardo | ITA | 74 | 00:58:45 | - |
22 | M1 | 99 | 64 | Morandini Stefano | ITA | 72 | 00:59:22 | - |
23 | M1 | 100 | 14 | Briggs Gareth | GBR | 72 | 00:59:24 | - |
24 | M1 | 103 | 34 | Di Caprio Daniele | ITA | 73 | 00:59:33 | - |
25 | M1 | 105 | 93 | Tonon Massimo | ITA | 75 | 00:59:35 | - |
26 | M1 | 107 | 80 | Pieri Dennis | ITA | 72 | 00:59:39 | - |
27 | M1 | 109 | 45 | Gortan Alberto | ITA | 74 | 00:59:43 | - |
28 | M1 | 114 | 96 | Visintini Marco | ITA | 76 | 00:59:51 | - |
29 | M1 | 115 | 70 | Nodale Denis | ITA | 76 | 00:59:52 | - |
30 | M1 | 116 | 74 | Pausin Enrico | ITA | 74 | 00:59:53 | - |
31 | M1 | 122 | 24 | Cucchiaro Antonio | ITA | 72 | 01:00:12 | - |
32 | M1 | 128 | 13 | Boschian Bailo Matteo | ITA | 74 | 01:00:22 | - |
33 | M1 | 133 | 55 | Maslanka Tomasz | POL | 72 | 01:00:34 | - |
34 | M1 | 135 | 84 | Raisoni Marino | ITA | 74 | 01:00:51 | - |
35 | M1 | 139 | 2 | Amadio Fabrizio | ITA | 74 | 01:01:00 | - |
36 | M1 | 146 | 3 | Barsotti Gionata | ITA | 76 | 01:01:19 | - |
37 | M1 | 151 | 59 | Meniconi Sandro | ITA | 73 | 01:01:26 | - |
38 | M1 | 164 | 87 | Romanelli Ivo | ITA | 76 | 01:02:13 | - |
39 | M1 | 169 | 86 | Rispetto Alberto | ITA | 73 | 01:02:30 | - |
40 | M1 | 170 | 4 | Bassan Luca | ITA | 74 | 01:02:35 | - |
41 | M1 | 188 | 58 | Menguzzato Michele | ITA | 75 | 01:03:47 | - |
42 | M1 | 191 | 53 | Maresia Roberto | ITA | 73 | 01:04:08 | - |
43 | M1 | 201 | 73 | Passeri Massimo | ITA | 73 | 01:04:40 | - |
44 | M1 | 210 | 33 | Della Valle Paolo | ITA | 71 | 01:05:06 | - |
45 | M1 | 212 | 19 | Candido Fabrizio | ITA | 76 | 01:05:09 | - |
46 | M1 | 213 | 25 | Da Rui Massimo | ITA | 75 | 01:05:11 | - |
47 | M1 | 216 | 5 | Bastari Simone | ITA | 75 | 01:05:23 | - |
48 | M1 | 218 | 77 | Persiani Claudio | ITA | 75 | 01:05:29 | - |
49 | M1 | 220 | 71 | Novel Fabrizio | ITA | 72 | 01:05:38 | - |
50 | M1 | 228 | 95 | Vian Federico | ITA | 75 | 01:05:57 | - |
51 | M1 | 233 | 75 | Pellanda Mirco | ITA | 75 | 01:06:21 | - |
52 | M1 | 250 | 23 | Cragnolini Fabrizio | ITA | 73 | 01:07:04 | - |
53 | M1 | 252 | 12 | Blanzan Luca | ITA | 75 | 01:07:05 | - |
54 | M1 | 274 | 48 | Ianich Michele | ITA | 76 | 01:08:33 | - |
55 | M1 | 281 | 8 | Bertoldi Paolo | ITA | 71 | 01:08:49 | - |
56 | M1 | 288 | 76 | Pellegrinetti Alessandr | ITA | 74 | 01:09:21 | - |
57 | M1 | 301 | 63 | Molinaro Stefano | ITA | 74 | 01:09:48 | - |
58 | M1 | 303 | 44 | Gori Stefano | ITA | 74 | 01:09:55 | - |
59 | M1 | 310 | 97 | Zamolo Roberto | ITA | 74 | 01:10:20 | - |
60 | M1 | 323 | 81 | Pinna Davide | ITA | 72 | 01:10:58 | - |
61 | M1 | 328 | 36 | Di Palma Armando | ITA | 76 | 01:11:15 | - |
62 | M1 | 333 | 99 | Zuggal Egon | ITA | 75 | 01:11:30 | - |
63 | M1 | 342 | 56 | Mason Auri | ITA | 72 | 01:12:19 | - |
64 | M1 | 343 | 54 | Marton Federico | ITA | 72 | 01:12:22 | - |
65 | M1 | 367 | 69 | Mucin Michele | ITA | 71 | 01:13:31 | - |
66 | M1 | 388 | 7 | Benci Michele | ITA | 74 | 01:14:27 | - |
67 | M1 | 393 | 21 | Cervia Andrea | ITA | 72 | 01:14:39 | - |
68 | M1 | 395 | 11 | Biancuzzi Stefano | ITA | 73 | 01:14:46 | - |
69 | M1 | 407 | 43 | Gorella Cristian | ITA | 74 | 01:16:02 | - |
70 | M1 | 410 | 28 | Del Gallo Lino | ITA | 71 | 01:16:16 | - |
71 | M1 | 417 | 88 | Rossi Alessio | ITA | 74 | 01:16:39 | - |
72 | M1 | 419 | 20 | Castellan Davide | ITA | 73 | 01:16:45 | - |
73 | M1 | 426 | 39 | Franco Manolito | ITA | 74 | 01:17:00 | - |
74 | M1 | 476 | 94 | Verucchi Paolo | ITA | 72 | 01:21:46 | - |
75 | M1 | 483 | 92 | Tasca Cristian | ITA | 73 | 01:22:52 | - |
76 | M1 | 524 | 85 | Ridolfi Alberto | ITA | 74 | 01:32:00 | - |
77 | M1 | 525 | 61 | Metlika Sandro | ITA | 72 | 01:32:37 | - |
78 | M1 | 546 | 47 | Grillone Saverio | ITA | 73 | 01:48:48 | - |
- | M1 | - | 83 | Primus Marco | ITA | 74 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W1 | 69 | 292 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:57:38 | - |
2 | W1 | 107 | 273 | Fornelli Maria Laura | A T P TORINO | 73 | 00:59:39 | - |
3 | W1 | 110 | 264 | Brod Jutta | TV Konstanz | 73 | 00:59:45 | - |
4 | W1 | 118 | 270 | Di Bert Ljudmila | ITA | 74 | 00:59:58 | - |
5 | W1 | 138 | 274 | Fortin Aleksandra | SLO | 72 | 01:00:59 | - |
6 | W1 | 162 | 267 | Combi Lorenza | ITA | 75 | 01:02:03 | - |
7 | W1 | 171 | 280 | McCauley Jenny | IRL | 74 | 01:02:48 | - |
8 | W1 | 190 | 288 | Perosini Lorena | ITA | 74 | 01:04:03 | - |
9 | W1 | 213 | 262 | Bagatin Erika | ATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA | 74 | 01:05:11 | - |
10 | W1 | 224 | 289 | Piklová Alice | Větřní | 73 | 01:05:48 | - |
11 | W1 | 227 | 286 | Penzo Monica | ITA | 71 | 01:05:56 | - |
12 | W1 | 229 | 296 | Zuccato Diana | ITA | 72 | 01:06:02 | - |
13 | W1 | 231 | 281 | Melihen Erika | SLO | 75 | 01:06:14 | - |
14 | W1 | 236 | 263 | Bonanni Valentina | ITA | 71 | 01:06:29 | - |
15 | W1 | 246 | 272 | Finizio Anna | ITA | 74 | 01:06:54 | - |
16 | W1 | 250 | 294 | Zorzut Milena | ITA | 71 | 01:07:04 | - |
17 | W1 | 280 | 265 | Buzzacchero Simona | ITA | 75 | 01:08:45 | - |
18 | W1 | 304 | 276 | Kašparová Františka | ITA | 74 | 01:10:00 | - |
19 | W1 | 313 | 291 | Ronchi Maria Teresa | ITA | 73 | 01:10:26 | - |
20 | W1 | 318 | 266 | Cicutin Lara | ITA | 72 | 01:10:49 | - |
21 | W1 | 358 | 275 | Freschi Debora | ITA | 76 | 01:13:01 | - |
22 | W1 | 366 | 290 | Poyatos Evangelio Monts | ITA | 74 | 01:13:30 | - |
23 | W1 | 374 | 260 | Anderson Robyn | RSA | 72 | 01:13:48 | - |
24 | W1 | 376 | 283 | Morocutti Patrizia | ITA | 72 | 01:13:58 | - |
25 | W1 | 390 | 293 | Worek Magdalena | Żabnica | 73 | 01:14:34 | - |
26 | W1 | 437 | 285 | Nascimbeni Romina | ITA | 75 | 01:17:57 | - |
27 | W1 | 451 | 277 | Lippi Federica | ITA | 75 | 01:19:16 | - |
28 | W1 | 456 | 268 | De Sario Katia | ITA | 76 | 01:19:30 | - |
29 | W1 | 478 | 282 | Merluzzi Anna | ITA | 76 | 01:21:57 | - |
30 | W1 | 501 | 295 | Zotti Katia | ITA | 73 | 01:24:43 | - |
31 | W1 | 519 | 287 | Peresutti Manuela | ITA | 72 | 01:29:51 | - |
32 | W1 | 531 | 278 | Maddaleni Romina | ITA | 75 | 01:34:40 | - |
33 | W1 | 537 | 269 | Del Fabro Sarah | ITA | 72 | 01:37:10 | - |
- | W1 | - | 284 | Mrak Valerija | AD Posočje Rekreativec.si Scott team | 71 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 3 | 252 | Molinari Antonio | Atl. Trento Cmb Italia | 67 | 00:49:12 | - |
2 | M2 | 5 | 153 | Della Pietra Lorenzo | ITA | 69 | 00:49:49 | - |
3 | M2 | 8 | 117 | Bado Corrado | ITA | 67 | 00:49:57 | - |
4 | M2 | 10 | 138 | Cencini Daniele | ITA | 70 | 00:50:14 | - |
5 | M2 | 13 | 215 | Pieroni Maurizio | ITA | 67 | 00:50:59 | - |
6 | M2 | 15 | 201 | Paragoni Ivano | ITA | 70 | 00:51:39 | - |
7 | M2 | 17 | 250 | Zupančić Marjan | KGT Papež | 71 | 00:52:08 | - |
8 | M2 | 19 | 247 | Vettorel Giacomo | ITA | 67 | 00:52:16 | - |
9 | M2 | 20 | 240 | Tiussi Gilberto | ITA | 67 | 00:52:25 | - |
10 | M2 | 21 | 243 | Van Orden Tim | USA | 68 | 00:52:26 | - |
11 | M2 | 26 | 200 | Paniga Oscar | ITA | 69 | 00:53:00 | - |
12 | M2 | 27 | 242 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:53:03 | - |
13 | M2 | 30 | 116 | Badini Cristian | Atletica Paratico | 71 | 00:53:17 | - |
14 | M2 | 31 | 159 | Fiorentini Marino Paolo | ITA | 70 | 00:53:23 | - |
15 | M2 | 33 | 135 | Carty Neil | IRL | 66 | 00:53:37 | - |
16 | M2 | 35 | 160 | Franco Flavio | ITA | 67 | 00:53:41 | - |
17 | M2 | 37 | 165 | Geerdink Björn | Marathon Pim Mulier | 70 | 00:53:43 | - |
18 | M2 | 43 | 128 | Brennan John | IRL | 71 | 00:54:17 | - |
19 | M2 | 44 | 127 | Bregar Metod | SLO | 69 | 00:54:45 | - |
20 | M2 | 48 | 164 | Geerdink Maykel | Marathon Pim Mulier | 70 | 00:55:08 | - |
21 | M2 | 51 | 115 | Antonutti Emanuele | ITA | 70 | 00:55:12 | - |
22 | M2 | 53 | 171 | Krischer Siegfried | TSV Bayer 04 Leverkusen | 68 | 00:55:32 | - |
23 | M2 | 56 | 155 | Di Priamo Alessandro | ITA | 68 | 00:55:54 | - |
24 | M2 | 58 | 195 | Oitzinger William | ITA | 68 | 00:56:06 | - |
25 | M2 | 65 | 122 | Bertarini Andrea | ITA | 71 | 00:56:57 | - |
26 | M2 | 72 | 132 | Buzzetti Giuseppe | gs csi morbegno | 71 | 00:57:42 | - |
27 | M2 | 73 | 154 | Della Pietra Fabio | ITA | 67 | 00:57:52 | - |
28 | M2 | 74 | 119 | Bello Antonio | ITA | 67 | 00:58:00 | - |
29 | M2 | 75 | 110 | Adami Gianni | ITA | 69 | 00:58:04 | - |
30 | M2 | 84 | 232 | Schneider Heiko | GER | 69 | 00:58:20 | - |
31 | M2 | 86 | 145 | Conroy Cormac | IRL | 69 | 00:58:25 | - |
32 | M2 | 90 | 193 | Murray Leo | IRL | 68 | 00:58:50 | - |
33 | M2 | 91 | 248 | Zamberlan Corrado | ITA | 67 | 00:58:51 | - |
34 | M2 | 94 | 146 | Cortolezzis Fabrizio | ITA | 68 | 00:59:06 | - |
35 | M2 | 100 | 151 | De Eccher Lucio | ITA | 68 | 00:59:24 | - |
36 | M2 | 104 | 231 | Schirinzi Luciano | ITA | 71 | 00:59:34 | - |
37 | M2 | 113 | 237 | Tarussio Giovanni | ITA | 71 | 00:59:50 | - |
38 | M2 | 120 | 224 | Rizzo Beppino | ITA | 67 | 01:00:11 | - |
39 | M2 | 123 | 222 | Raso Agostino | ITA | 69 | 01:00:13 | - |
40 | M2 | 124 | 177 | Lenarduzzi Fausto | ITA | 69 | 01:00:15 | - |
41 | M2 | 126 | 162 | Gasparotto Edoardo | ITA | 68 | 01:00:19 | - |
42 | M2 | 130 | 149 | Dalla Torre Mauro | ITA | 69 | 01:00:24 | - |
43 | M2 | 134 | 241 | Trevisiol Paolo | ATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA | 69 | 01:00:41 | - |
44 | M2 | 139 | 206 | Penzo Francesco | ITA | 70 | 01:01:00 | - |
45 | M2 | 141 | 236 | Spelat Edi | ITA | 70 | 01:01:01 | - |
46 | M2 | 143 | 186 | McCauley Richard | IRL | 71 | 01:01:07 | - |
47 | M2 | 150 | 189 | Mio Andrea | ITA | 69 | 01:01:25 | - |
48 | M2 | 153 | 123 | Bianchin Mirco | ITA | 68 | 01:01:30 | - |
49 | M2 | 157 | 238 | Taylor Roger | Preston Harriers | 67 | 01:01:41 | - |
50 | M2 | 159 | 212 | Petris Luigi | ITA | 68 | 01:01:44 | - |
51 | M2 | 173 | 136 | Cavuoti Gabriele | ITA | 71 | 01:02:50 | - |
52 | M2 | 178 | 182 | Junga Marián | BK Lysá pod Makytou | 69 | 01:03:15 | - |
53 | M2 | 182 | 134 | Candido Gino | ITA | 71 | 01:03:30 | - |
54 | M2 | 193 | 213 | Petrozziello Roberto | ITA | 67 | 01:04:20 | - |
55 | M2 | 200 | 141 | Cimenti Claudio | ITA | 70 | 01:04:36 | - |
56 | M2 | 204 | 220 | Putelli Luigino | ITA | 70 | 01:04:43 | - |
57 | M2 | 205 | 187 | Miani Nicola | ITA | 70 | 01:04:44 | - |
58 | M2 | 208 | 251 | Picco Noris | ITA | 69 | 01:04:52 | - |
59 | M2 | 221 | 235 | Simonte Fabio | ITA | 69 | 01:05:43 | - |
60 | M2 | 233 | 192 | Moro Luigino | ITA | 67 | 01:06:21 | - |
61 | M2 | 235 | 202 | Paravano Gabriele | ITA | 70 | 01:06:26 | - |
62 | M2 | 236 | 163 | Gavini Federico | ITA | 70 | 01:06:29 | - |
63 | M2 | 238 | 125 | Bizzarini Walter | ITA | 68 | 01:06:30 | - |
64 | M2 | 241 | 156 | Dini Simone | ITA | 70 | 01:06:39 | - |
65 | M2 | 245 | 198 | Ottogalli Giuseppe | ITA | 67 | 01:06:48 | - |
66 | M2 | 248 | 167 | Grattoni Damiano | ITA | 69 | 01:07:00 | - |
67 | M2 | 249 | 175 | Lavaroni Paolo | ITA | 69 | 01:07:03 | - |
68 | M2 | 253 | 142 | Cinel Michele | ITA | 68 | 01:07:06 | - |
69 | M2 | 254 | 176 | Lenarduzzi Fabio | ITA | 67 | 01:07:08 | - |
70 | M2 | 256 | 130 | Buttignol Walter | ITA | 68 | 01:07:29 | - |
71 | M2 | 257 | 157 | Dorigo Guglielmo | ITA | 69 | 01:07:32 | - |
72 | M2 | 258 | 150 | Danesin Gabriele | ITA | 68 | 01:07:36 | - |
73 | M2 | 261 | 172 | Kuchenmeister Martin | TG Kitzingen | 69 | 01:07:45 | - |
74 | M2 | 268 | 170 | Köhler Roman | VfL Waldkraiburg | 69 | 01:08:11 | - |
75 | M2 | 271 | 227 | Rupolo Alberto | ITA | 68 | 01:08:20 | - |
76 | M2 | 272 | 148 | Da Pieve Juri Carlo | ITA | 71 | 01:08:25 | - |
77 | M2 | 286 | 225 | Ros Luca | ITA | 71 | 01:09:06 | - |
78 | M2 | 291 | 166 | Gosparini Andrea | ITA | 67 | 01:09:33 | - |
79 | M2 | 295 | 216 | Pinel Massimo | ITA | 70 | 01:09:39 | - |
80 | M2 | 299 | 207 | Peressutti Pierluigi | ITA | 67 | 01:09:47 | - |
81 | M2 | 302 | 244 | Varuzza Moreno | ITA | 71 | 01:09:54 | - |
82 | M2 | 307 | 246 | Venier Michele | ITA | 68 | 01:10:08 | - |
83 | M2 | 312 | 179 | Lugli Alberto | ITA | 68 | 01:10:25 | - |
84 | M2 | 314 | 169 | Ierman Paolo | ITA | 69 | 01:10:27 | - |
85 | M2 | 320 | 196 | Orlando Michele | ITA | 71 | 01:10:50 | - |
86 | M2 | 324 | 218 | Plet Stefano | ITA | 71 | 01:11:02 | - |
87 | M2 | 326 | 120 | Beltrame Claudio | ITA | 67 | 01:11:08 | - |
88 | M2 | 340 | 118 | Baradello Luca | ITA | 68 | 01:12:07 | - |
89 | M2 | 346 | 188 | Minin Stefano | ITA | 71 | 01:12:27 | - |
90 | M2 | 348 | 226 | Rosa Stefano | ITA | 67 | 01:12:30 | - |
91 | M2 | 351 | 129 | Bulik Milan | SVK | 66 | 01:12:33 | - |
92 | M2 | 359 | 208 | Pertoldi Riccardo | ITA | 69 | 01:13:04 | - |
93 | M2 | 363 | 144 | Comar Guido | ITA | 71 | 01:13:13 | - |
94 | M2 | 365 | 139 | Cescut Omar | ITA | 68 | 01:13:24 | - |
95 | M2 | 370 | 223 | Rizzini Marco | ITA | 68 | 01:13:37 | - |
96 | M2 | 375 | 203 | Parpinel Pierluigi | ITA | 67 | 01:13:57 | - |
97 | M2 | 378 | 185 | Mazzero Diego | ITA | 70 | 01:14:04 | - |
98 | M2 | 379 | 152 | Degano Stephano | ITA | 70 | 01:14:07 | - |
99 | M2 | 383 | 219 | Provazník Dušan | SVK | 69 | 01:14:18 | - |
100 | M2 | 385 | 114 | Antonelli Gianni | ITA | 69 | 01:14:20 | - |
101 | M2 | 401 | 131 | Buttini Massimo | ITA | 69 | 01:15:35 | - |
102 | M2 | 405 | 205 | Patriarca Massimo | ITA | 71 | 01:15:47 | - |
103 | M2 | 409 | 209 | Peruch Aldo | ITA | 68 | 01:16:10 | - |
104 | M2 | 412 | 143 | Codispoti Natale | ITA | 70 | 01:16:19 | - |
105 | M2 | 424 | 239 | Tedeschi Francesco | ITA | 68 | 01:16:59 | - |
106 | M2 | 430 | 133 | Calcara Giorgio | ITA | 67 | 01:17:13 | - |
107 | M2 | 468 | 112 | Agarinis Aleandro | ITA | 68 | 01:20:44 | - |
108 | M2 | 482 | 124 | Birbeck Mark | Preston Harriers | 68 | 01:22:36 | - |
109 | M2 | 484 | 111 | Adamo Gianni | ITA | 71 | 01:22:53 | - |
110 | M2 | 485 | 214 | Picco Damiano | ITA | 71 | 01:22:56 | - |
111 | M2 | 489 | 190 | Mongelli Domenico | ITA | 69 | 01:23:05 | - |
112 | M2 | 506 | 197 | Orlando Valerio | ITA | 67 | 01:25:32 | - |
113 | M2 | 507 | 140 | Chicco Marco | ITA | 69 | 01:25:53 | - |
114 | M2 | 509 | 245 | Vegh Peter | SVK | 68 | 01:26:23 | - |
115 | M2 | 515 | 180 | Maieron Paolo | ITA | 69 | 01:27:27 | - |
116 | M2 | 517 | 184 | Masiero Stefano | ITA | 67 | 01:29:09 | - |
117 | M2 | 520 | 234 | Simonetti Giovanni | ITA | 69 | 01:30:18 | - |
118 | M2 | 546 | 158 | Faurlin Fabio | ITA | 69 | 01:48:48 | - |
- | M2 | - | 217 | Pizzi Edo | ITA | 67 | DNF | - |
- | M2 | - | 168 | Halbrštat Petr | TK Znojmo | 67 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W2 | 116 | 314 | Chemello Maria Pia | ITA | 71 | 00:59:53 | - |
2 | W2 | 127 | 309 | Bonassi Cristiana | ITA | 69 | 01:00:20 | - |
3 | W2 | 144 | 331 | Petrova Oksana | Ukrajina | 70 | 01:01:10 | - |
4 | W2 | 181 | 328 | Pakosz Irena | Technik Komorno | 66 | 01:03:24 | - |
5 | W2 | 194 | 313 | Carl Monica | LG Welfen | 71 | 01:04:21 | - |
6 | W2 | 198 | 307 | Baron Lorella | ITA | 68 | 01:04:32 | - |
7 | W2 | 202 | 329 | Pergola Mirella | ITA | 66 | 01:04:41 | - |
8 | W2 | 223 | 336 | Trobec Urša | TK Kobarid | 67 | 01:05:47 | - |
9 | W2 | 225 | 326 | Olivieri Lucia | ITA | 67 | 01:05:51 | - |
10 | W2 | 267 | 327 | Ottová Radka | TJ Maratonstav Úpice | 66 | 01:08:03 | - |
11 | W2 | 277 | 315 | Cinca Elena | ITA | 70 | 01:08:41 | - |
12 | W2 | 284 | 306 | Angeli Cristina | ITA | 69 | 01:09:04 | - |
13 | W2 | 291 | 325 | Melling Zoe | Rathfarnham WSAF | 69 | 01:09:33 | - |
14 | W2 | 298 | 308 | Bernardi Giuliana | ITA | 67 | 01:09:46 | - |
15 | W2 | 316 | 320 | Fedrigo Nadia | ITA | 68 | 01:10:32 | - |
16 | W2 | 344 | 323 | Grion Milena | ITA | 67 | 01:12:24 | - |
17 | W2 | 362 | 333 | Sallier Vanessa | IRL | 71 | 01:13:11 | - |
18 | W2 | 372 | 318 | Dolan Maria | IRL | 68 | 01:13:40 | - |
19 | W2 | 384 | 340 | Nodale Laura | ITA | 70 | 01:14:19 | - |
20 | W2 | 397 | 330 | Pertegato Giuliana | ITA | 68 | 01:14:57 | - |
21 | W2 | 408 | 337 | Vaughan Andrea | GBR | 69 | 01:16:04 | - |
22 | W2 | 432 | 339 | De Beni Antonella | ITA | 71 | 01:17:39 | - |
23 | W2 | 436 | 338 | Zechner Anja | AUT | 69 | 01:17:49 | - |
24 | W2 | 448 | 321 | Fiorino Marilisa | ITA | 71 | 01:18:53 | - |
25 | W2 | 466 | 324 | Marega Daniela | ITA | 70 | 01:20:37 | - |
26 | W2 | 488 | 334 | Sangoi Alessandra | ITA | 67 | 01:22:58 | - |
27 | W2 | 493 | 332 | Rover Monica | ITA | 70 | 01:23:33 | - |
28 | W2 | 494 | 322 | Flocchini Marilena | ITA | 68 | 01:23:43 | - |
29 | W2 | 499 | 310 | Bosco Chiara | ITA | 67 | 01:24:21 | - |
30 | W2 | 543 | 312 | Campanini Roberta | ITA | 68 | 01:41:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 460 | Roberts Craig | Kendal AAC | 63 | 00:49:23 | - |
2 | M3 | 7 | 397 | Fregona Lucio | ITA | 64 | 00:49:54 | - |
3 | M3 | 9 | 450 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč | 65 | 00:50:07 | - |
4 | M3 | 11 | 480 | Torresani Franco | ATLETICA TRENTO CMB | 62 | 00:50:26 | - |
5 | M3 | 16 | 495 | Milesi Davide | GS Orobie | 64 | 00:52:03 | - |
6 | M3 | 24 | 477 | Teraz Franci | SLO | 62 | 00:52:44 | - |
7 | M3 | 29 | 357 | Bidese Giovanni Battist | ITA | 63 | 00:53:08 | - |
8 | M3 | 34 | 485 | Vanotti Enzo | ITA | 62 | 00:53:38 | - |
9 | M3 | 36 | 431 | Meloni Carlo | ITA | 65 | 00:53:42 | - |
10 | M3 | 38 | 358 | Bigoni Michele | LA RECASTELLO RADICI GROUP | 64 | 00:53:53 | - |
11 | M3 | 46 | 387 | Dugdale Paul | Kendal | 65 | 00:54:58 | - |
12 | M3 | 47 | 373 | Cunningham Mike | IRL | 65 | 00:55:05 | - |
13 | M3 | 50 | 457 | Pyke Stephen | Staffordshire Moorlands AC | 65 | 00:55:11 | - |
14 | M3 | 52 | 414 | Hoeller Karl | ITA | 63 | 00:55:30 | - |
15 | M3 | 53 | 410 | Gortan Fredi | ITA | 65 | 00:55:32 | - |
16 | M3 | 60 | 405 | Gamberoni Paolo | ITA | 64 | 00:56:26 | - |
17 | M3 | 64 | 471 | Settembrini Elio | ITA | 63 | 00:56:45 | - |
18 | M3 | 66 | 396 | Fraquelli Giancarlo | Athletic Team Lario | 62 | 00:57:04 | - |
19 | M3 | 69 | 433 | Menel Rinaldo | ITA | 62 | 00:57:38 | - |
20 | M3 | 82 | 395 | Franceschini Luca | ITA | 61 | 00:58:14 | - |
21 | M3 | 85 | 467 | Ryan Keith | IRL | 66 | 00:58:21 | - |
22 | M3 | 87 | 392 | Flora Piermario | ITA | 62 | 00:58:38 | - |
23 | M3 | 89 | 360 | Blackburn Thomas | IRL | 65 | 00:58:47 | - |
24 | M3 | 92 | 412 | Grimaz Marco | ITA | 65 | 00:58:53 | - |
25 | M3 | 93 | 384 | Dereani Beniamino | ITA | 61 | 00:58:58 | - |
26 | M3 | 97 | 411 | Greco Michele | ITA | 64 | 00:59:13 | - |
27 | M3 | 112 | 402 | Gabrieucig Adriano | ITA | 63 | 00:59:49 | - |
28 | M3 | 119 | 453 | Plazzotta Franco | ITA | 64 | 01:00:08 | - |
29 | M3 | 125 | 476 | Stecker Harald | TV Jahn Kempten | 65 | 01:00:17 | - |
30 | M3 | 132 | 470 | Sartori Vitaliano | ITA | 61 | 01:00:30 | - |
31 | M3 | 135 | 383 | Del Zotto Stefano | ITA | 64 | 01:00:51 | - |
32 | M3 | 148 | 421 | Lorenzi Antonio | ITA | 65 | 01:01:23 | - |
33 | M3 | 149 | 442 | Nassimbeni Paolo | ITA | 66 | 01:01:24 | - |
34 | M3 | 152 | 349 | Baldo Michele | ITA | 64 | 01:01:27 | - |
35 | M3 | 153 | 462 | Ronzani Maurizio | ITA | 66 | 01:01:30 | - |
36 | M3 | 158 | 441 | Moretti Roberto | ITA | 61 | 01:01:42 | - |
37 | M3 | 161 | 490 | Zamparo Moreno | ITA | 64 | 01:01:56 | - |
38 | M3 | 163 | 481 | Trevisan Claudio | ITA | 64 | 01:02:04 | - |
39 | M3 | 165 | 108 | Giorgis Francesco | ITA | 64 | 01:02:15 | - |
40 | M3 | 167 | 417 | Jokel Lubomír | Palestra Praha | 64 | 01:02:23 | - |
41 | M3 | 168 | 386 | Donat Dino | ITA | 66 | 01:02:29 | - |
42 | M3 | 172 | 422 | Madaj Ľubomír | Ráztočno | 62 | 01:02:49 | - |
43 | M3 | 175 | 399 | Fruch Lino | ITA | 64 | 01:02:57 | - |
44 | M3 | 176 | 493 | Zecchin Pietro | ITA | 62 | 01:03:06 | - |
45 | M3 | 183 | 420 | Lazovic Sergio | ITA | 62 | 01:03:34 | - |
46 | M3 | 185 | 415 | Iacuzzo Piergiorgio | ITA | 66 | 01:03:43 | - |
47 | M3 | 189 | 432 | Menegatti Mauro | ITA | 64 | 01:03:48 | - |
48 | M3 | 195 | 427 | Mare Sergio | ITA | 64 | 01:04:28 | - |
49 | M3 | 196 | 486 | Vlasatý Vladimír | Slovakia Mountain Running Team | 62 | 01:04:29 | - |
50 | M3 | 197 | 484 | Valenta Michal | HZS Praha | 62 | 01:04:30 | - |
51 | M3 | 199 | 398 | Frigura Vasile | ITA | 63 | 01:04:33 | - |
52 | M3 | 202 | 362 | Burdett Francis | USA | 65 | 01:04:41 | - |
53 | M3 | 207 | 464 | Ros Moreno | ITA | 64 | 01:04:46 | - |
54 | M3 | 210 | 416 | Iancer Riccardo | ITA | 65 | 01:05:06 | - |
55 | M3 | 213 | 389 | Facchini Raffaele | ITA | 64 | 01:05:11 | - |
56 | M3 | 216 | 354 | Bellina Francesco | ITA | 63 | 01:05:23 | - |
57 | M3 | 219 | 452 | Pilenga Mauro | ITA | 65 | 01:05:32 | - |
58 | M3 | 230 | 365 | Caldara Fabrizio | ITA | 65 | 01:06:06 | - |
59 | M3 | 232 | 474 | Sovran Paolo | Atl. S. Martino T. | 64 | 01:06:20 | - |
60 | M3 | 238 | 346 | Adami Loris | ITA | 62 | 01:06:30 | - |
61 | M3 | 240 | 456 | Prata Giorgio | ITA | 65 | 01:06:37 | - |
62 | M3 | 242 | 492 | Zanella Fernando | ITA | 64 | 01:06:42 | - |
63 | M3 | 244 | 447 | Pardini Alderano | ITA | 65 | 01:06:47 | - |
64 | M3 | 259 | 382 | Del Negro Aldo | ITA | 63 | 01:07:39 | - |
65 | M3 | 262 | 455 | Polo Roberto | ITA | 65 | 01:07:55 | - |
66 | M3 | 263 | 371 | Cont Mauro | ITA | 64 | 01:07:58 | - |
67 | M3 | 265 | 361 | Bonuccelli Aldo | ITA | 64 | 01:08:00 | - |
68 | M3 | 270 | 423 | Magliaretta Maurizio | ITA | 64 | 01:08:18 | - |
69 | M3 | 274 | 379 | De Luca Giorgio | ITA | 62 | 01:08:33 | - |
70 | M3 | 279 | 459 | Rizzi Massimo | ITA | 64 | 01:08:44 | - |
71 | M3 | 283 | 413 | Gumirato Fabrizio | ITA | 64 | 01:09:03 | - |
72 | M3 | 285 | 355 | Bellini Ivano | Atletica 3V | 65 | 01:09:05 | - |
73 | M3 | 289 | 350 | Barbiero Gianpietro | ITA | 64 | 01:09:22 | - |
74 | M3 | 309 | 434 | Mentil Walter | ITA | 66 | 01:10:12 | - |
75 | M3 | 311 | 356 | Beltrame Alfio | ITA | 62 | 01:10:23 | - |
76 | M3 | 315 | 426 | Marcon Celestino | ITA | 63 | 01:10:31 | - |
77 | M3 | 321 | 482 | Urban Adriano | ITA | 65 | 01:10:55 | - |
78 | M3 | 325 | 376 | Dall'agnese Denis | ITA | 65 | 01:11:03 | - |
79 | M3 | 330 | 436 | Millo Maurizio | ITA | 65 | 01:11:17 | - |
80 | M3 | 331 | 352 | Battistella Maurizio | ITA | 61 | 01:11:20 | - |
81 | M3 | 334 | 487 | Vuerich Daniele | ITA | 63 | 01:11:34 | - |
81 | M3 | 334 | 348 | Ancillao Franco | ITA | 64 | 01:11:34 | - |
83 | M3 | 337 | 443 | Noselli Marco | ITA | 65 | 01:11:40 | - |
84 | M3 | 349 | 469 | Sartor Maurizio | ITA | 62 | 01:12:32 | - |
85 | M3 | 364 | 425 | Manfrin Valentino | ITA | 66 | 01:13:17 | - |
86 | M3 | 367 | 429 | Matějovský Pavel | AVC Praha | 65 | 01:13:31 | - |
87 | M3 | 373 | 375 | Dal Lago Olfeo | ITA | 64 | 01:13:45 | - |
88 | M3 | 381 | 353 | Baxa Massimo | ITA | 64 | 01:14:12 | - |
89 | M3 | 385 | 473 | Sossi Sergio | ITA | 64 | 01:14:20 | - |
90 | M3 | 387 | 489 | Zaccagni Andrea | ITA | 66 | 01:14:26 | - |
91 | M3 | 389 | 374 | D'Angela Lorenzo | ITA | 63 | 01:14:30 | - |
92 | M3 | 391 | 372 | Creanzi Pierenrico | ITA | 65 | 01:14:36 | - |
93 | M3 | 403 | 494 | Zoratti Mario | ITA | 63 | 01:15:38 | - |
94 | M3 | 406 | 439 | Mocnik Aleksander | SLO | 65 | 01:15:52 | - |
95 | M3 | 411 | 359 | Biscontin Igor | ITA | 65 | 01:16:17 | - |
96 | M3 | 415 | 409 | Gobbato Roberto | ITA | 66 | 01:16:33 | - |
97 | M3 | 416 | 401 | Furtag Gerald | LG Donau-Ries | 63 | 01:16:35 | - |
98 | M3 | 419 | 451 | Picotti Stefano | ITA | 63 | 01:16:45 | - |
99 | M3 | 421 | 430 | Maurer Bernhard | LG Kraft Foods | 63 | 01:16:46 | - |
100 | M3 | 428 | 347 | Ambrosini Stefano | ITA | 63 | 01:17:10 | - |
101 | M3 | 431 | 461 | Roberts Alan | Vale of Aylesbury | 64 | 01:17:15 | - |
102 | M3 | 434 | 435 | Meulli Ermes | ITA | 64 | 01:17:45 | - |
103 | M3 | 438 | 380 | De Luca Roberto | ITA | 64 | 01:18:02 | - |
104 | M3 | 441 | 478 | Tittaferrante Renato | ITA | 65 | 01:18:22 | - |
105 | M3 | 442 | 370 | Comelli Fabio | ITA | 66 | 01:18:23 | - |
106 | M3 | 443 | 367 | Ceroi Fabio | ITA | 62 | 01:18:29 | - |
107 | M3 | 446 | 388 | Evangelista Michele | ITA | 65 | 01:18:51 | - |
108 | M3 | 450 | 407 | Gava Tiziano | ITA | 62 | 01:19:01 | - |
109 | M3 | 452 | 448 | Paron Stefano | ITA | 64 | 01:19:17 | - |
110 | M3 | 459 | 463 | Roppoca Ivano | ITA | 62 | 01:20:03 | - |
111 | M3 | 460 | 483 | Urli Donato | ITA | 63 | 01:20:07 | - |
112 | M3 | 461 | 465 | Roseano Attilio | Atl. San Martino Coop Casarsa | 62 | 01:20:08 | - |
113 | M3 | 465 | 444 | Orlich Roberto | ITA | 61 | 01:20:23 | - |
114 | M3 | 468 | 366 | Candotti Marco | ITA | 62 | 01:20:44 | - |
115 | M3 | 479 | 390 | Fanton Andrea | ITA | 65 | 01:22:20 | - |
116 | M3 | 481 | 369 | Collepiccolo Andrea | ITA | 64 | 01:22:33 | - |
117 | M3 | 491 | 472 | Sisto Danilo | ITA | 62 | 01:23:20 | - |
118 | M3 | 492 | 437 | Misano Silvano | ITA | 63 | 01:23:28 | - |
119 | M3 | 495 | 368 | Colamartino Francesco | ITA | 62 | 01:23:46 | - |
120 | M3 | 498 | 363 | Busato Paolo | ITA | 65 | 01:24:19 | - |
121 | M3 | 511 | 378 | De Cecco Riccardo | ITA | 63 | 01:26:39 | - |
122 | M3 | 514 | 428 | Margiore Andrea | ITA | 66 | 01:27:24 | - |
123 | M3 | 526 | 381 | De Luca Marino | ITA | 63 | 01:32:54 | - |
124 | M3 | 545 | 393 | Formentin Giorgio | ITA | 63 | 01:44:30 | - |
- | M3 | - | 406 | Gardelliano Giovanni | Atletica Buja-Treppo Grande | 64 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W3 | 153 | 650 | Greenway Tracey Jayne | GBR | 64 | 01:01:30 | - |
2 | W3 | 166 | 676 | Stich Barbara | LG Oberland | 66 | 01:02:17 | - |
3 | W3 | 221 | 682 | White Helen | Sportsworld | 65 | 01:05:43 | - |
4 | W3 | 226 | 661 | Menean Luigina | ITA | 65 | 01:05:53 | - |
5 | W3 | 243 | 660 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 01:06:44 | - |
6 | W3 | 273 | 659 | Mattioz Luisa | ITA | 61 | 01:08:31 | - |
7 | W3 | 276 | 658 | Maraschi Giuliana | ITA | 62 | 01:08:35 | - |
8 | W3 | 282 | 680 | Vidoz Susanna | ITA | 66 | 01:08:52 | - |
9 | W3 | 306 | 671 | Serio Silvana | ITA | 63 | 01:10:07 | - |
10 | W3 | 308 | 649 | Fossa Emanuela | ITA | 66 | 01:10:10 | - |
11 | W3 | 328 | 664 | Naxerová Jana | USK Plzeň | 66 | 01:11:15 | - |
12 | W3 | 339 | 679 | Vallejo Matteo Dulce Ma | ITA | 64 | 01:11:48 | - |
13 | W3 | 356 | 639 | Brisotto Ornella | ITA | 66 | 01:12:48 | - |
14 | W3 | 357 | 669 | Sandford Anne | newcastle athletic club | 65 | 01:12:57 | - |
15 | W3 | 360 | 667 | Riccesi Chiara | ITA | 65 | 01:13:05 | - |
16 | W3 | 361 | 678 | Uboldi Silvana | ITA | 66 | 01:13:07 | - |
17 | W3 | 392 | 681 | Vlachynská Libuše | AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště | 62 | 01:14:37 | - |
18 | W3 | 394 | 665 | Pizzolo Vanna | ITA | 66 | 01:14:42 | - |
19 | W3 | 397 | 646 | Dugdale Evelyn | Kendal | 64 | 01:14:57 | - |
20 | W3 | 400 | 662 | Michelizza Tiziana | ITA | 64 | 01:15:34 | - |
21 | W3 | 414 | 654 | Iussa Michela | ITA | 66 | 01:16:21 | - |
22 | W3 | 421 | 657 | Macoratti Laura | ITA | 65 | 01:16:46 | - |
23 | W3 | 423 | 641 | Campigotto Maria Teresa | ITA | 61 | 01:16:50 | - |
24 | W3 | 429 | 644 | De Cillia Ilaria | ITA | 65 | 01:17:11 | - |
25 | W3 | 435 | 656 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:17:46 | - |
26 | W3 | 457 | 638 | Bortot Gianna | ITA | 63 | 01:19:46 | - |
27 | W3 | 458 | 640 | Busa Maria | ITA | 64 | 01:19:53 | - |
28 | W3 | 475 | 670 | Santarossa Rita | ITA | 65 | 01:21:39 | - |
29 | W3 | 496 | 637 | Borrelli Giulia | ITA | 65 | 01:24:07 | - |
30 | W3 | 503 | 677 | Tagliapietra Lucia | G.S. Voltan | 63 | 01:25:13 | - |
31 | W3 | 508 | 674 | Slabáková Lenka | Olymp Brno | 66 | 01:26:10 | - |
32 | W3 | 510 | 648 | Flego Vania | ITA | 63 | 01:26:31 | - |
33 | W3 | 516 | 651 | Halasová Viera | SVK | 64 | 01:28:14 | - |
34 | W3 | 518 | 653 | Hlabian Elena | ITA | 64 | 01:29:48 | - |
35 | W3 | 521 | 672 | Shotter Jean | Holmfirth Harriers | 62 | 01:30:47 | - |
36 | W3 | 527 | 636 | Callanan Patricia | IRL | 65 | 01:33:47 | - |
37 | W3 | 528 | 675 | Sokol Stojanka | SRB | 62 | 01:33:55 | - |
38 | W3 | 534 | 647 | Faraon Claudia | ITA | 62 | 01:36:35 | - |
39 | W3 | 536 | 645 | Derin Antonella | ITA | 63 | 01:37:05 | - |
40 | W3 | 539 | 673 | Sinicco Adelia | ITA | 64 | 01:39:07 | - |
41 | W3 | 548 | 663 | Mosquera Rivas Maria Em | COL | 63 | 01:55:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 14 | 509 | Amati Claudio | ITA | 60 | 00:51:08 | - |
2 | M4 | 22 | 607 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:52:27 | - |
3 | M4 | 25 | 539 | Ebiner Matt | USA | 61 | 00:52:59 | - |
4 | M4 | 39 | 536 | Donati Donato | ITA | 59 | 00:53:55 | - |
5 | M4 | 45 | 621 | Winfried Huber Dr. | GER | 60 | 00:54:56 | - |
6 | M4 | 49 | 521 | Cimenti Gaetano | ITA | 56 | 00:55:09 | - |
7 | M4 | 60 | 520 | Centofante Giorgio | ITA | 59 | 00:56:26 | - |
8 | M4 | 71 | 560 | Maloney Gerard | IRL | 60 | 00:57:40 | - |
9 | M4 | 75 | 567 | Mc Donald Martin | North Laois | 56 | 00:58:04 | - |
10 | M4 | 77 | 577 | Novello Maurizio | ITA | 60 | 00:58:05 | - |
11 | M4 | 79 | 576 | Normandale Andy | York Acorn RC | 56 | 00:58:06 | - |
12 | M4 | 81 | 575 | Munz Bernhard | GER | 61 | 00:58:08 | - |
13 | M4 | 83 | 552 | Kavs Miran | SLO | 57 | 00:58:19 | - |
14 | M4 | 95 | 581 | Peruzza Claudio | ITA | 61 | 00:59:09 | - |
15 | M4 | 96 | 604 | Stevenson John | GRB | 61 | 00:59:11 | - |
16 | M4 | 98 | 538 | Dziergas Mirosław | Starostwo Żywieckie | 60 | 00:59:16 | - |
17 | M4 | 102 | 599 | Segat Renato | ITA | 60 | 00:59:29 | - |
18 | M4 | 106 | 583 | Pitau Maurizio | ITA | 59 | 00:59:38 | - |
19 | M4 | 111 | 527 | De Crignis Paolo | ITA | 60 | 00:59:46 | - |
20 | M4 | 120 | 545 | Griffin Ger | ITA | 59 | 01:00:11 | - |
21 | M4 | 129 | 513 | Baranski Boguslaw | POL | 58 | 01:00:23 | - |
22 | M4 | 130 | 620 | Vrábel Mikuláš | MŠK Vranov nad Topľou | 59 | 01:00:24 | - |
23 | M4 | 137 | 531 | Devetak Tommaso | ITA | 60 | 01:00:53 | - |
24 | M4 | 142 | 588 | Rainford John | Preston Harriers | 61 | 01:01:02 | - |
25 | M4 | 145 | 565 | Markovic Zoran | SRB | 60 | 01:01:11 | - |
26 | M4 | 147 | 540 | Ertekin Abdullah Yavuz | TUR | 60 | 01:01:20 | - |
27 | M4 | 156 | 516 | Bonacina Paolo | ITA | 61 | 01:01:39 | - |
28 | M4 | 174 | 548 | Hrivnak Ján | AK Banik Prievidza | 60 | 01:02:55 | - |
29 | M4 | 176 | 534 | Dojčár Juraj | Slovakia Mountain Running Team | 58 | 01:03:06 | - |
30 | M4 | 178 | 594 | Savić Miro | ACRONI TEAM | 60 | 01:03:15 | - |
31 | M4 | 180 | 522 | Coden Danilo | ITA | 61 | 01:03:20 | - |
32 | M4 | 184 | 602 | Smutný Zdeněk | AHA Vyškov | 57 | 01:03:39 | - |
33 | M4 | 186 | 514 | Beaty Andrew | Cumberland Fell Runners | 58 | 01:03:46 | - |
34 | M4 | 187 | 603 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 01:03:47 | - |
35 | M4 | 192 | 566 | McCavana Pat | Dublin | 59 | 01:04:10 | - |
36 | M4 | 205 | 568 | McGreevy Dominic | Newcastle AC | 57 | 01:04:44 | - |
37 | M4 | 209 | 606 | Strain Fulvio | ITA | 61 | 01:05:00 | - |
38 | M4 | 247 | 569 | Merotto Roberto | ITA | 61 | 01:06:55 | - |
39 | M4 | 255 | 590 | Reiterer Robert | Telmekom-Team-Südtirol | 59 | 01:07:13 | - |
40 | M4 | 259 | 563 | Marchio Giorgio | Polisportiva Montereal | 60 | 01:07:39 | - |
41 | M4 | 266 | 559 | Lunghi Luigi | ITA | 59 | 01:08:01 | - |
42 | M4 | 269 | 530 | Della Pietra Angelo | ITA | 56 | 01:08:12 | - |
43 | M4 | 278 | 584 | Pizzichini Renzo | ITA | 58 | 01:08:43 | - |
44 | M4 | 287 | 553 | Kenny Raymond Edward | GBR | 60 | 01:09:13 | - |
45 | M4 | 293 | 507 | Agostinis Pietro | ITA | 59 | 01:09:34 | - |
46 | M4 | 294 | 535 | Donadi Antonio | ITA | 60 | 01:09:37 | - |
47 | M4 | 296 | 618 | Visini Giuseppe | ITA | 57 | 01:09:43 | - |
48 | M4 | 297 | 623 | Zanatta Renzo | ITA | 60 | 01:09:44 | - |
49 | M4 | 299 | 551 | Itri Andrea | ITA | 59 | 01:09:47 | - |
50 | M4 | 305 | 614 | Trussardi Elio | ITA | 57 | 01:10:04 | - |
51 | M4 | 317 | 555 | Kozhin Petr | St. Petersburg | 61 | 01:10:33 | - |
52 | M4 | 318 | 580 | Perin Tiziano | ITA | 58 | 01:10:49 | - |
53 | M4 | 321 | 608 | Strappato Sergio | ITA | 61 | 01:10:55 | - |
54 | M4 | 332 | 571 | Milan Ottorino | ITA | 58 | 01:11:27 | - |
55 | M4 | 336 | 582 | Petrussa Paolo | ITA | 60 | 01:11:36 | - |
56 | M4 | 338 | 508 | Alpini Maurizio | ITA | 60 | 01:11:45 | - |
57 | M4 | 344 | 515 | Bertuzzi Leandro | ITA | 57 | 01:12:24 | - |
58 | M4 | 352 | 613 | Tormen Luigi | ITA | 59 | 01:12:34 | - |
59 | M4 | 353 | 544 | Greenan Seamus | Clonliffe Harriers | 57 | 01:12:35 | - |
60 | M4 | 355 | 617 | Virgolini Fabrizio | ITA | 57 | 01:12:41 | - |
61 | M4 | 370 | 622 | Wutti Toni | AUT | 58 | 01:13:37 | - |
62 | M4 | 380 | 537 | Duleba Andrej | Púchov | 58 | 01:14:08 | - |
63 | M4 | 396 | 615 | Urban Josef | SABZO Praha | 56 | 01:14:56 | - |
64 | M4 | 413 | 519 | Carofiglio Francesco | ITA | 59 | 01:16:20 | - |
65 | M4 | 418 | 593 | Santarossa Francesco | ITA | 58 | 01:16:41 | - |
66 | M4 | 424 | 595 | Scodellaro Renato | ITA | 58 | 01:16:59 | - |
67 | M4 | 427 | 529 | Dean Paolo | ITA | 58 | 01:17:09 | - |
68 | M4 | 433 | 558 | Longo Giuseppe | ITA | 59 | 01:17:42 | - |
69 | M4 | 440 | 506 | Adamo Nicola | ITA | 59 | 01:18:21 | - |
70 | M4 | 444 | 591 | Rossetto Elio | ITA | 60 | 01:18:35 | - |
71 | M4 | 446 | 542 | Gaglia Michele | ITA | 58 | 01:18:51 | - |
72 | M4 | 449 | 586 | Pravato Claudio | ITA | 60 | 01:19:00 | - |
73 | M4 | 454 | 518 | Cantarutti Fulvio | ITA | 58 | 01:19:23 | - |
74 | M4 | 455 | 541 | Fontana Urbano | G.S. Voltan | 59 | 01:19:25 | - |
75 | M4 | 462 | 587 | Ragogna Giuseppe | ITA | 57 | 01:20:11 | - |
76 | M4 | 463 | 592 | Rugo Renzo | ITA | 60 | 01:20:13 | - |
77 | M4 | 471 | 578 | Olivo Marino | ITA | 59 | 01:20:55 | - |
78 | M4 | 472 | 523 | Comelli Luciano | ITA | 57 | 01:20:57 | - |
79 | M4 | 476 | 611 | Thompson Gordon Douglas | Preston Harriers | 60 | 01:21:46 | - |
80 | M4 | 480 | 556 | Krám Miroslav | Maratonstav Úpice | 56 | 01:22:29 | - |
81 | M4 | 485 | 510 | Amato Giuseppe | ITA | 58 | 01:22:56 | - |
82 | M4 | 487 | 564 | Marinuzzi Giuseppe | ITA | 60 | 01:22:57 | - |
83 | M4 | 497 | 596 | Scremin Mirco | ITA | 60 | 01:24:14 | - |
84 | M4 | 500 | 543 | Godeassi Maurizio | ITA | 60 | 01:24:36 | - |
85 | M4 | 504 | 546 | Grillo Mirco | ITA | 58 | 01:25:15 | - |
86 | M4 | 505 | 562 | Maranzana Lauro | ITA | 59 | 01:25:22 | - |
87 | M4 | 513 | 512 | Ballico Luigi | ITA | 57 | 01:26:53 | - |
88 | M4 | 522 | 609 | Tengattini Ezio | Atletica Paratico | 61 | 01:31:16 | - |
89 | M4 | 523 | 511 | Arena Marcello | ITA | 57 | 01:31:38 | - |
90 | M4 | 529 | 597 | Scubla Angelo | ITA | 57 | 01:34:02 | - |
91 | M4 | 530 | 572 | Modolo Giampaolo | ITA | 57 | 01:34:11 | - |
92 | M4 | 532 | 579 | Pelos Aldo | ITA | 56 | 01:35:10 | - |
93 | M4 | 535 | 532 | Dewhurst Glenn | AUS | 59 | 01:36:52 | - |
94 | M4 | 540 | 526 | Czekay Sven | GER | 59 | 01:39:33 | - |
95 | M4 | 541 | 598 | Sebastiani Leonardo | ITA | 61 | 01:39:44 | - |
96 | M4 | 544 | 549 | Hruška Milan | Sportovní spolek Radost | 59 | 01:41:39 | - |
- | M4 | - | 619 | Vittori Bruno | ITA | 61 | DNF | - |
- | M4 | - | 600 | Sgarzi Stefano | ITA | 58 | DNF | - |
- | M4 | - | 605 | Stich Walter | LG Oberland | 61 | DNF | - |
- | M4 | - | 547 | Hesselmann Rolf | LG Hünxe | 57 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W6 | 183 | 1008 | Spronk Marianne | SV Viktoria Goch | 48 | 00:56:35 | - |
2 | W6 | 185 | 1009 | Staroňová Anna | LK Opalisko Závažna Poruba | 48 | 00:56:39 | - |
3 | W6 | 208 | 1011 | Winkler Luise | TSV Gershofen | 51 | 00:58:20 | - |
4 | W6 | 222 | 1003 | Olma Irmgard | VfB-LC Friedrichshafen | 48 | 01:00:15 | - |
5 | W6 | 236 | 1010 | Vezzoli Enrica | ITA | 50 | 01:01:16 | - |
6 | W6 | 250 | 1006 | Rizzotti Emiliana | ITA | 50 | 01:03:42 | - |
7 | W6 | 262 | 996 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:06:31 | - |
8 | W6 | 270 | 998 | Kofler Annaliese | ITA | 50 | 01:09:45 | - |
9 | W6 | 271 | 994 | Da Re Pasqualina | ITA | 49 | 01:10:26 | - |
10 | W6 | 281 | 1000 | Marcolin Norina | ITA | 50 | 01:14:06 | - |
11 | W6 | 283 | 1005 | Pol Emiliana | ITA | 48 | 01:14:54 | - |
12 | W6 | 287 | 1004 | Pittia Marzia | ITA | 49 | 01:16:53 | - |
13 | W6 | 288 | 1001 | Mio Anzolin Rita | ITA | 47 | 01:17:08 | - |
14 | W6 | 301 | 995 | De Biagi Nadia | ITA | 47 | 01:22:20 | - |
15 | W6 | 302 | 992 | Bestenbreur Mareike | runnersworld | 48 | 01:26:18 | - |
16 | W6 | 306 | 1002 | Neta Slavica | SRB | 50 | 01:31:13 | - |
17 | W6 | 307 | 1007 | Sandrini Margit | Amateur Sport Club Berg | 47 | 01:31:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W7 | 28 | 1140 | Plener Charlotte | GER | 45 | 00:42:16 | - |
2 | W7 | 75 | 1135 | Fretta Fiorella | ITA | 46 | 00:47:37 | - |
3 | W7 | 78 | 1131 | Bauer Leni | LC Aichach | 45 | 00:47:55 | - |
4 | W7 | 90 | 1132 | Corelli Iolanda | Dopolavoro Ferrov. Udine | 45 | 00:48:57 | - |
5 | W7 | 127 | 1141 | Risch Karin | TSV Eschollbrücken-Eich | 46 | 00:51:27 | - |
6 | W7 | 143 | 1136 | Furegon Erminia | A.S.D. ATLETICA AVIANO | 42 | 00:53:18 | - |
7 | W7 | 162 | 1137 | Grigio Veleria | ITA | 42 | 00:54:59 | - |
8 | W7 | 181 | 1142 | Robinson Brenda | ROCHDALE HARRIERS | 43 | 00:56:31 | - |
9 | W7 | 196 | 1139 | Panzironi Anna Maria | ITA | 43 | 00:57:38 | - |
10 | W7 | 210 | 1133 | Dzurošková Tatiana | Kanoe Tatra Klub | 46 | 00:58:30 | - |
11 | W7 | 295 | 1144 | Hocevar Trontelj Silva | SLO team | 43 | 01:19:01 | - |
- | W7 | - | 1138 | Moser Amanda | Post SV Graz | 43 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W8 | 116 | 1149 | Berghaus Bärbel | Solinger LC | 40 | 00:50:43 | - |
2 | W8 | 173 | 1151 | Riboldi Maria Pia | ITA | 41 | 00:56:03 | - |
3 | W8 | 215 | 1150 | Fragiacomo Maria Cristina | A.S.D. ATLETICA AVIANO | 38 | 00:59:09 | - |
4 | W8 | 239 | 1152 | Sellan Jole | ITA | 40 | 01:01:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M9 | 18 | 1111 | Baggia Bruno | Atletica Valli di Non e Sole | 34 | 00:40:44 | - |
2 | M9 | 49 | 1120 | Pasqualini Benvenuto | ITA | 34 | 00:45:06 | - |
3 | M9 | 51 | 1113 | Cerello Angelo | Atletica Casorate | 34 | 00:45:20 | - |
4 | M9 | 89 | 1110 | Amarell Ludwig | GMRLV Laufgruppe Süd | 35 | 00:48:50 | - |
5 | M9 | 103 | 1114 | Číž František | Orol Prievidza | 35 | 00:49:59 | - |
6 | M9 | 113 | 1112 | Boschi Giuseppe | G.S.A. Corno Marco Itali | 35 | 00:50:36 | - |
7 | M9 | 132 | 1118 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:51:58 | - |
8 | M9 | 136 | 1119 | Molinari Sergio | ITA | 36 | 00:52:39 | - |
9 | M9 | 194 | 1116 | Hajro Anton | Baník Sebedražie | 35 | 00:57:36 | - |
10 | M9 | 227 | 1121 | Stevanović Vlada | Veteran Beograd | 34 | 01:00:27 | - |
11 | M9 | 242 | 1117 | Linke Horst | GER | 32 | 01:02:37 | - |
12 | M9 | 243 | 1115 | Duffy Peter | Northern Veterans AC | 35 | 01:02:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W9 | 202 | 1158 | Marcibálová Mária | Slovakia Mountain Running Team | 34 | 00:57:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 40 | Galliano Massimo | ITA | 74 | 00:47:52 | - |
2 | M1 | 2 | 38 | Filippi Diego | ITA | 75 | 00:49:11 | - |
1 | M2 | 3 | 252 | Molinari Antonio | Atl. Trento Cmb Italia | 67 | 00:49:12 | - |
1 | M3 | 4 | 460 | Roberts Craig | Kendal AAC | 63 | 00:49:23 | - |
2 | M2 | 5 | 153 | Della Pietra Lorenzo | ITA | 69 | 00:49:49 | - |
3 | M1 | 6 | 52 | Marchi Emanuele | ITA | 75 | 00:49:51 | - |
2 | M3 | 7 | 397 | Fregona Lucio | ITA | 64 | 00:49:54 | - |
3 | M2 | 8 | 117 | Bado Corrado | ITA | 67 | 00:49:57 | - |
3 | M3 | 9 | 450 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč | 65 | 00:50:07 | - |
4 | M2 | 10 | 138 | Cencini Daniele | ITA | 70 | 00:50:14 | - |
4 | M3 | 11 | 480 | Torresani Franco | ATLETICA TRENTO CMB | 62 | 00:50:26 | - |
4 | M1 | 12 | 37 | Ermacora Michele | ITA | 73 | 00:50:54 | - |
5 | M2 | 13 | 215 | Pieroni Maurizio | ITA | 67 | 00:50:59 | - |
1 | M4 | 14 | 509 | Amati Claudio | ITA | 60 | 00:51:08 | - |
6 | M2 | 15 | 201 | Paragoni Ivano | ITA | 70 | 00:51:39 | - |
5 | M3 | 16 | 495 | Milesi Davide | GS Orobie | 64 | 00:52:03 | - |
7 | M2 | 17 | 250 | Zupančić Marjan | KGT Papež | 71 | 00:52:08 | - |
5 | M1 | 18 | 68 | Morocutti Antonello | ITA | 71 | 00:52:10 | - |
8 | M2 | 19 | 247 | Vettorel Giacomo | ITA | 67 | 00:52:16 | - |
9 | M2 | 20 | 240 | Tiussi Gilberto | ITA | 67 | 00:52:25 | - |
10 | M2 | 21 | 243 | Van Orden Tim | USA | 68 | 00:52:26 | - |
2 | M4 | 22 | 607 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:52:27 | - |
6 | M1 | 23 | 57 | Matanin Konečný Marcel | MŠK Vranov | 73 | 00:52:31 | - |
6 | M3 | 24 | 477 | Teraz Franci | SLO | 62 | 00:52:44 | - |
3 | M4 | 25 | 539 | Ebiner Matt | USA | 61 | 00:52:59 | - |
11 | M2 | 26 | 200 | Paniga Oscar | ITA | 69 | 00:53:00 | - |
12 | M2 | 27 | 242 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:53:03 | - |
7 | M1 | 28 | 67 | Morocutti Gionni | ITA | 73 | 00:53:04 | - |
7 | M3 | 29 | 357 | Bidese Giovanni Battist | ITA | 63 | 00:53:08 | - |
13 | M2 | 30 | 116 | Badini Cristian | Atletica Paratico | 71 | 00:53:17 | - |
14 | M2 | 31 | 159 | Fiorentini Marino Paolo | ITA | 70 | 00:53:23 | - |
8 | M1 | 32 | 46 | Grasselli Denis | ITA | 73 | 00:53:30 | - |
15 | M2 | 33 | 135 | Carty Neil | IRL | 66 | 00:53:37 | - |
8 | M3 | 34 | 485 | Vanotti Enzo | ITA | 62 | 00:53:38 | - |
16 | M2 | 35 | 160 | Franco Flavio | ITA | 67 | 00:53:41 | - |
9 | M3 | 36 | 431 | Meloni Carlo | ITA | 65 | 00:53:42 | - |
17 | M2 | 37 | 165 | Geerdink Björn | Marathon Pim Mulier | 70 | 00:53:43 | - |
10 | M3 | 38 | 358 | Bigoni Michele | LA RECASTELLO RADICI GROUP | 64 | 00:53:53 | - |
4 | M4 | 39 | 536 | Donati Donato | ITA | 59 | 00:53:55 | - |
9 | M1 | 40 | 42 | Giovio Oscar | ITA | 73 | 00:53:56 | - |
10 | M1 | 41 | 50 | Janjatovic Mirko | SLO | 71 | 00:53:59 | - |
11 | M1 | 42 | 6 | Bellini Mauro | ITA | 75 | 00:54:01 | - |
18 | M2 | 43 | 128 | Brennan John | IRL | 71 | 00:54:17 | - |
19 | M2 | 44 | 127 | Bregar Metod | SLO | 69 | 00:54:45 | - |
5 | M4 | 45 | 621 | Winfried Huber Dr. | GER | 60 | 00:54:56 | - |
11 | M3 | 46 | 387 | Dugdale Paul | Kendal | 65 | 00:54:58 | - |
12 | M3 | 47 | 373 | Cunningham Mike | IRL | 65 | 00:55:05 | - |
20 | M2 | 48 | 164 | Geerdink Maykel | Marathon Pim Mulier | 70 | 00:55:08 | - |
6 | M4 | 49 | 521 | Cimenti Gaetano | ITA | 56 | 00:55:09 | - |
13 | M3 | 50 | 457 | Pyke Stephen | Staffordshire Moorlands AC | 65 | 00:55:11 | - |
21 | M2 | 51 | 115 | Antonutti Emanuele | ITA | 70 | 00:55:12 | - |
14 | M3 | 52 | 414 | Hoeller Karl | ITA | 63 | 00:55:30 | - |
15 | M3 | 53 | 410 | Gortan Fredi | ITA | 65 | 00:55:32 | - |
22 | M2 | 53 | 171 | Krischer Siegfried | TSV Bayer 04 Leverkusen | 68 | 00:55:32 | - |
12 | M1 | 55 | 78 | Pessa Loris | ATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA | 74 | 00:55:49 | - |
23 | M2 | 56 | 155 | Di Priamo Alessandro | ITA | 68 | 00:55:54 | - |
13 | M1 | 57 | 72 | O'Farrell Peter | IRL | 75 | 00:56:01 | - |
24 | M2 | 58 | 195 | Oitzinger William | ITA | 68 | 00:56:06 | - |
14 | M1 | 59 | 90 | Schweigl Alexander | telmekom team südtirol | 74 | 00:56:09 | - |
16 | M3 | 60 | 405 | Gamberoni Paolo | ITA | 64 | 00:56:26 | - |
7 | M4 | 60 | 520 | Centofante Giorgio | ITA | 59 | 00:56:26 | - |
15 | M1 | 62 | 15 | Brod Carsten | GER | 72 | 00:56:34 | - |
16 | M1 | 63 | 1 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 00:56:41 | - |
17 | M3 | 64 | 471 | Settembrini Elio | ITA | 63 | 00:56:45 | - |
25 | M2 | 65 | 122 | Bertarini Andrea | ITA | 71 | 00:56:57 | - |
18 | M3 | 66 | 396 | Fraquelli Giancarlo | Athletic Team Lario | 62 | 00:57:04 | - |
17 | M1 | 67 | 9 | Bertoni Massimo | Atletica Paratico | 74 | 00:57:17 | - |
18 | M1 | 68 | 91 | Segrado Marco | ITA | 72 | 00:57:20 | - |
1 | W1 | 69 | 292 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:57:38 | - |
19 | M3 | 69 | 433 | Menel Rinaldo | ITA | 62 | 00:57:38 | - |
8 | M4 | 71 | 560 | Maloney Gerard | IRL | 60 | 00:57:40 | - |
26 | M2 | 72 | 132 | Buzzetti Giuseppe | gs csi morbegno | 71 | 00:57:42 | - |
27 | M2 | 73 | 154 | Della Pietra Fabio | ITA | 67 | 00:57:52 | - |
28 | M2 | 74 | 119 | Bello Antonio | ITA | 67 | 00:58:00 | - |
9 | M4 | 75 | 567 | Mc Donald Martin | North Laois | 56 | 00:58:04 | - |
29 | M2 | 75 | 110 | Adami Gianni | ITA | 69 | 00:58:04 | - |
10 | M4 | 77 | 577 | Novello Maurizio | ITA | 60 | 00:58:05 | - |
19 | M1 | 78 | 98 | Zanitti Massimo | ITA | 73 | 00:58:05 | - |
20 | M1 | 79 | 18 | Bubisutti Paolo | ITA | 74 | 00:58:06 | - |
11 | M4 | 79 | 576 | Normandale Andy | York Acorn RC | 56 | 00:58:06 | - |
12 | M4 | 81 | 575 | Munz Bernhard | GER | 61 | 00:58:08 | - |
20 | M3 | 82 | 395 | Franceschini Luca | ITA | 61 | 00:58:14 | - |
13 | M4 | 83 | 552 | Kavs Miran | SLO | 57 | 00:58:19 | - |
30 | M2 | 84 | 232 | Schneider Heiko | GER | 69 | 00:58:20 | - |
21 | M3 | 85 | 467 | Ryan Keith | IRL | 66 | 00:58:21 | - |
31 | M2 | 86 | 145 | Conroy Cormac | IRL | 69 | 00:58:25 | - |
22 | M3 | 87 | 392 | Flora Piermario | ITA | 62 | 00:58:38 | - |
21 | M1 | 88 | 16 | Brumat Riccardo | ITA | 74 | 00:58:45 | - |
23 | M3 | 89 | 360 | Blackburn Thomas | IRL | 65 | 00:58:47 | - |
32 | M2 | 90 | 193 | Murray Leo | IRL | 68 | 00:58:50 | - |
33 | M2 | 91 | 248 | Zamberlan Corrado | ITA | 67 | 00:58:51 | - |
24 | M3 | 92 | 412 | Grimaz Marco | ITA | 65 | 00:58:53 | - |
25 | M3 | 93 | 384 | Dereani Beniamino | ITA | 61 | 00:58:58 | - |
34 | M2 | 94 | 146 | Cortolezzis Fabrizio | ITA | 68 | 00:59:06 | - |
14 | M4 | 95 | 581 | Peruzza Claudio | ITA | 61 | 00:59:09 | - |
15 | M4 | 96 | 604 | Stevenson John | GRB | 61 | 00:59:11 | - |
26 | M3 | 97 | 411 | Greco Michele | ITA | 64 | 00:59:13 | - |
16 | M4 | 98 | 538 | Dziergas Mirosław | Starostwo Żywieckie | 60 | 00:59:16 | - |
22 | M1 | 99 | 64 | Morandini Stefano | ITA | 72 | 00:59:22 | - |
35 | M2 | 100 | 151 | De Eccher Lucio | ITA | 68 | 00:59:24 | - |
23 | M1 | 100 | 14 | Briggs Gareth | GBR | 72 | 00:59:24 | - |
17 | M4 | 102 | 599 | Segat Renato | ITA | 60 | 00:59:29 | - |
24 | M1 | 103 | 34 | Di Caprio Daniele | ITA | 73 | 00:59:33 | - |
36 | M2 | 104 | 231 | Schirinzi Luciano | ITA | 71 | 00:59:34 | - |
25 | M1 | 105 | 93 | Tonon Massimo | ITA | 75 | 00:59:35 | - |
18 | M4 | 106 | 583 | Pitau Maurizio | ITA | 59 | 00:59:38 | - |
26 | M1 | 107 | 80 | Pieri Dennis | ITA | 72 | 00:59:39 | - |
2 | W1 | 107 | 273 | Fornelli Maria Laura | A T P TORINO | 73 | 00:59:39 | - |
27 | M1 | 109 | 45 | Gortan Alberto | ITA | 74 | 00:59:43 | - |
3 | W1 | 110 | 264 | Brod Jutta | TV Konstanz | 73 | 00:59:45 | - |
19 | M4 | 111 | 527 | De Crignis Paolo | ITA | 60 | 00:59:46 | - |
27 | M3 | 112 | 402 | Gabrieucig Adriano | ITA | 63 | 00:59:49 | - |
37 | M2 | 113 | 237 | Tarussio Giovanni | ITA | 71 | 00:59:50 | - |
28 | M1 | 114 | 96 | Visintini Marco | ITA | 76 | 00:59:51 | - |
29 | M1 | 115 | 70 | Nodale Denis | ITA | 76 | 00:59:52 | - |
30 | M1 | 116 | 74 | Pausin Enrico | ITA | 74 | 00:59:53 | - |
1 | W2 | 116 | 314 | Chemello Maria Pia | ITA | 71 | 00:59:53 | - |
4 | W1 | 118 | 270 | Di Bert Ljudmila | ITA | 74 | 00:59:58 | - |
28 | M3 | 119 | 453 | Plazzotta Franco | ITA | 64 | 01:00:08 | - |
20 | M4 | 120 | 545 | Griffin Ger | ITA | 59 | 01:00:11 | - |
38 | M2 | 120 | 224 | Rizzo Beppino | ITA | 67 | 01:00:11 | - |
31 | M1 | 122 | 24 | Cucchiaro Antonio | ITA | 72 | 01:00:12 | - |
39 | M2 | 123 | 222 | Raso Agostino | ITA | 69 | 01:00:13 | - |
40 | M2 | 124 | 177 | Lenarduzzi Fausto | ITA | 69 | 01:00:15 | - |
29 | M3 | 125 | 476 | Stecker Harald | TV Jahn Kempten | 65 | 01:00:17 | - |
41 | M2 | 126 | 162 | Gasparotto Edoardo | ITA | 68 | 01:00:19 | - |
2 | W2 | 127 | 309 | Bonassi Cristiana | ITA | 69 | 01:00:20 | - |
32 | M1 | 128 | 13 | Boschian Bailo Matteo | ITA | 74 | 01:00:22 | - |
21 | M4 | 129 | 513 | Baranski Boguslaw | POL | 58 | 01:00:23 | - |
22 | M4 | 130 | 620 | Vrábel Mikuláš | MŠK Vranov nad Topľou | 59 | 01:00:24 | - |
42 | M2 | 130 | 149 | Dalla Torre Mauro | ITA | 69 | 01:00:24 | - |
30 | M3 | 132 | 470 | Sartori Vitaliano | ITA | 61 | 01:00:30 | - |
33 | M1 | 133 | 55 | Maslanka Tomasz | POL | 72 | 01:00:34 | - |
43 | M2 | 134 | 241 | Trevisiol Paolo | ATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA | 69 | 01:00:41 | - |
34 | M1 | 135 | 84 | Raisoni Marino | ITA | 74 | 01:00:51 | - |
31 | M3 | 135 | 383 | Del Zotto Stefano | ITA | 64 | 01:00:51 | - |
23 | M4 | 137 | 531 | Devetak Tommaso | ITA | 60 | 01:00:53 | - |
5 | W1 | 138 | 274 | Fortin Aleksandra | SLO | 72 | 01:00:59 | - |
44 | M2 | 139 | 206 | Penzo Francesco | ITA | 70 | 01:01:00 | - |
35 | M1 | 139 | 2 | Amadio Fabrizio | ITA | 74 | 01:01:00 | - |
45 | M2 | 141 | 236 | Spelat Edi | ITA | 70 | 01:01:01 | - |
24 | M4 | 142 | 588 | Rainford John | Preston Harriers | 61 | 01:01:02 | - |
46 | M2 | 143 | 186 | McCauley Richard | IRL | 71 | 01:01:07 | - |
3 | W2 | 144 | 331 | Petrova Oksana | Ukrajina | 70 | 01:01:10 | - |
25 | M4 | 145 | 565 | Markovic Zoran | SRB | 60 | 01:01:11 | - |
36 | M1 | 146 | 3 | Barsotti Gionata | ITA | 76 | 01:01:19 | - |
26 | M4 | 147 | 540 | Ertekin Abdullah Yavuz | TUR | 60 | 01:01:20 | - |
32 | M3 | 148 | 421 | Lorenzi Antonio | ITA | 65 | 01:01:23 | - |
33 | M3 | 149 | 442 | Nassimbeni Paolo | ITA | 66 | 01:01:24 | - |
47 | M2 | 150 | 189 | Mio Andrea | ITA | 69 | 01:01:25 | - |
37 | M1 | 151 | 59 | Meniconi Sandro | ITA | 73 | 01:01:26 | - |
34 | M3 | 152 | 349 | Baldo Michele | ITA | 64 | 01:01:27 | - |
35 | M3 | 153 | 462 | Ronzani Maurizio | ITA | 66 | 01:01:30 | - |
1 | W3 | 153 | 650 | Greenway Tracey Jayne | GBR | 64 | 01:01:30 | - |
48 | M2 | 153 | 123 | Bianchin Mirco | ITA | 68 | 01:01:30 | - |
27 | M4 | 156 | 516 | Bonacina Paolo | ITA | 61 | 01:01:39 | - |
49 | M2 | 157 | 238 | Taylor Roger | Preston Harriers | 67 | 01:01:41 | - |
36 | M3 | 158 | 441 | Moretti Roberto | ITA | 61 | 01:01:42 | - |
50 | M2 | 159 | 212 | Petris Luigi | ITA | 68 | 01:01:44 | - |
1 | W4 | 159 | 717 | Heilig-Duventäster Marie-Luise | LG Welfen | 61 | 01:01:44 | - |
37 | M3 | 161 | 490 | Zamparo Moreno | ITA | 64 | 01:01:56 | - |
6 | W1 | 162 | 267 | Combi Lorenza | ITA | 75 | 01:02:03 | - |
38 | M3 | 163 | 481 | Trevisan Claudio | ITA | 64 | 01:02:04 | - |
38 | M1 | 164 | 87 | Romanelli Ivo | ITA | 76 | 01:02:13 | - |
39 | M3 | 165 | 108 | Giorgis Francesco | ITA | 64 | 01:02:15 | - |
2 | W3 | 166 | 676 | Stich Barbara | LG Oberland | 66 | 01:02:17 | - |
40 | M3 | 167 | 417 | Jokel Lubomír | Palestra Praha | 64 | 01:02:23 | - |
41 | M3 | 168 | 386 | Donat Dino | ITA | 66 | 01:02:29 | - |
39 | M1 | 169 | 86 | Rispetto Alberto | ITA | 73 | 01:02:30 | - |
40 | M1 | 170 | 4 | Bassan Luca | ITA | 74 | 01:02:35 | - |
7 | W1 | 171 | 280 | McCauley Jenny | IRL | 74 | 01:02:48 | - |
42 | M3 | 172 | 422 | Madaj Ľubomír | Ráztočno | 62 | 01:02:49 | - |
51 | M2 | 173 | 136 | Cavuoti Gabriele | ITA | 71 | 01:02:50 | - |
28 | M4 | 174 | 548 | Hrivnak Ján | AK Banik Prievidza | 60 | 01:02:55 | - |
43 | M3 | 175 | 399 | Fruch Lino | ITA | 64 | 01:02:57 | - |
44 | M3 | 176 | 493 | Zecchin Pietro | ITA | 62 | 01:03:06 | - |
29 | M4 | 176 | 534 | Dojčár Juraj | Slovakia Mountain Running Team | 58 | 01:03:06 | - |
52 | M2 | 178 | 182 | Junga Marián | BK Lysá pod Makytou | 69 | 01:03:15 | - |
30 | M4 | 178 | 594 | Savić Miro | ACRONI TEAM | 60 | 01:03:15 | - |
31 | M4 | 180 | 522 | Coden Danilo | ITA | 61 | 01:03:20 | - |
4 | W2 | 181 | 328 | Pakosz Irena | Technik Komorno | 66 | 01:03:24 | - |
53 | M2 | 182 | 134 | Candido Gino | ITA | 71 | 01:03:30 | - |
45 | M3 | 183 | 420 | Lazovic Sergio | ITA | 62 | 01:03:34 | - |
32 | M4 | 184 | 602 | Smutný Zdeněk | AHA Vyškov | 57 | 01:03:39 | - |
46 | M3 | 185 | 415 | Iacuzzo Piergiorgio | ITA | 66 | 01:03:43 | - |
33 | M4 | 186 | 514 | Beaty Andrew | Cumberland Fell Runners | 58 | 01:03:46 | - |
34 | M4 | 187 | 603 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 01:03:47 | - |
41 | M1 | 188 | 58 | Menguzzato Michele | ITA | 75 | 01:03:47 | - |
47 | M3 | 189 | 432 | Menegatti Mauro | ITA | 64 | 01:03:48 | - |
8 | W1 | 190 | 288 | Perosini Lorena | ITA | 74 | 01:04:03 | - |
42 | M1 | 191 | 53 | Maresia Roberto | ITA | 73 | 01:04:08 | - |
35 | M4 | 192 | 566 | McCavana Pat | Dublin | 59 | 01:04:10 | - |
54 | M2 | 193 | 213 | Petrozziello Roberto | ITA | 67 | 01:04:20 | - |
5 | W2 | 194 | 313 | Carl Monica | LG Welfen | 71 | 01:04:21 | - |
48 | M3 | 195 | 427 | Mare Sergio | ITA | 64 | 01:04:28 | - |
49 | M3 | 196 | 486 | Vlasatý Vladimír | Slovakia Mountain Running Team | 62 | 01:04:29 | - |
50 | M3 | 197 | 484 | Valenta Michal | HZS Praha | 62 | 01:04:30 | - |
6 | W2 | 198 | 307 | Baron Lorella | ITA | 68 | 01:04:32 | - |
51 | M3 | 199 | 398 | Frigura Vasile | ITA | 63 | 01:04:33 | - |
55 | M2 | 200 | 141 | Cimenti Claudio | ITA | 70 | 01:04:36 | - |
43 | M1 | 201 | 73 | Passeri Massimo | ITA | 73 | 01:04:40 | - |
52 | M3 | 202 | 362 | Burdett Francis | USA | 65 | 01:04:41 | - |
7 | W2 | 202 | 329 | Pergola Mirella | ITA | 66 | 01:04:41 | - |
56 | M2 | 204 | 220 | Putelli Luigino | ITA | 70 | 01:04:43 | - |
57 | M2 | 205 | 187 | Miani Nicola | ITA | 70 | 01:04:44 | - |
36 | M4 | 205 | 568 | McGreevy Dominic | Newcastle AC | 57 | 01:04:44 | - |
53 | M3 | 207 | 464 | Ros Moreno | ITA | 64 | 01:04:46 | - |
58 | M2 | 208 | 251 | Picco Noris | ITA | 69 | 01:04:52 | - |
37 | M4 | 209 | 606 | Strain Fulvio | ITA | 61 | 01:05:00 | - |
44 | M1 | 210 | 33 | Della Valle Paolo | ITA | 71 | 01:05:06 | - |
54 | M3 | 210 | 416 | Iancer Riccardo | ITA | 65 | 01:05:06 | - |
45 | M1 | 212 | 19 | Candido Fabrizio | ITA | 76 | 01:05:09 | - |
55 | M3 | 213 | 389 | Facchini Raffaele | ITA | 64 | 01:05:11 | - |
9 | W1 | 213 | 262 | Bagatin Erika | ATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA | 74 | 01:05:11 | - |
46 | M1 | 213 | 25 | Da Rui Massimo | ITA | 75 | 01:05:11 | - |
56 | M3 | 216 | 354 | Bellina Francesco | ITA | 63 | 01:05:23 | - |
47 | M1 | 216 | 5 | Bastari Simone | ITA | 75 | 01:05:23 | - |
48 | M1 | 218 | 77 | Persiani Claudio | ITA | 75 | 01:05:29 | - |
57 | M3 | 219 | 452 | Pilenga Mauro | ITA | 65 | 01:05:32 | - |
49 | M1 | 220 | 71 | Novel Fabrizio | ITA | 72 | 01:05:38 | - |
59 | M2 | 221 | 235 | Simonte Fabio | ITA | 69 | 01:05:43 | - |
3 | W3 | 221 | 682 | White Helen | Sportsworld | 65 | 01:05:43 | - |
8 | W2 | 223 | 336 | Trobec Urša | TK Kobarid | 67 | 01:05:47 | - |
10 | W1 | 224 | 289 | Piklová Alice | Větřní | 73 | 01:05:48 | - |
9 | W2 | 225 | 326 | Olivieri Lucia | ITA | 67 | 01:05:51 | - |
4 | W3 | 226 | 661 | Menean Luigina | ITA | 65 | 01:05:53 | - |
11 | W1 | 227 | 286 | Penzo Monica | ITA | 71 | 01:05:56 | - |
50 | M1 | 228 | 95 | Vian Federico | ITA | 75 | 01:05:57 | - |
12 | W1 | 229 | 296 | Zuccato Diana | ITA | 72 | 01:06:02 | - |
58 | M3 | 230 | 365 | Caldara Fabrizio | ITA | 65 | 01:06:06 | - |
13 | W1 | 231 | 281 | Melihen Erika | SLO | 75 | 01:06:14 | - |
59 | M3 | 232 | 474 | Sovran Paolo | Atl. S. Martino T. | 64 | 01:06:20 | - |
51 | M1 | 233 | 75 | Pellanda Mirco | ITA | 75 | 01:06:21 | - |
60 | M2 | 233 | 192 | Moro Luigino | ITA | 67 | 01:06:21 | - |
61 | M2 | 235 | 202 | Paravano Gabriele | ITA | 70 | 01:06:26 | - |
62 | M2 | 236 | 163 | Gavini Federico | ITA | 70 | 01:06:29 | - |
14 | W1 | 236 | 263 | Bonanni Valentina | ITA | 71 | 01:06:29 | - |
63 | M2 | 238 | 125 | Bizzarini Walter | ITA | 68 | 01:06:30 | - |
60 | M3 | 238 | 346 | Adami Loris | ITA | 62 | 01:06:30 | - |
61 | M3 | 240 | 456 | Prata Giorgio | ITA | 65 | 01:06:37 | - |
64 | M2 | 241 | 156 | Dini Simone | ITA | 70 | 01:06:39 | - |
62 | M3 | 242 | 492 | Zanella Fernando | ITA | 64 | 01:06:42 | - |
5 | W3 | 243 | 660 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 01:06:44 | - |
63 | M3 | 244 | 447 | Pardini Alderano | ITA | 65 | 01:06:47 | - |
65 | M2 | 245 | 198 | Ottogalli Giuseppe | ITA | 67 | 01:06:48 | - |
15 | W1 | 246 | 272 | Finizio Anna | ITA | 74 | 01:06:54 | - |
38 | M4 | 247 | 569 | Merotto Roberto | ITA | 61 | 01:06:55 | - |
66 | M2 | 248 | 167 | Grattoni Damiano | ITA | 69 | 01:07:00 | - |
67 | M2 | 249 | 175 | Lavaroni Paolo | ITA | 69 | 01:07:03 | - |
52 | M1 | 250 | 23 | Cragnolini Fabrizio | ITA | 73 | 01:07:04 | - |
16 | W1 | 250 | 294 | Zorzut Milena | ITA | 71 | 01:07:04 | - |
53 | M1 | 252 | 12 | Blanzan Luca | ITA | 75 | 01:07:05 | - |
68 | M2 | 253 | 142 | Cinel Michele | ITA | 68 | 01:07:06 | - |
69 | M2 | 254 | 176 | Lenarduzzi Fabio | ITA | 67 | 01:07:08 | - |
39 | M4 | 255 | 590 | Reiterer Robert | Telmekom-Team-Südtirol | 59 | 01:07:13 | - |
70 | M2 | 256 | 130 | Buttignol Walter | ITA | 68 | 01:07:29 | - |
71 | M2 | 257 | 157 | Dorigo Guglielmo | ITA | 69 | 01:07:32 | - |
72 | M2 | 258 | 150 | Danesin Gabriele | ITA | 68 | 01:07:36 | - |
64 | M3 | 259 | 382 | Del Negro Aldo | ITA | 63 | 01:07:39 | - |
40 | M4 | 259 | 563 | Marchio Giorgio | Polisportiva Montereal | 60 | 01:07:39 | - |
73 | M2 | 261 | 172 | Kuchenmeister Martin | TG Kitzingen | 69 | 01:07:45 | - |
65 | M3 | 262 | 455 | Polo Roberto | ITA | 65 | 01:07:55 | - |
66 | M3 | 263 | 371 | Cont Mauro | ITA | 64 | 01:07:58 | - |
2 | W4 | 264 | 720 | Hynštová Marie | AHA Vyškov | 57 | 01:07:59 | - |
67 | M3 | 265 | 361 | Bonuccelli Aldo | ITA | 64 | 01:08:00 | - |
41 | M4 | 266 | 559 | Lunghi Luigi | ITA | 59 | 01:08:01 | - |
10 | W2 | 267 | 327 | Ottová Radka | TJ Maratonstav Úpice | 66 | 01:08:03 | - |
74 | M2 | 268 | 170 | Köhler Roman | VfL Waldkraiburg | 69 | 01:08:11 | - |
42 | M4 | 269 | 530 | Della Pietra Angelo | ITA | 56 | 01:08:12 | - |
68 | M3 | 270 | 423 | Magliaretta Maurizio | ITA | 64 | 01:08:18 | - |
75 | M2 | 271 | 227 | Rupolo Alberto | ITA | 68 | 01:08:20 | - |
76 | M2 | 272 | 148 | Da Pieve Juri Carlo | ITA | 71 | 01:08:25 | - |
6 | W3 | 273 | 659 | Mattioz Luisa | ITA | 61 | 01:08:31 | - |
69 | M3 | 274 | 379 | De Luca Giorgio | ITA | 62 | 01:08:33 | - |
54 | M1 | 274 | 48 | Ianich Michele | ITA | 76 | 01:08:33 | - |
7 | W3 | 276 | 658 | Maraschi Giuliana | ITA | 62 | 01:08:35 | - |
11 | W2 | 277 | 315 | Cinca Elena | ITA | 70 | 01:08:41 | - |
43 | M4 | 278 | 584 | Pizzichini Renzo | ITA | 58 | 01:08:43 | - |
70 | M3 | 279 | 459 | Rizzi Massimo | ITA | 64 | 01:08:44 | - |
17 | W1 | 280 | 265 | Buzzacchero Simona | ITA | 75 | 01:08:45 | - |
55 | M1 | 281 | 8 | Bertoldi Paolo | ITA | 71 | 01:08:49 | - |
8 | W3 | 282 | 680 | Vidoz Susanna | ITA | 66 | 01:08:52 | - |
71 | M3 | 283 | 413 | Gumirato Fabrizio | ITA | 64 | 01:09:03 | - |
12 | W2 | 284 | 306 | Angeli Cristina | ITA | 69 | 01:09:04 | - |
72 | M3 | 285 | 355 | Bellini Ivano | Atletica 3V | 65 | 01:09:05 | - |
77 | M2 | 286 | 225 | Ros Luca | ITA | 71 | 01:09:06 | - |
44 | M4 | 287 | 553 | Kenny Raymond Edward | GBR | 60 | 01:09:13 | - |
56 | M1 | 288 | 76 | Pellegrinetti Alessandr | ITA | 74 | 01:09:21 | - |
73 | M3 | 289 | 350 | Barbiero Gianpietro | ITA | 64 | 01:09:22 | - |
3 | W4 | 290 | 704 | Bonanni Iris | ITA | 56 | 01:09:28 | - |
13 | W2 | 291 | 325 | Melling Zoe | Rathfarnham WSAF | 69 | 01:09:33 | - |
78 | M2 | 291 | 166 | Gosparini Andrea | ITA | 67 | 01:09:33 | - |
45 | M4 | 293 | 507 | Agostinis Pietro | ITA | 59 | 01:09:34 | - |
46 | M4 | 294 | 535 | Donadi Antonio | ITA | 60 | 01:09:37 | - |
79 | M2 | 295 | 216 | Pinel Massimo | ITA | 70 | 01:09:39 | - |
47 | M4 | 296 | 618 | Visini Giuseppe | ITA | 57 | 01:09:43 | - |
48 | M4 | 297 | 623 | Zanatta Renzo | ITA | 60 | 01:09:44 | - |
14 | W2 | 298 | 308 | Bernardi Giuliana | ITA | 67 | 01:09:46 | - |
49 | M4 | 299 | 551 | Itri Andrea | ITA | 59 | 01:09:47 | - |
80 | M2 | 299 | 207 | Peressutti Pierluigi | ITA | 67 | 01:09:47 | - |
57 | M1 | 301 | 63 | Molinaro Stefano | ITA | 74 | 01:09:48 | - |
81 | M2 | 302 | 244 | Varuzza Moreno | ITA | 71 | 01:09:54 | - |
58 | M1 | 303 | 44 | Gori Stefano | ITA | 74 | 01:09:55 | - |
18 | W1 | 304 | 276 | Kašparová Františka | ITA | 74 | 01:10:00 | - |
50 | M4 | 305 | 614 | Trussardi Elio | ITA | 57 | 01:10:04 | - |
9 | W3 | 306 | 671 | Serio Silvana | ITA | 63 | 01:10:07 | - |
82 | M2 | 307 | 246 | Venier Michele | ITA | 68 | 01:10:08 | - |
10 | W3 | 308 | 649 | Fossa Emanuela | ITA | 66 | 01:10:10 | - |
74 | M3 | 309 | 434 | Mentil Walter | ITA | 66 | 01:10:12 | - |
59 | M1 | 310 | 97 | Zamolo Roberto | ITA | 74 | 01:10:20 | - |
75 | M3 | 311 | 356 | Beltrame Alfio | ITA | 62 | 01:10:23 | - |
83 | M2 | 312 | 179 | Lugli Alberto | ITA | 68 | 01:10:25 | - |
19 | W1 | 313 | 291 | Ronchi Maria Teresa | ITA | 73 | 01:10:26 | - |
84 | M2 | 314 | 169 | Ierman Paolo | ITA | 69 | 01:10:27 | - |
76 | M3 | 315 | 426 | Marcon Celestino | ITA | 63 | 01:10:31 | - |
15 | W2 | 316 | 320 | Fedrigo Nadia | ITA | 68 | 01:10:32 | - |
51 | M4 | 317 | 555 | Kozhin Petr | St. Petersburg | 61 | 01:10:33 | - |
20 | W1 | 318 | 266 | Cicutin Lara | ITA | 72 | 01:10:49 | - |
52 | M4 | 318 | 580 | Perin Tiziano | ITA | 58 | 01:10:49 | - |
85 | M2 | 320 | 196 | Orlando Michele | ITA | 71 | 01:10:50 | - |
77 | M3 | 321 | 482 | Urban Adriano | ITA | 65 | 01:10:55 | - |
53 | M4 | 321 | 608 | Strappato Sergio | ITA | 61 | 01:10:55 | - |
60 | M1 | 323 | 81 | Pinna Davide | ITA | 72 | 01:10:58 | - |
86 | M2 | 324 | 218 | Plet Stefano | ITA | 71 | 01:11:02 | - |
78 | M3 | 325 | 376 | Dall'agnese Denis | ITA | 65 | 01:11:03 | - |
87 | M2 | 326 | 120 | Beltrame Claudio | ITA | 67 | 01:11:08 | - |
4 | W4 | 327 | 716 | Greenan Mags | Clonliffe | 57 | 01:11:09 | - |
61 | M1 | 328 | 36 | Di Palma Armando | ITA | 76 | 01:11:15 | - |
11 | W3 | 328 | 664 | Naxerová Jana | USK Plzeň | 66 | 01:11:15 | - |
79 | M3 | 330 | 436 | Millo Maurizio | ITA | 65 | 01:11:17 | - |
80 | M3 | 331 | 352 | Battistella Maurizio | ITA | 61 | 01:11:20 | - |
54 | M4 | 332 | 571 | Milan Ottorino | ITA | 58 | 01:11:27 | - |
62 | M1 | 333 | 99 | Zuggal Egon | ITA | 75 | 01:11:30 | - |
81 | M3 | 334 | 348 | Ancillao Franco | ITA | 64 | 01:11:34 | - |
81 | M3 | 334 | 487 | Vuerich Daniele | ITA | 63 | 01:11:34 | - |
55 | M4 | 336 | 582 | Petrussa Paolo | ITA | 60 | 01:11:36 | - |
83 | M3 | 337 | 443 | Noselli Marco | ITA | 65 | 01:11:40 | - |
56 | M4 | 338 | 508 | Alpini Maurizio | ITA | 60 | 01:11:45 | - |
12 | W3 | 339 | 679 | Vallejo Matteo Dulce Ma | ITA | 64 | 01:11:48 | - |
88 | M2 | 340 | 118 | Baradello Luca | ITA | 68 | 01:12:07 | - |
5 | W4 | 341 | 732 | Zalisko Oksana | SK NU Lvivska Politechnika | 56 | 01:12:14 | - |
63 | M1 | 342 | 56 | Mason Auri | ITA | 72 | 01:12:19 | - |
64 | M1 | 343 | 54 | Marton Federico | ITA | 72 | 01:12:22 | - |
16 | W2 | 344 | 323 | Grion Milena | ITA | 67 | 01:12:24 | - |
57 | M4 | 344 | 515 | Bertuzzi Leandro | ITA | 57 | 01:12:24 | - |
6 | W4 | 346 | 731 | Zahalová Jindra | CZE | 61 | 01:12:27 | - |
89 | M2 | 346 | 188 | Minin Stefano | ITA | 71 | 01:12:27 | - |
90 | M2 | 348 | 226 | Rosa Stefano | ITA | 67 | 01:12:30 | - |
7 | W4 | 349 | 729 | Sachs Christine | TV Geiselhöring | 57 | 01:12:32 | - |
84 | M3 | 349 | 469 | Sartor Maurizio | ITA | 62 | 01:12:32 | - |
91 | M2 | 351 | 129 | Bulik Milan | SVK | 66 | 01:12:33 | - |
58 | M4 | 352 | 613 | Tormen Luigi | ITA | 59 | 01:12:34 | - |
59 | M4 | 353 | 544 | Greenan Seamus | Clonliffe Harriers | 57 | 01:12:35 | - |
8 | W4 | 354 | 703 | Bergler Uschi | LG Welfen | 58 | 01:12:40 | - |
60 | M4 | 355 | 617 | Virgolini Fabrizio | ITA | 57 | 01:12:41 | - |
13 | W3 | 356 | 639 | Brisotto Ornella | ITA | 66 | 01:12:48 | - |
14 | W3 | 357 | 669 | Sandford Anne | newcastle athletic club | 65 | 01:12:57 | - |
21 | W1 | 358 | 275 | Freschi Debora | ITA | 76 | 01:13:01 | - |
92 | M2 | 359 | 208 | Pertoldi Riccardo | ITA | 69 | 01:13:04 | - |
15 | W3 | 360 | 667 | Riccesi Chiara | ITA | 65 | 01:13:05 | - |
16 | W3 | 361 | 678 | Uboldi Silvana | ITA | 66 | 01:13:07 | - |
17 | W2 | 362 | 333 | Sallier Vanessa | IRL | 71 | 01:13:11 | - |
93 | M2 | 363 | 144 | Comar Guido | ITA | 71 | 01:13:13 | - |
85 | M3 | 364 | 425 | Manfrin Valentino | ITA | 66 | 01:13:17 | - |
94 | M2 | 365 | 139 | Cescut Omar | ITA | 68 | 01:13:24 | - |
22 | W1 | 366 | 290 | Poyatos Evangelio Monts | ITA | 74 | 01:13:30 | - |
65 | M1 | 367 | 69 | Mucin Michele | ITA | 71 | 01:13:31 | - |
86 | M3 | 367 | 429 | Matějovský Pavel | AVC Praha | 65 | 01:13:31 | - |
9 | W4 | 369 | 718 | Hoffmann Brigitte | GER | 57 | 01:13:34 | - |
61 | M4 | 370 | 622 | Wutti Toni | AUT | 58 | 01:13:37 | - |
95 | M2 | 370 | 223 | Rizzini Marco | ITA | 68 | 01:13:37 | - |
18 | W2 | 372 | 318 | Dolan Maria | IRL | 68 | 01:13:40 | - |
87 | M3 | 373 | 375 | Dal Lago Olfeo | ITA | 64 | 01:13:45 | - |
23 | W1 | 374 | 260 | Anderson Robyn | RSA | 72 | 01:13:48 | - |
96 | M2 | 375 | 203 | Parpinel Pierluigi | ITA | 67 | 01:13:57 | - |
24 | W1 | 376 | 283 | Morocutti Patrizia | ITA | 72 | 01:13:58 | - |
10 | W4 | 377 | 730 | Urbani Maria | ITA | 57 | 01:14:03 | - |
97 | M2 | 378 | 185 | Mazzero Diego | ITA | 70 | 01:14:04 | - |
98 | M2 | 379 | 152 | Degano Stephano | ITA | 70 | 01:14:07 | - |
62 | M4 | 380 | 537 | Duleba Andrej | Púchov | 58 | 01:14:08 | - |
88 | M3 | 381 | 353 | Baxa Massimo | ITA | 64 | 01:14:12 | - |
11 | W4 | 382 | 702 | Beaty Kathleen | cumberland fell runners | 58 | 01:14:14 | - |
99 | M2 | 383 | 219 | Provazník Dušan | SVK | 69 | 01:14:18 | - |
19 | W2 | 384 | 340 | Nodale Laura | ITA | 70 | 01:14:19 | - |
89 | M3 | 385 | 473 | Sossi Sergio | ITA | 64 | 01:14:20 | - |
100 | M2 | 385 | 114 | Antonelli Gianni | ITA | 69 | 01:14:20 | - |
90 | M3 | 387 | 489 | Zaccagni Andrea | ITA | 66 | 01:14:26 | - |
66 | M1 | 388 | 7 | Benci Michele | ITA | 74 | 01:14:27 | - |
91 | M3 | 389 | 374 | D'Angela Lorenzo | ITA | 63 | 01:14:30 | - |
25 | W1 | 390 | 293 | Worek Magdalena | Żabnica | 73 | 01:14:34 | - |
92 | M3 | 391 | 372 | Creanzi Pierenrico | ITA | 65 | 01:14:36 | - |
17 | W3 | 392 | 681 | Vlachynská Libuše | AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště | 62 | 01:14:37 | - |
67 | M1 | 393 | 21 | Cervia Andrea | ITA | 72 | 01:14:39 | - |
18 | W3 | 394 | 665 | Pizzolo Vanna | ITA | 66 | 01:14:42 | - |
68 | M1 | 395 | 11 | Biancuzzi Stefano | ITA | 73 | 01:14:46 | - |
63 | M4 | 396 | 615 | Urban Josef | SABZO Praha | 56 | 01:14:56 | - |
20 | W2 | 397 | 330 | Pertegato Giuliana | ITA | 68 | 01:14:57 | - |
19 | W3 | 397 | 646 | Dugdale Evelyn | Kendal | 64 | 01:14:57 | - |
12 | W4 | 399 | 705 | Boose Christine | CAN | 60 | 01:15:21 | - |
20 | W3 | 400 | 662 | Michelizza Tiziana | ITA | 64 | 01:15:34 | - |
101 | M2 | 401 | 131 | Buttini Massimo | ITA | 69 | 01:15:35 | - |
13 | W4 | 402 | 709 | Buzzi Miriam | ITA | 60 | 01:15:37 | - |
93 | M3 | 403 | 494 | Zoratti Mario | ITA | 63 | 01:15:38 | - |
14 | W4 | 404 | 728 | Rigamonti Gianna | ITA | 57 | 01:15:43 | - |
102 | M2 | 405 | 205 | Patriarca Massimo | ITA | 71 | 01:15:47 | - |
94 | M3 | 406 | 439 | Mocnik Aleksander | SLO | 65 | 01:15:52 | - |
69 | M1 | 407 | 43 | Gorella Cristian | ITA | 74 | 01:16:02 | - |
21 | W2 | 408 | 337 | Vaughan Andrea | GBR | 69 | 01:16:04 | - |
103 | M2 | 409 | 209 | Peruch Aldo | ITA | 68 | 01:16:10 | - |
70 | M1 | 410 | 28 | Del Gallo Lino | ITA | 71 | 01:16:16 | - |
95 | M3 | 411 | 359 | Biscontin Igor | ITA | 65 | 01:16:17 | - |
104 | M2 | 412 | 143 | Codispoti Natale | ITA | 70 | 01:16:19 | - |
64 | M4 | 413 | 519 | Carofiglio Francesco | ITA | 59 | 01:16:20 | - |
21 | W3 | 414 | 654 | Iussa Michela | ITA | 66 | 01:16:21 | - |
96 | M3 | 415 | 409 | Gobbato Roberto | ITA | 66 | 01:16:33 | - |
97 | M3 | 416 | 401 | Furtag Gerald | LG Donau-Ries | 63 | 01:16:35 | - |
71 | M1 | 417 | 88 | Rossi Alessio | ITA | 74 | 01:16:39 | - |
65 | M4 | 418 | 593 | Santarossa Francesco | ITA | 58 | 01:16:41 | - |
72 | M1 | 419 | 20 | Castellan Davide | ITA | 73 | 01:16:45 | - |
98 | M3 | 419 | 451 | Picotti Stefano | ITA | 63 | 01:16:45 | - |
99 | M3 | 421 | 430 | Maurer Bernhard | LG Kraft Foods | 63 | 01:16:46 | - |
22 | W3 | 421 | 657 | Macoratti Laura | ITA | 65 | 01:16:46 | - |
23 | W3 | 423 | 641 | Campigotto Maria Teresa | ITA | 61 | 01:16:50 | - |
105 | M2 | 424 | 239 | Tedeschi Francesco | ITA | 68 | 01:16:59 | - |
66 | M4 | 424 | 595 | Scodellaro Renato | ITA | 58 | 01:16:59 | - |
73 | M1 | 426 | 39 | Franco Manolito | ITA | 74 | 01:17:00 | - |
67 | M4 | 427 | 529 | Dean Paolo | ITA | 58 | 01:17:09 | - |
100 | M3 | 428 | 347 | Ambrosini Stefano | ITA | 63 | 01:17:10 | - |
24 | W3 | 429 | 644 | De Cillia Ilaria | ITA | 65 | 01:17:11 | - |
106 | M2 | 430 | 133 | Calcara Giorgio | ITA | 67 | 01:17:13 | - |
101 | M3 | 431 | 461 | Roberts Alan | Vale of Aylesbury | 64 | 01:17:15 | - |
22 | W2 | 432 | 339 | De Beni Antonella | ITA | 71 | 01:17:39 | - |
68 | M4 | 433 | 558 | Longo Giuseppe | ITA | 59 | 01:17:42 | - |
102 | M3 | 434 | 435 | Meulli Ermes | ITA | 64 | 01:17:45 | - |
25 | W3 | 435 | 656 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:17:46 | - |
23 | W2 | 436 | 338 | Zechner Anja | AUT | 69 | 01:17:49 | - |
26 | W1 | 437 | 285 | Nascimbeni Romina | ITA | 75 | 01:17:57 | - |
103 | M3 | 438 | 380 | De Luca Roberto | ITA | 64 | 01:18:02 | - |
15 | W4 | 439 | 719 | Hrivnaková Anna | BS Tatran Turany | 60 | 01:18:06 | - |
69 | M4 | 440 | 506 | Adamo Nicola | ITA | 59 | 01:18:21 | - |
104 | M3 | 441 | 478 | Tittaferrante Renato | ITA | 65 | 01:18:22 | - |
105 | M3 | 442 | 370 | Comelli Fabio | ITA | 66 | 01:18:23 | - |
106 | M3 | 443 | 367 | Ceroi Fabio | ITA | 62 | 01:18:29 | - |
70 | M4 | 444 | 591 | Rossetto Elio | ITA | 60 | 01:18:35 | - |
16 | W4 | 445 | 708 | Budinská Eva | Slovakia Mountain Running Team | 56 | 01:18:47 | - |
107 | M3 | 446 | 388 | Evangelista Michele | ITA | 65 | 01:18:51 | - |
71 | M4 | 446 | 542 | Gaglia Michele | ITA | 58 | 01:18:51 | - |
24 | W2 | 448 | 321 | Fiorino Marilisa | ITA | 71 | 01:18:53 | - |
72 | M4 | 449 | 586 | Pravato Claudio | ITA | 60 | 01:19:00 | - |
108 | M3 | 450 | 407 | Gava Tiziano | ITA | 62 | 01:19:01 | - |
27 | W1 | 451 | 277 | Lippi Federica | ITA | 75 | 01:19:16 | - |
109 | M3 | 452 | 448 | Paron Stefano | ITA | 64 | 01:19:17 | - |
17 | W4 | 453 | 706 | Brachetti Grazia | ITA | 60 | 01:19:18 | - |
73 | M4 | 454 | 518 | Cantarutti Fulvio | ITA | 58 | 01:19:23 | - |
74 | M4 | 455 | 541 | Fontana Urbano | G.S. Voltan | 59 | 01:19:25 | - |
28 | W1 | 456 | 268 | De Sario Katia | ITA | 76 | 01:19:30 | - |
26 | W3 | 457 | 638 | Bortot Gianna | ITA | 63 | 01:19:46 | - |
27 | W3 | 458 | 640 | Busa Maria | ITA | 64 | 01:19:53 | - |
110 | M3 | 459 | 463 | Roppoca Ivano | ITA | 62 | 01:20:03 | - |
111 | M3 | 460 | 483 | Urli Donato | ITA | 63 | 01:20:07 | - |
112 | M3 | 461 | 465 | Roseano Attilio | Atl. San Martino Coop Casarsa | 62 | 01:20:08 | - |
75 | M4 | 462 | 587 | Ragogna Giuseppe | ITA | 57 | 01:20:11 | - |
76 | M4 | 463 | 592 | Rugo Renzo | ITA | 60 | 01:20:13 | - |
18 | W4 | 464 | 712 | Dario Giuseppina | ITA | 61 | 01:20:22 | - |
113 | M3 | 465 | 444 | Orlich Roberto | ITA | 61 | 01:20:23 | - |
25 | W2 | 466 | 324 | Marega Daniela | ITA | 70 | 01:20:37 | - |
19 | W4 | 467 | 724 | Pasin Margherita | ITA | 60 | 01:20:38 | - |
114 | M3 | 468 | 366 | Candotti Marco | ITA | 62 | 01:20:44 | - |
107 | M2 | 468 | 112 | Agarinis Aleandro | ITA | 68 | 01:20:44 | - |
20 | W4 | 470 | 714 | Fuhrmann Carmen | Team Klinikum Nürnberg | 59 | 01:20:45 | - |
77 | M4 | 471 | 578 | Olivo Marino | ITA | 59 | 01:20:55 | - |
78 | M4 | 472 | 523 | Comelli Luciano | ITA | 57 | 01:20:57 | - |
21 | W4 | 473 | 722 | Martinová Eva | Valteřice | 58 | 01:21:10 | - |
22 | W4 | 474 | 726 | Procházková Irena | BonBon Praha | 57 | 01:21:13 | - |
28 | W3 | 475 | 670 | Santarossa Rita | ITA | 65 | 01:21:39 | - |
74 | M1 | 476 | 94 | Verucchi Paolo | ITA | 72 | 01:21:46 | - |
79 | M4 | 476 | 611 | Thompson Gordon Douglas | Preston Harriers | 60 | 01:21:46 | - |
29 | W1 | 478 | 282 | Merluzzi Anna | ITA | 76 | 01:21:57 | - |
115 | M3 | 479 | 390 | Fanton Andrea | ITA | 65 | 01:22:20 | - |
80 | M4 | 480 | 556 | Krám Miroslav | Maratonstav Úpice | 56 | 01:22:29 | - |
116 | M3 | 481 | 369 | Collepiccolo Andrea | ITA | 64 | 01:22:33 | - |
108 | M2 | 482 | 124 | Birbeck Mark | Preston Harriers | 68 | 01:22:36 | - |
75 | M1 | 483 | 92 | Tasca Cristian | ITA | 73 | 01:22:52 | - |
109 | M2 | 484 | 111 | Adamo Gianni | ITA | 71 | 01:22:53 | - |
110 | M2 | 485 | 214 | Picco Damiano | ITA | 71 | 01:22:56 | - |
81 | M4 | 485 | 510 | Amato Giuseppe | ITA | 58 | 01:22:56 | - |
82 | M4 | 487 | 564 | Marinuzzi Giuseppe | ITA | 60 | 01:22:57 | - |
26 | W2 | 488 | 334 | Sangoi Alessandra | ITA | 67 | 01:22:58 | - |
111 | M2 | 489 | 190 | Mongelli Domenico | ITA | 69 | 01:23:05 | - |
23 | W4 | 490 | 721 | Lane Sharon | AUS | 60 | 01:23:12 | - |
117 | M3 | 491 | 472 | Sisto Danilo | ITA | 62 | 01:23:20 | - |
118 | M3 | 492 | 437 | Misano Silvano | ITA | 63 | 01:23:28 | - |
27 | W2 | 493 | 332 | Rover Monica | ITA | 70 | 01:23:33 | - |
28 | W2 | 494 | 322 | Flocchini Marilena | ITA | 68 | 01:23:43 | - |
119 | M3 | 495 | 368 | Colamartino Francesco | ITA | 62 | 01:23:46 | - |
29 | W3 | 496 | 637 | Borrelli Giulia | ITA | 65 | 01:24:07 | - |
83 | M4 | 497 | 596 | Scremin Mirco | ITA | 60 | 01:24:14 | - |
120 | M3 | 498 | 363 | Busato Paolo | ITA | 65 | 01:24:19 | - |
29 | W2 | 499 | 310 | Bosco Chiara | ITA | 67 | 01:24:21 | - |
84 | M4 | 500 | 543 | Godeassi Maurizio | ITA | 60 | 01:24:36 | - |
30 | W1 | 501 | 295 | Zotti Katia | ITA | 73 | 01:24:43 | - |
24 | W4 | 502 | 707 | Buck Lindsay Jean | Cumberland Fell Runners | 60 | 01:24:45 | - |
30 | W3 | 503 | 677 | Tagliapietra Lucia | G.S. Voltan | 63 | 01:25:13 | - |
85 | M4 | 504 | 546 | Grillo Mirco | ITA | 58 | 01:25:15 | - |
86 | M4 | 505 | 562 | Maranzana Lauro | ITA | 59 | 01:25:22 | - |
112 | M2 | 506 | 197 | Orlando Valerio | ITA | 67 | 01:25:32 | - |
113 | M2 | 507 | 140 | Chicco Marco | ITA | 69 | 01:25:53 | - |
31 | W3 | 508 | 674 | Slabáková Lenka | Olymp Brno | 66 | 01:26:10 | - |
114 | M2 | 509 | 245 | Vegh Peter | SVK | 68 | 01:26:23 | - |
32 | W3 | 510 | 648 | Flego Vania | ITA | 63 | 01:26:31 | - |
121 | M3 | 511 | 378 | De Cecco Riccardo | ITA | 63 | 01:26:39 | - |
25 | W4 | 512 | 711 | D'andrea Maria | A.S.D. ATLETICA AVIANO | 60 | 01:26:48 | - |
87 | M4 | 513 | 512 | Ballico Luigi | ITA | 57 | 01:26:53 | - |
122 | M3 | 514 | 428 | Margiore Andrea | ITA | 66 | 01:27:24 | - |
115 | M2 | 515 | 180 | Maieron Paolo | ITA | 69 | 01:27:27 | - |
33 | W3 | 516 | 651 | Halasová Viera | SVK | 64 | 01:28:14 | - |
116 | M2 | 517 | 184 | Masiero Stefano | ITA | 67 | 01:29:09 | - |
34 | W3 | 518 | 653 | Hlabian Elena | ITA | 64 | 01:29:48 | - |
31 | W1 | 519 | 287 | Peresutti Manuela | ITA | 72 | 01:29:51 | - |
117 | M2 | 520 | 234 | Simonetti Giovanni | ITA | 69 | 01:30:18 | - |
35 | W3 | 521 | 672 | Shotter Jean | Holmfirth Harriers | 62 | 01:30:47 | - |
88 | M4 | 522 | 609 | Tengattini Ezio | Atletica Paratico | 61 | 01:31:16 | - |
89 | M4 | 523 | 511 | Arena Marcello | ITA | 57 | 01:31:38 | - |
76 | M1 | 524 | 85 | Ridolfi Alberto | ITA | 74 | 01:32:00 | - |
77 | M1 | 525 | 61 | Metlika Sandro | ITA | 72 | 01:32:37 | - |
123 | M3 | 526 | 381 | De Luca Marino | ITA | 63 | 01:32:54 | - |
36 | W3 | 527 | 636 | Callanan Patricia | IRL | 65 | 01:33:47 | - |
37 | W3 | 528 | 675 | Sokol Stojanka | SRB | 62 | 01:33:55 | - |
90 | M4 | 529 | 597 | Scubla Angelo | ITA | 57 | 01:34:02 | - |
91 | M4 | 530 | 572 | Modolo Giampaolo | ITA | 57 | 01:34:11 | - |
32 | W1 | 531 | 278 | Maddaleni Romina | ITA | 75 | 01:34:40 | - |
92 | M4 | 532 | 579 | Pelos Aldo | ITA | 56 | 01:35:10 | - |
26 | W4 | 533 | 723 | Miorin Francesca | ITA | 59 | 01:35:39 | - |
38 | W3 | 534 | 647 | Faraon Claudia | ITA | 62 | 01:36:35 | - |
93 | M4 | 535 | 532 | Dewhurst Glenn | AUS | 59 | 01:36:52 | - |
39 | W3 | 536 | 645 | Derin Antonella | ITA | 63 | 01:37:05 | - |
33 | W1 | 537 | 269 | Del Fabro Sarah | ITA | 72 | 01:37:10 | - |
27 | W4 | 538 | 727 | Puntel Evelina | ITA | 59 | 01:38:03 | - |
40 | W3 | 539 | 673 | Sinicco Adelia | ITA | 64 | 01:39:07 | - |
94 | M4 | 540 | 526 | Czekay Sven | GER | 59 | 01:39:33 | - |
95 | M4 | 541 | 598 | Sebastiani Leonardo | ITA | 61 | 01:39:44 | - |
28 | W4 | 542 | 713 | Di Lenardo Chiara | ITA | 61 | 01:39:54 | - |
30 | W2 | 543 | 312 | Campanini Roberta | ITA | 68 | 01:41:29 | - |
96 | M4 | 544 | 549 | Hruška Milan | Sportovní spolek Radost | 59 | 01:41:39 | - |
124 | M3 | 545 | 393 | Formentin Giorgio | ITA | 63 | 01:44:30 | - |
78 | M1 | 546 | 47 | Grillone Saverio | ITA | 73 | 01:48:48 | - |
118 | M2 | 546 | 158 | Faurlin Fabio | ITA | 69 | 01:48:48 | - |
41 | W3 | 548 | 663 | Mosquera Rivas Maria Em | COL | 63 | 01:55:31 | - |
29 | W4 | 549 | 715 | Girardi Edda | ITA | 60 | 02:30:55 | - |
13.5.2024 (pondělí), svátek má Servác
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.